Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais

10.09.2019. 11:45

Zog bez bailēm un sāta, jo lielzagļi Kampējs un Šlosers ir parādījuši labu piemēru. Savus ierakstus pirtīs un dzertuvēs variet iesālīt. Vai par Šloseru trūka ieraksti? Nē! Bet viss ir legalizēts, ostā visu komandē bijušais Satiksmes ministrs, vēja parki pieder bij. premjeram, OIK arī sev saķīlēts. Vai viņi ko pirka? Tagad vajag monopolu uz atkritumiem par 700milj. Kampēja bandai! Vai tā nav otra digitālgeita? Ja pēc ES norādēm liks parakties, tad būs. Ja ne, tad viss noies, jo visiem ir kukuļi apsolīti, un vispirms Rīgas domes špicei. Pūcem nav pat kauns jau sākt locīties, jo, acīmredzot, ir piesolīts uz ķepas. Melo kā automāti, un tauta ir slaucamo aunu lomā.

Atbildēt

bd

09.09.2019. 11:14

Viss ir vienkārši - katram tiek savs kumoss. It kā ok. Izskatās, ka sak nepietikt visiem, tapēc tagad pēkšņi tāds tracis.

Atbildēt

ince

09.09.2019. 10:14

Kasīkli!
Ķeries lēnām klāt kompānijai AirBaltic. Redzēsi kādas āža kājas iepirkumos tur izlīdīs!

Atbildēt

Dārgais

09.09.2019. 10:03

Pasaki,nevis kā no tā purva izkļūt,BET KĀ TAJĀ IEKĻŪT!

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 09:25

Diez vai ar kādām administratīvām metodēm ir iespējams ko mainīt ! Zivs pūstot no galvas - kamēr politiķi nespēs ar personīgo piemēru lauzt ierastās shēmas, nekas nemainīsies !
Varbūt nebūs tas labākais piemērs, jo nepārzinu aizkulises, bet manā atmiņā iespiedusies prezidenta Bērziņa rīcība atsakoties no Jūrmalas apartamentiem - ierēdņi teiktu nu kā tā var protokols, telpas stāvēs tukšas izdevumi uzturēšanai tāpat u.t.l., bet Bārziņš palika pie sava un izrādās ka var !
Ir tāda slavena dziesma "Imagine" - iedomāsimies, ka Bērziņam būtu sekotāji - kancelejas budžetu ierosinātu samazināt, par konsultantiem un padomdevējiem aicinātu personas, kas to būtu gatavi darīt bez atlīdzības, apsardzi samazinātu, ikdienā pārvietotos bez eskorta u.t.l.
Un es gribētu redzēt to politiķi, kas uzdrošinātos publiski iebilst !

Atbildēt

Feiss

09.09.2019. 07:20

Labi!! Autors "piemirsa" matemātiku- piedalās ne mazāk kā (3-4), izsolāmā tēma maksā ne vairāk kā ..., tiek atmests "augstākais" un "zemākais" piedāvājums un ar iespējamo pretendentu tad notiek sarunas. Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

09.09.2019. 06:51

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Jau teicu,kominterne nekur nav pazudusi,tagad tā saucas ES,demokrātija,liberasti.Būtība nav mainījusies,mainījušās ietekmēšanas metodes.
Augļotāji un partijnieki krievus un latviešus slauc vienādi.

Atbildēt

nemuldi

08.09.2019. 23:30

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Tediņ,ar savu nezināšanu jālielās apdomīgi.Vai tolaik nebija "pietuvināto krustdēlu"?

Atbildēt

biologs

08.09.2019. 23:28

Cilvēks pērk no cilvēka.Nevis no likumu samudžinājuma.

Atbildēt

Teds

08.09.2019. 22:06

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās.
K.Ulmanis dažos gados izveidoja pārticību un pamanījās vēl izveidot valsts zelta rezerves. Tātad cilvēki bija paēduši, apmierināti būvēja savas saimniecības un pāri vēl palika, vienīgie neapmierināti urkšķēja sarkanie siseņi jau tolaik.
Latviju kopš 40.gada ir apsēdis šis sarkano siseņu bars un kamēr tos nepatrieks, tikmēr labklājība regulāri zudīs kā rīta rasa, lai cik tajā kasē bērtu naudas, tā vienmēr būs tukša.

Atbildēt

Vo

08.09.2019. 20:01

Informatīvs raksts ar konstruktīviem priekšlikumiem, kurus sen jau vajadzēja pieņemt. Kāpēc tas līdz šim nav darīts? Naivs jautājums. Kādam (kādiem) tas ir izdevīgi. Parasti jau iepirkuma organizētāju vidū nav to cilvēku, kas ir patiesi ieinteresēti šajā konkrētajā iepirkumā (ceļamā objekta vai iepirktā pakalpojuma kvalitātē). Tie paliek ārpus šī procesa un viņiem jāsamierinās ar to galarezultātu, kāds nu tur ir sanācis.

Atbildēt

lauķis

08.09.2019. 19:58

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Nauda jau sen iztērēta,ieķīlāta ir visa Latvija ar bērniem un mazbērniem.

Atbildēt

P.

08.09.2019. 19:50

Varbūt varētu mazāk iepirkt.

Pašreizējā sistēma iztērē visu naudu, kam tiek klāt, un vēl nedaudz.

Atbildēt

voila

08.09.2019. 19:40

kaut kas ir un kaut kas nav. Lomu jau nespēlē iepirkuma organizētāji, bet gan to plānotāji, finansējuma nodrošinātāji budžetā, kas nu tie kuru reizi ir. Respektīvi, sēdini komisijās kaut vai diži apmācītu godīgu "ezīti". Viņam vienalga būs jālemj tā, kā vajag, citādi tas godīgais "ezītis" jau rītu dabūs maisu! Tāda ir realitātes piramīda un to neglābs ne uzlabots likums, ne eksperti komisijās, ne pārbaudes finanšu jomā. Visu nosaka cilvēku attieksme, kurā, diemžēl, šodien dominē patoloģiska alkatība. Valda naudas vara

Atbildēt

IM

08.09.2019. 18:57

»

Un mērķis ir zemākā cena

un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada...


Ja firma kvalificējas, vinnē izlozē un uzrāda kvalitāti tad baltais saraksts. Ja kvalitāti neuzrāda tad melnais saraksts uz gadiem pieciem. Ātrāka tikšana āra tikai caur tiesu. Galvenie ieguvumi jau tas ka tiesu darbi pārvietojas uz kvalifikācijas procesu. Piekukuļot izlozi ar - nu kā? Cena ar nemaz ne mazākā bet tāda kas rada pietiekami lielu interesi.

Atbildēt

...

08.09.2019. 18:11

Kāda ir IUB loma šai procesā? Vai nevajadzētu paanalizē tuvāk šīs iestādes atdevi/vadāmību?

Atbildēt

Un mērķis ir zemākā cena

08.09.2019. 17:19

»

IM

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim


un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada darbvietas, bet koncertzāles.. Idiotisms.

Atbildēt

IM

08.09.2019. 16:59

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim

Atbildēt

Naivs un bērnišķīgs raksts

08.09.2019. 16:13

Viens ir likumi, pavisam kas cits - "vadāmā un kontrolējamā korupcija". Kam un kādiem mērķiem kalpo "vadāmā un kontrolējamā korupcija"? Izvirzi hipotēzi maģistra darbam ar nosaukumu "Vadāmās un kotrolējamās korupcijas mērķi valsts iekārtas stiprināšanā". Ar darbu pierādi, kāpēc tieši tikai tagad KNAB un kā interesēs ierosina lietas iepirkumu jomā būvniecības nozarē. Iespējams, ka tad nonāksi tuvāk patiesībai. Un diez vai tev dos piekļuvi izmeklēšanas noslēpumiem. Lietu safabricēšanas noslēpumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...