Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liliana

06.12.2020. 15:37

»

klauns

pretīga bilde...tautas viedoklis redzams mīnusos


TĀ RUNA BIJA DIEZGAN PATRIOTISKA UN IEDVESMOJOŠA,un tik daudz mīnusu.Es pieliku plusu un vispār nesaprotu- par ko tik daudz mīnusu?Būtība tāda,ka te arī brahmaņi un plebeji un nekādas pārejas joslas nav redzamas.Muižkungi un kalpi- apmēram tā.Tas sākās jau 90-to gadu sākumā un tur tagad vairs neko nevar uzlabot un izmainīt.Vismaz man tā liekas.

Atbildēt

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

23.11.2020. 14:01

Kolēģi ! Valsts Prezidents ir sasniedzis pensijas vecumu un noteikti ir pelnījis doties pelnītā atpūtā.Esmu pārliecināts, ka Vācijā, Luksemburgā vai kādā citā ekskluzīvā vietā ir pieejamas izcilas pansijas augsta līmeņa amatpersonām.Lai Levita kungs tur vada mūža nogali, sacer jaunvārdus, staigā ar nūjiņām un ,pats galvenais, netraucē Latvijai ar savu bezjēdzīgo klātbūtni. Nebūtu slikti, ja viņš paķertu līdzi arī Kariņa kungu un citus pajoliņus.

Atbildēt

21.11.2020. 21:07

»

Ojārs Paceplītis

Man ir piemirsies, kurš tieši bija pirmais, kurš teica, ka latviešu tauta nekad vēl nav tik labi dzīvojusi kā tagad


tā bija Lidija Doroņina Lasmane.Un jums tā šķiet,ka Levits,jo esat lapsas gara darbu iespaidā.Te daudziem komentētājiem jau tumšos ziemas vakaros aiz loga rādās divi Leviti.Lapsa ar dažiem komentētājiem labi pastrādājis.

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.11.2020. 20:12

Levits ir Latvijas pirmais kosmonauts – atrauts no realitātes un pa makoņiem vien lidinās!

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 20:44

»

lauķis

Bet vēlēt taču gāji?! Tagad saņem ko gribēji


Vai esat padomājis, uz ko Jūs mērķējat, aicinot neiet vēlēt? Minēšu Jusu aicinājumam līdzīgas pamācības. Streips ar ptām uz lūpām cildinājis Vienotību pirms vēlēšanām pārsvieda kažoku un sāka ar tām pašām lutām uz lūpāt Vienotību prlt, visiem iesakot un pamācot, kas tagad no Vienotības pieviltiem vajadzētu darīt Arī viņš tā darīšot - No Vienotības biļetena izsvītrot visus no 1, līdz pēdējam un tad iemest urnā.jŪS SAPROTAT, KO VIŅŠ PANĀCA - MAN ZINĀMI PRIMĪTĪVI DOMĀJOŠI CILVĒCIŅI TĀ ARĪ DARĪJA... Otrs - kad Āboltiņa jau visiem bija atriebusies līdz kaklam, atkal viņu glāba līdzīgs sauklis - visiem strīpot ĀBOLTIŅU... Jā es biju vēlēt. Un balsoju kā liek mana sirdsapziņa - par Sudrabu. Neko līdzēt nevarēju, jo viņa tika norakta tieši tāpat kā to cenšas izdarīt ar Aivaru Lembergu - ja pašu zemē tas draudēja izgāzties, vairāki, paši būdami pirmā numura nelieši, nesās pa pasauli caur apmelošanu meklēt papildspēkus, bet Sudrabas kundzi uz rāvienu pataisīja par Krievijas spiedzi...

Atbildēt

Spoks

19.11.2020. 19:53

Ja Valsts prezidentam tautai grūtā brīdī Valsts svētkos ir jāsāk muļķīgi izskaidrot himnas tekstu, kuru, cik es saprotu, tikai viņš vienīgais Latvijā izprot pareizi, tad nu gan jāsaka, ka Latvija ir lielos s...os.

Atbildēt

desmitā tiesa

19.11.2020. 18:15

»

paardomas

Klaušu laikos eso bijas jāātstrāda tikai desmitā tiesa.Cik procentus tagad maksājam nodokļos


bija baznīcai, pārējā lielākā daļa - kungam. Mājas, kur dzīvoji, zeme, kuru apstrādāji nepiederēja pašam, bet muižai.

Atbildēt

klauns

19.11.2020. 17:13

pretīga bilde...tautas viedoklis redzams mīnusos.
ko no masona var gribēt...

Atbildēt

kauns par prezi!

19.11.2020. 15:49

Interesanti, kuri bija tie stulbeņi no 60 galvainās Kancelejas kas šito samurgoja? Un vecajam žīdam par nolasīšanu maksā vairāk par 7500 mēnesī. Skolām, veselības aprūpei un zinātnei naudas trūkst, bet šitie uzsēdušies uz kakla kā trani.

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 15:06

»

Skolmeistars

Katoļi mums atnesa latīņu alfabētu un rakstību vispār. krustneši atnesa mūra ēku tehnoloģiju


Krustneši un kristīgie misionāri šeit ienāca 12. un 13.gs., slepkavodami mūsu senčus. Taču bībeli pirmo reizi iztulkoja vietējā valodā zviedru okupētajā Vidzemē ar Zviedrijas karaļa ziņu, tas notika 17.gs. Nu, veselus 4.gs. iekarotāji manus senčus uzskatīja par idiotiem, kuriem pat nevajag atklāt savu ideoloģiju. Visīstākā vergturību! Mūra ēkās dzīvoja baltvācieši un vēlāk krievi, bet dzimtzemnieki dzīvoja krietni trūcīgāk. Kamēr Francijā un Anglijā attīstījās tādas zinātnes kā bioloģija, fizika, ķīmija un augstākā matemātika, tikmēr mūsu senči nemācēja nedz lasīt, nedz rakstīt nevienā valodā! Pat komunisti sāka skaidrot savu ideoloģiju līdz ar okupāciju. Ir 21.gs. un bībeles viltus dievam nav vietas mūsu dzīvēs… Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
P.S. Ateisms ir neizbēgams. Kristietību un baznīcu gaida aizmirstība…

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 14:45

»

:)

Neredzu pretrunu: himna taču nesaka "Kristu, svētī Latviju". Dievs ir vispārināts jēdziens - kā augstākais spēks. Kādam tas ir Pērkons, kādam - Alahs vai Muhameds, kādam - kas cits


Dievs un Velns ienāca mūsu tautas kultūrā kopā ar kristietību. Latvju Dievu panteons un pasaules uzbūves uztvere tika sagrauta. Dažu gadsimtu laikā vietējā pagānu ticība tika sistemātiski iznīcināta. Taču tagad mūsu tauta un zeme ir brīva, mēs vairs neesam nedz kalpi, nedz vergi (dzimtcilvēki), nedz vasaļi. Bīskapiju laiks ir beidzies, mums no pāvesta nav vairs jābaidās. Var arī kā Valsts himnu ieviest ateistisko Zaļzemnieku partijas himnu “Nevis slinkojot un pūstot”. “Pērkons, svētī Latviju!”, manuprāt, būtu optimāls variants.
Ar cieņu, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) [Latvju Skaudības Dievs]

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 13:23

»

paardomas

Klaušu laikos eso bijas jāātstrāda tikai desmitā tiesa.Cik procentus tagad maksājam nodokļos


nevajag sajaukt ezi ar slieku! Kādēļ latvietim savā zemē būtu kaut kas iekarotājiem jādod. Tāpat tas ir tagad -kāpēc būtu kaut kas jādod, ja par katru centu netiek dota atskaite par saprātīgu izlietojumu, maksātājiem atdodot atpakaļ ar nodokļiem vairāk kā pusi no nopelnītā atņemto caur bērnu izglītību, veselības aprūpi, labi uzturētiem ceļiem , veco cilvēku viņu vajadzībām atbilstošām pensijām utt
Ja tas viss un vēl pārējais manis neminētais netiek nodrošināts tad tiešām pastāv jautājums - kādēļ ko maksāt? Lai tikai gādātu treknu dzīvi tam uzburbušajam izkurtējušam slānim, kas par cilvēkiem šajā zemē uzskata tikai sevi.

Atbildēt

ESMAIJA

19.11.2020. 11:57

»

Krievi, atceļot dzimtbūšanu, atnesa brîvību


Un kas pēc tam sākās? Klaušu laiki! Vai tie bija vieglāki? Es vienmēr esmu apstājusies pie domām - 50 okupācijas gadus, kas, lai kāds te ko saka, bija par cilvēkiem domājoši gadi, bet tos nebeidz slānīt no visām pusēm, noliedzot visu, kas bija labs un - tā bija ļoti daudz...Bet - kur paliek nosodījums tiem, kas 700 gadus latviešus turēja dzīvnieku vērtē - pirka, pārdeva, kāra un dedzināja, šāva un izspieda pēdējo sulu... Tā tauta, to pēcteči joprojām nosaka toni pasaulē un mēs joprojām turpinām būt citroni, no kuriem spiež pēdējo sulas lāsi. Trekni dzīvo tikai nākamie, kas uzkundzējušies un pārdevuši savu Tēvuzemi vēl augstākiem kungiem...

Atbildēt

paardomas

19.11.2020. 11:47

»

Skolmeistars

Katoļi mums atnesa latīņu alfabētu un rakstību vispār. krustneši atnesa mūra ēku tehnoloģiju


Vai tiešām tā?Artefakti liecina ka rakstība un mūra ēkas bija stipri pirms bībeles projekta.
Rusiem dzimtbūsana ienāca ar 1700.gadu,vēsture ir totāli falsificēta.

Atbildēt

Filma

19.11.2020. 11:18

Der ewige Jude

Atbildēt

1488

19.11.2020. 09:55

Himnas skaidrotājs par €7000 mēnesī, ble

Atbildēt

Politiski nenozīmīga persona

19.11.2020. 09:25

Dārgs ir prez.,ne mēs! Alga 7000,Kosigina villa,auto,apsardze,jaunas mēbeles ,59 kalpi utt.

Atbildēt

Wenn ich ein Voglein war

19.11.2020. 09:07

https://youtu.be/VMr_1zPaevE

Atbildēt

Niknais

19.11.2020. 09:03

Kur patverties no levitveidīgiem, NĪN un Oik?? Latvijā??
levita kungs kā ilgi dzīvojis vāczemē, varetu izskaidrot, kāpēc himnas melodija ir plaģiāts, un no kuras vācu jautrās tautasdziesmas tā pārrakstīta 1:1, pieliekot daļu vārdus no cariskās krievijas himnas

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:02

»

lapsam

Lapsam gan tas dzeltenais spalvainais patīk


Kuram ta viņš nepatīk?Cilvēkiem tas radījums noteikti nepatīk,pārējiem ļoti patīk.

Atbildēt

lapsam

19.11.2020. 06:44

Lapsam gan tas dzeltenais spalvainais patīk.....

Atbildēt

Latvju Skaudības Dievs

19.11.2020. 06:33

«Arhibīskaps Stankevičs: “Un tāpēc arī mūsu himna sākas ar vārdiem – “Dievs, svētī Latviju!» Stankeviča kungs vienkārši rūpējas par savu ticības biznesu. Ja mēs visi būtu ateisti, tad Stankeviča kungs būtu pliks un nabadzīgs. Tad viņam nāktos strādāt fizisku darbu, jo ar mēles kulšanu vairs nevarētu nopelnīt. Vēsturiski runājot, Latvijas himnā labāk iederētos: “Pērkon, svētī Latviju!”. Šis, protams, ir mans subjektīvais viedoklis. Latvieši bija, ir un būs pagāni. Katoļi pie mums atnāca līdz ar krustnešiem. Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem paverdzināja mūsu senčus. Tā kā kristietība mums neko labu nedeva. Zinātniskais ateisms mums sniegtu krietni vairāk nekā ebreju tautas mitoloģija. Es cienu ebreju tautu, taču mēs esam latvieši un mums svešas tautas mitoloģija (bībele) nav aktuāla. Pērkons ir viens no Dieviem, kurš sargā mūsu tautas brīvību. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga un bezmaksas, kamēr baznīcēnu būšana ir naudas pelnīšanas plāns. Kristietība ir tikai ticības bizness. Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
(Vislatvijas Skaudības Dievība)
[Baltu Skaudības Dievība Skolnieciņš]

Atbildēt

Kaatad

19.11.2020. 01:56

Par visiem senāku laiku ļaudīm neteikšu, bet labi zinu, ka mana Ome, kas 45 gadus izdzīvoja komuņaku laikus un krieviski neteica ne vārda principiāli,piedzīvojot visus krievu okupācijas jaukumus, daudziem no šodienas vadoņiem, Levitu ieskaitot, roku nepasniegtu.Novērstos, kā no tukšas vietas. Bez naida.. ar ironisku, līdzjūtīgu smaidu.Tā bija cita Latvija, un citi Latvijas cilvēki.

Atbildēt

ha-ha

18.11.2020. 23:10

Ar vienu muti dzied valsts himnu,ar otru lobē visindīgākas Kremļa propogandas izplatīšanu ar valsts palīdzību.Laikam šie šiverīgie kundziņi ar valsts karogu pie krūtīm nesaprot,kā izskatās pēc visīstākajiem ietekmes aģentiem,nevis neatkarīgās valsts amatvīriem.

Atbildēt

Vai nav aplami kritizēt E. Levitu?

18.11.2020. 23:00

E. Levits ir pašiznīcināšanās programā ieprogramētas valsts varas pārstāvju barvedis.

4. maija valsts korporācija nav tas pats, kas latviešu tauta un Latvijas zeme!

Kad sāksit nošķirt šīs lietas, varēsit kaut ko sākt mainīt. Katrs var mainīties pats, izmainot visu.

Atbildēt

ESMAIJA

18.11.2020. 22:46

Ziniet, pirmo reiz man nav ko teikt - trūkst vārdu. Kas viņam šo penteri uzrakstīja? Varbūt kāds no sešdesmitgalvainā padomdevēju bara gribēja viņu izlikt tautas apsmieklam. Vai tiešām viņam tādas lietas kā kauns un sirdsapziņa nemaz nav?Nu būtu vismaz vienatnē pirms iznākšanas publikas priekšā izlasījis un padomājis, kādā laimē te visi dejam jau 30 gadus! kad bērniem jāiet gulēt ar tukšiem vēderiem un pašam tūkstošiem pie algas piesviež vēl tūkstošus. Varbūt aicina diet tos vecos cilvēkus, kurus ārstu ētikas komisija nolēma neārstēt., bet palīdzēt saldi aizmigt Eu - ārā no gultām, vecīši, taisām ballīti un lecam uz vella paraušanu. Ja jau, tad jau...Pats prezidents liek!

Atbildēt

pogaļa

18.11.2020. 22:39

Nav ko teikt - ārprāts! Tā ir himnas zaimošana! Kaut vienreiz būtu paklusējis, nebojājis svētku sajūtu!

Atbildēt

Lasītājs

18.11.2020. 22:15

Kaut kāda tukša uzruna, nepamatota ne uz ko, poļetruku stilā.
Kad viņš nerunā, gudrāks izskatās.

Atbildēt

Ferdinands

18.11.2020. 22:04

Mateja 10:16 RT65
Redzi, Es jūs sūtu kā avis vilku starpā; tāpēc esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži.
Ko rāda dziļumi ...?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

18.11.2020. 21:59

Man ir piemirsies, kurš tieši bija pirmais, kurš teica, ka latviešu tauta nekad vēl nav tik labi dzīvojusi kā tagad.
Labojiet manis teikto, ja tas nav tā, taču man šķiet, ka tas bija Egils Levits.

Atbildēt

kauns

18.11.2020. 21:47

Latvijas kauna traips-prezidents Levits!

Atbildēt

formula

18.11.2020. 21:45

Vai tas, kas ar savām augstām dziesmām piesedz blēžus , pats nav blēdis ?
Vai cilvēks tīšam aizmirsis , ka viņa pieminētā daudz cietusī kundze tāpēc atteicās no balvas, kuru viņai liekuļi centās uzkārt kaklā ?

Atbildēt

viedoklis

18.11.2020. 21:35

Glumā odze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...