Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Gads, lai glābtu valsti

Filips Plastovskis
19.02.2021.
Komentāri (77)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ROFLMAO

23.02.2021. 21:32

»

Zeze

Partija varbūt ir arī vajadzīga, jo citādi jau netikt pie teikšanas (kā Hitlera gadījumā - gudrs vīrs tomēr bija). Var arī kā K.Ulmanis - nost ar visām partijām pa taisno. Tikai, Dievam žēl, nav mums tāda līdera


Pašreizējā politiskā sistēma jebkuru jaunu partiju vai nu salauž, vai piespiež pieņemt "spēles noteikumus".
Ir jānāk kaut kādam grūdienam.

Vajadzētu izveidot tautas kustību par vēlēšanu sistēmas maiņu un deputātu atbildību. Bet to jau neviens nesapratīs, nav jau 500€ 💶💶💶 😄

Atbildēt

Zeze

22.02.2021. 18:42

Partija varbūt ir arī vajadzīga, jo citādi jau netikt pie teikšanas (kā Hitlera gadījumā - gudrs vīrs tomēr bija). Var arī kā K.Ulmanis - nost ar visām partijām pa taisno. Tikai, Dievam žēl, nav mums tāda līdera.

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 21:39

»

Atliek Zemessardze

un jaunsargi, mednieki


Te jau nesen bija raksts par to, kas ir atlicis no Zemessardzes.

Mednieki... G.Ulmanis esot no valsts dabūjis jaunu auto par 1500 mēnesī, lai varētu aizbraukt uz medībām.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

21.02.2021. 20:48

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtajām galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

tavas netradicionālās orientācijas pasīvista dzīvnieciski perversās aktualitātes un krampjaini agonējoša transgendera derdzīgi specifiskās problēmas absolūti neinteresē normālus cilvēkus. Būvē savas sūdu pilis tur, kur tu smirdi un kur smird tavi saimnieki! Un turpmāk nelien virsū normāliem cilvēkiem ar savu iedzimto mentālo kroplību jebkurās tās izpausmēs!

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 20:47

»

Indullis Durka

Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām...


Ziņa par Latloto Lapspisenes izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronesis būšot transvestīts kopš dzimšanas Eggmaaŗcz Kakuedajcz jeb Gejmaruža Kakuvemstekle, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Eggmaaŗczas Kakuedajczas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

"Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaaŗcz Kakuedajcz atzinās kādā geju un transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”

Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm", bet tas neizdevās, jo man smadzeņu nemazam nava, iedzimtība ibio", raudādama un vemstīdamās atzinās izvarotā transgendere Gejmaruža Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

21.02.2021. 20:46

»

Indullis Durka

“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā...


Pirms savas produktu līnijas “Latloto Lapspissenes muŗgu palagi par kolaborantiem zombij.vampīriem” atjaunošanas, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms atkal publicēt “savu kārtējo kviecienu par kolaborantu pilno Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī, kas nešaubīgi liecina par ielaistu sifilisu un ir tipiska infekcijas arodslimība visiem pasīvajiem zooo.filajiem piettiek.skapa pidrillām.

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šķidro sūbu šmakovkas speciāistu. Pēc tam, kad veterinārs Kakuvemstekle jeb bijušais Eggmaaŗcz Kakuedajcz bija apostījis un pagaršojis manas urīna un kakīna analīzes, viņa norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta L.Lapspissene.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no zemastes noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties uz dabisko vajadzību nokārtošanu pampeŗos, esot problēmas arī ar atmiņu, gaudošanas un riešanas traucējumi.

Atbildēt

Vēlētājs

21.02.2021. 19:02

Šo visu vērojot, sāk likties, ka elektroniskā vēlēšanu sistēma ir bīstama tikai tāpēc, ka skaitītāji neko nevarēs mainīt!

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 15:56

»

Šo valsti nevar glābt,

pašai tautai no šīs valsts jāglābjas...


Nevar glābt to, kas nevēlas glābties. Precīzāk, tauta no šīs valsts jau glābjas pati - "balsojot ar kājām".

VDD un "bruņotie spēki" nav spējīgi sarīkot kādu sazvērestību. Tāpat kā citas valsts iestādes, VDD tikai atsēž savu laiku un raksta papīru kaudzes.

Latvijas aizsardzība austrumu pusē balstās tikai uz NATO klātbūtni un Baltijas vienotību.

Atbildēt

ROFLMAO

21.02.2021. 14:24

Latvija tagadējā veidā vairs nav glābjama.
Bet laba vieta tukša nepaliks.

Vislabākais, ko mūsu kleptokrātu saeima un valdība varētu izdarīt, būtu atzīt savu nespēju pārvaldīt valsti. Un meklēt kādu no ārpuses, kas atnāktu kā vikings Rūriks uz Krievzemi.
Vislabāk, ja tas nebūtu ne krievs ne vācietis, bet kāda Āzijas valsts. Teiksim, Taivāna.
Diemžēl tas nenotiks.

Latviešu jaunieši masveidā pamet valsti, bet vietā nāk studenti no Indijas. 2100.gadu Latvija nesagaidīs, vai arī latviešu valoda būs kā "mājas valoda" nedaudzajiem atlikušajiem iezemiešiem

Atbildēt

Šo valsti nevar glābt,

21.02.2021. 13:35

»

Ēriks Lūriņš

3.Nežēlīgi barterojot


pašai tautai no šīs valsts jāglābjas.

Latvijas zemē var izveidot citu valsti ar esošās valsts iekšējo apvērsumu. Tāds var celties tikai no bruņoto spēku vadības, VDD vadības sazvērestības ceļā. Lai veiktu valsts apvērsumu, pie tāda plāna jsstrādā vismaz gadu, lai sagatavotu jaunu prokuratūru, tiesu, valdību un prezidentu.

Lai esošo noziedznieku materiālās vērtības netiktu nobēdzinātas, bet nonāktu valsts īpašumā, jādibina komiteja ar sakariem bankās, lai uzreiz car iztukšot banku kontus, uzliekot arestu.

Katra vaina tiktu izvērtēta arī vai īgajiem sadarbojties ar jauno varu. Atzīstot savu vainu pret tautu sadarbībā ar esošās kolonijas marionetēm - L un K, M un M., okupācijas PSRS režīmu. Nožēlojot nodarīto. Daugavpils cietoksnis jāpārvērš par cietumu politiskajiem ieslodzītajiem - esošās varas pārstāvjiem.


Nav jāspriež par sazvērestības teorijām, bet jāveido sazvērestība, gāžot esošo tautai postošo režīmu.

Atbildēt

Ēriks Lūriņš

21.02.2021. 13:03

»

barters2

Valsti var glābt


3.Nežēlīgi barterojot.

Atbildēt

Lutausis no bauriem

21.02.2021. 12:21

Ja tas balsotāju pūlis ir tāds kā tas ir, tad nekas cits jau nemaz nevar būt-- šāda izlase ne vienmēr spēj saprast un laikus izpildīt PB, SVF un ES pavēles ... tad jau vienīgais glābiņš ir dazādas īpaši paklusīgās darboņas - te vieta īpašajām dāmīšu komitejām un uzpeld tās plintnieču izlases ar dažādām šuplinskām, Fuktukiem, finanšu disciplīnas dragu kopa, un tad vēl īpašā znotiņa un juhņeviča Vai tad nav feini?

Atbildēt

barters2

21.02.2021. 11:13

Valsti var glābt:
1. Kā teica Liepiņš - rokot ,stādot un ražu novācot
2.Savas naudas drukātāju partiju izveidojot .
3. u.t.t.

Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 07:40

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


Latgolas dzejniece Indullis Durka (lit. pseid. Untuns Mazpusens) izslimojusi Covid-19 infekciju jau pandēmijas sākumā, bet joprojām ciešot no vīrusa izraisītām komplikācijām.

Savas produktu līnijas “murgu palagu komentāros”, kā viņa pati paskaidrojusi, janvārī veikusi pāris medicīniskas analīzes, pirms publicēt “savu dzeju par Muļķu zemi”, tās uzrādījušas augstu iekaisuma līmeni viņas ķermenī. 

"Es vērsos pie viena no gudrākajiem ekspertiem, ko Latgolā pazīstu kā labu šmakovkas speciāistu. Pēc tam, kad dakteris Vilis Krištopans bija aplūkojis manas analīzes, viņš norādīja, ka mana atlabšana būs ilgāka nekā citiem," vēsta dzejniece.

Viņa skaidro, ka vairākus mēnešus ciešot no noguruma un "smadzeņu miglas" jeb ilgstošām grūtībām sakoncentrēties, esot problēmas ar atmiņu un rakstīšanas traucējumi.

Vienlaikus viņa lieto veselīgu ēdienu, atturas no cūkas gaļas un mārrutkiem, ko iemīļojusi. Tāpat vingro un regulāri apmeklē saunu ar šmakovkas degustāciju.

Pētījumi liecina, ka apmēram 10% no Covid-19 slimniekiem cieš no šādām ilgstošām komplikācijām. 

Infekcijas slimību speciālists spārnotā teiciena “muļķu zeme” Vilis Krištopans TV 24 pārraidei "Labrīt , muļķu zeme Latvija” skaidroja, ka šiem cilvēkiem rodas problēmas ar sirdi, plaušām, muskuļiem un atmiņu intensīvas dzejošanas un publicēšanās laikā. Daži arī ilgstoši zaudē garšu un smaržu un seksuālo potenci. Tomēr visbiežāk esot novērotā šī "smadzeņu migla" jeb apgrūtināta koncentrēšanās spēja, ja pārstāj lietot šmakovku. 

"Visizplatītākais, ko mani pacienti man stāsta, ka viņiem ir smadzeņu migla. Viņi nespēj skaidro domāt, tā kā peld. Ātri nogurst, kas nav bijis raksturīgi pirms saslimšanas," skaidro šmakovkas infekcijas un Covid-19 slimību speciāists Viis Krištopans.


Atbildēt

Indullis Durka

21.02.2021. 07:20

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai”.

Atbildēt

Latloto Lapspisenei

20.02.2021. 23:57

»

Indulim Dukam

galvā atkusnis


galvā sapelējušas skaidas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

20.02.2021. 23:52

»

Es nebūtu tik kritisks

Autors ir gudrs un erudīts...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

uj

20.02.2021. 20:58

»

jā, par to ir jāpadomā

šito pašreizējo idiotismu"(valsts iekārt) mēs paši nespēsim likvidēt, varbūt, patiešām, jāpievienojas Krievijai


Visus 30 gadus jau esam krievijas ēnā un tie arī te visu to kārto. visus 30 gadu pie varas tā pati "banda", kas nav labvēlīga tautas attīstībai, taisni otrādi..

Atbildēt

Zorge

20.02.2021. 17:13

»

Q

Sen jau esmu zaudējis pēdējās ilūzijas par nacionālu , neatkarīgu valsti, tas ko esam uzbūvējuši ir kaut kāds briesmonis uz ļodzīgiem pamatiem, kukuļņēmēju , zagļu un valsts nodevēju konglomerāts, pretīgi uz to noskatīties, kur nu vēl atbalstīt, jo ātrāk nojuks , jo labāk normāliem cilvēkiem...


Jūsējie taču būvēja, ne mūsējie. Mūsējos čekas sistēma atsijāja jau augstskolās un 4.maija varai pat tuvumā nepielaida. Tieši tāpat rīkojās nacisti, arī tie neuzticējās nevienam.

Atbildēt

Pasaules pilsonim дуракам beztautības

20.02.2021. 17:00

»

дурак латыш

teorijā...


Internacionāli aizmirsi nodziedāt, komunisma cēlāj.

Atbildēt

Sovsem ohujel bidla

20.02.2021. 16:20

»

дурак латыш

teorijā...


Pareizticība Krievijā krievu tautai tika uzspiesta no ārpuse.

Komunisma rēgu, kas klīda pa pasauli, žīdi ieviesa PSRS un krievu tauta to pieņēma.

Kopš 2013. gada notiek globālais hibrīdkarš. 2014. g. kabalas jūdi (B’ nai B’ rith) godīgi bez viena šāviena atguva Krimu,par bija zeltā samaksājuši PSRS valdībai.

Īstais Putins sen miris. Rietumu specdienesti tur iecēluši vietējo marioneti - līdzīgu Putinam, bet pēc izskata udmurts šaurām ačelēm, kas viltīgi šaudās.

Kas ir krievu, krievu nacinālā koncepcija, es neredzu. Krievijas cetr banka pēc konstitūcijas ir Krievijas, bet tās politiku tausa no ārpuses. Kas ir krievu? Maskavā krievi ir 17 procenti.

Atbildēt

Suka

20.02.2021. 15:56

»

sizets no filmas,,Liktendzirnas,,

...,,Latvija bus banku un tranzita zeme,,..... pirmo ceribu teikuma pusi nepielava asv,otru teikuma pusi pasi nosvitroja ar riesanu uz Krieviju


Par to riešanu labāk tīk daudz ned..., ar krieviem neko nav iespējams sarunāt. Ja nu vienigi ielīst tai dir..

Atbildēt

дурак латыш

20.02.2021. 15:52

teorijā:
1.partijas vajag aizliegt.
2.visiem ir jāapvienojas tautiskā kustībā.
3. kustībai jābūt ar taisnīgu ideju.
Tātad tautiskā taisnīguma kustība -jeb svešvārdā: nacionālais sociālisms.
Hitlers Vācijā jau 1934. gadā pieteica karu transnacionālām korporācijām. Visi zin ,kas no tā sanāca.
Dzīvē: pasaule paliks atkarīga no transnacionālām korporācijām,notiek industrializācija un nacionālo kultūru un identitāšu iznīcināšana-jeb svešvārdā:optimizācijā .
Da zravstvujet kompartija cccp !

Atbildēt

klobālās elites coviddieva nāve

20.02.2021. 14:08

https://alex-rozoff.livejournal.com/352664.html?fbclid IwAR1IhzvCV3KgyyhfdUY2q_LQWYTq94Yxd9mCSCyjrzhBvQb6W4cBUhYBWEQ

Atbildēt

Kasīklis

20.02.2021. 13:30

»

gunars

PALDIES! Smejos, sis joks labi pacela garigo. Bet ja nopietni, tad tid nozelojams prezidents mums vel nav bijis


Nu, nu – nav tik traki, gan jau pavasarī, kad večuks pamodīsies no ziemas miega, tad atkal iepriecinās mūs visus ar kādu no saviem jaunsvešvārdsalikteņiem!

Atbildēt

Kasīklis

20.02.2021. 11:59

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Es nebūtu tik kritisks

20.02.2021. 11:56

»

katrā ģimenē ir kāds idiots - tas par šī raksta autoru

ļoti izteikts pro-krievijas atbalsta raksts! Tieši nekas nav pateikts, bet iepriekšminēto apgalvojumu apstiprina krievijas impērisma spoguļattēla - asv - noliegums. Acīmredzot rakstītājam ir paknapi ar izglītību (politiskās domas vēsturi), lai saprastu šodienas bildi. Proti, nespēja saprast, ka Eiropa...


Autors ir gudrs un erudīts.

Pubiicē dažādus rakstus PIetiek zem dažādiem pseidonīmiem. Grūti atšifrējams. Pats vairs nekomentē savus rakstus, kas liecina par izcilu savaldību un paškontroli, noteiktu mērķtiecību.

Bet ES ir globālistu projekts un nepretendē uz kaut ko pastāvīgu kā ES ilgtermiņā. Nevajag sev vēlamo uzdot par realitāti. Bet autors ar K. Švābi ar savu rakstu pastiprina panikas tendences, lasītājam iestāstot, ka glābšanās salmiņi ir novecojušie priekštati par valsti, kuras faktiski nav, valstij kā institūcijai atrodoties norieta stadijā globālajos procesos.

Neizslēdzu, ka autora doma patiesi dzīvo suverēnas valsts ticībā. Es neredzu tam nevienu priekšnoteikumu, skatoties uz pārmaiņām pasaulē. Kapitālismu iekšēji plosa samilzuši pretrunu procesi. Paredzēt var tikai vienu ilgtermiņā un šodien - dziļā “pasaules valdība” nav vienota savos uzskatos par nākotnes kapitālismu, bet tā konsekventi saglabā Romas kluba, Davosas foruma, “ebreju impērijas trīs standartu” reglamentu -

1. pasaules ekonomikas bloķēšana,
2. pasaules iedz. skaita samazināšana,
3. valstu suverenitātes mazināšana,
4. dziļās “pasaules valdības” plānu saglabāšana.

Soli pa solim redzam, ka LV šo plānu redakcija ir žīdu B’ nai B’ rith organizācijas loža Latvijā ar izpildorgāna Mossad “speciālistiem”.

Atbildēt

katrā ģimenē ir kāds idiots - tas par šī raksta autoru

20.02.2021. 11:30

ļoti izteikts pro-krievijas atbalsta raksts! Tieši nekas nav pateikts, bet iepriekšminēto apgalvojumu apstiprina krievijas impērisma spoguļattēla - asv - noliegums. Acīmredzot rakstītājam ir paknapi ar izglītību (politiskās domas vēsturi), lai saprastu šodienas bildi. Proti, nespēja saprast, ka Eiropa ir pretmets gan asv, gan krievijai. Pirms kaut ko rakstīt, ir derīgi pajautāt zinātnieku viedokli par savu sacerējumu.

Otrs spriedums par šo rakstu ir, - tas ir apzināti uzrakstīts kā maldinošs, noklusējot kristīgās pasaules nepārvaramo sadalījumu.

Atbildēt

Žīdu Lindermanu žīdu Mossad specdieesti

20.02.2021. 11:29

»

maza kometa Lindermans

Maza kometa Lindermans ta nobaidija pastalas mulku zeme,ka tie aizliedza rikot referendumus


žīdu B’ nai B’ rith Latvijas loža izantos arī citreiz, ja vajadzēs īstenot žīdurebēm nepieciešamo politiku Latvijā.

Nebūs žīds Lindermanis, atradīsies citi jantarņiki no latviešu vidus kā Gobzems, Kaimiņš utt.

Atbildēt

Pauls ir labs sentimentālu šlagermeldiņu

20.02.2021. 11:15

»

Palīdz meli

Lielie masu mediji ļoti prasmīgi virza balsotāju politisko izvēli. Par ļoti daudziem kandidātiem tiek pilnībā slēpta negatīvā informācija, kura cilvēkiem atvērtu acis un ļautu uzzināt patiesību par katru no kandidātiem. Piemēram, R.Pauls nekad nekļūti par deputātu un neievilktu Saeimā kā lokomotīve ...


komonists.Lāga cilvēks, jokdaris. Jokojoties kļuva par Saeimas deputāu, jokojoties pazaudēja žīdu rebēs 700 000 LVL, maldīgi kā Saeimas deputāts domājot ka Latvijas Krājbanka ir valsts banka, tagad nodarbojas ar vēl bīstamākiemjomiem- lojāli reklamē pūļa vakcināciju, pat pats nesaprotot, ko īsti reklamē.

Atbildēt

sizets no filmas,,Liktendzirnas,,

20.02.2021. 11:06

»

Jā, šo iekārtu nespēsim paši likvidēt

jo esam pieraduši celt, atbalstīt un cerēt...


...,,Latvija bus banku un tranzita zeme,,..... pirmo ceribu teikuma pusi nepielava asv,otru teikuma pusi pasi nosvitroja ar riesanu uz Krieviju.

Atbildēt

+

20.02.2021. 11:02

»

pūlim

sekss un šovi


praidi un homosexsualisma reklama.

Atbildēt

maza kometa Lindermans

20.02.2021. 11:00

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, spēj aizēnot pat Sauli


Maza kometa Lindermans ta nobaidija pastalas mulku zeme,ka tie aizliedza rikot referendumus !

Atbildēt

Palīdz meli

20.02.2021. 10:43

Lielie masu mediji ļoti prasmīgi virza balsotāju politisko izvēli. Par ļoti daudziem kandidātiem tiek pilnībā slēpta negatīvā informācija, kura cilvēkiem atvērtu acis un ļautu uzzināt patiesību par katru no kandidātiem. Piemēram, R.Pauls nekad nekļūti par deputātu un neievilktu Saeimā kā lokomotīve čupu TP deputātu ja masu medijos būtu publicēta informācija par Paula lomu komponistu un dziesmu aizliegšanā. Pat šobrīd lielie masu mediji kategoriski atsakās par šiem notikumiem rakstīt.

Atbildēt

v

20.02.2021. 10:40

»

Vova the Vagabond

CIk daudz idiotu kā Levits un Kariņš metas visu izpildīt. Neiedomājama tumsonība


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, spēj aizēnot pat Sauli!

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.02.2021. 10:38

»

Jā, šo iekārtu nespēsim paši likvidēt

jo esam pieraduši celt, atbalstīt un cerēt...


CIk daudz idiotu kā Levits un Kariņš metas visu izpildīt. Neiedomājama tumsonība.
……………….
Meli, gan E. Levits, gan A. Kariņš ir tādi pat «spīdekļi» pie pasaules politiskā debesjuma, kādi bija PSRS laiku K. Čerņenko un L. Brežņevs!

Atbildēt

mjā

20.02.2021. 10:29

»

edgars s

Tu ,kā mēsls būdams esi atejā,bet tas nebūs ilgi


tavs intelekta embrijs ir atejas līmenī , jo visu redz caur turieni. Tas uz visu šo tavas existences brīdi.

Atbildēt

Vakcinācija - biļete ceļojumiem uz viņpasauli

20.02.2021. 10:23

»

Totalitārisms

LV totalitārisms...


Nekas neliecina, ka pagaidām kaut kas varētu mainīties uz labo pusi. “30 gadu skuju taka” tautai joprojām beidzas pie krematorija lūkas, migrācijas vergu gaitās vai smilšu kalniņā pie senčiem.

“Jauna gaisma aust” ar masu testēšanas un masu bioloģisko ieroci - vakcināciju “pret Covid-19”, sagraujot dabisko kolektīvo imunitāti pret visa veida vīrusiem, patogēnām baktērijām utt.

Reklamējot nekritisku vakcinēšanos pret Covid-19, lai to veicināt, pūli jau iekārdina ar “ceļošanas atļaujām” 2021. gada vasarā, kas bija jau prognozējams no ārzemju mediju ziņu satura. Patiesi, LV caur Igauniju gatavo vakcinācijas pases!!! Tomēr princips neapstājas pie vakcinācijas pases vien! Tā ir tikai globāla digitāla iespēja identificēt un globāli kontrolēt ceļotāju, jo faktiskā prasība būs cita - vakcinēšanās un testēšana uz Covid-19 antivielām, ko Dānija un ES jau likumdošanā nostiprinājusi - testēšana notiek 15 min. laikā, testējot uz Covid -19 antivielām. Ja to tomēr nav, jāvakcinējas atkārtoti, visticamāk, ka notiks vakcinācija lidostā, uz prāmja, autobusā .. ja nopirkta biļete, ir vakcinācijas pase, bet nav antivielu. Un tā bez gala, kamēr ceļotāju un migrantu veselība tiks izpostīta pavisam. Apbedīšanas pasākumu globālā sistēma nodrošinās “Covid-19 upura” kremēšanu miršanas vietā, konkrētā valstī bez bēru ceremonijas. Tā būs ekooģiski lētāk.

jauns.lv/LETA

Atjauno ceļošanas iespējas. Uz ko cer Igaunija?
PASAULĒ 19/02/21 , 22:37
  Jauns.lv / LETA

Igaunija cenšas virzīt projektu, kas ļautu pasaules valstīm savstarpēji atzīt citai citas Covid-19 vakcinācijas pases, lai tādējādi atjaunotu ceļošanas iespējas, un šai iniciatīvai jau atsaukušās vairākas valstis.
Kā Igaunijas sabiedriskajai raidorganizācijai ERR pastāstījis Igaunijas Valsts kancelejas padomnieks Martens Kaevatss, vispirms varētu izveidot drošu "ceļošanas burbuli" starp Igauniju, Zviedriju, Somiju, Latviju un Lietuvu.
Igaunijas Ārlietu ministrijā šo projektu dēvē par veselības stāvokļa datu uzticamības arhitektūru, un tā mērķis ir nodrošināt, lai jebkurā valstī izdota vakcinācijas pase dotu cilvēkam iespēju netraucēti ceļot.

Pašlaik, kad pasaules valstis joprojām izstrādā pašas savus vakcinācijas plānus un digitālos vakcinācijas sertifikātus, grūti pateikt, kad tas viss varētu sākt darboties globālā mērogā, atzinis Kaevatss.
Pilotprojektu plānots sākt tuvāko mēnešu laikā, un Igaunijas mērķis ir kopā ar kaimiņvalstīm - Somiju, Zviedriju, Latviju un Lietuvu - izveidot savu "ceļošanas burbuli".
"Lai šie risinājumi, piemēram, Somijas, Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas sertifikāti, darbotos kopā, vajadzīgas divas lietas - jāvienojas par kopīgiem datu standartiem un noteikumiem, kas izmantojami šiem risinājumiem, un to mēs patlaban darām sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju," skaidrojis Kaevatss.

Atbildēt

Totalitārisms

20.02.2021. 10:20

»

*

Pilsoniskā kustība, pilsoņu komiteja


LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

Renāte Klausa

20.02.2021. 09:35

»

Es nau krieva

Pievienojies tūlit , pazūdi no mūsu valsts


A kas esi tu un kas ir tava valsts, lupatlasi? Latvija, kopš iestāšanās nolādētajā NATO, ir amerikāņu lētākā kolonija Eiropā. Tāpēc ka valdībā un Saeimā ir salīduši salašņas kuras klanās to zvaigžņoto lopu priekšā. Par cepumiem!
Viens no labākajiem piemēriem ir nelietis valdis dombrovskis, kurš pārdeva Latviju par vienu grasi un savu turpmāko personīgo labklājību.

Atbildēt

Q

20.02.2021. 09:11

Sen jau esmu zaudējis pēdējās ilūzijas par nacionālu , neatkarīgu valsti, tas ko esam uzbūvējuši ir kaut kāds briesmonis uz ļodzīgiem pamatiem, kukuļņēmēju , zagļu un valsts nodevēju konglomerāts, pretīgi uz to noskatīties, kur nu vēl atbalstīt, jo ātrāk nojuks , jo labāk normāliem cilvēkiem!

Atbildēt

pat teātris

20.02.2021. 07:46

tikai par padibenēm

Atbildēt

pūlim

20.02.2021. 07:45

sekss un šovi

Atbildēt

edgars s

20.02.2021. 07:33

»

mjā

tu kā vergs būdams , esi saimnieka apgadībā , bet tas nebūs ilgi


Tu ,kā mēsls būdams esi atejā,bet tas nebūs ilgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...