Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgi

11.03.2022. 19:28

»

Fakti

Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām...


vienalga,vai ir tā,vai nav propaganda,ir skaidrs, tas,ka Krievija pārkāpusi citas suverēnas valsts robežu,uzbrūkot ar ieročiem.Bombardējot,apšaudot pilsētas,lai uzbāztos ar savu “dziesmu grāmatu”nolīdzinot veselu valsti.

Atbildēt

Boom

11.03.2022. 17:27

»

Всё так!

Не зря ведь сказано о том, что Киев крестил московию, Киев ее и отпоет. Все идет именно к тому


Pacieties, vēl klients nav iestājies rindā uz kauliņu mazgāšanu, bet nu cenšās visiem spēkiem.

Atbildēt

Пресконференція полонених російських пілотів

11.03.2022. 17:00

https://youtu.be/cfW2AcF1a7s

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

11.03.2022. 16:20

»

Vai to Hanovu jau reiz neiekaustīja?

Ja nemaldos, šis tipiņš jau reiz norāvās uz ielas. Ja nesēž mājās, bet iet uz televīzijām un geju krogiem, atkal var iznākt šmuce


Nav runa par Hanovu, bet gan par tiem, kuri viņu uzklausa un cildina, pat sauc par profesoru! Sabiedrība ir slimāka, ne kā varēja iedomāties! Kādi mēsli vel nāks gaismā, to atspoguļos masu mediji!

Atbildēt

Всё так!

11.03.2022. 15:48

Не зря ведь сказано о том, что Киев крестил московию, Киев ее и отпоет. Все идет именно к тому.

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 15:02

»

Avtozak

Man rodas jautājums no kurienes tu šos jautājumus pārtulkoji un cik tev par troļļošanu maksā


Я боюсь, что при таком "качестве" ответов вопросов будет только больше. И чем такие вот "Ответы" отличаются от реакции тех же россиян, которые кричат, что "Это все западные провокации, только предатели не верят нашим властям, все вы навальные".

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 14:58

»

Kur noliek čemodānu tur roģina

Pēc tavas loģikas sanāk, ja Rīgā dzīvo krievi tad tā ir Krievija. Putins arī teica, krievija nebeidzas nekur. Nekas drīz ierādīs jums aploku


Прочитайте тот пост, на который я отвечал. Там человек уверял, что ранее Донбасс был украинским. Если уж он хочет такими терминами оперировать, тогда уж надо так и говорить-украинским он был в 20 веке. До 20 века именно государства Украина не было. И не надо меня обвинать в поддержке взлядов Путина-именно государства такого не было, была территория, в том числе заселенная украинцами и находящаяся постоянно в разных статусах.
И не надо путать мягкое с синим. Если в Даугавписле при первой республике жило не более 30% латышей, вы же не будете называть этот город древним латышским городом? В силу разных исторических процессов достался Даугавпилс Латвии, значит, повезло. А вот Польше с Вильнюсом (Вильно) не повезло.

Atbildēt

Vai to Hanovu jau reiz neiekaustīja?

11.03.2022. 14:55

Ja nemaldos, šis tipiņš jau reiz norāvās uz ielas. Ja nesēž mājās, bet iet uz televīzijām un geju krogiem, atkal var iznākt šmuce.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 14:00

»

Fakti

Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām...


Lielajām ziņu un fotoaģentūrām ir savi korespondenti praktiski visās lielpilsētās, tostarp Minskā, Kijevā, Maskavā.

Ja negribat izmantot Magnum u.c. materiālus, kuros orientēties un tos izmantot ir diezgan neērti, ja esi bezmaksas lietotājs, iedošu divus linkus, kas parāda, kur un kā strādā aģentūru fotokorespondenti:

https://www.straitstimes.com/multimedia
https://www.theguardian.com/news/series/ten-best-photographs-of-the-day

Vecu Zeļenska kadru izmantošana 2022. gada notkumu ilustrācijai ir redakcionāla politika nevis ziņas.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 13:56

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


P.S. Jūsu uzdotos jautājumus šejienes kontingents nespēj pat saprast, kur nu vēl uz tiem atbildēt. Šeit netiek apmierinātas vajadzības pēc taisnības/patiesības, šeit daudzi cilvēki, kas neko nelemj un neko neietekmē pat savā dzīvē, mēģina radīt iespaidu, ka tie spēs labāk iztērēt savu bezvērtīgo dienu, komentējot kopā ar citiem citā valstī notiekošo. Viņiem (kā vairumam) ir vajadzīga ilūzija.

Atbildēt

Fakti

11.03.2022. 13:49

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


Dokumentālā fotogrāfija tagad tiek izmantota manipulatīvi un bez kautrēšanās (pat zinot par Google Lens un citu servisu iespējām).

Atceraties noslīkušo bēgļu puiku Vidusjūras krastā? Attēls tika "pilnveidots".
Atceraties LTV1 māksliniecisko montāžu no Astras pieminekļa atklāšanas?
Zeļenska veco bilžu izmantošanu jaunos materiālos var saprast tikai tik ilgi, kamēr redakcijai nav jaunu. Lielajām redakcijām no karstajiem punktiem pienāk daudz jaunu kadru jebkurā brīdī, arī miera laikā. Blogeri fotografējušajam bez aģentūras ir arī savs konts Instagram.

Propagandas karš pilnīgi noteikti notiek. Atveriet jebkuru Delfi rakstu par Trampu prezidentūras laikā un salīdziniet attēlus ar turpat Delfos izmantotajiem ASV prezidentu attēliem Obamas vai Baidena prezidentūras laikā. Atšķirības ir momentāli redzamas.

Atbildēt

Под Киевом стоят отряды «кадыровцев»

11.03.2022. 13:43

https://inforesist.org/nardep-pod-kievom-stoyat-otryady-kadyrovczev-kotorye-ne-dayut-otstupat-voennym-rf/

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 13:29

»

Kur noliek čemodānu tur roģina

Pēc tavas loģikas sanāk, ja Rīgā dzīvo krievi tad tā ir Krievija. Putins arī teica, krievija nebeidzas nekur. Nekas drīz ierādīs jums aploku


nedari citam to,ko negribi sev.Tā turpinot,Krievija piedzīvos to pašu,ko nodara citām tautām.Cik var lasīt staptautiskajos medijos,aktializējies japāñiem Kuriłu jautājums un lūgta atłauja uz savas zemes izvietot kodolieročus.Ko,pēc šādiem Krievijas izgājieniem,neviens vairs neliegs.

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 12:32

Самое смешное будет от автора через год-другой читать слезную статью типа "ну вот как так, мы к русским в Латвии всей душой. Не считаем их путинистами, не считаем что они отвечают и за действия Путина. Но вот почему они не хотят с нами интегрироваться? Это все опять Путин виноват, он их убеждает. А мы-то что, мы ничего, мы всегда за дружбу народов"))
И коммментарии будут "да, да, все правильно автор говорит, что этим русским не хватает"))

Atbildēt

Хм

11.03.2022. 12:26

»

Man

te tāds jautājums radās,ja jau garajā peršā pieminēji Donbasu.Visām valstīm ir starptautiski noteiktas robežas.Donbass atrodas Ukrainas teritorijā.To iztīrija no etniskajiem iedzīvotājiem PSRS izvērstais genocīds mākslīgi iztaisītā bada veidā laikā līdz 2pk, tāpat kā citās iekarotajās teritorijās nedaudz...


Да вы хоть историю того края почитайте, какие народы и когда там его населяли. А то вас послушаешь, так Украина в нынешних границах уже сотни лет существует. А вы не в курсе, например, что Львов - это старинный польский город? И поляков оттуда выдавлили как раз после второй мировой? Может, тоже признаете эти факты и призовете восстановить историческую справедливость?
Касательно Гааги-почему-то Гаага видела только преступления сербов, но в упор не видела преступления косоваров. И о чудо, о них председатель этого суда заговорила только тогда, когда..уже ушла с этого поста.

Касательно Донбасса-там были международные наблюдатели, которые фиксировали обстрелы и нарушения с обоеих сторон (можете поискать их отчеты). Но вот какая закавыка: Россия в прессе сообщала только об нарушениях со стороны Украины - тут все понятно, пропоганда, необъективная подача информации, вопросов нет. Удивительно другое-местные наши СМИ старательно писали о количестве нарушений со стороны России, но не упоминали о нарушениях со стороны Украины. Наверно, не хватало места в заметках, да? Ну не может же быть, что это было сознательно, правда?

Поэтому, когда идут справедливые упреки в сторону России об однобокой подаче информации, не стОило бы забывать и самим показывать полную и объективную ситуацию, какая бы неприятная она бы не бывала иногда.
ХОтя о чем это я) Когда одного журналиста спросили, а почему не дает полную картину, ответ был "а я не обязан, я так вижу, ищите сами дополнительную информацию".

Atbildēt

чумной Путлер провалил молниеносную войну и запустил механизм самоликвидации

11.03.2022. 11:05

https://youtu.be/E3xQ92PsILI

Atbildēt

reptilis

11.03.2022. 10:34

»

Jukums

To Hanovu ir jāpatriec no tās profesora vietas, faktiski viņš tur indē studentu prātus pa visām līnijām! Kā tāds vispār ir nonācis sev neatbilstošā amatā? Un, vai tiešām ir kāds students kurš viņu respektē


Viņš tāds nav viens:((..paskatieties Rīga 24 ""ekspertu""Rajevu par karu Ukrainā:(((...es jau divas nedēļas lasu tikai"" cenzor net ""Ukrainas portālu un skatos Ukrainas prezidenta ofisa padomnieku Arestoviču!

Atbildēt

Jukums

11.03.2022. 10:26

To Hanovu ir jāpatriec no tās profesora vietas, faktiski viņš tur indē studentu prātus pa visām līnijām! Kā tāds vispār ir nonācis sev neatbilstošā amatā? Un, vai tiešām ir kāds students kurš viņu respektē?

Atbildēt

marts

11.03.2022. 10:18

»

Jautājums

Jā, nekad neesmu sapratis, kāpēc visos laikos par krievu galvenajiem aizstāvjiem vai cīnītājiem par krievu valsti uzmetušies žīdi. Kurš to spēj izskaidrot


žīdam vienkārši ļoti patīk sūdu maisīt, lai smird.
un vispār tīrasiņu utaino ir dikti maz. dAU ir žido ruskiji fašiskiji narkomani, kā putlers.
AUTORAM PALDIES.

Atbildēt

bonza

11.03.2022. 10:04

jau gadu gadu gadiem esmu ievērojusi, ka šis tips hanovs ir duikti nekaunīgs pret latviešiem. Izklausās, ka pašam mazvērtības kompless, tāpēc mūžīgi tā ņerkstēšana , ka mēs latvieši nez kāpēc pienācīgi nemīlam krievus. Nu drusku uz to pusi velk arī tā velkomiste Iveta Kažoka. Tā arī žēlabaini bazarē parlatviešu nelojalitāti pret ''minoritātēm''.
hanov, ko tu vari iemācīt studentiem, ja tu šitāds divkosis.

Atbildēt

Man

11.03.2022. 10:04

»

O)O

Man nav ne jausmas kas tas tāds par cilvēku ir Hanovs un ko viņš saka, TV neskatos gadus 20, bet šī raksta autors ir absolūts mauka un mēsls...


te tāds jautājums radās,ja jau garajā peršā pieminēji Donbasu.Visām valstīm ir starptautiski noteiktas robežas.Donbass atrodas Ukrainas teritorijā.To iztīrija no etniskajiem iedzīvotājiem PSRS izvērstais genocīds mākslīgi iztaisītā bada veidā laikā līdz 2pk, tāpat kā citās iekarotajās teritorijās nedaudz vēlāk ar izsūtīšanu utt,izvietojot jauniegūtajos rajonos savus iedzīvotājus,kurus nodarbināja rūpniecībā,Donbasā-ogłu ieguvē.Jaunajos laikos Donbass vienalga ir Ukrainas dała.Ja tur notika noziegumi pret civilajiem,kāpēc Krievija nevērsās pie Hāgas starptautiskā tribunāla,uz kuru taciñu łoti labi zina?Vai neaicināja starptautiskos novērotājus?Zinot,ka Putinisti sen pārspējuši propagandā Gebelsu,visticamāk,ka nav pierādījumu.Otrkārt,ja piebrauks pilna Sibīrija kjīniešu,vai viñiem būs tiesības pievienoties Kjīnai vai dibināt savu republiku uz safabricējumu bāzes?Vai Krievija piekristu atteikties no savām zemēm?

Atbildēt

Laila

11.03.2022. 09:52

Vai Hanovs tiešām ir tik neaptēsts, kā izliekas, un nekad nav aizdomājies, kāpēc krievus neieredz visā pasaulē?

Atbildēt

Lopiskā domāšana

11.03.2022. 09:50

Tādi hanovu tēvi un vectēvi stāvēja acīmredzot pie lopu vagona, kad mani 6 mēnešu vecumā tajā kopā ar vecomāti iegrūda iznīcībai, badam un nāvei, bet manus vecākus kā Latvijas patriotus nošāva. Tādi hanovi laikam arī bija tie, kuri ievācās manu vecāku mājās, bet viņu sievas uz ballēm vilka manas vecmāmiņas naktskreklus. Šodien vēl nav gana? Vēl turpināsiet iznīcināt latviešu tautu? Mēs esam savā zemē un nevienu nelūdzam te ne ienākt, ne palikt, ne arī aizbraukt no tās.

Atbildēt

Tikai ar dustu

11.03.2022. 09:44

Tādi hanovi aizmirst, ka pats visu mūžu rijis Latvijas un latviešu ražoto speķi, mācījies latviešu skolās un augstskolās, ticis noodrosināts ar darbu , dzīvokli, brīvību, kā arī vēl joprojām viņu nebāz cietumā par valsts nomelnošanu un naida kurināšanu.Tā vien gribas tādiem hanoviem iedot ar kerzoviku pa pakaļu. Ilgi nav staigājis pufaikā un kerzovikos, dzēris samogonu un rijis pliku siļķi.

Atbildēt

īstā atbilde

11.03.2022. 09:42

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


Kas liek domāt, ka slimnīca un dzemdību nams nebija evakuēti? Tur nebija simtiem līķu kā tas būtu, ja uzbrukums notiktu normālos apstākļus. Pilnībā to evakuēt nevar, jo pilsētā, neskatoties uz fašistiskās krievijas veiktajām apšaudēm un bombardēšanu, dzīvo cilvēki.
Ukrainas armijas karavīri dzemdību nama pagalmā veica cietušo evakuāciju un fiksēja nodarītos postījumus.
Video ir visparastākais kādu var uzņemt ar jebkuru telefonu un pilnīgi loģiski tika arī tūlīt izplatīts, jo filmētājam nebija nodoma to paglabāt mājās, lai tumšos vakaros skatītos kopā ar ģimeni.

Atbildēt

Rokiela

11.03.2022. 09:28

Viss uzrakstīts ļoti precīzi!

Tuvojas 9.maijs. Drošības policijai un valsts policijai jābūt gatavai aizturēt VISUS diversantus, kas pie FALLA/.IMPJA valkās Krievijas, PSRS, simboliku, Z burtus un visu līdzīgo.

Atbildēt

Nūū

11.03.2022. 09:00

»

Es

Bigbens mazliet satrakojies. Twitterī raksta, ka iešot turpmāk nevis runāt, bet kauties ar viņa atpazītiem vatņikiem. Nu, labi, dabūs kāvienu, pāries Lāčplēsim dūša...


vismaz jūsu nogānītajai Latvijai tais gados bija,ko ēst un pat pārdot bija ko.Tā neaplaupīja citas valstis,neslepkavoja, badā 8 miljonus no” pareizticīgās brāłu tautas” sadistiski nenogalināja un nevienam neuzbruka.Godīgā darbā nopelnīja savas zelta rezerves.Ko nevar teikt par”īsti diženo vienīgo gaismas nesëju”psrs/krieviju.Kura mūžīgi badā,alkatībā un savā lielummānijā apdullusi mēgjina ko nozagt,aplaupīt,uzspiest “savu mīlestību”visiem .Starp citu,cik ”vienīgās diženās” iedzīvotāji pametuši to un dzīvo citās valstīs,tostarp nogānītajā LV,piemēram,ar Amerikas,Japānas,Lielbritānijas iedzīvotājiem?Škjiet,ka nupat no “varenās diženās” metas prom vēl trakāk,kā no Ukrainas.

Atbildēt

un vēl

11.03.2022. 08:49

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


viņš jau nepasaka, ka tas viss nāk NO KRIEVIJAS ČEKISTIEM-VERDZĪBAS IEKĀRTAS ATJAUNOTĀJIEM. demagogs. PSRS skolotājas taču zināt. Kaut ko stulbāku vēl varat iedomāties????????? ebreju bērni gan tiek mācīti un neseksojas kā suņi zālājos, ebreju zēns ar balinātu ezotēriķi pabiru neprecas...

Atbildēt

piekrītu

11.03.2022. 08:45

»

Tā var runāt ieinteresētais valsts iznīcināšanā

źdanok, ušakov, mamikin, kabanof un daudzi citi runā latviešu valodā, bet vai tas viņiem traucē kalpot mātuškai un tur valdošajiem režīmiem. Kādēļ jāmelo pašiem sev, ka okupanti un komunisti kuri bija okupācijas darba instruments, latviešiem pēkšņi labklājību novēlēs. Vai trīsdesmit gadus ilgušais zagšanas...


bet - vispirms visas valsts skolas valsts valodā, tālāk- skolotājiem algas paaugstināt, lai strādā profesionāļi (zinu, aizgāju no skolas pēc piecu gadu darba tieši naudas dēļ), skolās ļoti daudz jāstāsta par vēsturi, kultūru- klases audzināšanas stundās.
Jāaptur iespēja visus šos demagoģijas kanālus klausīties.
JA cilvēks tiešām ir tik neapmierināts ar dzīvi Latvijā, jādod iespēja pārcelties uz tīkamu un atbalstošu valsti

Atbildēt

Tas

11.03.2022. 08:42

»

rektoram

Hanovs ir viens šmucīgs pedarasts, kurš bija pārbijies Agenskalna tirgū un paslēpies būdā pie puķu tantēm, kad krievs viņu aicināja "sadarboties" un pliku instrumentu rādīja! Brīnums kā šādu krievmīli tur RSU un laiž tur maitāt studentus


bija Maskavas forštatē,un pēc darbībām un leksikas tie,visticamāk,bija krievu izcelsmes izbijušie cietumnieki,narkomāni,zeki,kas tur apgrozās biezā slānī.Tur bieži komentārus un draudus varēja izpelnīties jebkurš,tāda publika.Žēl,ka cilvēks,kas ir augsti mācīts,šādus faktus un citus -rakstā minētos,vispārinot,attiecina uz visu Latvijas sabiedrību,tādā veidā manipulatīvi mēģinot noskaņot un veidot sabiedrisko domu.

Atbildēt

sekss ārprātu holivudā

11.03.2022. 08:40

sāk čeksits režisors rožē un no pavārtēm nākusī narkomāne merilina...kam smadzeņu maz, tie visi atdarināja līdz Magonei Grētai un virzas ēšanai...sievietes tagad kā kuces, vīriešiem uzmācas...

Atbildēt

tas viss pareizi

11.03.2022. 08:33

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


demagoģijas pamatprincips-99% taisnības, 1 % melu. pie kam visa tā 'izglītības' sistēma jau nāk no krievijas čekistiem. Puķins tik stulbs, ka patreiz karo ķīnieši arābu interesēs... tā nu ir tā pavāŗtes izglītība.

Atbildēt

Nūū

11.03.2022. 08:30

»

atbilde

1) Kāpēc cilvēkiem tika dota iespēja visiem evakuēties no pilsētas, bet dzemdību nams netika evakuēts un kara un aplenkuma laikā turpināja strādāt? 2) Ko dzemdību nama pagalmā darīja Ukrainas armijas karavīri? 3) Kāpēc vienīgā video redzamā cietusī ir pazīstama modele un blogere, kura nedzemdēja dzemdību...


redzams,ka rakstījis,kas dzemdētājām nekad tuvumā nav bijis.Uz dzemdību namu pārsvarā dodas tad,kad jau ir jādzemdē.Ir sācies process,kura laikā,kā par sāpēm un pareizu tā norisi,neko citu nav iespējams padomāt.Ir arī ļoti grūti pārvietoties,neiespējami,ja sākušās dzemdības.Tās var ilgt,ievilkties,būt dažādi sarežģījumi,pauzes.Pēc dzemdībām pirmās dienas gan sievietei nav vieglāk,gan tikko jaundzimuša bērna transportēšanu kopā ar māti ir sarežgjīta.Par to Ukrainas armijas atrašanos tur-viņi taču vēl pilsētā bija,pilsēta vēl nebija kritusi?Kāpēc lai militāristi nepalīdzētu šajā gadījumā,iespējams,savām sievām,māsām,draudzenēm?Ari citos video par cietušajām apdzīvotajãm vietām,formās ģērbti vīri palīdz evakuēties.Ieliekot video jūtubē,tai pašā brīdī to ierauga visā pasaulē,ne tikai Zeļenskis,kuram tiek ziņots par okupantu kustību un darbībām.

Atbildēt

skats no (m)alas

11.03.2022. 02:06

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

boriss

11.03.2022. 00:01

tas ir taču slavens ķengaragā,jo no visām pusēm uzbrūk veči bijušie mīlnieki. šim liela ģimene",
dzīvo ar veci. --ielieciet -googlē- famile-uzzināsiet visu,kā šis sevi reklamē. laikam pauri
atdauzījjis

Atbildēt

Bidla hujovs

10.03.2022. 23:29

»

nabaga Hanovs....

Grūts liktenis viņam.Visi viņam uzbrūk.Gan rusofobiskie naciķi,gan homofobi Rīgas ielās.Jel beidziet vajāt nabaga Hanovu


Uz laukiem pārceļoties diez vai laucinieki sapratīš ka jocīgais rīgas onkulis pie ciema viekala bērniem čupačupsus dalīs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...