Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

14.09.2021. 16:14

Gribu Mašai laizīt klitoru

Atbildēt

Amanda Gray

14.09.2021. 06:19

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Brāļi Ģirģēni no Jēkabpils domā, ka

11.09.2021. 19:48

iekšlietu ministra pienākumus uzsākot pildīt M.Golubevai, paklusām tiek apturēti visi iepriekš uzsāktie projekti, palēninot iekšlietu resora iestāžu darbu un neveicinot attīstību.

Atbildēt

Terorisms

11.09.2021. 08:48

»

Nekā svarīgāka nav?

Nav. Palikuši tikai propagandas murgi ko ražo, zombē un patērē valsts un sabiedrība


Terorisms

Kopš ASV specdienesti Manhetenā, ASV 2001. gada 11. septembrī uzspridzināja Pasaules tirdzniecības centra dvīņutorņus, iebrūkot Afganistānā un Irākā, ar “aizsardzību pret terorismu”, ASV kļuvusi par fašistisku un uz cionistu terora terora balstītu totalitāru varu, kuru finansē Federālā rezervju sistēma, kas pieder ebreju cionistiem ar “naudas drukāšanas mašīnu”, pasaulei uzspiežot usd - ebreju naudu.

ASV ir neskaitāmas valstiskas organizācijas, kas it kā cīnās ar terorismu, lai gan terorisms ir cionistu ebreju galvenā ideoloģijas sastāvdaļa.

Terorisms ar CIP (ASV) un MI 60 (Lielbritānija), un Mossad (Izraēla) tiek izplatīts pasaulē kvidafēras formā pret tautām un valstīm, paradoksāli (stratēģiski ģeniāli) tautas, kas protestē pret kovidafēras teroristiem, cionistu metastāzēs valstu pārvaldībās (Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele u.c.), kā pūļi tiek uzskatītas par teroristiem. Tautas un nācijas tiek uzskatītas par pūli bez savām cilvēktiesībām. Pūlis, kas protestē pret cionistu teroristu kovidafēru valsts pārvaldības formā, ir teroristu grupējums. Jo protestiem noteikta pat atļautā forma - 15 cilvēki. Īsta teroristu grupa!!! Savukārt, “etniskie teroristi” valsts varas teroristu ieskatā ir tie, kas iestājas par nācijvalsts tiesībām, kad tautas intereses un cilvēktiesības pārstāv un aizstāv pati valsts.

Atbildēt

Iekšlietu ministrijas iekšējie noteikumi

11.09.2021. 06:28

»

mjaa

Izskatās, ka tev sacelas kà runa par Girgenu. Bet vins atskiriba no tevis nav zilais. Atslābsti liberast


paredz masku lietošanas prasības, ...lai no sabiedrības policisti slēptu savas siejas, lai policistus neidentificētu masu protestu laikā un protestētāji vēlāk pret policistiem nevērstos kā pret privātpersonām ārpus viņu darba laika.

Atbildēt

Cionistu TV 24 Preses klubs

11.09.2021. 06:00

»

Viņi jau ir atmaskoti, tagad slēpti zem maskām, nevakcinēti

Atliek viņus vien nosist linču tiesā. Mērs ir pilns. Arī TV 24 studija, ko daļēji finansē io istu vara, šķeļot sabiedrību, jālikvidē! Cik ilgi tos valsts propagandas murgus var ražot un patērēt? Nekā svarīgāka nav


No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Atbildēt

Viņi jau ir atmaskoti, tagad slēpti zem maskām, nevakcinēti

11.09.2021. 01:40

»

Jurists

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā...


Atliek viņus vien nosist linču tiesā. Mērs ir pilns. Arī TV 24 studija, ko daļēji finansē io istu vara, šķeļot sabiedrību, jālikvidē! Cik ilgi tos valsts propagandas murgus var ražot un patērēt? Nekā svarīgāka nav?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

10.09.2021. 08:52

»

Harijs Poters

Izskatās ka šis raksta autors varētu būt ģirģens vai kāds ģirģenveidīgais. Parazīti kas atstumti no siles. Ministre pareizi dara ka aptur visus šos ģirģena iesāktos projektus jo beidzo ministrei atvērtas acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti būvniecības projekti. Mīļie draugi ģirģens...


Premjers Einars Repše pareizi dara ka aptur visus šos Tautas partijas iesāktos robežu izbūves projektus, jo beidzot Ministru kabinetam ir atvērušās acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti valsts robežas būvniecības projekti!

Atbildēt

Balagan

10.09.2021. 08:38

»

Kompots 0,07 rub.

Lietas uzsākšana vēl nenozīmē cilvēku čakarēšanu, pēc faktu (obligātas) pārbaudes, lieta var tikt slēgta, cilvēkam - neapsūdzētajam pat nezinot. Afkal diletantu fantāzijas. Un Ģirģens ministra amatā bija tieši un burtiski - DILETANTS


ja jau visi tik zinoshi, kaalab nesekoja nekaada konkreeta riiciiba... kaukaa nemaniiju uz ielaam mentu puuljus, kuri protesteetu pret sho diletantu, kas vinjsh nenoliedzami bij... gribi patiesiibu?... visi juus tur esat kriminaalnoziedznieki!... fk yo!

Atbildēt

austrija peters

10.09.2021. 08:31

»

Starp citu

Kur "futbolists"palika ? Austrijā kadā palatā vārstsargs vēl joprojām? :D


Futbols ar Meroni uzsmej par kuzi un prokuraturas koruptivo dalju.maksliniek prokuraturas eviju

Atbildēt

10.09.2021. 08:27

»

par tiem profesionāļiem

Vadošajos amatos nevar sēdēt vienā un tajā pašā krēslā gadiem ilgi, ir jārotē


Tas tā, ja kangari pie varas, visādi zagļi, meļi, naciķi, pederasti.
Ja godprātīgs cilvēks, tad viņam arī pieredze jāiekrāj. Ja cilvēks labi pārvalda + gadiem ejot iegūst pieredzi, tad kādēļ viņš ir jāmaina? Kas tās par dumjām idejām?

Atbildēt

piebilde

10.09.2021. 07:22

»

Jurists

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā...


Jūsu saraksts ir pārāk īss,to neliešu skaits ir tūkstošos.Ja nemaldos tad čekas maisos bija kāds pusotrs tūkstotis kartīšu,tomēr skaidri zināms ka bija vismaz 20000 aģentu?Kur pazuda,ko tie tagad dara,kam kalpo tagad.Čekā bijušo nav.

Atbildēt

Jurists

10.09.2021. 06:57

Ko par to saka čekas maisos atrastā un kotumpētās un mafiozās Andra Guļāna (tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) un Ivara Bičkoviča (arī minēts čekas maisu sakarā, dīvaini ar sev zināmas tiesas spriedumu ticis pie Latvijas pilsonības, tiesnesis no Padomju okupācijas laikiem) izveidotās tiesas attaisnotā Ivara Godmaņa draugi Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka (iespējams, ka vecā čekista Andra Bunkas dēls)? Ja Lato Lapsa atmaskoja Egilu Levitu un Andri Teikmani, tad jaatmasko arī nelieši Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Aivaru Borovkovu, Rihardu Bunku, Andri Bunku, Ivaru Godmani.

Atbildēt

Starp citu

10.09.2021. 06:52

Kur "futbolists"palika ? Austrijā kadā palatā vārstsargs vēl joprojām? :D

Atbildēt

paardomas

10.09.2021. 06:28

Ja ierēdnis runā par sabiedrības interesēm tad uzreiz ir jautājums par kuru no sabiedrībām ir runa?
Ir fizisko personu sabiedrība,ir pilsoņu sabiedrība,ir partijnieku sabiedrība,ir SIA un ir cilvēku sabiedrība.

Atbildēt

Fuutboolists

09.09.2021. 21:08

»

mm

labākais ministrs pēdējos 20 gados noteikti. Ja


Kā jums to partiju tagad sauc?

Atbildēt

par tiem profesionāļiem

09.09.2021. 19:40

Vadošajos amatos nevar sēdēt vienā un tajā pašā krēslā gadiem ilgi, ir jārotē.

Atbildēt

Sabiedrība

09.09.2021. 19:09

"Rezultātā cieš sabiedrības intereses – no nodokļu maksātāju līdzekļiem....."
Sabiedrības intereses sen nevienu tur neinteresē.

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 18:34

»

Kompots 0,07 rub.

Variet izteikt viedokli par resno Ruka kungu? Bez ironijas, tiešām interesanti


Ar Ruka kungu ir tā. Armands bija īsts profesionālis savā amatā IAP par policijas priekšnieku kļuva vienkārßi pārpratuma pēc tāpat kà ģirģens par minisyru. Nu lūk ģirģena vairs nav līdzarko arī Rukam domāju tagad nav viegli, šis ir politisks amats.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.09.2021. 15:52

»

kompot2

Bezzubova slepkavību atklāja jo servisa īpašniece pati atnāca uz policiju un sāka stāstīt, ka melno džipu kāds pa nakti no servisa nozadzis un nodedzinājis. Atklāt noziegumu ar tādu informāciju ir kā divus pirkstus apčurāt...


Ko tu tur bērns murgo? kas atnāca, kādu "džipu"? Ko atklāja? Kas ir apsūdzēti? menti šķidri apdirsās, kā Bunkus lietā.
!!!!Nekaitiniet mani, jau tā konfiscēto mopēdu varai nevaru piedot.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 15:35

»

kompot

ar šo ierakstu tu apliecināji, ka esi totāls trollis. Ej strādāt. Mazāk knibini mulkīgus komentārus


Es - trollis?? Es atšķirībā no tevis, dārzeņa, rakstu tikai konkrētus (lai man piedod tupā Straujumas kundze;) FAKTUS.

Atbildēt

kompot2

09.09.2021. 15:26

»

kompot

klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes


Bezzubova slepkavību atklāja jo servisa īpašniece pati atnāca uz policiju un sāka stāstīt, ka melno džipu kāds pa nakti no servisa nozadzis un nodedzinājis. Atklāt noziegumu ar tādu informāciju ir kā divus pirkstus apčurāt.
Nav būtiski cik ir atklāts, bet gan cik nav atklāts slepkavību Ģirģena laikā.

Atbildēt

kompot

09.09.2021. 15:15

»

Kompots 0,07 rub.

Uauu! Ir notverti un vismaz apsūdzēti vainīgie Bezzubova lielā? Kur varu atrast info, lūdzu


ar šo ierakstu tu apliecināji, ka esi totāls trollis. Ej strādāt. Mazāk knibini mulkīgus komentārus.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 15:10

»

kompot

klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes


Uauu! Ir notverti un vismaz apsūdzēti vainīgie Bezzubova lielā? Kur varu atrast info, lūdzu?

Tie divi urlas no foto, ko meklēja VP, nekad mūžā nav bijuši šāvēji..

Atbildēt

kompot

09.09.2021. 14:55

»

Kompots 0.07 rub.

Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai...


klau kompotgalva. Girgena laika atklata Bezzubova slepkavibu. Izmeta Vienotibas mafiju. Saka palielinat algas. Notika pozitivas reformas. Paprasi jebkuram iekslietu darbiniekam, ko doma par Girgenu, tikai pozitivas atsauksmes.

Atbildēt

mjaaa

09.09.2021. 14:53

»

Svētais Vazelīns

Kuro reizi tev saku - neraksti dzērumā internetā! atkal iznāks kā tam Kiviča partijas biedram Ģirģenam - apķēzīsies un ies taisīt jaunu partiju pie kaimiņu urlēna Slavika


paklusejis butu. Tavas partijas izlaupijusas so valsti. Girgens un Dombrovskis var so valsti izvest uz attistibas cela. Ar zinasanam. Savadak pilna valsts zaglu un covid idiotu

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 14:08

»

Kompots 0,07 rub.

Var, lūdzu, arī statistiku un secinājumus par VDD, SAB, KNAB rosinātjām lietām un sekmīgajām tiesvedībām


Salīdzināt IDB ar KNAB vai VDD nav korekti. Šīs iestādes eksistē desmitiem gadu un lielu daļu lietu noteikti izbeidz sakarā ar iestājušos noilgumu. IDB 2020 rit piektais gad. Kāds tur noilgums? Un ar visu to mājas lapās 2020 gadā KNAB un VDD izbeigts krietni mazāk lietu. Tāpēc 41 ir ļoti, ļoti slikts rādītājs.
VK ar saviem 7 miljoniem ir tikai viens no viedokļiem. Nevar būt viens iestādījums guru jebkurā jautājumā, tāpēc viņu atziņām pieeju rezervēti. Cita lieta IDB krimināllietas. IeM viss apstājās , bet tagad noteikti raustās izmantot, kā viens te trāpīgi raksta, žogu ar slikto reputāciju. Golubeva vēl zaļa, nenobriedusi kā politiķe un viens otrs medijs var sākt vaukšķēt, bet tur vajag biezu ādu un stiprus nervus. Tā visa viņai vēl nav. Tāpēc žogs stāv, bet Mūrnieks ļoti iespējams tagad trīc un dreb - kas nu būs? Lai gan varbūt viss notiek. Kā saki cilvēkam nezinot. Lai gan tā nemēdz būt - agri vai vēlu aiztur,apcietina , krata, pratina un pakļauj citām procesa izdarībām vai kā nu tur to mēdz saukt.

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:59

»

Ments

Par Plataci viss ir vienkārši norakts mežā aiz Jelgavas, Dobeles pusē, diemžēl jau tad bija problēmas vietu atrast, tagad tur viss ir aizaudzis


Nu negvelz tik stulbu dezinformāciju.. lūdzu.. Kādi Jelgavas bandīti? Jūrmalā, divi gaiļi no Rīgas gejkluba, kuri paši pazuda ar galiem.. no Leonīda Rožeckina nepalika pāri.. nekas vispār.. kāds tev tur sadurts?

Atbildēt

Zāra Mālīte

09.09.2021. 13:51

Aicinu ikvienu Latvijas Iekšlietu sistēmas, drošības dienestu, bruņoto spēku, u.c. dienestu virsniekus kalpot mūsu Valstij! Ja piešķirtās dienesta pakāpes un izsniegtie uzpleči jums nav tikai tukša izrādīšanās un lēta bižutērija – aicinu, un pat lūdzu Jūs runāt, rakstīt - atklāt un atmaskot īstenos Latvijas ienaidniekus.

Publiskot un atklāt jebkādu jūsu rīcībā esošu informāciju, par saņemtām pretlikumīgām pavēlēm, sakārtotiem iepirkumiem un jebkurām citām valsts pārvaldes un drošības jomā novērotajām noziedzīgām aktivitātēm.

Dariet to kaut vai anonīmi (kas arī ir nosacīti), bet lūdzu - DARIET!, RUNĀJIET, ATKLĀJIET, SAKIET!

Kamēr jūs klusējiet, mūsu valsts pēdējo 30 gadu laikā ir iekarojusi pēdējo vietu tur pat vai visās dzīves, labklājības, tiesiskuma un arī drošības jomās starp ES dalībvalstīm. Labojam kaut ko!

Atbildēt

Ments

09.09.2021. 13:30

»

Kompots 0.07 rub.

Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai...


Par Plataci viss ir vienkārši norakts mežā aiz Jelgavas, Dobeles pusē, diemžēl jau tad bija problēmas vietu atrast, tagad tur viss ir aizaudzis.
Rožeckinu neveiksmīgi sadūra vietējie bandīti no Jelgavas un aizveda uz mežu, bet bija par slinku aprakt.

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:20

»

Harijam piteram

Pamekle savus otkatus Pie Pavluta veselibas


Šos jautājumus tu vari pāradresēt iesnieguma veidā VDD priekšniekam Mežvietam. Kādas fake maskas tika sapirktas par reāliem miljoniem no 3 mēnešus iepriekš dibināta latviešu kantora Singapūrā. Un kurš tikmēr kasīja savas, un/vai laizīja Kariņa olas? Ko Maizīša kungs, interesanti lasīt?

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

09.09.2021. 13:08

»

mm

labākais ministrs pēdējos 20 gados noteikti. Ja


Kaut kur varu piekrist, jo pēc Kozlovska, jebkura taburete būtu labs ministrs, tas nav Ģirģena nopelns. Vai viņa laikā kaut ko atklāja no iesprūdušajām lietām? Ka Rebenoku nokāva glupi "laupītāji", nevis ukraiņu algotņi (Krēķim, krievi tur vispār nipričom)? Pateica ka Platacis ir nobeigts? Viss? Vai Vienotības uzlecošā "zvaigzne" nākamajām Saeimas vēlēšanām - "ģenerālis" Ķuzis nezina, kas Plataci, tāpat kā Rožeckinu izpeldināja skābē?

Atbildēt

Golubevas fanam

09.09.2021. 13:00

»

Kompots 0,07 rub.

Pareizi. Un ko Ģirģens ir darījis visu šo laiku? Laizījis Kariņam, ko vēl? Vai tad Golubeva vainīga tagad


Girgens dabuja finansejumu iekslietam. Golubevai nodeva stafeti ar uzsaktiem projektiem un pieejamu nauduz Kaut vai 11
miljoni Rigas iecirknu apvienosanai. Golubeva visu nobremzeja. Ja sos komentarus raksta policisti. Ziniet, Ne velak ka nakama
gada sakuma Jums
vajadzeja Riga stradat jaunas telpas. Tie bija
Girgena darbi. Tagad nauda iztereta, naudas nav un stradasiet tajos vilku midzenos. Atbalstiet Girgenu un bus kartiba. Iekslietu darbinieki mes
to varam.

Atbildēt

Zāra Mālīte

09.09.2021. 12:57

»

Dumidors

Vēl vairāk Staļgevics ir tik pateicīgs par amatu, ka pelēkajam kardinālam Bauskam katru dienu ne tikai rokas laiza, bet arī kaut ko vairāk un dziļāk


Rugājos (Balvu raj.) reiz ballē man bija līdzīgi, paņēmu uz ilkņa vienam, jo čalis dikti patika, tad sagribēja pārējie. Kad zvanīju Balvu mentiem, apsolīja ka tūlīt būšot.. vēl 8 stundas nācās sūkāt.. Balvu menti atbrauca pēc 6 stundām. Tas glupajiem mājas darbam.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.09.2021. 11:54

»

Kompots 0,07 rub.

Variet izteikt viedokli par resno Ruka kungu? Bez ironijas, tiešām interesanti


Ko tur izteikt? Bijām ar sīko cirozi Zāru Màlīti Cēsīs lampā. Abi ar Straumi norījušies un sapampuši kā lapseņu sakosti. Joptvaj - kā nekā iekšlietu krējums.

Atvainojos dd faniem par klusēšanu, biju sutkās, atkal pieķēra vafelē ar mopēdu. Labošos!

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 11:34

»

Mariss

Tās visas ir pupu mizas, policijā plānojas vēl lielāks varas sagrābšanas mēģinājums. Vispirms no trases novāca Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku Sozinovu un pēc tam mēģināja to iesēdināt ar VDD palīdzību, tagad Ģirģena ieliktenis Ruks plāno aizvāk Rīgas policijas priekšnieku Šulti uz policijas koledzu...


Par to Staļgevicu krieviem ir tāds teiciens - " On ņikto i zvzķ jevo ņikak". Es 27 gadus biju dienestā policijā un nekad nebiju dzirdējis par tādu Staļgevicu, kur nu vel par viņa darba rezultātiem. Kārtējais paklausīgais un izpildīgais mudaka. Kaut kā neredz viņu publiski ar stāstiem par pēdējā laika skaļāko lietu atklāšanu. Identisks mudaks kā Grišins nav nedz personīgā viedokļa ne var pieņemt kādu lēmumu. Profesionalitātes līmenis nulle.

Atbildēt

Mariss

09.09.2021. 11:03

Tās visas ir pupu mizas, policijā plānojas vēl lielāks varas sagrābšanas mēģinājums. Vispirms no trases novāca Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku Sozinovu un pēc tam mēģināja to iesēdināt ar VDD palīdzību, tagad Ģirģena ieliktenis Ruks plāno aizvāk Rīgas policijas priekšnieku Šulti uz policijas koledzu, kad Zālāns iznāks no atvaļinājuma. Šultes vietā par Rīgas policijas priekšnieku plāno ielikt Stalgevicu un par kriminalpolicijas Rīgas kriminalpolicijas priekšnieku savu draugu Nagli, par Rīgas ekonomikas policijas priekšnieci ielikta Nagļa cilvēks Meiksane un par Ekonomikas Rīgas policijas nodaļu priekšniekiem ar Ruku sastīti cilvēki.
Rīgā ar Ruka svētību varēs darīt jebko, gan zagt, gan slepkavot, gan tirgot narkotikas. Tagad ar LatRosTrans naftas trubu saistīti no Jelgvas cilvēki ieņem gan Rīgas kriminālpolicijas amatu Stalgevics, visas Latvijas kārtības policijas priekšnieks Zellis, visas Latvijas ekonomikas policijas priekšnieks Bauska. Un visa policija tagad braukās ar Baltic Taxi jo kādam oligarham vajag naudu uz vēlēšanām.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 10:32

»

balodis

Vispirms jāsaka ka es nēesmu Ģirģens, nekad ar viņu nēesmu bijis saistīts...


Lietas uzsākšana vēl nenozīmē cilvēku čakarēšanu, pēc faktu (obligātas) pārbaudes, lieta var tikt slēgta, cilvēkam - neapsūdzētajam pat nezinot. Afkal diletantu fantāzijas. Un Ģirģens ministra amatā bija tieši un burtiski - DILETANTS.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 10:15

Var, lūdzu, arī statistiku un secinājumus par VDD, SAB, KNAB rosinātjām lietām un sekmīgajām tiesvedībām?

Līgumu, pamatoti, apturēja Valsts kontrole. Neizliecieties, baloža kungs, ka nesaprotiet patiesos seku cēloņus. Ne jau Mūrnieks zaga tos 7 miljonus.

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 10:04

Vispirms jāsaka ka es nēesmu Ģirģens, nekad ar viņu nēesmu bijis saistīts.
Lietas pret robežsargu priekšnieku un vietnieku izbeidza tikai šogad. Pēdējā gadījumā ministre jau bija Golubova. Tā kā Ģirģens to nekādi nevarēja ietekmēt. Apskatīju Mūrnieka vadītā IDB mājas lapā publicētos darba rezultātus 2020 gadā. Sākuši 58 lietas, uz prokuratūru nosūtījuši 51 lietu, bet izbeiguši 41 lietu. Es vēl saprastu, ja izbeigtu dažas lietas. Tā teikt, nu kam negadās. Bet 41 tā kā par daudz.Tātad 41 gadījumā vismaz 41 CILVĒKS čakarēts nepamatoti. Vienalga, ģenerālis vai kaprālis bet CILVĒKS. Tas parāda IDB neprasmi strādāt un resursu nelietderīgu tērēšanu. Kas notika ar demonstratīvi aizturēto bijušo robežsargu priekšnieku? Klusums, informācijas nav. Taču robežas būve ir apstājusies. Vienalga kur tas "tikai" 30 km žogs guļ, taču viņam bija jāatrodas uz robežas. Un tieši IDB un Mūrnieks to "putru savārīja" un žogs ir tur kur tas ir, bet rezultātu lietās nav, vai tās vispār izbeigtas.
Bet žogu jau nav jāliek pāri dīķim vai purvam, bet vietās kur ir meži, lauki u.c. viegli ejamas vietas. Bet tās purva takas gan jau robežsargi un zemessargi nosargās.
Tā kā Mūrniekam ''pakaļai jāsvilst'', jo viņa vainu robežas izbūves nobremzēšanā vēl būs nopietni jāvērtē.

Atbildēt

ofēlija

09.09.2021. 09:16

»

Aust rīts ...

SIA Latvija ir nolemta


Pilnīgi pareizi... uz ilgu un skaistu dzīvi. Ko arī jums novēlu.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 09:13

»

😠

Visa tā rezultātā žogs nav uzbūvēts, neleģāļi lien bariem, bet noliktavās guļ desmitiem kilometru žoga ar "sliktu reputāciju


Pareizi. Un ko Ģirģens ir darījis visu šo laiku? Laizījis Kariņam, ko vēl? Vai tad Golubeva vainīga tagad?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....