Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

27.02.2016. 15:55

»

Ledus

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu


VID darbinieki nepareizi traktē likumu. Tur piedzīvots kuriozs, kad jaunās ēkas pirmajā stāvā četras konsultētājas stundu mēģināja konsultēt katra pēc savas ,,revolucionārās pārliecības''citādāk interpretējot likumu un beidzot sanāca visas četras kopā vienā kabinetā un atzina: mēs neesam juristi, lai konsultēt nodokļu jautājumā. Murgs!A ko tad konsultē? Algu saņem tikai par krēslā sēdēšanu?

Atbildēt

lauķis

26.02.2016. 17:29

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu...
Piemēram , ASV federālo rezervju bankai Deutsche Bank un Krievijas centrālajai bankai ir viens saimnieks , tātad , diriģents ir viens , tikai laomas sadalītas.

Atbildēt

tāds pats

26.02.2016. 15:38

»

Lauķis

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam


Tajā dienā, kad beidzot nolikvidēšos (jau ar vienu kāju procesā), pirmo reizi mūžā mazliet "ieraušu", pseidopreža vārdiem runājot. Un pēc tam - nekad vairs, runčuk! Nekad nekādu uzņēmējdarbību, nekādu zs, nekādu pašnodarbināto, nekādu patentmaksu un nodokļu. Nekā. Vienalga ko, pelēkā, zilā, melnā vai krēslas zonā. Bet nekad nemūžam nekādus nodokļus, vidus, tiesas, policijas, prokuratūras, kabinetus un saeimas.
Viena problēma - viņi saņem pvn no katra pirkuma un maksājuma. Būs jātaisa kaut kāda privāta barterorganizācija, lai izdzīvotu, vai jāpāriet energo taupības režīmā.

Atbildēt

26.02.2016. 14:21

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu - atmazgājot šo naudu savu interešu ietekmes valstīs. Piemēram, kā Krievija Latvijā un citās valstīs. To pašu dara ASV pat pašu ekonomikā un finanšu zonā. Cīnīties ar šīm parādībām nav iespējams pēc būtības.

Narkokarteļu nauda, aplokšņu naudiņas nobāl pret minēto atmazgājamo naudu apjomiem. Naudas atmazgāšana citās valstīs ir hibrīdkara pazīme, par ko Latvijas politiķi skaļi nerunā, bet kopā ar amatpersonām cenšas izmantot šos apstākļus un piepildīt savas kabatas.

Piemēram no NA biedriem – G.Bērziņam un I.Parādniekam saskaņā ar viņu amatpersonu ienākumu deklarācijām ir parādnieki, kuriem katrs no minētiem aizdevis aptuveni 500 000 euro, neskaitot skaidro naudu banku kontos. Kā viņi varētu izskaidrot, no kurienes gūti šie naudas līdzekļi? Jo abi ir primitīvi politiskie „mutes bajāri”.

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukuma Latgalē un Latvijā ar „humanitārajām kiravām”!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 13:20

--prātniekam! Tu neesi nekāds prātnieks, bet, labākaja'gadījuma', Ķencis!
Es cīnos ar Ķeguma lielākjiem, tevis nosauktajiem noziedzniekiem, pie tam atklāti, bet tu esi tik gļēvs, ka baidies sevi atklāt! Tā arīte redzamie ,,cīnīta'ji ,,ir tikai gļēvi sūdzmaņi! Noziedznieki var justies droši,kamēr būsiet droši tikai aiz stūra...

Atbildēt

Ledus

26.02.2016. 11:51

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 08:41

Pasaule nav tikai melna vai balta. Tā iekārtots, ka daudziem nav nodokļi jāmaksā (ofšori), daudzi nodokļus apiet ar juridiskiem paņēmieniem (lielie uzņēmumi, kuros strādā juristu un grāmatvežu komeadas).
Pat specdienestu totālie izsekošanas pasākumi neliedz Isisam grozīt miljardus, arī narkodīleriem ... caur "visgodīgākajām" bankām un apejot visus VIDus.
Vidam atliek vienīgi pievērsties tautai! Un slaukt!Jo tur, kur nauda un liela nauda, tur VIDu neviens nelaiž klāt. Piemēram, ir dzīrdēts sods kādai bankai? Tās veic miljardiem operācijas, bet nekad nekļūdās! Fantastiski! Vai ne?
Bet absurda pretējā pusē atrodas sīkuzņēmēji, kuri "pelna" mazāk par iztikas minimumu. Un kurus VIDs ar lielāko prieku "uzvelk uz liestes". Iekārtas noziedznieki!
Valsts galvenā problēma - kopējais VID un īpaši tās vadītāja(s) IQ. Jo tas zemāks, jo saprotamāk, ka nodokļus tas spēj iekasēt tikai no mazāk apmaksātās sabiedrības daļas, kuras ienākumi caurpīdīgi un visiem radzami.
Par to es arī "cienu" VID un tās vadītāju!

Atbildēt

no malas

26.02.2016. 02:46

un tas vēl nav viss: pat fiziskās personas maksātnespējas procesā parādnieks netiek atbrīvots no LAPK sodiem!

Saistību dzēšanas procedūras ietvaros netiek dzēsti:
...
4) prasījumi par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Krimināllikumā paredzētajiem sodiem, kā arī kompensācija par radīto kaitējumu.

Atbildēt

Eduard

26.02.2016. 01:39

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


Glābies vien. Kā tu to darīsi, atklāj. Tev jau Daugava blakus, mauc iekšā un būsi izglābies. Ko tu nabaga cilvēciņ šajā kriminālajā pasaulē izdarīsi bez miljoniem. Latvijā ir vienīgā valsts Eiropā. kur valda tiesājamiem lembergi, streļčenoki, kas vajā savu darbiniekus. Vai tad tur stāvoklis labāks, kā Finansu policijā? Pēc Jutas stāstītā, liekas, ka KNABiņa vēl sliktāk kā VIdā organizēts darbiņš.

Liec, Eduard, mieru, atpūties un nekaro. Uz katra soļa var karot, nekur nav kārtības un taisnības. Dzīvot šinī morāli izpostītajā valstī, kur neviena sūdzība neņem cauri, kau uzduries uz mieta, neņems vērā. Eduard, tauta aizmigusi, pagurusi un ir izmisumā, aplaupīta, pat nav naudas, lai aizbrauktu, ja vajag. Tautu aplaupa ar sodiem, ar nodokļiem, bendē nost ar medicīnas "KVOTĀM".

Atbildēt

Lauķis

26.02.2016. 01:31

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam!

Atbildēt

Vai atceries

26.02.2016. 01:26

Ko viens stāstīja, ka divas VID iestādes karoja, draudēja un biedēja ar bargiem sodiem par cik nopirka - pircējam un par cik pārdeva - pārdevējam vecu, sapuvušu "Žiguļi", rakstījuši trīs reizes abiem, kamēr iesniedza izrakstu no ienākumiem. Laikam gribēja noskaidrot kapitāla pieaugumu un iekasēt nodokli 0,5 centi.

Nabaga VID, cik viņiem smags darbs ar korumpantiem - Žiguļa pircējiem, bet viņi panākuši atskaiti, tikai nav ziņu, vai piedzina kapitāla pieauguma nodokli.

Atbildēt

Soņa

26.02.2016. 01:18

Man liekas, ka VID darbinieki glaunajā mājā smok nost, jo logi ir "ierauti" uz iekšu un nav gaisa apmaiņas, "stīdz" laukā kā podā iegrimuši stādi, kad zeme nav piebērta līdz malām.
Viņi vāc nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu nemaksātāju naudu vāc, atver aploksnes un krāj zem gultām. Kad vajag atver un legalizē pie notāra mantojuma lietās, pasaka "cik vajag" ir "atraduši", tas ir, smuki atmazgā un legalizē un neviens nekasās. Generālprokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata. Sanāk tā - mēs visi, kas strādā ar naudām un augstajos amatos, korumpanti, uztraukumam nav pamata?
Skaisi ar "Robotiņu", to pielieto daudzas valsts iestādes, saka - datorprogramma neļauj mainīt. Ušakovs pat teica, ka dators regulē dzīvokļu rindu, nekādas mahinācijas nav iespējamas, bet kā tas veicās Ārijas meitnei? Un kā Abogjana, Ušakova brīnišķīgā Īres valdes mūžīgā priekšniece man teica -"es jums pavirzīšu dzīvokļa rindu", tikai nesūdzieties, pacieties.
Esmu sakārusies ar VID, ar zemesgrāmatu tiesnešiem, ar notāriem un visur, atvainojos, palaikam "smird" pēc nelikumībām, jo afēristi saka - mana notāre, kura strādā blakus zemesgrāmatai, tūlīt visu uztaisīs, ejam tikai pie manējās. Tavējā mums neder.
Lasīju komentāru, kādi krimināllikumi, šausmas un šoks, vai tiesām ģenerālprokuroram uztraukties nav pamata, kas notiek valstī? Juta Strīķe gan zina un apliecināja, ka prokuratūrai viss pie vienas vietas, kas notiek ar izmeklēšanu KNABā.

Atbildēt

es

26.02.2016. 00:54

senn jau rakstu ta stunda na taalu ,kad nebus darbinieku un nebus ,kas gribes ar biznesu nodarboties, taa ir iestade ,kur tikai viniem taisniba es teiktu trakak neka stalina laikos.

Atbildēt

Andris

25.02.2016. 22:44

VID ar savām darbībām kropļo godīgu konkurenci, jo ir izredzētie, kuri nesodīti var darīt jebko, bet citiem par dažu eiro parādu un punktu neielikšanu aiz datuma, ir tādi sodi ka maz neliekās. Kur ir sodu samērīgums un taisnīgums?

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.02.2016. 22:43

Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

suverenitate

25.02.2016. 22:00

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


vai sapulcei bus drosme prasit asv okupacijas armijas izvesanu no Latvijas,vai vismaz latvijas bankas ipasnieku vardu un uzvardu publicesanu ?

Atbildēt

xxx

25.02.2016. 21:24

Labi VIDs ir nožēlojams, bet ka tiesas iet VIDa pavadā un neiedziļinās lietās un atbalsta visu to VIDa fufeli, tas ir vēl nožēlojamāk.

Atbildēt

0563

25.02.2016. 21:13

tiesu vara jau sen iet VID pavadā un savus spriedumus pieskaņo VID nostājai.

Precīzi. Apgabaltiesas spriedums "paste copy" ar VID spriedumu

Atbildēt

Pipelštoks

25.02.2016. 20:53

Viņiem viss ir pohuj

Atbildēt

Eduards Lunis

25.02.2016. 20:38

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām-
2016.G. 3.MAIJĀ,RĪGĀ', PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL.14-OS, NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
MĒRĶIS-ŠĪS NELIKUMĪGĀS, LATVIJU UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS ,VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA UN APSTIPRINĀTA PAGAIDU VALDĪBA !
AICINA'TA VISA LATVIJAS TAUTA!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...