Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zināšanai

22.08.2021. 18:52

Kristīnei Lembergai, Anrijam Lembergam un Līgai Lembergai ir jāatrodas cietumā tāpat kā Aivaram Lembergam, viņi visi darbojās cieši vienoti nedalāmi kopā, noziedzīgā organizācijā un izlaupīja krāpšanas sevišķi lielā apmērā un piesavināšanas sevišķi lielā apmērā , noziedzīgu nodarījumu rezultātā Latvijas valsts un visas sabiedrības valsts budžeta finanšu līdzekļus sevišķi lielā apmērā, kopā ar Andri Šķēli un Aināru Šleseru un Vili Krištopānu noziedzīgā organizācijā ( apvienībā ) ar tiešu nodomu izdarīja pašus smagākos sevišķi smagus noziegumus pret valsti sevišķi lielā apmērā, ir vainīgi un vēl nesodīti. Atmaskotais Panamas ofšoru holdings un čaulas kompānijas par to liecina 10 miljoni asv dolāru finanšu līdzekļu īpašums uzkrājums, Līgas Lembergas ienākumi nav samērojami ar viņas likumīgajiem ienākumiem, kā arī oligarhu noziedzīgi privatizētie valsts uzņēmumi Ave Lat grupa un ostas ir konfiscējamas valsts ienākumos, jo tos slēpa un maskēja ofšoru čaulas trastos un čaulas holdingkompānijās Apvienotā Karalistes Lielbritānijas jurisdikcijas valstī, oligarhi turēja Latvijas valsts sabiedrību ar viltu maldinājumā, maldināja sabiedrību un sabiedrība arī maldījās, kad oligarhi un oligarhu, politiski nozīmīgo personu ğimenes locekļi slēpa un maskēja nelikumīgos ienākumus sevišķi lielā apmērā, un koruptīvos darījumus sebišķi lielā apmērā, kukuļošanu un kukuļņemšanu digitālgeitā, ir vainīgi un ir sodāmi par to, oligarhi ir iesaistīti terorismā un terorisma finansēšanā, proliferācijas finansēšanā un bioterorisma Covid 19 izraisīšanā ...u.t.t.....noziegumos pret cilvēci, kam nav un nevar būt noilguma !

Atbildēt

emils 1

19.12.2019. 19:22

(tree) Sociologi-Šodien,18.dec. 2019.g. LRadio 1-pl.13.oo intervijā atbildēja Lv Ministru prezidents K.Kariņš. Tā vietā, lai runātu par Latvijas Valsts un latviešu tautas DDDD- Likumīgo Deokupāciju ,Dekolonizāciju -Viņš ar lielu entuziasmu uzteica ""latviešu tautas daļas, kas ir novesta līdz absolūtam bezspēkam un nabadzībai-veicot t.s. akciju-Dod pieci-, kas it kā '"aizlāpa ""- valsts obligāto funkciju-rūpes par pamattautu latviešiem- ar nabaga zupiņas piedāvāšanu-tiem daudziem cilvēkiem, kas izcīnīja un uzturēja Latviju kā valsti-pamatā smagas okupācijas un genocīda apstākļos.
Pet ""šovs"" - ar trādi -rīdi pasākumiem-jau tiek attiecināts uz tiem varmākām un tiešiem okupantiem, kas aktīvi no 1939.g.- izsūtīja, slepkavoja un pazemoja latviešu pamattautu-līdz 1993.g., un pārņēma okupētās Latvijas visu infrastruktūru, cilvēku un dabas resursus.
Tā vietā, lai veiktu reālu Deokupāciju-un paralēli izsūtīto un piespiesto latviešu došanos emigrācijā-latviešu došanos atpakaļ uz Dzimteni Latviju- un oficiāli pieprasot un saņemot no okupētājvalsts Krievijas uz Latvijas valsts Kasi pārskaitīt 700 000 000 000-septiņus simtus miljardu eiro naudas + plus % par kavējumiem no 1993.g.- par nodarīto postu un genocīdu latviešu tautai un Latvijas valstij-kā teritorijai. Tas arī ļaus atjaunot Latvijas valsts naudu -Latu.
Salīdzinājumā atgādinām, ka vajadzēja 100 gadus, lai oficiāli atzītu armēņu tautas Genocīdu no turkiem kā Oficiāli ir atzīts Genocīds pret Ukraiņu tautu-par ""Golodomoru"" organizētu-atkal no Krievijas varas pārstavju "'elites"".
Pasaules sabiedrībai to Oficiāli vajag atzīt jau ar 2020.g.-kas saskan ar dižā pareģa Eižena Finka-2-Otro Pareģojumu,kas rakstīts grāmatā Leģenda E.Finks 39.lpp., kad 2020.g. Latviju mierā un atvainojoties- atstās visu '"draudzīgo "" tautu-, kam lika runāt vienā krievu valodā-pārstāvji... Varēs jau turpināt draudzēties arī pāri robežām ,pimēram, sutīt GAISA SKŪPSTUS-krievvalodīgie okupanti -skaitā orient. 400 000 okupantu un kolonistu .-un dosies atpakaļ uz savām Mītnes zemēm+-bij. Krievijas sabrukušā slepkavnieciskajā Ļeņiniski-staļiniskās Varas impērijā,tur jau ievērojami trūkst cilvēku resursi -vai tām, kas viņus pieņems-droši kā ASV, Vācija, Francija, Anglija u.c. , kas no 1939-1941-1944-1993.g. atļāva, pretēji Visiem Starptautiskiem Likumiem-veikt Latvijas valsts okupāciju un genocīdu pret latviešu tautu.
Atgādinām, ka E.Finka -1-Pirmais Pareģojums, ka Latvija būs brīva / gan vēl ne Suverēna/ -1991.g ,kas 100 % izpildījās precīzi.
Kariņa paskaidrojums, ka ASV varas represijas esot tikai -vienam ! cilvēkam- komunistam A.Lembergam- ir dīvainas !-tad jau nevajadzētu likvidēt visu Ventspils ostas Pārvaldi un vēl citas.Nav citu ziņu, ka A.L . būtu Zvērestu pacilātā noskaņojumā un spīdošām acīm un smaidu pa visu ģīmi devis komunistu mafijai- salīdzinājumā, ka to darījusi māksliniece .Dž.Skulme-..""Aiz mīlestības""...pret latviešu tautas kolabracionistu-O.Ābolu- ,bet staļina totalitārās diktatūras laikā tas vispār nav iespējams- tie bija kārtējie ciniskie meli.
Interesants ir Kariņa definējums A.Lemberga darbību nosaukt par "'Slimību""- bet tādi analogie darboņi jau ir desmitiem tūkstoši-tad jau to...vajag izdalīt un Definēt kā Medicīnisku jēdzienu..,.bet zāles !?
Vēl Dīvaināks ! ir Kariņa apgalvojums, ka Latvija drīz!...sasniegšot Ziemeļvalstu līmeni''' , kuras gan pēc 1945.g. nebija okupētas no Krievijas austrumu tautu mežonīgiem barbariem.-sekas Krievijai 300 gadu Mongoļu-tatāru jūgs.
Tātad visi esam gatavi un piedalāmies E.Finka Lielajam 2. Pareģojumam, ka beidzot Latvijas Deokupācija notiks 2020. gadā ! Un viņiem taču teiks- Nekur jau nav tik labi kā mājās !...Lai ir !

Atbildēt

JPKGBU

18.12.2019. 20:10

»

Zet

Paldies par komentāru! Pievienojos viedoklim! Lambergs tiešām nav ne balts, ne pūkains, bet man ir kauns, ka mēs paši savā valstī nebijām spējīgi šo lietu atrisināt TIESISKĀ veidā. Un vēl man ir kauns, ka tik daudzi metās tieši tagad "spārdīt" gulošo, kaut pavisam nesen bučoja rokas! Neesam, neesam ...


Man gan nav kauns ka 80 gadus nespējam atbrīvoties no okupantiem, kuri Latvijā ir vairāk kā jebkurā citā valstī, sasniedzot gandŕiz pusi no pamatiedzīvotājiem.
Pārņem neviltots lepnums, ka latvieši ir tik bīstami, ja jau bija jāieved tik lopisks daudzums.

Atbildēt

Zet

15.12.2019. 19:31

»

Jēzups

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa...


Paldies par komentāru! Pievienojos viedoklim! Lambergs tiešām nav ne balts, ne pūkains, bet man ir kauns, ka mēs paši savā valstī nebijām spējīgi šo lietu atrisināt TIESISKĀ veidā. Un vēl man ir kauns, ka tik daudzi metās tieši tagad "spārdīt" gulošo, kaut pavisam nesen bučoja rokas! Neesam, neesam mēs savus 40 gadus pa tuksnesi nostaigājuši....

Atbildēt

Neticu

15.12.2019. 14:41

Lēts kriminālteātris...
Nav tiesas lēmuma, nav pamata nevienai darbībai - būs vēl vēlāk iztiesātas lielas kompensācijas par labu noziezniekam !
Lembergs ir noziedznieks, tāpat kā pārējie 2A + citi alfabēta burti.
Visi šie nelieši ir tā vai citādi saistīti ar čeku, kompartiju, cionistiem un kriminālnoziedzību.
Šīs problēmas nebūtu ja Latvijā patiesi strādātu (nevis imitējot darbību un piesedzot oligarhus un organizēto noziedzību):
1. Ģenerālprokurors un tam pakļautās prokuratūras.
2. Tiesneši (tieslietu sistēma).
3. Valsts Policija un tās struktūras (iekšlietu sistēma).
4. KNAB.
5. SAB.
6. VID.
7. DD.
8. Saeima.
9. MK.
Latvijas valsts noziedznieks Nr.1 ir ģenerālprokurors !!!
Tieši viņa kaitnieciskā bezdarbība piesedz un garantē pārējo varas struktūru nesodītu noziedzību.

Atbildēt

ja nemāk strādāt, tikai zagt un pelnīt ar vagīnu

15.12.2019. 09:41

grūti ir, tie tādi gadījuma 'darbi', vecums ar nāk , bagāti veči/zagļi mīl jaunas.....................varbūt iet ravēt???????????????????????????????????

Atbildēt

15.12.2019. 08:53

»

Pilsonis

Sankcijas pret Lembergu, kādus piecsimts gadus atpakaļ izskatītos tā, kad Latvijā iebrūk svešs karaspēks, kādā pilsētā, noslepkavo latviešus, izlaupa, un nolaupa derīgākos par vegiem, bet pilsētas vārtus atver vietējie sūdubrāļi, kangari, tai skaitā smagos noziegumos apsūdzētais...


Precīzi. Tikai tā spļaušana sejā vēl ir pārāk maigi. Domāju tādiem agrāk vienkārši galvu nocirta, pārējiem līdzcilvēkiem sanākot apskatīties kā nodevēji saņem sodu.
Ja Ķīnā uzzinātu, ka valsts ierēdnis aizbrauca uz ASV prasīt sankcijas pret valsts īpašumu, jau šodien bordāns ar smagos noziegumos apsūdzēto būtu nolikti pie sienas

Atbildēt

biedrs tāļredzis

14.12.2019. 21:54

zagt un shēmot vajadzēja mazāk bet dalīties vairāk

Atbildēt

Sigulis

14.12.2019. 16:34

»

Jēzups

Neticēsi, bet es esmu lasījis šo likumu, jo ikdienā sanāk nedaudz ar to strādāt. Par Lembergu tur nav ne vārda


Nu ātrumā pieļauju ka viņš iet caur starptautiskajām sankcijām, šajā gadījumā caur Magņitska sarakstu, kurām Latvija laikam sanāk ka ir pievienojusies, bet tālāk nekomentēšu jo tik labi nepazīstu šito drēbi

Atbildēt

Jēzups

14.12.2019. 15:40

»

Sigulis

Starptautisko un Latvijas republikas nacionālo sankciju likums


Neticēsi, bet es esmu lasījis šo likumu, jo ikdienā sanāk nedaudz ar to strādāt. Par Lembergu tur nav ne vārda.

Atbildēt

a411

14.12.2019. 14:13

Nevajag murgot: ir 2.Pasaules kara piemērs, kad duči un viņa mīļāko pakāra ar kājām gaisā..

Atbildēt

bite

14.12.2019. 13:51

»

Jēzups

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa...


jāpiekrīt rakstītajam. 90% no šeit komentētājiem Lembergu tik pa TV ir redzējuši, vispār pat nezin, ko, kā un kad viņš ir darījis vai nav darījis. Zin tikai to, ko Lemberga oponenti runā. Vistīrākā linča tiesa.

Atbildēt

to Margarēta

14.12.2019. 12:56

»

Margarēta

Kāpēc tā sieviete raksta Mūrniecei, Levitam, Trampam un ... Rinkēvičam out of all people, par kuru viņas vīrelis ir ņirgājies pie katras izdevības? Ko viņiem darīt? Rinkēvičam braukt uz Ventspili un bērnelim pienu un maizi un šamai tamponus (vecajam prežus nevajag pie reizes paķert)? Kāpēc neraksta ...


Tas gan būtu numurs, ka no pederasta rokām kāds pieņemtu maizi un pienu. Brigmanis, Tavars un Krauze jau nepiedalījās kļauzas iesniegšanā, bet Kariņš viennozīmīgi ir atbildīgs par Bordānu ministra amatā.

Atbildēt

Asiņainais Staļins noteica izsūtīšanas kvotas

14.12.2019. 10:23

»

Sigulis

Starptautisko un Latvijas republikas nacionālo sankciju likums


Tāpat šodien Latvijas medicīnā ir kvotas, izsūta uz “labākiem medību laukiem”.

Asiņainais kara noziedznieks Staļins ar kolaborantu - latviešu nodevēju starpniecību izsūtīja labāko tautas daļu uz Sibīriju. Krievija plaši atzīmē Staļina 140 dz. d. ar konferencēm, nostiprinot kara noziedznieka Staļina ideoloģiju. Tas ir labi, jo Krievijā jānotiek asiņainam pilsoņu karam.

Atbildēt

Krievijas impērija ar dzimtcilvēkiem karavīriem

14.12.2019. 08:10

»

Viedais

Reiz gribējām aiziet no PSRS, lai kļūtu brīvi, taču no lāča bēgot nokļuvām tādā šausmenē, ka saukļi "krievi nāk" vairs nebiedē, bet drīzāk vieš cerību


Latvijai tēlo draugus. Tā arī bija pirms 1940. gada. Rezultātā latvieši sakrustoti ar Krievijas dzimtcilvēkiem - omupantiem, notic Krievijas varas noziedznieku meliem. Krievija nolemta iznīcībai, jo dzimtcilvēki tikai pēc 1993. gada iepazīst kapitālismu un gaida norādes no augšas - ko Kremļa, no ASV, jo nevar tik īsā laikā pielāgoties kapitālusmam un viņiem arī neļauj, lai nebūtu konkurences. Pēc 10 gadiem sāksies naftas krīze, ogļūdeņraža ieguvei samazinoties, USD vairs nepiesaista tikai naftai, bet arī zeltam ar Bāzeles ligumu. FRS pastiprināti drukā USD un € lai ar to bezvērtību strauji samazinātu ASV parādu. Mūs gaida ilga un dziļa krīze, bet krievu nejēgas - dzimtcilvēki ir nederīgie idioti, kurus gaida beigas, arī Krievija tiks sadalīta. Latvieši, nevis jaukteņi, ir noderīgi cionistiem idioti.

Atbildēt

Asiirietis

14.12.2019. 04:49

»

Kristīne

Kāpēc Latvijas valstij trūkst naudas ārstiem, latviešu dzimstības veicināšanai? Jo valstī valda milzīga korupcija, valsta izzagšana nekaunīgos un absolūti negausīgos apmēros...


Kristīn, sāksim ar to, ka tāda VALSTS neeksistē, vismaz tādā tiesiskuma izpratnē kā to iztēlojas vairums cilvēku.
Domā veltīgi šeit groza likumus 30.gadu garumā, pārlabo Satversmi un izmaina zvērestus zemessargiem. Šo zemi apdzīvojusī tauta vairs nav pat lielceļa dubļu vērta. Vērtība ir tikai naudai un varai un tos arī sargā 4.maija kliķes pieņemtie likumi un jaunizceptie zvēresti.

Atbildēt

Viedais

14.12.2019. 03:57

Reiz gribējām aiziet no PSRS, lai kļūtu brīvi, taču no lāča bēgot nokļuvām tādā šausmenē, ka saukļi "krievi nāk" vairs nebiedē, bet drīzāk vieš cerību.

Atbildēt

Kristīne

14.12.2019. 01:00

Kāpēc Latvijas valstij trūkst naudas ārstiem, latviešu dzimstības veicināšanai? Jo valstī valda milzīga korupcija, valsta izzagšana nekaunīgos un absolūti negausīgos apmēros.
Palasiet šo citātu no sekojošā raksta, piemēram:
"Ne ZM, ne valsts uzņēmumā “Latvijas valsts meži”, kuram ministrija uzticējusi kūdras iegulu izmantošanu, nemaz nezina, kāda ir to vērtība, tāpat kādos apmēros ik gadu tā iegūta un pārdota. 2018. gada beigās ZM uzrādīja tās valdījumā nodoto derīgo izrakteņu vērtību 3,8 miljardu eiro, tostarp kūdras atradnes 3,7 miljardu eiro, smilts un grants atradnes 102 miljonu eiro apmērā. Bet pēc trim mēnešiem kūdras atradņu vērtību ZM samazināja līdz 57,3 miljoniem, bet smilts un grants atradņu vērtību līdz 8,4 miljoniem eiro. Iznākumā valstij piederošo un ZM nodoto derīgo izrakteņu atradņu vērtība sarukusi 58 reizes!"

Vai tas neliek aizdomāties kāpēc mūsu valstij trūkst naudas- dēļ kā, lai glābtu valsts budžetu jāieved ekonomiskie migranti/ viltus studenti (tā ir tā pati uzturēšanās atļauju tirgošana, kuru aizliedza, tikai slīpētākā formā- tādu rīcību likums pagaidām vēl neaizliedz) kuri pastrādā dzimumnoziegumus pret mūsu meitenēm, māsām, mūsu tautietēm.
Kamēr Latvijā spēs visādas Hūtes turēties visa mūža garumā pie varas (un viņu atvases visādā ziņā līdzīgās) simts gadus mūsu valstī nekas nemainīsies un nekas nebūs.

Atbildēt

zida magnicka ,,likums,,

13.12.2019. 23:19

asv cionisti savas kolonijas latvijas paklausanai pret latvieti Aivaru Lembergu piemero zida magnicka ,,likumu,, !bet pasa asv baidena dels,par miljoniem usd zadzibam un korupciju asv valdiba,ko ta realize ukraina vienkarsi ienirdz !

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 23:10

»

ha-ha

Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos...


Attiecībā par Trampu. JA Baideins darbojoties Ukrainā ir pārkāpis šīs valsts likumus tad vińam par to ir jātbild. Savukārt, Tramps izdarīja spiedienu uz Zeļenski savtīgos nolùkos ar mērķi kompromitēt sāncensi, par ko draud krimināls.Ja impičments nenostrādās, tad tā būs viena kārtīgā zārka nagla šīs valsts norietā.

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 22:51

»

ha-ha

Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos...


ASv ir likums par naudas atmazgāsanu, um sankcijas par tā pārkāpumu tiek piemērotas natkarīgi no piederības. ASV, atšķirībā no Krievijas un LV,
likums ir pāri visam un tas attiecas uz visiem vienādi
- gan uz bozmi gan uz prezidentu. Tas ir tas kas, nodrošināja šīs valsts uzplaukumu. Cerams, ka Trampa gadījums nebūs izņēmums.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2019. 22:29

»

Ex-seržants

Nezinu vai atdos,ne jau man to lemt. Teicu tikai, ka ASV tas būtu izdevīgi- uzturēt partneratticības ar Krieviju un šim nolūkam izrādīt pretimnākšanu, kas nav iespējams pie Putina režīma, kas jebkuru pretimnākšanu uztver kã vājuma pazīmi, kā jau tas pie gopņikiem un čekistiem pieńemts...


Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos!
Tu nekad neesi iedomājies, ka kāds varētu piedraudēt atsavināt naudu amerikāņu miljonāriem un neatdot?
Amerikā tā nav kriminālatbildība?
Par naudu un godīgumu runājot, ukraiņi saka, ka Baidens ar dēlu viņus dažos mēnešos par 16, 5 miljoniem aptīrījuši. Tramps arī grasās to lietu izmeklēt ....

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 22:21

»

ha-ha

ASV konfiscēs ... un naudu(cik daudz) atdos kam


Nezinu vai atdos,ne jau man to lemt. Teicu tikai, ka ASV tas būtu izdevīgi- uzturēt partneratticības ar Krieviju un šim nolūkam izrādīt pretimnākšanu, kas nav iespējams pie Putina režīma, kas jebkuru pretimnākšanu uztver kã vājuma pazīmi, kā jau tas pie gopņikiem un čekistiem pieńemts.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2019. 22:07

»

Ex-seržants


ASV konfiscēs ... un naudu(cik daudz) atdos kam?
Amerikāņu vai krievu tautai?
Tak, seržant, tu tā rakstīji! Tad taču jāzina!

Atbildēt

Jēzups

13.12.2019. 22:04

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa vispirms vienus tankus bučoja, tad otrus. Vergu un dzimtcilvēku dvēseles, kuras priecājas,ka vagars slānī otru tādu pašu: sak, sadod, sadod, pats vainīgs, maita, ka kungus neklausa!!! Protams, Lembergs nav balts un pūkains un badā nenomirs, bet pamēģiniet abstrahēties un paskatīties uz šo situāciju no malas, it kā tas notiktu kādā Vācijā vai Francijā. ASV, kas nav Latvijas kungi un feodāļi, izdot kaut kādu rakstiņu, kam nav nekāda juridiskā spēka (vismaz ne Latvijā). Un arī pašā rakstiņā ir rakstīts par to, ka vienam LV pilsonim ir liegts iebraukt ASV, tāpat viņa pirmās pakāpes radiem. Nu Ok- nebrauks šis pilsonis uz ASV (es, piemēram, tāpat nebraucu un visi atlikušie 99% LV iedzīvotāju arī nē). Vēl šai garadarbā teikts, ka 30 dienu!!!! laikā 4 institūcijām ir jāatkratās no saistības ar šo pilsoni. OK, atkratījās. Un vairāk nekas nav tur rakstīts!!! nekas. Uz kāda juridiskā pamata LV darbojošās skandināvu bankas uz dienas aptur šī pilsoņa un viņa sievas kontu darbību?? Sievietes, kura strādā un nopelna savu algu diviem mazgadīgiem bērniem. Kāds juridiskais un pat morālais pamatojums ir šai sievietei algu un alimentus iesaldēt bankas kontā? Latvijā ir demokrātiska patstāvīga valsts vai agrīno viduslaiku valstele ar inkvizīciju un citiem tā perioda atribūtiem? Lai kā daudziem nepatiktu, bet Latvijas Satversme it kā visiem garantē vienādas tiesības- vai tu esi Lembergs, vai Strīķe vai Antons no Pampāļiem. Taču tagad mēs redzam, ka ir svaigi ieliktas matpersonas, kuras visā nopienībā uzskata, ka drīkst citam cilvēkam bez tiesas sprieduma noteikt, ka viņš drīkst saņemt pensiju (bet algu nē) un noteikt izdevumu griestus??? Ļautiņi, kurš no jums stāvēs veikalā un teiks, ka Lembergs maizi drīkst pirkt, bet konjaku nē? Jums pašiem tas neliekas absurda teātris??? Par pensiju, ko viņam pilnīgi likumīgi ir piešķīrusi Latvijas valsts??
Lasot šos tupos, ļaunos komentārus es kaut kā nesatraucos, latvieši izmirst. Droši vien Visums visai pamatoti uzskata, ka tā pasaulei būs labāk.
P.s. Varat sākt mani ganīt, bet es uzreiz saku, neesmu ne Lembergs, ne viņa sieva un viņus nekad mūžā klātienē pat redzējis neesmu

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 21:41

»

ha-ha

krievu vai amerikāņu tautaiASV nav ieiteresēti lai Krievijā būtu neprognozējams un agresīvs režīms kas patstāvīgi draud ar radioaktīviem pelniem. Un tas atsver tos nozagtos triljonus.
U

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 20:51

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Ja ASV konfiscēs kaut vai daļu Putina režīma nozagtās naudas un atgriezīs to krievu tautai kad pašreizējais režīms beigs eksistēt ar kājām pa priekšu baltās čībìńās vai kā savādāk,tad politiskās dividendes priekš ASV būs nenovērtējas.

Atbildēt

Ints

13.12.2019. 20:50

»

Sirmis

Ja paši nevaram izmēzt mēslus, jāsauc palīgā ASV


...pastudē vēsturi.asv ir pasaules ļaunums.Kur viņi ielien tur,agrāk vai vēlāk ,sākas karadarbība.

Atbildēt

E x-seržants

13.12.2019. 20:28

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Aha.Zagļi palīdz paši sev uz pārējās tautas rēķina. Tas, ka Krievijā tiek zagts valstiskā līmenī nevienam vars nav nekāds noslēpums. Pèc pieticīgām aplēsēm 3 triljoni usd nozūmēti ārzemju kontos caur dažādiem starpniekiem-čellistiem un Putina miesassargi-atslēdznieki dzīvo miljonus vērtos īpašumos laikā kad 100km aiz Maskavas tauta pusbadā dzīvo.

Lūdziet Dievu lai šeit nenāktu pie varas ZZS+SC koalīcija, tad dabūsiet šeit to pašu tikai atbilstši LV mērogiem.

Atbildēt

Margarēta

13.12.2019. 19:48

Kāpēc tā sieviete raksta Mūrniecei, Levitam, Trampam un ... Rinkēvičam out of all people, par kuru viņas vīrelis ir ņirgājies pie katras izdevības? Ko viņiem darīt? Rinkēvičam braukt uz Ventspili un bērnelim pienu un maizi un šamai tamponus (vecajam prežus nevajag pie reizes paķert)? Kāpēc neraksta savējiem: biezajam Brigmanim, Tavaram, Krauzem, DRO un pārējiem Lembes vasaļiem? Nabags tak tur neviens nav, lai aizved kundzei paiku un samaksā kinderiem par bērndārzu.

Atbildēt

Teds

13.12.2019. 19:36

»

hm

ASV Džeimstaunas analītiskais fonds paredz Baltijas ostu un dzelzceļa drīzu bankrotu...


Nesatraucies cilvēki neaizbrauks,aizbrauks okupanti un viņu paklausīgie šuneļi.

Atbildēt

Ziedosim ziedosim

13.12.2019. 18:56

Kad jūs izkrāpāt Latvijad valsti, tad latvieši arī gribēja samaksāt par komunālajiem un dzīvot mierā, bet nācās aizbraukt no Latvijas. Un tādi gara kropļi savairojušies kā mušmires pēc lietus. Pareizi dara, kad arestēja kontus.

Atbildēt

hm

13.12.2019. 18:55

ASV Džeimstaunas analītiskais fonds paredz Baltijas ostu un dzelzceļa drīzu bankrotu.
Ostas un dzelzceļš apkalpoja Krieviju. Tagad Krievija būvē milzīgu ostu pie Pēterburgas. Uz kuru novirzīs gan SNG gan Ķīnas preces.
Ostas un dzelzceļš Latvijā nobeigsies dabiski, bet cilvēki aizbrauks.
Zīmīgi, ka tas iesākas ar Lembergu.

Atbildēt

Sirmis

13.12.2019. 18:34

»

Jānis

Paldies, amerikāņi, ka palīdziet iznīcināt latviešu valsts ienaidniekus


Ja paši nevaram izmēzt mēslus, jāsauc palīgā ASV.

Atbildēt

lētticīgs

13.12.2019. 18:08

nē, kristīn, pret tavu vīru - ilggadēju latvijas izzadzēju.

Atbildēt

gustavs

13.12.2019. 17:46

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Aivara Lemberga atstumšana un ostu pārņemšana jau ir noticis fakts, kas, iespējams, ir neatgriezenisks process, kas var skart arī Aivara Lemberga līdzdalībniekus. Jautājums tagad ir cits. Vai lietai būs turpinājums - respektīvi, ASV finanšu policija atradīs iespējamos Aivara Lemberga un viņa ģimenes locekļu ofšorus un bloķēs kontus? Ja jā, tad tas būs ļoti interesanti, ka Latvijas specdienesti 20 gadus to nevarēja vai negribēja, bet ASV var.

Atbildēt

Ļubomirs

13.12.2019. 17:41

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā dzert un kukuļot tos krievu ierēdņus - lai kravas dabūtu.

Atbildēt

Baiba

13.12.2019. 17:36

»

Laiks sociāliem dienestiem ierasties Puzē

un glābt bērnus, nododot valsts aprūpē, pārdodot ārzemju ģimenēm kā orgānu donorus vai prostitūcijai bordeļos


Tiešām Lembergiem atņems vecāku tiesības un bērnus aizsūtīs uz kādu sociālo centru?

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 17:34

»

>>>

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un...


Patreiz nekādas nelaimes Lembergam nav. Offshoros noglabātā nauda nodrošina bezbedīgu dzīvi gan sev , gan bērniem un mazbērniem. Problēmas sāksies tad , ja lietai būs turpinājums- resp. ASV finanšu policija saraks Lemberga offshorus un bloķēs kontus, bet ES uzliks aizliegumu uz iebraikšanu. Tad varēs braukt uz Turkmenistānu iepirkties. Tas būtu pareizi, jo tā ir Latvijas valstij nozagta nauda, kas jāatgūst atpakaļ.

Atbildēt

venta

13.12.2019. 17:29

»

>>>

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un...


Lembergiem nav ko ēst? Amatpersonu deklarācijās abiem kopā - 157 000 eiro skaidras naudas. Nesen redzēju publicētas bildes, kur Kristīne Lemberga uz kādu koncerta pasākumu bija uzvilkusi kažoku, kas maksā pāris tūkstošus. Ja ir nauda, tad var atļauties. Bet uz šī fona tagad teikt, ka nav naudas maizei un ūdenim pie šādiem uzkrājumiem izklausās ļoti nepārliecinoši. Interesanti, ko uz šo iesniegumu atbildēs Levits, Kariņš, Mūrniece, Rinkēvičs un Tramps? Pārsteidz, ka neviens vairāk Lembergus neaizstāv, pat tie, kas saņēma no viņa dažādus labumus.

Atbildēt

>>>

13.12.2019. 17:16

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un Latvijas Tranzīta biznesa asociācijai.

Pašlaik Lemberga aiziešanai no ar viņam saistītām juridiskām personām nav juridiskas nozīmes, jo pasaulē neskatīsies, vai Lembergs ir vai nav, piemēram, Ventspils brīvostas pārvaldē. Pasaulē skatīsies, vai juridiskai personai ir vai nav noteiktas sankcijas. Pasaulē, izlasot, ka noteiktas sankcijas Latvijas Tranzīta biznesa asociācijai, zinānā mērā tulko, ka par korumpētu atzīts bezmaz vai viss, kas saistīts ar tranzītu Latvijā. Par līdzatbildīgiem cilvēktiesību pārkāpumos (korupcijā) tiek uzskatīti visi biedri. Nonākot zem lupas, ikviens biedrs tagad centīsies distancēties no Aivara Lemberga pa gabalu. Jo kurš normāls cilvēks Aivara Lemberga dēļ tagad būs gatavs būt līdzatbildīgs un ciest zaudējumus? Bet visbriesmīgākais Aivaram Lembergam un viņa ģimenei būs tas, ka viņi var piedzīvot totālu izolāciju, pat no vakardienas draugiem. Īpaši sāpīgi to izjūt sievietes, un te nu laiks rādīs, vai Aivara Lemberga sieva sekos savam nu jau pensijas gados vecajam vīram nelaimē, kā to darīja, piemēram, dekrabistu sievas, atsakoties no tituliem un bagātības.

Atbildēt

ja nevar zagt, jāmirst

13.12.2019. 15:45

ko lai dara

Atbildēt

Vilks

13.12.2019. 15:44

»

Jānis

Paldies, amerikāņi, ka palīdziet iznīcināt latviešu valsts ienaidniekus


Tev jābrauc uz ASV.Tur nebūs neviena no taviem nosauktajiem ienaidniekiem.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....