Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ģeokrātiskais valstiskums

Arturs Priedītis
31.01.2014.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maris

20.02.2014. 01:22

Viss ir daudz skarbaak. Lai mainiitu lietas, ir jaamainaas pashiem.Turklaat radikaali, kaa 1991. Gadaa un Mahatmas Gandija laikos.
1.Neveleet veeleshanaas, atnemot varai legitimitaati. Atrunaat veeleet draugus un radus.
2.Ierobezhot infividuaalo pateerinju, piedraazt lielveikalus, pirkt tikai nefaseetu tirgus paartiku.
Fc Rimi un citus.nelietot alkoholu uc.Atjaunot LV pateereetaaju biedribu.
3. Ignoreet bankas, nenemt krediitus. Veidot
lokaalas kraajaizdevu biedriibas kaa 20. gados
4.ignoreet importa preces
5.
Paareejos punktus izdomaajiet!
Tas ir kara pieteikums, bet esosho sisteemu salauzt citaadi ir neiespeejami!

Atbildēt

Pilsonis

02.02.2014. 09:34

Koena – Mērfija likums:
Cilvēkus var iedalīt divās grupās – pareizajos (Priedītis) un nepareizajos (Lintiņš), turklāt iedalīšanu veic pareizie.

Atbildēt

Fēlis

02.02.2014. 07:41

»

to

kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā...


Kas tie par bērna šļupstiem? Atkal kārtējā pāva aste.

Atbildēt

bezatkritumu saimniecība

01.02.2014. 22:18

»

Aivars2

Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot...


Nekādu dedzināšanu! Kur mēs ierīkosim pionieru-skautu nometnes un veco ļaužu mājas!? Tikai nacionalizāciju vai konfiskāciju. Un tagadējos īpašniekus arī var pieņemt darbā - godīgā! Par dārzniekiem un ķēkšām.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.02.2014. 19:22

Nu, bet, Artur, šeit pieminētie ir Tavas partijas biedri: "Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs aizvākt nacionālos nodevējus, neliešus, muļķus, jaunbagātnieku reptīļus un sākt dzīvi no jauna." Tu esi viens no šiem REPTĪĻIEM. Kad "Tautas tribunāls" viņus nosodīja un piesprieda(teorētiski protams) ASM, tad Tu biji tas, kurš šos reptīļus centās aizsargāt un TT biedrus nodēvēt par nacistu ideologiem, kuri grib iznīcināt šo brīnišķīgo reptīļu "šķiru". Tu esi visīstākais cilvēku prāta dezorganizētājs ar savu ideotisko demagoģiju. Nākotne pieder Patiesībai un tā ietilpst desmit Baušļos- Sirdsapziņā. Drīz beigs eksistēt ģeopolitisko "sviru" laikmets. Katrs saņems pēc nopelniem. Pasaulē Likumi jau eksistē, lai funkcionētu tāda sistēma. Tam traucē vienīgi komunisti, kas ir tie paši cionisti, tikai idiotisko krievu mērcē. Slepkavām pienākas lode pierē. Punkts. Jebkurš komunists un cionists ir slepkava, tātad- lodi pierē un pasaule varēs uzelpot. Drīz, ļoti drīz, pasaule uzelpos... . Tava vieta, Priedīt, ir... , jo Tu esi komunists.

Atbildēt

Masu cilvēks

01.02.2014. 17:55

es ar esmu vīlies, informācijas niša uz ko pretendē Priedītis ir aizņemta, krievu profesori, politologi, vēsturnieki un pārējie runātāji pārrunās jebkuru no "heartland.lv". Bez variantiem !

Atbildēt

Edge

01.02.2014. 17:30

»

Aivars2

Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot...


Indulis Ronis, vēsturnieks:"– Latvijai 1905. gada notikumi bija ļoti būtiski. Te dedzināja muižas. Bet tās bija apdrošinātas, pirms dedzināšanas gleznas un antīkās mēbeles nezin kāpēc bija izvāktas ārā. Kad muižnieki aizmuka uz Vāciju, viņi savās vietās atstāja stingru muižas policiju un tā saucamos uzticamības ļaudis, kas muižniekiem rakstīja ziņojumus par to, kas šeit notiek.(..)
– Kam pieder pagātne, tas valda pār nākotni. Ja mēs zinām, kādi cilvēki darbojās 1905. gadā, tad mēs varam no tādiem cilvēkiem piesargāties šodien. Bet tagadējie tā saucamie oficiālie vēsturnieki spēlē spēlītes, nevēlas pētīt 1905. gadu."
http://www.la.lv/akademikis-ronis-par-treso-aci-2/

Atbildēt

Sindema

01.02.2014. 16:22

»

vendeta

Priedītis laikam jau pats sevi iedomājas kā jauno Kirhenšteinu, kas brauc uz Maskavu "ar lūgumu pēc maizes un sāls


Hi un ha... Ne viens, ne otrs savās rokās lāpstu nav turējis...

Atbildēt

vendeta

01.02.2014. 15:44

Priedītis laikam jau pats sevi iedomājas kā jauno Kirhenšteinu, kas brauc uz Maskavu "ar lūgumu pēc maizes un sāls"...

Atbildēt

realitate

01.02.2014. 15:29

Galvenais arzemniekiem, kas perk Latvijas zemi un majas, nosplauties par so valsti. Arzemju biznesmeni piecukos zemi, tikai ar vienu noluku, lai gutu lielaku pelnu. Maju ipasnieki izvietos setas ar nikniem suniem - tuvoties aizliegts! Aiz viniem kaut vau udens pludi! Bet saeima priecigi izstradaa likumu pec likuma, lai pardotu so valsti. Tik tuvredziga un noziedziga ir Latvijas vara, kurai nerup ne valsts, ne Latvija, ne kur dzivos vinu berni un mazberni.

Atbildēt

Lauva

01.02.2014. 15:05

ĻOTI PRECĪZI,OBJEKTĪVI NORAKSTUROTS MŪSU LAIKMETS! MŪS VIENMĒR IR CENTUŠIES SAMALT LIELIE DZIRNAKMEņI VEICOT SAVAS ĢEOPOLITISKĀS MANIPULĀCIJAS UN MĒS DIEMžĒL PALĪDZAM TAM NOTIKT.AR SAVU VERGA MENTALITĀTI,AR SAVU KANGARA BŪTĪBU,AR SAVU MĒTĀŠANOS NO VIENA GRĀVJA OTRĀ,AR SAVU NEPAMATOTU PLĀTĪBAS,VISZINĪBAS GARU,PAĻĀVĪBU SVEŠZEMJU ZOMBĒTĀJIEM,NESPĒJU DOMĀT AR SAVU GALVU, GATAVI VIENS OTRU NOGRAUZT JA SVEŠZEMJU SAIMNIEKS TĀ LIEK! TĀPĒC,KA PRIEKŠ LIELAJIEM ĢEOPOLITISKAJIEM SPĒLĒTĀJIEM MĒS ESAM TIKAI BIOMASA,BEIDZOT PIENĀCIS LAIKS TO VIENREIZ APJĒGT UN VISPIRMS MAINĪTIES SEVĪ,ATMEST ņERGAS DABU, JO LAIKA VAIRS NAV DAUDZ ATLICIS! PALDIES AUTORAM PAR SATURĪGU RAKSTU!

Atbildēt

Haris.

01.02.2014. 15:04

Ar rūgtumu sirdī varu izteikt savas domas par savu Dzimteni-Latviju.Nav nekā pozitīva,kas priecētu mani un dotu cerību,ka tūlīt,tūlīt valsts pagriezīsies uz "pareizo" pusi.Vairs neceru.Tauta ir sašķelta-latvieši-krievi,bagāti-nabagi,ierēdņi-vienkārši pilsoņi,rīdzinieki-nerīdzinieki un tml.grupas.Varai interesē,tikai,savas kabatas piepildīšana.Valsts pārvalde ir samilzusi,taču,jebkuras,nejēdzības,par ko sūdzas vienkāršs cilvēks,tiek noslāpētas ar kabinetos piemeklētiem paragrāfiem,kuri cilvēkiem ir sveši.Latvijā valda totāla netaisnība!Kā apsmiekls ir uzraksts Saeimas sēžu zālē:"Viens likums,viena taisnība visiem."No šādas valsts cilvēki mūk,-ielās redzami-vairumā-vecāki ļaudis,kuri,-paaugstināta asinsspiediena dēļ,kas rodas no negatīvām emocijām,-drīz vien apmirst.
Piekrītu autoram,-manis rakstītās rindas ir,tikai,konsekvence no rakstā minētā.

Atbildēt

euro

01.02.2014. 14:33

Tiesi euro var sakartot Latviju. Rekaa tulit, Eiropas centrs vertes Latvijas banku stavokli! Vienreiz to nerezidentu naudas atmazgatajbankas dabus trukties! To tiesi euro ir paveris! Latvija varetu daudz ko savas valsts labaa darit, ja pie varas nebutu kangari. Visur tie klausa Briseli, bet nez kapec cieti un nelokami jau 23 gadus stav pret progresivaa nodokla ieviesanu un ar nodokliem neapliekamaa minimuma necelsanu kaa to prasa centrs!

Atbildēt

to

01.02.2014. 14:17

Fēlis
01.02.2014. 08:32

Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt kaut ko savai tautai un ielādējot kaulos nikno, paplātīties par savu izredzētību. Tpfu!

-----


kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā ...

tagad mums ir eiro un varam terorizēt Briseli ...

ja Brisele atsakās dot mums naudu mēs tad pametam eiro zonu ...

eiro zona karājas uz puņķiem pamatīgāks grūdiens un baltajiem pakaļām pasaules kolonizatoriem pizdez.

tā ka lai nekaitina mūs bet klusu uzvedās !!!

Atbildēt

to

01.02.2014. 14:16

»

Fēlis

Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt ...


kāpēc aizstāvēt kaut kādu latu kas ir papīra gabalas būtībā ...

tagad mums ir eiro un varam terorizēt Briseli ...

ja Brisele atsakās dot mums naudu mēs tad pametam eiro zonu ...

eiro zona karājas uz puņķiem pamatīgāks grūdiens un baltajiem pakaļām pasaules kolonizatoriem pizdez.

tā ka lai nekaitina mūs bet klusu uzvedās !!!

Atbildēt

visi krumos

01.02.2014. 13:50

Tiesam ja butu potencials, tad jau sen butu Vislatvijas streiks lidz uzvarai un meslu chupas pie saeimas. Ja tauta pat nepakustina pirkstinu, kad pazino, ka maksas dargak par elektribu tas, kas mazak lieto un ka sanitariem nesanak pat minimalaa alga, tad kads potencials???!!!

Atbildēt

Uldis Sēne

01.02.2014. 13:06

Vienīgā sakarīgā ģeopolitika, ko Latvijai būtu jāizvēlas ir sekojoša: "Rietumi un Austrumi, mansdēļ plēsieties savā starpā, ja reiz jums tas sagādā tādu baudu! Tikai esiet tik laipni un lieciet Latviju mierā! Jūsu zemisko, ambiciozo spēlīšu dēļ, tiem, kas atrodas pa vidu, nav jācieš!"

Atbildēt

meitene

01.02.2014. 13:06

Interesanti, ka lielvaru valstis tauta nemaz nav ne laimiga, ne bagata. Tiesi otradi - nabaga. Tiklidz liela valsts sak istenot lielvaru, jeb dominejosu varu pret citam valstim, taa taa aizmirst par saviem iedzivotajiem. ASV bija bagat valsts, kamer nelida visas valstis, taas "glabdama". Tur ikgadu tiek tereti miljardi, kurus varetu izlietot savas valsts uzplaukumam un attistibai. ASV musdienas ir loti liels nabadzigu iedzivotaju slanis, bet tur augsaa nevienam tas neinteresee. Krievija istenojusi neskaitamus karus pret citam valstim un taas tauta vienmer ir dzivojusi totalaa nabadzibaa. Kina nodarbojas ar miljardu pelnisanaa, bet uz kaa rekina? Uz tautas. Izmantojot tautu tikai kaa skudras. Turpretim mazas valstis ir bijusas un ir partikusas un tautas tajas dzivojososas - laimigas. Sveice, Austrija, Danija, Zviedrija... Taa kaa autora teksts par pasaules izmainisau starp lielvaras valstim nozimee tikai un vienigi tautu dzisanu nabadzibaa un tapec sada politika nav sekmejama, ne apdziedama.

Atbildēt

krievi un dazi latviesi ir nozombeti Latvijaa, jo viniem ir cala smadzenes

01.02.2014. 12:11

Prieditim deretu pastradat Krievijas chekas arhivos, kur ir dokumenti par Leninu un bolsevikiem. Tad vins vairs nedziedatu Maskavas dziesmu. Kaa Lenins paveleja nosaut visus, kas izradija mazako pretosanos, un ari tos, kas centas kaut ko saglabt savas gimenes uzturesanai. Visus! Lenins un vina rezims bija tads pats kaa Hitlera rezims. Ne par matu labaks. Jo Lenins ar savu komunistu varzu novaca visus neskatoties uz tautibu. Komunisma valstis ir lielakaas melu valsts pasaulee, jo uzturet komunistisko ideologiju vajadzeja izplatit melus katru dienu. Arii pasreizejais Krievijas rezims ir melu un noziedznieku rezims un ja arii Prieditim iedotu Krievijas pilsonibu ( te stastija, ka vins it kaa ievacis info par to) tad pie pirmas iepikstesnas vins jau sedetu Maskavas akmens kambarii zili mells nodauzits. Tads ir Krievijas stils cauri gadsimtiem. Tikai tadi pasi kretini kaa SC, Zdanoka un sis autors var apdziedat Krieviju, jo vel nav uz savas adas izjutusi kaa ir kad paplet muti pret varu! To redzam Ukrainaa!

Atbildēt

Aivars2

01.02.2014. 12:11

»

Edge

Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs...


Es gan neesmu revolucionārs, tāpēc tikai daļēji redzu saistību patreizējai situācijai ar 1905.gadu. Līdzība ir tikai tā, ka šajā pēckomunisma laikā ir parādījušās muižas, kas iegādātas vai sabūvētas par mums visiem nozagtiem līdzekļiem, un tādējādi prasās tikt atņemtām un pārdotām izsolēs, naudu atgriežot Valsts kasē.Katram, kas nevar pierādīt legālu naudas izcelsmi, būtu jāatgriež nozagtais Valstij.
Mēs neesam tik bagāti, lai dedzinātu muižas kā 1905.gadā.

Atbildēt

Edge

01.02.2014. 10:12

»

Aivars2

Ar nožēlu man jāatzīst, ka, jo vairāk Priedīša k-ga rakstus izlasu, jo arvien skaidrāk iezīmējas šī tendence, spēlēt uz vieniem vārtiem...


Tikai pēc ģeopolitisko līderu atļaujas saņemšanas varēs.......
===================================================
....varēs dziesmas dziedāt? Atcerēsimies 1905.gadu, kad atļauju neprasīja:"(..)
Ne cars, ne vadoņi, ne dievi/Mums jaunu gaismu nenesīs./ Tik pašu rokas, pašu spēki / Lems laimi, važas saraustīs.."

Atbildēt

Aivars2

01.02.2014. 09:56

Ar nožēlu man jāatzīst, ka, jo vairāk Priedīša k-ga rakstus izlasu, jo arvien skaidrāk iezīmējas šī tendence, spēlēt uz vieniem vārtiem!
Cauri visam vijas sižets, ka fašisti bija slikti, jo šāva ebrejus, bet komunisti ne tik slikti, jo šāva un nometnēs iznīcināja visus, neatkarīgi no tautības.
Nekādi nevaru piekrist, ka komunistiem nebija nekādas saprašanas par ģeopolitiku.
Kā tad tādā gadījumā būt ar revolūciju importu? Molotova – Ribentropa pakts taču arī netapa bez ģeopolitikas.
Komunistu līderi ģeopolitikā orientējās ļoti labi. Cita lieta bija ar tautu, jo tā nepārtraukti tika barota ar meliem. Politiķi arī tagad bieži vien nodarbojas ar melošanu, tomēr komunistu laikus pārsist viņi nevarēs!
Ja Priedīša k-gs raksta, ka mums ir jābūt Maskavas atļaujai izvēlēties, kā dzīvot, tad tas jau sāk atgādināt pasūtījuma rakstu ar konkrētiem saimniekiem aiz muguras.
Man patiešām žēl, ka jāraksta tik ass komentārs, bet biju labākās domās par autoru.

Atbildēt

Fēlis

01.02.2014. 09:32

»

padumjo atrauga un manipulācija

Izvēlieties - asv vai krievija, vai eiropa! Fk you very much! Sadot ar zābaku pa ģīmi, nevis prasīt atļauju, kā dzīvot. Nekur nav teikts, ka Latvija nevar būt jaunās civilizācijas centrs. Mums ir viss potenciāls, lai par tādu kļūtu! Bet ne jau ar autora attieksmi - lūdziet atļauju ģeopolitiķiem. Nekas...


Kāds potenciāls? Padirst internetā? Pat latu aizstāvēt nepratām un ar zābaku pa purnu, un arī zemāk tiekam spārdīti mēs paši. Kā man riebjas čiuļu nepamatotais plātīgums! Jūs pat iedomāties nevarat, cik tizlas no latgalieša skatupunkta izskatās jūsu izplestās pāva astes. Viss, ko tu vari, ir nozagt kaut ko savai tautai un ielādējot kaulos nikno, paplātīties par savu izredzētību. Tpfu!

Atbildēt

punķis

01.02.2014. 03:08

ar zviedreļu aglotājeļiem tikt galā jakas tad elementāri ja ir politiskā gribēšana protams.

skat ogres komercbankai vienā vakarā atņēma licenzi un viss nekādu problēmu.

kas tad liedz ar zviedreļu smerdeļiem izdarīties tāpat.

ekonomikai no tādām bankām nav tāpat nekādas jēgas.

sazagušies ir bet nekādus kredītus nedot ne biznesam ne mājām ne jaunām kurpēm ta kam tāds.

vai nu lai zviedru karalis dot piķi vai lai tinās prom divi varianti viņa majestātei ...

Atbildēt

puņķis

01.02.2014. 03:08

ar zviedreļu aglotājeļiem tikt galā jakas tad elementāri ja ir politiskā gribēšana protams.

skat ogres komercbankai vienā vakarā atņēma licenzi un viss nekādu problēmu.

kas tad liedz ar zviedreļu smerdeļiem izdarīties tāpat.

ekonomikai no tādām bankām nav tāpat nekādas jēgas.

sazagušies ir bet nekādus kredītus nedot ne biznesam ne mājām ne jaunām kurpēm ta kam tāds.

vai nu lai zviedru karalis dot piķi vai lai tinās prom divi varianti viņa majestātei ...

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:57

tātad kas jādara jādevalvē eiro sabotējot ja utā brūkošo sistēmu ...

jāpieņemm likums ka zviedru bankām jādalās ar sazagto (vismaz jāatsāk dot kredīti).

šobrīd pasaulē tā de'vētās bankas kredītus vairs nedot ņem no dokļu bailotus spekulē savā starpā ar deriatīviem un naftu bitcoiniem.

pērk zeltu grābj zemi ieročus maksā honorārus savējiem.

ja bankas sabrūk tad visai sistēmai beigas ...

latviešu strelnieki jau gāza caru un kronēja ļeņinu.

varējām arī kopā ar avalovu nogāzt viņu bet cia aģents ulmanis iemaisījās ...

ok es zinu ka cia nodibināj tikai ruzvelta laikā bet doma ir tā pati ... ;)

tā ka kāpēcmums negāzt velreiz ķezari merkeli no viņas troņa ???

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:56

ulmanis bija korumpants tāpat tāpat k'arī lelākā dāla saeimas deputātu.

turklāt ar laku tika saeimā ievēlēti tāpat vieni un tie paši deputāti.

tā nu tautai piegriezās un tā sāka vēlēt arvienvairāk par komunistiem.

kaut arī komunistu saeimā nebija ļoti daudz bet tie bija aktīvi uz parasto pelēko deputātu fona un spēja veiksmīgi bloķēt leikulīgās saeimas darbu.

tāpēc saeima pārkāpjot satversmi šos cilvēkus centās izslēgt no saeimas bet popularitāte ar to tiaki auga.

tad ieradās korumpanti un maskavas un amērikas stipendiāti ulmanis un krimināli apsūdzētais premjērs Bodnieks.

sataisīja apvērsumu ar vecajiem senīlajiem ģenerāļiem un aisargiem ...

daļu saimas salika koncentrācijas nometnēs draugus salika amatos cukurfabrikās ...

marisu vētru iecēla par galma muzikantu ...

Atbildēt

vārdsss

31.01.2014. 22:56

tātad kas jādara jādevalvē eiro sabotējot ja utā brūkošo sistēmu ...

jāpieņemm likums ka zviedru bankām jādalās ar sazagto (vismaz jāatsāk dot kredīti).

šobrīd pasaulē tā de'vētās bankas kredītus vairs nedot ņem no dokļu bailotus spekulē savā starpā ar deriatīviem un naftu bitcoiniem.

pērk zeltu grābj zemi ieročus maksā honorārus savējiem.

ja bankas sabrūk tad visai sistēmai beigas ...

latviešu strelnieki jau gāza caru un kronēja ļeņinu.

varējām arī kopā ar avalovu nogāzt viņu bet cia aģents ulmanis iemaisījās ...

ok es zinu ka cia nodibināj tikai ruzvelta laikā bet doma ir tā pati ... ;)

tā ka kāpēcmums negāzt velreiz ķezari merkeli no viņas troņa ???

Atbildēt

Indulis

31.01.2014. 22:55

Manuprāt, Rībentropa - Molotova pakts 2, tā bija sabiedroto Eiropas pārdalīšana pēc 2.p.k. Pārdalot Eiropu, tika noteiktas ietekmes sfēras. Pie tām arī konsekventi lielvaras pieturējās. 68. gadā sanāksme Helsinkos norisa tikai pēc ASV un PSRS savstarpējo ietekmju interešu akcepta - paziņojuma par Eiropas robežu nedalāmību. Kas plašākā nozīmē tā pati ietekmes sfēra vien ir.
Bet ģeopolitiskā ietekme mainās atkarībā no lielvalstu varenības. To var salīdzināt ar tādu kā magnētu, kas visciešāk pievelk tuvākos punktus. Šobrīd lielākās magnētiskās batālijas noris Āzijā, Eiropai pārvēršoties par pasaules provinci. Vai Vācija atdzims? Kādās robežās, kā mainīsies ietekmes sfēras ... nākotnes jautājumi. Latvijai bez Eiropas ASV interešu sfērā šābrīža vērtība līdzinās 0. Augstas amatpersonas sen te savu kāju vairs nesper. Individuāla ģeopolitika vienai vidēja lieluma pilsētai, kāda šodien ir visa Baltija kopā ņemot? Mazliet nereāli. Drīzāk jau kaimiņos jāmeklē līdzvērtīgi partneri. Vienu brīdi šķita, ka varētu izveidoties Višegradas valstu grupa ar mums tuvām interesēm. Taču, maz ticams, ka zīlēšana kafijas biezumos sagādās objektīvu nākotnes redzējumu.

Atbildēt

padumjo atrauga un manipulācija

31.01.2014. 21:39

Izvēlieties - asv vai krievija, vai eiropa! Fk you very much! Sadot ar zābaku pa ģīmi, nevis prasīt atļauju, kā dzīvot. Nekur nav teikts, ka Latvija nevar būt jaunās civilizācijas centrs. Mums ir viss potenciāls, lai par tādu kļūtu! Bet ne jau ar autora attieksmi - lūdziet atļauju ģeopolitiķiem. Nekas nevienam nekad nav jālūdz.

Atbildēt

paija

31.01.2014. 18:41

It īpaši Krievijai jāpaprasa atļauja uzbūvet tadu valsti kā viņiem, kur ministri ir tīri un godīgi kā bāreņa asara, kur neviens nezog, Abramovičiem un Vekselbergiem tauta pati atdavinajusi lielakos īpasumus, pie varas ir izcili talatīgie un godpratīgie , ir paraugsaskaņa starp tautām
Vai bija ta japūlas tik gari rakstīt, lai iebAZtu savu galveno , maniakālo domu par Krievijas pārakumu un Latvijas pienakumu pazemīgi līgt Krieviju, lai iemaca dzīvot.

Atbildēt

Diemžēl

31.01.2014. 18:26

Viņam taisnība, arī Ostrovska mūsu situāciju interpretē līdzīgi.

Atbildēt

N.Māstrihts

31.01.2014. 17:50

Kultūra mainās, bet Praidītis ne- kā murgo, tā murgo pa tukšo.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...