Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oga

29.01.2016. 10:39

http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/garkalnes-dome-kapitalsabiedribu-valde-grib-iefiret-skandalozo-bauzi-kalninu-un-vina-vietnieku-silovu/

Atbildēt

Ērika

19.05.2015. 20:15

Mārcis pamatskolā nekādi nevarēja beigt astoto klasi. Ar kukuļu palīdzību, un otro vai trešo piegājienu tas izdevās. Devīto klasi tā arī nepabeidza, jo prātiņš tik tālu nevilka vispār. Bet papuča (tolaik SWH viceprezidenta) žūkšņi, cik tagadin redzams, ir tam nopirkuši gan pamatskolas attestātu, gan tagad arī mākslas akadēmijas diplomu.

Kāds privātskolotājs viņu ir iemācījis izteikties izmantojot nesakarīgus citātus un salīdzinajumus. Dažkārt sarunasbiedriem liekās, ka varbūt viņi kau tko nesaprot vai arī tā doma viņiem tik tālu nelido, bet pateisībā viņš vispār nesaprot ko viņš runā pats.

Tadās situācijās palīdz žurnālistu paņēmiens - pajautāt "ko jūs ar to domājāt" vai lai pasaka to pasu citiem vārdiem. Ta kā viņš ar to neko nedomāja, jo nespēj, tad seko pilnīga putra un izvairīšanās un, atkarībā no situācijas, pretuzbrukumi un kaut kādas universālās aizsardzības frāzes.

Pamuļķis arī ar nopirktu diplomu ir pamuļķis. tikai lecīgāks gan.

Atbildēt

Ita no Grestes ielas

04.05.2015. 12:10

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Un vēl par tiem ļumpeņiem". Vai tad tie bagātie, diženie, varenie varētu visādi izcelties, ja nebūtu tā lumpeņu fona? Kas tad viņus apjūsmotu? Nupat cienījamā (nopietni) māksliniece Dž. Skulme Ievā teica, cik tas ir jauki, kā dziesmu svētkos diriģenti vada kori.Ja mūsu valstij būtu tāds vadītājs...
Mīļo Anton, tu man droši vien piekritīsi, ka kapitālismā nav no svara, kāds valdnieks. Jautājums tikai- vai no tādiem labi diriģētiem dziedātājiem var neveidoties kārtējā ''lumpeņu" paaudze, kas atkal gaidīs, lai dzīvē viņus kāds ''diriģē"?
J.W.Goethe (Fausta autors) ir teicis, ka viņam patīk vērot, kā kāds sava amata meistars izgatavo kādu lietu. Bet visvairāk viņš neciešot teātra cilvēkus, viņu ārišķību un liekulību. Erasms šīm viņu īpašībām vēl pievienojis muļķīgumu, attiecinot to arī uz dziedātājiem un oratoriem.

Atbildēt

Ita no Grestes ielas

04.05.2015. 11:48

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Meiļais Ontūn!
"Muļķu zemes"svētku dienā sveicu Tevi un gribu attaisnot (aizstāvēt) dažus savus tautiešus. Vai tad Muļķība, kā rakstīja Erasms Roterdamietis, ir kas slikts? Muļķi ir vienmēr jautri, priecīgi, klausās šlāger- u.c. latvju dziedoņu koncertus, skatās meksikāņu u.c. seriālus, svētku vakaros gūst apmierinājumu no salūtu ejak.,utt.,utjpr.
Savukārt gudrie ir skumji, norūpējušies,var pāragri nosirmot, nonākt trako namā un galu galā viņpasaulē. Un Dievam jau arī nepatīk, ja cilvēks plūc no Atziņas koka. Labāk ir būt dumjām vāverēm nekā gudrām lapsām.

Atbildēt

Mangusts

03.05.2015. 23:33

It kā jau nekas jauns nav - sen zināms, ka Garkalnes dome tāds kolhozs vien ir, kur nodarbina ģimenes locekļus

Atbildēt

Āris

03.05.2015. 18:52

Pārdod bieži zemesgabalus kur iesniegšanas termiņš 5 dienas utt, it kā bagāta pašvaldība, bet ne sakopts , ne kā citi raksta, noasfaltēts jebkas. Zagt gan māk?

Atbildēt

Tētis

03.05.2015. 18:40

Pagasts šis kā kolhozs, neko nevar noasfaltēt Berģos tikai ceļojumos visu izmet. Šķērdētāji.

Atbildēt

reptilis

03.05.2015. 17:15

....pats trakākais,ka viņi paši nekaunās:(( ...tā jau ir -kurš kaunu nezin,badu nemirst...

Atbildēt

Praatniex

03.05.2015. 16:42

»

blond

Bet to Mārča Bauzes-Krastiņa ceļojuma aprakstu ir vērts izlasīt...


Līdz pusei tiku, pieriebās! Šis vien ir ko vērts:
_Jāsaprot, ka viss apkārt notiekošais jāuztver
ar pozitīvu, bet mazliet vēsu prātu,
tad viss noregulējas pats un ir iespēja kļūt
uzticīgam savām darbībām._
Nerunājot par to, ka gramatiku šis ķēms pārzin palīgskolas līmenī...

Atbildēt

Garkalnes standarts

03.05.2015. 16:37

Tērēt pašvaldības līdzekļus pa labi un kreisi - gan pašam, gan dēlam - tipiska aina daudziem Garkalnes domes deputātiem - Bauzem, Silovam, Bružukam, Treibergam. ĪSTA SILE.

Atbildēt

vārdnīca>blond

03.05.2015. 16:36

Paldies par saiti, palasīju. Ja godīgi - ne visu. Neinteresanti un garlaicīgi. Sabiedrisko attiecību speciālists...nu, nu...

Atbildēt

blond

03.05.2015. 15:40

Bet to Mārča Bauzes-Krastiņa ceļojuma aprakstu ir vērts izlasīt.
Viss teksts atrodams
http://www.garkalne.lv/gnv/2015-0004.pdf
4.-5. lpp.
Bauda būs nepanesama:)))))
Tāds ceļojuma apraksts, nu tāds... Neko līdzīgu vēl nebija nācies lasīt.
Vispār baisi smieklīgs teksts. Bauze-Krastiņš jaunākais izpildījies visā krāšņumā.
Publikācija sniedz lielisku priekšstatu par B-K juniora personību dažādos griezumos un rakursos.

Atbildēt

māris brauze-rakstiņš

03.05.2015. 09:57

nu kā, kāpēc? nu, vienkārši ielikām avīzītē stāstu, cik es labi patusēju pa valsts naudiņu un vispār, lai tie visi pagasta plikatas, kam lielākais ceļojums dzīvē ir ar vecu noskretušu autobusu uz rīgas centrāltirgu pēc kartupeļiem un poļu humpalām, jo nav un nebūs pie siles, palasa cik es forši varu dzīvot uz viņu rēķina. :) paldies jums, ka ļaujat man kampt!

Atbildēt

tādēļ jāu arī brauc

03.05.2015. 08:42

lai palielītos.Ko tāds no Indijas saprot.

Atbildēt

Ņina l

03.05.2015. 07:47

Kāpēc Pietiek publicē ceļojumu aprakstus?

Atbildēt

:-)

02.05.2015. 20:36

ZZS stils!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...