Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

27.02.2016. 14:55

»

Ledus

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu


VID darbinieki nepareizi traktē likumu. Tur piedzīvots kuriozs, kad jaunās ēkas pirmajā stāvā četras konsultētājas stundu mēģināja konsultēt katra pēc savas ,,revolucionārās pārliecības''citādāk interpretējot likumu un beidzot sanāca visas četras kopā vienā kabinetā un atzina: mēs neesam juristi, lai konsultēt nodokļu jautājumā. Murgs!A ko tad konsultē? Algu saņem tikai par krēslā sēdēšanu?

Atbildēt

lauķis

26.02.2016. 16:29

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu...
Piemēram , ASV federālo rezervju bankai Deutsche Bank un Krievijas centrālajai bankai ir viens saimnieks , tātad , diriģents ir viens , tikai laomas sadalītas.

Atbildēt

tāds pats

26.02.2016. 14:38

»

Lauķis

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam


Tajā dienā, kad beidzot nolikvidēšos (jau ar vienu kāju procesā), pirmo reizi mūžā mazliet "ieraušu", pseidopreža vārdiem runājot. Un pēc tam - nekad vairs, runčuk! Nekad nekādu uzņēmējdarbību, nekādu zs, nekādu pašnodarbināto, nekādu patentmaksu un nodokļu. Nekā. Vienalga ko, pelēkā, zilā, melnā vai krēslas zonā. Bet nekad nemūžam nekādus nodokļus, vidus, tiesas, policijas, prokuratūras, kabinetus un saeimas.
Viena problēma - viņi saņem pvn no katra pirkuma un maksājuma. Būs jātaisa kaut kāda privāta barterorganizācija, lai izdzīvotu, vai jāpāriet energo taupības režīmā.

Atbildēt

26.02.2016. 13:21

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu - atmazgājot šo naudu savu interešu ietekmes valstīs. Piemēram, kā Krievija Latvijā un citās valstīs. To pašu dara ASV pat pašu ekonomikā un finanšu zonā. Cīnīties ar šīm parādībām nav iespējams pēc būtības.

Narkokarteļu nauda, aplokšņu naudiņas nobāl pret minēto atmazgājamo naudu apjomiem. Naudas atmazgāšana citās valstīs ir hibrīdkara pazīme, par ko Latvijas politiķi skaļi nerunā, bet kopā ar amatpersonām cenšas izmantot šos apstākļus un piepildīt savas kabatas.

Piemēram no NA biedriem – G.Bērziņam un I.Parādniekam saskaņā ar viņu amatpersonu ienākumu deklarācijām ir parādnieki, kuriem katrs no minētiem aizdevis aptuveni 500 000 euro, neskaitot skaidro naudu banku kontos. Kā viņi varētu izskaidrot, no kurienes gūti šie naudas līdzekļi? Jo abi ir primitīvi politiskie „mutes bajāri”.

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukuma Latgalē un Latvijā ar „humanitārajām kiravām”!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 12:20

--prātniekam! Tu neesi nekāds prātnieks, bet, labākaja'gadījuma', Ķencis!
Es cīnos ar Ķeguma lielākjiem, tevis nosauktajiem noziedzniekiem, pie tam atklāti, bet tu esi tik gļēvs, ka baidies sevi atklāt! Tā arīte redzamie ,,cīnīta'ji ,,ir tikai gļēvi sūdzmaņi! Noziedznieki var justies droši,kamēr būsiet droši tikai aiz stūra...

Atbildēt

Ledus

26.02.2016. 10:51

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 07:41

Pasaule nav tikai melna vai balta. Tā iekārtots, ka daudziem nav nodokļi jāmaksā (ofšori), daudzi nodokļus apiet ar juridiskiem paņēmieniem (lielie uzņēmumi, kuros strādā juristu un grāmatvežu komeadas).
Pat specdienestu totālie izsekošanas pasākumi neliedz Isisam grozīt miljardus, arī narkodīleriem ... caur "visgodīgākajām" bankām un apejot visus VIDus.
Vidam atliek vienīgi pievērsties tautai! Un slaukt!Jo tur, kur nauda un liela nauda, tur VIDu neviens nelaiž klāt. Piemēram, ir dzīrdēts sods kādai bankai? Tās veic miljardiem operācijas, bet nekad nekļūdās! Fantastiski! Vai ne?
Bet absurda pretējā pusē atrodas sīkuzņēmēji, kuri "pelna" mazāk par iztikas minimumu. Un kurus VIDs ar lielāko prieku "uzvelk uz liestes". Iekārtas noziedznieki!
Valsts galvenā problēma - kopējais VID un īpaši tās vadītāja(s) IQ. Jo tas zemāks, jo saprotamāk, ka nodokļus tas spēj iekasēt tikai no mazāk apmaksātās sabiedrības daļas, kuras ienākumi caurpīdīgi un visiem radzami.
Par to es arī "cienu" VID un tās vadītāju!

Atbildēt

no malas

26.02.2016. 01:46

un tas vēl nav viss: pat fiziskās personas maksātnespējas procesā parādnieks netiek atbrīvots no LAPK sodiem!

Saistību dzēšanas procedūras ietvaros netiek dzēsti:
...
4) prasījumi par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Krimināllikumā paredzētajiem sodiem, kā arī kompensācija par radīto kaitējumu.

Atbildēt

Eduard

26.02.2016. 00:39

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


Glābies vien. Kā tu to darīsi, atklāj. Tev jau Daugava blakus, mauc iekšā un būsi izglābies. Ko tu nabaga cilvēciņ šajā kriminālajā pasaulē izdarīsi bez miljoniem. Latvijā ir vienīgā valsts Eiropā. kur valda tiesājamiem lembergi, streļčenoki, kas vajā savu darbiniekus. Vai tad tur stāvoklis labāks, kā Finansu policijā? Pēc Jutas stāstītā, liekas, ka KNABiņa vēl sliktāk kā VIdā organizēts darbiņš.

Liec, Eduard, mieru, atpūties un nekaro. Uz katra soļa var karot, nekur nav kārtības un taisnības. Dzīvot šinī morāli izpostītajā valstī, kur neviena sūdzība neņem cauri, kau uzduries uz mieta, neņems vērā. Eduard, tauta aizmigusi, pagurusi un ir izmisumā, aplaupīta, pat nav naudas, lai aizbrauktu, ja vajag. Tautu aplaupa ar sodiem, ar nodokļiem, bendē nost ar medicīnas "KVOTĀM".

Atbildēt

Lauķis

26.02.2016. 00:31

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam!

Atbildēt

Vai atceries

26.02.2016. 00:26

Ko viens stāstīja, ka divas VID iestādes karoja, draudēja un biedēja ar bargiem sodiem par cik nopirka - pircējam un par cik pārdeva - pārdevējam vecu, sapuvušu "Žiguļi", rakstījuši trīs reizes abiem, kamēr iesniedza izrakstu no ienākumiem. Laikam gribēja noskaidrot kapitāla pieaugumu un iekasēt nodokli 0,5 centi.

Nabaga VID, cik viņiem smags darbs ar korumpantiem - Žiguļa pircējiem, bet viņi panākuši atskaiti, tikai nav ziņu, vai piedzina kapitāla pieauguma nodokli.

Atbildēt

Soņa

26.02.2016. 00:18

Man liekas, ka VID darbinieki glaunajā mājā smok nost, jo logi ir "ierauti" uz iekšu un nav gaisa apmaiņas, "stīdz" laukā kā podā iegrimuši stādi, kad zeme nav piebērta līdz malām.
Viņi vāc nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu nemaksātāju naudu vāc, atver aploksnes un krāj zem gultām. Kad vajag atver un legalizē pie notāra mantojuma lietās, pasaka "cik vajag" ir "atraduši", tas ir, smuki atmazgā un legalizē un neviens nekasās. Generālprokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata. Sanāk tā - mēs visi, kas strādā ar naudām un augstajos amatos, korumpanti, uztraukumam nav pamata?
Skaisi ar "Robotiņu", to pielieto daudzas valsts iestādes, saka - datorprogramma neļauj mainīt. Ušakovs pat teica, ka dators regulē dzīvokļu rindu, nekādas mahinācijas nav iespējamas, bet kā tas veicās Ārijas meitnei? Un kā Abogjana, Ušakova brīnišķīgā Īres valdes mūžīgā priekšniece man teica -"es jums pavirzīšu dzīvokļa rindu", tikai nesūdzieties, pacieties.
Esmu sakārusies ar VID, ar zemesgrāmatu tiesnešiem, ar notāriem un visur, atvainojos, palaikam "smird" pēc nelikumībām, jo afēristi saka - mana notāre, kura strādā blakus zemesgrāmatai, tūlīt visu uztaisīs, ejam tikai pie manējās. Tavējā mums neder.
Lasīju komentāru, kādi krimināllikumi, šausmas un šoks, vai tiesām ģenerālprokuroram uztraukties nav pamata, kas notiek valstī? Juta Strīķe gan zina un apliecināja, ka prokuratūrai viss pie vienas vietas, kas notiek ar izmeklēšanu KNABā.

Atbildēt

es

25.02.2016. 23:54

senn jau rakstu ta stunda na taalu ,kad nebus darbinieku un nebus ,kas gribes ar biznesu nodarboties, taa ir iestade ,kur tikai viniem taisniba es teiktu trakak neka stalina laikos.

Atbildēt

Andris

25.02.2016. 21:44

VID ar savām darbībām kropļo godīgu konkurenci, jo ir izredzētie, kuri nesodīti var darīt jebko, bet citiem par dažu eiro parādu un punktu neielikšanu aiz datuma, ir tādi sodi ka maz neliekās. Kur ir sodu samērīgums un taisnīgums?

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.02.2016. 21:43

Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

suverenitate

25.02.2016. 21:00

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


vai sapulcei bus drosme prasit asv okupacijas armijas izvesanu no Latvijas,vai vismaz latvijas bankas ipasnieku vardu un uzvardu publicesanu ?

Atbildēt

xxx

25.02.2016. 20:24

Labi VIDs ir nožēlojams, bet ka tiesas iet VIDa pavadā un neiedziļinās lietās un atbalsta visu to VIDa fufeli, tas ir vēl nožēlojamāk.

Atbildēt

0563

25.02.2016. 20:13

tiesu vara jau sen iet VID pavadā un savus spriedumus pieskaņo VID nostājai.

Precīzi. Apgabaltiesas spriedums "paste copy" ar VID spriedumu

Atbildēt

Pipelštoks

25.02.2016. 19:53

Viņiem viss ir pohuj

Atbildēt

Eduards Lunis

25.02.2016. 19:38

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām-
2016.G. 3.MAIJĀ,RĪGĀ', PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL.14-OS, NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
MĒRĶIS-ŠĪS NELIKUMĪGĀS, LATVIJU UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS ,VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA UN APSTIPRINĀTA PAGAIDU VALDĪBA !
AICINA'TA VISA LATVIJAS TAUTA!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...