Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ģeokrātiskais valstiskums

Arturs Priedītis
31.01.2014.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maris

20.02.2014. 01:22

Viss ir daudz skarbaak. Lai mainiitu lietas, ir jaamainaas pashiem.Turklaat radikaali, kaa 1991. Gadaa un Mahatmas Gandija laikos.
1.Neveleet veeleshanaas, atnemot varai legitimitaati. Atrunaat veeleet draugus un radus.
2.Ierobezhot infividuaalo pateerinju, piedraazt lielveikalus, pirkt tikai nefaseetu tirgus paartiku.
Fc Rimi un citus.nelietot alkoholu uc.Atjaunot LV pateereetaaju biedribu.
3. Ignoreet bankas, nenemt krediitus. Veidot
lokaalas kraajaizdevu biedriibas kaa 20. gados
4.ignoreet importa preces
5.
Paareejos punktus izdomaajiet!
Tas ir kara pieteikums, bet esosho sisteemu salauzt citaadi ir neiespeejami!

Atbildēt

Pilsonis

02.02.2014. 09:34

Koena – Mērfija likums:
Cilvēkus var iedalīt divās grupās – pareizajos (Priedītis) un nepareizajos (Lintiņš), turklāt iedalīšanu veic pareizie.

Atbildēt

Fēlis

02.02.2014. 07:41

»

to

kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā...


Kas tie par bērna šļupstiem? Atkal kārtējā pāva aste.

Atbildēt

bezatkritumu saimniecība

01.02.2014. 22:18

»

Aivars2

Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot...


Nekādu dedzināšanu! Kur mēs ierīkosim pionieru-skautu nometnes un veco ļaužu mājas!? Tikai nacionalizāciju vai konfiskāciju. Un tagadējos īpašniekus arī var pieņemt darbā - godīgā! Par dārzniekiem un ķēkšām.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.02.2014. 19:22

Nu, bet, Artur, šeit pieminētie ir Tavas partijas biedri: "Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs aizvākt nacionālos nodevējus, neliešus, muļķus, jaunbagātnieku reptīļus un sākt dzīvi no jauna." Tu esi viens no šiem REPTĪĻIEM. Kad "Tautas tribunāls" viņus nosodīja un piesprieda(teorētiski protams) ASM, tad Tu biji tas, kurš šos reptīļus centās aizsargāt un TT biedrus nodēvēt par nacistu ideologiem, kuri grib iznīcināt šo brīnišķīgo reptīļu "šķiru". Tu esi visīstākais cilvēku prāta dezorganizētājs ar savu ideotisko demagoģiju. Nākotne pieder Patiesībai un tā ietilpst desmit Baušļos- Sirdsapziņā. Drīz beigs eksistēt ģeopolitisko "sviru" laikmets. Katrs saņems pēc nopelniem. Pasaulē Likumi jau eksistē, lai funkcionētu tāda sistēma. Tam traucē vienīgi komunisti, kas ir tie paši cionisti, tikai idiotisko krievu mērcē. Slepkavām pienākas lode pierē. Punkts. Jebkurš komunists un cionists ir slepkava, tātad- lodi pierē un pasaule varēs uzelpot. Drīz, ļoti drīz, pasaule uzelpos... . Tava vieta, Priedīt, ir... , jo Tu esi komunists.

Atbildēt

Masu cilvēks

01.02.2014. 17:55

es ar esmu vīlies, informācijas niša uz ko pretendē Priedītis ir aizņemta, krievu profesori, politologi, vēsturnieki un pārējie runātāji pārrunās jebkuru no "heartland.lv". Bez variantiem !

Atbildēt

Edge

01.02.2014. 17:30

»

Aivars2

Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot...


Indulis Ronis, vēsturnieks:"– Latvijai 1905. gada notikumi bija ļoti būtiski. Te dedzināja muižas. Bet tās bija apdrošinātas, pirms dedzināšanas gleznas un antīkās mēbeles nezin kāpēc bija izvāktas ārā. Kad muižnieki aizmuka uz Vāciju, viņi savās vietās atstāja stingru muižas policiju un tā saucamos uzticamības ļaudis, kas muižniekiem rakstīja ziņojumus par to, kas šeit notiek.(..)
– Kam pieder pagātne, tas valda pār nākotni. Ja mēs zinām, kādi cilvēki darbojās 1905. gadā, tad mēs varam no tādiem cilvēkiem piesargāties šodien. Bet tagadējie tā saucamie oficiālie vēsturnieki spēlē spēlītes, nevēlas pētīt 1905. gadu."
http://www.la.lv/akademikis-ronis-par-treso-aci-2/

Atbildēt

Sindema

01.02.2014. 16:22

»

vendeta

Priedītis laikam jau pats sevi iedomājas kā jauno Kirhenšteinu, kas brauc uz Maskavu "ar lūgumu pēc maizes un sāls


Hi un ha... Ne viens, ne otrs savās rokās lāpstu nav turējis...

Atbildēt

vendeta

01.02.2014. 15:44

Priedītis laikam jau pats sevi iedomājas kā jauno Kirhenšteinu, kas brauc uz Maskavu "ar lūgumu pēc maizes un sāls"...

Atbildēt

realitate

01.02.2014. 15:29

Galvenais arzemniekiem, kas perk Latvijas zemi un majas, nosplauties par so valsti. Arzemju biznesmeni piecukos zemi, tikai ar vienu noluku, lai gutu lielaku pelnu. Maju ipasnieki izvietos setas ar nikniem suniem - tuvoties aizliegts! Aiz viniem kaut vau udens pludi! Bet saeima priecigi izstradaa likumu pec likuma, lai pardotu so valsti. Tik tuvredziga un noziedziga ir Latvijas vara, kurai nerup ne valsts, ne Latvija, ne kur dzivos vinu berni un mazberni.

Atbildēt

Lauva

01.02.2014. 15:05

ĻOTI PRECĪZI,OBJEKTĪVI NORAKSTUROTS MŪSU LAIKMETS! MŪS VIENMĒR IR CENTUŠIES SAMALT LIELIE DZIRNAKMEņI VEICOT SAVAS ĢEOPOLITISKĀS MANIPULĀCIJAS UN MĒS DIEMžĒL PALĪDZAM TAM NOTIKT.AR SAVU VERGA MENTALITĀTI,AR SAVU KANGARA BŪTĪBU,AR SAVU MĒTĀŠANOS NO VIENA GRĀVJA OTRĀ,AR SAVU NEPAMATOTU PLĀTĪBAS,VISZINĪBAS GARU,PAĻĀVĪBU SVEŠZEMJU ZOMBĒTĀJIEM,NESPĒJU DOMĀT AR SAVU GALVU, GATAVI VIENS OTRU NOGRAUZT JA SVEŠZEMJU SAIMNIEKS TĀ LIEK! TĀPĒC,KA PRIEKŠ LIELAJIEM ĢEOPOLITISKAJIEM SPĒLĒTĀJIEM MĒS ESAM TIKAI BIOMASA,BEIDZOT PIENĀCIS LAIKS TO VIENREIZ APJĒGT UN VISPIRMS MAINĪTIES SEVĪ,ATMEST ņERGAS DABU, JO LAIKA VAIRS NAV DAUDZ ATLICIS! PALDIES AUTORAM PAR SATURĪGU RAKSTU!

Atbildēt

Haris.

01.02.2014. 15:04

Ar rūgtumu sirdī varu izteikt savas domas par savu Dzimteni-Latviju.Nav nekā pozitīva,kas priecētu mani un dotu cerību,ka tūlīt,tūlīt valsts pagriezīsies uz "pareizo" pusi.Vairs neceru.Tauta ir sašķelta-latvieši-krievi,bagāti-nabagi,ierēdņi-vienkārši pilsoņi,rīdzinieki-nerīdzinieki un tml.grupas.Varai interesē,tikai,savas kabatas piepildīšana.Valsts pārvalde ir samilzusi,taču,jebkuras,nejēdzības,par ko sūdzas vienkāršs cilvēks,tiek noslāpētas ar kabinetos piemeklētiem paragrāfiem,kuri cilvēkiem ir sveši.Latvijā valda totāla netaisnība!Kā apsmiekls ir uzraksts Saeimas sēžu zālē:"Viens likums,viena taisnība visiem."No šādas valsts cilvēki mūk,-ielās redzami-vairumā-vecāki ļaudis,kuri,-paaugstināta asinsspiediena dēļ,kas rodas no negatīvām emocijām,-drīz vien apmirst.
Piekrītu autoram,-manis rakstītās rindas ir,tikai,konsekvence no rakstā minētā.

Atbildēt

euro

01.02.2014. 14:33

Tiesi euro var sakartot Latviju. Rekaa tulit, Eiropas centrs vertes Latvijas banku stavokli! Vienreiz to nerezidentu naudas atmazgatajbankas dabus trukties! To tiesi euro ir paveris! Latvija varetu daudz ko savas valsts labaa darit, ja pie varas nebutu kangari. Visur tie klausa Briseli, bet nez kapec cieti un nelokami jau 23 gadus stav pret progresivaa nodokla ieviesanu un ar nodokliem neapliekamaa minimuma necelsanu kaa to prasa centrs!

Atbildēt

to

01.02.2014. 14:17

Fēlis
01.02.2014. 08:32

Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt kaut ko savai tautai un ielādējot kaulos nikno, paplātīties par savu izredzētību. Tpfu!

-----


kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā ...

tagad mums ir eiro un varam terorizēt Briseli ...

ja Brisele atsakās dot mums naudu mēs tad pametam eiro zonu ...

eiro zona karājas uz puņķiem pamatīgāks grūdiens un baltajiem pakaļām pasaules kolonizatoriem pizdez.

tā ka lai nekaitina mūs bet klusu uzvedās !!!

Atbildēt

to

01.02.2014. 14:16

»

Fēlis

Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt ...


kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā ...

tagad mums ir eiro un varam terorizēt Briseli ...

ja Brisele atsakās dot mums naudu mēs tad pametam eiro zonu ...

eiro zona karājas uz puņķiem pamatīgāks grūdiens un baltajiem pakaļām pasaules kolonizatoriem pizdez.

tā ka lai nekaitina mūs bet klusu uzvedās !!!

Atbildēt

visi krumos

01.02.2014. 13:50

Tiesam ja butu potencials, tad jau sen butu Vislatvijas streiks lidz uzvarai un meslu chupas pie saeimas. Ja tauta pat nepakustina pirkstinu, kad pazino, ka maksas dargak par elektribu tas, kas mazak lieto un ka sanitariem nesanak pat minimalaa alga, tad kads potencials???!!!

Atbildēt

Uldis Sēne

01.02.2014. 13:06

Vienīgā sakarīgā ģeopolitika, ko Latvijai būtu jāizvēlas ir sekojoša: "Rietumi un Austrumi, mansdēļ plēsieties savā starpā, ja reiz jums tas sagādā tādu baudu! Tikai esiet tik laipni un lieciet Latviju mierā! Jūsu zemisko, ambiciozo spēlīšu dēļ, tiem, kas atrodas pa vidu, nav jācieš!"

Atbildēt

meitene

01.02.2014. 13:06

Interesanti, ka lielvaru valstis tauta nemaz nav ne laimiga, ne bagata. Tiesi otradi - nabaga. Tiklidz liela valsts sak istenot lielvaru, jeb dominejosu varu pret citam valstim, taa taa aizmirst par saviem iedzivotajiem. ASV bija bagat valsts, kamer nelida visas valstis, taas "glabdama". Tur ikgadu tiek tereti miljardi, kurus varetu izlietot savas valsts uzplaukumam un attistibai. ASV musdienas ir loti liels nabadzigu iedzivotaju slanis, bet tur augsaa nevienam tas neinteresee. Krievija istenojusi neskaitamus karus pret citam valstim un taas tauta vienmer ir dzivojusi totalaa nabadzibaa. Kina nodarbojas ar miljardu pelnisanaa, bet uz kaa rekina? Uz tautas. Izmantojot tautu tikai kaa skudras. Turpretim mazas valstis ir bijusas un ir partikusas un tautas tajas dzivojososas - laimigas. Sveice, Austrija, Danija, Zviedrija... Taa kaa autora teksts par pasaules izmainisau starp lielvaras valstim nozimee tikai un vienigi tautu dzisanu nabadzibaa un tapec sada politika nav sekmejama, ne apdziedama.

Atbildēt

krievi un dazi latviesi ir nozombeti Latvijaa, jo viniem ir cala smadzenes

01.02.2014. 12:11

Prieditim deretu pastradat Krievijas chekas arhivos, kur ir dokumenti par Leninu un bolsevikiem. Tad vins vairs nedziedatu Maskavas dziesmu. Kaa Lenins paveleja nosaut visus, kas izradija mazako pretosanos, un ari tos, kas centas kaut ko saglabt savas gimenes uzturesanai. Visus! Lenins un vina rezims bija tads pats kaa Hitlera rezims. Ne par matu labaks. Jo Lenins ar savu komunistu varzu novaca visus neskatoties uz tautibu. Komunisma valstis ir lielakaas melu valsts pasaulee, jo uzturet komunistisko ideologiju vajadzeja izplatit melus katru dienu. Arii pasreizejais Krievijas rezims ir melu un noziedznieku rezims un ja arii Prieditim iedotu Krievijas pilsonibu ( te stastija, ka vins it kaa ievacis info par to) tad pie pirmas iepikstesnas vins jau sedetu Maskavas akmens kambarii zili mells nodauzits. Tads ir Krievijas stils cauri gadsimtiem. Tikai tadi pasi kretini kaa SC, Zdanoka un sis autors var apdziedat Krieviju, jo vel nav uz savas adas izjutusi kaa ir kad paplet muti pret varu! To redzam Ukrainaa!

Atbildēt

Aivars2

01.02.2014. 12:11

»

Edge

Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs...


Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot Valsts kasē.Katram, kas nevar pierādīt legālu naudas izcelsmi, būtu jāatgriež nozagtais Valstij.
Mēs neesam tik bagāti, lai dedzinātu muižas kā 1905.gadā.

Atbildēt

Edge

01.02.2014. 10:12

»

Aivars2

Ar nožēlu man jāatzīst, ka, jo vairāk Priedīša k-ga rakstus izlasu, jo arvien skaidrāk iezīmējas šī tendence, spēlēt uz vieniem vārtiem...


Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs.......
===================================================
....varēs dziesmas dziedāt? Atcerēsimies 1905.gadu, kad atļauju neprasīja:"(..)
Ne cars, ne vadoņi, ne dievi/Mums jaunu gaismu nenesīs./ Tik pašu rokas, pašu spēki / Lems laimi, važas saraustīs.."

Atbildēt

Aivars2

01.02.2014. 09:56

Ar nožēlu man jāatzīst, ka, jo vairāk Priedīša k-ga rakstus izlasu, jo arvien skaidrāk iezīmējas šī tendence, spēlēt uz vieniem vārtiem!
Cauri visam vijas sižets, ka fašisti bija slikti, jo šāva ebrejus, bet komunisti ne tik slikti, jo šāva un nometnēs iznīcināja visus, neatkarīgi no tautības.
Nekādi nevaru piekrist, ka komunistiem nebija nekādas saprašanas par ģeopolitiku.
Kā tad tādā gadījumā būt ar revolūciju importu? Molotova – Ribentropa pakts taču arī netapa bez ģeopolitikas.
Komunistu līderi ģeopolitikā orientējās ļoti labi. Cita lieta bija ar tautu, jo tā nepārtraukti tika barota ar meliem. Politiķi arī tagad bieži vien nodarbojas ar melošanu, tomēr komunistu laikus pārsist viņi nevarēs!
Ja Priedīša k-gs raksta, ka mums ir jābūt Maskavas atļaujai izvēlēties, kā dzīvot, tad tas jau sāk atgādināt pasūtījuma rakstu ar konkrētiem saimniekiem aiz muguras.
Man patiešām žēl, ka jāraksta tik ass komentārs, bet biju labākās domās par autoru.

Atbildēt

Fēlis

01.02.2014. 09:32

»

padumjo atrauga un manipulācija

Izvēlieties - asv vai krievija, vai eiropa! Fk you very much! Sadot ar zābaku pa ģīmi, nevis prasīt atļauju, kā dzīvot. Nekur nav teikts, ka Latvija nevar būt jaunās civilizācijas centrs. Mums ir viss potenciāls, lai par tādu kļūtu! Bet ne jau ar autora attieksmi - lūdziet atļauju ģeopolitiķiem. Nekas...


Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt kaut ko savai tautai un ielādējot kaulos nikno, paplātīties par savu izredzētību. Tpfu!

Atbildēt

punķis

01.02.2014. 03:08

ar zviedreļu aglotājeļiem tikt galā jakas tad elementāri ja ir politiskā gribēšana protams.

skat ogres komercbankai vienā vakarā atņēma licenzi un viss nekādu problēmu.

kas tad liedz ar zviedreļu smerdeļiem izdarīties tāpat.

ekonomikai no tādām bankām nav tāpat nekādas jēgas.

sazagušies ir bet nekādus kredītus nedot ne biznesam ne mājām ne jaunām kurpēm ta kam tāds.

vai nu lai zviedru karalis dot piķi vai lai tinās prom divi varianti viņa majestātei ...

Atbildēt

puņķis

01.02.2014. 03:08

ar zviedreļu aglotājeļiem tikt galā jakas tad elementāri ja ir politiskā gribēšana protams.

skat ogres komercbankai vienā vakarā atņēma licenzi un viss nekādu problēmu.

kas tad liedz ar zviedreļu smerdeļiem izdarīties tāpat.

ekonomikai no tādām bankām nav tāpat nekādas jēgas.

sazagušies ir bet nekādus kredītus nedot ne biznesam ne mājām ne jaunām kurpēm ta kam tāds.

vai nu lai zviedru karalis dot piķi vai lai tinās prom divi varianti viņa majestātei ...

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:57

tātad kas jādara jādevalvē eiro sabotējot ja utā brūkošo sistēmu ...

jāpieņemm likums ka zviedru bankām jādalās ar sazagto (vismaz jāatsāk dot kredīti).

šobrīd pasaulē tā de'vētās bankas kredītus vairs nedot ņem no dokļu bailotus spekulē savā starpā ar deriatīviem un naftu bitcoiniem.

pērk zeltu grābj zemi ieročus maksā honorārus savējiem.

ja bankas sabrūk tad visai sistēmai beigas ...

latviešu strelnieki jau gāza caru un kronēja ļeņinu.

varējām arī kopā ar avalovu nogāzt viņu bet cia aģents ulmanis iemaisījās ...

ok es zinu ka cia nodibināj tikai ruzvelta laikā bet doma ir tā pati ... ;)

tā ka kāpēcmums negāzt velreiz ķezari merkeli no viņas troņa ???

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:56

ulmanis bija korumpants tāpat tāpat k'arī lelākā dāla saeimas deputātu.

turklāt ar laku tika saeimā ievēlēti tāpat vieni un tie paši deputāti.

tā nu tautai piegriezās un tā sāka vēlēt arvienvairāk par komunistiem.

kaut arī komunistu saeimā nebija ļoti daudz bet tie bija aktīvi uz parasto pelēko deputātu fona un spēja veiksmīgi bloķēt leikulīgās saeimas darbu.

tāpēc saeima pārkāpjot satversmi šos cilvēkus centās izslēgt no saeimas bet popularitāte ar to tiaki auga.

tad ieradās korumpanti un maskavas un amērikas stipendiāti ulmanis un krimināli apsūdzētais premjērs Bodnieks.

sataisīja apvērsumu ar vecajiem senīlajiem ģenerāļiem un aisargiem ...

daļu saimas salika koncentrācijas nometnēs draugus salika amatos cukurfabrikās ...

marisu vētru iecēla par galma muzikantu ...

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:56

tātad kas jādara jādevalvē eiro sabotējot ja utā brūkošo sistēmu ...

jāpieņemm likums ka zviedru bankām jādalās ar sazagto (vismaz jāatsāk dot kredīti).

šobrīd pasaulē tā de'vētās bankas kredītus vairs nedot ņem no dokļu bailotus spekulē savā starpā ar deriatīviem un naftu bitcoiniem.

pērk zeltu grābj zemi ieročus maksā honorārus savējiem.

ja bankas sabrūk tad visai sistēmai beigas ...

latviešu strelnieki jau gāza caru un kronēja ļeņinu.

varējām arī kopā ar avalovu nogāzt viņu bet cia aģents ulmanis iemaisījās ...

ok es zinu ka cia nodibināj tikai ruzvelta laikā bet doma ir tā pati ... ;)

tā ka kāpēcmums negāzt velreiz ķezari merkeli no viņas troņa ???

Atbildēt

Indulis

31.01.2014. 22:55

Manuprāt, Rībentropa - Molotova pakts 2, tā bija sabiedroto Eiropas pārdalīšana pēc 2.p.k. Pārdalot Eiropu, tika noteiktas ietekmes sfēras. Pie tām arī konsekventi lielvaras pieturējās. 68. gadā sanāksme Helsinkos norisa tikai pēc ASV un PSRS savstarpējo ietekmju interešu akcepta - paziņojuma par Eiropas robežu nedalāmību. Kas plašākā nozīmē tā pati ietekmes sfēra vien ir.
Bet ģeopolitiskā ietekme mainās atkarībā no lielvalstu varenības. To var salīdzināt ar tādu kā magnētu, kas visciešāk pievelk tuvākos punktus. Šobrīd lielākās magnētiskās batālijas noris Āzijā, Eiropai pārvēršoties par pasaules provinci. Vai Vācija atdzims? Kādās robežās, kā mainīsies ietekmes sfēras ... nākotnes jautājumi. Latvijai bez Eiropas ASV interešu sfērā šābrīža vērtība līdzinās 0. Augstas amatpersonas sen te savu kāju vairs nesper. Individuāla ģeopolitika vienai vidēja lieluma pilsētai, kāda šodien ir visa Baltija kopā ņemot? Mazliet nereāli. Drīzāk jau kaimiņos jāmeklē līdzvērtīgi partneri. Vienu brīdi šķita, ka varētu izveidoties Višegradas valstu grupa ar mums tuvām interesēm. Taču, maz ticams, ka zīlēšana kafijas biezumos sagādās objektīvu nākotnes redzējumu.

Atbildēt

padumjo atrauga un manipulācija

31.01.2014. 21:39

Izvēlieties - asv vai krievija, vai eiropa! Fk you very much! Sadot ar zābaku pa ģīmi, nevis prasīt atļauju, kā dzīvot. Nekur nav teikts, ka Latvija nevar būt jaunās civilizācijas centrs. Mums ir viss potenciāls, lai par tādu kļūtu! Bet ne jau ar autora attieksmi - lūdziet atļauju ģeopolitiķiem. Nekas nevienam nekad nav jālūdz.

Atbildēt

paija

31.01.2014. 18:41

It īpaši Krievijai jāpaprasa atļauja uzbūvet tadu valsti kā viņiem, kur ministri ir tīri un godīgi kā bāreņa asara, kur neviens nezog, Abramovičiem un Vekselbergiem tauta pati atdavinajusi lielakos īpasumus, pie varas ir izcili talatīgie un godpratīgie , ir paraugsaskaņa starp tautām
Vai bija ta japūlas tik gari rakstīt, lai iebAZtu savu galveno , maniakālo domu par Krievijas pārakumu un Latvijas pienakumu pazemīgi līgt Krieviju, lai iemaca dzīvot.

Atbildēt

Diemžēl

31.01.2014. 18:26

Viņam taisnība, arī Ostrovska mūsu situāciju interpretē līdzīgi.

Atbildēt

N.Māstrihts

31.01.2014. 17:50

Kultūra mainās, bet Praidītis ne- kā murgo, tā murgo pa tukšo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...