Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kā nu kas ko nu?

23.11.2021. 09:08

»

Derdz

Ceru, ka viss tas kas tagad notiek ap vakcinēšanos neizvēršas par nacionālu katastrofu pēc kāda laika


Tas jau izvēršas par katastrofu, jo nevakcinētie smagi slimo un arī lielā skaitā mirst. Slimnīcas tiek pārslogotas, tiek atcelti plānveida medicīnas pakalpojumi, kā arī tiek būtiski ierobežota tautsaimniecība, kā dēļ nākas aizņemties simtiem miljonu atbalsta pasākumu īstenošanai.

Atbildēt

Izsmiekls

22.11.2021. 21:57

»

Lotosa zieds

Sēdi alā un nekunksti,kovidmīzi! Uz tevi var attiecināt tieši to pašu,kurš tevi te iecēlis runāt visas tautas vārdā,tu neesi tauta,bet trollis


Kovidmīzis esi tu un tavi pārējie debīliķi antivakseri. Zaudēsiet Satversmes tiesā vienā setā. Nesmīdniet tautu ar savu neizglītotību.

Atbildēt

Derdz

22.11.2021. 20:33

Ceru, ka viss tas kas tagad notiek ap vakcinēšanos neizvēršas par nacionālu katastrofu pēc kāda laika

Atbildēt

Ņirga

22.11.2021. 18:55

»

Pilsonis

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar ...


Antivakseri ir debīli un gļēvi. Vispirms baidās no parastas potes. Pēc tam no visa pārējā. Tikai tad, ja antivakseris ir pārliecināts, ka viņam nekas nebūs, tad viņš ir gatavs anonīmam rakstam vai komentāram šajā portālā. Nožēlojamie mīzaļi....

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 17:25

»

Pilsonis

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar ...


Tad opozīcija izslēdza citu opozīciju? Vai visi tā slēdzās, lai vienai Juļkai, kas 3 partijas 2 gadu laikā nomainījusi, viss slikti? What?! Gaidām taisnās tiesas un izrēķināšanos ar negantniekiem! Pēc rododendra dienas, kas reiz pienāks un jaunu sauli nesīs pār paverdzināto dvēselēm. Un brīve būs no čipiem un nāves glāstiem apvārdotajiem vientiešiem, kas vakcīnu sev pieņēma kā viltus svēto sakramentu.
P.S.
Laikam jau nezini, ka vakcīnu iepirkumi notiek centralizēti visai ES kopīgi atbilstoši pasūtījumiem un solidārai izdales sistēmai. Bet tādi sīkumi pošmīzim laikam neinteresē.

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2021. 16:34

Redzot, kā vainīgie deputāti te plosās Pietiek.com komentāros ar savu “antivakseri”, “Bilangeitsa čipotāji” un tamlīdzīgu bērnudārza visiem jau sen apnikušo oponentu apsaukāšanu, fakts paliek fakts - visi šie rancāni, bondari, juraši, dzintari un pārējie 62 deputāti, ir faktiski nobalsojuši kopā ar Saskaņu par mutes aizbāšanu Pfizer vakcīnu iepircēju lobijus kritizējošajai deputātei. Saskaņa jau izsenis draudzējās ar Kremļa fīrera partiju, nez kas pamudināja šoreiz Urbanoviča grupējumu draudzīgi nobalsot kopā ar Dzintaru, pēc principa, jo sliktāk jo labāk. Ja nemaldos, vēsturiski pēdējoreiz Eiropā tā izdarīja Hitlers, kad, nācis pie varas Bundestāgā, izslēdza opozīcijas deputātus no Saeimas.

Atbildēt

jans

22.11.2021. 15:21

Vai tieslietu ministrijā, prokaratūrā tiesneši visi un darbinieki ir vakcionēti???
Cik ir atlaisti no DARBA ???????
Kur tādas ziņas var izlasīt. Uzrakstiet.
Domāju, ka covid affēru koordinē, vada Borrdāns. Atceraties LT, kur Strupiša kungs raidījumā par nepotētiem tiesnešiem "saķērās"─ kad atbildēja,ka ir Satversme. Tad Borrdāns- saķēra savu mazo galviņu- ak, ak šausmas ...... .

Atbildēt

ironija

22.11.2021. 14:17

»

Tev ir gods šo lasīt

Šis teksts liek ieņirgt par autora kritisko domāšanu: "...un tie, kas to ir realizējuši, agrāk vai vēlāk atbildēs par savu nodarījumu pret mūsu valsti." Kas tad "tie kaut kas kaut kur tur" atbildēs par nepiedodamu pārestību, liedzot ap 3% no Saeimas un pašvaldību domju deputātiem iespēju aplipināt ar...


Domā, ka autors zina par tāda Satversmes 116.panta esamību? Diez vai. Antivakseri ir stulbi. Viņi nemaz līdz galam to Satversmi nav izlasījuši. Tāpēc rakstā šis 116.pants nemaz neparādās. Viņiem šķiet viss vienkārši - ja viņam personīgi liekas, ka likums pārkāpj Satversmi, tad viņš tā uzskata un viss. Antivakseriem liekas, ka viņi ir tā tauta. Visi citi nē. Tie nav tauta.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 14:11

Vēl kāds sīkums par rakstā norādīto. Saeimas deputātus ievēl no partiju sarakstiem, kuriem katram ir kāda politiskā programma, ko šī partija/saraksts apņemas īstenot. Juļka Saeimā tika no Saskaņas saraksta, t.i. noprotams, ka viņa vēlētājam apņēmās īstenot Saskaņas programmu. Kā zināms, viņu no Saskaņas izmeta. Un ne jau līka deguna dēļ. Pēc tam šamā aizskrēja pie Gobzema, kuru pēc tam uzmeta un pieslējās buldozeram, kur pat tika kronēta par potenciālu valsts prezidentu. Tad kādu un kuru "savu vēlētāju" gribu un intereses šobrīd pārstāv Juļka? Vai tik nesanāk tā, ka Juļka šobrīd pārstāv un īsteno Saeimā neievēlētas politiskās organizācijas programmu un uzstādījumus. Īsti konstitucionāli tas neizklausās, ne?

Atbildēt

Izsmiekls

22.11.2021. 14:05

Gari, nūģiski, stulbi.... visu rakstu var atspēkot ar Satversmes 116.pantu un izmest miskastē. Antivakseru debīlismam nav robežu. Likumā viss ir skaidri pateikts - ja tev ir medicīniski, objektīvi iemesli, tad tev valsts panāk pretī. Ja tu gribi uzspļaut sabiedrības veselības un drošības interesēm, tāpēc, ka tici, ka Bils Geitss grib tevi nočipot un tev traucē 5G starojums, bet panaceja pret visu ir pļaviņa virpuļūdens, piedod, valsts tev neticēs. Un nekāds deputāta statuss tev nepalīdzēs. Deputāts antivakseris, tas ir kauna traips valstij.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

22.11.2021. 13:58

»

ASV protektorāts Latvija

Tikai ļooti, ļooti naivi cilvēki domā, ka prokuratūras vadība uz šo raksta gabalu kaut kā reaģēs


Ja vēstule ir nosūtīta pietiek.com, nevis LR prokuratūrai tad toč neatbildēs. Citādi atbildes sniegšanas kārtību nosaka likums. Nevaru tik iedomāties, kas un kā uz muļķību ir jāatbild. Ka cietumā jāliek ir arī Juļķas bijušie čomi no SC, kas palīdz pozīcijai uščemļīt vienu deputāteli, kas jau tagad ir uzsākusi priekšvēlēšanu kampaņu, izmantojot Covid tēmu? Rīlī? Un tad vēl paši brīnās, ka prokuratūra neliek bandītus cietumā, jo ar figņu ir jānodarbojas.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 13:49

»

Nopietni?

Kopš kura laika vakcinētie neaplipina ar vīrusu? Un no kā baidās vakcinētie, ja ir saņēmuši savu poti


Eu, pošmīzi! Tiešām garām ausīm brauc pilnīgi viss, kas ir pretrunā pošmīžu sludinātajai pārliecībai?! Vakcinētais daudz īsāku laiku ir spējīgs būt bīstams apkārtējiem. Savukārt viņi baidās par to, ka vairuma pošmīžu, kas aizņem vairāk nekā 90% gultu slimnīcās, dēļ šobrīd ir būtiski apgrūtināta citu medicīnas pakalpojumu saņemšana, t.sk. plānveida. Ja nespēj atcerēties, tad tieši šī iemesla dēļ visa valsts mēnesi atradās mājsēdē, kas visiem izmaksāja ap 200 milj. naudiņas. Un atkal vainīga ir valdība, Dumpis, Perevoščikovs un Zavacka? Pošmīži paši sevi par apsmieklu pataisa. Ir taču lietām arī kaut kāda loģika. Lai laba veselība!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 11:44

Šis teksts liek ieņirgt par autora kritisko domāšanu: "...un tie, kas to ir realizējuši, agrāk vai vēlāk atbildēs par savu nodarījumu pret mūsu valsti." Kas tad "tie kaut kas kaut kur tur" atbildēs par nepiedodamu pārestību, liedzot ap 3% no Saeimas un pašvaldību domju deputātiem iespēju aplipināt ar potenciāli nāvējošu vīrusu citus līdzcilvēkus? Nu kā viņi atbildēs? Dieva priekšā? Linča tiesā? Vēl Satversmes tiesa nav lēmusi, vai attiecīgais likums atbilst Satversmei, bet gudrinieks jau savu spriedumu ir taisījis. Ļauj cilvēkiem, kas kaut ko sajēdz, darīt savu darbu! Ja tiks konstatēts, ka ierobežojumi neatbilst Satversmes 116.pantam, tad arī tiks atcelti. Tā darbojas demokrātiskā iekārta un tiesu sistēma.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2021. 11:18

Tikai ļooti, ļooti naivi cilvēki domā, ka prokuratūras vadība uz šo raksta gabalu kaut kā reaģēs.

Atbildēt

blakus bla

22.11.2021. 11:06

Nu ko var cepties? Pilsētā runā, ka prokuratūrā nesen esot izmaksātas prēmijas 3-4 tūkstoši uz pietuvinātām galviņām. Tāpēc viss ir "forši", kā intervijās mīl teikt ģenerālprokurors. Nevajag ar saviem iesniegumiem bojāt sajūtu, ka ir forši.

Atbildēt

viss ir slikti

22.11.2021. 08:19

Ja būtu uzrakstījis pieprasījumu, lai legalizētu pedofīliju, tad gan šis kadrs ātri sakustētos. Izvirtuļi, pedofīli un noziednieki ir nozaguši varu valstī!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

22.11.2021. 07:12

Kremļa čekistu "Russkij Mir" uzbūve, aizkulises un taustekļi.
https://youtu.be/BXgdX6X-GDc

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.11.2021. 00:37

Autoram nav taisnība -

Saeima izdod likumus, tāpēc likuma izdošana
nav darbība Satversmē neparedzētā veidā.

Jau pirms kovīslas apstākļos
Satversme aprobežoja deputāta vecumu un
citi likumi aizliedza nākt darbā kailam,
pārsniegt auto vadīšanas ātrumu.

šis likums varētu būt pretējs Satversmei, jo
nepieļauj attālināto darbu,
to var "atcelt" tiesa,
visātrāk to var "atcelt" provinces tiesa (Rēzeknes?).

Vairākums ir izspiedis mazākumu.


+ ir cilvēktiesības, kuras ierobežot nedrīkst.

Atbildēt

Khcx

21.11.2021. 23:27

Punkutapas neko nemainis tas ir skaidrs Ceru tagad melnie izsolos cauri un iedos bietee sitiem parazitiem

Atbildēt

Jukums

21.11.2021. 22:53

»

Muļķītis

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem...


Man izskatās, ka Levits neko te nevar izskaidrot divu cēloņu dēļ:
1.Viņš šādu lēmumu uzskat par politiski pareizu un piever acis uz to, ka tas ir pretrunā ar citiem, augstakiem likumiem. Vēlak ta arī attaisnosies - tas bija politisks lemums.
2.Levits nemaz nav tads intelektušla spīdeklis, kā mums to tēlo. Arvien vairāk izskatās, ka viņš ir tikai intelektuāla viduvējība.

Atbildēt

Kasiņš

21.11.2021. 22:45

»

Jukums

Visā šajā šļurā ir 3 puses...


Muahaha

Atbildēt

tak beidziet

21.11.2021. 22:40

šai kliķei ir totāli nospļauties uz tautu un satversmi

Atbildēt

Jukums

21.11.2021. 22:14

Visā šajā šļurā ir 3 puses.
1.Kariņa piekritēji, kuri iestājas par cilvēku nopotēšanu jebkuriem līdzekļiem, jebkurps veidos, pārkāpjot jebkurus likumus, arī Satversmi, ejot pāri līķiem, nerēķinoties ne ar ko, neieklausoties nevienā, riskejot pat ar visas valsts sašķelsanu un tās tālaku pastāvēšanu, ja tā vēlaties.
2.Latvija valsts ienaidnieki, kuri šādu politiku nekavājas izmantot, lai visiem spēkiem sētu šaubas, naidotu cilvēkus, šķeltu sabiedrību, darīt jebko, lai tikai kaitētu Latvijas valstij un, ja izdodas, tad apdraudēt Latvijas, ka valsts, pastāvēšanu.
3.Un ir cilvēki, Latvijas valsts patrioti, kuri ir arvien vairak apjukuši, redzot cik tizli rīkojas Kariņa valdība. Un kuri neatbalsta no šo Kariņa valdības tizlo politiku, ne arī Latvijas valsts noliedzējus.
Visas cerības un jebkādu nākotni mēs varam saistīt tikai un vienīgi ar so trešo grupu. Ja Kariņa grupa salauzīs sabiedrību - Latvijas valsts pastāvēšana ir reali apdraudēta. Ja virsroku ņems valsts noliedzēji - arī notiks tas pats. Situācija, kurā mūs ir nostādījusi Kariņa valdības rīcība, patiešām nav viegla. Un nakotne ir daudz nesakaidraka, nekā tas virspusēji izskatās.

Atbildēt

Elfs

21.11.2021. 21:48

»

Muļķītis

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem...


Tāpēc, ka ir tāds slimo suņu dienests jeb Drošības policija, kas var uztaisīt tādu "apgreidu" jebkura pilsoņa dzīvē, ka maz neliksies. Esi gatavs tādiem stāties pretim? Gatavs arī izmantot tās pašas metodes?

Atbildēt

marco

21.11.2021. 19:35

Prezis Levits Amerikā parakstīja līgumu , ka
LATvIJA atsakās ievērot cilvēktiesības!!!!!

Lūdzu tā LīGUMA tekstu publicēt internetā.
Gaidīsim, ko prokuratūra par to teiks , ko
Valsts SATVERSME nozīmē? Gaidīsim atbildi.

Atbildēt

Pedofīlijas

21.11.2021. 19:26

»

zoss

Drīz drātēs atkal, JKP ir politisks līķis


un nekrofilijas saknes meklējamas kristīgajā baznīcā, un piebilst, ka, lai par to aizdomātos, nav jāmeklē tālu - vien jāpavēro, piemēram, Doma baznīcā griestu līmenī redzamās skulptūras un zīmējumi un jāpavaicā sev - uz kādām domām tas viss vedina?

Atbildēt

Balagan

21.11.2021. 19:19

A kur treknais kaiminjsh...

Atbildēt

Slava PSKP !

21.11.2021. 18:55

Kur sarkanais karogs, kāpēc nav izkārts pie Zajebas ēkas ?
Bet 62 vietas akmeņlauztuvēs priekš tautas "kalpiem" vajag jau tagad rezervēt.

Atbildēt

Marite

21.11.2021. 18:37

Nav vajadzīgs,tas liekēžu bars,kuri visu laiku pieņem neadekvātus lēmumus.

Atbildēt

ASV jau ražo plāksterus

21.11.2021. 18:11

»

marts

kas tagad notiksies pēc stingrā,izstrādātā plāna...


ar adatiņām antivielu līmeņa uztrēšaai genētiski modificētajiem cilvēkiem bioloģiskā kara apstākļos...

Atbildēt

marts

21.11.2021. 17:54

kas tagad notiksies pēc stingrā,izstrādātā plāna:
obligātā 4 iešpricējamā pote šajā gadā(šajā gadā 4,
bet nākošā-sanāks jau 6 potes),jo kur liks to lielo iepirkumu, jo millljardi jānopelna no kovididdiot.
Pēc plāna:sāksies bērnu obligātā vakcinācija. Tas būs šausmas. Skolā medpunktā ievedīs bērnus un iešpricēs līdz kaulam bez vecāku atļaujas toksisku indi.Atļauju nevajag,jo obligātā.Iedomājies pedofīls sagrābj Tavu bērnu izvaro no abiem galiem
tas likumīgi, jo Tavu ķermeni izmanto, kā grib.

Atbildēt

zoss

21.11.2021. 17:20

»

laikam

no LGLB


Sūkāns vai Sūkāne?

Atbildēt

dainis

21.11.2021. 16:45

J. rancāans deputāts mūslaika jaunās paaudzes
čcekists.surogāta smadzenes izčcakareej vid.
tas shakālis savu slimību - nejūt.

Atbildēt

Vai?

21.11.2021. 16:21

Tas ir Juris Rancāns kurš bija neveikminieku vidū strādājot VID? Prokurātūra šo drātelēja kā matzo ezīti !

Atbildēt

Titālās vakcinācijas mērķi

21.11.2021. 15:49

Totālās vakcinācijas mērķi
ir genētiski modificētie liekie- kastrētie un sterilizētie cilvēki bez cilvēktiesībām, ar kodu, kontrolētais cilvēkkapitāls- daļa no globālo korporāciju kapitāla. Viss viņiem veiksmīgi notiek precīzi termiņos pēc stingra, sen - jau ap 2015. gadu izstrādāta plāna.

Globālais hibrīdkarš notiek piecās frontes līnijās. Genētiski modificētais cilvēkkapitāls ir tikai viena frontes līnija. Bet par citām frontes līnijām citreiz, kad man uznāks atkal patika ...

Šī globālā hibrīdkara telpa ir “in - formācijas telpa”. Kā saistību līgumos nosacījums - bez vai ar viltu, maldiem un spaidiem..


Ne velti neļāva vakcinēt caur ģimenes ārstiem, kas aizliegtu vakcinēt infarkta un insulta reiz ķertos un citus šai riskagrupā- jo arī C19 ir saistīts ar trombu skaita palieināšanos. Ne visiem mājas apstākļos ģimenes ārsts bez pilnas asinsainas (māju inficētais uz labaratoriju nedrīkst pamest) izrakstīs asinis šķidrinošo ķīmiju pareizā daudzumā. Ari Beinarte par to runā.

Mēnesim zāles maksā ap 100 €. Vismaz tik vajag. Bet zāles ir zāles. Ķīmija. Var būt ar palekošām sekām pēc tām...Kā kuram. Tas ir atkarīgs no zāļu dozas. Tie, kas izmocās mājās, tiek sakropļoti ar trombocītu sekām smadzenēs.Cits nevar paiet, cits nesaož, citam domāšana paliek traucēta.. utt.ilgstošs nespēks..

Līdz ar to slepkavām kā Kariņam, Pervozščikovam, Dumpim tas viss bija jāpastāsta publikai. Noteikti, ka Kariņš bija informēts. Bet noraidīja ģim. ārstus, jo būtu jāstrādā pie likumdošanas šo cilvēku veselības aizsardzibai.Bet hunta aicināja vispirms vakcinēt personas ar hroniskām kaitēm. Un tā jau ir apzināta un mērķtiecīga slepkavošana.

Bet kāda jēga neslepkavot? To neparedz ES vakcinācijas plāns kā regula 2015.-2020. gadam. Tādēļ visus uzreiz pār bortu, kā prasa PVO.

Kāda jēga neslepkavot pūli, to nesakropļot? Tie lētticīgie taču paši gatavi parakstīties par sekām savai veselībai pēc vakcinācijas! Tikai jaturpina PVO propaganda un meli, un jāmudina un jāpārliecia špricēties!

Var arī ar spaidiem likumu veidā!


Vai velti 13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvēktiesības? Tikai divas dienas pēc tam, kad PVO izsludināja pandēmiju! Tikai divas dieas! Kāda netīša sakritība! Vai tiešām netīša?

Un K. Kariņa pēkšņā rezolūcija Veselības ministrijai pēc īsas sarunas ar PVO pārstāvi? Nekavējoties izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”! Tā ir konkrēta paša K. Kariņa politiska izvēle un atbildība, 13. Saeimu neviens neinformēja!

Vien I. Mūrniece, maldinot 13. Saeimu, nomanipulēja ar ātro balsojumu, ka MK valdība var izdot MK noteikumus, kas nav jāapstiprina ar Saeimas balsojumu. Tādā veidā I. Mūrniece (NA) pati personīgi sevi piepulcināja “pūļa slepkavu” sarakstam.

Kas ir genētiski modificēts cilvēks?

Tas ir cilvēks, kas ir vakcinēts “pret kovid”. Ņemot vērā, ka vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums, mēs varam spriest vien par morālo pusi - vakcinētais ar savu parakstu ir piekritis, ka “pieļauj riskus sevis sakropļošanai vakcinācijas ceļā ar neparedzamām sekām savai veselībai”.

No šāda viedokļa vakcinētais ir ņemts uzskaitē ar QR kodu kā tāds, kas piekrīt sistēmai un ir lojāls tai, neskatoties uz to, ka neko nesaprot par genētisko modifikāciju ar vakcināciju un ir gatavs izpildīt jaunas vakcinācijas un genētisko izmaiņu prasības.

Vakcinētais kļuvis par sistēmas ķīlnieku uz visu savu mūža atlikušo daļu. Psihologiski tikai “in- formācijas telpā” vien viņš jau ir modificēts attiecībā pret tiem, kas atsakās no vakcinācijas.

Pagaidu QR kods tiek piešķirts uz laiku nevakcinētiem, ja tie pierāda, ka kovid ir izslimojuši.

Atbildēt

roberts

21.11.2021. 15:21

Kapēc 10 x kāpēc kapēc tik ilgi bija jāGAIDA šāds iesniegums ģenerālprokuroram???????
--Ja likums pārkāpts ; Satversme,... tad jābūt rīcībai, bet NEKAS- nenotiek,atbildīgie par to, kā
nosprāguši. Ne radio1 rupors tomsson- levita ordeņa( grabuļa) kavalieris iztapoņa ne vārda par to. Tapēc daudziem žurnaālistiem (savējiem,uzticamiem) piekāra pie krūtīm-grabuļus.
Tagad TV, radio-milzīga kampaņa covid notiek. Iesaistītos žurnālistus-trekni baro par to.

Atbildēt

Muļķītis

21.11.2021. 15:18

Mums ir tik daudz juristu ar augstāko juridisko izglītību, kuru pienākums bija izskaidrot vēlētājiem, vai šāds Saeimas likums ir juridiski korekts un tas nepārkāpj LR Satversmi. Kāpēc Satversmes speciālists Valsts prezidents, parakstot steidzīgi šo likumu, vienlaicīgi nav izskaidrojis savas valsts iedzīvotājiem tā juridisko pamatojumu, kā var, pretēji Satversmei, no Saeimas deputātu vidus izslēgt deputātu par viņa pārliecību (kas nesakrīt ar valdošās koalīcijas pārliecību), bet nav apsūdzība noziegumā pret valsti, kā tas ir ar deputātu J.Ādamsonu.Cik saprotu, tad demokrātija pieļauj viedokļu dažādību un vairākumam nav tiesību sodīt mazākumu par uzskatu atšķirību.

Atbildēt

Azers

21.11.2021. 15:13

»

Naudiņš - dz. Ibragimovs


Ko tas azerbaidžānis šeit dara?

Atbildēt

21.11.2021. 14:54

»

Kurš ir šī pāra vīrs?

31. Janīna Kursīte-Pakule NA


Naudiņš - dz. Ibragimovs .

Atbildēt

Kurš ir šī pāra vīrs?

21.11.2021. 14:31

31. Janīna Kursīte-Pakule NA

32. Janīna Kursīte

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....