Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ģenētiskie pētījumi

03.06.2020. 14:48

»

tikai mieru

Ģenētiskie pētījumi gan rāda, ka krieviem mongoļu piejaukuma tikpat kā nav


Lai netiktu pierādīta, jūsu, civilizācijas atkritumu, izcelšanā, Krievijā ir aizliegti. Ne jau velti tika pieņemti visstingrākie aizliegumi vākt un izvest no valsts krievu biomateriālus. Tiem 5%, kuri braukā uz ārzemēm, droši vien, gēniem vēl nav izveidojusies 47. hromosoma.

Atbildēt

Jūrmalnieks

29.05.2020. 07:34

Jautājums "Pietiek":Kur pazuda vairāk nekā 100 komentāru,kas bija šim rakstam vakardien????

Atbildēt

cilveks444

29.05.2020. 06:50

Ābelītis, cik zināms, ir cieši saistīts ar JKP sektantiem, kuri savukārt, ļoti iespējams, ar krievu mafiju, kas nozīmē, ka Ābelītis labi zina, ko ēdis, un teātris ar Georga lentītēm, visticamāk, ir tikai elektorāta apstulbošanai domāts.

Atbildēt

Ivo

29.05.2020. 03:55

Ko utainie lenteņi meklē cilvēku ēstuvēs. ..

Atbildēt

ko tu tur murgo?

28.05.2020. 23:03

»

Uldis

Pirmās nakts tiesību aborta atlieka


Kādas vēl "pirmās nakts tiesības", kad krievus, bet īpaši armiju un baznīcu, ir pārņēmusi pederastijas sērga? Pirmās un visu pārējo nakšu tiesības bija narkotiku salietojušies mongoļu zaldātiņiem, kuri jūs, deģenerātus, taisīja 300 gadus.

Atbildēt

to Phe

28.05.2020. 22:58

»

Phe

Bauri tik rīstās, bet cilvēkam drosme ko darīt. tu apskaties pats spogulī uz sevi


Vai tu, aiz bada meklējot, kur ko nozagt, apkārt klīstošais blusainais krievu batrak, vispār zini, ko nozīmē bauer?
Drosmi tas izdzimtenis varēs rādīt, kad visi staļinisko izdzimteņu - sadistu un pederastu aksesuāri un simboli būs izsludināti ārpus likuma, bet ne kad mūsu "drosmīgā" milicija tādus mēslus sargā, lai tiem nenodara pāri.

Atbildēt

Hcf

28.05.2020. 22:13

»

Uldis

Krievu fašistiskā blogera ekskrements


Nevar nepiekrist. Ābelītis, atriecībā uz šovinistiem, liedzot ieeju savā uzņēmumā ir rīkojies pareizi, saskaņā ar vispārpieņemtā morāles un ētikas normām

Atbildēt

jaajaa

28.05.2020. 22:07

...vai tad šito krievu mēs vakar jau neapspriedām ?...kur visi komenti ?...:)

Atbildēt

Uldis

28.05.2020. 21:39

»

Uldis

Krievu fašistiskā blogera ekskrements


Pirmās nakts tiesību aborta atlieka

Atbildēt

Phe

28.05.2020. 21:38

»

kāda tiesa?

Ar tādu jebaļņiku ja nu vienīgi beļašu ēstuvē face control varētu ielaist


Bauri tik rīstās, bet cilvēkam drosme ko darīt. tu apskaties pats spogulī uz sevi

Atbildēt

kāda tiesa?

28.05.2020. 20:50

Ar tādu jebaļņiku ja nu vienīgi beļašu ēstuvē face control varētu ielaist.

Atbildēt

Uldis

28.05.2020. 20:33

Krievu fašistiskā blogera ekskrements

Atbildēt

to Zemcilvēks

28.05.2020. 17:04

»

Zemcilvēks

Īsts tīrasiņu Homo latviensis...


Neko jūs, civilizācijas atkritumi, nevarējāt atcelt, jo paši vienmēr esiet bijuši tikai vergi: Sākumā russu, tad mongoļu, pēc tam Eiropas karaļnamu, tad žīdu boļševiku un tagad jūs visos caurumos bez žēlastības drāž paranoidāls sadistisks pederasts - pedofīls Putins un viņa "opričņiki", bet beigsiet savas tuksās vergu dzīves Ķīnas ogļu šahtās Dienvidsibīrijā. Pirms fiziskā un morālā kropļa, Staļina, Krievijā nevaldīja neviens krievs. Aleksands II, kas jums, netīrai bidlomasai 1861. gadā iedeva brīvību, bija 100% vācietis.
Ja par Pirmās nakts tiesībām, tad atgādināšu ka nonarkojušos mongoļu zaldātiņiem pret Ordas vergiem bija visu nakšu tiesības un tagad tāds tu organisms, esi iznācis.

Atbildēt

un

28.05.2020. 16:59

»

Zemcilvēks

Īsts tīrasiņu Homo latviensis...


Kam pats vergo?Atbrīvotājiem?Tevi jau gānīšanās un ļaunuma ziņā diezvai kāds "primātveidīgais aborigēns" var pārspēt.Pārlasi vien labāk pats savus tekstus!Odžu dzimums.

Atbildēt

Zemcilvēks

28.05.2020. 16:43

»

Ivo

Ko var gribēt no šitā cūkuģimja??viņš tak lentenis ne cilvēks


Īsts tīrasiņu Homo latviensis
Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas komentāros

Atbildēt

Smiekls

28.05.2020. 16:02

Un tagad kaut kāds Ludzas kolrodāo lenteņu nēsētājs nošļukušās treniņbiksēs ar saviem smilkstiem un vaimanām iztaisās par Mischelin zvaigžņu devēju krogiem ??? To viņš var darīt kādā Ludzas bufetē kur zem letes kandžu tirgo!Ar vēl divām paziņu ģimenēm apmeklēsim Kūriņu vēl biežāk!

Atbildēt

to RP

28.05.2020. 15:08

»

RP

Te pats velns nevar saprast, kas notiek. Manā izpratnē vadlīnija ir uzturēt naidīgas attiecības latviešiem ar krieviem. Ja ir iekšējais kašķis, valdības runči var netraucēti dancot pa galdu. Protams, mums ir atšķirīga mentalitāte, bet, pie dzīvesgudras (valdības) pieejas, mēs jau sen dzīvotu pieklājīgi...


Vai apjēdz, ko raksti? Kādas "naidīgas attiecības"? Ja nelegāli ievazātie WWII noziegumu mantinieki dzīvo mūsu valstī, tiem ir jāpielāgojas homo sapiens, bet savu cūcisko, visai cilvēcei nepieņemamo dzīves veidu, tie izdzimteņi var piekopt Krievijā.
Ja Rietumi nebūtu pievēruši acis uz Staļina iebrukumu Spānijā 1936. gadā, kopīgiem spēkiem bija iespējams likvidēt viņa armiju, līdz pēdējam smirdīgam organismam, jo tad Rūzvelts vēl nebija paguvis tik ļoti apbruņot Absolūto ļaunumu un šodien uz pasaules nebūtu vairs karu un terora draudu.
Nav runas par palīdzēšanu, bet gan par līdzdalību visdrausmīgākā noziegumā pret cilvēci. Vēl nebija nekāda Hitlera kad ASV cionisti 1927. gadā jau aktīvi uzsāka Krievijas industrializāciju, proti sabūvēja vairākus tūkstošus kara rūpnīcu. Bez Čerčila pataloģiskā naida pret vācu tautu un valsti, kas ierāva Lielbritāniju karā, Rūzveltam nebūtu izdevies piespiest amerikāņus vergot Staļina kara mašīnai un pus miljonam krist suņa nāvē planētas drausmīgāko izdzimteņu interesēs.

Atbildēt

Jūrmalnieks

28.05.2020. 14:46

Šķiet bija amatpersona sabiedrībā "Uzvara",no 2002. līdz 2007. gadam kopā ar Benesu Aijo (to kriminālnoziedznieku) un vēl kādu Pantjušenko Irinu. Šī persona vervēja arī darboņus karošanai Donbasā krievu bandītu rindās, par ko izpelnījās Drošības policijas interesi. Domāju - ar to arī viss izteikts. Bet Kūriņā paest var ļoooti garšīgi. Diemžēl grūti iekļūt -vienmēr cilvķu pilns. Ābelīte ir ne tikai drosmīgs, bet arī ļoti labs cilvēks. Visu cieņu viņam.

Atbildēt

RP

28.05.2020. 14:36

»

Kits

Pilnībā piekrītu - provokators, pēc kura būtībā kliedz kriminālatbildības nepieciešamība par starpnacionālā naida kurināšanu (neesmu gan pārliecināts par terminiloģijas pareizību). Visriebīgākais, ka viņš nucīgi izpaužas par lentītēm Latvijas karoga krāsās


Te pats velns nevar saprast, kas notiek. Manā izpratnē vadlīnija ir uzturēt naidīgas attiecības latviešiem ar krieviem. Ja ir iekšējais kašķis, valdības runči var netraucēti dancot pa galdu. Protams, mums ir atšķirīga mentalitāte, bet, pie dzīvesgudras (valdības) pieejas, mēs jau sen dzīvotu pieklājīgi, respektējot cits citu, bez kaut kādiem mākslīgi radītiem, speciāli nedraudzīgiem izgājieniem. ASV dzīvo nesalīdzināmi vairāk krievu, nekā Latvijā. Gods viņiem, ka respektē mītnes zemi un viņu valodu. Nav dzirdēts, ka tur pieprasītu oficiāli atzīt arī krievu valodu. Vēl kas- kara vēsture . Ja Rietumi nebūtu satraukušies par Hitlera karaspēka varenību un nepalīdzētu, ...tad kas?

Atbildēt

GEO

28.05.2020. 14:11

Labais :D. Arvienvārdsakot-tas idiņš apkakājāsar visu savu cieši pietrākelēto kolorado drēbīti,kas arī bija jāpierāda.Un atstāja naudiņu mūsu valsts ekonomikas sildīšanā,labi,ka stilbiņš rīklē neiesprūda,kad no visiem kaktiem gaidīja "nacionālistu" uzbrukumu. Kam tāds interesē :D Visu cieņu Ābelītem !

Atbildēt

Kits

28.05.2020. 13:55

»

Juris

Tas autors- iespējams, deģenerāts - provokators un okupantu pēctecis, kurš priecājas, ka var būt Latvijā pateicoties PSRS karaspēkam un visādi ceļ te nemieru. Piesējās Kūriņam, preteklis


Pilnībā piekrītu - provokators, pēc kura būtībā kliedz kriminālatbildības nepieciešamība par starpnacionālā naida kurināšanu (neesmu gan pārliecināts par terminiloģijas pareizību). Visriebīgākais, ka viņš nucīgi izpaužas par lentītēm Latvijas karoga krāsās

Atbildēt

ieguglē

28.05.2020. 13:30

»

nacionalajiem atkritumiem un sorositiem patiesiba nepatik !

Pat talaja Dominikas republika restoranu edienkartes ir papildus krievu valoda !un specials televizijas kanals krievu valoda turistiem


"Russenfreie hotel", lai tev pielektu, kāda attieksme pret jums, civilizācijas atkritumiem, ir uz Cilvēku planētas.
Viss, bidļjaķinai ceļošana ir beigusies.
1. lai netiktu tērēta valūta, kas vajadzīga bidlu barības, tehnisko palmu tauku, iegādei.
2. lai ceļotāji nestāstītu pārējiem, cik brīnišķīgs ir "pūstošo rietumu" aromāts.
3. lai neaizmuktu pēdējais procents smadzeņu.

Atbildēt

autoram

28.05.2020. 13:14

Parādnieka kungs, ieraugot tavu debilo bidlas purnu, tā nopriecājās, ka uzreiz piedāvāja kafiju un šampanieti?
To tu vari stumt savas sugas īpatņiem, ar kuriem kopā Bolderājas kapos ostiet traipu tīrītāju.
Pat ja tev būtu izdevies nozagt tādu naudu par ko iegādāties kamīnu un būtu kur to uzcelt, tad runāt vajadzētu sūtīt kādu, kas vismaz pēc cilvēka izskatās.

Atbildēt

Juris

28.05.2020. 12:28

Tas autors- iespējams, deģenerāts - provokators un okupantu pēctecis, kurš priecājas, ka var būt Latvijā pateicoties PSRS karaspēkam un visādi ceļ te nemieru. Piesējās Kūriņam, preteklis.

Atbildēt

Ivo

28.05.2020. 12:05

Ko var gribēt no šitā cūkuģimja??viņš tak lentenis ne cilvēks ..

Atbildēt

Ulmanis

28.05.2020. 12:00

Okupantu cūka ar impērijas simbolu.

Atbildēt

RP

28.05.2020. 12:00

»

Uldis

Tādi pretīgu orku purni nav jālaiž iekšā arī bez kolorado lentītes, lai neatbaidītu normālus apmeklētājus


Provokatorus neciena nevienā frontes pusē, pat saimnieks, kurš dod uzdevumu. Šis ir īpaši tizls gadījums, kad provokators publiski lepojās ar savu zemisko rīcību.

Atbildēt

tie nav lohi

28.05.2020. 11:57

»

Latvietis

Ej taču tu dirst ar tavu muldēšanu par tiesvedību utt. Esi kādreiz lielpilsētās mēģinājis tikt iekšā klubos un diskotēkās? Iekšā laidējs izšķir, kurš tiek ielists. Tavuprāt tur katru vakaru sāktos 100 tiesas lietas. Cepuri nost tam Kūriņa saimniekam, ka viņš tos lohus neapkalpoja...


Kolorado lentīšu nēsātājs apgāna desmitiem miljonu krievu fašistisko lopu noslepkavoto cilvēku piemiņu, kas ir pielīdzināms WWII noziegumiem. Kā zināms, noziegumiem pret cilvēci nav noilguma. Somijā, Ukrainā un vēl vairākās valstīs neviens civilizācijas atkritums nevar iebraukt, ja rotājies ar krievu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu simbolu.

Atbildēt

Lenta.ru

28.05.2020. 11:50

»

Uldis

Tādi pretīgu orku purni nav jālaiž iekšā arī bez kolorado lentītes, lai neatbaidītu normālus apmeklētājus


Barteckis vēl nav noslīcis savos vēmekļos ?! Deniss, puisīt, ej nu atpkaļ pie zilā Kārļa. Tvirtais tavs dibentiņš sen nav dabūjis trūkties. Uzmanības trūkst, atradi spraudziņu.

Atbildēt

Uldis

28.05.2020. 11:46

Tādi pretīgu orku purni nav jālaiž iekšā arī bez kolorado lentītes, lai neatbaidītu normālus apmeklētājus.

Atbildēt

Strenči

28.05.2020. 11:43

»

Biedrs

Ja attēlā ir raksta autors, tad tālāk pat lasīt negribas. Kaut kāds kvazi-krievs, provocētājs ar intelekta neskartu seju


Tas tips taču ir tupāks par tupu. Mazvērtības kompleksu mākts onanētājs. Būtu labāk pastāstījis, kā mammaizmeta no mājas tad, kad pieķēra laizoties ar vienu tādu pašu kolorādo lentītē sapītu geju.

Atbildēt

RP

28.05.2020. 11:28

»

Khekhe

Ka nenodeg tā mēsla būda


Lūdzu, lūdzu, tikai nenodedzini! Man un maniem viesiem tur visai labi patīk iegriezties, it īpaši sīkajiem parotaļāties savā stūrītī.
Par ēdienu- neesam izvēlīgi.

Atbildēt

RP

28.05.2020. 11:23

»

Dima

"Visvairāk šajā lietā mani aizskar tas, ka cilvēks, kas uzskata sevi par kroga saimnieku, drīkst publiski pazemot cilvēkus – savus viesus...


Nostrādāja emocijas. Pandēmijas laikā, kad visa veida pulcēšanās ir stingri aizliegta, uz ''izredzētajiem'' tas neattiecās. Lai tikai čupojās un izplata vīrusu. Fakts, ka šāds valdības liberālisms uzdzen niknumu pret kolorado bantītēm slavenajā okupācijas dienā. Turpretī citos datumos tās regālijas lai nēsā veseli, atliek tikai ignorēt, kā rīkojies ''Kūriņa'' šefs.

Atbildēt

Yes

28.05.2020. 11:10

»

Vaira3000

Domaa, ka te kadu tava ome interesee


Smirdošiem bauru zemcilvēkiem kā tu noteikti ne

Atbildēt

Ivo

28.05.2020. 10:40

»

neonacista advokatam

abelitis savu ricibu vares skaidrot tiesa


Atkritumi draud cilvēkam..ieņirdzam...

Atbildēt

Priekulis

28.05.2020. 09:58

https://documentcloud.adobe.com/link/review?uri urn:aaid:scds:US:b00f14eb-cea2-4372-b8ca-04c5ebfd6c84

Atbildēt

Tironis

28.05.2020. 09:51

Piedāvāju samesties paklājiņam georga lentītes krāsās, kuru Kūriņa saimnieks varēs izklāt īpašajās dienās pie sava kroga ieejas.

Atbildēt

Biedrs

28.05.2020. 09:26

Ja attēlā ir raksta autors, tad tālāk pat lasīt negribas. Kaut kāds kvazi-krievs, provocētājs ar intelekta neskartu seju.

Atbildēt

vārds

28.05.2020. 09:19

ar "īntelektu" apveltīto seju fotogrāfijā ,kas raksta sākumā, varētu izmantot eciklopēdijā kā tipisku paraugu "ķoloradņiku" portretam :)

Atbildēt

100%

28.05.2020. 07:57

A.Ābelītis visu izdarija pareizi, ka neļāva tiem “pobeģiķeļu” atkritumiem ar saviem puķina vatostānas simboliem ālēties pa krogu. Es godīgi teikšu, ka man ir lepnums, ka Latvijā ir šāds cilvēks kā A.Ābelītis - malacis.

Atbildēt

Kūriņa saimnieks malacis

28.05.2020. 07:49

Malacis, ka izmeta toreiz laukā tās kolorādo vaboles. Nu šito vienkārši neviens neizmeta, jo laikam padomāja, ka personāžu ar redzamām garīgām problēmām tak neies apbižot...

Atbildēt

Tie, kasierodas no Krievijas Rietumos

28.05.2020. 07:44

»

k

Nemuldi! Pasaulē ir tieši pretēji - visos ekskluzīvo preču veikalos, 5- zv. viesnīcās, restorānos ir speciāli darbinieki, kuri tieši tāpēc pieņemti darbā - lai ar klientiem runātu tieši krievu valodā! Lai varētu iespējami labi apkalpot


ir ebreji no Pēterburgas, Maskavas un itām vietām. Maskavā krievu ir 17 procenti. KF visā vadībā ir pārsvarā ebreji ar “ebreju impērijas trim standartu” principiem. Aktieris un režisors S. Mihalkovs pat aicināja KF atjaunot dzimtbūšanu, izskaidrojot, cik tas būtu lietderīgi. Latvijas parfimēriju “Dzintars” arī iznīcināja ar globālo deindustrializāciju globālo parfimēfijas uzņēmumu interesēs.

Atbildēt

Ivo

28.05.2020. 06:16

kolorado-mēslu vaboles sūdzēs tiesā Kuriņu????smieklīgi.. vai pie ieejas ir zīme dzīvniekiem???

Atbildēt

Ivo

28.05.2020. 05:52

Ar bolderājas un maskačkas bioatkritumiem Latvijā būtu jārunā tikai valsts valodā..lai viņi katru dienu saprot kā atrodās svešā valstī..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...