Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaļais pūķis 🐉

24.10.2018. 10:54

»

Litrs

Ar ko viņš ieziedies


Izskatās pēc Zilās lagūnas Islandē. Pamests karjers + ģeotermālie ūdeņi ar sēra piedevu. Latviešu folklorā gar sērs ar nelabo asociējas :)
Ir jau labi pabraukāt pa pasauli uz nodokļu maksātāju rēķina, bet uz tribīnes Vājonis: duju, duju...

Atbildēt

to Mja

24.10.2018. 10:01

»

Mja -


Kāda vēl skola? Citadeles valsts nozagšanas megaafēras figurantiem pēc taisnības jābaro tārpi. 300 - 400 miljoni būtu pietiekama summa, lai visus Vienotības neliešus un aktīvākos to atbalstītājus Ķīnā publiski nošautu.

Atbildēt

Mja -

24.10.2018. 08:05

»

Lode

Lode ir lētāk. Dārgi viņiem tērēt maizi , kameras uttUz skolu sākumā tā kā vajag !!!

Atbildēt

Šausmas

24.10.2018. 07:43

»

Litrs

Ar ko viņš ieziedies


Tā tak ir Sikšņa sperma - lai dabūtu kukuli Vājonis ir gatavs atsūkāt jebkuram krertīnam !

Atbildēt

Krievu prezidents Latvijas prezents

24.10.2018. 07:25

Vajag ieraut zzs komunistam preža sūdam

Atbildēt

polšs

24.10.2018. 01:22

»

Litrs

Ar ko viņš ieziedies


Ar šķidriem pīļu sūbiem.
Mazgājas vircasbedrē, savā ierastajā vannā.

Atbildēt

to Ha

23.10.2018. 23:40

»

Ha

Nez, ko te pērkamais Lapato Lapsa uzlikts sildīt veco Citadeles zupu? Nepareizajiem pārdeva - amerikāņiem, bet īstenībā vajadzēja Šefleram un co


Vecā zupa bija "Rīdzenes sarunas", par Citadeles atdošanu par sviestmaizi "amerikāņiem" no Lubjankas Dzeržinska laukumā cietumā sapūs Vējonis, Dombrovskis, Zaķis un pārējie afēras figuranti.

Atbildēt

?

23.10.2018. 21:20

kapec amerikani sledz citadeles filiales vienu pec otras

Atbildēt

Litrs

23.10.2018. 20:35

Ar ko viņš ieziedies?
Mazgājās baseinā kā savā vannā?

Atbildēt

noriebies

23.10.2018. 20:19

Kas tas par prezidentu, ka neko nezina, neko nepazīst, laikam atkal melo.

Atbildēt

Kušakova "Saticība"

23.10.2018. 19:17

»

Zaļais pūķis 🐉

Kamēr Izskaņa nepārņems varu, nekas nemainīsies. Tagad cirks


meklē naudu parujai. Bankas Rīgas domes parādus vairs nepārkreditē.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

23.10.2018. 19:09

»

???

Personas ir zināmas, atliek tikai sagaidīt nepieciešamos vadītājus drošības struktūrās. Pieļauju, ka tas notiks pēc nākošajām vēlēšanām. Cilvēks ir pantu var piemeklēt arī bez noilguma


Kamēr Izskaņa nepārņems varu, nekas nemainīsies. Tagad cirks:
Gobezdems + Papriks + Bordertauns Zolitūdes Bordelis

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

23.10.2018. 19:04

Cita Dēle un Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs :) :) :)

Atbildēt

NN

23.10.2018. 17:52

»

Ku ku

Dodies velreiz uz juridisko fakultāti ! Nav tur NN


sastāvs tur ir acīmredzams, par to nav runas. Vairāk neizteikšos. Cita starpā ar sabistu Sparānu visu var saskaņot.. Paralēli iekļaujot citā lietā. Sasaistot korespondences kontroli ar citu lietu. Procesu varēs pastiept.

Atbildēt

A. Apse

23.10.2018. 13:36

»

Ha

Nez, ko te pērkamais Lapato Lapsa uzlikts sildīt veco Citadeles zupu? Nepareizajiem pārdeva - amerikāņiem, bet īstenībā vajadzēja Šefleram un co


Par 20 000€ kāda autoru grupa īsā laikā sarakstīja grāmatu Embergs un viņa miroņi. Pēc Veroni pasūtījuma. Artai Ģigai no Nekā personiga un Drošuma policijas nepatika, ka viņa tur tika pieminēta. Naudu autori nesaņēma. Mīzītis no SAB nomīza un neko pret Veroni- Meroni un Embergu nepasāka... drīzāk pret Emberga oponentiem, aizsargājot Slavicka un Sarāna- Sparāna SAB Duraša- Juraša ietekmē Šlomo dēlu pirms pašvaldību vēlēšanām. Nezinu, ko gribi man piekarināt? Es tikai strādāju patiesībai. Mītus, ka mani apmaksā Kremlis, ir jāuztur manis paša drošības interesēs..

Atbildēt

Utopija

23.10.2018. 13:06

»

zane

Tāpēc Vējoni uztrauc nākamais Iekšlietu ministrs, kas var atjaunot lietu un šos Citadeles "pārdevējus" iesēdināt uz 10 gadiem. Lai Latvijā kaut ko mainītu ir jāatbrīvojas no mūsu mīļās brīvās Latvijas un tās tautas apzadzējiem. Viņu vieta ir cietumā un uz daudziem gadiem


jo Latvijas likumdošana pat neparedz sodu MP, VP valsts nodevības gadījumā. VP Vējonis, SAM Mīzītis, MP Kučinskis utt. ar izpaust valsts noslēpumus saturošu in formā iju svešu valstu dienestiem, piemēram, Krievijas FSB darbiniekam Slavickim no gāzes biznesa, un viņiem atbildība un sods neiestājas. Jo viņi var būt ietekmējami un realizēt tiešas diversijas pret Latvijas valsts tautsaimniecību pēc citu valstu pasūtījuma. Ne velti tika panākti grozījumi, lai tauta ietekmētu likumdošanu, tai par savu naudu jāsavāc 155 000 parakstu.

Atbildēt

Ha

23.10.2018. 13:04

»

Anna Potapova

Kā jau iepriekšējos komentāros par šo pašu tēmu komentēju, te ir droši saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes. Tādēļ man neviltotu izbrīnu izsauc visaugstākā amata Latvijā šodien ieņēmēja reakcija uz šiem faktiem, ko sabiedrībai plaši nodod pietiek,com. Lai neteiktu vairāk, šī labi saskatāmā klusēšana...


nerada ne mazākās šaubas, ka personu pratināšana ir notikusi vispilnīgākajā slepenībā KNAB telpās
----------
Par vispilnīgāko slepenību var pasmīnēt, ja jau viss te publicēts. Bet kur Tu gribēji, lai pratināšana notiek, uz tirgus plača, vai kā?!

Atbildēt

Ha

23.10.2018. 13:01

Nez, ko te pērkamais Lapato Lapsa uzlikts sildīt veco Citadeles zupu? Nepareizajiem pārdeva - amerikāņiem, bet īstenībā vajadzēja Šefleram un co?!
Spīd kāda pārdale pēc vēlēšanām?!

Atbildēt

zane

23.10.2018. 12:45

Tāpēc Vējoni uztrauc nākamais Iekšlietu ministrs, kas var atjaunot lietu un šos Citadeles "pārdevējus" iesēdināt uz 10 gadiem. Lai Latvijā kaut ko mainītu ir jāatbrīvojas no mūsu mīļās brīvās Latvijas un tās tautas apzadzējiem. Viņu vieta ir cietumā un uz daudziem gadiem.

Atbildēt

???

23.10.2018. 12:07

Personas ir zināmas, atliek tikai sagaidīt nepieciešamos vadītājus drošības struktūrās. Pieļauju, ka tas notiks pēc nākošajām vēlēšanām. Cilvēks ir pantu var piemeklēt arī bez noilguma.

Atbildēt

jautaajums

23.10.2018. 12:06

»

Q

Kā tur bija rakstīts Satversmē par to prezidentu? Cilvēks ar nevainojamu reputāciju? Vai tāds var būt valsts apzadzēju bandas loceklis


Vai kāds partijnieks kādreiz ir bijis vainīgs , vi kāds partijnieks kādreiz ir tiesāts par valsts izzagšanu?
Atliek atcerēties klasiku , Briljanta roku:,,Da ņe vinovataja ja!,,

Atbildēt

Anna Potapova

23.10.2018. 11:06

Kā jau iepriekšējos komentāros par šo pašu tēmu komentēju, te ir droši saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes. Tādēļ man neviltotu izbrīnu izsauc visaugstākā amata Latvijā šodien ieņēmēja reakcija uz šiem faktiem, ko sabiedrībai plaši nodod pietiek,com. Lai neteiktu vairāk, šī labi saskatāmā klusēšana nerada ne mazākās šaubas, ka personu pratināšana ir notikusi vispilnīgākajā slepenībā KNAB telpās. Pēc faktiem izskatās, ka mērķis ir sasniegts visā pilnībā, jo, jo atbildes visiem nopratinātajiem, ja precīzāk, aptaujātajiem ir ļoti līdzīgas - gan Siksnim, gan Vājonim. Un tas tikai nozīmē vienu, ka šajā reizē nav pielietots ne lodāmurs, ne gludeklis patiesības noskaidrošanai. Es varētu pateikt vēl vairāk, bet šoreiz kā Saeimas deputāte paklusēšu. Un tas ir tikai lietas labad.

Atbildēt

Q

23.10.2018. 09:52

Kā tur bija rakstīts Satversmē par to prezidentu? Cilvēks ar nevainojamu reputāciju? Vai tāds var būt valsts apzadzēju bandas loceklis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...