Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kika

31.01.2020. 18:46

Taisnïgs un ļoti labi motivēts spriedums. Nelietis Gobzems saņēmis pelnīto.

Atbildēt

Ināra Mūrniece (NA)

30.01.2020. 07:32

»

TT

Gribētu šajā rakstā minētā,,10)''punkta atšifrējumu. Tur tiek nosauktas konkrētas valsts amatpersonas. Kaut kas tajā tiesas spriedumā tomēr īsti pareizi nav. Ja jau Gobzems atklāj informāciju par amatpersonu iespējamiem noziegumiem, vai tādā gadījumā taisnīgās tiesas uzdevums nav pieņemt blakuslēmumuun...


Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacionālajā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic arī LRTT. internetpirtāla uzturētājs L. Grantiņš H86. Bet I. Mūrniece Ukrainā tēlo ukrainieti, Latvijā latvieti, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreji - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso cionistu būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas.

Atbildēt

Vai tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanu?

30.01.2020. 06:44

»

jaajaa

...un vēl...runa bija par to, kāpēc tiesa vispār pieņem šādas prasības...ja es, būdams sētnieks, nosaucu kaimiņu par "p..pi", tad kaimiņš var vērsties tiesā par goda un cieņas aizskaršanu(kriminālatbildības par to nav)...analoģijās ar Gobzema gadījumu sanāk tā, ka tiesa šajā gadījumā var man aizliegt...6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā “Starp dzirnakmeņiem” atklāj cionistu rokasgrāmatu “Gudro stratēģija un taktika”, pēc kuras jāvadās Latvijas tiesību sistēmai. Tur ir arī citāti. Viens no tiem. Cionisti: “ Tauta jāpieradina pie nelikumībām”. To konsekventi ievēro 13. Saeimas pr-ja I. Mūrniece (NA), pusebrejiete, un VP E. Levits, bij. ECT tiesnesis, pusebrejs, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu.

Tas, kurš nav lasījis minēto G. Valdmaņa grāmatu “Starp dzirnakmeņiem”, tas neizprot politisko sistuāciju Latvijā un spriež aprobežoti.

Vai Tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanu? 13. Saima un cionistu 4. maija varas korporācija nedzird tautas vajadzības un nerēķinās ar Satversmes 2. pantu, kas noteic, ka vara pieder tautai!

Atbildēt

nekad

30.01.2020. 06:35

Nekad nevajagot iet pie ārstiem,advokātiem un māctājiem........

Atbildēt

TT

30.01.2020. 02:51

Gribētu šajā rakstā minētā,,10)''punkta atšifrējumu. Tur tiek nosauktas konkrētas valsts amatpersonas. Kaut kas tajā tiesas spriedumā tomēr īsti pareizi nav. Ja jau Gobzems atklāj informāciju par amatpersonu iespējamiem noziegumiem, vai tādā gadījumā taisnīgās tiesas uzdevums nav pieņemt blakuslēmumuun nosūtīt izmeklēt iespejamos amatpersonu noziegumus? Vai vienīgi sodīt Gobzemu, bet, kā viņš, manuprāt, pareizi izteicies - MAFIJU saudzēt?

Atbildēt

Hmm

29.01.2020. 22:32

»

Liene

Mani nepamet doma, ka liecinieku aizsardzības programmas ietvaros nelaiķis Bunkus mierīgi tērē savus sazagtos miljonus siltajās zemēs zem palmām


Interesanta doma!
Knab operi atnāk mājā, aizved prom, visu sagatavo un no rīta uzteisa šovu

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 22:17

»

vispār

Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības


...un vēl...runa bija par to, kāpēc tiesa vispār pieņem šādas prasības...ja es, būdams sētnieks, nosaucu kaimiņu par "p..pi", tad kaimiņš var vērsties tiesā par goda un cieņas aizskaršanu(kriminālatbildības par to nav)...analoģijās ar Gobzema gadījumu sanāk tā, ka tiesa šajā gadījumā var man aizliegt strādāt par sētnieku...nu nelīmējas manā prātiņā tā bilde nekādi...:)

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 21:53

»

vispār

Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības


...:D...un klienta noslēpumu atklāšana arī šajā gadījumā nav "advokāta ētikas pārkāpums"?...cik nu es no tā visa saprotu, tad pirmais un galvenais advokāta pienākums klienta priekšā ir vajadzības gadījumā nekļūdoties nomelot tiesā...priekš kam citādi vispār advokātam maksāt ?...:)

Atbildēt

Liene

29.01.2020. 21:45

Mani nepamet doma, ka liecinieku aizsardzības programmas ietvaros nelaiķis Bunkus mierīgi tērē savus sazagtos miljonus siltajās zemēs zem palmām

Atbildēt

vispār

29.01.2020. 21:32

»

jaajaa

…:D...nu tad vēl jo vairāk...cietumā tūlīt


Sadarbība ar izmeklēšanu un liecināšana pret līdzdalībniekiem atbrīvo no atbildības.

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 20:55

»

vispār

Advokāts, kurš kopā ar klientu piedalās nozieguma veikšanā, nav advokāts, bet līdzdalībnieks


…:D...nu tad vēl jo vairāk...cietumā tūlīt...:)

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:51

Nauda ,vara ,likumi tie ir müsu tikumi

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:49

Par étiku runàt nav étiski

Atbildēt

jaajaa

29.01.2020. 19:37

…advokāts pēc definīcijas ir noziedznieku aizstāvis, nav tāda jēdziena "advokāta ētika", tāpat kā "biznesa ētikas" nav...kaut kāda juristu cunfte izdomājusi kaut kādu savu padomi, kaut kādus noteikumus un tagad bezjēgā tērē tiesu resursus...kāpēc tiesa vispār ņem šitādas lietas skatīšanai ?...kad Meroni "nolēja" visu par Lembergu, tad tas ir "advokāta noziegums" un "ētikas pārkāpums"...:)

Atbildēt

Pontius & Pilatus

29.01.2020. 19:28

Kà ? No kura laika Latvijas Republikas Pilsonim ir atnemtas tiesibas sniegt prasibu Strasbüras Cilvéktiesibu Tiesà,ja LR tiesas ir impotentas ? Kas tà advokàtu padome tàda ir? VDK ietekmes agentu bràliba vonzovici ,kalnuméris un vina suns uc. Nelaikis grütups jüs gaida uz pédéjo diskoteku elles vàrtos .

Atbildēt

Ha ha ha

29.01.2020. 19:22

»

Sandra Briķe

Nu, protams, ka inficēti ir visi, arī zemākos līmeņos, bet šo vīrusu pielaidusi augšas visatļautība un noteikumi nāk no augšas grupiņas, tas ir gan sistēmās, gan tiesību piemērošanā un nihilismā, un tas daļāji ir slēptais ļaunums, lai gan ir arī acīm redzams, bet cilvēki to sāk uzskatīt par normu vai...


Protams Sandra Briķe, ka tas ir pretīgi un nevēlos to pat redzēt, tādēļ jau gadiem neveru pat vietējās "izpildkomitejas" durvis, lai bezdpēcībā pret okupantu sistēmu nepieļautu sev liktenīgu kļūdu.

Atbildēt

Nē!

29.01.2020. 18:03

»

motorhead 1916

Taa, luuk. Nevag bandiita liikji saukt par bandiita liikji, bet gan par bandiita mirstiigajaam atliekaam. Taa ir pieklaajiigaak


Mirstīgās atliekas ir tad, kad to līķi nav iespējams kopā savākt. Un tur nav nekā pieklājīga.

Atbildēt

motorhead 1916

29.01.2020. 17:27

Taa, luuk. Nevag bandiita liikji saukt par bandiita liikji, bet gan par bandiita mirstiigajaam atliekaam. Taa ir pieklaajiigaak.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 17:08

»

Ha ha ha

Ļoti pareiza ir jūsu nostāja, bet šajā gadījumā nihilisms un antidemokrātija ir mākslīga, lai radītu maldinošu iespaidu. Savukārt runājot par kopumu, kurš veidojies un iesakņojies 30+50 gadu garumā, es nelolotu ilūzijas ne uz vienu, pat ne uz tādiem, kuri atrodas zemākos izpildvaras gaiteņos. Sapuvusi...


Nu, protams, ka inficēti ir visi, arī zemākos līmeņos, bet šo vīrusu pielaidusi augšas visatļautība un noteikumi nāk no augšas grupiņas, tas ir gan sistēmās, gan tiesību piemērošanā un nihilismā, un tas daļāji ir slēptais ļaunums, lai gan ir arī acīm redzams, bet cilvēki to sāk uzskatīt par normu vai izliekas, ka nav redzējuši. Un ja Jūs vēl redzētu to teātri, kā dažs labs apsspriež kāzusus un tiesību normu piemērošanu, izliekoties, ka vēlas taisnīgi lemt par kāda cilvēka likteni, tad tā jau ir traģikomēdija...

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 16:57

»

Cien Briķe

Vai skriesiet aizstāvēt taisnību arī ar nelikumīgām metodēm, iesaistit bijušos policijas darbiniekus un viņu sakarus


Kuri ir tad ir tie, kas izmanto tās nelikumīgās metodes, vai tie, kas nokļuvuši tagad pie varas, bet, kuriem vajadzēja par savām ļaunprātībām atrasties cietumā, - tādiem kā Jums ''ar kažoku uz abām pusēm velkamu'', kas terorizē cilvēkus, piekopjot staļiniskās metodes. Man kaut kur nav jāskrien, lai skrien tie, kam galvas vietā kāposts- un, kas, spogulī paskatoties, redz ķēmu. Jūs domājat mani aizskart, kad Dieviņš Jums prātu aizmirsis iedalīt?

Atbildēt

Armands

29.01.2020. 16:51

Patēvs izmests par zagšanu, pats arī mēslainē- abi laba kompānija....
viens otru izcili papildina.

Atbildēt

Ha ha ha

29.01.2020. 16:50

»

Sandra Briķe

Tad nosauciet, kuri no Saeimas deputātiem, ir tie īstie pravieši, kuri tagad sakārto valsti, sistēmas un ceļ mūsu tautas labklājību. Man A.Gobzems personīgi nav pazīstams, un kaut viņš būtu mans ienaidnieks vai darījis man ko sliktu, es tik un tā lemtu tiesiski un taisnīgi jautājumus, kas skartu viņu...


Ļoti pareiza ir jūsu nostāja, bet šajā gadījumā nihilisms un antidemokrātija ir mākslīga, lai radītu maldinošu iespaidu. Savukārt runājot par kopumu, kurš veidojies un iesakņojies 30+50 gadu garumā, es nelolotu ilūzijas ne uz vienu, pat ne uz tādiem, kuri atrodas zemākos izpildvaras gaiteņos. Sapuvusi ir visa sistēma un tajā nevar pastāvēt neinficēta būtne kā to pārliecinājāties pati, tas vienkārši ir laika jautājums, kad sistēma izspļauj sev bīstamos.

Atbildēt

Jautājums

29.01.2020. 16:37

Viņš tiešām ēd kokaīna drupačas no deguna?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.01.2020. 16:30

Tās nav beigas!

Atbildēt

aldiņam

29.01.2020. 16:29

beigu sākums.....jābrauc prom....zemisks radījums

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:55

»

Ha ha ha

To sauc par "cietēja" veidošanas taktiku, kur sabiedrība tiek maldināta ar viltus pravieti


Tad nosauciet, kuri no Saeimas deputātiem, ir tie īstie pravieši, kuri tagad sakārto valsti, sistēmas un ceļ mūsu tautas labklājību. Man A.Gobzems personīgi nav pazīstams, un kaut viņš būtu mans ienaidnieks vai darījis man ko sliktu, es tik un tā lemtu tiesiski un taisnīgi jautājumus, kas skartu viņu, un domāju, ka to var apliecināt tie procesa dalībnieki, kas bijuši tiesas sēdē.- Barga, bet taisnīga. Un es vienmēr aizstāvēšu vājāko un pazemoto, nevis ''skriešu barā ar izsalkušiem šakāļiem kādu aprīt''. Bet šajā gadījumā ir runa par antidemokrātiju un tiesisko nihilismu tiesu sistēmā.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:41

»

Jā,jā

Ja jau tas Gobzems tos "noziegumus" izdarīja pirms stāšanās deputāta amatā, tad kādēļ toreiz viņš netika izslēgts no advokatūras? Tagad,kad viņš ir deputāts, viņu "tiesā" ar atpakaļejošu datumu. Protams, ka tā ir izrēķināšanās! Nez kādēļ Ušakovu, kad viņš aizlaidās uz Briseli neviens vairs netiesāja...


Es atkal zinu vienu konkrētu gadījumu(noteikti pierādāms no dokumentiem), kad kāds advokāta palīgs vairākas reizes prasīja atlikt lietas izskatīšanu, jo brauca uz advokāta eksāmeniem, bet nevarēja tos nolikts, bet nolika tikai tad, kad bija ievēlēts par Saeimas deputātu, bet vēlāk pat kļuva par ministru. Tā kā tā visa ir politika, arī tiesu sistēmā visu nosaka politika.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 15:30

»

fakts

Ja kāds tiesnese ir tik stulba, ka nespēj izlasīt vai saprast Saeimas vēlēšanu likumu un to, kas var kandidēt Saeimas vēlēšanās, tad viņa acīmredzami nav pelnījusi ieņemt nevienu no amatiem


Te laikam pats tāds mazzinošs, jo laikam nav lasījis LR Satversmi un tiesību principus, un pat nav izlasījis to, ka trešo reizi kandidējot uz Saeimas vēlēšanām, kamēr tiesājos pret CVK, es panācu, ka Saeima izmaina likumu un tiesneši var kandidēt uz Saeimas vēlēšanām bez amata atstāšanas

Atbildēt

dfg

29.01.2020. 15:19

siii valsts grimst taa tik turpiniet.

Atbildēt

Jā,jā

29.01.2020. 14:56

Ja jau tas Gobzems tos "noziegumus" izdarīja pirms stāšanās deputāta amatā, tad kādēļ toreiz viņš netika izslēgts no advokatūras? Tagad,kad viņš ir deputāts, viņu "tiesā" ar atpakaļejošu datumu. Protams, ka tā ir izrēķināšanās! Nez kādēļ Ušakovu, kad viņš aizlaidās uz Briseli neviens vairs netiesāja.

Atbildēt

Interesanti

29.01.2020. 14:49

Cik cilvēkus, tā saucamās neatkarības laikā, ir izslēguši no advokatūras?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!

29.01.2020. 14:38

»

Sandra Briķe

Domāju, ka tas īstam juristam tas ir principa jautājums - izcīnīt šo cīņu līdz galam, kāds arī nav rezultāts. Jebkurā gadījumā tas ir rezultāts, kas pierāda, ja Kādu vajag izslēgt, kā mani 3 reizes no deputātu kandidātu saraksta, kādu vajag atcelt no amata, kā pret mani safabricēja disciplinārlietas...


Cionistu režīms, izrēķinoties ar Gobzemu, iedzen bailes citos advokātos, tiesnešos utt. Tāpat kā izrēķinājās ar A.A. Bērziņu 2009. g. 13. janvāra masu nekārtībās, lai gan vara pati nekārtības organizēja.

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 13:56

»

bregs

tad jautājums, kāpēc vīņš gribēja atpakaļ


Domāju, ka tas īstam juristam tas ir principa jautājums - izcīnīt šo cīņu līdz galam, kāds arī nav rezultāts. Jebkurā gadījumā tas ir rezultāts, kas pierāda, ja Kādu vajag izslēgt, kā mani 3 reizes no deputātu kandidātu saraksta, kādu vajag atcelt no amata, kā pret mani safabricēja disciplinārlietas un atcēla, - atcels... Kādam vajag krimināllietu,- būs krimināllieta un atriebās, nevajaga krimināllietu un kaut kas jānoslēpj, - noslēps vai izbeigss,vajag sodīt,- sodīs, vajag noslēpt kaut ko,- noslēps, kā to dara atsevišķu noziegumu neizmeklēšanā utt. Pat ECT diez vai līdzēs, jo tur arī ir savs priekšmūris,- esmu izgājusi visu šos ceļus no 1997.gada sākot (strādāju par tiesnesi no 1995.gada), tādēļ tad to sapratusi, pirmoreiz startēju uz Saeimu. Es šādas sekas valstī jau paredzēju 1997.gadā, kad sapratu no konkrētām lietām, ka tiesiskums nav tiesu sistēmā un šo sistēmu sāk koriģēt citi spēki.-Vai tagad būtu jāgriežas pēc palīdzības pie lielvalstīm vai kas jādara, jo paši mēs šo haosu neesam spējīgi izstrēbt!? Es arī gribu taisnīgumu nevis atgriezties strādāt par tiesnesi šajā beztiesiskajā tiesu sistēmā, bet gribēju caur sevi pierādīt un atmaskot kāda tā ir, kur man griezties!? No vienas puses biju bēdīga, ka tik pofigistiski izrīkojās ar mani Juridiskā komisija un Saeima, lai gan Juridiskās komisijas sekretāre toreiz pateica, ka pierādījumus nevērtēs, kas tas būs politisks lēmums mani atcelt no amata, bet no otras puses esmu priecīga, ka man nav jālemj par cilvēku likteņiem, kurus varu pirmajā instancē ietekmēt ļoti maz, kurus ''augšas jau ir nolēmušas pēc saviem ieskatiem'' - tad nu tāda tā mūsu politika ir - bez ideāliem un pinīgi degradējusies. Bet visiem tur augšā jāsaprot, ka no šī haosa cietīs agri vai vēlu visi, arī ties, kas tur ''augšā'' un viņu bērni, ja protams neaizbēgs uz citu valsti, kur naudiņa noglabāta...

Atbildēt

Tiesnesis

29.01.2020. 13:51

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Par divām citēto spriedumu taisījušām tiesnesēm neko būtiski sliktu nevaru pateikt. Trešā tiešām ir nodevēja, bet tai katrā ziņā bija jābūt mazākumā.

Atbildēt

Tiesnesis

29.01.2020. 13:48

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Vai tad spriedumā minētie fakti nav patiesi? Vai Gobzems ir pierādījis savu pretenziju pamatotību un tas spriedumā nav minēts?

Atbildēt

Sandra Briķe

29.01.2020. 13:32

»

Q

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā


Mūsu totalitārā tiesiskuma haosā,- pārprastajā demokrātijā, ņemot vērā tiesu sistēmas vēsturiskās veidošanās izkropļojumus, zemais apziņas un kompetences līmenis, dažādu līmeņu varas sagrābšana jebkuriem līdzekļiem, arī mantkārība, gudro un godīgo vai to, kas vēlas uzlabot situāciju Latvijā, atstumšana, pazemošana utt., tiesību principu un kristīgo vērtību ignorēšana utt, ir radījusi šādas sekas - ir sagrauta tautas vienotība, veselīga domāšana un iespēja attīstīties kā demokrātiskai un tiesiskai valstij, un tad nu ir tādas sekas...
KPV LV sāka ļoti labi, programmā ietvertais par ministriju un ierēdņu samazināšanu bija efektīvs līdzeklis kā ietaupīt nodokļu maksātāju naudu. Arī pašvaldību reforma ir jāveic un jāieekonomē nodokļu maksātāju nauda, efektīva un maza valsts pārvalde, samazinātu deputātu skaits, nodokļu naudas izlietojuma caurspīdīgums, tiesiskums un demokrātiskas valsts tiesību principi būtu jāievieš utt., bet kādu interesēs ir sašķelt, iznīcināt, vājināt, pazemot utt, lai mēs esam vāji, neapmierināti ar varu un prettiesiski pazemoti, pakļaujami utt. - lai mēs kā cilvēki ar savu cilvēcisko esamību un vērtību tiktu iznīcināti.

Atbildēt

Q

29.01.2020. 12:54

Zagļu un kukuļņēmēju sistēma izstumj no savām rindām Gobzemu, domāju ,ka Gobzems par to var tikai priecāties , godīgiem cilvēkiem nav vietas pērkamajā un sapuvušajā Latvijas tieslietu sistēmā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....