Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reālais

28.05.2014. 13:31

»

super reālais


Sāc jau pamazām domāt, ko teiksi, kad pēc to cāļu saskaitīšanas rudenī čiks vien iznāks:))) Es iesaku versiju - cāļus skaita vēl pēc 4 gadiem:)

Atbildēt

reālais

27.05.2014. 16:57

»

;000

suņa murgi


Ja tie ir "suņa murgi", tad kāpēc pēc miljona ieguldīšanas smadzeņu skalošanas kampaņā, pāris mēnešus pirms vēlēšanām Repšes reitings ir knapi pāri 1%?:)) Ā, pareizi EP vēlēšanās viņa partijas reitings bija 2,4%, bet tas ir nevis no kopējā vēlētāju skaita, bet no tiem 30%, kas aizgāja nobalsot. Tātad kopējā vēlētāju masā šie 2,4% pārvērstos par to pašu 1% vai pat mazāk.

Atbildēt

Sapratu

27.05.2014. 11:20

»

Lode

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais...


Tad jau sanāk ka Lapsas kungs barojas no Vienotības siles atkritumiem? Nekas trekns jau nu nav, bet sava iztikšana tomēr sanāk. Žēl tikai ka vienu un to pašu pliko kaulu jāvāra zupā vairākas reizes, kamēr no buljona vairs ne smakas.

Atbildēt

ciniķis

27.05.2014. 09:42

»

Lode

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais...


Nu paga, tagad Tev Lapsa vainīgs? Bet pri čom te Lapsa? Vai tad viņš salika amatos tos kretīnus, kuri ar saviem darbiem diskreditē vienotību? Nē taču. Vienotība pati to ir izdarījusi. Vispār tā ir Repšes traģēdija, ka viņš nekad nav spējis savākt sev apkārt cilvēkus ar čuju, ņuhu un poņu, bet ir izracis kaut kādus kretīneļus, kas notērē visus viņa atpazīstamības un uzticības kredīta punktus. No vienotības viņš nekur nav aizgājis, tas ir blefs, muļķības un provokācija. Kā JL dibinātājs viņš tur ir cieņā. PLL2 projekts viņam drīzāk bija slapjie sapņi, kā palielināt ietekmi un savākt kontrolpaketi saeimā. Tipa par vienotību nobalso ap 30% par Repši vēl 15-20% un tad var rullēt vēl neredzētos apjomos. Tikai slapjie sapņi nepiepildās tieši kretīnisko konsultantu dēļ. Tie salasījušies amerikāņu grāmatas mēģina iesmērēt Latvijas vēlētājam idejas, kuras tam nahren neinteresē, kaut kādi uzņēmēji, viņu intereses utt. Tas var rullēt Amerikā, ne Latvijā. Un PLL pirmais projekts to pierādīja. Tādu herņu nepavilktu pat Dombrovskis, jo aktīvākajiem balsotājiem tas patiešām nav svarīgi. Tā ir likteņa ironija, ka politiskie konsultanti Repšem ir tādi paši kretīni kā viņa ielikteņi ierēdņu amatos. Tur nekā nevar darīt. Tā ir neveiksminieka diagnoze.

Atbildēt

reālais

27.05.2014. 09:30

»

Bis'nes

Priekš kam pieredzējušam būvniekam būtu vajadzīgs tāds valdošas partijas parazīts? Vismaz pāris atbildes: 1) šis parazīts palīdzēs uzvarēt iepirkumu noteiktās partijas rullētajā ministrijā; 2) šis parazīts garantēs naudas u.c. veida drošību no VID puses, kad būvniecības procesā sāksies nodokļu optimizācija...


Ok., davai saliksim visu pa plauktiņiem un, tad izdomāsim, cik šis cilvēks ir baigi vajadzīgais. Damīša jumts un attaisnojums amatā ir tikai viens - Repše. Kas kūrē Repši? Repši kūrē tā saucamie pareizie oligarhi. Ar pareizajiem oligarhiem es domāju tos par kuriem nekad neraksta ne delna, ne providus, ne kažoka, ne citi sorosa organizāciju kantori un lojālisti. Tie ir oligarhi, kuru oficiāli nav. Bet viņi ir. Repše viņiem ir vajadzīgs tikai tik ilgi, kamēr par viņu kāds balso. Šobrīd Repšes reitingi uzrāda, ka par viņu nebalso. Tas nozīmē, ka viņš zaudē pzoīcijas. Ja nebūs Repšes, tad amatos nebūs arī Dambīša un visu, kas ir zem viņa. Kādas garantijas un cik ilgā termiņā var sniegt Repe un viņa cilvēki? Maksimālais termiņš ir līdz šī gada oktobrim. Tālāk ir lielais nezināmais un lielie riski, ka viņi pie siles vairs var nebūt. Nopietni būvnieki to visu apzinās, mazie un naivie šušaras varbūt vēl tic viņa "varenumam" un iespējām nodrošināt nodokļu optimizāciju. Tas, ka Damītis mēģina ielīst legālā biznesā ir saprotami, jo atlikušais laiks pie siles ir visai neliels.

Atbildēt

Lode

27.05.2014. 09:09

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais "jājamzirdziņš" par kuru būtu ko rakstīt. Tuvojas vēlēšanas un pārējās partijas vienkārši ir nobijušās un pasūta šos rakstus, cerēdami, ka Vienotības reitingi kritīsies.
Kā būtu Lapsas kungs, ja Jūs uzrakstītu kādu rakstu par to kurš jums maksā par šo rakstu tapšanu.To vien rakstiet, cik Vienotības cilvēki ir alkatīgi pie lielās siles tikuši, bet Jūs pats nēesat labāks. Itkā lielās taisnības cīnītājs, bet strādājat kā pakalpiņš MM (vārdu neminēšu) kungam un esat tik "ēdelīgs", ka nespējat pretoties nevienam viņa piedāvājumam un pasūtītajiem rakstiņiem. Varbūt ir vērts pastāstīt arī pašam par savu "ķēķi"?

Atbildēt

Bis'nes

26.05.2014. 22:56

Priekš kam pieredzējušam būvniekam būtu vajadzīgs tāds valdošas partijas parazīts? Vismaz pāris atbildes: 1) šis parazīts palīdzēs uzvarēt iepirkumu noteiktās partijas rullētajā ministrijā; 2) šis parazīts garantēs naudas u.c. veida drošību no VID puses, kad būvniecības procesā sāksies nodokļu optimizācija un naudas atmazgāšana.

Atbildēt

ar

26.05.2014. 20:51

»

jap


"mazajam rublim" ar vienotību ir vistiešākais sakars, jo viņš ir vienotības shēmu realizētājs vidā. Vienīgi ķeizariņam apetīte rodas ēdot un vēlme pārņemt jaunus medību laukus ir liela, jo ieraut nāsīs ta gribās daudzko.

Atbildēt

temida

26.05.2014. 19:41

»

Ironiskais

Vaškeviča padotie fantāti arī domāja, ka viņu priekšnieks ir baigi informēts "par visu un visiem" un "nekad nesēdēs", bet dzīve iet uz priekšu un, ka redzam, ne zināja, ne zina visu, bet cietums pēc šā raud. Tāpat arī ar šito padomnieku, visu viņš zina un šausmīgi ietekmīgs viņš ir tikai saviem vida...ja par Jāni tik daudz raksta un viņš vel lien ne savā laukā , bet gan celtniecībā (grib pārdalīt tirgu) grūti viņm ies , biznesa pasaulē jau cīnītājs viņš nav , policejiskais darba stils ilgi nav biedējoš !!!

Atbildēt

Ironiskais

26.05.2014. 18:50

»

Viedais

Nesēdēs, nesēdēs un arī draugi nekur Niles. Padomnieks ir ļoti labi informēts par visu un visiem. Vienīgais, kas var iegāzt ir negaidīta varbūtēja saduršanās ar kādu nopietnāku vīru, kuram mazais sāks krist uz nerviem


Vaškeviča padotie fantāti arī domāja, ka viņu priekšnieks ir baigi informēts "par visu un visiem" un "nekad nesēdēs", bet dzīve iet uz priekšu un, ka redzam, ne zināja, ne zina visu, bet cietums pēc šā raud. Tāpat arī ar šito padomnieku, visu viņš zina un šausmīgi ietekmīgs viņš ir tikai saviem vida pamuļķiem un peškām, kuri viņam pienes ūdeni, bučo kājas un sauc par onkuli. Pietiks nākamjā saeimā izveidoties citai koalīcijai ar vienotību opozīcijā un šis par " par visiem visu zinošais" vairs nezinās ņi hrena un sēdēs parastos bezdarbniekos, bet tas pats vids pēc nākamā grupējuma pavēles uzbliezīs viņa uzņēmumiem auditu, ja šis mēģinās ar kādu lekties. Tā, ka esi reāls.
p.s. līdz viedajam tev vēl patālu.

Atbildēt

jap

26.05.2014. 18:25šim kungam ar politiku mazs sakars, ar Repši nekāds un ar Vienotību gadijuma sakars :)

Atbildēt

Atsaukuma

26.05.2014. 08:04

Tātad, izrādās ka viņam ir firma un nav jābrīnās, kā agrāk , no kurienes mašīna. Šis laikam ir atsaukums iepriekšējiem rakstiem par šo kungu.

Atbildēt

???

26.05.2014. 06:53

Nopietni vīri Latvijā ir tie kam ir interese Latvijā: vai nu no Austrumiem vai nu Rietumiem. Latvijā vēl nav dzimis vīrs, kas var nobalansēt šo vīru intereses. Secinājumus par sēdēšanu vai atstumšanu no siles izdariet paši.

Atbildēt

freudan slip

25.05.2014. 21:57

lidosta izslidināja minēto iepirkumu, ..
====
Nu, kaut kā tā vienmēr arī notiek.

Atbildēt

Viedais

25.05.2014. 20:49

Nesēdēs, nesēdēs un arī draugi nekur Niles. Padomnieks ir ļoti labi informēts par visu un visiem. Vienīgais, kas var iegāzt ir negaidīta varbūtēja saduršanās ar kādu nopietnāku vīru, kuram mazais sāks krist uz nerviem.

Atbildēt

dfgh

25.05.2014. 20:21

Vienotības stils. Tikai aizmirsuši, ka politika ir tāda lieta, ka kaut kad atkal viss pagriežas, un visi draugi lidos, bet šis sēdēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...