Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inese

04.06.2019. 03:15

novaca nabagu.bet kas tad bija tai zilaja kastite????

Atbildēt

Bumbierus pie atbildības saukt

01.06.2019. 16:46

Izsmieties par bumburiem var visa ğimene korumpanti

Atbildēt

R

01.06.2019. 15:34

»

Girts

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata


Faktiski , jā sabiedrībai tapa zināms, ka visa ģimene sasmērējusies,ka patiesībā pelnījuši to pat ceļu, ko uz USA skrējušais

Atbildēt

Girts

31.05.2019. 18:51

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata.

Atbildēt

muahaha

31.05.2019. 16:19

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Neaizmirsti folijas cepurīti uzlikt pirms youtube skatīšanās, specdienestu darbības pār"zinātāj" ;)

Atbildēt

virsrakstā taču skaidri rakstīts

31.05.2019. 07:14

»

Paija

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt...


„izdomāti” notikumi „advokāta Runkus” Mežaparka mājā

Visas tās grāmateles ir publiski pieejamas informācijas, baumu un pilnīgu izdomājumu kompilācija.

Atbildēt

pietiek.com redakcijai

31.05.2019. 01:29

Lūdzu publicējiet Latvijas neatklāto slepkavību sarakstu

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:53

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt.

Un kā mirušu cilvēku var mašīnā nosēdināt šofera vietā tā, lai tas neliktos aizdomīgi apkārtējiem - nejaušajiem garāmgājējiem/ garāmbraucējiem ?

Atbildēt

kļimoviča aita

30.05.2019. 16:22

»

Paija

un kā ar lodi auto stiklā


Nebija nekādas lodes, bija tikai stikls, naglas un āmurs (komplektā).

Visa nauda savukārt aprakta kaimiņu dārzā - scenārijs smalki aprakstīts jau sen, N.Nosova fundamentālajā darbā "Nezinītis uz Mēness"!

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 13:29

un kā ar lodi auto stiklā ?

Atbildēt

Kgbešņiks

30.05.2019. 12:05

Tad sanāk, ka Bunku jau mirušu iesēdināja autiņā un tā šaušana pie Lielajiem kapiem bija tikai tejāteris?! bet kā mironis pats varēja pastūrēt.... arī mistika reāla

Atbildēt

Galvenā atziņa

30.05.2019. 12:02

Murģis Kurpnieks un Lato Lāpsta ir zābaku pāris

Atbildēt

holms

30.05.2019. 11:43

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Zini par specdienestu darbu Tu visticamāk tikai no salasītām baumām ko pilsētā cilvēki runā,bet pašiem ar to nav nekāda sakara. Bet youtube es Tev ieteiktu mazāk skatīties, mazāk glupības rakstīsi.

Atbildēt

M!

30.05.2019. 11:34

Bet vai pats nosautais bija labs cilveks, nedabuja pelnito?

Atbildēt

Ieraksti you tube

30.05.2019. 11:33

»

holms

Kuras tad ir tās funkcijas?Vari nosaukt konkrēti?Vai pasaku filmās redzēji


Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu.

Es zinu, kā strādā šai nomā ASV specdien. Rīgā kopā ar LV specdienestiem, nezinu ks Krievija, Izraēla, Vācija, Ķīna.. Tev pasaku muļkim tas nav jāzin. Pietiks ar you tube.

Atbildēt

Neesmu lasījis

30.05.2019. 10:45

»

Tapucis

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji


bet to dienu notikumu virpulī iedomājos, ka ASV finanšu specdienesti, jo Runkus pirms tam bija ASV un piemeta tur savus plānus, kā vadītājs norādot katra limu, varbūt, ka zināja kaut ko par daudz, ka Rimševics ir dubultaģents ...

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 10:41

Nu, labi uzrakstīta autora IEDOMA . Vienīgi nav skaidra pamatojuma - atšifrējuma, kādēļ M.B. tik agrā rītā brauca pats uz savu māju pusi.

Neatradu neviena interesantas fakta, ka šī māja pirms M.B. iemitināšanās bija padomju laika sanatorija un saikni ar tās vēlākajiem " īpašniekiem" , kuri tur dzīvoja pirms M.B.un kādēļ M.B.& Co izvēlējās tieši šo māju, ja bija arī citas mājas Meža prospektā ? Un , ka ievērojusi vietējie, tad M.B. tur dzīvoja salīdzinoši nesen.
M.B. māja ļoti pateicīga vieta novērošanai, pretī mežs ar iebraucamo ceļu uz kādreizējo padomju laika " KATOK" ar pašreizējo autostāvvietu.

Novēlu autoram bagātāku fantāziju...Kā E.A.Po .

Arturs Konans Doils un Agata Kristi pat tuvu nestāv kriminālžanra un misticisma pamatlicējam Edgaram Alanam Po.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 08:20

»

Viss iespējams

ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem...


Konkrētajā gadījumā - atbilstoši sižeta lī nijai grāmatā - neiespējams, jo nebija zināms, ka izmuks, un sagatvošanās tādai lietai 30 vai mazāk minūšu laikā ir neiespējama, pat ja gatavojās līdz tam to darīta tajā vietā kaut kādā maršrutā. Otrkārt, tikai pilnīgi atsaldēts muktu atpakaļ uz māju no kurienes viņu pirms brīža nozaga.

Atbildēt

Tapucis

30.05.2019. 08:18

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji?!

Atbildēt

Viss iespējams

30.05.2019. 07:54

»

MMM

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena...


ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem.

Atbildēt

Visai interesanti

30.05.2019. 07:51

Acīmredzot Pietiek saņem īpaši slepenas anonīmas ziņas. Tādas var piegādāt vien no VDD.

Lasot I. Latvieša darbus, nepamet sajūta, ka Latviju pārvalda ārvalstu specdienesti, kuros strādā latviski- krieviski runājošie. Nav vien skaidrības, ar ko VDD iekšienē, kontrolējot citus dienestus, sadarbojas SAB un DP.

Apstiprinās hipotēze saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principiem par Latviju kā smago zemi un satiksmes zemi.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 07:39

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena maršruts algotņiem bija nezināms, lai veiktu tādu operāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...