Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!
Foto

Gads, lai glābtu valsti

Filips Plastovskis
19.02.2021.
Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ROFLMAO

23.02.2021. 21:32

»

Zeze

Partija varbūt ir arī vajadzīga, jo citādi jau netikt pie teikšanas (kā Hitlera gadījumā - gudrs vīrs tomēr bija). Var arī kā K.Ulmanis - nost ar visām partijām pa taisno. Tikai, Dievam žēl, nav mums tāda līdera


Pašreizējā politiskā sistēma jebkuru jaunu partiju vai nu salauž, vai piespiež pieņemt "spēles noteikumus".
Ir jānāk kaut kādam grūdienam.

Vajadzētu izveidot tautas kustību par vēlēšanu sistēmas maiņu un deputātu atbildību. Bet to jau neviens nesapratīs, nav jau 500€ 💶💶💶 😄

Atbildēt

Zeze

22.02.2021. 18:42

Partija varbūt ir arī vajadzīga, jo citādi jau netikt pie teikšanas (kā Hitlera gadījumā - gudrs vīrs tomēr bija). Var arī kā K.Ulmanis - nost ar visām partijām pa taisno. Tikai, Dievam žēl, nav mums tāda līdera.

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 21:39

»

Atliek Zemessardze

un jaunsargi, mednieki


Te jau nesen bija raksts par to, kas ir atlicis no Zemessardzes.

Mednieki... G.Ulmanis esot no valsts dabūjis jaunu auto par 1500 mēnesī, lai varētu aizbraukt uz medībām.

Atbildēt

Vēlētājs

21.02.2021. 19:02

Šo visu vērojot, sāk likties, ka elektroniskā vēlēšanu sistēma ir bīstama tikai tāpēc, ka skaitītāji neko nevarēs mainīt!

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 15:56

»

Šo valsti nevar glābt,

pašai tautai no šīs valsts jāglābjas...


Nevar glābt to, kas nevēlas glābties. Precīzāk, tauta no šīs valsts jau glābjas pati - "balsojot ar kājām".

VDD un "bruņotie spēki" nav spējīgi sarīkot kādu sazvērestību. Tāpat kā citas valsts iestādes, VDD tikai atsēž savu laiku un raksta papīru kaudzes.

Latvijas aizsardzība austrumu pusē balstās tikai uz NATO klātbūtni un Baltijas vienotību.

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 14:24

Latvija tagadējā veidā vairs nav glābjama.
Bet laba vieta tukša nepaliks.

Vislabākais, ko mūsu kleptokrātu saeima un valdība varētu izdarīt, būtu atzīt savu nespēju pārvaldīt valsti. Un meklēt kādu no ārpuses, kas atnāktu kā vikings Rūriks uz Krievzemi.
Vislabāk, ja tas nebūtu ne krievs ne vācietis, bet kāda Āzijas valsts. Teiksim, Taivāna.
Diemžēl tas nenotiks.

Latviešu jaunieši masveidā pamet valsti, bet vietā nāk studenti no Indijas. 2100.gadu Latvija nesagaidīs, vai arī latviešu valoda būs kā "mājas valoda" nedaudzajiem atlikušajiem iezemiešiem

Atbildēt

Šo valsti nevar glābt,

21.02.2021. 13:35

»

Ēriks Lūriņš

3.Nežēlīgi barterojot


pašai tautai no šīs valsts jāglābjas.

Latvijas zemē var izveidot citu valsti ar esošās valsts iekšējo apvērsumu. Tāds var celties tikai no bruņoto spēku vadības, VDD vadības sazvērestības ceļā. Lai veiktu valsts apvērsumu, pie tāda plāna jsstrādā vismaz gadu, lai sagatavotu jaunu prokuratūru, tiesu, valdību un prezidentu.

Lai esošo noziedznieku materiālās vērtības netiktu nobēdzinātas, bet nonāktu valsts īpašumā, jādibina komiteja ar sakariem bankās, lai uzreiz car iztukšot banku kontus, uzliekot arestu.

Katra vaina tiktu izvērtēta arī vai īgajiem sadarbojties ar jauno varu. Atzīstot savu vainu pret tautu sadarbībā ar esošās kolonijas marionetēm - L un K, M un M., okupācijas PSRS režīmu. Nožēlojot nodarīto. Daugavpils cietoksnis jāpārvērš par cietumu politiskajiem ieslodzītajiem - esošās varas pārstāvjiem.


Nav jāspriež par sazvērestības teorijām, bet jāveido sazvērestība, gāžot esošo tautai postošo režīmu.

Atbildēt

Ēriks Lūriņš

21.02.2021. 13:03

»

barters2

Valsti var glābt


3.Nežēlīgi barterojot.

Atbildēt

Lutausis no bauriem

21.02.2021. 12:21

Ja tas balsotāju pūlis ir tāds kā tas ir, tad nekas cits jau nemaz nevar būt-- šāda izlase ne vienmēr spēj saprast un laikus izpildīt PB, SVF un ES pavēles ... tad jau vienīgais glābiņš ir dazādas īpaši paklusīgās darboņas - te vieta īpašajām dāmīšu komitejām un uzpeld tās plintnieču izlases ar dažādām šuplinskām, Fuktukiem, finanšu disciplīnas dragu kopa, un tad vēl īpašā znotiņa un juhņeviča Vai tad nav feini?

Atbildēt

barters2

21.02.2021. 11:13

Valsti var glābt:
1. Kā teica Liepiņš - rokot ,stādot un ražu novācot
2.Savas naudas drukātāju partiju izveidojot .
3. u.t.t.

Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 07:40

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām.

Savas produktu līnijas “murgu palagu komentāros”, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms publicēt “savu dzeju par Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī. 

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šmakovkas speciāistu. Pēc tam, kad dakteris Vilis Krištopans bija aplūkojis manas analīzes, viņš norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta dzejniece.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties, esot problēmas ar atmiņu un rakstīšanas traucējumi.

Vienlaikus viņa lieto veselīgu ēdienu, atturas no cūkas gaļas un mārrutkiem, ko iemīļojusi. Tāpat vingro un regulāri apmeklē saunu ar šmakovkas degustāciju.

Pētījumi liecina, ka apmēram 10% no Covid-19 slimniekiem cieš no šādām ilgstošām komplikācijām. 

Infekcijas slimību speciālists spārnotā teiciena “muļķu zeme” Vilis Krištopans TV 24 pārraidei "Labrīt , muļķu zeme Latvija” skaidroja, ka šiem cilvēkiem rodas problēmas ar sirdi, plaušām, muskuļiem un atmiņu intensīvas dzejošanas un publicēšanās laikā. Daži arī ilgstoši zaudē garšu un smaržu un seksuālo potenci. Tomēr visbiežāk esot novērotā šī "smadzeņu migla" jeb apgrūtināta koncentrēšanās spēja, ja pārstāj lietot šmakovku. 

"Visizplatītākais, ko mani pacienti man stāsta, ka viņiem ir smadzeņu migla. Viņi nespēj skaidro domāt, tā kā peld. Ātri nogurst, kas nav bijis raksturīgi pirms saslimšanas," skaidro šmakovkas infekcijas un Covid-19 slimību speciāists Viis Krištopans.


Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 07:20

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai”.

Atbildēt

Latloto Lapspisenei

20.02.2021. 23:57

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


galvā sapelējušas skaidas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

20.02.2021. 23:52

»

Es nebūtu tik kritisks

Autors ir gudrs un erudīts...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

uj

20.02.2021. 20:58

»

jā, par to ir jāpadomā

šito pašreizējo idiotismu"(valsts iekārt) mēs paši nespēsim likvidēt, varbūt, patiešām, jāpievienojas Krievijai


Visus 30 gadus jau esam krievijas ēnā un tie arī te visu to kārto. visus 30 gadu pie varas tā pati "banda", kas nav labvēlīga tautas attīstībai, taisni otrādi..

Atbildēt

Zorge

20.02.2021. 17:13

»

Q

Sen jau esmu zaudējis pēdējās ilūzijas par nacionālu , neatkarīgu valsti, tas ko esam uzbūvējuši ir kaut kāds briesmonis uz ļodzīgiem pamatiem, kukuļņēmēju , zagļu un valsts nodevēju konglomerāts, pretīgi uz to noskatīties, kur nu vēl atbalstīt, jo ātrāk nojuks , jo labāk normāliem cilvēkiem...


Jūsējie taču būvēja, ne mūsējie. Mūsējos čekas sistēma atsijāja jau augstskolās un 4.maija varai pat tuvumā nepielaida. Tieši tāpat rīkojās nacisti, arī tie neuzticējās nevienam.

Atbildēt

Pasaules pilsonim дуракам beztautības

20.02.2021. 17:00

»

дурак латыш

teorijā...


Internacionāli aizmirsi nodziedāt, komunisma cēlāj.

Atbildēt

Sovsem ohujel bidla

20.02.2021. 16:20

»

дурак латыш

teorijā...


Pareizticība Krievijā krievu tautai tika uzspiesta no ārpuse.

Komunisma rēgu, kas klīda pa pasauli, žīdi ieviesa PSRS un krievu tauta to pieņēma.

Kopš 2013. gada notiek globālais hibrīdkarš. 2014. g. kabalas jūdi (B’ nai B’ rith) godīgi bez viena šāviena atguva Krimu,par bija zeltā samaksājuši PSRS valdībai.

Īstais Putins sen miris. Rietumu specdienesti tur iecēluši vietējo marioneti - līdzīgu Putinam, bet pēc izskata udmurts šaurām ačelēm, kas viltīgi šaudās.

Kas ir krievu, krievu nacinālā koncepcija, es neredzu. Krievijas cetr banka pēc konstitūcijas ir Krievijas, bet tās politiku tausa no ārpuses. Kas ir krievu? Maskavā krievi ir 17 procenti.

Atbildēt

Suka

20.02.2021. 15:56

»

sizets no filmas,,Liktendzirnas,,

...,,Latvija bus banku un tranzita zeme,,..... pirmo ceribu teikuma pusi nepielava asv,otru teikuma pusi pasi nosvitroja ar riesanu uz Krieviju


Par to riešanu labāk tīk daudz ned..., ar krieviem neko nav iespējams sarunāt. Ja nu vienigi ielīst tai dir..

Atbildēt

дурак латыш

20.02.2021. 15:52

teorijā:
1.partijas vajag aizliegt.
2.visiem ir jāapvienojas tautiskā kustībā.
3. kustībai jābūt ar taisnīgu ideju.
Tātad tautiskā taisnīguma kustība -jeb svešvārdā: nacionālais sociālisms.
Hitlers Vācijā jau 1934. gadā pieteica karu transnacionālām korporācijām. Visi zin ,kas no tā sanāca.
Dzīvē: pasaule paliks atkarīga no transnacionālām korporācijām,notiek industrializācija un nacionālo kultūru un identitāšu iznīcināšana-jeb svešvārdā:optimizācijā .
Da zravstvujet kompartija cccp !

Atbildēt

klobālās elites coviddieva nāve

20.02.2021. 14:08

https://alex-rozoff.livejournal.com/352664.html?fbclid IwAR1IhzvCV3KgyyhfdUY2q_LQWYTq94Yxd9mCSCyjrzhBvQb6W4cBUhYBWEQ

Atbildēt

Kasīklis

20.02.2021. 13:30

»

gunars

PALDIES! Smejos, sis joks labi pacela garigo. Bet ja nopietni, tad tid nozelojams prezidents mums vel nav bijis


Nu, nu – nav tik traki, gan jau pavasarī, kad večuks pamodīsies no ziemas miega, tad atkal iepriecinās mūs visus ar kādu no saviem jaunsvešvārdsalikteņiem!

Atbildēt

Kasīklis

20.02.2021. 11:59

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Es nebūtu tik kritisks

20.02.2021. 11:56

»

katrā ģimenē ir kāds idiots - tas par šī raksta autoru

ļoti izteikts pro-krievijas atbalsta raksts! Tieši nekas nav pateikts, bet iepriekšminēto apgalvojumu apstiprina krievijas impērisma spoguļattēla - asv - noliegums. Acīmredzot rakstītājam ir paknapi ar izglītību (politiskās domas vēsturi), lai saprastu šodienas bildi. Proti, nespēja saprast, ka Eiropa...


Autors ir gudrs un erudīts.

Pubiicē dažādus rakstus PIetiek zem dažādiem pseidonīmiem. Grūti atšifrējams. Pats vairs nekomentē savus rakstus, kas liecina par izcilu savaldību un paškontroli, noteiktu mērķtiecību.

Bet ES ir globālistu projekts un nepretendē uz kaut ko pastāvīgu kā ES ilgtermiņā. Nevajag sev vēlamo uzdot par realitāti. Bet autors ar K. Švābi ar savu rakstu pastiprina panikas tendences, lasītājam iestāstot, ka glābšanās salmiņi ir novecojušie priekštati par valsti, kuras faktiski nav, valstij kā institūcijai atrodoties norieta stadijā globālajos procesos.

Neizslēdzu, ka autora doma patiesi dzīvo suverēnas valsts ticībā. Es neredzu tam nevienu priekšnoteikumu, skatoties uz pārmaiņām pasaulē. Kapitālismu iekšēji plosa samilzuši pretrunu procesi. Paredzēt var tikai vienu ilgtermiņā un šodien - dziļā “pasaules valdība” nav vienota savos uzskatos par nākotnes kapitālismu, bet tā konsekventi saglabā Romas kluba, Davosas foruma, “ebreju impērijas trīs standartu” reglamentu -

1. pasaules ekonomikas bloķēšana,
2. pasaules iedz. skaita samazināšana,
3. valstu suverenitātes mazināšana,
4. dziļās “pasaules valdības” plānu saglabāšana.

Soli pa solim redzam, ka LV šo plānu redakcija ir žīdu B’ nai B’ rith organizācijas loža Latvijā ar izpildorgāna Mossad “speciālistiem”.

Atbildēt

katrā ģimenē ir kāds idiots - tas par šī raksta autoru

20.02.2021. 11:30

ļoti izteikts pro-krievijas atbalsta raksts! Tieši nekas nav pateikts, bet iepriekšminēto apgalvojumu apstiprina krievijas impērisma spoguļattēla - asv - noliegums. Acīmredzot rakstītājam ir paknapi ar izglītību (politiskās domas vēsturi), lai saprastu šodienas bildi. Proti, nespēja saprast, ka Eiropa ir pretmets gan asv, gan krievijai. Pirms kaut ko rakstīt, ir derīgi pajautāt zinātnieku viedokli par savu sacerējumu.

Otrs spriedums par šo rakstu ir, - tas ir apzināti uzrakstīts kā maldinošs, noklusējot kristīgās pasaules nepārvaramo sadalījumu.

Atbildēt

Žīdu Lindermanu žīdu Mossad specdieesti

20.02.2021. 11:29

»

maza kometa Lindermans

Maza kometa Lindermans ta nobaidija pastalas mulku zeme,ka tie aizliedza rikot referendumus


žīdu B’ nai B’ rith Latvijas loža izantos arī citreiz, ja vajadzēs īstenot žīdurebēm nepieciešamo politiku Latvijā.

Nebūs žīds Lindermanis, atradīsies citi jantarņiki no latviešu vidus kā Gobzems, Kaimiņš utt.

Atbildēt

Pauls ir labs sentimentālu šlagermeldiņu

20.02.2021. 11:15

»

Palīdz meli

Lielie masu mediji ļoti prasmīgi virza balsotāju politisko izvēli. Par ļoti daudziem kandidātiem tiek pilnībā slēpta negatīvā informācija, kura cilvēkiem atvērtu acis un ļautu uzzināt patiesību par katru no kandidātiem. Piemēram, R.Pauls nekad nekļūti par deputātu un neievilktu Saeimā kā lokomotīve ...


komonists.Lāga cilvēks, jokdaris. Jokojoties kļuva par Saeimas deputāu, jokojoties pazaudēja žīdu rebēs 700 000 LVL, maldīgi kā Saeimas deputāts domājot ka Latvijas Krājbanka ir valsts banka, tagad nodarbojas ar vēl bīstamākiemjomiem- lojāli reklamē pūļa vakcināciju, pat pats nesaprotot, ko īsti reklamē.

Atbildēt

sizets no filmas,,Liktendzirnas,,

20.02.2021. 11:06

»

Jā, šo iekārtu nespēsim paši likvidēt

jo esam pieraduši celt, atbalstīt un cerēt...


...,,Latvija bus banku un tranzita zeme,,..... pirmo ceribu teikuma pusi nepielava asv,otru teikuma pusi pasi nosvitroja ar riesanu uz Krieviju.

Atbildēt

+

20.02.2021. 11:02

»

pūlim

sekss un šovi


praidi un homosexsualisma reklama.

Atbildēt

maza kometa Lindermans

20.02.2021. 11:00

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, spēj aizēnot pat Sauli


Maza kometa Lindermans ta nobaidija pastalas mulku zeme,ka tie aizliedza rikot referendumus !

Atbildēt

Palīdz meli

20.02.2021. 10:43

Lielie masu mediji ļoti prasmīgi virza balsotāju politisko izvēli. Par ļoti daudziem kandidātiem tiek pilnībā slēpta negatīvā informācija, kura cilvēkiem atvērtu acis un ļautu uzzināt patiesību par katru no kandidātiem. Piemēram, R.Pauls nekad nekļūti par deputātu un neievilktu Saeimā kā lokomotīve čupu TP deputātu ja masu medijos būtu publicēta informācija par Paula lomu komponistu un dziesmu aizliegšanā. Pat šobrīd lielie masu mediji kategoriski atsakās par šiem notikumiem rakstīt.

Atbildēt

v

20.02.2021. 10:40

»

Vova the Vagabond

CIk daudz idiotu kā Levits un Kariņš metas visu izpildīt. Neiedomājama tumsonība


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, spēj aizēnot pat Sauli!

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.02.2021. 10:38

»

Jā, šo iekārtu nespēsim paši likvidēt

jo esam pieraduši celt, atbalstīt un cerēt...


CIk daudz idiotu kā Levits un Kariņš metas visu izpildīt. Neiedomājama tumsonība.
……………….
Meli, gan E. Levits, gan A. Kariņš ir tādi pat «spīdekļi» pie pasaules politiskā debesjuma, kādi bija PSRS laiku K. Čerņenko un L. Brežņevs!

Atbildēt

mjā

20.02.2021. 10:29

»

edgars s

Tu ,kā mēsls būdams esi atejā,bet tas nebūs ilgi


tavs intelekta embrijs ir atejas līmenī , jo visu redz caur turieni. Tas uz visu šo tavas existences brīdi.

Atbildēt

Vakcinācija - biļete ceļojumiem uz viņpasauli

20.02.2021. 10:23

»

Totalitārisms

LV totalitārisms...


Nekas neliecina, ka pagaidām kaut kas varētu mainīties uz labo pusi. “30 gadu skuju taka” tautai joprojām beidzas pie krematorija lūkas, migrācijas vergu gaitās vai smilšu kalniņā pie senčiem.

“Jauna gaisma aust” ar masu testēšanas un masu bioloģisko ieroci - vakcināciju “pret Covid-19”, sagraujot dabisko kolektīvo imunitāti pret visa veida vīrusiem, patogēnām baktērijām utt.

Reklamējot nekritisku vakcinēšanos pret Covid-19, lai to veicināt, pūli jau iekārdina ar “ceļošanas atļaujām” 2021. gada vasarā, kas bija jau prognozējams no ārzemju mediju ziņu satura. Patiesi, LV caur Igauniju gatavo vakcinācijas pases!!! Tomēr princips neapstājas pie vakcinācijas pases vien! Tā ir tikai globāla digitāla iespēja identificēt un globāli kontrolēt ceļotāju, jo faktiskā prasība būs cita - vakcinēšanās un testēšana uz Covid-19 antivielām, ko Dānija un ES jau likumdošanā nostiprinājusi - testēšana notiek 15 min. laikā, testējot uz Covid -19 antivielām. Ja to tomēr nav, jāvakcinējas atkārtoti, visticamāk, ka notiks vakcinācija lidostā, uz prāmja, autobusā .. ja nopirkta biļete, ir vakcinācijas pase, bet nav antivielu. Un tā bez gala, kamēr ceļotāju un migrantu veselība tiks izpostīta pavisam. Apbedīšanas pasākumu globālā sistēma nodrošinās “Covid-19 upura” kremēšanu miršanas vietā, konkrētā valstī bez bēru ceremonijas. Tā būs ekooģiski lētāk.

jauns.lv/LETA

Atjauno ceļošanas iespējas. Uz ko cer Igaunija?
PASAULĒ 19/02/21 , 22:37
  Jauns.lv / LETA

Igaunija cenšas virzīt projektu, kas ļautu pasaules valstīm savstarpēji atzīt citai citas Covid-19 vakcinācijas pases, lai tādējādi atjaunotu ceļošanas iespējas, un šai iniciatīvai jau atsaukušās vairākas valstis.
Kā Igaunijas sabiedriskajai raidorganizācijai ERR pastāstījis Igaunijas Valsts kancelejas padomnieks Martens Kaevatss, vispirms varētu izveidot drošu "ceļošanas burbuli" starp Igauniju, Zviedriju, Somiju, Latviju un Lietuvu.
Igaunijas Ārlietu ministrijā šo projektu dēvē par veselības stāvokļa datu uzticamības arhitektūru, un tā mērķis ir nodrošināt, lai jebkurā valstī izdota vakcinācijas pase dotu cilvēkam iespēju netraucēti ceļot.

Pašlaik, kad pasaules valstis joprojām izstrādā pašas savus vakcinācijas plānus un digitālos vakcinācijas sertifikātus, grūti pateikt, kad tas viss varētu sākt darboties globālā mērogā, atzinis Kaevatss.
Pilotprojektu plānots sākt tuvāko mēnešu laikā, un Igaunijas mērķis ir kopā ar kaimiņvalstīm - Somiju, Zviedriju, Latviju un Lietuvu - izveidot savu "ceļošanas burbuli".
"Lai šie risinājumi, piemēram, Somijas, Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas sertifikāti, darbotos kopā, vajadzīgas divas lietas - jāvienojas par kopīgiem datu standartiem un noteikumiem, kas izmantojami šiem risinājumiem, un to mēs patlaban darām sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju," skaidrojis Kaevatss.

Atbildēt

Totalitārisms

20.02.2021. 10:20

»

*

Pilsoniskā kustība, pilsoņu komiteja


LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

Renāte Klausa

20.02.2021. 09:35

»

Es nau krieva

Pievienojies tūlit , pazūdi no mūsu valsts


A kas esi tu un kas ir tava valsts, lupatlasi? Latvija, kopš iestāšanās nolādētajā NATO, ir amerikāņu lētākā kolonija Eiropā. Tāpēc ka valdībā un Saeimā ir salīduši salašņas kuras klanās to zvaigžņoto lopu priekšā. Par cepumiem!
Viens no labākajiem piemēriem ir nelietis valdis dombrovskis, kurš pārdeva Latviju par vienu grasi un savu turpmāko personīgo labklājību.

Atbildēt

Q

20.02.2021. 09:11

Sen jau esmu zaudējis pēdējās ilūzijas par nacionālu , neatkarīgu valsti, tas ko esam uzbūvējuši ir kaut kāds briesmonis uz ļodzīgiem pamatiem, kukuļņēmēju , zagļu un valsts nodevēju konglomerāts, pretīgi uz to noskatīties, kur nu vēl atbalstīt, jo ātrāk nojuks , jo labāk normāliem cilvēkiem!

Atbildēt

pat teātris

20.02.2021. 07:46

tikai par padibenēm

Atbildēt

pūlim

20.02.2021. 07:45

sekss un šovi

Atbildēt

edgars s

20.02.2021. 07:33

»

mjā

tu kā vergs būdams , esi saimnieka apgadībā , bet tas nebūs ilgi


Tu ,kā mēsls būdams esi atejā,bet tas nebūs ilgi.

Atbildēt

Indulim Dukam

20.02.2021. 06:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


galvā atkusnis.

Atbildēt

Jaunsudrabiņš

20.02.2021. 06:36

»

un

jālien atpakaļ Krievijā. Paši mēs, vairs neko nevaram mainīt. Viss ir par vēlu


Mēs jau esam Eirāzijas zonā.Te rullēs Krievija un Ķīna.Jācer, ka krievi drīz utilizēs savu liberāļu 5.kolonu un kļūs par normālu konservatīvu valsti.Tur daudziem zarā jākarājas.

Atbildēt

Džo

20.02.2021. 06:29

»

Jā, šo iekārtu nespēsim paši likvidēt

jo esam pieraduši celt, atbalstīt un cerēt...


Rakstīts bija partija vai kustība. 1991.gadā ari b ija kustība, partijas stipri vēlāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...