Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

11.07.2021. 15:27

Dzimusi 1973 gadā un tāda sačākstējusi. Smuka? Gudra?-ko gudru viņa ir teikusi vai izdarūsi? Aizpilda vietu, kas pēc janā ASV kanona paredzēta citādi domājošiem.

Atbildēt

danu

11.07.2021. 10:25

pārsvarā jau noziegumi tiek veikti mīlestības dēļ

Atbildēt

Edijs

09.07.2021. 19:12

»

millers

balodei tāds dusmīgs ģīmis ,laikam gumijas ipele bijusi pa cietu ,vai caurums neriktīgais


Tu gan esi āmurs-ne smuka ne guddra.Kas tādu sēņu tantiņu ielicis par iekšlietu ministru

Atbildēt

Varētu

09.07.2021. 17:30

ministres kundze publiski pastāstīt ,kā beidzās Tukuma krimināllieta par cilvēka sadegšanu.

Atbildēt

millers

09.07.2021. 11:56

»

erotisks d\īvnieks

Golubeva ir smuka un gudra! Būtu laba premjere, jo Kariņš ir pamatīgs nejēga un zaglis, piedevām vēl ciešs 3,14-dara Rinkas drauģelis


balodei tāds dusmīgs ģīmis ,laikam gumijas ipele bijusi pa cietu ,vai caurums neriktīgais

Atbildēt

Vai kāds uzrakstīs

07.07.2021. 11:42

»

lauķis

Ne Staļina ne Hitlera ideoloģijas nekur nav pazudušas,tas dzīvo un uzvar,diemžēl.Tā ir cionisma ideoloģija


Kas uzrakstīs iesniegumu ģenerālprokuroram saukt pie kriminālatbildības Golubevu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanau veidojo naidu kurinošu darba grupu, kas šķeļ sabiedrību, naido un šķērdē nodokļu maksātāju naudu, lai vērstu represijas pret Satversmes glabātājiem utt.
Golubeva un LGTB ir jau kļuvuši nekaunīgi, ka pat savu naidu kurina uz valsts finanšu rēķina.

Atbildēt

kaķa smiekli

07.07.2021. 10:18

»

Kaatad

Patērētāju sabiedrībai nav izredzes plūcoties ar idejiskiem fanātiem. Viņējo 10 gab viegli noslaucīs tūkstošus, kuri šaubās, grib vēl padomāt, apspriest, turēties pie demokrātijas, eiropas vērtībām, solījumiem..pašiem nezinot, ko tas īsti nozīmē, izņemot, ilgu, garlaicīgu liekulīgu snaušanu pie kafijas...


Tieši tā pašreiz notiek Latvijā. A r skumjām nākas secināt,ka latviešu tautas diženums,varenums un viedums ir nožēlojams,mākslīgi kultivēts mīts,kas vairojis tikai lielas tautas daļas augstprātību,iedomību,lepnību..,bet ne gudrību. Gudra tauta tik viegli nenostātos uz ceļiem un neķertu kaifu no tā.

Atbildēt

Kaatad

07.07.2021. 03:46

Patērētāju sabiedrībai nav izredzes plūcoties ar idejiskiem fanātiem. Viņējo 10 gab viegli noslaucīs tūkstošus, kuri šaubās, grib vēl padomāt, apspriest, turēties pie demokrātijas, eiropas vērtībām, solījumiem..pašiem nezinot, ko tas īsti nozīmē, izņemot, ilgu, garlaicīgu liekulīgu snaušanu pie kafijas tases. Komuņaku 1917. gads smuks piemērs, kā agresīvs mazākums, smieklīgi niecīga kopiņa, paņem varu un viegli diriģē aitu miljonus.

Atbildēt

lauķis

07.07.2021. 02:49

»

Nemuldi

Kā Staļins, tā Hitlers jau izmēģināja pakļaut ar savu ideoloģiju visu pasauli un kas notika - šo ideju krahs un sabrukums...


Ne Staļina ne Hitlera ideoloģijas nekur nav pazudušas,tas dzīvo un uzvar,diemžēl.Tā ir cionisma ideoloģija.
Kas notiks ar pasauli?Tas jau ir atkarīgs no katra paša.

Atbildēt

TashaLee

07.07.2021. 00:10

Darbs tiešsaistē ir no 500 līdz 1200 ASV dolāriem dienā, un es mēnesī tiešsaistē saņēmu 25894 ASV dolārus, rīkojoties no mājām. Es esmu ikdienas students un brīvajā laikā strādāju vienkārši no vienas līdz pāris stundām. Visi darīs šo darbu, un tiešsaistē pelna papildu naudu, vienkārši.
Šī vietne ATVĒRTS ŠEIT ... ... W­w­w­.C­a­s­h­A­p­p­1.C­o­m

Atbildēt

Nemuldi

06.07.2021. 23:17

»

lasiet brivibasplatforma.lv

Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu...


Kā Staļins, tā Hitlers jau izmēģināja pakļaut ar savu ideoloģiju visu pasauli un kas notika - šo ideju krahs un sabrukums.

Tāpat būs ar jebkuru globālismu, jebkuru komunismu, jebkuru fašismu, jebkuru citu ISMU.

Pasauli pakļaut nav lemts, tātad nav ko baidīt mazus bērnus ar pasaules galu. Ja tas nāks, atnāks bez paziņojuma.

Atbildēt

Balsojam par izstāšanos no ES

06.07.2021. 21:43

Vienīgā izeja ir pamest to sapuvušo ES.Tad arī tie geji un lezbietes būs nevis pie varas bet būs rindā pie psihiatra!!!

Atbildēt

sajūsmināts

06.07.2021. 21:29

»

finallo

pec glastiem un skupstiem vienalga aktivaka otrai iesprauz negera falla plastmasas kopiju


par jūsu vispusīgajām zināšanām nēģer fallu lietās

Atbildēt

finallo

06.07.2021. 20:55

»

nu i salīdzinājums

Kā var salīdzināt kaku stumdītājus ar maigām sievišķīgām izdarībām, glāstiem, skūpstiem


pec glastiem un skupstiem vienalga aktivaka otrai iesprauz negera falla plastmasas kopiju.

Atbildēt

nu kā

06.07.2021. 19:35

veiz aptauju, kas atbalsta. NEVIENS neatbalsta un tas saucas naids.

Atbildēt

Kāds

06.07.2021. 19:12

Paldies Pietiek komandai! Tikai baidis, ka suņi rej, bet...

Atbildēt

tās zīlītes

06.07.2021. 19:04

atropīns vai

Atbildēt

nu re

06.07.2021. 19:03

baidena pielūdzēi šodien stāsta, ka putins baidenu savervējis!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nezin, ka mūsejiet taisnosies??? Arī zombēti, savervēti???????????
Nevajag neko radīt naida celšanai, jo tā grib putins, te nav ASV. Latvijā nekad neviens nav nicināts. Ja bezkaunīgi neuzmācas. Kas sāka traci???

Atbildēt

IM

06.07.2021. 17:46

Jā kādam, vai kādai grupai ir zināmas īpatnības tad tādam vai tādām grupām uz īpatnībām var pieļaut tikai tādas tolerances kas pārmēru negatīvi neietekmē vai pat vispār negrauj visu sistēmu kopā. Latvijā tolerance pret gejiem un lezbietēm jau sen ir par daudz, jo kopējā sistēma tiek nepārtraukti grauta un grauta, jau gadus trīsdesmit no vietas.

Atbildēt

06.07.2021. 17:39

»

IM

Kādus cēloņus? Kādi cēloņi jānovērš lai katrs būtu savā vietā


Vispirms ir jāpamostas. daži mostas tikai tad , kad daikts jau ir ievietots ... :D

Atbildēt

IM

06.07.2021. 17:36

»

?????

Varbūt vispirms novērst cēloņus


Kādus cēloņus? Kādi cēloņi jānovērš lai katrs būtu savā vietā?

Atbildēt

lasiet brivibasplatforma.lv

06.07.2021. 16:24

Mīļie draugi! Esam pietuvojušies brīdim, kad patiesi izšķiras cilvēces liktenis. Globālisti simtiem gadu ir centušies atrast veidu, kā apvienot visu pasauli zem savas varas un piespiest visus cilvēkus tai paklausīt. Un tagad viņi ir tam ļoti tuvu.
Šī ideja vispār nāk no aizvēsturiskiem laikiem – palasiet Veco Derību un redzēsiet, ka jau tur ebreju īstais mesija ir nevis Kristus, kuru ortodoksālajā jūdaismā neatzīst, bet gan kāds, kurš apvienos visu pasauli zem vienas reliģijas un likumiem un valdīs par to. Tāpēc viņiem mesija joprojām nav atnācis, bet visu šo laiku ir gatavoti priekšdarbi tam, lai tādu vienoto pasaules kārtību varētu ieviest.

This image has an empty alt attribute; its file name is international-orgs-cover.png
Īpaši tas ir vērojams pēdējā gadsimtā, kad tika izveidotas vairākas milzīgas globālistu struktūras, ANO, Starptautiskais Valūtas Fonds, Federālā Rezerve, Pasaules Banka, PVO un daudzas citas. Tai skaitā arī ES. Taču ar to ir par maz, jo tas viss ir bijis tikai sagatavošanās darbi kaut kam daudz lielākam.

Un tas notiek šobrīd. Daudzi joprojām nespēj noticēt tam, ka šobrīd notiek grandioza pasaules transformācija, visu līdzšinējo sistēmu demontāža, cilvēcības un pašu “ļieko ēdāju’ izdzēšana un tas ir vēl ļoti maigi teikts. Turklāt visi šie plāni ir atklāti parādīti, uzrakstīti un redzami.

Visu šo gadsimtu cilvēce ir tikusi virzīta aizvien lielākā atkarībā no sistēmas, bet globālistu rokās ir koncentrēta aizvien lielāka vara. Turklāt viņu vara ir citādā formā, tā nav tieša likumdošana, bet prasmīga dažādu globālu procesu vadīšana, kas plānota gadu desmitiem uz priekšu. Vēsturiski šādas pārvaldes piemērs ir Vatikāns – tam taču nav nekāda reāla spēka, ne armijas – bet viduslaikos tam bija absolūta vara pār jebkuru Eiropas karali un procesiem – bez Svētā krēsla ‘svētības’ nevarēja notikt nekādi ģeopolitiski procesi, bet Krusta kari un ekspansijas apvienoja visus zem vienas ticības un misijas uzdevuma. Ekskomunikācija savukārt bija sliktākais, kas varēja notikt ar kādu valdnieku. Templiešu ordenis ir vēl viens virsnacionālās pārvaldes piemērs un tādi ir arī visi citi slepenie un ne tik slepenie ordeņi un brālības. Šodien pārvalde notiek tāpat – kas maksā, tas pasūta mūziku un tautām savā dzīvē diemžēl ir visai maz teikšanas.

This image has an empty alt attribute; its file name is screenshot-682.png
Tik daudz par vēsturi, bet šobrīd ir pienācis brīdis, kad visa šī pārvaldes sistēma grib pārņemt kontroli pār visu planētu. Tas, kas notika pēdējā pusotra gada laikā, ir pēdējais posms lielajā plānā, ko sauc par lielo Resetu. Kovidšova histērija, sašpricēšana un terors bija domāts tam, lai nojauktu nacionālās robežas, demokrātiju un cilvēktiesības. Tas viss traucē vienas pasaules valdības ieviešanai. Attiecīgs ziņojums par to bija jau šī gada maijā, kad ‘neatkarīga’ PVO apmaksāta organizācija nāca klajā ar skaidru valodu – nacionālo valstu Satversmes un cilvēku tiesības traucē ‘apkarot’ globālas krīzes.

Tālāk seko nākamās darbības – tiek gatavots tā saucamais starptautiskais līgums par pandēmijām, par kuru izlasīt var ES mājas lapā. Tas paredz daudz plašākas pilnvaras globālistiem, tai skaitā PVO, kopēju reaģēšanu un te var izlasīt pavisam dīvainus terminus – paredzēta pieeja ‘viena veselība’, kas sasaista cilvēķu, dzīvnieku veselību. Tas ir kā? Visi būs saslēgti 5g, sačipoti vai Lietu internetā?

Taču savā patiesajā būtībā šis līgums nozīmē globālu sazvērestību, kuru jau it kā ir parakstījušas 24 valstis. Bet tas nav pieejams publiski, nav nekādu diskusiju par to un protams, ka tas nekad netiks parādīts sabiedrībai, varbūt tikai pašā pēdējā brīdī.

Ja reiz tas jau tiek parakstīts, tad noteikti, ka tas jau eksistē. Bet tas, kāpēc par šo ir jāceļ trauksmi, ir tā patiesā būtība. Tas nozīmē to, ka ar parakstīšanas brīdi pārtrauc eksistēt visu valstu Satversmes un arī līdzšinējie starptautiskie līgumi, kā Nirnbergas kodekss vai Ovjedo konvecija. Nevarētu teikt, ka jau tagad tās kāds īpaši ievēro. Bet vismaz teorētiski tās darbojas. Taču šis līgums acīmredzami būs augstāk par to visu un tas paredz neierobežotu šo organizāciju varu pāri visam – atsaucoties uz ‘globālo labumu’ Un tad jau seko viss, ko vien var iedomāties, gan piespiedu pasākumi, gan sabiedrības pilnīga saskaldīšana nederīgajos, kas faktiski jau notiek un viss kas cits.

Un jūs redzēsiet, ka šis līgums nekur netiks apspriests publiski, arī vietējais režīms vienkārši to parakstīs un sekas tam stāsies spēkā, mums par to neko nezinot. Ja vien cilvēki to pieļauj, ja neko nedara, ja neprasa atklātību un par šo paliek klusums, tad cilvēce tiek iegrūzta feodālismā. Protams, šo karteļu vara ir iluzora un tai nav nekāda reāla spēka. Tāpēc jau viņi visu dara šādi, slepenībā. Diemžēl viņi ļoti labi zina cilvēka dabu un prot iedzīt bailes un paklausību. Šobrīd projekta izskatīšana paredzēta šī gada novembrī, kad globālistu sulaiņi atkal sabrauks kopā.

Varam būt droši, ka līdz tam viņi organizēs trešo vilni un totāļu lokdaunu, lai uz tā fona pasaulei paziņotu, ka ir pieņēmuši šo plānu, jo katra atsevišķa valsts ar ‘šmovid’ netiek galā. Tūkstoš gadu gatavošanās process ir noslēdzies un cilvēce ir izvēles priekšā, saprast un izcīnīt brīvību, vai nolemt sevi kaujamo aitu statusam.

Atbildēt

nu i salīdzinājums

06.07.2021. 15:47

»

Mārcis Bendiks

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes


Kā var salīdzināt kaku stumdītājus ar maigām sievišķīgām izdarībām, glāstiem, skūpstiem!

Atbildēt

...

06.07.2021. 15:44

»

Mārcis Bendiks

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes


tas atkarīgs no tā, kas tu pats esi.

Atbildēt

Mārcis Bendiks

06.07.2021. 15:01

Kuri labāki, pederasti vai lezbietes ?

Atbildēt

īpaši aktuāla

06.07.2021. 14:51

būtu darba grupas izveidošana,kura pētītu tā saucamo geju noziegumus,kuri ievelk savā vidē un iesaista savās orģijās nepilngadīgus 16 vai 17 gadīgus jauniešus.Tas tika praktizēts gan okupācijas laikā,gan tagad it īpaši.Lūk,prioritāte,ar kuru būtu nekavējoties jāsāk nodarboties Iekšlietu ministrei,kura pēc izglītības ir angļu filoloģe-noziedzības apkarotāja ministrīte rīkotāja.

Atbildēt

Kādēļ?

06.07.2021. 14:48

»

Līga

Lapsas kungs! Tas ir destruktīvi, ko Jūs darāt! Gadiem terorizējāt Ārlietu ministriju, kur darbinieki papildus saviem tiešajiem pienākumiem, apkopoja, rakstīja Jums garas atskaites. Tiesājāties. Labi, paldies Jums par judikatūru, tā ir vajadzīga visos jautājumos. Tagad - Iekšlietu ministrija! Sakiet...


Tad uzreiz homofobs?Kādēļ jārada viens atsevišķs kantoris “naida noziegumiem”?Ar to saprotot likuma pārkāpumus pret citādi orientētiem?Kāpēc policijai būtu jāpievēršas īpaši tikai viena veida noziegumiem?Kāpēc ne visiem noziegumiem?Kas ir “naida” un vai ir arī “ mīlestības” noziegumi?Tajā pilsētas daļā,kur uzbruka profesoram Hanovam,uzturas daudz alkoholiķu,narkomānu un izbijušo cietumnieku.Pēc aprakstītās situācijas,uzvedība un runas veids liecina,ka tie bija zeki-izbijuši cietumnieki.Pa galvu tajā pilsētas daļā var dabūt jebkurš kājāmgājējs, aiztikta minisvārkos ģērbta meitene,vai vecs,nevarīgs cilvēks aptīrīts.Varbūt kopumā censties uzlabot policijas darbu,nevis izvirzot kādu grupu prioritāri.Ir vesela rinda neatklātu slepkavību,kas ir smagākais noziegums vispār.Paldies,ka žurnālists Lapsa vērsās Ārlietu ministrijā,noskaidrodams dažādus apstākļus,kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda.Neko darīt,valsts pārstāvjiem ir jāspēj atbildēt un pamatot katru savas darbības , iztērētā centa lietderīgumu.Nu nevajadzētu būt tādām”priviliģēto kastām” valsts dienestā.

Atbildēt

Gruzija cinas !

06.07.2021. 14:27

https://sputniknewslv.com/20210706/lgbt-pretinieki-gruzija-piekava-zurnalistus-praida-gajiens-ir-atcelts-17469520.html

Atbildēt

antons mikoss

06.07.2021. 14:20

Man pret to publiku nav naida- vien žēlums, bezgalīgs

Atbildēt

nez,kas tie

06.07.2021. 14:16

"padomju laika kaujas suņi"tādi ir?vai tad tagadējie kaujas suņi ir savādāki.Starp citu,"padomju"laikā homoseksuālus cilvēkus neviens neaprēja.lielākoties viņiem netika pievērsta nekāda uzmanība,ja sevišķī neizrādījās un neuzmācās.

Atbildēt

padomju laika kaujas suns

06.07.2021. 14:13

Mīlu Levita/Kariņa valdību, laizu un laizīšu tai kājas!

Atbildēt

beidzot kad

06.07.2021. 14:04

Beidzot būs laba, gudra un sakarīga ministre!

Atbildēt

Līga

06.07.2021. 13:54

Lapsas kungs! Tas ir destruktīvi, ko Jūs darāt! Gadiem terorizējāt Ārlietu ministriju, kur darbinieki papildus saviem tiešajiem pienākumiem, apkopoja, rakstīja Jums garas atskaites. Tiesājāties. Labi, paldies Jums par judikatūru, tā ir vajadzīga visos jautājumos. Tagad - Iekšlietu ministrija! Sakiet, Jūs esat homofobs, vai vienkārši testējat sabiedrību, vai izklaidējaties? Pavērtējiet taču mazliet samērīgumu. Pilnībā atbalstu šo ministres iniciatīvu! Mūsu sab-bas viena daļa ir tā aptrakusi, ka gribas piesaukt S.Osipovas salīdzinājumu par padomju laika kaujas suņiem. Ir sab-bas daļa, kuras domāšanā nekas nav mainījies, un nevar būt, ka Jūs esat starp tiem. P.S. Par Gobzema "Meine Kotlette" gan paldies, nevarēju novaldīt smieklus vēl ilgi.

Atbildēt

🏳️‍🌈

06.07.2021. 12:38

»

?

kurš to saka? Pats ģirģens


Ģirģens ir tranvestīts !

Atbildēt

aha

06.07.2021. 11:53

»

saprāts

Golubeva ir smuka un gudra! Būtu laba premjere, jo Kariņš ir pamatīgs nejēga un zaglis


drīz te dzīvotu migrantu jūra un LGBT būtu satversmes 1.pantā. Cik esmu klausījies viss, ko vina jedzigi pieminējusi no iekšlietām iemācītas standarta frāzes. Cenšas kopēt iepriekšējo ministru vai polittehnologi iemāca dežūrfrāzes. Arī vārdi nesaskan ar darbiem. A Par jaunajā budžetā iegrūž 700 miljonus, iekšlietām 70. Acīmredzami nebūs nekāds algas palielinājums. Tukša muca. Pirmie darbi nevis iecirkņu sakārtošana, bet nauda runa. LGBT var fanot, bet valsts iekšējā drošība netiks uzlabota.

Atbildēt

skats no malas

06.07.2021. 11:48

»

kode

Jautājums: Vai Sipenieces aicinājums dedzināt dzīvu cilvēku prototipa lelles ir naida runa


Būsim godīgi Girgens bija labs iekšlietu ministrs. Puisi noņēma no trases. Pilsētā runā 2 iemeslu dēļ: Apšaubīja premjera politiku, mazināja vienotības karteļa ietekmi iekšlietu mafiozās struktūrās. Nepārdevās A Par … Pārāk pastāvīgs. Viss loģiski

Atbildēt

niansīte

06.07.2021. 11:43

Ja būtu aicinājums dedzināt minorlelli , tad būtu cita runa . Bet tā ...

Atbildēt

Iu

06.07.2021. 11:42

»

Ui

Golubeva labi laiza


A kur ir ziņas par faktiem, kas ticami apstiprina šos faktus? Kam laiza un/vai ko laiza? Varbūt - platoniskas mīlas gadījums, un apsekotais subjekts laiza tikai saldējumu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...