Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Papildinājums

06.09.2021. 09:35

Iepriekš ņirgājāmies par žurnālistiem, sak kapitālismā žurnālists ir gatavs pārdot jebkuru patiesību par jūsu naudu. Tagad nāk atskārsme, ka ar zinātni ir tas pats. Jebkuri zinātniski pierādījumi par jūsu naudu.
Raksts labs. Perevoščikovam nepatiks, bet Pavļuts nesapratīs.

Atbildēt

optimizācijas uzdevums

06.09.2021. 07:01

Dažādās vietās iet dažādi. Tāpēc profesors vietumis bija nekonkrēts.
Epidēmiju gaitai seko pēc MIRUŠO skaita dinamikas. Tātad...

Atbildēt

hmmm

06.09.2021. 05:03

Kārtējais raksts no sērijas vajag izdarīt tā, lai visi ir jauni, veseli un bagāti .. neviens taču neiebilst .. pie varas esošie neko nedara, lai tas notiktu .. jūs man jautājat, kas konkrēti jādara .. es nevaru uz to atbildēt .. es nezinu atbildi, jo tā ir atkarīga no pārāk daudzām lietām, uz kurām man nav atbilžu.

Atbildēt

nu

05.09.2021. 23:11

Tā arī nesapratu, ko autors piedāvāja darīt? Pansionātus padarīt par koncentrācijas nometnēm, kuros kopā ar iemītniekiem aiz dzeloņstiepļu žoga uzturas arī darbinieki? Tādās pat koncentrācijas nometnēs sadzīt visus ģimenēs dzīvojošos seniorus?

Autors protams saka, ka tāda doma nebija, tikai to ko viņš piedāvā var realizēt tikai un vienīgi tādā veidā un nekā citādāk!

Un tas viss tikai tāpēc lai jaunuļi varētu tusēt pa klubiem un vazāties pa veikaliem.

Atbildēt

Es

05.09.2021. 22:26

Izgāju vakar un šodien divus lielus t/c. Ar tādu apmeklētāju un klientu skaitu, ilgstoši ierobežojot ekonomiku un cilvēkus, nākotne, arī ar cenu celšanos, būs skumjāka nekā šķita...

Atbildēt

Pirātu partija

05.09.2021. 21:00

»

Skarbi

Izraēla jau plāno ceturto devu. Ceru, ka vakcīnas palīdzēs, bet esiet gatavi, ka ar divām potēm būs pa maz. Nevakcinētie vakcinētiem vēl veselību un ilgu mūžu, bet vakcinētie nevakcinētiem vēl ātrāk nomirt! Vsi nav dīvaina pasaule, kurā dzīvojam...


Par Izraēlu jau rakstīju, tie 40.zelta dālderi ko viņi kartējo reizi aņēma Latviešu tautai, izies viņiem šķībi.
Pēc trīs gadiem tādas valsts nebūs! Būs rezervācija, kur dzīvos košēri ēbreji. Atlikušos, pusslimos, sadurtos padzīs.
Izraēla ļoti labs piemērs, kā nevajag darīt.
Jo vairāk sadurto, jo lielaka saslimstība.
Tuvākā laikā reģionā kārš , iesaistītas visas blakus atrodošās valstis, Izraēlas karavīri kara laukā kritīs ne no lodēm, kritīs no piecreiz iedurtām vakcīnām!
P.S. Drīz jābūt Anglijas karalienei un lidmašīnai ar vīrusiem un virusologiem. Sekojam ziņām.
Līdz gada beigām liela tīrīšana, covididiotus no augšējā gala ņems čupām prom.

Atbildēt

.

05.09.2021. 21:00

»

nevis endēmiska

bet sporadiska. Populācija netulkojas kā pūlis, tā tulko tikai č


Tur "pūlis" tiek lietots, jo tā ir atsauce uz "pūļa imunitāti". Oriģinālā tur ir "herd" no "herd immunity".

"Sporādiska" nozīmē pavisam kaut ko citu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

05.09.2021. 20:59

»

kārtējo reizi

sabiedrības "viedokli" PIETIEK programmē pēc savas vajadzības - spied mīnusu, bet pieskaitās pluss


Ja agrāk tas notika epizodiski, tad tagad tā ir čekistu sistēmas neatņemama sastāvdaļa.

Atbildēt

Zinošais

05.09.2021. 20:58

»

kārtējo reizi

sabiedrības "viedokli" PIETIEK programmē pēc savas vajadzības - spied mīnusu, bet pieskaitās pluss


Es PIETIEK vietā vispār šādu vērtējuma iespēju noņemtu. Raksta novērtējums varbūt ir būtisks tā autoram, "sabiedrības" attieksmi tas nez vai ietekmē !

Atbildēt

fakts

05.09.2021. 20:58

Kārtējā tukšmuldēšana, tikai šoreiz profesora līmenī. Citāti - "Es nevaru uz to atbildēt. Es nezinu atbildi, jo tā ir atkarīga no pārāk daudzām lietām", "Tas ir kaut kas aptuveni 2%, 4%, es nezinu precīzi, kaut kāds skaits", "Es nezinu. Man šķiet, ka zinātniskajā literatūrā valda skeptisks noskaņojums", "Man šķiet, ka baku vakcīna arī bija tāda, lai gan es neesmu speciālists tur".

Atbildēt

Skarbi

05.09.2021. 20:47

Izraēla jau plāno ceturto devu. Ceru, ka vakcīnas palīdzēs, bet esiet gatavi, ka ar divām potēm būs pa maz. Nevakcinētie vakcinētiem vēl veselību un ilgu mūžu, bet vakcinētie nevakcinētiem vēl ātrāk nomirt! Vsi nav dīvaina pasaule, kurā dzīvojam !?

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9959811/Israel-planning-administer-FOURTH-Covid-vaccine-adjusted-fight-new-variants.html

Atbildēt

kārtējo reizi

05.09.2021. 20:29

sabiedrības "viedokli" PIETIEK programmē pēc savas vajadzības - spied mīnusu, bet pieskaitās pluss...

Atbildēt

nevis endēmiska

05.09.2021. 19:35

bet sporadiska. Populācija netulkojas kā pūlis, tā tulko tikai č
populus-tauta

Atbildēt

Neizdevusies valsts un zaglīgi politiķi ir nāvīga kombinācija

05.09.2021. 18:24

»

Pirātu partija

Pfizer...


Farmācijas BIZNESS gadu gaitā valstu piemērotās soda naudās un civilprocesos ir samaksājis ap triljonu.
Flupertīns, Glafenīns, Talidomīds utt. Zinātnieku kļūdas par pliku sorry (vai pat bez tā) ir uzņēmušies un amortizējuši iedzīvotāji, bērni, grūtnieces, vecie ļaudis.

Atbildēt

Pirātu partija

05.09.2021. 17:07

Pfizer.
Kas jums jāzin par farmācijas mafiju!
Kompanija Pfizer 2009.gadā samaksāja sodu 2.3$ miļjardus par saviem zāļu meliem un to pielietošanu! Pretiekaisuma zāles noņēma no aprites 2005.gadā, bet sodu samaksaja tikai 2009.gadā.
Par to ar ko indē cilvēkus tagad, būs līdzīgi.
Moderna.
Moderna tā iepatikās mRNS vakcīnas ka šī kompānija āfrikā sāka izmēģināt jaunas zāles. Zāles domātas AIDS ārstēšani, izmēģina šī kompānija uz jaunām nēģeru sievietēm!
P.S. Atgādināšu, slimošana un inficēšanās ar COIVID nav atkarīga no vecuma, rasas vai dzimuma, tā ir atkarīga tikai no cilvēka imunitates tipa!
Inficēšanās iespēja cilvēkiem ar otro imunitates tipu ir 29 reizes lielāka nekā cilvēkiem ar pirmo imunitātes tipu.
Un ja cilvēku imunitēte pirmā tipa gadījumā ļoti labi tiek galā ar vīrusu, tad otrā imunitates tipa gadījumā var būt sarežģījumi. Imunitāte vienkārši pamana vīrusu pa vēlu!
Cilvēkiem ar pirmo imunitātes tipu, baidīties nevajag, ja arī saslims, slimību pārnesīs ļoti viegli, pat iespējams nepamanīs.

Atbildēt

Elmars

05.09.2021. 15:56

Štrunts par lokdauniem, tie čaļi pat iedomāties nevar, cik kovidbīstamas ir apenes veikala plauktā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

18

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

FotoPēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina par apdraudējumu fundamentālām demokrātijas vērtībām – vārda brīvībai un mediju neatkarībai. Mēs vēlamies tam pievērst sabiedrības uzmanību un aicināt to nepieļaut.
Lasīt visu...

21

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

FotoJāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar Putinu par iespēju pielietot kodolieročus mainīja manu viedokli par Makrona kungu. Šis Francijas prezidenta paziņojums ir būtisks pagrieziens (ja tas būs noturīgs) Eiropas un kopumā Rietumu līdzšinējā politikā, kas pārsvarā ir bijusi mērķēta uz izvairīšanos no tiešas konfrontācijas ar Krieviju.
Lasīt visu...

12

Labā un ļaunā saknes

FotoĀdolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi dvēselē viņi ir tādi paši kā es.” Pa lielam tāda ir arī atbilde uz jautājumiem, kur ir meklējamas gan labā, gan ļaunā saknes - tās faktiski ir cilvēkos pašos, jo viņu izvēles rada politiskas sekas un nākotni.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...