Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inese

04.06.2019. 03:15

novaca nabagu.bet kas tad bija tai zilaja kastite????

Atbildēt

Bumbierus pie atbildības saukt

01.06.2019. 16:46

Izsmieties par bumburiem var visa ğimene korumpanti

Atbildēt

R

01.06.2019. 15:34

»

Girts

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata


Faktiski , jā sabiedrībai tapa zināms, ka visa ģimene sasmērējusies,ka patiesībā pelnījuši to pat ceļu, ko uz USA skrējušais

Atbildēt

Girts

31.05.2019. 18:51

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata.

Atbildēt

muahaha

31.05.2019. 16:19

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Neaizmirsti folijas cepurīti uzlikt pirms youtube skatīšanās, specdienestu darbības pār"zinātāj" ;)

Atbildēt

virsrakstā taču skaidri rakstīts

31.05.2019. 07:14

»

Paija

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt...


„izdomāti” notikumi „advokāta Runkus” Mežaparka mājā

Visas tās grāmateles ir publiski pieejamas informācijas, baumu un pilnīgu izdomājumu kompilācija.

Atbildēt

pietiek.com redakcijai

31.05.2019. 01:29

Lūdzu publicējiet Latvijas neatklāto slepkavību sarakstu

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:53

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt.

Un kā mirušu cilvēku var mašīnā nosēdināt šofera vietā tā, lai tas neliktos aizdomīgi apkārtējiem - nejaušajiem garāmgājējiem/ garāmbraucējiem ?

Atbildēt

kļimoviča aita

30.05.2019. 16:22

»

Paija

un kā ar lodi auto stiklā


Nebija nekādas lodes, bija tikai stikls, naglas un āmurs (komplektā).

Visa nauda savukārt aprakta kaimiņu dārzā - scenārijs smalki aprakstīts jau sen, N.Nosova fundamentālajā darbā "Nezinītis uz Mēness"!

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 13:29

un kā ar lodi auto stiklā ?

Atbildēt

Kgbešņiks

30.05.2019. 12:05

Tad sanāk, ka Bunku jau mirušu iesēdināja autiņā un tā šaušana pie Lielajiem kapiem bija tikai tejāteris?! bet kā mironis pats varēja pastūrēt.... arī mistika reāla

Atbildēt

Galvenā atziņa

30.05.2019. 12:02

Murģis Kurpnieks un Lato Lāpsta ir zābaku pāris

Atbildēt

holms

30.05.2019. 11:43

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Zini par specdienestu darbu Tu visticamāk tikai no salasītām baumām ko pilsētā cilvēki runā,bet pašiem ar to nav nekāda sakara. Bet youtube es Tev ieteiktu mazāk skatīties, mazāk glupības rakstīsi.

Atbildēt

M!

30.05.2019. 11:34

Bet vai pats nosautais bija labs cilveks, nedabuja pelnito?

Atbildēt

Ieraksti you tube

30.05.2019. 11:33

»

holms

Kuras tad ir tās funkcijas?Vari nosaukt konkrēti?Vai pasaku filmās redzēji


Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu.

Es zinu, kā strādā šai nomā ASV specdien. Rīgā kopā ar LV specdienestiem, nezinu ks Krievija, Izraēla, Vācija, Ķīna.. Tev pasaku muļkim tas nav jāzin. Pietiks ar you tube.

Atbildēt

Neesmu lasījis

30.05.2019. 10:45

»

Tapucis

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji


bet to dienu notikumu virpulī iedomājos, ka ASV finanšu specdienesti, jo Runkus pirms tam bija ASV un piemeta tur savus plānus, kā vadītājs norādot katra limu, varbūt, ka zināja kaut ko par daudz, ka Rimševics ir dubultaģents ...

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 10:41

Nu, labi uzrakstīta autora IEDOMA . Vienīgi nav skaidra pamatojuma - atšifrējuma, kādēļ M.B. tik agrā rītā brauca pats uz savu māju pusi.

Neatradu neviena interesantas fakta, ka šī māja pirms M.B. iemitināšanās bija padomju laika sanatorija un saikni ar tās vēlākajiem " īpašniekiem" , kuri tur dzīvoja pirms M.B.un kādēļ M.B.& Co izvēlējās tieši šo māju, ja bija arī citas mājas Meža prospektā ? Un , ka ievērojusi vietējie, tad M.B. tur dzīvoja salīdzinoši nesen.
M.B. māja ļoti pateicīga vieta novērošanai, pretī mežs ar iebraucamo ceļu uz kādreizējo padomju laika " KATOK" ar pašreizējo autostāvvietu.

Novēlu autoram bagātāku fantāziju...Kā E.A.Po .

Arturs Konans Doils un Agata Kristi pat tuvu nestāv kriminālžanra un misticisma pamatlicējam Edgaram Alanam Po.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 08:20

»

Viss iespējams

ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem...


Konkrētajā gadījumā - atbilstoši sižeta lī nijai grāmatā - neiespējams, jo nebija zināms, ka izmuks, un sagatvošanās tādai lietai 30 vai mazāk minūšu laikā ir neiespējama, pat ja gatavojās līdz tam to darīta tajā vietā kaut kādā maršrutā. Otrkārt, tikai pilnīgi atsaldēts muktu atpakaļ uz māju no kurienes viņu pirms brīža nozaga.

Atbildēt

Tapucis

30.05.2019. 08:18

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji?!

Atbildēt

Viss iespējams

30.05.2019. 07:54

»

MMM

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena...


ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem.

Atbildēt

Visai interesanti

30.05.2019. 07:51

Acīmredzot Pietiek saņem īpaši slepenas anonīmas ziņas. Tādas var piegādāt vien no VDD.

Lasot I. Latvieša darbus, nepamet sajūta, ka Latviju pārvalda ārvalstu specdienesti, kuros strādā latviski- krieviski runājošie. Nav vien skaidrības, ar ko VDD iekšienē, kontrolējot citus dienestus, sadarbojas SAB un DP.

Apstiprinās hipotēze saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principiem par Latviju kā smago zemi un satiksmes zemi.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 07:39

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena maršruts algotņiem bija nezināms, lai veiktu tādu operāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...