Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

abstinentais imbecīlis

15.04.2020. 22:23

»

ahā

Tātad tuvu,tuvu


Fantastiska neatlaidība un nolaidība izpildē liek noprast par angažētību vai prastu ieinteresētību šis ministres apriešanā.Tāpat kā gatavība dot vārdu čekas stukačam Art.Priedītim.

Atbildēt

motorhead 1916

15.04.2020. 13:50

Nu, Vinjkjele vai ne, bet shis viiruss arii neatbilst sevishjkji biistamas infekcijas statusam. Tas ir stipri lipiigs un izraisa komplikaacijas, jaa, bet principaa standarta patogeens, kaa gripa, piemeeram.

Atbildēt

xxx

15.04.2020. 08:03

»

Epidemioloģijas likums

20.pants. Obligātā medicīniskā un laboratoriskā pārbaude, izolēšana un ārstēšana...


SPKC slimību uzskaitījumā bija arī šāds ieraksts- Cita no jauna parādījusies bīstama infekcijas slimība*


Kāpēc šis neatbilst pamatam, lai būtu piespiedu testēšana un ziņošana?

Bet piekrītu- kamēr testi būs maksas vai tikai iebrauc;ejiem vai tikai ar ģimenes ārsta nosūtījumu, mēs dzivosim rozā mākonī, ka mirst tikai citās valstīs, mums viss ir kārtībā.

Realitātē nav kārtībā, jo ir daarba devēji, kuri , saprot, ka darbiniekam nav kur likties un neievēro ne 2 m atstarpi darbavietām, be dezinfekcijas līdzekļus nodrošina.

Atbildēt

Bils Geits pameta Microsoft vadību,

15.04.2020. 07:19

»

Dollārs Vašingtons

Vispār pāris miljardieri un kuri sevi sevi uzskata par īsteniem pasaules valdniekiem jau pāris gadus atpakaļ teica, ka ir nepieciešama "laba" krīze! Vašingtona attēls uz banknotēm un dzeltenais metāls ir maģisks savienojums...


viņa vecāki bija saistīti ar masoniem. Neapšaubāmi, viņš ir talantīgs un viņam dziļā pasaules valdība devusi uzdevumu izstrādāt vakcīnas, ko potē pieaugušajiem un bērniem, padarot viņus neauglīgus. Neauglība, protams, veicina saslimšana, jo cilvēks sevi nespēj realizēt un krīt depresijā, kur to gaida alkohols, narkotikas, depresanti. Viss, ko dara Geits, sakrīt ar viņa paša dziļāko pārliecību, ka pasaules ekoloģija netur tik daudz planētas iedzīvotāju. Arī Latvijas zeme pakļauta šai ebreju cionistiski fašistu ideoloģijai.

B. Beits meties uz farmokoloģiju un elektroniku vienlaikus, mēģinot radīt nanočipus reizē ar vakcīnu. Stāstot, cik ērti tas ir čipa nēsātājam - nav vajadzīgi dokumenti. Kas attiecas uz izglītotāko planētas daļu - tos jau kontrolējot ar facebook, twiter, mobilajiem viedtāruņiem, banku kartēm un izsekošanu 5 G tīklos, kuriem attīsta blīvumu - cilvēku kontrolei un sodīšanai globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē pēc sociālās uzvedības kredītsistēmas, kāda jau ir Ķīnā. Arī Kremlis ievieš ko līdzīgu Maskavā. Piemērs. Cilvēks no Kazahstānas pāriet Maskavā ielu pie sarkanās gaismas, kvīts par sodu pienāk Kazahstānā viņa dzīvesvietas adresē. Lai Latvijā ieviestu pakļaušanos, “pandēmijas” laikā ar mobilo sakaru operatoru starpniecību, kontrolējot pašizolēšanos, VDD aprobē un uzlabo kontroli - pirmais VDD terorisma cietušais ir sodīts ar 4000€, lai iebiedētu sabiedrību.

Atbildēt

15.04.2020. 07:02

Status of COVID-19
As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious diseases (HCID) in the UK.
https://www.gov.uk/guidance/high-consequence-infectious-diseases-hcid

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

15.04.2020. 06:48

Vispār pāris miljardieri un kuri sevi sevi uzskata par īsteniem pasaules valdniekiem jau pāris gadus atpakaļ teica, ka ir nepieciešama "laba" krīze! Vašingtona attēls uz banknotēm un dzeltenais metāls ir maģisks savienojums.
Interesanti kāpēc gan viens no it mudītājiem ir pārmeties uz farmakaloģiju?

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

15.04.2020. 06:44

Marss, Sarss, Varss, Karsss, Pkutons, Venēra , var uzskaitīt daudz ko.
Optimisms Ilzītes sejā ir, jo visdrīzāk vīņa zina vairāk un smīn, jo citi nezina.
Varbūt Ilzītes slepenā laoratorija tūlīt uzģenerēs super antivielas šai histērijai, bet pirms tam vajadzētu pačaukstināt naudas zīmes ar Vašingtona attēlu!
Ko Ilzīte darija pusgadu Ūsā?
Vai viņai tur sāka patikt kolekcionēt vispareizāko pasaules valūtu ar vašingtona attēlu?
Laimes Lācis nebūs, būs vien pašiem jāmēž sēta.

Atbildēt

Latvieši un Latvijas zeme nav tas pats, kas 4. maija cionistu valsts korporācija

15.04.2020. 06:10

Latvijas zeme nav tas pats, kas Latvijas valsts šodien - 4. maija valsts korporācija ar cioisma ideoloģiju - ebreju fašisms - globālā cionistu varas “panikas politikā”, risinot globālās ekonomikas finansu problēmas, nevis ir vīrusa pandēmija, bet parastā pavasara saslimšana ar dažādām vīrusu slimībām - bet mērķtiecīgi runā tikai par koronvīrusu un vairs nešķiro no gripas un citiem vīrusiem. Vai nav traki? Ķīnā it kā beigusies “koronvīrusa epidēmija”., neskarot Pekinu, kur apmetusies Ķīnas vadība un Ķīnas miljonāri. Melš, ka vīrusa uzņēmība saistīta ar vislielāko cilvēku kontroli Uhaņā - lielākaā transporta mezglā ar visblīvāko 5G noklājumu pasaulē. Tā starojums ietekmējot cilvēka imunitāti. Lielbritānijai arī līgums ar Ķīnu par 5G tīkliem sabiedrības kontrolei, ko pieprasa lauzt. Apvienotajā karalistē iedzīvotāji dedzina šos 5G torņus. Briti grib veselu savu imunitāti, kura jau tā sabeigta ar ķīmiskām E vielām produktos.

Bet mākslīgās pandēmijas mērķi sakrīt ar Romas kluba mērķiem. Mērķis ir iedzīt totālās bailēs starptautisko sabiedrību. Zviedrija aprēķinājusi, ka tai nav izdevīgi sēt paniku un bailes, un apturēt ekonomiku, jo tās zaudējumi no panikas un ekonomikas slēgšanas būs desmitreiz smagāki, nekā izvairīšanās no histērijas, visiem pavasara sezonas vīrusiem piedēvējot “koronvīrusa” nāves grēkus. Tur kaut kā nemirst īpaši vairāk! No statistikas pirms “pandēmijas” zināms, ka pasaulē ik rītu rītu tāpat nepamožas 25 000 cilvēku. Kurš var izkontrolēt, cik pie tā vainīgs tieši viens no korovīrusiem, ja tikai viena valsts pasaulē, Vācija, sākusi precizēt uz antivielām pēc koronvīrusa izslimojušis? Un secina, ka izslimojušie pret slimajiem šobrīd r 5:1! Mums rudenī atkal sola tikai koronvīrusa pandēmiju, it kā saslimšana ar gripas un citiem vīrusiem vairs nebūtu. To vairs nešķiro. Miris? Plasmasas maisā, aprok un miers! Uz “pandēmijas” rēķina! Vispasaules “panikas operācija” - ar līdz galam neizstrādāto militāro ieroci - “bailēm un paniku”, nav iespējams pat informācijas karā nomaldināt visu pasaules sabiedrību vienlaikus. Daudzi saglabā veselo saprātu.

Atbildēt

Faktiskā situācija

15.04.2020. 06:07

Situācija ir šāda. Sāksim ar ekonomiku. Kas ir ekonomika. Ekonomika ir mājsaimniecības stāvoklis un attīstība.

Ekonomika ir, kad mājsaimniecības attīstība nesaraujami saistīta ar patēriņu un kapitālu, tā uzkrāšanu. Kas ir kapitālisms? Kapitālisms nav tikai kapitalizācija vien, kad peļņu iegulda attīstībā, bet nepieciešams arī maksātspējīgs pieprasījums, kas ir izšķirošais faktors.

Globāli kapitālismam attīstoties, lielākā patēriņa valsts ASV , kuru vada globālie cionisti ar FRS naudas drukāšanas mašīnu, attīstīja Ķīnas ekonomiku, piešķirot aizdevumus, stimulēja ražošanu, bet ASV paērētājiem izsniedza kredītus, tos pārkreditējot, naudas apjomam pasaulē peaugt līdz līmenim, kad paļņu vars nav kur ieguldīt, neizdarot spiedienu uz ekoloģiju, ir preču pārprodukcija.

Krievija pēc 1993. gada tiek izmantota kā dabas resursu piegādes valsts, KF vadot cionistam Putinam, radot genocīdu pret Krievijas tautu.

Romas kluba postulāti, kurus realizē globālā cionistu finansu korporokrātija, ir sekojoši -
1. pasaules deindustrializācija,
2. cilvēku skaita samazināšana līdz vienam miljardam,
3. valstu ietekmes samazināšana,
4. pasaules valdības izveidošana.

Covid- 19 ir kaujas bioloģiskais ierocis, kuram nespēj pretoties zinātne un medicīna, tikai atvieglojot mirstošo ciešanas. Tas jau ir pierādīts.

Nav zināmas vīrusa genomas sastāvdaļas, bet ir zināms, ka viena sastāvdaļa ir cilvēka imūndeficīta gēns. Nav arī izskaidrojams, kāpēc citi vīrusu pārnēsā un izplata bez slimības simptomiem, bet citi vīrusu pārcieš viegli. Ir zināms tikai viens, ka arī Latvijas medicīna nevar palīdzēt izārstēt cilvēkus un piedalās kopējā cilvēku iznīcināšanā, jo ar testiem konstatē vien sasirgušos, nevis pārslimojušos ar testiem, kuri uzrādītu antivielas pēc Covid- 19 pārslimošanas. Daudzās valstīs mediķi domā, ka Covid- 19 jau sirojis pasaulē kopš 2019. gada vasaras beigām, arī Latvijā, un daudzi nomira iepriekš ar pneimoniju it kā pēc gripas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Latvijā no Covid- 19 šobrīd ir maz oficiāli mirušo.

Trīsreiz globālā cionistu valdība mēģināja uzsākt trešo pasaules karu, līdz Krievija ar Ķīnu kopā ar ASV globālo finansu korporokrātiju izstrādāja Uhaņas bioloģiskajā laboratorijā ar Bila Geita finansējumu bioloģisko ieroci Covid- 19 pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai - ASV, Ķīnā, Krievijā, Indijā, Latvijā utt. Visticamāk, ka tie, kuri izstrādāja šo ieroci, ir arī izstrādājuši pārbaudītu vakcīnu un paši ir vakcinējušies.

Ļaunākais nav priekšā, tas jau ir noticis.

4. maija valsts korporācijas mērķi ir samazināt visiem tai piejamiem līdzekļiem Latvijas iedzīvotāju skaitu, neatkarīgi no profesijas. Beidzamais laiks to saprast! Tas jau bija paredzams pēc tam, kad dzīvnieks E. Levits kā Latvijas VP ignorēja likumu par algu paaugstināšanu mediķiem.

Atbildēt

4. maija valsts korporācijas teroristiskie mērķi

15.04.2020. 06:05

Valdībai cilvēku Latvijā ir “par daudz”! Mērķi ir tieši iznīcināt aizvien vairāk! Vācijā veic testus uz antivielām pēc covid19. Un atklājas, ka pieciem ir antivielas, viens sestais ir šobrīd ar vīrusu. Faktiski notiek pasaules deindustrializācija.

Globālistu Romas kluba plāni tiek realizēti strauji:

1. globāla deindustrializācija - iznīcina tūrismu un citas nozares, kas neatgūsies; Neatgūsies mikrouzņēmumi. Viegli ir sagraut, ļoti grūti un ilgstoši ir kaut ko radīt!

2. valstu suverenitātes zaudēšana - uz “pandēmijas “ viļņa uzsēdina valstis ar “labdarību” - aizdod miljardiem €,

3. pasaules iedz. skaita samazināšana no 6.7 miljardi uz 1 miljardu - iznīcinātajā ekonomikā dzimstība samazinās; Bet lielais mirušo skaits tiek “karantīnas” apstākļos sasniegts mums nezināmos apstākļos - jo sekcijas neveic - cilvēku ieliek maisā un aprok;

5. Globālas elektroniskas koncentrācijas nometnes izveidošana ar elektronisko vadību un kontroli caur 5G, ko pašlaik uz karantīnas un pašizolācijas rēķina aprobē, izsekojot cilvēkus. To viegli izdarīt, kad visiem jātup mājās. Tā arī LV VDD ar mobilo sakaru operatoriem, teroristiski ierobežo cilvēktiesības un kontrolē iedzīvotājus. it kā “teroristu un nepaklausīgo atrašanai un sodīšanai. Jau LV par pašizolācijas neievērošanu uzlikts pirmais max sods 3000€.

Atbildēt

smaida

15.04.2020. 05:39

Tā dzeltenā smaida,laikam norijusi Covid 19 ......

Atbildēt

MI

15.04.2020. 02:29

Rīts. Rīta kafija. Nesteidzīgi pieslēdzos informācijas atvaram un lecu iekšā, un ar baudu,kā jumtiņu, pie kafijas dzeru šo melu un patiesības kokteili.

Lasu. Vinčiks. ...Es ceru, ka mums izdosies līdz Jāņiem tikt galā ar Covid-19....
Domāju - Zāļu naff, vakcīnas naff, metodes naff, bet uz Jāņiem ir cerība vinēt. Lieki piebilst ka apejot patiesības min.. ir iespēja palasīties arī citur par stāvokli pasaulē.
Domāju - vai nu es kaut ko nezinu un vismaz zāles, metode jau klauvē pie durvīm, vai nu arī tā ir viltus ziņa, vai nu arī esmu pamodies dumjš. Varbūt mani grib čakarēt un iedomājas, ka man var stāstīt visādus pautus, uzdodot to par patiesību. Nē, nu varbūt ilžuks ir tik štengrs ka ar plikām rokām piežmiegs to vīrusu konoru? Ej nu saproti?

Plunčājos tālāk tajā atvarā un lasu: .....KANB aizvācoties prom un neskatoties uz šiem darījumiem,” raidījumā saka Ošlejs..... (kontekstā ar iepirkumiem/medicīnas apgādi).

Un te nu es sajūtu Latvijas garšu, Õ, vienam otram tā jau ir bērnības garša un tikai.

Paskatos uz suni un saprotu, ka pat viņam ir skaidrs, ka nekādas uzvaras nebūs, līdz bebūs zāļu vai citāda ārstēšanas metode. Nu un vakcīna tā jau ir pilnīga uzvara.

Eh, nodomāju pie sevis, būtu nu zinātne tik gudra un veiksmīga lai šī sērga ātrāk beigtos, lai nebūtu vēl ziema ar viņu jāpārlaiž.
Bet uz vienu gan es neceru, ka reiz būs vakcīna, zāles un metode pret Latvijas hronisko iztukšīti. Gan prātā, gan darbos, gan makā.

Atbildēt

Epidemioloģijas likums

14.04.2020. 23:16

20.pants. Obligātā medicīniskā un laboratoriskā pārbaude, izolēšana un ārstēšana
(1) Ministru kabinets apstiprina infekcijas slimību sarakstu un nosaka kārtību, kādā personas, kuras inficējušās ar kādu no sarakstā minētajām infekcijas slimībām vai par kuru inficēšanos ir radušās pamatotas aizdomas, vai atsevišķas iedzīvotāju grupas tiek pakļautas obligātajai medicīniskajai un laboratoriskajai pārbaudei, izolēšanai vai ārstēšanai.
(2) Izolēšana veicama personas dzīvesvietā vai ārstniecības iestādē.

Atbildēt

.........

14.04.2020. 23:04

jā. slikti ja cilvēks ir slims un nav ārstējams

Atbildēt

Kremļa aģents.

14.04.2020. 20:56

Īsumā par Viņķeles&Co pašaizliedzīgo cīņu pret Covid. Marta vidū izlasīju NVD priekšnieka Labsvīra teikto, cik sarežģīti tikt pie nepieciešamajām maskām un aizsarglīdzekļiem un cik ciniski mūsu biznesmeņi cenšas uzvārīties uz šīm piegādēm, dramatiski palielinot cenas.. uzzvanīju Peteris Vinkelis un palūdzu apjautāties, par kādām cenām Latvija ir gatava iepirkt mediķu aizsardzībai nepieciešamās preces. ļoti operatīvi saņēmu atbildi, ka "šobrīd labākais piedāvājums ir ķirurģiskās maskas līdz 0,6, respiratorus N95 - līdz 2.50 gabalā. ja varat piedāvāt labāku, dodiet ziņu". tas viss 17.martā.. sazinājos ar Ķīnas lielākā medic produktu ražotāja valsts korporācijas Camce prezidentu Wanga kungu un pēc stundas piedāvāju Viņķelei un Labsvīram piegādi pa tiešo no Camce par 0,53 un 2.30 attiecīgi. Uz to man atbildēja, ka esot saņemts piedāvājums par 0,40 un 1.90. Es mazliet neticīgi pabrīnījos, pilnīgi nereāli cipari...bet ok, paldies Dievam, problēma it kā atrisināta.. Un tad pamazām medijos sāka parādīties info, ka tur kkas nojucis, un tur kkas ir bijis ne tā.. Un vakar es ieraugu izskaidrojumu - tieši tajās dienās Viņķele ar savu starpnieku līdzdalību iepirkusi ķirurģiskās maskas par 0,66 un respiratorus pa 3,20.. Tātad melojusi par esošajiem piedāvājumiem, Pareiziniet šo cenu starpību ar gandrīz 3 miljoniem, kas iegādāti no viņķķelei tik mīļajiem Saules aptiekas un GP Nord.. Te gan piebildīšu, ka man nav iebildumu, ka "Laumai" par maskām maksā 0,57.. kā nekā, tomēr ražo pašmājās.. bet tik nekaunīgi zagt valsts naudu uz importa piegādēm.. Kā tā melīgā čuriku meistare vspr var skatīties acīs mediķiem, kuri šajās dienās riskē ar dzīvibām, lai tādas viņķeles varētu turpināt zagt? baigi ērti, aizbildinoties ar ārkārtas stāvokli, paslepus izdāļāt pasūtījumus .. Dies vien zina cik tādu slepeno pasūtījumu viņķele mums vēl ieplānojusi un kāpēc info par nepieciešamajiem gaidāmajiem iepirkumiem netiek publicēta PIRMS, nevis PĒC fakta.. varbūt ka Jēkabs Straume var atbildēt?
Raimo Čiekurs.

Atbildēt

Varbūt

14.04.2020. 19:07

»

pasūtījums

Ja autors ir "PIETIEK",tad domājam god.L.Lapsas k-gu pašu,vai kādu citu ar viņa svētību


nedomā un nenāc portālā,būs tīrāks gaiss no "pasūtījuma"

Atbildēt

ROFLMAO

14.04.2020. 18:52

Latvijas valsts pārvaldes vērtības - augstprātība, birokrātija un korupcija - nekur nav pazudušas arī epidēmijas laikā. Par korupciju SPKC jau zinām kopš 2016.gada. Iestādes direktore laikam tā nodzērusies, ka visur to pārstāv J.Perevoščikovs...

Atbildēt

pasūtījums

14.04.2020. 18:29

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Ja autors ir "PIETIEK",tad domājam god.L.Lapsas k-gu pašu,vai kādu citu ar viņa svētību?

Atbildēt

Хм

14.04.2020. 16:49

То есть по улице будет идти читать кашлять персона, и ее не могут забрать на принудительные анализы? Напоминает школу, где сейчас вшивомц ребенку ничего не могут сделать, и никак не могут повлиять на родителей. Мало того, еще и не имеют право сказать- внимание, это ребёнок заразный. Так и тут. Может, пора уже права персоны как-то критичнее оценивать, и не забывать про права общества?

Atbildēt

Ilžuk, esi gan tu dura

14.04.2020. 16:34

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Pat tik daudz nezini, ka infekcijas slimību sarakstē iekļauj slimības un nevis to izraisītājus. Gonoreju un nevis gonokoku.

Atbildēt

To fakts

14.04.2020. 16:21

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Šobrīd ir identificēts Covid 19 un tam tur ir jābūt, nevis kā sars paveidam

Atbildēt

fakts

14.04.2020. 16:14

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors!
Citādi būtu izlasījis paša pievienoto saiti un pie 47.punkta ieraudzījis tekstu - Smags akūts respiratorais sindroms (SARS)*, Tuvo Austrumu respiratorais sindroms (MERS)* un zinātu, ka covid-19 izraisošā vīrusa nosaukums ir SARS-CoV-2

Atbildēt

paldies Ķiņķelei

14.04.2020. 16:13

Pateicoties Viņķeles "darbībai" un bezdarbībai valstī būs vēl daudzi C-19 upuru!

Atbildēt

Ekonomikas tūrisma ministrs

14.04.2020. 15:31

Ilzes tantes pievienotā vērtība ir lielākie pupi saeimas vēsturē, no tiem varēs piebarot visus izsalkušos latvijcus bez maksas.

Atbildēt

Doks

14.04.2020. 15:24

Priekš kam likumi un noteikumi, ja ir čuriku Viņķele

Atbildēt

Cik apgarota

14.04.2020. 15:23

mietpilsones seja.

Atbildēt

nātrene

14.04.2020. 15:18

Vai WHO to ir izdarījusi?

Atbildēt

sēdi mājās un baksti pāksti

14.04.2020. 15:13

Šoreiz iztrūķst atsauce uz autora zināšanām par ārzemju pieredzi.Kur testē visus,ko noķer?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...