Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra atim

20.05.2018. 14:06

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Pirms pāris gadiem, kad Latvijai bija tas gods rīkot Pasules koru Olimpiādi, arī tad Melbārde atklāšanas runā iepina grūto Latvijas ceļu caur okupācijas mokām un izcīnīto brīvību, kas ļauj uzņemt viesos visu Pasauli.Tulks angliski izlaida pusi no šī sarežģītā ceļa apraksta.Melbārde neturpināja savu runu bet aizrādīja par saīsināto tulkojumu. Tiešraidē viss bija redzams un dzirdams.Man ienāca prātā Japānas kora koncerts Pētera baznīcā, tur , atklājot koncertu, neatgādināja par Hirosimu un Nagasaki.

Atbildēt

Bltbarrda

16.05.2018. 23:28

Ta jau generaalii ar ziimeesies!

Atbildēt

NACIKI

16.05.2018. 15:08

...par komunismu...piekrītam...visiem valdošajiem mēsliem ir brivbiļetes (kontmarkas) ,kā istenējiem atbrīvotājiem,kad beigsies šī šaize...;)

Atbildēt

atis

16.05.2018. 12:54

»

Tija

Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose


es neesmu komunists. un kāds te vispār varbūt sakars ar komunismu? izskatās, ka zose esi tu.

Atbildēt

nevajag muldēt

16.05.2018. 12:51

»

Latvijā audzis

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums


vienkārši mūsu skauģiem un činkstuļiem ir citur nepieredzēts mēdiju atbalsts

Atbildēt

Latvijā audzis

16.05.2018. 10:02

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums!

Atbildēt

Juris

16.05.2018. 08:45

Interesanti,kurš gan cits šādu uzrunu teiktu,ja ne valsts atbildīgā augstākā kultūras nozares amatpersona,kuras vadībā šis pasākums ir noorganizēts. Vai ir bijuši kādi Dziesmu svētki,kuros Kultūras ministrs nerunātu. Kāpēc Pietiek lasītājs nešusminās,kad armijas pasākumos runā Aizsardzības ministrs,Skolu pasākumos Izglītības ministrs u.t.t. Šāds vērtējums vairāk gan atgādina paranoju vai politisko konkurentu greizsirdību.

Atbildēt

Westards

16.05.2018. 08:15

Žurka kornēlija riktīga

Atbildēt

Tija

16.05.2018. 08:14

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose.

Atbildēt

lauķis

16.05.2018. 05:24

»

Tante Bauskā

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā...


... Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās...
Slimniekiem jāārstējās , nevis jāvada ministrija.

Atbildēt

Fui

15.05.2018. 20:23

Žurka

Atbildēt

Tante Bauskā

15.05.2018. 20:11

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā.
Tomēr es domāju, ka Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās, tīri godkāres un kompleksu dēļ, jo viņa jau nepārtraukti klejo pa visādiem pasākumiem, pavērojiet, neviens ministrs vai amateprsona to tik daudz nedara. Varbūt vēl Vējonis savā sākumperiodā. Tās viņai tādas plātīšanās narkotikas.

Atbildēt

hallo

15.05.2018. 19:58

ta ta tēmu rakstam atraduši - visus Dzsv prezidents un kultūrministrs ir uzrunājuši, uzrunās arī šoreiz
par ko stress?!?

Atbildēt

Auseklītis

15.05.2018. 17:27

Lai es balsotu par šo Nacionālo žīdu apvienības Zirga ģīmi?

Atbildēt

??>

15.05.2018. 17:15

Nekāda Melnbārdes uzruna pēc Pūt vējiņi sarakstā nav norādīta. Kas tas par murgu?

Atbildēt

Tūdaliņi var runāt, cik grib ...

15.05.2018. 16:09

... vienalga nekādu atbalstu no manis personiski nesaņems.

Atbildēt

pastalnieki danco

15.05.2018. 15:51

Kam viņas uzruna ir vajadzīga?

Atbildēt

opā

15.05.2018. 14:50

Nu jāgatavojas ūjināšanai vai izsvilpšanai. Būs interesanti, kad 100 tūkstoši izūjinās ministri! Kas kaunu neprot tam jānorāda viņa vieta!

Atbildēt

Lāčplēsis

15.05.2018. 14:17

Pēc "Pūt, vējiņi" tauta (koncerta klausītāji un dziedātāji, dejotāji, muzikanti) sadodās rokās, aplenc VIP solos sēdošās valdošās kliķes mēslus (visi nacionālie nodevēji un nacionālie laupītāji ir sanākuši vienā vietā) un klusi, un rāmi, dziedot "Ar kaujas saucieniem uz lūpām" savas tautas bendes, cilvēces padibenes, aiztransportē uz cietumu. Dziesmu svētki kā latviešu "Dziedošā revolūcija" ir noslēgusies ar totālu uzvaru. Par to tūlīt ziņo visi pasaules mediji. Latviešiem sākoties jauna, cilvēkiem cienīga, dzīve. Kas to būtu gaidījis no ne visai pārdomāti attīstītas tautas!!!

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:11

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi.

Atbildēt

Ziedonis

15.05.2018. 14:10

Un ļoti pareizi! Pat Alfrēds Rubiks sēž publikā Dziesmu svētku noslēguma koncertā. Visi sēž. Un Dziesmu svētkus pārstāv/aizstāv/cīnās pirmāpkārtām KM.

Atbildēt

lauķis

15.05.2018. 13:45

Atgādina PSRS laika kongresu scenārijus , aplausi , vētraini aplausi,visi pieceļas kājās , vētraini aplausi...
Nu ko tā (cenzēts) vispār tur meklēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...