Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nealojaties!!

30.04.2018. 06:48

»

MI

Partijas biedra gauduliņš...


vajag uzmanīgāk sekot notikumiem! Partija nosaukumu nemaina. Tā vienkārši kopā ar citiem politiskiem "spēkiem" veido vēlēšanu apvienību "Jaunā Vienotība", izvirzot par premjēra kandidātu Briseles parazītu Kariņu, kurš pat nebūšot deputātu kandidātu listē. Politikāņu spēlītes izmisīgā cerībā kaut kā noturēties pie siles.

Atbildēt

LV pilsonis

28.04.2018. 16:00

Visas partijas, tajā skaitā Vienotība, nekad citādas nav bijušas, vienīgi atšķiras to maskēšanās prasmes un daiļrunības dotumi. Šobrīd visskaistāk runā tieši saskaņa, bet vai kādam ir ilūzijas par kolonistu un okupantu kopuma labajiem nodomiem, redzot kā tiek izsaimniekots Rīgā. Partiju vadībās nav gadījuma cilvēku, turklāt partijām ir sponsori, kuru mērķi bez ierunām jāizpilda un tie nebūt nav cilvēki, kuri ieinteresēti tautas un valsts labklājībā vai tiesiskuma ievērošanā.

Atbildēt

antidots

28.04.2018. 15:02

»

nauda tumbočkā

Ar OIK un citiem mazākiem "risinājumiem" biznesprojekts "Vienotība" ir atmaksājies


ZZS ar savu aivara nodrošinājumu stāv pie ratiem;bet tiem jau arī tiek.

Atbildēt

Joske

27.04.2018. 17:59

Balsosim par KPVLV un jkp progresīvi,šīs visas partijas ir tīras no komunistiem,čekistiem un komjaunatnes 1.sekretāriem.Šīs tris partijas ir spējīgas Latvijā kārtību.Jā kozlovskim ir vajadzīgs vesels gads lai ievestu kārtību centralā tirgu,cik vajadzīgi gādi lai ievestu kārtibu visā Latvijā.Tieslietu sistēma nav un neūs sakārtota iekams atradīsies zem NA,NA ministru Raznaču vispār nepielaist tiesu sistēmai tuvumā.Viņš ir krievijas maigās varas ietekmē.

Atbildēt

diezgan precīzi

26.04.2018. 15:31

»

Mazs stāstiņš

Katrai mašīnai, ierīcei, iekārtai ir savs noteikts darbības mērķis un uzdevums kam tā ir radīta. Ārēji tās var būt pat nedaudz līdzīgas,bet to darbība un mērķis kam tās ir radītas var būt pilnīgi atšķirīgi. Tā tas ir ne tikai ar rūpnīcu iekārtām un mašīnām, bet arī ar sabiedriskajām iekārtām un valstu...


skaistums visā tajā ir tas, ka tie inženieri vienreiz pa četriem gadiem atļauj tiem palicējiem rakņāties pa to kasti un izvēlēties tās pareizās, bet pēc būtības galīgi nederīgās un nepiemērotās detaļas tai zemūdenei. Tas ir tik forši! :D

Atbildēt

R

26.04.2018. 13:54

Vienotība bija un arī pašlaik ir liela zagļu banda!Visas OIK afēras,AirBaltic afēras,vilcienu ,radaru iepirkšanas afēras,Liepājas metalurga iznīcināšana,ceļu,tiltu sagraušana,Maximas traģēdija u.t.t.Kad Vienotība atdos valstij 256000 eiro kukuli no tā saucamajiem zaļās enerģijas ražotājiem?Kur ir babuškas solītā Amerikas gāze?Tā kā visiem būtu laiks pazust un beigt tautai skalot smadzenes!!!

Atbildēt

Mazs stāstiņš

26.04.2018. 13:36

Katrai mašīnai, ierīcei, iekārtai ir savs noteikts darbības mērķis un uzdevums kam tā ir radīta. Ārēji tās var būt pat nedaudz līdzīgas,bet to darbība un mērķis kam tās ir radītas var būt pilnīgi atšķirīgi. Tā tas ir ne tikai ar rūpnīcu iekārtām un mašīnām, bet arī ar sabiedriskajām iekārtām un valstu pārvaldes mehānismiem. Inženieri Latvijā šo, vairāk kā 25 gadu laikā ir uzbūvējusi zemūdeni. Viss gadu gaitā šeit ir smalki izprojektēts, samērots, saskaņots, noregulēts. Katrs mezgls, katra skrūvīte, katrs zobratiņš pilda savu uzdevumu un ir saistīti kopējā sistēmā gan ar ārēji redzamām, gan ārēji neredzamām saitēm. Visas neatbilstošās detaļas, mezgli un skrūves ir nomainītas pret pareizajām, tādām, kas bez ierunām pilda sev uzliktos pienākumus.Problēma tikai tā, ka Latvijas iedzīvotāji nevēlas grimt jūras dzelmē, bet gan lidot zilajās debesīs pretim saulei. Tāpēc pirms katrām nākamajām vēlēšanām tie inženieri, kas to zemūdeni ir radījuši, tautai lasa lekcijas par aerodinamiku, slavē savas zemūdenes korpusa pludlīniju formas,stāsta kas ir nepieciešams, lai viņu ražojums paceltos pretim mākoņiem un kas līdz šim ir darīts nepareizi un kas būtu jādara pareizi. Galvenais mērķis visiem šiem priekšnesumiem ir iegalvot Latvijas iedzīvotājiem, ka pietiek tikai zemūdenē samainīt dažas detaļas un tā tūliņ būs spējīga pacelties zilajās debesīs. Līdz šim to ir izdevies iestāstīt un Latvijas iedzīvotāji labprāt ir atvēlējuši savu naudu un savas balsis šim projektam. Neticīgie (varbūt gudrākie) izmanto ārzemju lidsabiedrību pakalpojumus. Pārējie pirms katrām nākamajām vēlēšanām rakņājas pa to detaļu un skrūvju kasti, ko inženieri viņiem priekšā nolikuši un karsti strīdas, kuras no tām detaļām un skrūvēm būtu tās piemērotākās, kas zemūdenei piešķirtu spēju lidot. Bet pēc vēlēšanām izrādās, ka viņi tomēr nav spējuši izvēlēties pareizās detaļas un skrūvītes, jo zemūdene pat netaisās celties gaisā. Inženieri tad smīnot saka: „Paši jūs vainīgi, nepratāt izdarīt pareizo izvēli. Iespējas taču jums tika dotas!”. Un sauc Latviju par muļķu zemi.

Atbildēt

"Latvijas attīstībai" Šanhaja

26.04.2018. 11:43

«LDz Cargo» vadītājs Bremze «Dienai» piekritis, ka šī vienošanās neatbilst godīgiem tirgus nosacījumiem un labas pārvaldības praksei, tāpēc «LDz Cargo» neesot gribējis turpināt sadarboties ar Mierkalna «Baltic Transport Lines» pēc līdzšinējiem nosacījumiem. Ņemot vērā minēto, 2016.gada pārvadātājiem izstrādāts «nediskriminējošs» piedāvājums, īpaši atbalstot ražotājus, nevis izejmateriālu pārvadātājus.

Bremze cita starpā skaidrojis, ka līgumu ar Mierkalna «Baltic Transport Lines» saņēmis «mantojumā», jo LDz meitasuzņēmumu vada tikai kopš pērnā oktobra, kad šo amatu pameta Guntis Mačs.

Mačs laikrakstam atteicies komentēt, kā Mierkalnam izdevies tikt pie tik ekskluzīvām atlaidēm, jo, pametot amatu, esot solījis divus gadus par LDz neteikt «ne labu, ne sliktu». «Zīmīgi, ka tieši novembrī, kad «LDz Cargo» par nodomu pārtraukt konkurenci kropļojošo sadarbību ar «Baltic Transport Lines» informēja ar Kamparu saistīto uzņēmēju Mierkalnu, pati «Vienotība» no amata gāza savu partijas biedru satiksmes ministru Anriju Matīsu,» atzīmē «Diena».

Biedrības gada pārskatā atsevišķu privātu un valsts uzņēmumu iemaksas nav atšifrētas, tāpat kā Kamparam izmaksātās summas, vienīgi norādīts, ka algās tā iztērējusi 36 130 eiro un vēl 8521 eiro - sociālās apdrošināšanas maksājumiem. Kamparam kopš 2014.gada janvāra vairs valsts amatpersonas deklarācijas nav jāiesniedz, līdz ar to viņa ienākumu apmērs un avoti sabiedrībai nav zināmi.

Atbildēt

Pilsonis

26.04.2018. 10:36

»

Pilsonis

Ārprāts, cik neiedomājami melīgs ievads. Ar tādu bauru/meļu rokām Latvija tiek iznīcināta


Ārprāts. Kādam nelietim jābūt, lai vaimanātu par šī kangaru grupējuma krahu. Vai vai - cik agrāk šis kangaru grupējums bija labs? Kā tev nav kauna?
Atceros vēl pirms 2010. gada viņi meloja pa labi pa kreisi. Pirms vēlēšanām solīja vienu, pēc 2 dienām lēma pilnīgi pretējo. Korupcijas skandāls viens pēc otra.
Rekur žurnālists vēl 6 gadus atpakaļ uzskaitīja šī kangaru grupējuma n-tos korupcijas skandālus, pēc kā ātri tika atlaists
https://youtu.be/ozL3ghXNhgQ

Atbildēt

Vienam no Berķa, Martinsona, Belakoņa “Latvijas attīstībai” sponsoriem Mierkalnam “PATA” ekskluzīvas atlaides koksnes pārvadājumiem

26.04.2018. 10:35

Viens no «Latvijas-Ķīnas biznesa padomes» dibinātājiem un arī finansētājs ir Mierkalnam piederošais mežsaimniecības uzņēmums «PATA»

«Dienas» rīcībā nonākusī sarakste starp Mierkalnu un «LDz Cargo» vadību rāda, ka Mierkalna uzņēmumam bijušas ekskluzīvas atlaides koksnes pārvadājumiem 15% apmērā no pirmās tonnas, bet, sasniedzot noteiktu kravu apjomu, jau 25% atlaide no maksas par kravu pārvadājumiem. Nozares eksperti uzsver, ka uzņēmumi bez politiskas «aizmugures» pie tādiem nosacījumiem netiktu.

«Skaidrs, ka neviens «no malas» šādu līgumu nedabūs. Augstākais, ko dabūs, ir tā pati 15% atlaide, bet, kad būs sasniegts noteikts kravu apjoms,» iepazinies ar dokumentu, «Dienai» pārliecināti sacījis Latvijas Loģistikas asociācijas vadītājs Normunds Krūmiņš.

Atbildēt

Pilsonis

26.04.2018. 10:23

Ārprāts, cik neiedomājami melīgs ievads. Ar tādu bauru/meļu rokām Latvija tiek iznīcināta

Atbildēt

un neiztrūkstošs romāns

26.04.2018. 10:18

un partijā tagad iekļāvusies arī Ķīnas Biznesa Padomes konsultante Elīna Bīviņa. Ļāvusies kārdinājumam un devusies līdzi biedrības dibinātājam.

Atbildēt

nauda tumbočkā

26.04.2018. 10:15

Ar OIK un citiem mazākiem "risinājumiem" biznesprojekts "Vienotība" ir atmaksājies.

Atbildēt

NavyBlue Scientific

26.04.2018. 10:08

«Vienotības» ģenerālsekretāra Arta Kampara izveidota biedrība «Latvijas-Ķīnas biznesa padome» saņem maksājumus no privātiem transporta nozares uzņēmumiem, kā arī piestāda rēķinus Satiksmes ministrijas (SM) pārraudzībā esošajai valsts kapitālsabiedrībai «LDz Cargo», šodien vēsta laikraksts «Diena».

Kampars, nebūdams valsts amatpersona, laikrakstam atteicies atklāt, kādu atalgojumu viņš saņem minētajā biedrībā un kādas naudas summas tai pārskaitījuši atsevišķi transporta nozares uzņēmumi.

«Biedrība nesaņem valsts finansējumu, līdz ar to tās rīcībā esošo finanšu līdzekļu izlietojuma detalizācija ir pilnībā biedrības iekšējā lieta,» aizbildinājies politiķis.

Saskaņā ar «Lursoft» datiem Kampars ir vienīgais biedrības «Latvijas-Ķīnas biznesa padome» valdes loceklis, un biedrības statūtos noteikts, ka «valdes priekšsēdētājs saņem atlīdzību par pienākumu pildīšanu».
2014.gadā biedra un iestāšanās naudā iekasēti 80 952 eiro. Vēl 22 510 eiro veidojuši ieņēmumi no «saimnieciskās darbības», bet «citi ieņēmumi» ienesuši vēl 3992 eiro.
Leta, 27.janv.2016

Atbildēt

lol

26.04.2018. 09:58

Sistēma saucās kanalizācija, un konkrēti - mēslu nosēdumu bedre

Atbildēt

Vizma

26.04.2018. 09:54

pienāks x stunda, un atkal būsim tur, kur tagad... cilvēks ir lētticīgs, par banānu nosūtīs visus uz ešafotu

Atbildēt

Janka

26.04.2018. 09:44

Vienotība bija liberāļu un ārvalstu kapitāla un organizāciju gribas realizētāji Latvijā...tagad atmaskoti.

Atbildēt

Māris

26.04.2018. 09:26

“Vienotība” kādreiz bija Latvijas tautas cerību, taisnīguma un godīgas politikas iemiesojums"...

Aha, protams. Vēl aplamāku apgavojumu neesmu redzējis.

Ar iekšlietu ministrijas iepirkumu sakārtošanu par labu Āboltiņas vīram auto tirgotājam.
Ar Āboltiņas mēģinājumu izveidot biznesu robežu šķēršosanas rindu jautājumā.
Ar Āboltiņas ielīšanu Saeimā, pastumjot malā Junkuru.
Ar Kampara "tumbočkas" jautājumu.
Ar Zaķa nodokļu otimizēšans shēmu.
Ar Zaķa balsu uzpirkšanu.

Šī partija ir riktīgs taisnīguma un godīgas politikas iemiesojums. Bet laikam jau pie visām šitām shēmām vainīgs ir Lembergs...

Atbildēt

!

26.04.2018. 07:28

Vistraģiskākais ir tas , ka esošie politiķi tik tālu deģenerējušies, un zaudējuši tautas uzticību, ka tagad praktiski nevar atrast normālus cilvēkus, kas ietu politikā ,lai strādātu valsts labā nevis savu un sponsoru kabatu pildīšanai!

Atbildēt

Izsmiekls

26.04.2018. 06:29

Vienotība ir partija bez nākotnes. Tās vieta ir vēstures mēslainē. Elektorātm tā ir mirusi jau sen. Tāpat kā štokija SCP uz kuru taisās bēgt šis vietējās nozīmes deputāts.

Atbildēt

Edge

25.04.2018. 22:42

»

Žulis

"es nekur neaizgāju.... es ticēju...es cerēju...es gaidīju...


„Latvji, sargājiet demokrātiju, jo līdz ar to bojā ies mūsu nacionālā valsts!” Rainis, 1928.
Kā 1928.g., tā arī 2018.g. Kas no vēstures nemācas, to vēsture mēdz bargi pārmācīt. Skriet aizstāvēt demokrātiju pēc 1934.g.15.maija pat 10 cilvēku negāja - neies arī nākamajā X stundā.
Nekādas "partijas" Latvijā pašlaik nemaz nevar būt, jo nevar būt. Nav pamata (sociālo grupu) to radīšanai. Var kādu jaunu Fronti radīt, bet ne partiju kā kaut kur Vācijā, Francijā, Zviedrijā.

Atbildēt

priekš kam?

25.04.2018. 22:36

»

MI

Partijas biedra gauduliņš...


nomanot automašīnu, numuru parasti nemaina

Atbildēt

Uldis

25.04.2018. 21:54

Tagad ar Rinkēviču un Kozlovski, to jau no SC vairs nevar atšķirt

Atbildēt

MI

25.04.2018. 21:53

Partijas biedra gauduliņš.
Biedram ir pielecis, ka viņš ir izmantots, bet ai kā negribās būt izmantotam. Kā gribās būt saulvedim, kuram visi paklanās. Bet tagad, Ciemā visi veči, vecenes var ar pirkstu rādīt un ceļā spļaut.
Cerēju, mīlēju, ticēju. Kamēr biedrs cerēja un ticēja, tikmēr biedri darīja. Darīja visu ko, tikai ne to, par ko naivais biedrs ticēja un cerēja.
Bet nu biedram tagad no apziņas šķērma dūša. Kurš vainīgs? Nu protams, ka ne pats, kurš tik vien kā cerēja, ticēja, bet ne savu ticību un cerību darbos stiprināja. Nu un ja nu reiz tā ir sanācis, tad kā jau Latvijā, visās likstās ir piesaucam zzs. Būtu bijusi vairāk dūšas, tad arī oligarhus, ģenerālprokuroru, Sudrabu, emigrāciju, krievi nāk un visus citus savu neizdarību aizbāžnus varētu piesaukt.
Kā sacīt jāsakās, biedr! Nesūksties, bet atceries, vara nav priekš vārguļiem. Partijas biedra apliecība kabatā vēl nenozīmē, ka tev ir vara. Lai būtu vara, tad tā ir jāpaņem.
Jā,jūsējiem grūti laiki, bet varu gribās. Nu un katrs cīnās kā māk. Staiguļo, bļaurē, ar pirkstu rāda. Kā no ķēdes norāvušies. Dezorentācija pilnīga. Kā pa miglu taustāties. Uz veciem saukļiem neatsaukties, jo sabiedrībā tik vien kā smīns, jo savu esat labi izniekojuši. Priekš jauna arī nav ideju. Ai kāds nemiers.
Vienīgais risinājums nomainīt nosaukumu un varbūt notiks brīnums, pagātne izzudīs. Varbūt varēs pat ar pirkstu rādīt uz to vienotību.
Kā teikt - vēlu veiksmi.
Interesanti. Nosaukumu nomainīs, bet vai mainīsies arī reģistrācijas nummurs ???

Atbildēt

Uldis

25.04.2018. 21:51

Kamēr neaizgāja čekistu: Pabrika un Štokenberga, pavadā, cerība bija PS, Vienotība noteikti nē.

Atbildēt

atbilst patiesībai

25.04.2018. 21:50

"Vēlēšanās par “Vienotības” deputātiem kļuva tie, kas pirka balsis un pārkāpa likumus ar dārgām personīgajām kampaņām. Šo cilvēku rīcības dēļ tika atņemts valsts finansējums, un partija kļuva pilnībā atkarīga no sponsoriem. Tā vietā, lai partija sodītu šos cilvēkus, viņi ir salikti atbildīgos un svarīgos amatos."

Atbildēt

Jaunā Vienotība

25.04.2018. 19:46

“Vienotība” NEKAD bija Latvijas tautas cerību, taisnīguma un godīgas politikas iemiesojums.

Atbildēt

inficējušies ar tp

25.04.2018. 19:41

kā luterāņi ar totalitāristiem katoļiem

Atbildēt

B.B.

25.04.2018. 19:24

Kampars jau nekar tālu nav pagājis ne no Pūces, ne Jaunupa, ne Berķa, ne ... paši ziniet no kādas kompānijas:) Viņš ir atbildīgs par naudu un jauno leļļu teātra trupu ar jauno nosaukumu. Un kaut kā ilgstoši slēpjas no publiskas uzmanības:)

Atbildēt

NACIKI

25.04.2018. 18:35

»

Buba

vienotība beidzas ne jau ar Viņķeli un Čigāni, bet ar Āboltiņu. Savukārt ZZS varētu beigties ar (utopisku, diemžēl) Lemberga nodrošināšanu " valsts maizē


...nu nu,tad tik jāceļ augšā tā aizjūras dirs..ēj pele,tā tik mācēja grožus uzmest...:)

Atbildēt

Deģenerāts Arturs Priedītis

25.04.2018. 18:24

Es piekrītu Žuļa viedoklim, es tiešām būtu deģenerāts, ja nepiekristu!

Atbildēt

antons

25.04.2018. 17:04

Dārgdraugs,šī ts.valstc tika atjauninināta uz meliem,melu piesūkusies,un nekas labāks nebija gaidāms.Ne 1918.g. gara un likuma Latvija.Vēl nedaudz un okupācijas komēdijas finniš.Izsaku līdzjūtību par neīstā zirga izvēli.

Atbildēt

Žulis

25.04.2018. 16:52

"es nekur neaizgāju.... es ticēju...es cerēju...es gaidīju..."
Ak, naivais cilvēciņ, kam gan tu ticēji, uz ko cerēji un ko gaidīji? Ja tā ir taisnība kas te rakstīts, tad jāsaka, ka tik naiviem cilvēkiem nevajag iet politikā.Tomēr, es atļaušos apšaubīt to raksta autora naivumu. Mūsdienās tie, kuri tiek līdz deputātu krēsliem nelolo naivas ilūzijas, bet labi "pārzina drēbi". Mūsu valstī nav politisku partiju, ir tikai ekonomiskie grupējumi, kas sevi dēvē par politiskajām partijām. Visi tie priekšvēlēšanu solījumi, dedzīgās apņemšanās un mīlestības apliecinājumi Latvijai nav nekas cits, kā makšķere ar ko zvejot vēlētāju balsis. Kad vajadzīgais loms sazvejots, makšķeri var iesliet kaktā. Un tie, kuri paši ir kandidējuši vēlēšanās jau nu to nevar nezināt.

Atbildēt

Secinājums

25.04.2018. 16:01

Brīdī, kad Kampars ar Āboltiņu sagāja matos, tas notika.. Reta laulība tik ilgi notur:)

Atbildēt

Aha

25.04.2018. 15:53

Tā visa ir viena sile un saimniecība, pozīcijas un opozīcijas teātris ir tikai priekš dumjiem latvānijas pingvīniem.

Atbildēt

Meža Likums

25.04.2018. 15:51

Katram jenotam Jenota cienīgus dzīves apstākļus, pārējie zvēri brīvi...

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

25.04.2018. 15:41

Trïs saujas smiltēnu Vienaldzībai

Atbildēt

Jaunā Vienotība

25.04.2018. 15:39

AR kARIŅU KĀ LĪDERI JUMS IZSKALOS SMADZENES AR KARIŅA politikas optimizāciju, KURŠ NEATZINĀS ŽURNĀLISTIEM, CIK patiesībā PELNA bRISELĒ! PELNĪJA NO 20 000 EUR MENESI UN VAIRāK. KARIŅA BRISELē IEGŪTAIS OPTIMISMS, SAŅEMOT NAUDU PAR PLIKU NEKO, VIESĪS OPTIMISTISKAS PĀRMAIŅAS Latvijā!

Vai ticat?

Atbildēt

vērotājs un mazliet zinātājs

25.04.2018. 15:21

atļaujiet saimniekot Kamparam un viss saplūdīs ne tikai ar ZZS

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...