Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inese

04.06.2019. 03:15

novaca nabagu.bet kas tad bija tai zilaja kastite????

Atbildēt

Bumbierus pie atbildības saukt

01.06.2019. 16:46

Izsmieties par bumburiem var visa ğimene korumpanti

Atbildēt

R

01.06.2019. 15:34

»

Girts

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata


Faktiski , jā sabiedrībai tapa zināms, ka visa ģimene sasmērējusies,ka patiesībā pelnījuši to pat ceļu, ko uz USA skrējušais

Atbildēt

Girts

31.05.2019. 18:51

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata.

Atbildēt

muahaha

31.05.2019. 16:19

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Neaizmirsti folijas cepurīti uzlikt pirms youtube skatīšanās, specdienestu darbības pār"zinātāj" ;)

Atbildēt

virsrakstā taču skaidri rakstīts

31.05.2019. 07:14

»

Paija

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt...


„izdomāti” notikumi „advokāta Runkus” Mežaparka mājā

Visas tās grāmateles ir publiski pieejamas informācijas, baumu un pilnīgu izdomājumu kompilācija.

Atbildēt

pietiek.com redakcijai

31.05.2019. 01:29

Lūdzu publicējiet Latvijas neatklāto slepkavību sarakstu

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:53

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt.

Un kā mirušu cilvēku var mašīnā nosēdināt šofera vietā tā, lai tas neliktos aizdomīgi apkārtējiem - nejaušajiem garāmgājējiem/ garāmbraucējiem ?

Atbildēt

kļimoviča aita

30.05.2019. 16:22

»

Paija

un kā ar lodi auto stiklā


Nebija nekādas lodes, bija tikai stikls, naglas un āmurs (komplektā).

Visa nauda savukārt aprakta kaimiņu dārzā - scenārijs smalki aprakstīts jau sen, N.Nosova fundamentālajā darbā "Nezinītis uz Mēness"!

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 13:29

un kā ar lodi auto stiklā ?

Atbildēt

Kgbešņiks

30.05.2019. 12:05

Tad sanāk, ka Bunku jau mirušu iesēdināja autiņā un tā šaušana pie Lielajiem kapiem bija tikai tejāteris?! bet kā mironis pats varēja pastūrēt.... arī mistika reāla

Atbildēt

Galvenā atziņa

30.05.2019. 12:02

Murģis Kurpnieks un Lato Lāpsta ir zābaku pāris

Atbildēt

holms

30.05.2019. 11:43

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Zini par specdienestu darbu Tu visticamāk tikai no salasītām baumām ko pilsētā cilvēki runā,bet pašiem ar to nav nekāda sakara. Bet youtube es Tev ieteiktu mazāk skatīties, mazāk glupības rakstīsi.

Atbildēt

M!

30.05.2019. 11:34

Bet vai pats nosautais bija labs cilveks, nedabuja pelnito?

Atbildēt

Ieraksti you tube

30.05.2019. 11:33

»

holms

Kuras tad ir tās funkcijas?Vari nosaukt konkrēti?Vai pasaku filmās redzēji


Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu.

Es zinu, kā strādā šai nomā ASV specdien. Rīgā kopā ar LV specdienestiem, nezinu ks Krievija, Izraēla, Vācija, Ķīna.. Tev pasaku muļkim tas nav jāzin. Pietiks ar you tube.

Atbildēt

Neesmu lasījis

30.05.2019. 10:45

»

Tapucis

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji


bet to dienu notikumu virpulī iedomājos, ka ASV finanšu specdienesti, jo Runkus pirms tam bija ASV un piemeta tur savus plānus, kā vadītājs norādot katra limu, varbūt, ka zināja kaut ko par daudz, ka Rimševics ir dubultaģents ...

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 10:41

Nu, labi uzrakstīta autora IEDOMA . Vienīgi nav skaidra pamatojuma - atšifrējuma, kādēļ M.B. tik agrā rītā brauca pats uz savu māju pusi.

Neatradu neviena interesantas fakta, ka šī māja pirms M.B. iemitināšanās bija padomju laika sanatorija un saikni ar tās vēlākajiem " īpašniekiem" , kuri tur dzīvoja pirms M.B.un kādēļ M.B.& Co izvēlējās tieši šo māju, ja bija arī citas mājas Meža prospektā ? Un , ka ievērojusi vietējie, tad M.B. tur dzīvoja salīdzinoši nesen.
M.B. māja ļoti pateicīga vieta novērošanai, pretī mežs ar iebraucamo ceļu uz kādreizējo padomju laika " KATOK" ar pašreizējo autostāvvietu.

Novēlu autoram bagātāku fantāziju...Kā E.A.Po .

Arturs Konans Doils un Agata Kristi pat tuvu nestāv kriminālžanra un misticisma pamatlicējam Edgaram Alanam Po.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 08:20

»

Viss iespējams

ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem...


Konkrētajā gadījumā - atbilstoši sižeta lī nijai grāmatā - neiespējams, jo nebija zināms, ka izmuks, un sagatvošanās tādai lietai 30 vai mazāk minūšu laikā ir neiespējama, pat ja gatavojās līdz tam to darīta tajā vietā kaut kādā maršrutā. Otrkārt, tikai pilnīgi atsaldēts muktu atpakaļ uz māju no kurienes viņu pirms brīža nozaga.

Atbildēt

Tapucis

30.05.2019. 08:18

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji?!

Atbildēt

Viss iespējams

30.05.2019. 07:54

»

MMM

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena...


ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem.

Atbildēt

Visai interesanti

30.05.2019. 07:51

Acīmredzot Pietiek saņem īpaši slepenas anonīmas ziņas. Tādas var piegādāt vien no VDD.

Lasot I. Latvieša darbus, nepamet sajūta, ka Latviju pārvalda ārvalstu specdienesti, kuros strādā latviski- krieviski runājošie. Nav vien skaidrības, ar ko VDD iekšienē, kontrolējot citus dienestus, sadarbojas SAB un DP.

Apstiprinās hipotēze saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principiem par Latviju kā smago zemi un satiksmes zemi.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 07:39

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena maršruts algotņiem bija nezināms, lai veiktu tādu operāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...