Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:18

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Latvietis

20.04.2021. 19:58

Kāds beztiesiskuma stāvokļa ir ieslodzītajiem? Izskatās šo rakstu samurgojis kāds beztiesiskais bijušais ieslodzītais. Ieslodzītajiem nav tiesības? Viņiem izdarot noziegumus, būtu jāatņem visas tiesības. Ja esi izdarījis noziegumu, tad atsēdi savu sodu un nevirini savu muti. Sēdi un klusē. Un nemurgo par kaut kādām tiesībām.


Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

20.04.2021. 10:42

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Ydc

19.04.2021. 14:05

Centrācietuns vispār ir slavens ar krivvalodīgo personālu

Atbildēt

ZZ$ krusttēva šodienas rūpes

18.04.2021. 19:55

Lembergs jau iemanījies cietuma maltīti papildināt ar to, kas pašam ir pa rokai, tāpēc šad tad pat izdodas atsauksmēs par ēsto uzrakstīt kādu labāku vārdu. "Pusdienās griķu biezputra ar mērci (miltu), kurai klāt daži sīki gabaliņi aknu, zupa: kartupeļi, kartupeļi, kartupeļi. Salātus ar tām pašām šķērītēm sagriezu, sakniebu. Olīveļļa, sāls, pipari un pieliku arī klāt mārrutkus. Sanāca labi. Pietika, vēl pāri palika."

Tāpat viņš sācis ilgoties pēc produktiem, ko savulaik varēja baudīt mājās. "Jūtu ar degunu un garšas kārpiņām ("mājas" ) desu garšu. Kaifojiet! Tas arī ir priekšvēstnesis pavasarim. Lai Martins iedod Artūram spiningu, koridorā piesliets, lai dīķī nocopē kādu skaistu foreli. Apēdiet! Veselīgi!" - sievu mudina Lembergs.

Atbildēt

?

18.04.2021. 16:44

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


tu litija preparatus ienemi vai izlidzejies tikai ar korvalolu pec pindosa bidona zvana Vladimiram Putinam ?

Atbildēt

apriori

18.04.2021. 16:38

»

jautaajums

Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem


ukraina banderam saslimtiba ar covid-19 sasniedza tadu limeni ,ka asv un kanadas militaristi partrauca savu darbibu(ka pasi stasta gantikai uz laiku)kolonija ukraina un uzbrukums Daonbasam un Luganskai bija jaatcel !

Atbildēt

jautaajums

18.04.2021. 05:31

»

Ja kas

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts


Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem.
Cilvēki,sāciet domāt!

Atbildēt

PSRS sexa nebija

18.04.2021. 03:36

Un nav ko ida cietumā. Jo tas ir cietums.

Atbildēt

Ja kas

17.04.2021. 23:45

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts.

Atbildēt

nedozdjotes !

17.04.2021. 13:40

»

viss kārtībā

Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa


aizvakar Vladimirs Putins sanema otro poti pret covid-19! bet bidons padevas un ludzas uz personigu tiksanos ar Krievijas prezidentu,pec tam ,kad saprata ,ka Krievija jokus netaisis ar banderu planoto uzbrukumu Donbasam un Luganskai.

Atbildēt

menti par naudu ienesa

17.04.2021. 13:34

»

Košerss

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās


menti un uzraugi ienesa kopa ar mobilajiem telefoniem,narkotikam,snabi un delikatesem !

Atbildēt

Košerss

17.04.2021. 13:19

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās ?

Atbildēt

fašistu un ksenofobu ielenkumā

17.04.2021. 12:31

»

4.maija bandas darbs

Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis


Kad krievu okupantu bidlām jāsaskaras ar tiesisku pasauli, kurā tiesu nevar iebaidīt vai nopirkt, tad sākas parastā apsaukāšanās.

Atbildēt

Viedoklis

17.04.2021. 09:04

❗Vajag vakcinēt visus Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumu iemītniekus un darbiniekus.
Diemžēl nav dzirdēt šāds ierosinājums no Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Tieslietu ministrijas. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns neizrāda interesi par cietumos notiekošo.
Pareizs ir aicinājums Tiesībsargam Jurim Jansonam steidzīgi vērst uzmanību uz cilvēka tiesību ievērošanu Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumos. Cieš gan ieslodzītie, gan darbinieki, kuri infekciju no cietuma pārnes mājās un aplipina savus tuviniekus.

Atbildēt

Spures veiksmes stāsts - valstī noziedzības nav !

17.04.2021. 08:38

Sistēma veicina noziedznieku saliedētību un kriminālo tradīciju nostiprināšanu sabiedrībā. Nevajag pēc tam brīnīties, ka atsaldeņi ir kriminālas zvaigznes, kuri dienas laikā galina cilvēkus, bet cilvēki nedalās ar informāciju, par motīviem, konfliktiem un iesaistītajiem cilvēkiem. Mēs pret viņiem sistēma ir izdevīga organizētai noziedzībai un korumpētiem tiesībsargiem, kuri ikdienā ar to sadarbojas. Bunkus, Rebēnoks, Bezzubovs, u.c., par kuriem prese klusē tam ir labs piemērs. Neviens skaļo lietu vainīgais netiks atrasts, bet cilvēki un menti zina kapēc, bet klusē jo ir daļa no šī noziedzīgā sindikāta - kārtējais veksmes stāsts 😎

Atbildēt

4.maija bandas darbs

17.04.2021. 00:50

»

Pirātu partija

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem...


Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis!

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

17.04.2021. 00:47

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


Kāpēc man būtu jānoliek savu pasi, Latvijā dzimušam, kur vēl mani senči ir neskaitāmās paaudzēs dzimuši? Man, ar latviešu valodu kā dzimto valodu, Latvijas pilsonim?

Jūs esat ksenofobs un reāli slims. Diemžēl Latvijā tādu netrūkst. Lieliski atražojat 4.maija kliķes panākumus sabiedrības nīšanā.

Atbildēt

Komentāri lieki

17.04.2021. 00:17

»

4.maija kliķes trollim

Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki


"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības.

Atbildēt

R

16.04.2021. 23:50

Sen jau cietumam signāla slāpētajus jauzstāda. Katrs otrais cietumnieks - "žurnālists". Par ko ta raksteļa autors sēž? Visi slikti - sākumā policija, tad tiesa un beigās cietums. Viņš tik nabags apbižots, un kā pārējiem 99.9% nevainīgs tur sēž :D

Atbildēt

Pirātu partija

16.04.2021. 23:06

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem.
Cietums pirmkārt ir cilvēka izolācijas no sabiedrības mehānisms, nevis spīdzināšanas, ņirgāšānās vai pārmacīšanas skola.
Tāpēc cietumniekiem jārada atbilstoši apstakļi, bet tas būs iespējams tikai pēc veiksmes stāsta un OIK likvidācijas. Atbrīvosim vietu cietumos OIK ieviesējiem un radīsim labus apstākļus daudziem patreiz pie varas esošiem afēristiem.
P.S. Līdz režīma maiņai Latvijā vēl trīs gadi!
Krievijā pirmās likvidācijas jau sāksies pēc paris nedēļām. Viens pēc otra aizies puķina draudziņi.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 22:01

»

4.maija kliķes skolēnam

Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens...


Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa.
Īpaši priecāšos, kad nosprāgs pedofis un nacists putins.

Atbildēt

4.maija kliķes skolēnam

16.04.2021. 21:35

»

viss kārtībā

Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju...


Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens.

Sen jau karš beidzies, sen jau Latvija atguvusi neatkarību. Pašiem jāuzņemas atbildību par savu valsti un 4.maija kliķei par savu tautu.

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

16.04.2021. 21:31

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki.

Atbildēt

!

16.04.2021. 19:09

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Vladimirs Putins aizvakar sanema otro poti pret covid-19 !kapec sorositu mediji latvija par to neraksta ?

Atbildēt

nato prom no Latvijas !

16.04.2021. 19:06

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


nato okupanti Latvija,bet latviesu algotni Iraka,Afganistana un Mali !

Atbildēt

anti navalnijs

16.04.2021. 19:05

kapec rinka nepauz bazas,eiroparlaments nenosoda un asv neuzliek sankcijas mulku zemei latvijai?

Atbildēt

einis

16.04.2021. 18:58

cietumos epidemoloģiskā situācija ir daudz labāka kā ārā.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 18:44

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju!
Domāju, ka pedofils putins raud, jo Spure iemāca cietumos sēdošajiem krieviem nepatiku pret pedofiliem!

Atbildēt

Derdz

16.04.2021. 17:51

VAI VIŅI VISI BIJA LIELBRITĀNIJĀ, BET DARBINIEKI ĀFRIKĀ

Atbildēt

Urrā, biedre spurene

16.04.2021. 17:49

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās!

Atbildēt

4.maija kliķe neieredz tautu

16.04.2021. 17:44

Latvijā valdošajai bandai cilvēks nav cilvēks. Visādas spures dara viņu netīro darbu, spīdzinot un slepkavojot cilvēkus cietumos. Salaist vienā kamerā ar C-19 slimos un veselos, ir cilvēku slepkavības mēģinājums. To nevar noliegt.

Aicinu rakstīt iesniegumus policijā cietušajiem par slepkavības mēģinājumu no cietuma vadības puses.

Aicinu informēt Tiesībsargu par kritisko situāciju Latvijas ieslodzījuma vietās.

Aicinu rakstīt ziņojumus ANO, Eiropas Savienības institūcijām.

Aicinu pieaicināt Krievijas medijus, lai tie atspoguļotu situāciju Latvijas cietumos kā notiekošo valstī, kas ir neizdevusies.

Atbildēt

Cietums pēc 4.maija huntas raud

16.04.2021. 17:27

Putina tradīcijas Latvijā. Tikmēr Latvijā valdošo noziedznieku bandas vaukšķi pieraudājuši pilnus Tvnet un Delfi par stāstiem par Navalņiju uzmanības novēršanai no problēmām pašu zemē. Mūsu pašu Latvijas cietumos ir tūkstošiem līdzīgu ieslodzīto, kur cieš no institucionalizētas varas patvaļas, spēdzināšanas un necilvēcīgas apiešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....