Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

27.02.2016. 14:55

»

Ledus

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu


VID darbinieki nepareizi traktē likumu. Tur piedzīvots kuriozs, kad jaunās ēkas pirmajā stāvā četras konsultētājas stundu mēģināja konsultēt katra pēc savas ,,revolucionārās pārliecības''citādāk interpretējot likumu un beidzot sanāca visas četras kopā vienā kabinetā un atzina: mēs neesam juristi, lai konsultēt nodokļu jautājumā. Murgs!A ko tad konsultē? Algu saņem tikai par krēslā sēdēšanu?

Atbildēt

lauķis

26.02.2016. 16:29

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu...
Piemēram , ASV federālo rezervju bankai Deutsche Bank un Krievijas centrālajai bankai ir viens saimnieks , tātad , diriģents ir viens , tikai laomas sadalītas.

Atbildēt

tāds pats

26.02.2016. 14:38

»

Lauķis

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam


Tajā dienā, kad beidzot nolikvidēšos (jau ar vienu kāju procesā), pirmo reizi mūžā mazliet "ieraušu", pseidopreža vārdiem runājot. Un pēc tam - nekad vairs, runčuk! Nekad nekādu uzņēmējdarbību, nekādu zs, nekādu pašnodarbināto, nekādu patentmaksu un nodokļu. Nekā. Vienalga ko, pelēkā, zilā, melnā vai krēslas zonā. Bet nekad nemūžam nekādus nodokļus, vidus, tiesas, policijas, prokuratūras, kabinetus un saeimas.
Viena problēma - viņi saņem pvn no katra pirkuma un maksājuma. Būs jātaisa kaut kāda privāta barterorganizācija, lai izdzīvotu, vai jāpāriet energo taupības režīmā.

Atbildēt

26.02.2016. 13:21

Piemēram, ASV, Krievija un citas valstis savos politiskos mērķos - izlūkošana, ekonomikas graušana, politiskās intereses u.c. izmanto naudas drukājamo mašīnu - atmazgājot šo naudu savu interešu ietekmes valstīs. Piemēram, kā Krievija Latvijā un citās valstīs. To pašu dara ASV pat pašu ekonomikā un finanšu zonā. Cīnīties ar šīm parādībām nav iespējams pēc būtības.

Narkokarteļu nauda, aplokšņu naudiņas nobāl pret minēto atmazgājamo naudu apjomiem. Naudas atmazgāšana citās valstīs ir hibrīdkara pazīme, par ko Latvijas politiķi skaļi nerunā, bet kopā ar amatpersonām cenšas izmantot šos apstākļus un piepildīt savas kabatas.

Piemēram no NA biedriem – G.Bērziņam un I.Parādniekam saskaņā ar viņu amatpersonu ienākumu deklarācijām ir parādnieki, kuriem katrs no minētiem aizdevis aptuveni 500 000 euro, neskaitot skaidro naudu banku kontos. Kā viņi varētu izskaidrot, no kurienes gūti šie naudas līdzekļi? Jo abi ir primitīvi politiskie „mutes bajāri”.

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukuma Latgalē un Latvijā ar „humanitārajām kiravām”!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 12:20

--prātniekam! Tu neesi nekāds prātnieks, bet, labākaja'gadījuma', Ķencis!
Es cīnos ar Ķeguma lielākjiem, tevis nosauktajiem noziedzniekiem, pie tam atklāti, bet tu esi tik gļēvs, ka baidies sevi atklāt! Tā arīte redzamie ,,cīnīta'ji ,,ir tikai gļēvi sūdzmaņi! Noziedznieki var justies droši,kamēr būsiet droši tikai aiz stūra...

Atbildēt

Ledus

26.02.2016. 10:51

Nesapratu komentārus - vai VID darbinieki vainīgi par likumu pildīšanu? Savukārt, ja VID darbinieki nepilda likumu, tad jāiet uz tiesu.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 07:41

Pasaule nav tikai melna vai balta. Tā iekārtots, ka daudziem nav nodokļi jāmaksā (ofšori), daudzi nodokļus apiet ar juridiskiem paņēmieniem (lielie uzņēmumi, kuros strādā juristu un grāmatvežu komeadas).
Pat specdienestu totālie izsekošanas pasākumi neliedz Isisam grozīt miljardus, arī narkodīleriem ... caur "visgodīgākajām" bankām un apejot visus VIDus.
Vidam atliek vienīgi pievērsties tautai! Un slaukt!Jo tur, kur nauda un liela nauda, tur VIDu neviens nelaiž klāt. Piemēram, ir dzīrdēts sods kādai bankai? Tās veic miljardiem operācijas, bet nekad nekļūdās! Fantastiski! Vai ne?
Bet absurda pretējā pusē atrodas sīkuzņēmēji, kuri "pelna" mazāk par iztikas minimumu. Un kurus VIDs ar lielāko prieku "uzvelk uz liestes". Iekārtas noziedznieki!
Valsts galvenā problēma - kopējais VID un īpaši tās vadītāja(s) IQ. Jo tas zemāks, jo saprotamāk, ka nodokļus tas spēj iekasēt tikai no mazāk apmaksātās sabiedrības daļas, kuras ienākumi caurpīdīgi un visiem radzami.
Par to es arī "cienu" VID un tās vadītāju!

Atbildēt

no malas

26.02.2016. 01:46

un tas vēl nav viss: pat fiziskās personas maksātnespējas procesā parādnieks netiek atbrīvots no LAPK sodiem!

Saistību dzēšanas procedūras ietvaros netiek dzēsti:
...
4) prasījumi par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Krimināllikumā paredzētajiem sodiem, kā arī kompensācija par radīto kaitējumu.

Atbildēt

Eduard

26.02.2016. 00:39

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


Glābies vien. Kā tu to darīsi, atklāj. Tev jau Daugava blakus, mauc iekšā un būsi izglābies. Ko tu nabaga cilvēciņ šajā kriminālajā pasaulē izdarīsi bez miljoniem. Latvijā ir vienīgā valsts Eiropā. kur valda tiesājamiem lembergi, streļčenoki, kas vajā savu darbiniekus. Vai tad tur stāvoklis labāks, kā Finansu policijā? Pēc Jutas stāstītā, liekas, ka KNABiņa vēl sliktāk kā VIdā organizēts darbiņš.

Liec, Eduard, mieru, atpūties un nekaro. Uz katra soļa var karot, nekur nav kārtības un taisnības. Dzīvot šinī morāli izpostītajā valstī, kur neviena sūdzība neņem cauri, kau uzduries uz mieta, neņems vērā. Eduard, tauta aizmigusi, pagurusi un ir izmisumā, aplaupīta, pat nav naudas, lai aizbrauktu, ja vajag. Tautu aplaupa ar sodiem, ar nodokļiem, bendē nost ar medicīnas "KVOTĀM".

Atbildēt

Lauķis

26.02.2016. 00:31

Lielāko daļu VID represiju, kuras minētas rakstā, esmu piedzīvojis pats. Nav jēgas aprakstīt šos gadījumus, no tā jau nekas nemainīsies, taču sāpīgi tas bija. Tādēļ esmu priecīgs, ka varēju izbeigt uzņēmējdarbību, līdz ar to izbeidzās tas murgs arī ar VID. Paldies Dievam!

Atbildēt

Vai atceries

26.02.2016. 00:26

Ko viens stāstīja, ka divas VID iestādes karoja, draudēja un biedēja ar bargiem sodiem par cik nopirka - pircējam un par cik pārdeva - pārdevējam vecu, sapuvušu "Žiguļi", rakstījuši trīs reizes abiem, kamēr iesniedza izrakstu no ienākumiem. Laikam gribēja noskaidrot kapitāla pieaugumu un iekasēt nodokli 0,5 centi.

Nabaga VID, cik viņiem smags darbs ar korumpantiem - Žiguļa pircējiem, bet viņi panākuši atskaiti, tikai nav ziņu, vai piedzina kapitāla pieauguma nodokli.

Atbildēt

Soņa

26.02.2016. 00:18

Man liekas, ka VID darbinieki glaunajā mājā smok nost, jo logi ir "ierauti" uz iekšu un nav gaisa apmaiņas, "stīdz" laukā kā podā iegrimuši stādi, kad zeme nav piebērta līdz malām.
Viņi vāc nodokļu maksātāju naudu, bet nodokļu nemaksātāju naudu vāc, atver aploksnes un krāj zem gultām. Kad vajag atver un legalizē pie notāra mantojuma lietās, pasaka "cik vajag" ir "atraduši", tas ir, smuki atmazgā un legalizē un neviens nekasās. Generālprokurors saka: šoks, bet uztraukumam nav pamata. Sanāk tā - mēs visi, kas strādā ar naudām un augstajos amatos, korumpanti, uztraukumam nav pamata?
Skaisi ar "Robotiņu", to pielieto daudzas valsts iestādes, saka - datorprogramma neļauj mainīt. Ušakovs pat teica, ka dators regulē dzīvokļu rindu, nekādas mahinācijas nav iespējamas, bet kā tas veicās Ārijas meitnei? Un kā Abogjana, Ušakova brīnišķīgā Īres valdes mūžīgā priekšniece man teica -"es jums pavirzīšu dzīvokļa rindu", tikai nesūdzieties, pacieties.
Esmu sakārusies ar VID, ar zemesgrāmatu tiesnešiem, ar notāriem un visur, atvainojos, palaikam "smird" pēc nelikumībām, jo afēristi saka - mana notāre, kura strādā blakus zemesgrāmatai, tūlīt visu uztaisīs, ejam tikai pie manējās. Tavējā mums neder.
Lasīju komentāru, kādi krimināllikumi, šausmas un šoks, vai tiesām ģenerālprokuroram uztraukties nav pamata, kas notiek valstī? Juta Strīķe gan zina un apliecināja, ka prokuratūrai viss pie vienas vietas, kas notiek ar izmeklēšanu KNABā.

Atbildēt

es

25.02.2016. 23:54

senn jau rakstu ta stunda na taalu ,kad nebus darbinieku un nebus ,kas gribes ar biznesu nodarboties, taa ir iestade ,kur tikai viniem taisniba es teiktu trakak neka stalina laikos.

Atbildēt

Andris

25.02.2016. 21:44

VID ar savām darbībām kropļo godīgu konkurenci, jo ir izredzētie, kuri nesodīti var darīt jebko, bet citiem par dažu eiro parādu un punktu neielikšanu aiz datuma, ir tādi sodi ka maz neliekās. Kur ir sodu samērīgums un taisnīgums?

Atbildēt

sociāli atstumtais

25.02.2016. 21:43

Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

suverenitate

25.02.2016. 21:00

»

Eduards Lunis

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām...


vai sapulcei bus drosme prasit asv okupacijas armijas izvesanu no Latvijas,vai vismaz latvijas bankas ipasnieku vardu un uzvardu publicesanu ?

Atbildēt

xxx

25.02.2016. 20:24

Labi VIDs ir nožēlojams, bet ka tiesas iet VIDa pavadā un neiedziļinās lietās un atbalsta visu to VIDa fufeli, tas ir vēl nožēlojamāk.

Atbildēt

0563

25.02.2016. 20:13

tiesu vara jau sen iet VID pavadā un savus spriedumus pieskaņo VID nostājai.

Precīzi. Apgabaltiesas spriedums "paste copy" ar VID spriedumu

Atbildēt

Pipelštoks

25.02.2016. 19:53

Viņiem viss ir pohuj

Atbildēt

Eduards Lunis

25.02.2016. 19:38

---Kamēr vēl nav ,,šīs valsts varturi,,steidzamības kārtā izmainījuši Kr likumu,,kurš neļaus mums publicēt šo tekstu, aicinām-
2016.G. 3.MAIJĀ,RĪGĀ', PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL.14-OS, NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
MĒRĶIS-ŠĪS NELIKUMĪGĀS, LATVIJU UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS ,VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA UN APSTIPRINĀTA PAGAIDU VALDĪBA !
AICINA'TA VISA LATVIJAS TAUTA!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....