Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais

10.09.2019. 10:45

Zog bez bailēm un sāta, jo lielzagļi Kampējs un Šlosers ir parādījuši labu piemēru. Savus ierakstus pirtīs un dzertuvēs variet iesālīt. Vai par Šloseru trūka ieraksti? Nē! Bet viss ir legalizēts, ostā visu komandē bijušais Satiksmes ministrs, vēja parki pieder bij. premjeram, OIK arī sev saķīlēts. Vai viņi ko pirka? Tagad vajag monopolu uz atkritumiem par 700milj. Kampēja bandai! Vai tā nav otra digitālgeita? Ja pēc ES norādēm liks parakties, tad būs. Ja ne, tad viss noies, jo visiem ir kukuļi apsolīti, un vispirms Rīgas domes špicei. Pūcem nav pat kauns jau sākt locīties, jo, acīmredzot, ir piesolīts uz ķepas. Melo kā automāti, un tauta ir slaucamo aunu lomā.

Atbildēt

bd

09.09.2019. 10:14

Viss ir vienkārši - katram tiek savs kumoss. It kā ok. Izskatās, ka sak nepietikt visiem, tapēc tagad pēkšņi tāds tracis.

Atbildēt

ince

09.09.2019. 09:14

Kasīkli!
Ķeries lēnām klāt kompānijai AirBaltic. Redzēsi kādas āža kājas iepirkumos tur izlīdīs!

Atbildēt

Dārgais

09.09.2019. 09:03

Pasaki,nevis kā no tā purva izkļūt,BET KĀ TAJĀ IEKĻŪT!

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 08:25

Diez vai ar kādām administratīvām metodēm ir iespējams ko mainīt ! Zivs pūstot no galvas - kamēr politiķi nespēs ar personīgo piemēru lauzt ierastās shēmas, nekas nemainīsies !
Varbūt nebūs tas labākais piemērs, jo nepārzinu aizkulises, bet manā atmiņā iespiedusies prezidenta Bērziņa rīcība atsakoties no Jūrmalas apartamentiem - ierēdņi teiktu nu kā tā var protokols, telpas stāvēs tukšas izdevumi uzturēšanai tāpat u.t.l., bet Bārziņš palika pie sava un izrādās ka var !
Ir tāda slavena dziesma "Imagine" - iedomāsimies, ka Bērziņam būtu sekotāji - kancelejas budžetu ierosinātu samazināt, par konsultantiem un padomdevējiem aicinātu personas, kas to būtu gatavi darīt bez atlīdzības, apsardzi samazinātu, ikdienā pārvietotos bez eskorta u.t.l.
Un es gribētu redzēt to politiķi, kas uzdrošinātos publiski iebilst !

Atbildēt

Feiss

09.09.2019. 06:20

Labi!! Autors "piemirsa" matemātiku- piedalās ne mazāk kā (3-4), izsolāmā tēma maksā ne vairāk kā ..., tiek atmests "augstākais" un "zemākais" piedāvājums un ar iespējamo pretendentu tad notiek sarunas. Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

09.09.2019. 05:51

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Jau teicu,kominterne nekur nav pazudusi,tagad tā saucas ES,demokrātija,liberasti.Būtība nav mainījusies,mainījušās ietekmēšanas metodes.
Augļotāji un partijnieki krievus un latviešus slauc vienādi.

Atbildēt

nemuldi

08.09.2019. 22:30

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Tediņ,ar savu nezināšanu jālielās apdomīgi.Vai tolaik nebija "pietuvināto krustdēlu"?

Atbildēt

biologs

08.09.2019. 22:28

Cilvēks pērk no cilvēka.Nevis no likumu samudžinājuma.

Atbildēt

Teds

08.09.2019. 21:06

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās.
K.Ulmanis dažos gados izveidoja pārticību un pamanījās vēl izveidot valsts zelta rezerves. Tātad cilvēki bija paēduši, apmierināti būvēja savas saimniecības un pāri vēl palika, vienīgie neapmierināti urkšķēja sarkanie siseņi jau tolaik.
Latviju kopš 40.gada ir apsēdis šis sarkano siseņu bars un kamēr tos nepatrieks, tikmēr labklājība regulāri zudīs kā rīta rasa, lai cik tajā kasē bērtu naudas, tā vienmēr būs tukša.

Atbildēt

Vo

08.09.2019. 19:01

Informatīvs raksts ar konstruktīviem priekšlikumiem, kurus sen jau vajadzēja pieņemt. Kāpēc tas līdz šim nav darīts? Naivs jautājums. Kādam (kādiem) tas ir izdevīgi. Parasti jau iepirkuma organizētāju vidū nav to cilvēku, kas ir patiesi ieinteresēti šajā konkrētajā iepirkumā (ceļamā objekta vai iepirktā pakalpojuma kvalitātē). Tie paliek ārpus šī procesa un viņiem jāsamierinās ar to galarezultātu, kāds nu tur ir sanācis.

Atbildēt

lauķis

08.09.2019. 18:58

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Nauda jau sen iztērēta,ieķīlāta ir visa Latvija ar bērniem un mazbērniem.

Atbildēt

P.

08.09.2019. 18:50

Varbūt varētu mazāk iepirkt.

Pašreizējā sistēma iztērē visu naudu, kam tiek klāt, un vēl nedaudz.

Atbildēt

voila

08.09.2019. 18:40

kaut kas ir un kaut kas nav. Lomu jau nespēlē iepirkuma organizētāji, bet gan to plānotāji, finansējuma nodrošinātāji budžetā, kas nu tie kuru reizi ir. Respektīvi, sēdini komisijās kaut vai diži apmācītu godīgu "ezīti". Viņam vienalga būs jālemj tā, kā vajag, citādi tas godīgais "ezītis" jau rītu dabūs maisu! Tāda ir realitātes piramīda un to neglābs ne uzlabots likums, ne eksperti komisijās, ne pārbaudes finanšu jomā. Visu nosaka cilvēku attieksme, kurā, diemžēl, šodien dominē patoloģiska alkatība. Valda naudas vara

Atbildēt

IM

08.09.2019. 17:57

»

Un mērķis ir zemākā cena

un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada...


Ja firma kvalificējas, vinnē izlozē un uzrāda kvalitāti tad baltais saraksts. Ja kvalitāti neuzrāda tad melnais saraksts uz gadiem pieciem. Ātrāka tikšana āra tikai caur tiesu. Galvenie ieguvumi jau tas ka tiesu darbi pārvietojas uz kvalifikācijas procesu. Piekukuļot izlozi ar - nu kā? Cena ar nemaz ne mazākā bet tāda kas rada pietiekami lielu interesi.

Atbildēt

...

08.09.2019. 17:11

Kāda ir IUB loma šai procesā? Vai nevajadzētu paanalizē tuvāk šīs iestādes atdevi/vadāmību?

Atbildēt

Un mērķis ir zemākā cena

08.09.2019. 16:19

»

IM

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim


un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada darbvietas, bet koncertzāles.. Idiotisms.

Atbildēt

IM

08.09.2019. 15:59

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim

Atbildēt

Naivs un bērnišķīgs raksts

08.09.2019. 15:13

Viens ir likumi, pavisam kas cits - "vadāmā un kontrolējamā korupcija". Kam un kādiem mērķiem kalpo "vadāmā un kontrolējamā korupcija"? Izvirzi hipotēzi maģistra darbam ar nosaukumu "Vadāmās un kotrolējamās korupcijas mērķi valsts iekārtas stiprināšanā". Ar darbu pierādi, kāpēc tieši tikai tagad KNAB un kā interesēs ierosina lietas iepirkumu jomā būvniecības nozarē. Iespējams, ka tad nonāksi tuvāk patiesībai. Un diez vai tev dos piekļuvi izmeklēšanas noslēpumiem. Lietu safabricēšanas noslēpumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...