Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

09.11.2020. 21:12

Viss būtu labi, ja daļa no komentāriem nebūtu pazudusi. Kā tad tā Lato Lapsa?

Atbildēt

ASV pilsoņa K. Kariņa valdība stratēģiski plāno patiprināt testēšanu uz C19

26.10.2020. 14:14

lai radītu vēl lielāku paniku ar C19 inficēto skaita statistiku. “Graujošā inficēto statistika” radīs jaunus ierobežojumus, vēl ievērojami negatīvāk ietekmējot Latvijas ekonomiku. Graujošā statistika neierobežos C19 izplatību, bet parsdīs, ka 19 nemaz nevar ierobežot, kas jau tāpat sabiedrībai ir skaidrs.

Covid-19: Kariņš sasauc Krīzes vadības padomes un Ministru kabineta kopsēdi
POLITIKA Šodien 13:58
Jauns.lv
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) otrdien, 27.oktobrī, plkst.10 sasaucis Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes kopsēdi, lai lemtu par kopējo valdības stratēģiju Covid-19 izplatības ierobežošanai, tostarp stingrākiem drošības pasākumiem un testēšanas kapacitātes būtisku palielināšanu, portālu Jauns.lv informē Kariņa preses sekretārs Sandris Sabajevs.

“Šobrīd redzam, ka vīruss joprojām turpina plašu izplatību Latvijā, kas prasa tūlītēju rīcību tagad, lai, mācoties no citu valstu pieredzes, nebūtu par vēlu un vīruss negūtu uzvaru. Lai nepieļautu slimnīcu pārslodzi un līdz ar to krīzes iestāšanos veselības aprūpē, sargājot sabiedrības veselību, rosināšu valdībai lemt par stingrākiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības iegrožošanai," sacījis Kariņš.

Atbildēt

Aptur un atjauno atļauju

26.10.2020. 13:06

»

viņi vēl pagaidām taisa platformu

tā jau nevar uzreiz pie darba. Lidosta??? 3a jeb 3č u.c. č ēst gribas, neesiet skaudīgiAptur un atļauj nāvējošās vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas 1
PASAULĒ 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV 1
PASAULĒ 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.

Atbildēt

Tas būtu labi, ja atļautu maratonu!

26.10.2020. 12:50

»

ruka

Ilzīte tak gribēja maratonu


Ātrāk varētu radīt ar C19 inficēto labu statistiku un reizē veicinātu globālo C19 mutāciju globālu statistiku plus ātrāk veidotos kolektīvā globālā imunitāte! Daudzi pa ceļam līd finisham beigtu dzīvi savā spirta veidā! Īpaši labi būtu, ja liktu skriet maskās. Testējot maskas. Pie finiša varētu testēt uz C19 un radīt unikālu statistiku. Tas viņus neinteresē. Viņus interesē ekonomikas sagraušana. Un totalitārisma pastiprināšana. Sabiedrības kontrole. Par VP priekšnieku iecelts bij. Izsekošanas un novērošanas dienesta pr-ks Armands Ruks.

Atbildēt

ruka

26.10.2020. 11:20

Ilzīte tak gribēja maratonu

Atbildēt

Vai tad nav saprotams?

26.10.2020. 11:20

»

patiesība

Ir pilnīgi skaidrs ka covid-19 ieveda tūristi,ceļotāji,vieglas dzīves meklētāji un pārējie....un netika izmantota piespiedu pašizolācija ievietojot visus iebraucējus pārbaudei viesnīcās un citās valsts finansētās mītnēs.Pēc pārbaudēm inficētie tiek ievietoti ārstēšanai un pārējie iziet pašizolāciju....


Ka pilnīgi neviens neizspruks no inficēšanās? Jo ātrāk izveidosies kolektīvā imunitāte, jo labāk. Bet pašlaik svarīgs ir valsts terors un ekonomikas iznīcināšana, masu piespiedu vakcinācija, iznīcinot iedzīvotāju miljardus mokošās ciešanās bez medicīnas aprūpes - vakcinējot ar jau patentēto cilvēka genomā iejaucošo Astrogen vakcīnu. Astrogen, ASV firmas vakcīnu jau atļauts ražot un izmēģināt ASV divām firmām - Jonson& Jonson un Astrogen otrai meitas firmai. Maldinoši stāsta, ka daudz laboratoriju mēģina radīt vakcīnu pret C19. Taču tā jau ir radīta - tikai tāda ir derīga - Astrogen, kas liek šūnām pašām izstrādāt antivielas, sagraujot imunsistēmu! Citas neder, jo šis vīruss - C19 jau mutējis neskaitāmās variācijās un turpina to darīt. 2015. g. ASV patentēja vienlaikus C19 vīrusu un Astrogen vakcīnu. Kad Pasaules Banka bija izstrādājusi stratēģiju globālās ekonomikas sagraušanai, C19 palaida pasaulē.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

patiesība

26.10.2020. 11:04

Ir pilnīgi skaidrs ka covid-19 ieveda tūristi,ceļotāji,vieglas dzīves meklētāji un pārējie....un netika izmantota piespiedu pašizolācija ievietojot visus iebraucējus pārbaudei viesnīcās un citās valsts finansētās mītnēs.Pēc pārbaudēm inficētie tiek ievietoti ārstēšanai un pārējie iziet pašizolāciju.Tas viss notika rādās ka pašplūsmā un deva inficēto pieaugumu.Visu laiku turpinās cilvēku plūsma izbraucot un iebraucot ar visa veida transportu un diemžēl pašizolācija notiek ģimenēs un tā pavairo inficētos.Liekas ka ir nogulēts ar iespējamās covid-19 krīzes plānu izstrādes variantiem un trūkst skaidra redzējuma par iespējamo rīcību.Visi mēģinājumi apelēt uz cilvēka godprātu un cerēt ka varēs atbildību pārnest uz sabiedrību ir vairāk kā naivi.Liekas ka ir nepieciešami kardināli pasākumi......bet kā to izdarīt.....jautājums paliek atklāts.Ir savādi ka covid-19 perēkļi netiek norobežoti un izolēti pat neizslēdzot iespēju veikt pārvietošanās,pulcēšanās un citus ierobežojumus lai nepieļautu tālāku izplatīšanos.Ar to vien ka medijos paziņo par šiem perēkļiem liekas ka ir par maz ......bet tālākas darbības rādās ka nenotiek.....

Atbildēt

Alexa

26.10.2020. 09:15

Kur tad palika tie pētījumi n-tajām iestādēm, kur pavasarī tika milzīga nauda miljonos iegrūsta, tur bija tādi projekti, covid19 izpēte, tikai atšķīrās teksta noformējums, būtu jābūt jau taču gataviem rezultātiem. par tādiem miljoniem....

Atbildēt

Jens Z

26.10.2020. 08:06

ja jau pienākumi ir visiem citiem, tikai ne viņķelei, lai tad veselības ministrs ir pats ministru prezidents, šāda provokatīva persona kā viņķele tur ir pilnīgi bez jebkādas atdeves. no viņķeles es būtu gribējis dzirdēt, kas ir izdarīts, iepirkts, noorganizēts, paredzēts, uzkrāts, lai varētu vajadzības gadījumā ĀRSTĒT (nevis palliatīvi nomērdēt) vairākus tūkstošus smagi slimu kovid pacientu, vienlaikus saglabājot lielāko daļu no norm''alas aprūpes citās medicīnas nozarēs

Atbildēt

kas tur ko atbildēt

26.10.2020. 07:21

pūlis ir nevadāms, muļķu pieaudzēts bariem kur liksiet?????????????????????
Atbildība jāsāk ar bērnu dārziem, skolām!!!! UN ĒNU EKONOMIKU, JO TUR TIE LOPI VAIROJAS!!!!!

Atbildēt

Skaudības Dievs

26.10.2020. 07:03

"Ilze,Ilze, Ilze Viņķele. Ko dari Tu? Kāpēc Tu saviem skatītājiem rādi fu*k you? Fu*k you, fu*k you... Tu tiki pa visām varītēm par ministru. Tev nospļauties par kovidu." dzied skaudīgs Skolnieciņš uz svētakmeņa. Manuprāt, Ilze Viņķele ir sātaniste. Viņai nospļauties par nabagiem, viņai rūp tikai sava personīgā karjera! Tieši Ilzes Vinķeles laikā, kad viņa bija labklājības ministre, simtlatnieku programma sāka savu darbību. Lai melna čūska maļ kvēlojošas ogles pār Ilzes Viņķeles galvu! Lai Ilze Viņķele izbauda uz savas ādas to pašu nabadzību un bezspēcību, kuru izbaudīju es! Simtlatnieki atceras Ilzes Viņķeles nedarbus. Nekas nav aizmirsts, nekas nav zudis! Naids būs mūžīgs...
Ar melnu skaudību, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) Skolnieciņš® Skolnieciņš™
#simtlatnieki #nabadzība #bezdarbs #krīze #bads #bezspēcība #ValdībasAlkatība #TrucīgāStatuss #SimtlatniekuProgramma #GMI #LatvianLivesMatter #SkaudībasDievs #Skolnieciņš

Atbildēt

C19 kontekstā

26.10.2020. 06:52

»

Pavasarī stratēģija bija cita -

masas pieradināt pie C19 un iebaidīt. Jau tad brīdināja par “otro vilni”. Tagad stratēģija ir cita - par gripu, citiem vīrusiem un mirstību no itām slimībām nerunāt, bet ar iespadīgiām masveida testēšanām radīt statistiku un sēt paniku, padziļinot sabiedrības depresiju un ekonomikas lejupslīdi. Sabiedrība...


nesen par valsts policijas priekšnieku iecēla Armandu Ruku. Ģirģens medijos ziņoja, ka Ruks ieņēmis neizpaužamu amatu. Kasjauns.lv atklāja šo neizpaužamo amatu, bet raksts no interneta pazudis. Armands Ruks purms tam ieņēma Izsekošanas un novērošanas dienesta priekšnieka amatu ar pieredzi personu identificēšanā un digitālajā izsekošanā un vajāšanā, tām neievērojot karantizāciju un pašizolāciju.

Atbildēt

Pavasarī stratēģija bija cita -

26.10.2020. 06:42

»

elementāri

Tāpēc, ka pavasarī aizklapēja ciet visus kafūžus un skolas, kas ir lielākie infekcijas perēkļi


masas pieradināt pie C19 un iebaidīt. Jau tad brīdināja par “otro vilni”. Tagad stratēģija ir cita - par gripu, citiem vīrusiem un mirstību no itām slimībām nerunāt, bet ar iespadīgiām masveida testēšanām radīt statistiku un sēt paniku, padziļinot sabiedrības depresiju un ekonomikas lejupslīdi. Sabiedrība nespēj pretoties, jo tās vidū uzcelts terora mūris ar likumiem - par masku nēsāšanu un sodiem. Pašizolāciju un vajāšanu, izsekojot un no ēronot upurus, kas neveic pašizolāciju. Sabiedrību sagatavo pakļauties puespiedu vakcinācijai ar jau C19 vienlaikus patentēto Astrogen firmas vakcīnu, kas izmaina cilvēka genomu, iejaucas cilvēka imūnsistēmā. Viens 28 g.v. jaunietis no šīs vakcīnas mira Brazīlijā uzreiz pēc vakcinscijas. Otrā dienā uzreiz tika paziņots, ka ne ija vakcinēts. Cits jaunietis Vācijā pēc vakcinācijas guva smagas mugurkaula smadzeņu saslimšanas.

Atbildēt

fakts

26.10.2020. 06:30

Troļļi pļūtīs veinmēr, arī vieni no labākajiem, vai pat labākie rādītāji Eiropā šiem nebūs šķērslis.

Atbildēt

Viedais Manels

26.10.2020. 01:17

Ūdensgabals no sasistas siles.

Atbildēt

ss

26.10.2020. 00:09

Pie tam laiks nav precīzs.

Atbildēt

ss

26.10.2020. 00:07

Pietiek arī dzēš komentus.

Atbildēt

25.10.2020. 23:26

»

NIKNAIS

Un šito raksta viņkle?, kura atpazistamībai ievieto fakuču bildi


Ir tāds plaši pazīstams mēsls Lapsa, kurš zagtiem rakstiem pievieno paša perversajā prātā radušos virsrakstus un fotogrāfijas.

Atbildēt

4.maija kliķes pilsonim

25.10.2020. 22:56

»

Ha

Viena mēğina savas neizdarības zem kankriņa paklāja paslaucīt...


Kravā čemodānu vinkeles aizstāvi.

Atbildēt

Kaža

25.10.2020. 22:55

»

zane

Vislielākā nevienlīdzība ir, ka vienus ārstēs, citus nē


Tas jau notiek reizē ar dalību ES.Kā jau Ādolfs bija ieplānojis,kvalitatīvakais darbaspēks tiek rietumiem,uz vietas šeptējas aktīvākie,komunistu okupantu ar rietumos izdresētiem šucmaņiem,kuri veic atlikušo iedzīvotāju filtrāciju atbilstošu ES jeb pa vecām reiha prasībām.Publiski jau pavīdēja rekomendācija ārstēšanai cilvēkus šķirot pēc vecuma,bet iniciātors nevis sēž cietumā,bet turpinā pamācīt.Šķirošana ārstējamos un neārstējamos notiek atklāti un ciniski.Tā kā trakā fīrera idejas zeļ un plaukst.

Atbildēt

jaajaa

25.10.2020. 21:34

..."ietekmi uz inficēšanās izplatību dos aptuveni pēc 2 nedēļām"...un ja nu "nedos"?...plānam jābūt...pie kāda saslimušo skaita tiek ieviesti tādi vai citādi ierobežojumi !!!...lai cilvēki zin, uz ko gatavoties, lai seko līdz statistikai...

Atbildēt

Vakar Itālijā

25.10.2020. 21:29

»

Itālijā

jau komendantstundas...


Vakar Neapolē, Itālijā, bija bunts - 10 000 cilvēki protestēja pret Neapoles gubernatora lēmumu ieviest stingrākus karantīnas pasākumus, slēdzot baseinus, restorānus, sportzāles, kafejnīcas 18:00. Pieslēdzās ekstrēmisti un bunts pārvērtās grautiņos; un Neapoles gubernators tomēr neieviesa Itālijas valdības vadītāja Skonto rīkojumu. Ar buntu un grautiņu sabiedrība panāca savas tiesības, aizstāvot savas ekonomikas intereses.

https://youtu.be/MpQXPHicr8M

Atbildēt

Itālijā

25.10.2020. 21:14

»

zane

Spānijā paredz karastāvokli līdz 9. maijam. Tātad šis otrais vilnis būs 7 mēnešus


jau komendantstundas.

Par maskas nelietošanu publiskās vietās sods 400 - 3000 €.


Kaimiņiem liek ziņot, ja mājas ballītē vairāk par 6 cilvēkiem. Reiz izsauca karabinierus. Atverot durvis, konstatēja, ka tomēr seši! Un visi maskās! Tāds idiotisms!

Tas viss būs Latvijā. Ar masveida testēšanu uzdzīs statistiku.

Atbildēt

zane

25.10.2020. 21:03

Spānijā paredz karastāvokli līdz 9. maijam. Tātad šis otrais vilnis būs 7 mēnešus.

Atbildēt

zane

25.10.2020. 21:01

»

Ha

Viena mēğina savas neizdarības zem kankriņa paklāja paslaucīt...


Un ģimenes ārsti nekādas lapas nedod. Padzeriet tēju ar medu, un rīt ejiet uz darbu. Klepus? Pasūkājiet dedzinātu cukuru.

Atbildēt

Ojārs

25.10.2020. 21:00

»

Ha

Viena mēğina savas neizdarības zem kankriņa paklāja paslaucīt...


Abi labi - gan Veselības ministre, gan viesstrādnieks, kurš tēlo ministru prezidentu!

Atbildēt

To sauc citādi-

25.10.2020. 20:55

»

zane

Vislielākā nevienlīdzība ir, ka vienus ārstēs, citus nē


diskriminācija uz korupcijas - naudas maka biezuma, pazīšanās blata utt. pamata.

Atbildēt

Izglītība nav zināšanu spogulis

25.10.2020. 20:49

»

NIKNAIS

Un šito raksta viņkle?, kura atpazistamībai ievieto fakuču bildi


Lagardas skola mētāties ar fakučiem. Man stallī pie sienas joprojām stāv plakāts ar valutas fonda priekšnieci rādot visiem fakučus. No interneta tā bilde ātri pazuda.

Atbildēt

Ha

25.10.2020. 20:47

Viena mēğina savas neizdarības zem kankriņa paklāja paslaucīt.
Mirstība Latvijā būs augsta' ja šitā turpinās, ka slimnieki saņem atbildi - uzolējies no visiem in dzer karstu tēju' kā rezultātā pie mediķiem nonāk tikaiīpaši neatlaidīgie un ar plašu / ielaistu pneimoniju.
Tā ir tikai un vienīgi Viņķeles atbildība.
Bet Kariņš savu stundu sagaidīs' kad apturēs aizvien vairāk uzņēmumus. un grūtībās nonākušiem uzņēmumiem' kas vēl ķepurojas -uzsūtīs jautājošo vid - kā ūzdrošinās savilkt jistas un nepalielina algas/ kādēļ nodokļu psrādus nemaksā.

Atbildēt

Ilzis

25.10.2020. 20:45

drīz vien sagaidīs kādu sulīgu vārdu no premjera.Pagaidām viņš vēl nav piefiksējis šīs būtnes īsto būtību.Laimdota sen būtu aizsūtījusi sms(kā Circenei),lai protās un ar labu demisionē.

Atbildēt

Viltus nevienlīdzība

25.10.2020. 20:44

»

zane

Vislielākā nevienlīdzība ir, ka vienus ārstēs, citus nē


Un to izdarīja vienlīdzība, kad vīrieši nodzirdīti vai pataisīti par mīkstajiem, bet sievietes par darba zirgiem un politiķēm.

Atbildēt

NIKNAIS

25.10.2020. 20:43

Un šito raksta viņkle?, kura atpazistamībai ievieto fakuču bildi?

Atbildēt

zane

25.10.2020. 20:07

Vislielākā nevienlīdzība ir, ka vienus ārstēs, citus nē

Atbildēt

Tu! Vai tu jau esi mobilizējies?

25.10.2020. 19:32

»

Normāli

Latvijas politiskā sistēma izveidota tā, ka lēmumus pieņem vairāk nekā viens politiķis, vai ierēdnis. Visi lēmumu projekti tiek saskaņoti ar pēc iespējas vairākiem dalībniekiem. Līdz ar to atbildīgo nav. Uz ko Viņķele arī norāda. Premjera k-gs - mēs taču kopā


Levits: tā nav tikai statistika - aiz tās stāv mūsu līdzcilvēki 7
SABIEDRĪBA Šodien 18:19
  Jauns.lv / LETA

Latvijas sabiedrībai ir nepieciešams mobilizēties, lai kopīgiem spēkiem spētu apturēt Covid-19 straujo izplatību valstī, svētdien vēstījumā sabiedrībai uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.

Pēdējo dienu laikā Latvijā ir vērojama strauja saslimšanas ar Covid-19 izplatīšanās - pēdējās dienās regulāri ir tikuši fiksēti jauni negatīvi saslimušo skaita rekordi, inficēto skaitam katru dienu sniedzoties vairākos simtos, no slimības mirušo skaits ir audzis līdz 56 personām, turklāt strauji aizpildās vietas slimnīcās.

Šādos apstākļos Levits ir nācis klajā ar aicinājumu Latvijas sabiedrībai, lai cilvēki apzinīgāk ievērotu Covid-19 kontrolei noteiktos ierobežojumus, tādējādi valsts spētu apturēt Covid-19 Ik diena nāk ar jauniem satraucošiem skaitļiem par pandēmijas izplatību. Tā nav tikai statistika - aiz tās stāv mūsu līdzcilvēki," sacīja prezidents, "šodien mēs nedrīkstam klausīties populistos. Viņu viltus ziņas apdraud līdzcilvēkus un visu sabiedrību."

Politiķis atzīmēja, ka vairākas Eiropas valstis ir atzinušas, ka pandēmijas izplatība ir izgājusi ārpus kontroles, tādēļ Latvijā "nav vietas nedz haotiskai rīcībai, nedz liekai pašpārliecinātībai”

Atbildēt

“Dakteres Mengeles” melu propaganda,

25.10.2020. 19:20

kura sakņojas staistikā par inficēto ar C19 skaitu.

Šīs masveida testēšanas mērķi ir konstatēt cik iespējams vaitrāk inficēto - nav nozīmes vai iesnu vai plaušu karsoņa līmenī, vai vispār bez simptomiem. Jo vairāk testē, jo vairāk atklāj inficētos - loģiski.

Jo vairāk inficēto, jo lielāks valsts terors un ierobežojumu skaits.

Jo vairāk visādu prasību un ierobežojumu, jo vājāka ekonomika un lielāka panika un naids starp divām sabiedrības daļām - tiem, kas atzīst ekonomikas sagraušanu un tiem, kas tam pretojas. Vienaldzīgo nav, jo tiek grauti sabiedrības drošības pamati.

Atbildēt

Normāli

25.10.2020. 19:17

Latvijas politiskā sistēma izveidota tā, ka lēmumus pieņem vairāk nekā viens politiķis, vai ierēdnis. Visi lēmumu projekti tiek saskaņoti ar pēc iespējas vairākiem dalībniekiem. Līdz ar to atbildīgo nav. Uz ko Viņķele arī norāda. Premjera k-gs - mēs taču kopā.

Atbildēt

laucinieks

25.10.2020. 19:01

žel ,ka ministrei nav medicīnas izglība,ar vispārējiem saukļiem un partijas piederību šajā situācijā ir par maz.Sajūtot reālussūdus visi tagad mēģina mazgāties balti.no viņas nāk lēts provinciālisms

Atbildēt

hm

25.10.2020. 18:57

Manuprāt, lai zinātu ar ko un kā cīnīties, būtu jāspēj skaidri un saprotami atbildēt uz jautājumu, kāpēc pirmajā C19 vilnī tik maz saslimšanas gadījumu bija Latvijā. Atbildēt un pamatot.
Nezinot atbildi, ministre arī nezina kā, kādā veidā cīnīties pret infekciju.
No visa pa druskai cerībā, ka kaut kas sanāks. Apmēram tāda ir ministres pārliecība.

Atbildēt

no dziļiem laukiem

25.10.2020. 18:54

Vinķeles , Žoplinsakas, kanKariņi ir pelnījuši iebāšanu atejā un ūdens noraušanu pēc tam...

Atbildēt

Derdz

25.10.2020. 18:53

Vai Viņķele vispār zin jeb kāds biznesa lobētajs iesprauda vārdus -sejas vairogs, zina ka sejas vairogs kas minets mk noteikumos nr.634, 20.10.2020. nepasarga no neviena vīrusa kur nu vēl no baktērijam. Tīrā parodija un cirks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...