Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

31.08.2021. 09:12

»

Latvijas nepilsonis

Gobzemam neko uz galvas uzgāzt nevar,tas jau ar polietilēna maisu galvā dzimis


Atbalstu Gobzemu par vina cinu ar karinlevita rezimu !

Atbildēt

Latvijas pilsonis

31.08.2021. 08:08

Sorosīti pārbijušies līdz nāvei, gāž Gobzemam mēslus uz galvas un apmelo, cerams ,ka Gobzems uzvarot vēlēšanā sorosītus sauks ne tikai pie politiskas atbildības , bet sabāzīs šos zagļus un valsts nodevējus cietumā, kur tiem īstā vieta!

Atbildēt

Politika

31.08.2021. 07:07

ir liela mēslu bedre, bet atrodas tādi kam tā patīk...😄😄😄

Atbildēt

luste turi muti,es esmu potets !

31.08.2021. 06:53

Gobzems ir karinlevita rezima kapracis !

Atbildēt

zoss

31.08.2021. 06:27

To raksta krimināls tips no Ieslodzījuma vietu pārvaldes

Atbildēt

Žulis

31.08.2021. 05:30

"...tic uz vārda un netērē enerģiju faktu pārbaudei" nevis tie, kas piedalās protesta pasākumos pret valdības stulbajiem, noziedzīgajiem lēmumiem, bet gan tie, kas akli tic visam, ko valdībai kalpojošie propagandas rupori tiem smadzenēs ieskalo.
Lai kāds arī ir vai nav Gobzems (kuru personīgi nepazīstu), bet šis raksts nav nekas vairāk kā zemiska, ļauna ķengāšanās.

Atbildēt

.

31.08.2021. 02:04

»

tā rakstīja Gobzems

https://i.jauns.lv/o/2021/08/26/2289168.jpg


1/4 latviešu tautiņas ir pilnīgi stulba. Grūti kaut ko vēl komentēt, kad jau uzkāpts uz 99 grābekļiem, bet kāpj vēl.

Atbildēt

Autoram

30.08.2021. 23:35

»

es

Ja nebaidītos no TAISNĪBAS un no Gobzema, tad šādi raksti neparādītos


Raksta autors pat nezina, ka ar noslaucīšanu nekas nesanāk, smirdēs, jāapmazgājas. Autors laikam savu pēcpusi slauka ar avīzi.

Tik tālu aizrakstījies šis Luste, ka neapjēdz, ko rakta.

Atbildēt

Paldies,pskatījos

30.08.2021. 23:26

»

Internets

Iepazīstieties - autors Māris Luste


Ar visu necieņu pret Lopzemu, Lūste ir kārtējais.

Atbildēt

Ainārs, jurists

30.08.2021. 23:23

»

fakts

Gobzems bija ir un būs pret jebkuru valdību, jo viņa tur nebija, nav un nebūs. Nekad nebūs


Autors kādas grupas uzdevumā no Gobzema baidās, ja tā melo, jūt viņa spēku un ietekmi?

Nopietni no viņa pārāk tiešā atklātuma organizētā noziedzība stipri nobijusies un sastrutojusies, gāž ārā savu trūdošo smaku. Fakts, šie sastrutojušie fīreri ar " sātana grašu" pelnīšanu galdā liek visu savu MELU GALERIJU, pazemo personību, smejas un aprunā, apsaukājas, noniecina lielu daļu sabiedrības: "...Tādēļ Gobzema vispateicīgākā auditorija ir cilvēki, kurus speciālajā literatūrā dēvē par informatīvās ietekmes pasīvajiem objektiem. Tie tic uz vārda un netērē enerģiju faktu pārbaudei. Ciniski komentētāji šo sabiedrības daļu sauc par "kartupeļiem", kurai piemērotāks šķiet izglītības sistēmas blakusprodukta apzīmējums. Kā šodien redzam, ievērojama daļa izglītības darbinieku - antivakseru paši neatzīst zinātniskumu, lai gan tieši viņiem jaunā paaudze jāpiejaucē pierādījumos, nevis intuīcijā un aizspriedumos balstītai pasaulei. Un tas nozīmē, ka Latvijas skola uz kvalitatīvu produktu daudzos gadījumos vienkārši nav spējīga "- SALTI MELI, murgs, ne raksts.

Aldis GOBZEMS ir ļoti gudrs jurists. Izlasi viņa aizstāvības rakstu tiesā un pārliecinies, ka tas pierāda teikto. Tu jau to nelasīsi, taisi secinājumus no savas "melu laboratortijas", tu neesi spējōgs lasīt gudrus juridiskus raktus un ne tikai lasīt, bet neprotis saprast. Šeit SAlda apmelijuma raksts ir autora gudrības un nespējas analizēt apraksts.

Jā, vinš, Aldis, kā taktiku politiskajā karjerā pielieto proakatīvus, ja neteikt, provokatīvus izteicienus, kas nereti latvietim nav pieņemams. Bet tas norāda uz drosmi un tiešumu. Vai ar to viņš gūs uzvartu, to redzēsim, bet viņa nomelnošanai tiek pieliktas lielas pūles, tātad no viņa BAIDĀS. Ja nebaidītos, neņemtu viņu par pilnu un neceltu traci, neapsaukātu kopā ar viņu pat izglītības sistēmas darbiniekus, skolotājus, kuri it kā klausa Gobzemu un nevakcinējas, it kā skolotājam nebūtu sava prata spēju izlemt par sevi. Tās ir cilvēktiesības, viņi atturas un negrib iekļūt to skaitā, kuri krīt par vakcinācijas upuriem, viņi zina ka vakcinētais pilnībā nepasargĀ NE SEVI, NE CITUS,jo IR INFEKCIJAS NESĀTĀJS, bet nevakcinētais, kurš pareizi izsargājas, ir drošāks, nekā vakcinētais. Tā ir izvēle, arī - bailēm lielas acis.

Tā tieši ir organizētās noziedzības taktika apvainot daudzus, tajā skaitā visu pedagogu saimi, nostādīt viņus pret citu sabiedrības daļu.

Tu esi bezgodis un huligāns. Piedēvējot sabiedrības šķelšanu tiem, kuri to nedara. Tā ir tautas musināšana, ar citātu vien redzams, ka autors grib, lai skolotājs audzina nedomāt, bet atdarīnātt pakaļ, ko kāds stāsta vai raksta (par kādu zinātni, ja šis vakcīnas vērtība nav pierādīta!). Rakstā vieni apmelojumi un apvainojumi.

Atbildēt

tā rakstīja Gobzems

30.08.2021. 22:25

https://i.jauns.lv/o/2021/08/26/2289168.jpg

Atbildēt

Svētais Vazelīns

30.08.2021. 20:41

»

Apustulis

Ap Gobzemu ne tik viņa atbalstītāji, bet pulcējās neapmierināto daļa, kas netic, neieredz ne Kariņu, un nu jau arī "nācijas tēvu, knābja cēlēju Zālītei"! Vai to ir tik grūti saprast? Ja sabiedrība netiks sadzirdēta, var sekot arī citas protesta formas. Varbūt der nedaudz padomāt...


Vispirms izlasi, ko es rakstu un tad seko vien savam padomam - padomā, varbūt izdosies kaut ko arī saprast. Es neko nerakstu par Gobzema atbalstītājiem, tikai oponēju raksta autoram par Gobzema valodu.

Un jā, man arī ļoti nepatīk esošā valdība, nicinu prezidenta pakaļdarinājumu, bet arī netaisos iet palīgā Gobzemam. Ir gadījies komunicēt..

Atbildēt

es

30.08.2021. 20:25

Ja nebaidītos no TAISNĪBAS un no Gobzema, tad šādi raksti neparādītos

Atbildēt

hans

30.08.2021. 19:37

Gobzems ir prasts nelietis, bet viņu stutē ? to nezinām kas.
Kariņam grūti ko pārmest, jo jāsavalda ļoti atšķirīgs un daļēji ķerts konglomerāts. Viņam visvienkāršāk būtu atmest ar roku, bet godavīrs to nedara - epidemijas un robežu konfliktu laikā to tikai dažiem vajag...

Atbildēt

Pēteris

30.08.2021. 18:25

»

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

Māris Luste...


Tiešām, briļļainais Jenotības cietumsargs no Salapils uzcepis treknu sū--! Un puse no tā pašam uz kājas!

Atbildēt

Apustulis

30.08.2021. 17:55

»

Svētais Vazelīns

Neesmu Gobzema fans, taču ar valodu un domāšanu viņam viss ir daudz labāk, kā jebkuram valdības loceklim, nemaz nerunājot par ierindas deputātiem


Ap Gobzemu ne tik viņa atbalstītāji, bet pulcējās neapmierināto daļa, kas netic, neieredz ne Kariņu, un nu jau arī "nācijas tēvu, knābja cēlēju Zālītei"! Vai to ir tik grūti saprast? Ja sabiedrība netiks sadzirdēta, var sekot arī citas protesta formas. Varbūt der nedaudz padomāt?

Atbildēt

Fakts

30.08.2021. 17:47

»

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

Māris Luste...


Lustes kungs ir ļoti proaktīvs cilvēks ar ārkārtīgi preventīvu sinerģiju. To apliecina arī šis viņa raksts par Gobzemu.

Atbildēt

Vot!

30.08.2021. 17:31

»

Un?

Un


Vot!

Atbildēt

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

30.08.2021. 17:31

»

Internets

Iepazīstieties - autors Māris Luste


Māris Luste

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība
Pilsonības valsts: Latvija
Tautība: Latvietis/latviete
Dzīvesvieta: Salaspils novads
Darba vieta: Ieslodzījuma vietu pārvalde, Projektu vadītājs

Nr. 21
Vidzeme

1 Kādēļ esmu šajā politiskajā spēkā?

Tas pārstāv Eiropas politiskā spektra labēji centriskos spēkus, kuru tradīcijas sakņojas eiropiešu civilizācijas vēsturiskajās dzīlēs. Man ir svarīgi apzināties, ka sekoju politiskajai ceļa kartei, ko zīmējuši uzticamie Eiropas uzplaukuma celmlauži.

2 Kādēļ es būšu labs/-a Saeimas deputāts/-e?

Mana profesionālā un brīvprātīgā darba pieredze ir taisnīguma izjūtas diktēta rīcība, sabiedriskā labuma vārdā veidojot atbalsta sistēmu sociāli atstumtiem cilvēkiem. Būšu noderīgs sabiedrībai arī veidojot godīgu, atbildīgu un ilgtspējīgu politiku.

3 Kādai jomai Saeimā es pievērsīšos īpaši un ko konkrētu gribu paveikt?

Uz rezultātu orientēta valsts pārvalde, kuras sektori nevis konkurē, bet gan apvieno spēkus ikvienam cilvēkam veltītā sinerģijā. Preventīvi, pierādījumos balstīti risinājumi cilvēku drošības stiprināšanai. Iniciatīvas saliedētai Latvijas kopienai.

Atbildēt

fakts

30.08.2021. 17:27

Gobzems bija ir un būs pret jebkuru valdību, jo viņa tur nebija, nav un nebūs. Nekad nebūs!

Atbildēt

Jēcis

30.08.2021. 17:11

https://jauns.lv/raksts/zinas/459178-internets-neko-neaizmirst-ieskats-alda-gobzema-manipulaciju-maksla

Atbildēt

diogēns

30.08.2021. 16:49

Nu ko teikt, raksts ir balstīts uz faktiem un Gobzems no tā fanu acīs nekadi necietīs, jo fani nedomā, bet tic. Ticība ir labākais ausu aizbāznis, jo tad esi dzirdīgs, bet kurls. Skumjākais ir tas, ka Latvijā ir tik daudz dauņu un tas var atbaidīt jebkura ekstremāli vajadzīgā kapitāla ienākšanu. Nebaidīsies tikai kriminālas izcelsmes kapitāls, bet latvietis būs lepns, ka atbaidījis citzemniekus - tos, kam biznesa vides tīrība ir svarīga, bet aizmirsīs, ka tukšo vietu vinmēr paņem kriminālais kapitāls. Gobzems tā panāk Latvijas pastiprinātu atkarību no Krievijas kriminālām struktūrām.

Atbildēt

.

30.08.2021. 16:35

Viņi balsoja par Šķēli, Lembergu (Ventspilī), Repši, Kamparu, Reiru, tad par Kaimiņu un tagad balsos par klaunu Gobzemu, kuram jau Latviju sen bija jāpamet (pēc paša vārdiem).

Katrs bija viņu stikla kalna antiņš, kuri atveda pie sasistas siles.

Nav jēgas vairs. Pārāk glupa liela tautas daļa.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

30.08.2021. 16:33

Neesmu Gobzema fans, taču ar valodu un domāšanu viņam viss ir daudz labāk, kā jebkuram valdības loceklim, nemaz nerunājot par ierindas deputātiem.
Kariņam vai Levitam, Gobzema valoda un runas spējās ir mūžam nesasniedzami augstumi.

Atbildēt

biete

30.08.2021. 16:04

Lai vai kādi vēji pūš, Latvijas nākotnei ir divas ļoti labas ziņas:
1) vēlēšanas ir pēc gada (nevis šogad), tad ir zināmas cerības, ka vienīgā kartupeļu dvēseļu mednieku ideoloģija - antivakserisms - vairs nebūs pārāk aktuāls.
2) tajā kartupeļu dvēseļu mednieku burkā to izsalkušo zirnekļu jau tagad ir pārāk daudz! Līdz vēlēšanām nogauzīs viens otru kā likts! Bet kas paliks - tie tiks vien pie sēnalu un drupatu dalīšanas.
P.S. Kas ir kartupelis - skatīt rakstā, ļoti precīzs formulējums tika dots.

Atbildēt

Latvietis parastais

30.08.2021. 15:56

Raksts tukšs, ne par ko. Bloga uzturētājam šķiet tomer jaudai vajadzētu būt lielākai. Bet šķiet, ka raksta autoram tēma pati par sevi ir otršķirīga. Ģalvenais iespējams ir bijusi vēlme sevi prezentēt ,kā šīsdienas varas paklausīgu amatpersonu. Jo no parasta cietumsarga tikt par visu cietumu sistēmas iepirkumu vadītāju ir jābūt zināmām prasmēm, ar vazelīnu vien nepietiks... Kaut gan "zeka" ,lai arī izbijuša "āža kāja" lien ārā... Starp citu Lustes kungs, ksanaksam ir "zinātnē balstīts" nosaukums ,kurš nav ksanaks... Bet nu ko var gribēt no cietumsarga, Gobzemu vismaz Latvijas tauta ievēlēja par deputātu, atšķirībā no jums, kuram Vienotības sarakstā palaimējas tikai par kandidātu pabūt... Skolotāju apņirgšana rakstā par Gombzemu to tik apliecina. Briesmīgi ,ka valstī karjeru veido šādi truli cietumsargi,kuri ņirgājas par skolotājiem , izmantojot mēdiju apzelētas "silei" tīkamās klišejas, jo paši ir par slinku ,lai izlasītu vakcīnu aprakstu Eiropas zāļu aģentūras (EMA) mājaslapā. Te vietā jautājums, vai Lustes kungs apšauba Eiropas Savienības Zāļu aģentūras profesionalitāti šajā būtiskajā jautājumā????! Kā var tik neizglītota (vismaz pašmācibas ceļā) amatpersona piedalīties Eiropas naudas dalīšanā???

Atbildēt

Internets

30.08.2021. 15:47

Iepazīstieties - autors Māris Luste
https://festivalslampa.lv/lv/dalibnieki/702
https://vienotiba.lv/novados/salaspils-novads/kandidati-2013/1198-maris_luste/

Atbildēt

Es

30.08.2021. 15:39

»

Tālavas taurētājs

Labs vērtējums, lai gan par tiem kas stāv aiz viņa, nākotnē varēs rakstīt grāmatas par Latvijas vistumšākajām dienām. Upuru skaits jau sen pārsniedz Staļina zvērības


Jūsu komentārs spilgti parāda, ka kādam citam varbūt stāv un darbojas, bet jums pašam vismaz galvā par domāšanu un runāšanu atbildīgie centri ir krituši varoņa nāvē. Staļina vārdu mutē ņemt nebija obligāti, bet, ja tā patīk Staļins, tad drīkst arī to daudzināt.

Atbildēt

Es

30.08.2021. 15:37

Vara, pakalpiņi, stukači un iebiedētie tomēr raustās no Gobzema. Gobzema metodes var vienmēr nebūt superīgākās, taču ar šādiem ad hominem rakstiem nokaitinātus cilvēkus nevarēs apturēt.

Atbildēt

Jūsmiņš

30.08.2021. 15:29

Nu jau par modi ir kļuvis, ka jebkurā gadījumā, ja jākritizē kāds politikānis - ir jāpiemin antivakserus.
Tie, kuri cenšas saglabāk sevi tādu, kādi tie ir - izrādās ir līdzīgi šim politiķim, un nezin galīgi nekā un neko, nezin, ka imunitāti, ja tā ir, ir vieglāk sagraut, bet ļoti grūti atjaunot, ka ir bezgala viegli iekļūt to 0,14% skaitā, kam pēc perforācijas rodas veselības problēmas, bet izkļūt jāmāk pašam, jo valsts jau neko, apņēmies, parakstījies ka pats, tad arī iztiec kā māki.
Vispār jau šika doma, ja tikai nebūtu saistībā ar Gobzemu.

Atbildēt

Nju,

30.08.2021. 15:26

par Gobzemu man nav ilūziju un enģeļa spārnus un nimbu ap viņa galvu arī neredzu , bet autors ir prasts samazgu lējējs un vakceris , kurš TIC zinātnei ,pat ja to izmanto lai iznīcinātu lieko populāciju.Ticēt nenozīmē Zināt!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.08.2021. 14:40

Labs vērtējums, lai gan par tiem kas stāv aiz viņa, nākotnē varēs rakstīt grāmatas par Latvijas vistumšākajām dienām. Upuru skaits jau sen pārsniedz Staļina zvērības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....