Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra atim

20.05.2018. 14:06

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Pirms pāris gadiem, kad Latvijai bija tas gods rīkot Pasules koru Olimpiādi, arī tad Melbārde atklāšanas runā iepina grūto Latvijas ceļu caur okupācijas mokām un izcīnīto brīvību, kas ļauj uzņemt viesos visu Pasauli.Tulks angliski izlaida pusi no šī sarežģītā ceļa apraksta.Melbārde neturpināja savu runu bet aizrādīja par saīsināto tulkojumu. Tiešraidē viss bija redzams un dzirdams.Man ienāca prātā Japānas kora koncerts Pētera baznīcā, tur , atklājot koncertu, neatgādināja par Hirosimu un Nagasaki.

Atbildēt

Bltbarrda

16.05.2018. 23:28

Ta jau generaalii ar ziimeesies!

Atbildēt

NACIKI

16.05.2018. 15:08

...par komunismu...piekrītam...visiem valdošajiem mēsliem ir brivbiļetes (kontmarkas) ,kā istenējiem atbrīvotājiem,kad beigsies šī šaize...;)

Atbildēt

atis

16.05.2018. 12:54

»

Tija

Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose


es neesmu komunists. un kāds te vispār varbūt sakars ar komunismu? izskatās, ka zose esi tu.

Atbildēt

nevajag muldēt

16.05.2018. 12:51

»

Latvijā audzis

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums


vienkārši mūsu skauģiem un činkstuļiem ir citur nepieredzēts mēdiju atbalsts

Atbildēt

Latvijā audzis

16.05.2018. 10:02

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums!

Atbildēt

Juris

16.05.2018. 08:45

Interesanti,kurš gan cits šādu uzrunu teiktu,ja ne valsts atbildīgā augstākā kultūras nozares amatpersona,kuras vadībā šis pasākums ir noorganizēts. Vai ir bijuši kādi Dziesmu svētki,kuros Kultūras ministrs nerunātu. Kāpēc Pietiek lasītājs nešusminās,kad armijas pasākumos runā Aizsardzības ministrs,Skolu pasākumos Izglītības ministrs u.t.t. Šāds vērtējums vairāk gan atgādina paranoju vai politisko konkurentu greizsirdību.

Atbildēt

Westards

16.05.2018. 08:15

Žurka kornēlija riktīga

Atbildēt

Tija

16.05.2018. 08:14

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose.

Atbildēt

lauķis

16.05.2018. 05:24

»

Tante Bauskā

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā...


... Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās...
Slimniekiem jāārstējās , nevis jāvada ministrija.

Atbildēt

Fui

15.05.2018. 20:23

Žurka

Atbildēt

Tante Bauskā

15.05.2018. 20:11

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā.
Tomēr es domāju, ka Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās, tīri godkāres un kompleksu dēļ, jo viņa jau nepārtraukti klejo pa visādiem pasākumiem, pavērojiet, neviens ministrs vai amateprsona to tik daudz nedara. Varbūt vēl Vējonis savā sākumperiodā. Tās viņai tādas plātīšanās narkotikas.

Atbildēt

hallo

15.05.2018. 19:58

ta ta tēmu rakstam atraduši - visus Dzsv prezidents un kultūrministrs ir uzrunājuši, uzrunās arī šoreiz
par ko stress?!?

Atbildēt

Auseklītis

15.05.2018. 17:27

Lai es balsotu par šo Nacionālo žīdu apvienības Zirga ģīmi?

Atbildēt

??>

15.05.2018. 17:15

Nekāda Melnbārdes uzruna pēc Pūt vējiņi sarakstā nav norādīta. Kas tas par murgu?

Atbildēt

Tūdaliņi var runāt, cik grib ...

15.05.2018. 16:09

... vienalga nekādu atbalstu no manis personiski nesaņems.

Atbildēt

pastalnieki danco

15.05.2018. 15:51

Kam viņas uzruna ir vajadzīga?

Atbildēt

opā

15.05.2018. 14:50

Nu jāgatavojas ūjināšanai vai izsvilpšanai. Būs interesanti, kad 100 tūkstoši izūjinās ministri! Kas kaunu neprot tam jānorāda viņa vieta!

Atbildēt

Lāčplēsis

15.05.2018. 14:17

Pēc "Pūt, vējiņi" tauta (koncerta klausītāji un dziedātāji, dejotāji, muzikanti) sadodās rokās, aplenc VIP solos sēdošās valdošās kliķes mēslus (visi nacionālie nodevēji un nacionālie laupītāji ir sanākuši vienā vietā) un klusi, un rāmi, dziedot "Ar kaujas saucieniem uz lūpām" savas tautas bendes, cilvēces padibenes, aiztransportē uz cietumu. Dziesmu svētki kā latviešu "Dziedošā revolūcija" ir noslēgusies ar totālu uzvaru. Par to tūlīt ziņo visi pasaules mediji. Latviešiem sākoties jauna, cilvēkiem cienīga, dzīve. Kas to būtu gaidījis no ne visai pārdomāti attīstītas tautas!!!

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:11

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi.

Atbildēt

Ziedonis

15.05.2018. 14:10

Un ļoti pareizi! Pat Alfrēds Rubiks sēž publikā Dziesmu svētku noslēguma koncertā. Visi sēž. Un Dziesmu svētkus pārstāv/aizstāv/cīnās pirmāpkārtām KM.

Atbildēt

lauķis

15.05.2018. 13:45

Atgādina PSRS laika kongresu scenārijus , aplausi , vētraini aplausi,visi pieceļas kājās , vētraini aplausi...
Nu ko tā (cenzēts) vispār tur meklēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...