Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zemnieka Iegriba

04.12.2017. 19:42

»

nepazīstamajam

Pats runājat muļķības. Rīgā Āgenskalna iedzīvotāji savu panāca. Ja esat no Salacgrīvas, tur gan zemnieku iegribu dēļ nevajadzēja postīt unikālas dabas vērtības, jo to aizliedz ES direktīvas


Vai ierēdņu iegribu dēļ vajadzētu postīt unikālas dabas vērtības?
To aizliedz ES direktīvas un Latvijas likumi!

Atbildēt

ribetons celi

04.12.2017. 15:28

Kasparam ir dziļa vienaldzība par jautājuma būtību un pieņemu ka viņš lidz galam pats nesaprot ko parakstija

Atbildēt

sasapņojos

04.12.2017. 10:55


Bet tas būtu labi, ja no šī brīža mūspusē visās sabiedriskajās apspriešanās tā darītu un visu patiešām arī apspriestu, ne tikai ievilktu ķeksīti, ka apspriež.
Par patiesu apspriešanu, kur vairākuma viedoklis tiek uzklausīts!

Atbildēt

Mārcis un Sandris

04.12.2017. 10:40

Olaines dome ir labākā!

Atbildēt

palasiet

04.12.2017. 10:17

»

naivais

Balsojiet par Saskañu un JKP, Potapova ir mûsèjà! A. Priedîtis no Daugavpils


par JKPistu Volanski un OIK krāpniecību no Ķekavas - un turpiniet balsot par JKP -

http://www.la.lv/saeimas-deputata-znota-uznemums-ari-iesaistits-oik-skandala/

Atbildēt

Pelecis

03.12.2017. 23:33

Vispār maz ko sapratu.Viens īpašnieks pieprasa pārvietot trasi no viņa īpašuma un TB/LNNK uzreiz piekrīt.Nekur neizlasīju, ka šīs trases pārvietošana neskars citus īpašniekus, iespējams, ka pat vairākus un viņu viedokli.Iespējams,ka pārējie īpašnieki projektam neiebilda, jo viņus tas neskāra.Tagad pie varas pietuvinātais būs panācis savas intereses,tādā veidā ietekmējot pārējo,pie varas neesošo TB/LNNK īpašnieku intereses,jo viņiem atņems zemi.
Lai dzīvo TB/LNNK ar savu divkosību.

Atbildēt

Mulkîbas

03.12.2017. 22:42

»

a ko ta nu?

Gerhards rīkojās pareizi. Teritorijas plānošanu regulējošie normatīvie akti noteic, ka iedzīvotāju priekšlikumi par teritorijas plānošanu, būvniecību , IVN u.c. jāizskata un jāsniedz pamatota atbilde, kāpēc attiecīgo priekšlikumu var/nevar akceptēt. Taču pašvaldības kā vietējie oligarhiņi cilvēkus pienācīgi...


Neviens normativais akts neparedz pienàkumu sniegt pamatotas atbildes. Jo tas attiecas uz plànośanu, kurà iedzîvotàjiem nav pienàkumu un tie priekślikumus sniedz brîvpràtîgi. Tà kà paśvaldîbai nav pienàkuma sniegt pamatotas atbildes, ir paredzèts, ka śîs atbildes nav apstrîdamas! Beidziet sevi mułkkot paśi! Pietiek, ka to dara paśvaldîba un valsts!

Atbildēt

nepazīstamajam

03.12.2017. 19:52

»

Kaut kas pazīstams

Muļķības, kā pašvaldība var atbildēt par ministrijas lēmumiem īpaši tad, ja nekādi pašvaldību priekšlikumi vienkārši netika apspriesti, kur nu vēl vērā ņemti


Pats runājat muļķības. Rīgā Āgenskalna iedzīvotāji savu panāca. Ja esat no Salacgrīvas, tur gan zemnieku iegribu dēļ nevajadzēja postīt unikālas dabas vērtības, jo to aizliedz ES direktīvas.

Atbildēt

a ko ta nu?

03.12.2017. 19:50

Gerhards rīkojās pareizi. Teritorijas plānošanu regulējošie normatīvie akti noteic, ka iedzīvotāju priekšlikumi par teritorijas plānošanu, būvniecību , IVN u.c. jāizskata un jāsniedz pamatota atbilde, kāpēc attiecīgo priekšlikumu var/nevar akceptēt. Taču pašvaldības kā vietējie oligarhiņi cilvēkus pienācīgi neuzklausa.
Cik var spriest, šajā gadījumā vēl cilvēki ir tikuši ļaunprātīgi maldināti.

Atbildēt

naivais

03.12.2017. 18:23

»

naivais

Balsojiet par naciķiem un jūs aptīrīs līdz kreklam: skat. maksātnespējas administratori un ātrie kredīti


Balsojiet par Saskañu un JKP, Potapova ir mûsèjà! A. Priedîtis no Daugavpils.

Atbildēt

naivais

03.12.2017. 18:00

Balsojiet par naciķiem un jūs aptīrīs līdz kreklam: skat. maksātnespējas administratori un ātrie kredīti.

Atbildēt

Pilnigi precîzi

03.12.2017. 17:19

»

Kaut kas pazīstams

Muļķības, kā pašvaldība var atbildēt par ministrijas lēmumiem īpaši tad, ja nekādi pašvaldību priekšlikumi vienkārši netika apspriesti, kur nu vēl vērā ņemti


ES likumdośana ir horizontàla pàrsvarà. Ko tas nozîmè? To, ka katrs gadîjums tiek izskatîts lîdzîgi anglosakśu justîcijai. Tomèr Latvijas un nacionàlo valstu likumdośana ir vertikàla. Tas nozîmè, ka pastàv hierarhija. Paśvaldîbu saistośie noteikumi ar teritorijas plànojumu hierarhiski ir zemàki par jebkuru likumu. Rail Baltik sabiedriskà aptauja ir formàla un likumdośana neparedz ñemt vèrà iedzîvotàju priekślikumus, ciktàl tie nesniedz labumu teritorijas plànotàjiem un Rail Baltik attîstîtàjiem.

Gerharda solis ir pretîgi spekulatîvs un populistisks, ñirgàjoties par likumdośanu un iedzîvotàjiem, Gerhardam plànojot sevis reklàmu nàkośajàm Saeimas vèlèśanàs vàcot sev balsotàjus.,VNK glumi un pretîgi!

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

03.12.2017. 16:49

»

no Jūrmalas

Tā kā pašvaldības parasti pārkāpj likumu un ciniski attiecas pret iedzīvotāju viedokļiem, Gerhards rīkojies pamatoti


Muļķības, kā pašvaldība var atbildēt par ministrijas lēmumiem īpaši tad, ja nekādi pašvaldību priekšlikumi vienkārši netika apspriesti, kur nu vēl vērā ņemti

Atbildēt

no Jūrmalas

03.12.2017. 16:41

Tā kā pašvaldības parasti pārkāpj likumu un ciniski attiecas pret iedzīvotāju viedokļiem, Gerhards rīkojies pamatoti.

Atbildēt

Juris

03.12.2017. 16:08

Rail Baltica būvniecības gaitā bija paredzēts nojaukt garāžu kooperatīvu RIČU Rīgā, Krustpils ielā 14A, kurā ir 100 garāžas, jo to šķērsošot jaunā dzelzceļa līnija. Projektētājiem iesniegts alternatīvs trases izvietojuma projekts, kurš neskartu garāžas un būtu lētāks, jo ir īsāks, taču līdz šim nav nekādas skaidras atbildes. Dzīvoju neziņā, jo garāžu, kuras liktenis nav skaidrs, nevar pārdot, bet līdz kompensācijas izmaksai varētu paiet pusotrs gads vai pat ievērojami ilgāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

Foto"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par 12 baltkrievu IT kompāniju uzņemšanu LV, nepamanot, ka tajā slēpjas arī āķis.
Lasīt visu...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...