Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jūtubs

13.03.2016. 14:20

Reku iemet aci- talsu dome sakopj strautu ielu 13

Atbildēt

caurbira

12.03.2016. 23:05

Man ir vienmēr paticis Rīgā iet uz sporta zāli, jo tur vienmēr ir apkārt skaistas meitenes, kas trenē savus jau tā tvirtos dupšus. Skatoties uz tiem pilnmēnešiem prātā sāk raisīties neķītras domas un tad Tu saproti, ka zālē ir nu jau pa vienu stieni vairāk. Tad es parasti apsēžos un cenšos domāt neseksuālas domas. Tas jādara ar acīm ciet, jo pārsvarā dibeni ir visur.
Bet visvairak man patīk, ka zāle parasti ir tīra, viss vienmēr ir labi sakārtos, nav nekas jāmeklē pa malu malām. Cilvēki beidzot saprot, ka aiz sevis ir jāsakārto. Tāpēc es vienmēr trenējoties sajūtos lieliski un komfortabli.
Bet mans komforts pēkšņi tika izjaukts, Vakar pēc pēdējā vingrinājuma pietupieniem, man pēkšņi no liela spiediena sagribējās dirst. Ne tā, ka pilnīgi jāskrien vai saliekušam jāiet ātri uz tualeti pirms sunīts nav izbāzis purniņu laukā, bet tā cēli ar augstu paceltu galvu, lai visi paskatītos un nodomātu: “Lūk, vot šādi jāiet dirst kā īsts varonis”.
Nezinu Kāpēc, bet jo tuvāk tualetei, jo vairāk gribas dirst, tas laikam zemabziņā kāds iestrādāts mehānisms. Tāpēc beigās paātrinaju soli un kā Aigars Fadējevs iesoļoju tualetē. Ātri iegāju kabīnītē un iesaucos: “Bļeģ, sūdi”. Man pavērās šausminoš skats. Poda brille bija nodirsta. Viss mans labais priekštats par foršo zāli tika sagrauts, ka šeit trenējas tik nemākulīgi dirsēji, kas nemāk aiz sevis savākt. Es nesaprotu kā ir jādirš, lai tā nodirstos. Lietiskie pierādījumi tika iemūžināti bildē
Tā kā vīriešu tualetē nesanāca man padirst, nācās iet uz sieviešu. Tur gan viss bija tīrs un skaists. Žēl gan, ka ejot ārā jau meitenes rindā stāvēja.
Tagad man ir jānoskaidro- Kurš apdirsa poda brilli? Varbūt vainīgais šo redzēs un no kauna apdirsīsies

Atbildēt

Kungi,

02.03.2016. 18:14

kaut kā nevirzās lietas!

Atbildēt

Mammas delinam

02.03.2016. 10:40

»

Vai

visi gaiļi jau pamodušies


Mamma tev sodien pabaroja, galvu noglaudija un uz darbinu izvadija? Strada, kucen, un nedelde bikses!

Atbildēt

Vai

02.03.2016. 07:53

visi gaiļi jau pamodušies?:)

Atbildēt

jaunais

01.03.2016. 23:15

»

royal flash

jūs, jaunie, kādus gadus apostat gaisu, pirms, te runājat par vēlēšanām


A jāpasēž maliņā un jāpaskatās kā jūs tās lietas darat? Pareizāk būtu rakstīt nedarat. Gaisu apostīt. Smird jums tur trakāk kā āža mīzeles. Lielie izdarboņi, pašiem smiekli nenāk?

Atbildēt

royal flash

01.03.2016. 21:49

jūs, jaunie, kādus gadus apostat gaisu, pirms, te runājat par vēlēšanām.

Atbildēt

01.03.2016. 21:21

Nu labi, varbūt kādam kaut kas "atrauts", tādēļ raksta rakstus pret domes amatpersonām, bet kas tie par cilvēkiem pašvaldībā, kuri raksta rupjības,izsmej,cenšas izzināt, kuri tie nemieru cēlāji. Mans bizness ar pašvaldību nav saistīts nekādā veidā, bet es redzu arī bez visiem rakstiem, ka notiek ļoti daudz nelāgas lietas un nenotiek daudz kas tāds, kam būtu jānotiek.

Atbildēt

papišššš

01.03.2016. 20:06

»

mamma

Jūs te piebremzējiet, ja nē, es jūs auditēšu, kungi


Tu tā pate viszinošā un varišā daudzbērnumamma?

Atbildēt

Eglītis

01.03.2016. 10:26

»

iz dzives..

1.tas nav ne Ozolnieks ne Eglitis kas raksta


1. Nu kā tad, apgalvot, ka neraksta ne Eglītis ne Ozolnieks ir tas pats, kas apgalvot, ka rakstus nerakstas Zelderis. Jūs tak dolbajoti esat!
2. Man nekur nav jāsēž un nekas jāzog, lai saprastu, ka jūsu vienīgais iemesls visam šim balagānam ir tas, ka jūsu apšaubāmos biznesus un baumas nevienam nevajag. Tapēc arī cepiens bez robežām no jūsu puses. Pofig ko aizvainos, pašu vai gimeni vai biznesu, ka tik šūme.
3. Tavi svētki beigsies pat vēl nesākušies!

Atbildēt

Žurka

29.02.2016. 18:44

Vinniju pa priekšsēdi, bet Kosķiku pa izpilddirektoru - tāda ir Talsu nākotne :D :D

Atbildēt

iz dzives..

29.02.2016. 16:44

1.tas nav ne Ozolnieks ne Eglitis kas raksta!
2.izskatas ka esi prasts zaglis, kurs aizstav citus zaglus! Tik vel nevaru saprast, kur tu sedi, mesls!
3.Visticamak, driz tev svetki beigsies..

Atbildēt

iz dzives..

29.02.2016. 10:35

»

Sia

Tāpēc ka Privats SIA, iedzīvotājiem galvenais lai tarifs nemainās, un viss beidziet tautu mulsināt


Klausies tu korumpetais pidar- cilvekiem svarigakais ir lai tarifi krit nevis lai butu esoshie jo tos nevar samaksaat! Un kamer Bioenergija atklatu konkursu neizsludina tikmer te nevar but runas par kko godigu ne pret iedzivotajiem un ne uznemejiem! Es zinu ka Bioenergija ir privats SIA bet tiem tur balta maja sedoshiem savu interesu biditajiem vajadzetu uzstat pie liguma slegsanas ar Bioenergiju ka bez konkursa skeldu nevar iepirkt!! Bet dzive sie pasvaldibas darboni reali bida savus piegadatajus bez konkursa! Es kkur kludos savos izteicienos????

Atbildēt

iz dzives..

28.02.2016. 21:39

»

pagrabs.

Nerēķini uz dzīvokli bet gan uz maju kopumā jo norēķinās pēc mājas skaitītāja. Pavērojot atsevišķas daudzstāvenes var redzēt. ..durvis vaļā logi tapat pagrabos vējš svilpo...Par energoefektivitāti nedomā. Tā neviens normāls saimnieks ne rīkotos bet redz saimnieki ir visi...


Cik skeldas piegadataji sogad ir Bioenergijai!?? Cik zinu, tad kartejo gadu tikai viens!! Kapec nav atklats konkurss?? Kapec noraida n-tos piegadatajus, bet izvelas tikai vienu!? Kaa bez konkursa var uzvaret labaakais piedavajums iedzivotaju interesees?????? Tiem, kam pashvaldibaa vajadzetu kontrolet un pajautaat Zalupem, kaa tiek iepirkts kurinaamais, un vai tiek rikots atklats konkurss, neliekas ne zinis, vai pareizak sakot nav ieintereseti iejaukties shajos procesos....laikam kkur kaads kko atmet shiem! Par kadu godigumu pret iedzivotajiem te var but runa!???

Atbildēt

pagrabs.

28.02.2016. 19:31

»

māja

Nenopietni izskatās ja 2 istabu dzīvoklim vajag mēnesī 3 mw lai to apsildītu. Un parastais cilvēks sarunā ar kaimiņu, lai šis atnāk pakurināt kamēr sauļojos turcijā, bet ja tulīt rakstīsi, ka tādu nav, tad esi uzpūtīgs baltās mājas beņķa dīdītājs


Nerēķini uz dzīvokli bet gan uz maju kopumā jo norēķinās pēc mājas skaitītāja. Pavērojot atsevišķas daudzstāvenes var redzēt. ..durvis vaļā logi tapat pagrabos vējš svilpo...Par energoefektivitāti nedomā. Tā neviens normāls saimnieks ne rīkotos bet redz saimnieki ir visi...
Kamēr nesāks māja domāt vienoti rēķini būs augsti. Jo energoresursu cenas kāps. Labi ka mūs visus ziemas lutina.

Atbildēt

māja

28.02.2016. 18:47

»

termins

Pēc tevis teiktā regulators ir nenopietna iestāde. Kura tarifu neizskata un apstiprina uz labu laimi. Un tava kompetence ir augstaka par regulatoru. Automatizēta apkures sistēma maksā vismaz pāris stukas. Kur lai tādu naudu ņem parastais cilveks


Nenopietni izskatās ja 2 istabu dzīvoklim vajag mēnesī 3 mw lai to apsildītu. Un parastais cilvēks sarunā ar kaimiņu, lai šis atnāk pakurināt kamēr sauļojos turcijā, bet ja tulīt rakstīsi, ka tādu nav, tad esi uzpūtīgs baltās mājas beņķa dīdītājs.

Atbildēt

māja

28.02.2016. 18:38

»

PAMELA

NU TAD PASTASTI KADAS IZMAKSAS IR TALSU BIOENERGIJAI??? REALUS CIPARUS JA ESI LIETAS KURSA


Viņš jau savu namu kurina ar sarkankoku. Jautājums būtu vai dz. iedzīvotāji sedz savu dzīvokļa siltuma piegādes un izlietoto siltuma daudzumu, vai arī viņi sedz sabiedrisko ēku apkures siltuma pārvadi. Pēc video sižetu par apkures sapulci var spriest, ka no šās jomas saprot adax, bet pārējie pļūtija pret vēju un drudžaini taisnojas par ziemas iestāšanos. Konkurences nēesamība arī kropļo šo pakalpojumu.

Atbildēt

termins

28.02.2016. 18:35

»

māja

Te nu tu kļūdies. Pie katla ir jāsēž tikai pie nepareizas apkures sistēmas. Nedēļu palocījies pie malkas... ietaupiji uz sporta zāles biļeti. Izklausas, ka apskaud dzīvokļa īpašniekus- samaini savu m. pret dz. Un izbaudi nenormāli krutās dz. īpašības. Vēlreiz rakstu, mani tie tarifi neietekmē, bet nav...


Pēc tevis teiktā regulators ir nenopietna iestāde. Kura tarifu neizskata un apstiprina uz labu laimi. Un tava kompetence ir augstaka par regulatoru. Automatizēta apkures sistēma maksā vismaz pāris stukas. Kur lai tādu naudu ņem parastais cilveks.

Atbildēt

māja

28.02.2016. 18:21

»

rej

Kā tu zini ja neesi dzīvojis māja. Visu ziemu sēdi pie katlā un kurinu. Malku zāģē ienes šķūnī pēc tam ienes katlu maja un tad krāsnī. Malkas sagatavošana prasa nedēļas darbu. Vai kāds ir aprēķinājis cik stundas pie malkas pavada cilvēki. Un tad būtu saucis ciparus. Tāpat ziemas laikā nevaru atstāt ...


Te nu tu kļūdies. Pie katla ir jāsēž tikai pie nepareizas apkures sistēmas. Nedēļu palocījies pie malkas... ietaupiji uz sporta zāles biļeti. Izklausas, ka apskaud dzīvokļa īpašniekus- samaini savu m. pret dz. Un izbaudi nenormāli krutās dz. īpašības. Vēlreiz rakstu, mani tie tarifi neietekmē, bet nav skaidri to veidošanās principi.

Atbildēt

rej

28.02.2016. 16:47

»

māja

Nu tad tev ir talsu siltums pieslēgums, vai arī nams ar 300 m2? Vai arī raksti no telts un vispār no šīm lietām neko nesaproti. Māja ar 150m2 uz sezonu izmaksā max 600 euro, kur vēl iekļauts siltais ūdens. Nevajag te dzīt aplamu matemātiku. Dzīvoklis ar malkas apkuri 50m2 ar radiatoriem pa sezonu nokurina...


Kā tu zini ja neesi dzīvojis māja. Visu ziemu sēdi pie katlā un kurinu. Malku zāģē ienes šķūnī pēc tam ienes katlu maja un tad krāsnī. Malkas sagatavošana prasa nedēļas darbu. Vai kāds ir aprēķinājis cik stundas pie malkas pavada cilvēki. Un tad būtu saucis ciparus. Tāpat ziemas laikā nevaru atstāt māju uz vairāk kā 2 dienām. Dzīvokli nieki var bez bēdas. Tāpat neviens nerēķina izmaksas katlu sūkņus visu sistēmas ierīkošanu un uzturēšanu. Ja man nolīst katls pašam jādomā. Dzīvokli nieki bļauj man pienākas. Par komfortu ir jāmaksā. Un nevajag teikt ka privātmājas dzīvo bagātie.

Atbildēt

māja

28.02.2016. 15:08

»

privāts.

Man privātmājā iznāk pāri pa 300. Neesmu bagāts alga ap 700. Ko man ganīt ar domi. Tā jau dzīvokļos dzīvojošie dabu visas ekstras... atnāk mājās un kājas uz dīvāna. Vienīgi ko saņēmu no pašvaldības ir apgaismojums un ielu tīrīšana. Pats gatavoju malku...kurinu. Beidziet riet. Strādājiet. .. nav dzīvokļos...


Nu tad tev ir talsu siltums pieslēgums, vai arī nams ar 300 m2? Vai arī raksti no telts un vispār no šīm lietām neko nesaproti. Māja ar 150m2 uz sezonu izmaksā max 600 euro, kur vēl iekļauts siltais ūdens. Nevajag te dzīt aplamu matemātiku. Dzīvoklis ar malkas apkuri 50m2 ar radiatoriem pa sezonu nokurina max 8 m3 malkas 8x25- 200euro, te nav runa par komfortu, vai neko nedarīšanu, te iet runa par to, cik nežēlīgi daudz šie iedzīvotāji pārmaksā par šo ekstru.

Atbildēt

privāts.

28.02.2016. 13:50

»

kurinātājs

Teorētiski, būtu jābūt tā, jo vairāk klientiem piegādā siltumu jo lētāk, bet dzīvē vis notiek otrādi. Kā par dzīvokli iedzīvotāji var samaksāt (70m2) 220 euro par visiem komunālajiem, ja alga ir 350


Man privātmājā iznāk pāri pa 300. Neesmu bagāts alga ap 700. Ko man ganīt ar domi. Tā jau dzīvokļos dzīvojošie dabu visas ekstras... atnāk mājās un kājas uz dīvāna. Vienīgi ko saņēmu no pašvaldības ir apgaismojums un ielu tīrīšana. Pats gatavoju malku...kurinu. Beidziet riet. Strādājiet. .. nav dzīvokļos dzīvojošie dievi

Atbildēt

kurinātājs

28.02.2016. 12:09

»

PAMELA

IZLASIJU RAKSTU TALSU VESTIS PAR APKURES TEMU KAS BIJA IEVIETOTA 3DIENAS TALSU AVIZE!!!! ARPRAC!!! ZOG UN SHEMO MUSU VISU ACU PRIEKSA UN SAKA KA STRADA IEDZIVOTAJU INTERESES!! SIEM ZAGLIEM NAV VIETAS MUSU PILSETA! LAI ARI KURI SEDETU PIE VARAS TALSOS-ZAGSANA UN LIETU KARTOSANA SAVEJO INTERESES NEBEIDZAS...


Teorētiski, būtu jābūt tā, jo vairāk klientiem piegādā siltumu jo lētāk, bet dzīvē vis notiek otrādi. Kā par dzīvokli iedzīvotāji var samaksāt (70m2) 220 euro par visiem komunālajiem, ja alga ir 350?

Atbildēt

PAMELA

28.02.2016. 09:31

IZLASIJU RAKSTU TALSU VESTIS PAR APKURES TEMU KAS BIJA IEVIETOTA 3DIENAS TALSU AVIZE!!!! ARPRAC!!! ZOG UN SHEMO MUSU VISU ACU PRIEKSA UN SAKA KA STRADA IEDZIVOTAJU INTERESES!! SIEM ZAGLIEM NAV VIETAS MUSU PILSETA! LAI ARI KURI SEDETU PIE VARAS TALSOS-ZAGSANA UN LIETU KARTOSANA SAVEJO INTERESES NEBEIDZAS! NEKAS, VISAM SAVS LAIKS..

Atbildēt

sāpīgi

28.02.2016. 08:49

»

soso

Pieklājība domē nav un izskatās arī nebūs - tāda nu mums tur tauta novākusies- nožēlojami


Man visai maz darīšanas domē, bet te, komentāros, viss, kā uz delnas: inteliģences trūkums, rupjības, izņirgšana, "aizstāvot" domes "svētās govis". Tikai vēl jāpiebilst: nevis "novākusies tauta", bet mērķtiecīgi "savākta". Izmesti vai piespiesti aiziet cilvēki, kuri kaut ko saprata no lietām, atstājot niecības: pamuļķīšus, nelietīšus un sliņķus.

Atbildēt

Zeldars

27.02.2016. 21:58

aizdodiet naudu nākamajam rakstam, Andam vairs nava, un lidz ar to mana reputācija, kas jau tā nav laba, bus apdraudeta

Atbildēt

Miķeļakmens

25.02.2016. 23:11

Eju pa ielu, skatos, Robčiks ceļ ārā deputāta mašīnai mafonu. Itkā sīkums, bet patīkami!

Atbildēt

?

24.02.2016. 22:26

kas jauns?

Atbildēt

soso

24.02.2016. 21:02

Pieklājība domē nav un izskatās arī nebūs - tāda nu mums tur tauta novākusies- nožēlojami!

Atbildēt

Tautudēls

24.02.2016. 17:01

»

tautas balss

Ko Skujeniec pirāts piesolīja...


Blūm ir vien lauk vecen ar lauk līmeņ uzvedīb,bet taisās par dām'.

Atbildēt

Aina

24.02.2016. 13:19

»

tautas balss

Ko Skujeniec pirāts piesolīja...


kā M. Blīma pati sevi iegāza.....no viņas tik šādas rupjības var dzirdēt. Ko nestāsta ar kādu portfeli aizgāja no domes....fuii, būtu kaunējusies ko bilst par saviem kolēģiem. Vismaz nu ir patīkami iegriezties šajā nodaļā, jo ir cilvēki uz vietu un laipni atbild uz jautājumiem....senāk tik priekšniecībai durvis slēgtas,jo sēž gaiteņa galā un rej par cilvēkiem

Atbildēt

kikers

23.02.2016. 21:09

»

Rokas nost

No Robčika


jā, rokas nost, jo bijis nebijis tāds

Atbildēt

eu cilvēki!

22.02.2016. 21:15

Nu, kā gāja pa sapulci?

Atbildēt

es

20.02.2016. 21:57

»

draugi!

jus, karoch, pisas visi nahuj, gaili tadi! es jus visus jebal aci! jus tinas ateja, ok


piekritu aicinajumam. pasi raksta kaut ko, un pec tam brinas, ka citi aprej.

Atbildēt

tautas balss

20.02.2016. 19:11

Ko Skujeniec pirāts piesolīja?
Dirscaurumlaiža tu nogāza Blūm nost.
Tavas intelektuālās aprobežotības līmenis ir tik drausmīgs, ka tu neko nesaproti arī no tā, kas tevi sagaida. A tevi sagaida nekas, amatu tev neredzēt kā savas ausis.
Nodevējus necieš...Tava aprobežotība ir savijusies ar nekaunīgu un zemisku mentalitāti. Pret nodevējiem ir jāizturas tāpat kā pret tiem smirdošajiem atkritumiem, no kuriem tu ceri saņemt šo amatu. Tu esi rūdīta nekauņa pielīšana. Tu neesi pelnījusi nekādu cieņu un godu. Tu, aktrise no nodegušā teātra..

Atbildēt

24 00

20.02.2016. 00:21

»

draugi!

jus, karoch, pisas visi nahuj, gaili tadi! es jus visus jebal aci! jus tinas ateja, ok


Nu re, dēļuku banda jau nost, pat mani nesagaidija... laikam atkal grūti sūra nedēļa pavadīta biksēs piržot......

Atbildēt

draugi!

19.02.2016. 23:31

jus, karoch, pisas visi nahuj, gaili tadi! es jus visus jebal aci! jus tinas ateja, ok!?

Atbildēt

deelinj

19.02.2016. 22:38

»

siltums

Cikos sāksies tas teijāters? Visus jau iekšā nelaidīs, peņdžām un saviem suņiem ierādīs vietu citiem pa logu būs jālūr kā jaunībā pie publiskās pirts šķirbas....! Tur jāuzdod tikai viens jautajiens- viņiem katlmājā siltumskaitītājs ir par saražoto siltuma daudzumu vai nav? Ja nav, tad uz desu to kantori...


tu taads zinosh tajas lietas, tapat ka es pa protezh lietam pie dakterits. tu, delinj, skaties, lai mums viss ka pienakas! tie blezhi jau velk to segu sava puse, bet mes vinj piebremzes, ja nekad citad nevares, ta piemizis!

Atbildēt

siltums

19.02.2016. 22:34

Cikos sāksies tas teijāters? Visus jau iekšā nelaidīs, peņdžām un saviem suņiem ierādīs vietu citiem pa logu būs jālūr kā jaunībā pie publiskās pirts šķirbas....! Tur jāuzdod tikai viens jautajiens- viņiem katlmājā siltumskaitītājs ir par saražoto siltuma daudzumu vai nav? Ja nav, tad uz desu to kantori var uzvilk Saulvedis par honorāru, kas nepārsniegs pat 20 euro no dzīvokļa.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...