Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

27.02.2016. 15:55

»

Ledus

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu


VID darbinieki nepareizi traktē likumu. Tur piedzīvots kuriozs, kad jaunās ēkas pirmajā stāvā četras konsultētājas stundu mēģināja konsultēt katra pēc savas ,,revolucionārās pārliecības''citādāk interpretējot likumu un beidzot sanāca visas četras kopā vienā kabinetā un atzina: mēs neesam juristi, lai konsultēt nodokļu jautājumā. Murgs!A ko tad konsultē? Algu saņem tikai par krēslā sēdēšanu?

Atbildēt

lauķis

26.02.2016. 17:29

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu...
Piemēram , ASV federālo rezervju bankai Deutsche Bank un Krievijas centrālajai bankai ir viens saimnieks , tātad , diriģents ir viens , tikai laomas sadalītas.

Atbildēt

tāds pats

26.02.2016. 15:38

»

Lauķis

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam


Tajā dienā, kad beidzot nolikvidēšos (jau ar vienu kāju procesā), pirmo reizi mūžā mazliet "ieraušu", pseidopreža vārdiem runājot. Un pēc tam - nekad vairs, runčuk! Nekad nekādu uzņēmējdarbību, nekādu zs, nekādu pašnodarbināto, nekādu patentmaksu un nodokļu. Nekā. Vienalga ko, pelēkā, zilā, melnā vai krēslas zonā. Bet nekad nemūžam nekādus nodokļus, vidus, tiesas, policijas, prokuratūras, kabinetus un saeimas.
Viena problēma - viņi saņem pvn no katra pirkuma un maksājuma. Būs jātaisa kaut kāda privāta barterorganizācija, lai izdzīvotu, vai jāpāriet energo taupības režīmā.

Atbildēt

26.02.2016. 14:21

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu - atmazgājot šo naudu savu interešu ietekmes valstīs. Piemēram, kā Krievija Latvijā un citās valstīs. To pašu dara ASV pat pašu ekonomikā un finanšu zonā. Cīnīties ar šīm parādībām nav iespējams pēc būtības.

Narkokarteļu nauda, aplokšņu naudiņas nobāl pret minēto atmazgājamo naudu apjomiem. Naudas atmazgāšana citās valstīs ir hibrīdkara pazīme, par ko Latvijas politiķi skaļi nerunā, bet kopā ar amatpersonām cenšas izmantot šos apstākļus un piepildīt savas kabatas.

Piemēram no NA biedriem – G.Bērziņam un I.Parādniekam saskaņā ar viņu amatpersonu ienākumu deklarācijām ir parādnieki, kuriem katrs no minētiem aizdevis aptuveni 500 000 euro, neskaitot skaidro naudu banku kontos. Kā viņi varētu izskaidrot, no kurienes gūti šie naudas līdzekļi? Jo abi ir primitīvi politiskie „mutes bajāri”.

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukuma Latgalē un Latvijā ar „humanitārajām kiravām”!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 13:20

--prātniekam! Tu neesi nekāds prātnieks, bet, labākaja'gadījuma', Ķencis!
Es cīnos ar Ķeguma lielākjiem, tevis nosauktajiem noziedzniekiem, pie tam atklāti, bet tu esi tik gļēvs, ka baidies sevi atklāt! Tā arīte redzamie ,,cīnīta'ji ,,ir tikai gļēvi sūdzmaņi! Noziedznieki var justies droši,kamēr būsiet droši tikai aiz stūra...

Atbildēt

Ledus

26.02.2016. 11:51

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 08:41

Pasaule nav tikai melna vai balta. Tā iekārtots, ka daudziem nav nodokļi jāmaksā (ofšori), daudzi nodokļus apiet ar juridiskiem paņēmieniem (lielie uzņēmumi, kuros strādā juristu un grāmatvežu komeadas).
Pat specdienestu totālie izsekošanas pasākumi neliedz Isisam grozīt miljardus, arī narkodīleriem ... caur "visgodīgākajām" bankām un apejot visus VIDus.
Vidam atliek vienīgi pievērsties tautai! Un slaukt!Jo tur, kur nauda un liela nauda, tur VIDu neviens nelaiž klāt. Piemēram, ir dzīrdēts sods kādai bankai? Tās veic miljardiem operācijas, bet nekad nekļūdās! Fantastiski! Vai ne?
Bet absurda pretējā pusē atrodas sīkuzņēmēji, kuri "pelna" mazāk par iztikas minimumu. Un kurus VIDs ar lielāko prieku "uzvelk uz liestes". Iekārtas noziedznieki!
Valsts galvenā problēma - kopējais VID un īpaši tās vadītāja(s) IQ. Jo tas zemāks, jo saprotamāk, ka nodokļus tas spēj iekasēt tikai no mazāk apmaksātās sabiedrības daļas, kuras ienākumi caurpīdīgi un visiem radzami.
Par to es arī "cienu" VID un tās vadītāju!

Atbildēt

no malas

26.02.2016. 02:46

un tas vēl nav viss: pat fiziskās personas maksātnespējas procesā parādnieks netiek atbrīvots no LAPK sodiem!

Saistību dzēšanas procedūras ietvaros netiek dzēsti:
...
4) prasījumi par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Krimināllikumā paredzētajiem sodiem, kā arī kompensācija par radīto kaitējumu.

Atbildēt

Eduard

26.02.2016. 01:39

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


Glābies vien. Kā tu to darīsi, atklāj. Tev jau Daugava blakus, mauc iekšā un būsi izglābies. Ko tu nabaga cilvēciņ šajā kriminālajā pasaulē izdarīsi bez miljoniem. Latvijā ir vienīgā valsts Eiropā. kur valda tiesājamiem lembergi, streļčenoki, kas vajā savu darbiniekus. Vai tad tur stāvoklis labāks, kā Finansu policijā? Pēc Jutas stāstītā, liekas, ka KNABiņa vēl sliktāk kā VIdā organizēts darbiņš.

Liec, Eduard, mieru, atpūties un nekaro. Uz katra soļa var karot, nekur nav kārtības un taisnības. Dzīvot šinī morāli izpostītajā valstī, kur neviena sūdzība neņem cauri, kau uzduries uz mieta, neņems vērā. Eduard, tauta aizmigusi, pagurusi un ir izmisumā, aplaupīta, pat nav naudas, lai aizbrauktu, ja vajag. Tautu aplaupa ar sodiem, ar nodokļiem, bendē nost ar medicīnas "KVOTĀM".

Atbildēt

Lauķis

26.02.2016. 01:31

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam!

Atbildēt

Vai atceries

26.02.2016. 01:26

Ko viens stāstīja, ka divas VID iestādes karoja, draudēja un biedēja ar bargiem sodiem par cik nopirka - pircējam un par cik pārdeva - pārdevējam vecu, sapuvušu "Žiguļi", rakstījuši trīs reizes abiem, kamēr iesniedza izrakstu no ienākumiem. Laikam gribēja noskaidrot kapitāla pieaugumu un iekasēt nodokli 0,5 centi.

Nabaga VID, cik viņiem smags darbs ar korumpantiem - Žiguļa pircējiem, bet viņi panākuši atskaiti, tikai nav ziņu, vai piedzina kapitāla pieauguma nodokli.

Atbildēt

Soņa

26.02.2016. 01:18

Man liekas, ka VID darbinieki glaunajā mājā smok nost, jo logi ir "ierauti" uz iekšu un nav gaisa apmaiņas, "stīdz" laukā kā podā iegrimuši stādi, kad zeme nav piebērta līdz malām.
Viņi vāc nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu nemaksātāju naudu vāc, atver aploksnes un krāj zem gultām. Kad vajag atver un legalizē pie notāra mantojuma lietās, pasaka "cik vajag" ir "atraduši", tas ir, smuki atmazgā un legalizē un neviens nekasās. Generālprokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata. Sanāk tā - mēs visi, kas strādā ar naudām un augstajos amatos, korumpanti, uztraukumam nav pamata?
Skaisi ar "Robotiņu", to pielieto daudzas valsts iestādes, saka - datorprogramma neļauj mainīt. Ušakovs pat teica, ka dators regulē dzīvokļu rindu, nekādas mahinācijas nav iespējamas, bet kā tas veicās Ārijas meitnei? Un kā Abogjana, Ušakova brīnišķīgā Īres valdes mūžīgā priekšniece man teica -"es jums pavirzīšu dzīvokļa rindu", tikai nesūdzieties, pacieties.
Esmu sakārusies ar VID, ar zemesgrāmatu tiesnešiem, ar notāriem un visur, atvainojos, palaikam "smird" pēc nelikumībām, jo afēristi saka - mana notāre, kura strādā blakus zemesgrāmatai, tūlīt visu uztaisīs, ejam tikai pie manējās. Tavējā mums neder.
Lasīju komentāru, kādi krimināllikumi, šausmas un šoks, vai tiesām ģenerālprokuroram uztraukties nav pamata, kas notiek valstī? Juta Strīķe gan zina un apliecināja, ka prokuratūrai viss pie vienas vietas, kas notiek ar izmeklēšanu KNABā.

Atbildēt

es

26.02.2016. 00:54

senn jau rakstu ta stunda na taalu ,kad nebus darbinieku un nebus ,kas gribes ar biznesu nodarboties, taa ir iestade ,kur tikai viniem taisniba es teiktu trakak neka stalina laikos.

Atbildēt

Andris

25.02.2016. 22:44

VID ar savām darbībām kropļo godīgu konkurenci, jo ir izredzētie, kuri nesodīti var darīt jebko, bet citiem par dažu eiro parādu un punktu neielikšanu aiz datuma, ir tādi sodi ka maz neliekās. Kur ir sodu samērīgums un taisnīgums?

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.02.2016. 22:43

Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

suverenitate

25.02.2016. 22:00

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


vai sapulcei bus drosme prasit asv okupacijas armijas izvesanu no Latvijas,vai vismaz latvijas bankas ipasnieku vardu un uzvardu publicesanu ?

Atbildēt

xxx

25.02.2016. 21:24

Labi VIDs ir nožēlojams, bet ka tiesas iet VIDa pavadā un neiedziļinās lietās un atbalsta visu to VIDa fufeli, tas ir vēl nožēlojamāk.

Atbildēt

0563

25.02.2016. 21:13

tiesu vara jau sen iet VID pavadā un savus spriedumus pieskaņo VID nostājai.

Precīzi. Apgabaltiesas spriedums "paste copy" ar VID spriedumu

Atbildēt

Pipelštoks

25.02.2016. 20:53

Viņiem viss ir pohuj

Atbildēt

Eduards Lunis

25.02.2016. 20:38

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām-
2016.G. 3.MAIJĀ,RĪGĀ', PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL.14-OS, NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
MĒRĶIS-ŠĪS NELIKUMĪGĀS, LATVIJU UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS ,VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA UN APSTIPRINĀTA PAGAIDU VALDĪBA !
AICINA'TA VISA LATVIJAS TAUTA!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...