Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

spriidiic

04.04.2020. 02:25

»

Zeze

Nekad Latvija nav dzīvojusi tik labi kā diktatora Ulmaņa laikos. Ja mums būtu savs Orbāns! Vai atradīsies tāds, kurš būs ar mieru piešķirt neierobežotas pilnvaras neoliberastiem


Tas ir tas pats , kurš stāstīja , ka jāpaliek savās vietās , lai čekai vieglāk savākt ? Pats notinās tālēs zilajās .

Atbildēt

tā nebija palīdzība

03.04.2020. 10:45

»

Krievijas humana palidziba asv

Ja, bet covid-19 izravas ara no vinu laboratorijam un tagad ka bumerangs trapa pasiem


Putins pārdeva ASV plaušu ventilējamos aparātus, kaut arī viņa beztiesīgie vergi bez tiem slimnīcās sprāgst kā mušas. Ja runa par bumerangu, vietā atcerēties sprādzienu Novosibirskas vīrusu fabrikā, pēc kura Krievijā sākās plaušu slimību epidēmija, kas tur plosās kopš novembra.

Atbildēt

to fakts

03.04.2020. 10:39

»

fakts

Vienīgais Eiropā, kas velk uz totalitārismu ir Paidera savulaik apjūsmotais Orbans


Orbāns lika šķēšļus Putina, Makrona un Merkeles plāniem, visu Eiropu pievazāt ar nēģeriem un arābiem. Lepēna arī tos neaicinātu un nebarotu, lai kā Putins neprasītu.

Atbildēt

to ha-ha

03.04.2020. 10:35

»

ha-ha

Amerikāņiem esot ap 600 bioloģiskās laboratorijas visā pasaulē. Pirms pusgada gruzīni cēla trauksmi par neizprotamām nāvēm viņu valstī laboratorijas tuvumā. ASV arī nav parakstījusi bakterioloģisko ieroču aizlieguma memorandu. Protams, pierādījumu nav. Līdzīgi kā Čapeka saistībai ar korovīrusu...


Amerikāņi nav rukožopijie, kā jūs, krievi. Pietika ar vienu gāzes balona sprādzienu Novosibirskas vīrusu fabrikā, lai visā Krievijā sāktos masu saslimšanas ar plaušu slimībām, kas tur plosās kopš novembra.

Atbildēt

žēl

03.04.2020. 05:51

Dikti žēl,ka dzeltenais paiderīts sākumā neaizbrauca.....

Atbildēt

ha ha

03.04.2020. 04:57

»

Orbans malacis

sorosa fondu padzina,sorositu melu propogandu ierobezoja Ungarija ,ka savas zemes patriots


Visi diktatori muld par patriotismu un viņiem vienmēr kāds cits ir pie visa vainīgs un vēl ir stulbeņi, kas pat pielikti pie sienas par diktatora zābaku pietiekami cītīgu nelaizīšanu pat mirs ar viņa vārdu uz lūpām!

Atbildēt

Orbans malacis

03.04.2020. 01:00

»

fakts

Vienīgais Eiropā, kas velk uz totalitārismu ir Paidera savulaik apjūsmotais Orbans


sorosa fondu padzina,sorositu melu propogandu ierobezoja Ungarija ,ka savas zemes patriots !

Atbildēt

maldinatajs latisenko

03.04.2020. 00:57

sorositu delfi turpina publicet latisenko melus !

Atbildēt

par savu demokrātijas definīciju

02.04.2020. 22:24

»

Demokrāts

Demokātija ir totalitārisma attīstības augstākā stdija. Cik tev kabatā, tik demokrātijas


tev jārunā ar švonderiem

Atbildēt

sociālists

02.04.2020. 22:23

»

Demokrāts

Demokātija ir totalitārisma attīstības augstākā stdija. Cik tev kabatā, tik demokrātijas


ir tāds kā suņu patversmes turētājs ( vai bomžu) uz suņu rēķina barojas pats............nopelni un tad turi suņus

Atbildēt

tas autors tāds arhub.ru iekš you tube

02.04.2020. 22:12

bet nav jau DP

Atbildēt

Uldis

02.04.2020. 21:17

"... iegūst papildu brīvo laiku, jo nav jātērē laiks, lai nokļūtu no un uz darbu. Izklaides pasākumu atcelšana un veikalu apmeklējumu samazināšana līdz vienai vai divām reizēm nedēļā arī dod papildu laika ieguvumu ..."- tu , Juri, muti turi, neblefo. Attālināti strdājot iegūsi laiku? Kur tu to atradi? Varbūt, ka mājā esi viens vai vēl divatā. Arī tad tavu laiku norij ēdiena gatvošana, trauki, veikals un viss kas cits. Bet ja bērni mācās, tu strādā, putru javāra, bērniem jāpalīdz, sievai, vīram. Man meita stāsta, ka "no mājas" strādā naktīs, lai tiktu galā ar visu, laika nemaz nav, netieku galā.

Atbildēt

viņš taču tulko krievijas medijus

02.04.2020. 20:51

»

Žulis

Vai raksta autors vispār ir painteresējie par jēdzinu “autoritārtisms” , “totalitārisms” un “demokrātija” skaidrojumu? Tad man gribas pajautāt, kurā vietā autors līdz šim pastāvošajā Eiropas savienībā ir ieraudzījis to demokrātiju, kuru tagad tas kroņa vīruss draud iznīcināt? Vai Eiropas tautas ir bijušas...


un pārnes uz Latvijas vidi. Šovakar you tube kanāls свобода Рабинович u.c. runāja par krievijas ekonomiku un ekonomiku vispār
paiders kā putins jau neko nejēdz ekonomikā un notikumos

Atbildēt

Žulis

02.04.2020. 20:13

Vai raksta autors vispār ir painteresējie par jēdzinu “autoritārtisms” , “totalitārisms” un “demokrātija” skaidrojumu? Tad man gribas pajautāt, kurā vietā autors līdz šim pastāvošajā Eiropas savienībā ir ieraudzījis to demokrātiju, kuru tagad tas kroņa vīruss draud iznīcināt? Vai Eiropas tautas ir bijušas tās, kuras nosaka ES poollitiku? Tieši otrādi, visas ES sastāvā ietilpstošās valstis ir pakļautas ES diktātam un spiestas pildīt ES tā saukto nepopulāros lēmumus. Kas tad tas ir, ja ne visīstākais totalitārisms (pārvalde bez sabiedrības līdzdalības)?! Un šis totalitārisms tiešām ir apdraudēts, jo kroņa vīruss Eiropas tautām parādīja, ka šis birokrātiskais Eiropas globalizatoru kantoris nopietnu apdraudējumu priekšā nav ne plika graša vērts. Katrai valstij un tautai ir jāpaļaujas uz saviem spēkiem, saviem resursiem un savu robežu aizsardzību. Ļoti ceru, ka pēc šī vīrusa pandēmijas Eiropā un visa pasaulē pieaugs tautu nacionālisms.un tieksme uz pašnoteikšanos un globālistu plāni uz Zemes nodibināt starptautiskajam kapitālam vajadzīgo globālo vispārējas verdzības laikmetu izgāzīsies. Esmu dziiļi pārliecināts, ka cilvēces nākotne nav globālā kolhozā, bet gan suverēnu, nacionālu, neatkarīgu valstu savstarpējā sadarbībā visas jomās, kā tas ir ierakstīts ANO statūtos. Katrai tautai, katras valsts iedzīvotājiem pašiem ir tiesības noteikt kāda pārvaldes forma ir viņu valstī..Un nav būtiski vai tā pārvalde ir monarhija ( autokrātija) vai valsts pārvalde ir parlamentāra (kas arī diemžēl vēl neozīmē demokrātiju). Būtiski, lai šī valsts pārvalde būtu pašu šīs valsts pilsoņu vai pavalstnieku izvēle un nekādiem “ārējiem spēkiem” šeit nebūtu nekāda darīšana. No šāda viedokļa virusa ieviestās pārmaiņas pasaulē vieš cerību.
Bet raksta autoram iesaku vairāk iedziļināties savu izmantoto jēdzienu saturā un šī satura atbilstībā reāli pastāvošajā situācijai mūsu valstī un pasaulē, nevis tikai ar šiem jēdzieniem klišejiski rotaļāties.

Atbildēt

fakts

02.04.2020. 20:03

Vienīgais Eiropā, kas velk uz totalitārismu ir Paidera savulaik apjūsmotais Orbans.

Atbildēt

Paideram

02.04.2020. 19:47

Krīze norāva maskas. Tā pat nav krīze, bet krīzes sākums. Visvieglākajā formā, salīdzinot ar to, ko krīze maksās kopumā. Mirušo skaits no COVID nav pat statistiski lāgā pamanāms, bet pilnīga Rietumu pasaules panika. Krīze parādīja cik tukši bija vāvuļojumi par ES solidaritāti, sadarbību utt. Šobrīd redzam, ka tam ir nulles vērtība. Katrs pats par sevi. Eiropā pūlis ir iznesis politikas virspusē viduvējības. Un tie arī pārvalda Eiropu. Nav vairs kopējās ES politikas. Katrs ir pats par sevi. Padomājiet par Singapūras pieredzi un tad vāvuļojiet par demokrātiju. Eiropa ir izvirtusi, nav spējīga domāt krīzes situācijās, kad ātri jāpieņem lēmumi un arī atbildība. Pārlasām vēlreiz zināmo par demokrātiju senajā Grieķijā un padomājam.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

02.04.2020. 19:29

»

Kur var īdēt?

Neviens neliedz pulcēt cilvēkus uz tiešraidi internetā. Domu paušanas brīvība Latvijā vai kur citur nav liegta


Iespējams, ka "vai kur citur nav liegta" (domu paušanas brīvība jeb Vārda Brīvība) - atšķirībā no šīs pašreizējās "ķēķa tiesiskuma valsts" parodijas MUĻĶU zemes "eurolatvānijas".

Atbildēt

ha-ha

02.04.2020. 19:21

Amerikāņiem esot ap 600 bioloģiskās laboratorijas visā pasaulē. Pirms pusgada gruzīni cēla trauksmi par neizprotamām nāvēm viņu valstī laboratorijas tuvumā. ASV arī nav parakstījusi bakterioloģisko ieroču aizlieguma memorandu. Protams, pierādījumu nav. Līdzīgi kā Čapeka saistībai ar korovīrusu.

Atbildēt

Ja

02.04.2020. 19:14

uz to virzīsies,iespējams,ka tauta sāks plūst uz Rīgas pili no visām Latvijas malām,no katra maza miestiņa līdz ar visām mazām un lielākām pilsētām,novadiem.Lai varneši nemaz necer,ka tā nenotiks,jo cilvēkiem pacietības mērs būs pilns,vadzis lūzīs neskatoties uz to,ja tiks uzsūtīta armija.Cik var?Pašlaik lasu -Latvijas valsts noslēpums-grāmatu un kļūst baisi par netaisnību,vadoņu nekaunību,sevišķi par Levitu un Bordānu.

Atbildēt

GEO

02.04.2020. 19:11

Kāds lasa Čapeku,kāds atkal Gētes "Faustu ", cits skatās ar "Smenu " fotografētās bildes no DND dežūrām. :D

Atbildēt

kremļa uzdevumā atkal rejas

02.04.2020. 18:48

kur ir totalitārisms, ka glupām č neļauj klimst apkārt?????????viņu radīto ekonomisko krīzi kāds apjēdz?????????? ēnu ekonomika un lembji zags, atkal cietīs godīgie
NOLĀDĒTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

jaajaa

02.04.2020. 18:37

...es personīgi īpaši apdalīts nejūtos...lielveikali un citi " tuši" nekad nav interesējuši, a makšķerēt braukt neviens pagaidām neliedz...un, ja tā godīgi, personīgi man no vīrusa ir vairāk bail nekā no tā, ka uz Spāniju vai Itāliju netikšu aizbraukt...:)

Atbildēt

enchante

02.04.2020. 18:30

Paldies par info. Un ļoti cerams, ka kroņa vīrusam nesekos nekas nopietnāks, kaut gan viss ir iespējams. Starp citu, kā varētu tikt pie K.Č. "Baltā slimība" taustāmā formātā personīgā glabāšanā?

Atbildēt

KPV LV -19

02.04.2020. 17:46

COVID-19 nobāl viņu priekšā:

"Kam pieder valsts", jeb "KPV LV" ir Artusa Kaimiņa 2016. gada 3. maijā izveidota centriski labēja politiskā partija. Par savu ideoloģiju partija uzskata fiskālo konservatīvismu un nodokļu maksātāju tiesības. Tai ir trīs reģionālās grupas Apvienotajā Karalistē — Grimsbi, Liverpūlē un Mančestrā. 13. Saeimā sākotnēji pārstāvēta ar 16 deputātiem, bet vēlāk — 10.

2005.gadā Vitenbergs ieguvis tūrisma gida izglītību Latvijas Kultūras koledžā, bet 2008.gadā Liepājas Pedagoģijas akadēmijā ieguvis bakalaura grādu tūrisma vadībā.

Atbildēt

hei

02.04.2020. 17:44

vai avtoram pret totalitārismu nebūtu iebildumu, ja autoritārais tētiņš būtu lembis?

Atbildēt

Lasītājs

02.04.2020. 17:42

Robežu atjaunošana starp valstīm, taču nav pret demokrātiju! Nacionālo demokrātiju jānomaina pret liberālo demokrātiju. Liberālā demokrātija ar liberālo tirgu bija cilvēces kļūda, kas pandēmijas laikā ir labi redzams.

Atbildēt

Zeze

02.04.2020. 17:29

Nekad Latvija nav dzīvojusi tik labi kā diktatora Ulmaņa laikos. Ja mums būtu savs Orbāns! Vai atradīsies tāds, kurš būs ar mieru piešķirt neierobežotas pilnvaras neoliberastiem?

Atbildēt

viedoklis

02.04.2020. 17:28

Tukša prātošana, demokrātija ir laba, bet tā netop ar pavēli, cilvēku sabiedrībai ir jānobriest un jāizaug līdz noteiktam līmenim lai tā funkcionētu.Kāmēr cilvēku apziņa pakļausies tikai pātagai,demokrātija bus tikai teorija.

Atbildēt

?

02.04.2020. 17:21

paideram kāds aizliedzis rakstīt savus rakstus? Nekad nav labi, vienmēr mūžīgā vaidēšana

Atbildēt

Kur var īdēt?

02.04.2020. 17:07

Neviens neliedz pulcēt cilvēkus uz tiešraidi internetā. Domu paušanas brīvība Latvijā vai kur citur nav liegta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....