Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

27.02.2016. 14:55

»

Ledus

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu


VID darbinieki nepareizi traktē likumu. Tur piedzīvots kuriozs, kad jaunās ēkas pirmajā stāvā četras konsultētājas stundu mēģināja konsultēt katra pēc savas ,,revolucionārās pārliecības''citādāk interpretējot likumu un beidzot sanāca visas četras kopā vienā kabinetā un atzina: mēs neesam juristi, lai konsultēt nodokļu jautājumā. Murgs!A ko tad konsultē? Algu saņem tikai par krēslā sēdēšanu?

Atbildēt

lauķis

26.02.2016. 16:29

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu...
Piemēram , ASV federālo rezervju bankai Deutsche Bank un Krievijas centrālajai bankai ir viens saimnieks , tātad , diriģents ir viens , tikai laomas sadalītas.

Atbildēt

tāds pats

26.02.2016. 14:38

»

Lauķis

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam


Tajā dienā, kad beidzot nolikvidēšos (jau ar vienu kāju procesā), pirmo reizi mūžā mazliet "ieraušu", pseidopreža vārdiem runājot. Un pēc tam - nekad vairs, runčuk! Nekad nekādu uzņēmējdarbību, nekādu zs, nekādu pašnodarbināto, nekādu patentmaksu un nodokļu. Nekā. Vienalga ko, pelēkā, zilā, melnā vai krēslas zonā. Bet nekad nemūžam nekādus nodokļus, vidus, tiesas, policijas, prokuratūras, kabinetus un saeimas.
Viena problēma - viņi saņem pvn no katra pirkuma un maksājuma. Būs jātaisa kaut kāda privāta barterorganizācija, lai izdzīvotu, vai jāpāriet energo taupības režīmā.

Atbildēt

26.02.2016. 13:21

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu - atmazgājot šo naudu savu interešu ietekmes valstīs. Piemēram, kā Krievija Latvijā un citās valstīs. To pašu dara ASV pat pašu ekonomikā un finanšu zonā. Cīnīties ar šīm parādībām nav iespējams pēc būtības.

Narkokarteļu nauda, aplokšņu naudiņas nobāl pret minēto atmazgājamo naudu apjomiem. Naudas atmazgāšana citās valstīs ir hibrīdkara pazīme, par ko Latvijas politiķi skaļi nerunā, bet kopā ar amatpersonām cenšas izmantot šos apstākļus un piepildīt savas kabatas.

Piemēram no NA biedriem – G.Bērziņam un I.Parādniekam saskaņā ar viņu amatpersonu ienākumu deklarācijām ir parādnieki, kuriem katrs no minētiem aizdevis aptuveni 500 000 euro, neskaitot skaidro naudu banku kontos. Kā viņi varētu izskaidrot, no kurienes gūti šie naudas līdzekļi? Jo abi ir primitīvi politiskie „mutes bajāri”.

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukuma Latgalē un Latvijā ar „humanitārajām kiravām”!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 12:20

--prātniekam! Tu neesi nekāds prātnieks, bet, labākaja'gadījuma', Ķencis!
Es cīnos ar Ķeguma lielākjiem, tevis nosauktajiem noziedzniekiem, pie tam atklāti, bet tu esi tik gļēvs, ka baidies sevi atklāt! Tā arīte redzamie ,,cīnīta'ji ,,ir tikai gļēvi sūdzmaņi! Noziedznieki var justies droši,kamēr būsiet droši tikai aiz stūra...

Atbildēt

Ledus

26.02.2016. 10:51

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 07:41

Pasaule nav tikai melna vai balta. Tā iekārtots, ka daudziem nav nodokļi jāmaksā (ofšori), daudzi nodokļus apiet ar juridiskiem paņēmieniem (lielie uzņēmumi, kuros strādā juristu un grāmatvežu komeadas).
Pat specdienestu totālie izsekošanas pasākumi neliedz Isisam grozīt miljardus, arī narkodīleriem ... caur "visgodīgākajām" bankām un apejot visus VIDus.
Vidam atliek vienīgi pievērsties tautai! Un slaukt!Jo tur, kur nauda un liela nauda, tur VIDu neviens nelaiž klāt. Piemēram, ir dzīrdēts sods kādai bankai? Tās veic miljardiem operācijas, bet nekad nekļūdās! Fantastiski! Vai ne?
Bet absurda pretējā pusē atrodas sīkuzņēmēji, kuri "pelna" mazāk par iztikas minimumu. Un kurus VIDs ar lielāko prieku "uzvelk uz liestes". Iekārtas noziedznieki!
Valsts galvenā problēma - kopējais VID un īpaši tās vadītāja(s) IQ. Jo tas zemāks, jo saprotamāk, ka nodokļus tas spēj iekasēt tikai no mazāk apmaksātās sabiedrības daļas, kuras ienākumi caurpīdīgi un visiem radzami.
Par to es arī "cienu" VID un tās vadītāju!

Atbildēt

no malas

26.02.2016. 01:46

un tas vēl nav viss: pat fiziskās personas maksātnespējas procesā parādnieks netiek atbrīvots no LAPK sodiem!

Saistību dzēšanas procedūras ietvaros netiek dzēsti:
...
4) prasījumi par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Krimināllikumā paredzētajiem sodiem, kā arī kompensācija par radīto kaitējumu.

Atbildēt

Eduard

26.02.2016. 00:39

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


Glābies vien. Kā tu to darīsi, atklāj. Tev jau Daugava blakus, mauc iekšā un būsi izglābies. Ko tu nabaga cilvēciņ šajā kriminālajā pasaulē izdarīsi bez miljoniem. Latvijā ir vienīgā valsts Eiropā. kur valda tiesājamiem lembergi, streļčenoki, kas vajā savu darbiniekus. Vai tad tur stāvoklis labāks, kā Finansu policijā? Pēc Jutas stāstītā, liekas, ka KNABiņa vēl sliktāk kā VIdā organizēts darbiņš.

Liec, Eduard, mieru, atpūties un nekaro. Uz katra soļa var karot, nekur nav kārtības un taisnības. Dzīvot šinī morāli izpostītajā valstī, kur neviena sūdzība neņem cauri, kau uzduries uz mieta, neņems vērā. Eduard, tauta aizmigusi, pagurusi un ir izmisumā, aplaupīta, pat nav naudas, lai aizbrauktu, ja vajag. Tautu aplaupa ar sodiem, ar nodokļiem, bendē nost ar medicīnas "KVOTĀM".

Atbildēt

Lauķis

26.02.2016. 00:31

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam!

Atbildēt

Vai atceries

26.02.2016. 00:26

Ko viens stāstīja, ka divas VID iestādes karoja, draudēja un biedēja ar bargiem sodiem par cik nopirka - pircējam un par cik pārdeva - pārdevējam vecu, sapuvušu "Žiguļi", rakstījuši trīs reizes abiem, kamēr iesniedza izrakstu no ienākumiem. Laikam gribēja noskaidrot kapitāla pieaugumu un iekasēt nodokli 0,5 centi.

Nabaga VID, cik viņiem smags darbs ar korumpantiem - Žiguļa pircējiem, bet viņi panākuši atskaiti, tikai nav ziņu, vai piedzina kapitāla pieauguma nodokli.

Atbildēt

Soņa

26.02.2016. 00:18

Man liekas, ka VID darbinieki glaunajā mājā smok nost, jo logi ir "ierauti" uz iekšu un nav gaisa apmaiņas, "stīdz" laukā kā podā iegrimuši stādi, kad zeme nav piebērta līdz malām.
Viņi vāc nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu nemaksātāju naudu vāc, atver aploksnes un krāj zem gultām. Kad vajag atver un legalizē pie notāra mantojuma lietās, pasaka "cik vajag" ir "atraduši", tas ir, smuki atmazgā un legalizē un neviens nekasās. Generālprokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata. Sanāk tā - mēs visi, kas strādā ar naudām un augstajos amatos, korumpanti, uztraukumam nav pamata?
Skaisi ar "Robotiņu", to pielieto daudzas valsts iestādes, saka - datorprogramma neļauj mainīt. Ušakovs pat teica, ka dators regulē dzīvokļu rindu, nekādas mahinācijas nav iespējamas, bet kā tas veicās Ārijas meitnei? Un kā Abogjana, Ušakova brīnišķīgā Īres valdes mūžīgā priekšniece man teica -"es jums pavirzīšu dzīvokļa rindu", tikai nesūdzieties, pacieties.
Esmu sakārusies ar VID, ar zemesgrāmatu tiesnešiem, ar notāriem un visur, atvainojos, palaikam "smird" pēc nelikumībām, jo afēristi saka - mana notāre, kura strādā blakus zemesgrāmatai, tūlīt visu uztaisīs, ejam tikai pie manējās. Tavējā mums neder.
Lasīju komentāru, kādi krimināllikumi, šausmas un šoks, vai tiesām ģenerālprokuroram uztraukties nav pamata, kas notiek valstī? Juta Strīķe gan zina un apliecināja, ka prokuratūrai viss pie vienas vietas, kas notiek ar izmeklēšanu KNABā.

Atbildēt

es

25.02.2016. 23:54

senn jau rakstu ta stunda na taalu ,kad nebus darbinieku un nebus ,kas gribes ar biznesu nodarboties, taa ir iestade ,kur tikai viniem taisniba es teiktu trakak neka stalina laikos.

Atbildēt

Andris

25.02.2016. 21:44

VID ar savām darbībām kropļo godīgu konkurenci, jo ir izredzētie, kuri nesodīti var darīt jebko, bet citiem par dažu eiro parādu un punktu neielikšanu aiz datuma, ir tādi sodi ka maz neliekās. Kur ir sodu samērīgums un taisnīgums?

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.02.2016. 21:43

Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

suverenitate

25.02.2016. 21:00

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


vai sapulcei bus drosme prasit asv okupacijas armijas izvesanu no Latvijas,vai vismaz latvijas bankas ipasnieku vardu un uzvardu publicesanu ?

Atbildēt

xxx

25.02.2016. 20:24

Labi VIDs ir nožēlojams, bet ka tiesas iet VIDa pavadā un neiedziļinās lietās un atbalsta visu to VIDa fufeli, tas ir vēl nožēlojamāk.

Atbildēt

0563

25.02.2016. 20:13

tiesu vara jau sen iet VID pavadā un savus spriedumus pieskaņo VID nostājai.

Precīzi. Apgabaltiesas spriedums "paste copy" ar VID spriedumu

Atbildēt

Pipelštoks

25.02.2016. 19:53

Viņiem viss ir pohuj

Atbildēt

Eduards Lunis

25.02.2016. 19:38

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām-
2016.G. 3.MAIJĀ,RĪGĀ', PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL.14-OS, NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
MĒRĶIS-ŠĪS NELIKUMĪGĀS, LATVIJU UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS ,VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA UN APSTIPRINĀTA PAGAIDU VALDĪBA !
AICINA'TA VISA LATVIJAS TAUTA!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...