Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgi

11.03.2022. 19:28

»

Fakti

Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām...


vienalga,vai ir tā,vai nav propaganda,ir skaidrs, tas,ka Krievija pārkāpusi citas suverēnas valsts robežu,uzbrūkot ar ieročiem.Bombardējot,apšaudot pilsētas,lai uzbāztos ar savu “dziesmu grāmatu”nolīdzinot veselu valsti.

Atbildēt

Boom

11.03.2022. 17:27

»

Всё так!

Не зря ведь сказано о том, что Киев крестил московию, Киев ее и отпоет. Все идет именно к тому


Pacieties, vēl klients nav iestājies rindā uz kauliņu mazgāšanu, bet nu cenšās visiem spēkiem.

Atbildēt

Пресконференція полонених російських пілотів

11.03.2022. 17:00

https://youtu.be/cfW2AcF1a7s

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

11.03.2022. 16:20

»

Vai to Hanovu jau reiz neiekaustīja?

Ja nemaldos, šis tipiņš jau reiz norāvās uz ielas. Ja nesēž mājās, bet iet uz televīzijām un geju krogiem, atkal var iznākt šmuce


Nav runa par Hanovu, bet gan par tiem, kuri viņu uzklausa un cildina, pat sauc par profesoru! Sabiedrība ir slimāka, ne kā varēja iedomāties! Kādi mēsli vel nāks gaismā, to atspoguļos masu mediji!

Atbildēt

Всё так!

11.03.2022. 15:48

Не зря ведь сказано о том, что Киев крестил московию, Киев ее и отпоет. Все идет именно к тому.

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 15:02

»

Avtozak

Man rodas jautājums no kurienes tu šos jautājumus pārtulkoji un cik tev par troļļošanu maksā


Я боюсь, что при таком "качестве" ответов вопросов будет только больше. И чем такие вот "Ответы" отличаются от реакции тех же россиян, которые кричат, что "Это все западные провокации, только предатели не верят нашим властям, все вы навальные".

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 14:58

»

Kur noliek čemodānu tur roģina

Pēc tavas loģikas sanāk, ja Rīgā dzīvo krievi tad tā ir Krievija. Putins arī teica, krievija nebeidzas nekur. Nekas drīz ierādīs jums aploku


Прочитайте тот пост, на который я отвечал. Там человек уверял, что ранее Донбасс был украинским. Если уж он хочет такими терминами оперировать, тогда уж надо так и говорить-украинским он был в 20 веке. До 20 века именно государства Украина не было. И не надо меня обвинать в поддержке взлядов Путина-именно государства такого не было, была территория, в том числе заселенная украинцами и находящаяся постоянно в разных статусах.
И не надо путать мягкое с синим. Если в Даугавписле при первой республике жило не более 30% латышей, вы же не будете называть этот город древним латышским городом? В силу разных исторических процессов достался Даугавпилс Латвии, значит, повезло. А вот Польше с Вильнюсом (Вильно) не повезло.

Atbildēt

Vai to Hanovu jau reiz neiekaustīja?

11.03.2022. 14:55

Ja nemaldos, šis tipiņš jau reiz norāvās uz ielas. Ja nesēž mājās, bet iet uz televīzijām un geju krogiem, atkal var iznākt šmuce.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 14:00

»

Fakti

Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām...


Lielajām ziņu un fotoaģentūrām ir savi korespondenti praktiski visās lielpilsētās, tostarp Minskā, Kijevā, Maskavā.

Ja negribat izmantot Magnum u.c. materiālus, kuros orientēties un tos izmantot ir diezgan neērti, ja esi bezmaksas lietotājs, iedošu divus linkus, kas parāda, kur un kā strādā aģentūru fotokorespondenti:

https://www.straitstimes.com/multimedia
https://www.theguardian.com/news/series/ten-best-photographs-of-the-day

Vecu Zeļenska kadru izmantošana 2022. gada notkumu ilustrācijai ir redakcionāla politika nevis ziņas.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 13:56

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


P.S. Jūsu uzdotos jautājumus šejienes kontingents nespēj pat saprast, kur nu vēl uz tiem atbildēt. Šeit netiek apmierinātas vajadzības pēc taisnības/patiesības, šeit daudzi cilvēki, kas neko nelemj un neko neietekmē pat savā dzīvē, mēģina radīt iespaidu, ka tie spēs labāk iztērēt savu bezvērtīgo dienu, komentējot kopā ar citiem citā valstī notiekošo. Viņiem (kā vairumam) ir vajadzīga ilūzija.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 13:49

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām).

Atceraties noslīkušo bēgļu puiku Vidusjūras krastā? Attēls tika "pilnveidots".
Atceraties LTV1 māksliniecisko montāžu no Astras pieminekļa atklāšanas?
Zeļenska veco bilžu izmantošanu jaunos materiālos var saprast tikai tik ilgi, kamēr redakcijai nav jaunu. Lielajām redakcijām no karstajiem punktiem pienāk daudz jaunu kadru jebkurā brīdī, arī miera laikā. Blogeri fotografējušajam bez aģentūras ir arī savs konts Instagram.

Propagandas karš pilnīgi noteikti notiek. Atveriet jebkuru Delfi rakstu par Trampu prezidentūras laikā un salīdziniet attēlus ar turpat Delfos izmantotajiem ASV prezidentu attēliem Obamas vai Baidena prezidentūras laikā. Atšķirības ir momentāli redzamas.

Atbildēt

Под Киевом стоят отряды «кадыровцев»

11.03.2022. 13:43

https://inforesist.org/nardep-pod-kievom-stoyat-otryady-kadyrovczev-kotorye-ne-dayut-otstupat-voennym-rf/

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 13:29

»

Kur noliek čemodānu tur roģina

Pēc tavas loģikas sanāk, ja Rīgā dzīvo krievi tad tā ir Krievija. Putins arī teica, krievija nebeidzas nekur. Nekas drīz ierādīs jums aploku


nedari citam to,ko negribi sev.Tā turpinot,Krievija piedzīvos to pašu,ko nodara citām tautām.Cik var lasīt staptautiskajos medijos,aktializējies japāñiem Kuriłu jautājums un lūgta atłauja uz savas zemes izvietot kodolieročus.Ko,pēc šādiem Krievijas izgājieniem,neviens vairs neliegs.

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 12:32

Самое смешное будет от автора через год-другой читать слезную статью типа "ну вот как так, мы к русским в Латвии всей душой. Не считаем их путинистами, не считаем что они отвечают и за действия Путина. Но вот почему они не хотят с нами интегрироваться? Это все опять Путин виноват, он их убеждает. А мы-то что, мы ничего, мы всегда за дружбу народов"))
И коммментарии будут "да, да, все правильно автор говорит, что этим русским не хватает"))

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 12:26

»

Man

te tāds jautājums radās,ja jau garajā peršā pieminēji Donbasu.Visām valstīm ir starptautiski noteiktas robežas.Donbass atrodas Ukrainas teritorijā.To iztīrija no etniskajiem iedzīvotājiem PSRS izvērstais genocīds mākslīgi iztaisītā bada veidā laikā līdz 2pk, tāpat kā citās iekarotajās teritorijās nedaudz...


Да вы хоть историю того края почитайте, какие народы и когда там его населяли. А то вас послушаешь, так Украина в нынешних границах уже сотни лет существует. А вы не в курсе, например, что Львов - это старинный польский город? И поляков оттуда выдавлили как раз после второй мировой? Может, тоже признаете эти факты и призовете восстановить историческую справедливость?
Касательно Гааги-почему-то Гаага видела только преступления сербов, но в упор не видела преступления косоваров. И о чудо, о них председатель этого суда заговорила только тогда, когда..уже ушла с этого поста.

Касательно Донбасса-там были международные наблюдатели, которые фиксировали обстрелы и нарушения с обоеих сторон (можете поискать их отчеты). Но вот какая закавыка: Россия в прессе сообщала только об нарушениях со стороны Украины - тут все понятно, пропоганда, необъективная подача информации, вопросов нет. Удивительно другое-местные наши СМИ старательно писали о количестве нарушений со стороны России, но не упоминали о нарушениях со стороны Украины. Наверно, не хватало места в заметках, да? Ну не может же быть, что это было сознательно, правда?

Поэтому, когда идут справедливые упреки в сторону России об однобокой подаче информации, не стОило бы забывать и самим показывать полную и объективную ситуацию, какая бы неприятная она бы не бывала иногда.
ХОтя о чем это я) Когда одного журналиста спросили, а почему не дает полную картину, ответ был "а я не обязан, я так вижу, ищите сами дополнительную информацию".

Atbildēt

чумной Путлер провалил молниеносную войну и запустил механизм самоликвидации

11.03.2022. 11:05

https://youtu.be/E3xQ92PsILI

Atbildēt

reptilis

11.03.2022. 10:34

»

Jukums

To Hanovu ir jāpatriec no tās profesora vietas, faktiski viņš tur indē studentu prātus pa visām līnijām! Kā tāds vispār ir nonācis sev neatbilstošā amatā? Un, vai tiešām ir kāds students kurš viņu respektē


Viņš tāds nav viens:((..paskatieties Rīga 24 ""ekspertu""Rajevu par karu Ukrainā:(((...es jau divas nedēļas lasu tikai"" cenzor net ""Ukrainas portālu un skatos Ukrainas prezidenta ofisa padomnieku Arestoviču!

Atbildēt

Jukums

11.03.2022. 10:26

To Hanovu ir jāpatriec no tās profesora vietas, faktiski viņš tur indē studentu prātus pa visām līnijām! Kā tāds vispār ir nonācis sev neatbilstošā amatā? Un, vai tiešām ir kāds students kurš viņu respektē?

Atbildēt

marts

11.03.2022. 10:18

»

Jautājums

Jā, nekad neesmu sapratis, kāpēc visos laikos par krievu galvenajiem aizstāvjiem vai cīnītājiem par krievu valsti uzmetušies žīdi. Kurš to spēj izskaidrot


žīdam vienkārši ļoti patīk sūdu maisīt, lai smird.
un vispār tīrasiņu utaino ir dikti maz. dAU ir žido ruskiji fašiskiji narkomani, kā putlers.
AUTORAM PALDIES.

Atbildēt

bonza

11.03.2022. 10:04

jau gadu gadu gadiem esmu ievērojusi, ka šis tips hanovs ir duikti nekaunīgs pret latviešiem. Izklausās, ka pašam mazvērtības kompless, tāpēc mūžīgi tā ņerkstēšana , ka mēs latvieši nez kāpēc pienācīgi nemīlam krievus. Nu drusku uz to pusi velk arī tā velkomiste Iveta Kažoka. Tā arī žēlabaini bazarē parlatviešu nelojalitāti pret ''minoritātēm''.
hanov, ko tu vari iemācīt studentiem, ja tu šitāds divkosis.

Atbildēt

Man

11.03.2022. 10:04

»

O)O

Man nav ne jausmas kas tas tāds par cilvēku ir Hanovs un ko viņš saka, TV neskatos gadus 20, bet šī raksta autors ir absolūts mauka un mēsls...


te tāds jautājums radās,ja jau garajā peršā pieminēji Donbasu.Visām valstīm ir starptautiski noteiktas robežas.Donbass atrodas Ukrainas teritorijā.To iztīrija no etniskajiem iedzīvotājiem PSRS izvērstais genocīds mākslīgi iztaisītā bada veidā laikā līdz 2pk, tāpat kā citās iekarotajās teritorijās nedaudz vēlāk ar izsūtīšanu utt,izvietojot jauniegūtajos rajonos savus iedzīvotājus,kurus nodarbināja rūpniecībā,Donbasā-ogłu ieguvē.Jaunajos laikos Donbass vienalga ir Ukrainas dała.Ja tur notika noziegumi pret civilajiem,kāpēc Krievija nevērsās pie Hāgas starptautiskā tribunāla,uz kuru taciñu łoti labi zina?Vai neaicināja starptautiskos novērotājus?Zinot,ka Putinisti sen pārspējuši propagandā Gebelsu,visticamāk,ka nav pierādījumu.Otrkārt,ja piebrauks pilna Sibīrija kjīniešu,vai viñiem būs tiesības pievienoties Kjīnai vai dibināt savu republiku uz safabricējumu bāzes?Vai Krievija piekristu atteikties no savām zemēm?

Atbildēt

Laila

11.03.2022. 09:52

Vai Hanovs tiešām ir tik neaptēsts, kā izliekas, un nekad nav aizdomājies, kāpēc krievus neieredz visā pasaulē?

Atbildēt

Lopiskā domāšana

11.03.2022. 09:50

Tādi hanovu tēvi un vectēvi stāvēja acīmredzot pie lopu vagona, kad mani 6 mēnešu vecumā tajā kopā ar vecomāti iegrūda iznīcībai, badam un nāvei, bet manus vecākus kā Latvijas patriotus nošāva. Tādi hanovi laikam arī bija tie, kuri ievācās manu vecāku mājās, bet viņu sievas uz ballēm vilka manas vecmāmiņas naktskreklus. Šodien vēl nav gana? Vēl turpināsiet iznīcināt latviešu tautu? Mēs esam savā zemē un nevienu nelūdzam te ne ienākt, ne palikt, ne arī aizbraukt no tās.

Atbildēt

Tikai ar dustu

11.03.2022. 09:44

Tādi hanovi aizmirst, ka pats visu mūžu rijis Latvijas un latviešu ražoto speķi, mācījies latviešu skolās un augstskolās, ticis noodrosināts ar darbu , dzīvokli, brīvību, kā arī vēl joprojām viņu nebāz cietumā par valsts nomelnošanu un naida kurināšanu.Tā vien gribas tādiem hanoviem iedot ar kerzoviku pa pakaļu. Ilgi nav staigājis pufaikā un kerzovikos, dzēris samogonu un rijis pliku siļķi.

Atbildēt

īstā atbilde

11.03.2022. 09:42

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


Kas liek domāt, ka slimnīca un dzemdību nams nebija evakuēti? Tur nebija simtiem līķu kā tas būtu, ja uzbrukums notiktu normālos apstākļus. Pilnībā to evakuēt nevar, jo pilsētā, neskatoties uz fašistiskās krievijas veiktajām apšaudēm un bombardēšanu, dzīvo cilvēki.
Ukrainas armijas karavīri dzemdību nama pagalmā veica cietušo evakuāciju un fiksēja nodarītos postījumus.
Video ir visparastākais kādu var uzņemt ar jebkuru telefonu un pilnīgi loģiski tika arī tūlīt izplatīts, jo filmētājam nebija nodoma to paglabāt mājās, lai tumšos vakaros skatītos kopā ar ģimeni.

Atbildēt

Rokiela

11.03.2022. 09:28

Viss uzrakstīts ļoti precīzi!

Tuvojas 9.maijs. Drošības policijai un valsts policijai jābūt gatavai aizturēt VISUS diversantus, kas pie FALLA/.IMPJA valkās Krievijas, PSRS, simboliku, Z burtus un visu līdzīgo.

Atbildēt

Nūū

11.03.2022. 09:00

»

Es

Bigbens mazliet satrakojies. Twitterī raksta, ka iešot turpmāk nevis runāt, bet kauties ar viņa atpazītiem vatņikiem. Nu, labi, dabūs kāvienu, pāries Lāčplēsim dūša...


vismaz jūsu nogānītajai Latvijai tais gados bija,ko ēst un pat pārdot bija ko.Tā neaplaupīja citas valstis,neslepkavoja, badā 8 miljonus no” pareizticīgās brāłu tautas” sadistiski nenogalināja un nevienam neuzbruka.Godīgā darbā nopelnīja savas zelta rezerves.Ko nevar teikt par”īsti diženo vienīgo gaismas nesëju”psrs/krieviju.Kura mūžīgi badā,alkatībā un savā lielummānijā apdullusi mēgjina ko nozagt,aplaupīt,uzspiest “savu mīlestību”visiem .Starp citu,cik ”vienīgās diženās” iedzīvotāji pametuši to un dzīvo citās valstīs,tostarp nogānītajā LV,piemēram,ar Amerikas,Japānas,Lielbritānijas iedzīvotājiem?Škjiet,ka nupat no “varenās diženās” metas prom vēl trakāk,kā no Ukrainas.

Atbildēt

un vēl

11.03.2022. 08:49

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


viņš jau nepasaka, ka tas viss nāk NO KRIEVIJAS ČEKISTIEM-VERDZĪBAS IEKĀRTAS ATJAUNOTĀJIEM. demagogs. PSRS skolotājas taču zināt. Kaut ko stulbāku vēl varat iedomāties????????? ebreju bērni gan tiek mācīti un neseksojas kā suņi zālājos, ebreju zēns ar balinātu ezotēriķi pabiru neprecas...

Atbildēt

piekrītu

11.03.2022. 08:45

»

Tā var runāt ieinteresētais valsts iznīcināšanā

źdanok, ušakov, mamikin, kabanof un daudzi citi runā latviešu valodā, bet vai tas viņiem traucē kalpot mātuškai un tur valdošajiem režīmiem. Kādēļ jāmelo pašiem sev, ka okupanti un komunisti kuri bija okupācijas darba instruments, latviešiem pēkšņi labklājību novēlēs. Vai trīsdesmit gadus ilgušais zagšanas...


bet - vispirms visas valsts skolas valsts valodā, tālāk- skolotājiem algas paaugstināt, lai strādā profesionāļi (zinu, aizgāju no skolas pēc piecu gadu darba tieši naudas dēļ), skolās ļoti daudz jāstāsta par vēsturi, kultūru- klases audzināšanas stundās.
Jāaptur iespēja visus šos demagoģijas kanālus klausīties.
JA cilvēks tiešām ir tik neapmierināts ar dzīvi Latvijā, jādod iespēja pārcelties uz tīkamu un atbalstošu valsti

Atbildēt

Tas

11.03.2022. 08:42

»

rektoram

Hanovs ir viens šmucīgs pedarasts, kurš bija pārbijies Agenskalna tirgū un paslēpies būdā pie puķu tantēm, kad krievs viņu aicināja "sadarboties" un pliku instrumentu rādīja! Brīnums kā šādu krievmīli tur RSU un laiž tur maitāt studentus


bija Maskavas forštatē,un pēc darbībām un leksikas tie,visticamāk,bija krievu izcelsmes izbijušie cietumnieki,narkomāni,zeki,kas tur apgrozās biezā slānī.Tur bieži komentārus un draudus varēja izpelnīties jebkurš,tāda publika.Žēl,ka cilvēks,kas ir augsti mācīts,šādus faktus un citus -rakstā minētos,vispārinot,attiecina uz visu Latvijas sabiedrību,tādā veidā manipulatīvi mēģinot noskaņot un veidot sabiedrisko domu.

Atbildēt

sekss ārprātu holivudā

11.03.2022. 08:40

sāk čeksits režisors rožē un no pavārtēm nākusī narkomāne merilina...kam smadzeņu maz, tie visi atdarināja līdz Magonei Grētai un virzas ēšanai...sievietes tagad kā kuces, vīriešiem uzmācas...

Atbildēt

tas viss pareizi

11.03.2022. 08:33

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


demagoģijas pamatprincips-99% taisnības, 1 % melu. pie kam visa tā 'izglītības' sistēma jau nāk no krievijas čekistiem. Puķins tik stulbs, ka patreiz karo ķīnieši arābu interesēs... tā nu ir tā pavāŗtes izglītība.

Atbildēt

Nūū

11.03.2022. 08:30

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


redzams,ka rakstījis,kas dzemdētājām nekad tuvumā nav bijis.Uz dzemdību namu pārsvarā dodas tad,kad jau ir jādzemdē.Ir sācies process,kura laikā,kā par sāpēm un pareizu tā norisi,neko citu nav iespējams padomāt.Ir arī ļoti grūti pārvietoties,neiespējami,ja sākušās dzemdības.Tās var ilgt,ievilkties,būt dažādi sarežģījumi,pauzes.Pēc dzemdībām pirmās dienas gan sievietei nav vieglāk,gan tikko jaundzimuša bērna transportēšanu kopā ar māti ir sarežgjīta.Par to Ukrainas armijas atrašanos tur-viņi taču vēl pilsētā bija,pilsēta vēl nebija kritusi?Kāpēc lai militāristi nepalīdzētu šajā gadījumā,iespējams,savām sievām,māsām,draudzenēm?Ari citos video par cietušajām apdzīvotajãm vietām,formās ģērbti vīri palīdz evakuēties.Ieliekot video jūtubē,tai pašā brīdī to ierauga visā pasaulē,ne tikai Zeļenskis,kuram tiek ziņots par okupantu kustību un darbībām.

Atbildēt

skats no (m)alas

11.03.2022. 02:06

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

boriss

11.03.2022. 00:01

tas ir taču slavens ķengaragā,jo no visām pusēm uzbrūk veči bijušie mīlnieki. šim liela ģimene",
dzīvo ar veci. --ielieciet -googlē- famile-uzzināsiet visu,kā šis sevi reklamē. laikam pauri
atdauzījjis

Atbildēt

Bidla hujovs

10.03.2022. 23:29

»

nabaga Hanovs....

Grūts liktenis viņam.Visi viņam uzbrūk.Gan rusofobiskie naciķi,gan homofobi Rīgas ielās.Jel beidziet vajāt nabaga Hanovu


Uz laukiem pārceļoties diez vai laucinieki sapratīš ka jocīgais rīgas onkulis pie ciema viekala bērniem čupačupsus dalīs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...