Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

11.07.2021. 15:27

Dzimusi 1973 gadā un tāda sačākstējusi. Smuka? Gudra?-ko gudru viņa ir teikusi vai izdarūsi? Aizpilda vietu, kas pēc janā ASV kanona paredzēta citādi domājošiem.

Atbildēt

danu

11.07.2021. 10:25

pārsvarā jau noziegumi tiek veikti mīlestības dēļ

Atbildēt

Edijs

09.07.2021. 19:12

»

millers

balodei tāds dusmīgs ģīmis ,laikam gumijas ipele bijusi pa cietu ,vai caurums neriktīgais


Tu gan esi āmurs-ne smuka ne guddra.Kas tādu sēņu tantiņu ielicis par iekšlietu ministru

Atbildēt

Varētu

09.07.2021. 17:30

ministres kundze publiski pastāstīt ,kā beidzās Tukuma krimināllieta par cilvēka sadegšanu.

Atbildēt

millers

09.07.2021. 11:56

»

erotisks d\īvnieks

Golubeva ir smuka un gudra! Būtu laba premjere, jo Kariņš ir pamatīgs nejēga un zaglis, piedevām vēl ciešs 3,14-dara Rinkas drauģelis


balodei tāds dusmīgs ģīmis ,laikam gumijas ipele bijusi pa cietu ,vai caurums neriktīgais

Atbildēt

Vai kāds uzrakstīs

07.07.2021. 11:42

»

lauķis

Ne Staļina ne Hitlera ideoloģijas nekur nav pazudušas,tas dzīvo un uzvar,diemžēl.Tā ir cionisma ideoloģija


Kas uzrakstīs iesniegumu ģenerālprokuroram saukt pie kriminālatbildības Golubevu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanau veidojo naidu kurinošu darba grupu, kas šķeļ sabiedrību, naido un šķērdē nodokļu maksātāju naudu, lai vērstu represijas pret Satversmes glabātājiem utt.
Golubeva un LGTB ir jau kļuvuši nekaunīgi, ka pat savu naidu kurina uz valsts finanšu rēķina.

Atbildēt

kaķa smiekli

07.07.2021. 10:18

»

Kaatad

Patērētāju sabiedrībai nav izredzes plūcoties ar idejiskiem fanātiem. Viņējo 10 gab viegli noslaucīs tūkstošus, kuri šaubās, grib vēl padomāt, apspriest, turēties pie demokrātijas, eiropas vērtībām, solījumiem..pašiem nezinot, ko tas īsti nozīmē, izņemot, ilgu, garlaicīgu liekulīgu snaušanu pie kafijas...


Tieši tā pašreiz notiek Latvijā. A r skumjām nākas secināt,ka latviešu tautas diženums,varenums un viedums ir nožēlojams,mākslīgi kultivēts mīts,kas vairojis tikai lielas tautas daļas augstprātību,iedomību,lepnību..,bet ne gudrību. Gudra tauta tik viegli nenostātos uz ceļiem un neķertu kaifu no tā.

Atbildēt

Kaatad

07.07.2021. 03:46

Patērētāju sabiedrībai nav izredzes plūcoties ar idejiskiem fanātiem. Viņējo 10 gab viegli noslaucīs tūkstošus, kuri šaubās, grib vēl padomāt, apspriest, turēties pie demokrātijas, eiropas vērtībām, solījumiem..pašiem nezinot, ko tas īsti nozīmē, izņemot, ilgu, garlaicīgu liekulīgu snaušanu pie kafijas tases. Komuņaku 1917. gads smuks piemērs, kā agresīvs mazākums, smieklīgi niecīga kopiņa, paņem varu un viegli diriģē aitu miljonus.

Atbildēt

lauķis

07.07.2021. 02:49

»

Nemuldi

Kā Staļins, tā Hitlers jau izmēģināja pakļaut ar savu ideoloģiju visu pasauli un kas notika - šo ideju krahs un sabrukums...


Ne Staļina ne Hitlera ideoloģijas nekur nav pazudušas,tas dzīvo un uzvar,diemžēl.Tā ir cionisma ideoloģija.
Kas notiks ar pasauli?Tas jau ir atkarīgs no katra paša.

Atbildēt

TashaLee

07.07.2021. 00:10

Darbs tiešsaistē ir no 500 līdz 1200 ASV dolāriem dienā, un es mēnesī tiešsaistē saņēmu 25894 ASV dolārus, rīkojoties no mājām. Es esmu ikdienas students un brīvajā laikā strādāju vienkārši no vienas līdz pāris stundām. Visi darīs šo darbu, un tiešsaistē pelna papildu naudu, vienkārši.
Šī vietne ATVĒRTS ŠEIT ... ... W­w­w­.C­a­s­h­A­p­p­1.C­o­m

Atbildēt

Nemuldi

06.07.2021. 23:17

»

lasiet brivibasplatforma.lv

Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu...


Kā Staļins, tā Hitlers jau izmēģināja pakļaut ar savu ideoloģiju visu pasauli un kas notika - šo ideju krahs un sabrukums.

Tāpat būs ar jebkuru globālismu, jebkuru komunismu, jebkuru fašismu, jebkuru citu ISMU.

Pasauli pakļaut nav lemts, tātad nav ko baidīt mazus bērnus ar pasaules galu. Ja tas nāks, atnāks bez paziņojuma.

Atbildēt

Balsojam par izstāšanos no ES

06.07.2021. 21:43

Vienīgā izeja ir pamest to sapuvušo ES.Tad arī tie geji un lezbietes būs nevis pie varas bet būs rindā pie psihiatra!!!

Atbildēt

sajūsmināts

06.07.2021. 21:29

»

finallo

pec glastiem un skupstiem vienalga aktivaka otrai iesprauz negera falla plastmasas kopiju


par jūsu vispusīgajām zināšanām nēģer fallu lietās

Atbildēt

finallo

06.07.2021. 20:55

»

nu i salīdzinājums

Kā var salīdzināt kaku stumdītājus ar maigām sievišķīgām izdarībām, glāstiem, skūpstiem


pec glastiem un skupstiem vienalga aktivaka otrai iesprauz negera falla plastmasas kopiju.

Atbildēt

nu kā

06.07.2021. 19:35

veiz aptauju, kas atbalsta. NEVIENS neatbalsta un tas saucas naids.

Atbildēt

Kāds

06.07.2021. 19:12

Paldies Pietiek komandai! Tikai baidis, ka suņi rej, bet...

Atbildēt

tās zīlītes

06.07.2021. 19:04

atropīns vai

Atbildēt

nu re

06.07.2021. 19:03

baidena pielūdzēi šodien stāsta, ka putins baidenu savervējis!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nezin, ka mūsejiet taisnosies??? Arī zombēti, savervēti???????????
Nevajag neko radīt naida celšanai, jo tā grib putins, te nav ASV. Latvijā nekad neviens nav nicināts. Ja bezkaunīgi neuzmācas. Kas sāka traci???

Atbildēt

IM

06.07.2021. 17:46

Jā kādam, vai kādai grupai ir zināmas īpatnības tad tādam vai tādām grupām uz īpatnībām var pieļaut tikai tādas tolerances kas pārmēru negatīvi neietekmē vai pat vispār negrauj visu sistēmu kopā. Latvijā tolerance pret gejiem un lezbietēm jau sen ir par daudz, jo kopējā sistēma tiek nepārtraukti grauta un grauta, jau gadus trīsdesmit no vietas.

Atbildēt

06.07.2021. 17:39

»

IM

Kādus cēloņus? Kādi cēloņi jānovērš lai katrs būtu savā vietā


Vispirms ir jāpamostas. daži mostas tikai tad , kad daikts jau ir ievietots ... :D

Atbildēt

IM

06.07.2021. 17:36

»

?????

Varbūt vispirms novērst cēloņus


Kādus cēloņus? Kādi cēloņi jānovērš lai katrs būtu savā vietā?

Atbildēt

lasiet brivibasplatforma.lv

06.07.2021. 16:24

Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu.
Šī ideja vispār nāk no aizvēsturiskiem laikiem – palasiet Veco Derību un redzēsiet, ka jau tur ebreju īstais mesija ir nevis Kristus, kuru ortodoksālajā jūdaismā neatzīst, bet gan kāds, kurš apvienos visu pasauli zem vienas reliģijas un likumiem un valdīs par to. Tāpēc viņiem mesija joprojām nav atnācis, bet visu šo laiku ir gatavoti priekšdarbi tam, lai tādu vienoto pasaules kārtību varētu ieviest.

This image has an empty alt attribute; its file name is international-orgs-cover.png
Īpaši tas ir vērojams pēdējā gadsimtā, kad tika izveidotas vairākas milzīgas globālistu struktūras, ANO, Starptautiskais Valūtas Fonds, Federālā Rezerve, Pasaules Banka, PVO un daudzas citas. Tai skaitā arī ES. Taču ar to ir par maz, jo tas viss ir bijis tikai sagatavošanās darbi kaut kam daudz lielākam.

Un tas notiek šobrīd. Daudzi joprojām nespēj noticēt tam, ka šobrīd notiek grandioza pasaules transformācija, visu līdzšinējo sistēmu demontāža, cilvēcības un pašu “ļieko ēdāju’ izdzēšana un tas ir vēl ļoti maigi teikts. Turklāt visi šie plāni ir atklāti parādīti, uzrakstīti un redzami.

Visu šo gadsimtu cilvēce ir tikusi virzīta aizvien lielākā atkarībā no sistēmas, bet globālistu rokās ir koncentrēta aizvien lielāka vara. Turklāt viņu vara ir citādā formā, tā nav tieša likumdošana, bet prasmīga dažādu globālu procesu vadīšana, kas plānota gadu desmitiem uz priekšu. Vēsturiski šādas pārvaldes piemērs ir Vatikāns – tam taču nav nekāda reāla spēka, ne armijas – bet viduslaikos tam bija absolūta vara pār jebkuru Eiropas karali un procesiem – bez Svētā krēsla ‘svētības’ nevarēja notikt nekādi ģeopolitiski procesi, bet Krusta kari un ekspansijas apvienoja visus zem vienas ticības un misijas uzdevuma. Ekskomunikācija savukārt bija sliktākais, kas varēja notikt ar kādu valdnieku. Templiešu ordenis ir vēl viens virsnacionālās pārvaldes piemērs un tādi ir arī visi citi slepenie un ne tik slepenie ordeņi un brālības. Šodien pārvalde notiek tāpat – kas maksā, tas pasūta mūziku un tautām savā dzīvē diemžēl ir visai maz teikšanas.

This image has an empty alt attribute; its file name is screenshot-682.png
Tik daudz par vēsturi, bet šobrīd ir pienācis brīdis, kad visa šī pārvaldes sistēma grib pārņemt kontroli pār visu planētu. Tas, kas notika pēdējā pusotra gada laikā, ir pēdējais posms lielajā plānā, ko sauc par lielo Resetu. Kovidšova histērija, sašpricēšana un terors bija domāts tam, lai nojauktu nacionālās robežas, demokrātiju un cilvēktiesības. Tas viss traucē vienas pasaules valdības ieviešanai. Attiecīgs ziņojums par to bija jau šī gada maijā, kad ‘neatkarīga’ PVO apmaksāta organizācija nāca klajā ar skaidru valodu – nacionālo valstu Satversmes un cilvēku tiesības traucē ‘apkarot’ globālas krīzes.

Tālāk seko nākamās darbības – tiek gatavots tā saucamais starptautiskais līgums par pandēmijām, par kuru izlasīt var ES mājas lapā. Tas paredz daudz plašākas pilnvaras globālistiem, tai skaitā PVO, kopēju reaģēšanu un te var izlasīt pavisam dīvainus terminus – paredzēta pieeja ‘viena veselība’, kas sasaista cilvēķu, dzīvnieku veselību. Tas ir kā? Visi būs saslēgti 5g, sačipoti vai Lietu internetā?

Taču savā patiesajā būtībā šis līgums nozīmē globālu sazvērestību, kuru jau it kā ir parakstījušas 24 valstis. Bet tas nav pieejams publiski, nav nekādu diskusiju par to un protams, ka tas nekad netiks parādīts sabiedrībai, varbūt tikai pašā pēdējā brīdī.

Ja reiz tas jau tiek parakstīts, tad noteikti, ka tas jau eksistē. Bet tas, kāpēc par šo ir jāceļ trauksmi, ir tā patiesā būtība. Tas nozīmē to, ka ar parakstīšanas brīdi pārtrauc eksistēt visu valstu Satversmes un arī līdzšinējie starptautiskie līgumi, kā Nirnbergas kodekss vai Ovjedo konvecija. Nevarētu teikt, ka jau tagad tās kāds īpaši ievēro. Bet vismaz teorētiski tās darbojas. Taču šis līgums acīmredzami būs augstāk par to visu un tas paredz neierobežotu šo organizāciju varu pāri visam – atsaucoties uz ‘globālo labumu’ Un tad jau seko viss, ko vien var iedomāties, gan piespiedu pasākumi, gan sabiedrības pilnīga saskaldīšana nederīgajos, kas faktiski jau notiek un viss kas cits.

Un jūs redzēsiet, ka šis līgums nekur netiks apspriests publiski, arī vietējais režīms vienkārši to parakstīs un sekas tam stāsies spēkā, mums par to neko nezinot. Ja vien cilvēki to pieļauj, ja neko nedara, ja neprasa atklātību un par šo paliek klusums, tad cilvēce tiek iegrūzta feodālismā. Protams, šo karteļu vara ir iluzora un tai nav nekāda reāla spēka. Tāpēc jau viņi visu dara šādi, slepenībā. Diemžēl viņi ļoti labi zina cilvēka dabu un prot iedzīt bailes un paklausību. Šobrīd projekta izskatīšana paredzēta šī gada novembrī, kad globālistu sulaiņi atkal sabrauks kopā.

Varam būt droši, ka līdz tam viņi organizēs trešo vilni un totāļu lokdaunu, lai uz tā fona pasaulei paziņotu, ka ir pieņēmuši šo plānu, jo katra atsevišķa valsts ar ‘šmovid’ netiek galā. Tūkstoš gadu gatavošanās process ir noslēdzies un cilvēce ir izvēles priekšā, saprast un izcīnīt brīvību, vai nolemt sevi kaujamo aitu statusam.

Atbildēt

nu i salīdzinājums

06.07.2021. 15:47

»

Mārcis Bendiks

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes


Kā var salīdzināt kaku stumdītājus ar maigām sievišķīgām izdarībām, glāstiem, skūpstiem!

Atbildēt

...

06.07.2021. 15:44

»

Mārcis Bendiks

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes


tas atkarīgs no tā, kas tu pats esi.

Atbildēt

Mārcis Bendiks

06.07.2021. 15:01

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes ?

Atbildēt

īpaši aktuāla

06.07.2021. 14:51

būtu darba grupas izveidošana,kura pētītu tā saucamo geju noziegumus,kuri ievelk savā vidē un iesaista savās orģijās nepilngadīgus 16 vai 17 gadīgus jauniešus.Tas tika praktizēts gan okupācijas laikā,gan tagad it īpaši.Lūk,prioritāte,ar kuru būtu nekavējoties jāsāk nodarboties Iekšlietu ministrei,kura pēc izglītības ir angļu filoloģe-noziedzības apkarotāja ministrīte rīkotāja.

Atbildēt

Kādēļ?

06.07.2021. 14:48

»

Līga

Lapsas kungs! Tas ir destruktīvi, ko Jūs darāt! Gadiem terorizējāt Ārlietu ministriju, kur darbinieki papildus saviem tiešajiem pienākumiem, apkopoja, rakstīja Jums garas atskaites. Tiesājāties. Labi, paldies Jums par judikatūru, tā ir vajadzīga visos jautājumos. Tagad - Iekšlietu ministrija! Sakiet...


Tad uzreiz homofobs?Kādēļ jārada viens atsevišķs kantoris “naida noziegumiem”?Ar to saprotot likuma pārkāpumus pret citādi orientētiem?Kāpēc policijai būtu jāpievēršas īpaši tikai viena veida noziegumiem?Kāpēc ne visiem noziegumiem?Kas ir “naida” un vai ir arī “ mīlestības” noziegumi?Tajā pilsētas daļā,kur uzbruka profesoram Hanovam,uzturas daudz alkoholiķu,narkomānu un izbijušo cietumnieku.Pēc aprakstītās situācijas,uzvedība un runas veids liecina,ka tie bija zeki-izbijuši cietumnieki.Pa galvu tajā pilsētas daļā var dabūt jebkurš kājāmgājējs, aiztikta minisvārkos ģērbta meitene,vai vecs,nevarīgs cilvēks aptīrīts.Varbūt kopumā censties uzlabot policijas darbu,nevis izvirzot kādu grupu prioritāri.Ir vesela rinda neatklātu slepkavību,kas ir smagākais noziegums vispār.Paldies,ka žurnālists Lapsa vērsās Ārlietu ministrijā,noskaidrodams dažādus apstākļus,kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda.Neko darīt,valsts pārstāvjiem ir jāspēj atbildēt un pamatot katru savas darbības , iztērētā centa lietderīgumu.Nu nevajadzētu būt tādām”priviliģēto kastām” valsts dienestā.

Atbildēt

Gruzija cinas !

06.07.2021. 14:27

https://sputniknewslv.com/20210706/lgbt-pretinieki-gruzija-piekava-zurnalistus-praida-gajiens-ir-atcelts-17469520.html

Atbildēt

antons mikoss

06.07.2021. 14:20

Man pret to publiku nav naida- vien žēlums, bezgalīgs

Atbildēt

nez,kas tie

06.07.2021. 14:16

"padomju laika kaujas suņi"tādi ir?vai tad tagadējie kaujas suņi ir savādāki.Starp citu,"padomju"laikā homoseksuālus cilvēkus neviens neaprēja.lielākoties viņiem netika pievērsta nekāda uzmanība,ja sevišķī neizrādījās un neuzmācās.

Atbildēt

padomju laika kaujas suns

06.07.2021. 14:13

Mīlu Levita/Kariņa valdību, laizu un laizīšu tai kājas!

Atbildēt

beidzot kad

06.07.2021. 14:04

Beidzot būs laba, gudra un sakarīga ministre!

Atbildēt

Līga

06.07.2021. 13:54

Lapsas kungs! Tas ir destruktīvi, ko Jūs darāt! Gadiem terorizējāt Ārlietu ministriju, kur darbinieki papildus saviem tiešajiem pienākumiem, apkopoja, rakstīja Jums garas atskaites. Tiesājāties. Labi, paldies Jums par judikatūru, tā ir vajadzīga visos jautājumos. Tagad - Iekšlietu ministrija! Sakiet, Jūs esat homofobs, vai vienkārši testējat sabiedrību, vai izklaidējaties? Pavērtējiet taču mazliet samērīgumu. Pilnībā atbalstu šo ministres iniciatīvu! Mūsu sab-bas viena daļa ir tā aptrakusi, ka gribas piesaukt S.Osipovas salīdzinājumu par padomju laika kaujas suņiem. Ir sab-bas daļa, kuras domāšanā nekas nav mainījies, un nevar būt, ka Jūs esat starp tiem. P.S. Par Gobzema "Meine Kotlette" gan paldies, nevarēju novaldīt smieklus vēl ilgi.

Atbildēt

🏳️‍🌈

06.07.2021. 12:38

»

?

kurš to saka? Pats ģirģens


Ģirģens ir tranvestīts !

Atbildēt

aha

06.07.2021. 11:53

»

saprāts

Golubeva ir smuka un gudra! Būtu laba premjere, jo Kariņš ir pamatīgs nejēga un zaglis


drīz te dzīvotu migrantu jūra un LGBT būtu satversmes 1.pantā. Cik esmu klausījies viss, ko vina jedzigi pieminējusi no iekšlietām iemācītas standarta frāzes. Cenšas kopēt iepriekšējo ministru vai polittehnologi iemāca dežūrfrāzes. Arī vārdi nesaskan ar darbiem. A Par jaunajā budžetā iegrūž 700 miljonus, iekšlietām 70. Acīmredzami nebūs nekāds algas palielinājums. Tukša muca. Pirmie darbi nevis iecirkņu sakārtošana, bet nauda runa. LGBT var fanot, bet valsts iekšējā drošība netiks uzlabota.

Atbildēt

skats no malas

06.07.2021. 11:48

»

kode

Jautājums: Vai Sipenieces aicinājums dedzināt dzīvu cilvēku prototipa lelles ir naida runa


Būsim godīgi Girgens bija labs iekšlietu ministrs. Puisi noņēma no trases. Pilsētā runā 2 iemeslu dēļ: Apšaubīja premjera politiku, mazināja vienotības karteļa ietekmi iekšlietu mafiozās struktūrās. Nepārdevās A Par … Pārāk pastāvīgs. Viss loģiski

Atbildēt

niansīte

06.07.2021. 11:43

Ja būtu aicinājums dedzināt minorlelli , tad būtu cita runa . Bet tā ...

Atbildēt

Iu

06.07.2021. 11:42

»

Ui

Golubeva labi laiza


A kur ir ziņas par faktiem, kas ticami apstiprina šos faktus? Kam laiza un/vai ko laiza? Varbūt - platoniskas mīlas gadījums, un apsekotais subjekts laiza tikai saldējumu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...