Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janis

09.09.2016. 21:15


....rezerves balastu var izvietot arī Latvijas Akamēdijās.Cilvēkiem ir jāēd,ko darīt.

Atbildēt

mango

05.09.2016. 21:18

»

Jā!

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas


Tas Tev no sava prata mazspējas. Loti labs raksts.

Atbildēt

Dens

05.09.2016. 17:29

»

Jā!

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas


Lasi, bet neceri latviešu smirdonīti, ka arī pats varēsi tā rakstīt, tava aprobežotība ir gēnos kā latvietim nelaimīgajam.Aiz savas mazvērtības lamā profesoru.Bet tādi jau ir latviešu skaistuļi ar truliem un nekaunīgiem purniem.

Atbildēt

Jā!

05.09.2016. 16:47

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas...

Atbildēt

annina

04.09.2016. 15:16

kada vena pec ir jaapsaukajas ka tadi tini ja runa tad runa par temu nu vai nav aprobezoti cilveki ja neproti komentet tad pakluse .pec tam brinamies par berniem kuri prot lamaties ir agresivi

Atbildēt

Deniss

04.09.2016. 14:13

»

a ko ta nu?

Aprobežotāku kūdītāju pret valsti kā priedīti grūti būtu atrast.Apriet un apsaukāt kādu politiķi jau nav liela māksla


Tipisks tipiski aprobežota latvieša murgs, tāpēc arī ir tik stulba valsts ar zagļiem priekšgalā pie latviešu galda.

Atbildēt

a ko ta nu?

04.09.2016. 13:14

Aprobežotāku kūdītāju pret valsti kā priedīti grūti būtu atrast.Apriet un apsaukāt kādu politiķi jau nav liela māksla.
Kur cilvēkam iekšā tik daudz indes un nelabas smakas?

Atbildēt

kolaborants sorosīts

02.09.2016. 21:21

Djordjam kolonijās nav vajadzīgi izglītoti cilvēki..
Ja kāds sanāks- pats par savu naudu aizvedīs savas smadzenes uz Rietumiem..Pārējiem lemts pūt un vergot par minimālo..Par to parūpēsies Rietumos izglītotais Rinkijs ar Pabriku un vietējā sorosītu- globalistu banda, pec kuras Centrāle jau gadiem raud..Globālistu aģentiem vieta cietumā..

Atbildēt

>>guntis grūtnieks

02.09.2016. 15:34

Ko jums ebreji ir nodarījuši......

Atbildēt

es

02.09.2016. 14:22

Tas tiešām ir īsts Piebalga raksts? :))) Izskatās vairāk pēc feļetona :)
Var jau kādreiz kaut ko glupu pamuldēt, bet šis jau nu ir pāri visām veselā saprāta robežām.

Atbildēt

Guntis Grūtnieks

02.09.2016. 11:08

»

bonza

Apnicis šis štata autors ar saviem izplūdušajiem sacerējumiem.Faktu nav,tik žults no savam iekšām


Tipiski latviska attieksme. Tipiski pārmetumi: teksts liekas par garu latvieša smadzenēm; nav faktu, kaut gan ir fakti. Tādai attieksmei der vairāki apzīmējumi - aprobežotība, daunisms, kretīnisms, idiotisms, debilisms, mežonība, neattīstība. Latvietis pats var izvēlēties sev piemērotāko apzīmējumu.

Atbildēt

bonza

02.09.2016. 10:43

Apnicis šis štata autors ar saviem izplūdušajiem sacerējumiem.Faktu nav,tik žults no savam iekšām.

Atbildēt

U.U.

02.09.2016. 09:19

»

A.P.

Kas būtībā nosaka Pelēkā Sūtņa jaunākās „reformas”? Visdziļākajā būtībā nosaka demogrāfiskā pāreja – „baltās” rases skaitliskā samazināšanās, kas iet kopsolī ar rases kvalitātes strauju izsīkšanu. „Baltās” rases PSRS daļas cilvēciskās kvalitātes straujā izsīkšana uzziedēja „perestroikā” – antropoloģiskajā...


Mani kārtīgi uzjautrina, kā te tēlo akadēmisko brīvību, kas pamatā ir iespēja zagt rektoriem un viņa stutētājiem. No zinātnes ne smakas, bet akadēmiskā brīvība tiek prasīta un ministrijā panākta, kur nesaprot, ka mežoņus ir stingri jāvalda. Nekas nevar būt sliktāk, kā mežoņiem dot brīvību. Mežonis nemaz nezina ko darīt ar brīvību. Vienīgi Klāvs Sedlinieks zina izmantot akadēmisko brīvību un tāpēc atver krānu saviem murgojumiem, kurus neviens neaptur stradiņos, kur rektors ir īsts naudas baroklis.

Atbildēt

tev

01.09.2016. 23:52

»

tu

jau esi stulbs,mēģini ārstēties


ārstēšanās nepalīdzēs, tik izcili stulbam.

Atbildēt

Mairis Dilonis

01.09.2016. 23:17

Bet tas no tiem vienotiem nu tiešām putnubiedēklis,kaut gan skan skarbi.Tā viš ir.Kāpēc šie tādus izvēlās?Pareizi viens par tiem KRETĪNIEM izteicās!

Atbildēt

jupis

01.09.2016. 20:57

Padomju okupantu represīvo un ideoloģisko orgānu delegāts LR ir paziņojis ka 14 vecumā strādajošie pretpadomju noskaņotie bērni nav tiesīgi saņemt pat vecuma pensijas minimumu par šo periodu un pēc būtības ir atzīstami par krimināl noziedzniekiem,kuri ir pārkāpuši PSRS likumus.Autors LR deputāts G.Kūtris.Par tādiem pašiem noziedznieki reāli ir pasludinati kaitīgos darbos invaliditāti ieguvušie pretpadomju propogandisti.

Atbildēt

Df

01.09.2016. 20:52

Un ko jūs gribat? Latvijas valsts de facto bankrotēja 2009 gadā. Tagad dzīvo uz Eiropas pabalstiem. 2020 gadā mums sola šos pabalstus atņemt. Nu attiecīgi ierēdnīši kratās nost no izdevumiem, jo ideju , kā nopelnīt viņiem nav. Viņi sevi uzskata tikai par Dieva izredzētiem nodokļu menedžeriem!

Atbildēt

A.P.

01.09.2016. 20:26

Par Putnu Biedēkļa neliešu ganāmpulka nelietībām izglītībā skat.: http://nra.lv/latvija/183488-andris-berzins-valsts-eksperimente-ar-berniem.htm

Atbildēt

Būs būs

01.09.2016. 20:19

»

Moyartr

Ha! Ja D-pils pa'svaldībai būs visas tiesības turpmāk izlemt ... interesanti, tur latviešu skolas pēc tam būs


jo kaut kur jau ir jādanco tūdaliņ tāgadiņ un jāīd tautas dziesmas, kas ir galvenais latviskās būtības izglītotājs.

Atbildēt

Daunis Aurs

01.09.2016. 20:18

Es no visas krūts novēlu Nacionālajai apvienībai iet kopā ar Vienotību pašvaldības vēlēšanās. Tā būs laba komanda - abi labi savā dullumā un pērkamībā. Abi latviešiem un Latvijai ir vajadzīgi ceļā uz kapitālistisko saulaino tāli bez saules un mēness.

Atbildēt

Moyartr

01.09.2016. 20:16

Ha! Ja D-pils pa'svaldībai būs visas tiesības turpmāk izlemt ... interesanti, tur latviešu skolas pēc tam būs?

Atbildēt

Krievs

01.09.2016. 19:14

Vispirms sagrāva krievu skolas un krieviem atņēma Krievijas mācību grāmatas, liekot krieviem mācīties no stulbajām "Zvaigznes" mācību grāmatām, lai Kilgloķe kļūtu miljonāre un visi šeit būtu vienādi stulbi.

Atbildēt

Okšķeris

01.09.2016. 19:11

Piebalgu pirmais par Putnu biedēkli nosauca Grantiņš Vācijā, slavējot partiju par tās spožajiem panākumiem latviešu kutināšanā.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

01.09.2016. 18:52

Par pašvaldību prasmi risināt izglītības jautājumus "PIETIEK" stāsta regulāri. Skandāls seko skandālam.

Atbildēt

A.P.

01.09.2016. 18:30

Kas būtībā nosaka Pelēkā Sūtņa jaunākās „reformas”? Visdziļākajā būtībā nosaka demogrāfiskā pāreja – „baltās” rases skaitliskā samazināšanās, kas iet kopsolī ar rases kvalitātes strauju izsīkšanu. „Baltās” rases PSRS daļas cilvēciskās kvalitātes straujā izsīkšana uzziedēja „perestroikā” – antropoloģiskajā katastrofā, dzīvi pārvēršot dzīvnieciska materiālisma smirdoņā. Sabruka Latvijas iespējas materiāli uzturēt savus pavalstniekus, kuri pēc maizes devās svešumā. Niecīgās dzimstības un pavalstnieku aizklīšanas rezultātā skolēnu skaits ļoti pamatīgi samazinājās un turpina samazināties. Tāda pāreja prasa ļoti gudru politiku izglītībā. Gudrības vietā perinās muļķība. Vispirms valsts atsacījās stingri pārvaldīt augstāko izglītību, kas pārvērtās alkātīgā un nacionāli nevērtīgā biznesā rektorātu mafijas paspārnē. Tagad ir pienākusi kārta pārējai izglītībai, nogrūžot visu atbildību pašvaldībām, kuru potenciāls izglītības politikā nevieš lielu uzticību kaut vai tāpēc, ka izglītības politikas potenciālam nav nekāda uzticība centrā valsts institūcijās. Protams, „reformas” ir izdevīgas Lielajai Bandai, jo tādējādi tiek perspektīvā paplašināta iespēja pie Lielās Siles baroties vienai pašai.

Atbildēt

biedēkļi

01.09.2016. 17:05

Šeit raksta ļaužu pūļa biedēklis priedītis par putnu biedēkli piebalgu.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...