Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kā nu kas ko nu?

23.11.2021. 09:08

»

Derdz

Ceru, ka viss tas kas tagad notiek ap vakcinēšanos neizvēršas par nacionālu katastrofu pēc kāda laika


Tas jau izvēršas par katastrofu, jo nevakcinētie smagi slimo un arī lielā skaitā mirst. Slimnīcas tiek pārslogotas, tiek atcelti plānveida medicīnas pakalpojumi, kā arī tiek būtiski ierobežota tautsaimniecība, kā dēļ nākas aizņemties simtiem miljonu atbalsta pasākumu īstenošanai.

Atbildēt

Izsmiekls

22.11.2021. 21:57

»

Lotosa zieds

Sēdi alā un nekunksti,kovidmīzi! Uz tevi var attiecināt tieši to pašu,kurš tevi te iecēlis runāt visas tautas vārdā,tu neesi tauta,bet trollis


Kovidmīzis esi tu un tavi pārējie debīliķi antivakseri. Zaudēsiet Satversmes tiesā vienā setā. Nesmīdniet tautu ar savu neizglītotību.

Atbildēt

Derdz

22.11.2021. 20:33

Ceru, ka viss tas kas tagad notiek ap vakcinēšanos neizvēršas par nacionālu katastrofu pēc kāda laika

Atbildēt

Ņirga

22.11.2021. 18:55

»

Pilsonis

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar ...


Antivakseri ir debīli un gļēvi. Vispirms baidās no parastas potes. Pēc tam no visa pārējā. Tikai tad, ja antivakseris ir pārliecināts, ka viņam nekas nebūs, tad viņš ir gatavs anonīmam rakstam vai komentāram šajā portālā. Nožēlojamie mīzaļi....

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 17:25

»

Pilsonis

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar ...


Tad opozīcija izslēdza citu opozīciju? Vai visi tā slēdzās, lai vienai Juļkai, kas 3 partijas 2 gadu laikā nomainījusi, viss slikti? What?! Gaidām taisnās tiesas un izrēķināšanos ar negantniekiem! Pēc rododendra dienas, kas reiz pienāks un jaunu sauli nesīs pār paverdzināto dvēselēm. Un brīve būs no čipiem un nāves glāstiem apvārdotajiem vientiešiem, kas vakcīnu sev pieņēma kā viltus svēto sakramentu.
P.S.
Laikam jau nezini, ka vakcīnu iepirkumi notiek centralizēti visai ES kopīgi atbilstoši pasūtījumiem un solidārai izdales sistēmai. Bet tādi sīkumi pošmīzim laikam neinteresē.

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2021. 16:34

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar Saskaņu par mutes aizbāšanu Pfizer vakcīnu iepircēju lobijus kritizējošajai deputātei. Saskaņa jau izsenis draudzējās ar Kremļa fīrera partiju, nez kas pamudināja šoreiz Urbanoviča grupējumu draudzīgi nobalsot kopā ar Dzintaru, pēc principa, jo sliktāk jo labāk. Ja nemaldos, vēsturiski pēdējoreiz Eiropā tā izdarīja Hitlers, kad, nācis pie varas Bundestāgā, izslēdza opozīcijas deputātus no Saeimas.

Atbildēt

jans

22.11.2021. 15:21

Vai tieslietu ministrijā, prokaratūrā tiesneši visi un darbinieki ir vakcionēti???
Cik ir atlaisti no DARBA ???????
Kur tādas ziņas var izlasīt. Uzrakstiet.
Domāju, ka covid affēru koordinē, vada Borrdāns. Atceraties LT, kur Strupiša kungs raidījumā par nepotētiem tiesnešiem "saķērās"─ kad atbildēja,ka ir Satversme. Tad Borrdāns- saķēra savu mazo galviņu- ak, ak šausmas ...... .

Atbildēt

ironija

22.11.2021. 14:17

»

Tev ir gods šo lasīt

Šis teksts liek ieņirgt par autora kritisko domāšanu: "...un tie, kas to ir realizējuši, agrāk vai vēlāk atbildēs par savu nodarījumu pret mūsu valsti." Kas tad "tie kaut kas kaut kur tur" atbildēs par nepiedodamu pārestību, liedzot ap 3% no Saeimas un pašvaldību domju deputātiem iespēju aplipināt ar...


Domā, ka autors zina par tāda Satversmes 116.panta esamību? Diez vai. Antivakseri ir stulbi. Viņi nemaz līdz galam to Satversmi nav izlasījuši. Tāpēc rakstā šis 116.pants nemaz neparādās. Viņiem šķiet viss vienkārši - ja viņam personīgi liekas, ka likums pārkāpj Satversmi, tad viņš tā uzskata un viss. Antivakseriem liekas, ka viņi ir tā tauta. Visi citi nē. Tie nav tauta.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 14:11

Vēl kāds sīkums par rakstā norādīto. Saeimas deputātus ievēl no partiju sarakstiem, kuriem katram ir kāda politiskā programma, ko šī partija/saraksts apņemas īstenot. Juļka Saeimā tika no Saskaņas saraksta, t.i. noprotams, ka viņa vēlētājam apņēmās īstenot Saskaņas programmu. Kā zināms, viņu no Saskaņas izmeta. Un ne jau līka deguna dēļ. Pēc tam šamā aizskrēja pie Gobzema, kuru pēc tam uzmeta un pieslējās buldozeram, kur pat tika kronēta par potenciālu valsts prezidentu. Tad kādu un kuru "savu vēlētāju" gribu un intereses šobrīd pārstāv Juļka? Vai tik nesanāk tā, ka Juļka šobrīd pārstāv un īsteno Saeimā neievēlētas politiskās organizācijas programmu un uzstādījumus. Īsti konstitucionāli tas neizklausās, ne?

Atbildēt

Izsmiekls

22.11.2021. 14:05

Gari, nūģiski, stulbi.... visu rakstu var atspēkot ar Satversmes 116.pantu un izmest miskastē. Antivakseru debīlismam nav robežu. Likumā viss ir skaidri pateikts - ja tev ir medicīniski, objektīvi iemesli, tad tev valsts panāk pretī. Ja tu gribi uzspļaut sabiedrības veselības un drošības interesēm, tāpēc, ka tici, ka Bils Geitss grib tevi nočipot un tev traucē 5G starojums, bet panaceja pret visu ir pļaviņa virpuļūdens, piedod, valsts tev neticēs. Un nekāds deputāta statuss tev nepalīdzēs. Deputāts antivakseris, tas ir kauna traips valstij.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

22.11.2021. 13:58

»

ASV protektorāts Latvija

Tikai ļooti, ļooti naivi cilvēki domā, ka prokuratūras vadība uz šo raksta gabalu kaut kā reaģēs


Ja vēstule ir nosūtīta pietiek.com, nevis LR prokuratūrai tad toč neatbildēs. Citādi atbildes sniegšanas kārtību nosaka likums. Nevaru tik iedomāties, kas un kā uz muļķību ir jāatbild. Ka cietumā jāliek ir arī Juļķas bijušie čomi no SC, kas palīdz pozīcijai uščemļīt vienu deputāteli, kas jau tagad ir uzsākusi priekšvēlēšanu kampaņu, izmantojot Covid tēmu? Rīlī? Un tad vēl paši brīnās, ka prokuratūra neliek bandītus cietumā, jo ar figņu ir jānodarbojas.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 13:49

»

Nopietni?

Kopš kura laika vakcinētie neaplipina ar vīrusu? Un no kā baidās vakcinētie, ja ir saņēmuši savu poti


Eu, pošmīzi! Tiešām garām ausīm brauc pilnīgi viss, kas ir pretrunā pošmīžu sludinātajai pārliecībai?! Vakcinētais daudz īsāku laiku ir spējīgs būt bīstams apkārtējiem. Savukārt viņi baidās par to, ka vairuma pošmīžu, kas aizņem vairāk nekā 90% gultu slimnīcās, dēļ šobrīd ir būtiski apgrūtināta citu medicīnas pakalpojumu saņemšana, t.sk. plānveida. Ja nespēj atcerēties, tad tieši šī iemesla dēļ visa valsts mēnesi atradās mājsēdē, kas visiem izmaksāja ap 200 milj. naudiņas. Un atkal vainīga ir valdība, Dumpis, Perevoščikovs un Zavacka? Pošmīži paši sevi par apsmieklu pataisa. Ir taču lietām arī kaut kāda loģika. Lai laba veselība!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 11:44

Šis teksts liek ieņirgt par autora kritisko domāšanu: "...un tie, kas to ir realizējuši, agrāk vai vēlāk atbildēs par savu nodarījumu pret mūsu valsti." Kas tad "tie kaut kas kaut kur tur" atbildēs par nepiedodamu pārestību, liedzot ap 3% no Saeimas un pašvaldību domju deputātiem iespēju aplipināt ar potenciāli nāvējošu vīrusu citus līdzcilvēkus? Nu kā viņi atbildēs? Dieva priekšā? Linča tiesā? Vēl Satversmes tiesa nav lēmusi, vai attiecīgais likums atbilst Satversmei, bet gudrinieks jau savu spriedumu ir taisījis. Ļauj cilvēkiem, kas kaut ko sajēdz, darīt savu darbu! Ja tiks konstatēts, ka ierobežojumi neatbilst Satversmes 116.pantam, tad arī tiks atcelti. Tā darbojas demokrātiskā iekārta un tiesu sistēma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2021. 11:18

Tikai ļooti, ļooti naivi cilvēki domā, ka prokuratūras vadība uz šo raksta gabalu kaut kā reaģēs.

Atbildēt

blakus bla

22.11.2021. 11:06

Nu ko var cepties? Pilsētā runā, ka prokuratūrā nesen esot izmaksātas prēmijas 3-4 tūkstoši uz pietuvinātām galviņām. Tāpēc viss ir "forši", kā intervijās mīl teikt ģenerālprokurors. Nevajag ar saviem iesniegumiem bojāt sajūtu, ka ir forši.

Atbildēt

viss ir slikti

22.11.2021. 08:19

Ja būtu uzrakstījis pieprasījumu, lai legalizētu pedofīliju, tad gan šis kadrs ātri sakustētos. Izvirtuļi, pedofīli un noziednieki ir nozaguši varu valstī!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.11.2021. 07:12

Kremļa čekistu "Russkij Mir" uzbūve, aizkulises un taustekļi.
https://youtu.be/BXgdX6X-GDc

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.11.2021. 00:37

Autoram nav taisnība -

Saeima izdod likumus, tāpēc likuma izdošana
nav darbība Satversmē neparedzētā veidā.

Jau pirms kovīslas apstākļos
Satversme aprobežoja deputāta vecumu un
citi likumi aizliedza nākt darbā kailam,
pārsniegt auto vadīšanas ātrumu.

šis likums varētu būt pretējs Satversmei, jo
nepieļauj attālināto darbu,
to var "atcelt" tiesa,
visātrāk to var "atcelt" provinces tiesa (Rēzeknes?).

Vairākums ir izspiedis mazākumu.


+ ir cilvēktiesības, kuras ierobežot nedrīkst.

Atbildēt

Khcx

21.11.2021. 23:27

Punkutapas neko nemainis tas ir skaidrs Ceru tagad melnie izsolos cauri un iedos bietee sitiem parazitiem

Atbildēt

Jukums

21.11.2021. 22:53

»

Muļķītis

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem...


Man izskatās, ka Levits neko te nevar izskaidrot divu cēloņu dēļ:
1.Viņš šādu lēmumu uzskat par politiski pareizu un piever acis uz to, ka tas ir pretrunā ar citiem, augstakiem likumiem. Vēlak ta arī attaisnosies - tas bija politisks lemums.
2.Levits nemaz nav tads intelektušla spīdeklis, kā mums to tēlo. Arvien vairāk izskatās, ka viņš ir tikai intelektuāla viduvējība.

Atbildēt

Kasiņš

21.11.2021. 22:45

»

Jukums

Visā šajā šļurā ir 3 puses...


Muahaha

Atbildēt

tak beidziet

21.11.2021. 22:40

šai kliķei ir totāli nospļauties uz tautu un satversmi

Atbildēt

Jukums

21.11.2021. 22:14

Visā šajā šļurā ir 3 puses.
1.Kariņa piekritēji, kuri iestājas par cilvēku nopotēšanu jebkuriem līdzekļiem, jebkurps veidos, pārkāpjot jebkurus likumus, arī Satversmi, ejot pāri līķiem, nerēķinoties ne ar ko, neieklausoties nevienā, riskejot pat ar visas valsts sašķelsanu un tās tālaku pastāvēšanu, ja tā vēlaties.
2.Latvija valsts ienaidnieki, kuri šādu politiku nekavājas izmantot, lai visiem spēkiem sētu šaubas, naidotu cilvēkus, šķeltu sabiedrību, darīt jebko, lai tikai kaitētu Latvijas valstij un, ja izdodas, tad apdraudēt Latvijas, ka valsts, pastāvēšanu.
3.Un ir cilvēki, Latvijas valsts patrioti, kuri ir arvien vairak apjukuši, redzot cik tizli rīkojas Kariņa valdība. Un kuri neatbalsta no šo Kariņa valdības tizlo politiku, ne arī Latvijas valsts noliedzējus.
Visas cerības un jebkādu nākotni mēs varam saistīt tikai un vienīgi ar so trešo grupu. Ja Kariņa grupa salauzīs sabiedrību - Latvijas valsts pastāvēšana ir reali apdraudēta. Ja virsroku ņems valsts noliedzēji - arī notiks tas pats. Situācija, kurā mūs ir nostādījusi Kariņa valdības rīcība, patiešām nav viegla. Un nakotne ir daudz nesakaidraka, nekā tas virspusēji izskatās.

Atbildēt

Elfs

21.11.2021. 21:48

»

Muļķītis

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem...


Tāpēc, ka ir tāds slimo suņu dienests jeb Drošības policija, kas var uztaisīt tādu "apgreidu" jebkura pilsoņa dzīvē, ka maz neliksies. Esi gatavs tādiem stāties pretim? Gatavs arī izmantot tās pašas metodes?

Atbildēt

marco

21.11.2021. 19:35

Prezis Levits Amerikā parakstīja līgumu , ka
LATvIJA atsakās ievērot cilvēktiesības!!!!!

Lūdzu tā LīGUMA tekstu publicēt internetā.
Gaidīsim, ko prokuratūra par to teiks , ko
Valsts SATVERSME nozīmē? Gaidīsim atbildi.

Atbildēt

Pedofīlijas

21.11.2021. 19:26

»

zoss

Drīz drātēs atkal, JKP ir politisks līķis


un nekrofilijas saknes meklējamas kristīgajā baznīcā, un piebilst, ka, lai par to aizdomātos, nav jāmeklē tālu - vien jāpavēro, piemēram, Doma baznīcā griestu līmenī redzamās skulptūras un zīmējumi un jāpavaicā sev - uz kādām domām tas viss vedina?

Atbildēt

Balagan

21.11.2021. 19:19

A kur treknais kaiminjsh...

Atbildēt

Slava PSKP !

21.11.2021. 18:55

Kur sarkanais karogs, kāpēc nav izkārts pie Zajebas ēkas ?
Bet 62 vietas akmeņlauztuvēs priekš tautas "kalpiem" vajag jau tagad rezervēt.

Atbildēt

Marite

21.11.2021. 18:37

Nav vajadzīgs,tas liekēžu bars,kuri visu laiku pieņem neadekvātus lēmumus.

Atbildēt

ASV jau ražo plāksterus

21.11.2021. 18:11

»

marts

kas tagad notiksies pēc stingrā,izstrādātā plāna...


ar adatiņām antivielu līmeņa uztrēšaai genētiski modificētajiem cilvēkiem bioloģiskā kara apstākļos...

Atbildēt

marts

21.11.2021. 17:54

kas tagad notiksies pēc stingrā,izstrādātā plāna:
obligātā 4 iešpricējamā pote šajā gadā(šajā gadā 4,
bet nākošā-sanāks jau 6 potes),jo kur liks to lielo iepirkumu, jo millljardi jānopelna no kovididdiot.
Pēc plāna:sāksies bērnu obligātā vakcinācija. Tas būs šausmas. Skolā medpunktā ievedīs bērnus un iešpricēs līdz kaulam bez vecāku atļaujas toksisku indi.Atļauju nevajag,jo obligātā.Iedomājies pedofīls sagrābj Tavu bērnu izvaro no abiem galiem
tas likumīgi, jo Tavu ķermeni izmanto, kā grib.

Atbildēt

zoss

21.11.2021. 17:20

»

laikam

no LGLB


Sūkāns vai Sūkāne?

Atbildēt

dainis

21.11.2021. 16:45

J. rancāans deputāts mūslaika jaunās paaudzes
čcekists.surogāta smadzenes izčcakareej vid.
tas shakālis savu slimību - nejūt.

Atbildēt

Vai?

21.11.2021. 16:21

Tas ir Juris Rancāns kurš bija neveikminieku vidū strādājot VID? Prokurātūra šo drātelēja kā matzo ezīti !

Atbildēt

Titālās vakcinācijas mērķi

21.11.2021. 15:49

Totālās vakcinācijas mērķi
ir genētiski modificētie liekie- kastrētie un sterilizētie cilvēki bez cilvēktiesībām, ar kodu, kontrolētais cilvēkkapitāls- daļa no globālo korporāciju kapitāla. Viss viņiem veiksmīgi notiek precīzi termiņos pēc stingra, sen - jau ap 2015. gadu izstrādāta plāna.

Globālais hibrīdkarš notiek piecās frontes līnijās. Genētiski modificētais cilvēkkapitāls ir tikai viena frontes līnija. Bet par citām frontes līnijām citreiz, kad man uznāks atkal patika ...

Šī globālā hibrīdkara telpa ir “in - formācijas telpa”. Kā saistību līgumos nosacījums - bez vai ar viltu, maldiem un spaidiem..


Ne velti neļāva vakcinēt caur ģimenes ārstiem, kas aizliegtu vakcinēt infarkta un insulta reiz ķertos un citus šai riskagrupā- jo arī C19 ir saistīts ar trombu skaita palieināšanos. Ne visiem mājas apstākļos ģimenes ārsts bez pilnas asinsainas (māju inficētais uz labaratoriju nedrīkst pamest) izrakstīs asinis šķidrinošo ķīmiju pareizā daudzumā. Ari Beinarte par to runā.

Mēnesim zāles maksā ap 100 €. Vismaz tik vajag. Bet zāles ir zāles. Ķīmija. Var būt ar palekošām sekām pēc tām...Kā kuram. Tas ir atkarīgs no zāļu dozas. Tie, kas izmocās mājās, tiek sakropļoti ar trombocītu sekām smadzenēs.Cits nevar paiet, cits nesaož, citam domāšana paliek traucēta.. utt.ilgstošs nespēks..

Līdz ar to slepkavām kā Kariņam, Pervozščikovam, Dumpim tas viss bija jāpastāsta publikai. Noteikti, ka Kariņš bija informēts. Bet noraidīja ģim. ārstus, jo būtu jāstrādā pie likumdošanas šo cilvēku veselības aizsardzibai.Bet hunta aicināja vispirms vakcinēt personas ar hroniskām kaitēm. Un tā jau ir apzināta un mērķtiecīga slepkavošana.

Bet kāda jēga neslepkavot? To neparedz ES vakcinācijas plāns kā regula 2015.-2020. gadam. Tādēļ visus uzreiz pār bortu, kā prasa PVO.

Kāda jēga neslepkavot pūli, to nesakropļot? Tie lētticīgie taču paši gatavi parakstīties par sekām savai veselībai pēc vakcinācijas! Tikai jaturpina PVO propaganda un meli, un jāmudina un jāpārliecia špricēties!

Var arī ar spaidiem likumu veidā!


Vai velti 13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvēktiesības? Tikai divas dienas pēc tam, kad PVO izsludināja pandēmiju! Tikai divas dieas! Kāda netīša sakritība! Vai tiešām netīša?

Un K. Kariņa pēkšņā rezolūcija Veselības ministrijai pēc īsas sarunas ar PVO pārstāvi? Nekavējoties izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”! Tā ir konkrēta paša K. Kariņa politiska izvēle un atbildība, 13. Saeimu neviens neinformēja!

Vien I. Mūrniece, maldinot 13. Saeimu, nomanipulēja ar ātro balsojumu, ka MK valdība var izdot MK noteikumus, kas nav jāapstiprina ar Saeimas balsojumu. Tādā veidā I. Mūrniece (NA) pati personīgi sevi piepulcināja “pūļa slepkavu” sarakstam.

Kas ir genētiski modificēts cilvēks?

Tas ir cilvēks, kas ir vakcinēts “pret kovid”. Ņemot vērā, ka vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums, mēs varam spriest vien par morālo pusi - vakcinētais ar savu parakstu ir piekritis, ka “pieļauj riskus sevis sakropļošanai vakcinācijas ceļā ar neparedzamām sekām savai veselībai”.

No šāda viedokļa vakcinētais ir ņemts uzskaitē ar QR kodu kā tāds, kas piekrīt sistēmai un ir lojāls tai, neskatoties uz to, ka neko nesaprot par genētisko modifikāciju ar vakcināciju un ir gatavs izpildīt jaunas vakcinācijas un genētisko izmaiņu prasības.

Vakcinētais kļuvis par sistēmas ķīlnieku uz visu savu mūža atlikušo daļu. Psihologiski tikai “in- formācijas telpā” vien viņš jau ir modificēts attiecībā pret tiem, kas atsakās no vakcinācijas.

Pagaidu QR kods tiek piešķirts uz laiku nevakcinētiem, ja tie pierāda, ka kovid ir izslimojuši.

Atbildēt

roberts

21.11.2021. 15:21

Kapēc 10 x kāpēc kapēc tik ilgi bija jāGAIDA šāds iesniegums ģenerālprokuroram???????
--Ja likums pārkāpts ; Satversme,... tad jābūt rīcībai, bet NEKAS- nenotiek,atbildīgie par to, kā
nosprāguši. Ne radio1 rupors tomsson- levita ordeņa( grabuļa) kavalieris iztapoņa ne vārda par to. Tapēc daudziem žurnaālistiem (savējiem,uzticamiem) piekāra pie krūtīm-grabuļus.
Tagad TV, radio-milzīga kampaņa covid notiek. Iesaistītos žurnālistus-trekni baro par to.

Atbildēt

Muļķītis

21.11.2021. 15:18

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem tā juridisko pamatojumu, kā var, pretēji Satversmei, no Saeimas deputātu vidus izslēgt deputātu par viņa pārliecību (kas nesakrīt ar valdošās koalīcijas pārliecību), bet nav apsūdzība noziegumā pret valsti, kā tas ir ar deputātu J.Ādamsonu.Cik saprotu, tad demokrātija pieļauj viedokļu dažādību un vairākumam nav tiesību sodīt mazākumu par uzskatu atšķirību.

Atbildēt

Azers

21.11.2021. 15:13

»

Naudiņš - dz. Ibragimovs


Ko tas azerbaidžānis šeit dara?

Atbildēt

21.11.2021. 14:54

»

Kurš ir šī pāra vīrs?

31. Janīna Kursīte-Pakule NA


Naudiņš - dz. Ibragimovs .

Atbildēt

Kurš ir šī pāra vīrs?

21.11.2021. 14:31

31. Janīna Kursīte-Pakule NA

32. Janīna Kursīte

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...