Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hunta

17.03.2023. 04:57

»

Kā jau ieprieš komentēju, ka LL iesniegumu sūta no “Poncija pie Pilāta”. Nekur.

Izskaidroju. Iestājies pata stāvoklis, kurā nav iespējams pieņemt objektīvu lēmumu, kam jāuzskata LL iesniegums. Ne velti minēju Ponciju un Pilātu...


Hunta ļoti labi saprot, ka maija beigās lewitz tiks izmests miskastē, tāpēc ar šo figūru drīkst vairs nerēķināties, beigts zirgs! Problēma tagad ir- vai upurēt arī briļļaino tupo blondīni, pati jau projām neies ne sitama! Bet tad cietīs Ašais un huntas plāni uz vēl pāris svarīgu un naudīgu lietu pabeigšanu.

Atbildēt

Verdikts

17.03.2023. 04:52

»

KPL

Kriminālprocesa likums...


Jūs lasīt protat? Un uztvert rakstītā domu? Jau pie pirmā raksta par tupās policistes rīcību bija komentāri, ka pašai vien bija visu jāsāk skatīt, jo neslavas celšana nav saistīta ar blondās kazas darba pienākumiem un, papildus, izskatīt lietu tarakānu birojā nedrīkst interešu konflikta dēļ. Viss ir tagad pareizi!

Atbildēt

KPL

16.03.2023. 15:12

Kriminālprocesa likums

387.pants. Institucionālā piekritība

(3) Valsts ieņēmumu dienesta Iekšējās drošības pārvaldes pilnvarotas amatpersonas izmeklē noziedzīgus nodarījumus, kas konstatēti Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonu un darbinieku rīcībā un saistīti ar dienesta pienākumu izpildi.

Jaunzeme ir VID amatpersona un interviju viņa sniedza pildot dienesta pienākumus.
Policija pareizi noteica iesnieguma izskatīšanas piekritību.

Atbildēt

Kangars

16.03.2023. 14:15

Ta VID ekas buvnieciba ari bija kaut kads shemojiens...

Atbildēt

Kā jau ieprieš komentēju, ka LL iesniegumu sūta no “Poncija pie Pilāta”. Nekur.

16.03.2023. 12:15

Izskaidroju. Iestājies pata stāvoklis, kurā nav iespējams pieņemt objektīvu lēmumu, kam jāuzskata LL iesniegums. Ne velti minēju Ponciju un Pilātu.

No vienas puses LL ir it kā figurants kriminālprocesā pret Endo Lapsu, bet viņam nav noteikts statuss tajā. Ar likumu nav noteikti termiņi, kuros tas izdarāms.

Saprotams, ka I. Jaunzeme un hunta turpina medijos nomelnot LL, aizskarot viņa cieņu. Bet hunta ar Levitu grib atrast un cītīgi meklē kompromātu, lai “dajebkādā” veidā varētu noteikt LL aizdomās turamā statusu, provocējot viņu pat ar neslavas celšanu publiskos mēdijos.

Tā kā huntas un E. Levita nodomi pret L.Lapsu nemainās, atrast “dajebko”, lai varētu LL noteikt “aizdomās turamā statusu”, LL sūdzības policijai par neslavas celšanu policiju un prokuratūru noved strupceļā, jo uz vienu roku ar policiju un prokuratūru ir J. Stukāns, ģenerālprokurors, pēc šokējošās publikācijas “Dienā”.

Pata stāvokļa iestāšanos lēmuma pieņemšanā pēc būtības starp Ponciju un Pilātu attiecībā pret L.Lapsas sūdzību par neslavas celšanu veicinošais faktors ir bezkompromisa naids no vienas puses starp huntas noziedzniekiem E. Levitu, J. Stukānu , S. Ēlerti, A.Ašerādenu, K. Kariņu, I. Jaunzemi un no otras puses - godāto kungu L. Lapsu.

Atbildēt

Apinis

16.03.2023. 11:17

»

Хм

Даёшь стране угля


Andrejs Upītis lec kā krupītis.

Atbildēt

Gunita

16.03.2023. 09:46

Tas brīdis, kad amatpersonām ir bailes pieņemt lēmumu, tāpēc izvēlas spēlēt futbolu ar domu "varbūt tikšu sveikā cauri un nebūs man jāstrādā". Sāds futbols ir redzams katru dienu un visos līmeņos valsts/pašvaldību iestādēs...īpaši, kad kartupelis jau ir karsts un gribās no sava šķīvja to pārlikt cita kolēģa šķīvī

Atbildēt

Savadi

16.03.2023. 09:28

Vakar Latvijas TV 1.kanālā boskatījos raidījum "Kas jauns?". KNAB pārstāve A.Aļošina izcili demonstrēja savas spējas būt par advokātu jebkam un jekādos apstākļos.. Piemēra, atbildot uz jautājumu par atlīdzības samērīgumu 18 krimināllietām 1 gada laikā! 3 lietas 2 mēnešos - nu varbūt valsts vēl demit miljonus algās izmaksās, lai ir trīs lietas mēnesī?! Otra KNABa pārstāve - direktora vietniece arī izcēlās - viņiem grūti pierādīt lietas, vajag samazin't pierādīšanas prasības. Ha-ha, ko tagad par guŗķu burkas zādzību no dārza māji'mas būs augstākas prasības kā par 220 miljonu izkr'pšanu?

Atbildēt

Haralds Kalns

16.03.2023. 08:53

Šitai dziesmai nebūs gals, kamēr nebūs izdzerts als!

Atbildēt

Хм

16.03.2023. 03:02

Даёшь стране угля!
Мелкого, но ОЧЕНЬ МНОГО!!!

Atbildēt

Dievs

15.03.2023. 22:31

Miskastē kārtība nav paredzēta

Atbildēt

Xx

15.03.2023. 21:57

Visi baidas tagad jo peieksaa deklaraciju iesniegsa un lapsa pats zin kā tas var beigties

Atbildēt

he he

15.03.2023. 21:02

Lapsas pasūtītajā kriminālprocesā pagaidām nav izdevies atrast izpildītāju, visi baidās, ka pasūtītājs būs neapmierināts.

Atbildēt

Opāāā

15.03.2023. 20:00

Vai Lato Lapsa pie šiem apstākļiem sevi uzskata par pasūtītāju un prokuratūru par pasūtījumas galda sastāvdaļu?

Atbildēt

Mūdzis

15.03.2023. 19:39

Neviens nesaņemās to.nogādāt īstajā vietā-uz nagliņas:)

Atbildēt

Tavaričš jaunzeme ždanok

15.03.2023. 19:27

Otra ždanoka jaunzeme

Atbildēt

vispār jau

15.03.2023. 19:01

Pilnīgi loģisks un likumam atbilstošs iesnieguma ceļš. Apstrīdams varētu būt tikai pirmais solis no policijas uz IDP.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...