Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

14.09.2017. 18:15

:)):)):))Ja Krievijas militārie KLAUNI vispār tikai DOMĀ... tuvoties Baltijas tautu valstu robežām,- lai tūlīt ATBRUŅO savas kaujas tehnikas- VISUS LĀDIŅUS, lai ved uz Maskaviju-tur uzspridzināt..., un Kriev./ Baltkriev. pusē NODOD tos MILITĀROS LŪŽŅUS, lai pārkausētu Liepājas Metalurgā...Un Vējonis ar VĒJA SLOTU,,,aizdzen pārējos MOŠĶUS tālāk uz AUSTRUMIEM....

Atbildēt

> Ginekologs

21.08.2017. 21:57

;)

Atbildēt

Ginekologs

17.08.2017. 19:13

Vai kāds vēl nesaprot, ka Kučinskis ir Čakšas gaidāmā berna tēvs, jo viņas piedzīvotājam Tēraudam no dzeršanas jau sen vairs nestāv!

Atbildēt

Ganiņam

17.08.2017. 19:08

»

Troļļu gans

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, ...


Tev kā tuvu pietuvinātam VM jau nu gan vajadzēja saprast, ka Belēvičs ministra amatu ieņēma ne tikai ar naudu, bet savām zināšanām un harizmu, un tevis aprakstītā ministra draudzene arī nekad nav bijusi viegla pieneņpūka, bet gan ierēdne ilggadēja.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

14.08.2017. 13:53

Sistēmā strādājošajiem taču nevienam vairs nav noslēpums, ka jau kādu laiku ir uzņemts kurss uz maksas medicīnu. Valdībai vajag naudu betonā tērēt, lai "apgūtu" ES miljardus un papildītu pietuvināto kabatas. Kas tad no tās medicīnas ko sajēdz. Atdos privātajiem, t.sk. tādam galma speciālistam kā Ērglim (kas jau faktiski pašreiz pusprivāti strādā), un viss notiksies. Kaut ko vēl kādu laiku valsts piemaksās, bet nekas jau nemainīsies. Primāro aprūpi nodot pašvaldībām, no kurām tikai dažas spēj strādāt ar plusiem un dotēt citus, ir pilnīgs ārprāts.

Atbildēt

ja kas

14.08.2017. 12:35

VM iet LDDK padomju stila medicīnas sistēmas izveidē,pie tam pilnīgi stulbi vispār nesaprotot kā sistēma darbojas, visur iet pretēji
https://www.economist.com/news/united-states/21726124-policymakers-should-take-close-look-fix-american-health-care-can-be-found?fsrc=scn/tw/te/bl/ed/thefixforamericanhealthcarecanbefoundineurope

Atbildēt

Hi

14.08.2017. 12:29

Īsti netop skaidrs ko ministrijā dara valsts sekretārs Ketners? Pēc raksta stila izskatās, ka raksta autors ir tieši viņš. Un viņa pārziņā ir viss ministrijas darbs. Bet laikam jau nesanāk rebes bīdīt, kā savulaik VIDā , kad kļuva par ģenerāldirektoru ( laikā kad VID sākās visas shēmas ar kurām netiek galā vēl līdz šim). Laikam jau nāksies šim "smalkajam" kundziņam atgriezties VID, jo tur štelles bīdīt ir ierastāk. Tik diemžēl dēļ tādiem ierēdņiem ( kuriem darba rezultāts nav virzīts uz valsts labumu) mūsu valsts ir tur kur viņa ir.

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 12:13

»

nu nu

LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos...


Nerunāju par LU kopumā, bet MF, kurai maz sakara ar jauno ēku, jo MFtur neatrodas. LU MF studenti joprojām čāpo gar Māras dīķi un tur bauda savas tehnoloģijas.RSU, cik man zināms pieder valstij, tā nav privātaugstskola. Domāju, ka tā tomēr celta par ES naudu RSU studējošiem un strādājošiem nevis ikvienam, kas gribēs tur ienākt, jo tehnoloģijas , kuras tur redzēju ,reiz apmeklējot, prasa regulārus universitātes ieguldījumus. Nav jau tikai aparāti, bet simulācijas prasa cilvēresursus, kuru vienkārši LU nav. Par resursu sadrumstalošanu vajadzēja domāt tiem, kas pacēla savu ambīciju dēl cepuri, nekļuva par priekšniekiem AML un izveidoja MF.

Atbildēt

kaža

14.08.2017. 11:53

»

zampa

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt...


Arodslimnieki jau gadiem ilgi ir atstāti bez medicīniskas un sociālās aprūpes.Gadiem ilgi viņiem ir jācieš no slimības izraisītām nepārtrauktām sāpēm,kuras ir izraisījušas darbanespēju un dzīves kvalitates zudumu.Tas liecina par labējo politikas necilvecisko,divkosīgo ievirzi,kuras dēļ cilvēki,kuri visu mūžu ir maksājuši nodokļus,tiek apzināti,ciniski un pretlikumīgi nolemti ciešanām un sabiedrība ir tik tālu izvirtusi,ka akcepte un neliekas manām šādus noziegumus pret cilvēcību.

Atbildēt

nu nu

14.08.2017. 11:26

»

Docs1

Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem...


LU ir pilnīgi jauna pamatēka ar laboratorijām un auditorijām. Labi aprīkotie centri nav RSU privātīpašums ,jo celti pa ES naudu un jābūt pieejamiem visiem. Resursu sadrumstalošana novedusi, ka abās augstskolās ir viduvējs līmenis, ne velti ES studenti tikai iesāk studijas LV, pie pirmās iespējas vēlākos kursos pāriet uz citām ES augstskolām, tikai arābi paliek, jo tur nav svarīgi kāds diploms, ka tik ir.

Atbildēt

STRADINI...GAILEZERZS

14.08.2017. 11:20

ZZS UZSAKTAIS NAUDAS PAGRIEZIENS SLIMNICU VIRZIENA...APREKINAMS....SLIMNICAS NAUDA PAZUD KA MELNAJOS CAURUMOS...UN VALSTS VAR SEGT ZAUDEJUMUS

Atbildēt

Docs1

14.08.2017. 11:00

»

Hi hi

Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni


Konkurss ir liels un no labām skolām, tāpat ārzemniekiem.
Cik zinu, tad RSU izgāja ļoti labā līmenī starptautisku akreditāciju un tai praktiskā bāze ir neapšaubāmi labākā līmenī - gan tehnoloģiju centrs, gan anatomikums ar modernām iekārtām. Un kur nu vēl zobārstniecība. LU tikai tāds zobu higiēnistu komplektiņš, nez kam šie absolventi zobus labos- laikam tikai Āfrikā.
Ieskaties arī docētāju sarakstā. Ja svītro tos, kurus pie studentiem gandrīz nekad neredz, jo augstu lido debesīs vai vairāk dzīvo ārzemēs kā Latvijā ,tad paliek tikai tāds pensionāru komplektiņš.

Atbildēt

Es

14.08.2017. 10:45

»

saulesbrālis

Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi


Skaidrs, ka raksta varoņiem par sevi garlaicīgi lasīt, īstenībā zog vēl vairāk un pelna vēl vairāk.

Atbildēt

Troļļu gans

14.08.2017. 10:42

Var tikai apbrīnot un priecāties par ZZS politisko impotenci. Labi, pirmais ZZS veselības ministrs bija ietekmīgs vīrs zaļo mērgļu branžā, bija daudz investējis savā politiskajā karjerā. Kad sāka gāz podus, pat visādiem brigmaņiem, lembergiem un līdakām vajadzēja pielekt, ka par daudz ir par daudz, nenolikts deputāta mandāts, draudzene pie sāniem uz valsts rēķina, interešu konflikti un vienkārši stulba rīcība un uzvedība. Pieleca, bet par vēlu. Par koalīcijas partneriem un Saeimas opozīciju pat nerakstīšu, nebūs pieklājīgi.
Nu labi. Otrajā reizē taču varēja pārdomātāk. Vai tiešām ZZS tik mazs atbalsts ārstu vidū vai vājo ministru priekšnieku apvārdoja viens nesen izcepts akadēmiķis, daži dakteru priekšnieciņi un pārītis kārīgu zāļu bodnieku? Nevar būt par ministru cilvēks ar tik mazu potenciālu. Es tomēr ticu ZZS politiskajai impotencei. Trešā reize būs līdzīga. 3.šķiras komuņagas un boļševiki neko labāku radīt nav spējīgi. Tāda daba. Lai izdodas vēl vairāk izvilkt dienas gaismā visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības! Par uzvaru 13. Saeimas vēlēšanās! Par sadarbību ar Latvijas sirdīm, saskaņām un citiem sīkreģioniem un meža dīvainīšiem! Urā!!!

Atbildēt

saulesbrālis

14.08.2017. 10:31

»

Un....

Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs


Piekrītu -līdz likumprojektam jau bija garlaicīgi.

Par likumprojektu neizteikšos - juridiski teksti reti kad ir saistoša lasāmviela (tiem ir cits uzdevums).

Atbildēt

hi hi

14.08.2017. 09:59

»

zane

LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu


Tādēļ jau RSU ir tik daudz ārzemnieki, jo nekur citur tā neļauj eksperimentēt un veikt manipulācijas kā Latvijā. Abām augstskolām ir vienas un tās pašās mācību bāzes, apbrīnojami, ka tāda maza valsts var atļauties divas vienādas ļoti dārgas izglītības programmas.

Atbildēt

Anna

14.08.2017. 08:51

Naudas sadalijums ir vērsts uz privāto medicīnu ! Barča , pievērsiet uzmanību , ka NVD privātārstiem apmaksā no valsts par pakalpojuma taloniem ,plus privātais cenrādis , ko noplēš no pacienta .

Atbildēt

zane

14.08.2017. 08:48

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


LU māca medicīnu ar tāfeli un krītu

Atbildēt

šis

14.08.2017. 08:20

viss ir radījis tādu nihilismu, ka pat privātais ārsts par lielu naudu pacientam pat rokas nepieliek un no konsultācijām vispār nav nekādas jēgas un rezultāta arī nav (ar atsevišķiem izņēmumiem).

Atbildēt

Hi hi

14.08.2017. 07:03

»

Docs

Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU


Varbūt tieši tāpēc :D Konkurss mazāks un pēc tam studenti tiek vilkti cauri, lai nepazustu labi mācību rādītāji. Vecaks LU pasniedzējs nav rādītājs -dažādi vecāki, dažādi bērni.

Atbildēt

Docs

14.08.2017. 06:15

»

To Docs

Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte


Nezin kāpēc LU pasniedzēji sūta savus bērnus mācīties uz RSU?

Atbildēt

To Docs

13.08.2017. 22:16

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Liekas nu jau ir otrādi. RSU dramatiski kritusies apmācību kvalitāte.

Atbildēt

Zurnalija

13.08.2017. 22:08

»

Docs

Jā, tiešām, kāpēc būtu vajadzīga LU Medicīnas fakultāte, kas sagatavo vājus ārstus


Tāpat kā Stradiņa universitāte sagatavo svakuckijus ala žurnālistus un ko tik vēl ne! Sajucis viss vienā lielā putra ! Mja!

Atbildēt

Jautājums

13.08.2017. 21:42

Likumā nav paskaidrots kādēļ VM jāfinansē RSU, ja LU Medicīnas fakultāte ir IZM budžetā. Priekš kam valstī vispār vajag divas augstskolas un neskaitāmas medicīnas koledžas ar bezmaksas izglītību ikvienam.

Atbildēt

Būtu

13.08.2017. 21:14

ar kodolīgu likumu jānosaka, ka jebkura likuma tekstā nedrīkstētu būt vairāk par 100 000 zīmēm, Mums ir sarakstīti tonnām likumi un to grozījumi,bet patiesībā nekas jau nedarbojas no tā visa,1. Tauta tos nelasa,jo neinteresanti romāni nav cieņā,2.Juridiskā valoda daudziem nav saprotama, vai netiek saprotamā veidā uzrakstīta.
3. Ticīgie cilvēki cenšas ievērot 10 dieva baušļus, kas neprasa nekādu lasīšanas mākslu.4.Blēžiem un zagļiem ir savi likumi,kaut nerakstīti, bet daudzmaz tiek ievēroti.

Atbildēt

Neviens pat nemana Čaksas pensiju

13.08.2017. 20:11

Privātās medicīnas lobija, e veselībā Pūces rokās, te top ne 4.,bet pat 5. un 6. pensiju līmenis! Super!

Atbildēt

Troļļu gans

13.08.2017. 19:29

Lasu un priecājos par ZZS. Malači! Lai gan 3.šķiras (LPSRS neauga augstāka šķira) komuņagas un boļševiki, tomēr māk strādāt. Tik perfekti izvilkt dienas visus veselības nozares trūkumus, melnumus un nelietības ir jāmāk. Novēlu zaļajiem mērģļiem līdz Saeimas vēlēšanās atrast trešo izcilo veselības ministru, kolēģiem ministriem turpināt nestrādāt komandā un deputātiem, sliņķiem, jo īpaši ārstiem un komisiju vadītājiem, nelikties ne zinis par veselības nozari. Lai pat pašam sajūsminātākam ZZS fanam sāk kaut kas pielekt.

Atbildēt

zampa

13.08.2017. 19:27

Interesantas lietas atklājas, nauda tiks šķiesta pa labi un kreisi. Protams, Mārupes golfa klubs priecāsies - "veselības aprūpes pētījumu un attīstības programmas pasākumiem" - tur jau Ērglim viss kabatā. RSU varēs sūkāt.

Taču interesantākās lietas:

- nelegālajiem imigrantiem paredzēta daudz labāka veselības aprūpe nekā Latvijas pilsoņiem. Smirdīgajiem nēģeriem būs viss, Latvijas lauciniekiem - nekas.

- NATO begemotu veselības aprūpe jāsedz Latvijai, un tā nu gan būs pēc Rietumu tarifa, nevis Latvijas nabagu līmenī.

Charlotewille nepārsteidz.

Atbildēt

Dakteris

13.08.2017. 19:08

»

Tam

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa...


Rēvalds radījis par sevi iespaidu kā ekspertu, bet īstenībā cītīgi sargā savu biznesu, izdevās pat radioloģijas tarifus noturēt ar 30% peļņu, jo tad milijonu nenopelnīsi un "dāvanām" nepietiks.

Atbildēt

Tam

13.08.2017. 19:02

Revaldam patīk gozeties TV ekrānos un runāt par to, ka lv jāattīsta lielais bizness un mikram tur nav ko meklēt, lai nomirst dabīgi, bet paša kantoros ar personalem saslēgti līgumi ka ar pašnodarbinātajiem vai mikram vai sijamm, nemaz pats nealgo, lai optimizētu nodokļus, lai gan personāls straada viņa telpas ar viņa aparatūru!!!

Atbildēt

Un....

13.08.2017. 18:43

»

slīmests

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam


Negribi zināt izcilo VM likumu? Izlasi sākumu un tur viss top skaidrs

Atbildēt

slīmests

13.08.2017. 18:04

Lūdzu godīgi atbildēt, kurš patiešām izlasīja visu līdz galam!?

Kā pēc jāraksta tik garlaicīgi?

Atbildēt

viedais

13.08.2017. 17:36

Valsts budžeta naudas novirzīšana uz privātajām ārstēšanas iestādēm ir valsts naudas nozagšana tās tiešajā nozīmē, un stratēģiskā padome un pārējie gudrīši ir starā par to, jo nauda nāk ka nezin kur likt, bet valsts un pašvaldību slimnīcas iznīkst kopā ar personālu kam pensija būs iztikas minimuma līmenī. Absurdā republika! ZZS rullezz...

Atbildēt

J.M.

13.08.2017. 17:12

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Investēs Vānes slimnīcā 20 mlj eiro kā reģionalā centrā, ar katastrofu medicīnas centru atbrauks pilnas brigādes speciālistu un viss būs dargākajās Šveices privatklīnikās, tikai prāta apjomu nevienam tas nemainīs un neuzlabos. Parastie cilvēki gaidīs bezgaligās rindās vai maksās vēl vairāk kā tagad, jo algas taču mediķiem pieliktas,tarifi (aploksnes) apjomi aug!

Atbildēt

Lakam vajag

13.08.2017. 16:46

»

Valdis

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas


Novēlēt Čakšas bērnam to, ko viņa vēl citiem Latvijas bērniem.

Atbildēt

Valdis

13.08.2017. 16:37

Cerams,ka Čakša dzemdēs cietumā vai vismaz Balvos un pieņems dr Vāne un dr Zeitmanis.Ļaunums vairojas!

Atbildēt

Aija

13.08.2017. 15:52

ZZS valdība dara visu lai bagātākie būtu bagātāki un nabagie tā izdzīti, lai pat nedomā par neko citu ka ēst un gulēt.

Atbildēt

13.08.2017. 15:16

Šķiet, ka ar katru šādu lietu tuvojas vardarbība, gan konkurenti, gan vienkārši no izmisuma. Vai tikpat labi kāds uzbeks vai čečens nospļausies par savu un citu dzīvībām, izvilks durami šauamo. Jo likuma acīmredzami nav, jeb precīzāk - taisnīga likuma. Vēsture rāda - netaisnīgi likumi agri vai vēlu nived pie asinsizliešanas. Nereti pirmie izlej netaisnue, bet tad pienāk atriebe, pret kuru gan cītīgi māca kristietība. Bet vai tiešām ļauna rīcìba nav jāsoda?

Atbildēt

...

13.08.2017. 14:58

Lietuvā valsts nauda nokļūst tikai valsts iestādes, pie mums pilnīga anarhija

Atbildēt

sviests pilnīgs

13.08.2017. 14:42

valstī ir maksas medicīna, tikai visi to baidās teikt, par kvalitāti nākas maksāt atsevišķi.
Nekas jau nemainīsies, varbūt rindas paliks vēl garākas, un maksāsim kabatās vēl vairāk, lai apietu apdrošināšanas radītās rindas

Atbildēt

ZZS nāve

13.08.2017. 13:57

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


Tie 300 000 iedzīvotāju gan nebūs atbalstoši.

Atbildēt

hi hi

13.08.2017. 13:55

»

Alvils

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai


kurš tad vientuļu grūtnieci solīdā vecumā neatbalstīs :D tikai pēc gada vēlešanās atcerēsies kas un kā.

Atbildēt

Alvils

13.08.2017. 13:43

Kāpēc tikai Kučinskim? Čakša ir 100% atbilstoša visai koalīcijai!

Atbildēt

Sise

13.08.2017. 13:32

Pie tik kompetenta premjera visu var saukt par likumu. Sākumā gan derēja painteresēties vai tas vispār atbilst Satversmei!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...