Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līdumnieks

22.01.2019. 07:39

Un neviena vārda, kas tad ir PERSONA? Persona ir (tulkojumā) Maska. Nedzīvs priekšmets ar kodu !!! Tātd Valsts īpašums, kuru var pirkt un pārdot! Vai to neviens nav sapratis? PERSONAI ir pienākumi, bet tiesības ir liegtas. Kā skrējāt vēlēt-atdevāt savas tiesības kam...? Vai kāds lika to jums darīt? Mēs, Tauta tikām jau 1992.gadā pārdoti, valsti mums nozaga, pašus apzaga (turpinās vēl šodien). Un neviena vārda par Cilvēku...!!! Idioti ir idioti, neko teikt (idiots-savādāk domājošais)

Atbildēt

Žulis

22.01.2019. 07:03

Brīnišķīgi, ka kāds pēc vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgas nodzīvošanas pārkrāsoto komunistu- čekistu jūgā ir pamanījis to, kā šī mafija savās interesēs ir pārveidojusi valsts pamatlikumu. "Labāk vēlāk, nekā nekad." Raksts tiešām ir vērtīgs un satur pietiekami daudz vielas pārdomām tiem, kas uz patstāvīgu domāšanu vēl ir spējīgi. Vienīgi ar to kristietības kritiku gan autors ir nošāvis greizi. Kristīgās vērtības NAV autora aprakstītie kristīgās reliģijas fanātiķu pastrādātie briesmu darbi. Pamatā kristīgās morāles vērtības ir atspoguļotas baušļos, bet šajā rakstā pieminētie briesmu darbi ir kristīgās reliģijas kauna traips, ko radījusi tumsonība un par kristietību maskēts materiālisms. Mēģiniet saprast, ka pastāv divi pretēji pasaules uzskati - materiālisms-ateisms un ideālisms. Ideālisti atzīst Augstākā saprāta pastāvēšanu, bet materiālisti to noliedz. Ideālisti uzskata, ka cilvēks ir kas vairāk, kā tikai matērijas pikucis, kas ar ķīmisko reakciju palīdzību smadzenēs spēj apjēgt pasauli un domāt, bet materiālisti uzskata, ka cilvēks ir tikai un vienīgi tā materiālais ķermenis, kam ejot bojā arī cilvēks ir pakļauts pilnīgai iznīcībai. Materiālismā vispār nav pamatojuma jebkādai morālei.(Kāpēc man savā īsajā dzīvē jābūt labam, godīgam, ja sliktam būt ir izdevīgāk un patīkamāk?) Īstu materiālistu vienīgi bailes no iespējamā soda attur no noziegumu izdarīšanas. Turpretim ideālistiem morāle izriet no viņu pasaules uzskata. Ideālisma dažādie novirzieni ir iemiesojušies reliģijās. Pamatā katra reliģija ir Augstākā saprāta un cilvēka nemateriālās būtības atzīšana. Var teikt arī, ka katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Un nav svarīgs šis logs, bet gan tā Patiesība, ko cilvēks var ieraudzīt savā izvēlētajā logā.Starp reliģijām nevajadzētu būt strīdiem un savstarpējiem kariem. Bezjēdzīgi ir strīdēties par to, kurš logs ir plašāks, gaišāks, greznāks. Visos šajos logos īstenībā ir redzama viena un tā pati Patiesība. Kari un varmācība sākas tad, ja cilvēks savu logu sāk uzskatīt par lielāku vērtību, nekā to logā redzamo Patiesību. Var būt arī tā, ka cilvēks vispār neredz patiesību savā logā, bet kalpo tikai šim logam, vai arī cilvēks savā būtībā ir materiālists, kurš savu izvēlēto logu ir padarījis par sava veida biznesa projektu.
Cik saprotu, tad kristīgās vērtības Satversmē ir minētas tikai tādēļ, ka kristietība kā ideālistiskā pasaules uzskata pārstāve Latvijā ir visplašāk izplatīta.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

!

21.01.2019. 21:08

liela banda zog un dara ko grib.neapmierinatie var izbraukt.

Atbildēt

Cilvēks nobēris pērles

21.01.2019. 20:05

cūkām.

Atbildēt

Lauķis

21.01.2019. 19:55

»

jaajaa

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk


Taču sajucis ir pareizajā virzienā. Vai tad Abrene nav atdota par ēzeļa ausīm, tieši tāpat tālāk rakstītais par karoga krāsu un visu citu.
Jābūt taču mazliet apdalītam lai to neredzētu...

Atbildēt

taupiet ūdeni!

21.01.2019. 19:14

Ja pats apmaksājis šo vārdu birumu,tad lai nu būtu ...

Atbildēt

Zinošais

21.01.2019. 16:24

Var strīdēties par formu un detaļām, bet pēc būtības valsts galvenajam likuma drukāšana ar gramatiskajām kļūdām ir dīvaini.
Tikpat dīvaini kā atālut tirgot Valsts karogus kuru krāsa ir tikai attālināti līdzīga tai ko par tādu esam izvēlējušies.
Ir tikai cilvēcīgi kļūdīties, dīvaini ja nevēlamies kļūdas atzīt un labot !

Atbildēt

č jau gramatiku nezin

21.01.2019. 16:14

un tagad nezinās i'tik.............

Atbildēt

jautaajums

21.01.2019. 13:28

»

žēl cilvēka

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu


Cik slimam ir jābūt lai savas tiesības deleģētu biedriem partijniekiem?

Atbildēt

jaajaa

21.01.2019. 13:21

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk...:)

Atbildēt

K

21.01.2019. 12:53

Te katrs šizofrēniķis var savus murgus publicēt? Teksti sakopēti, bet tie secinājumi... bez komentāriem.

Atbildēt

žēl cilvēka

21.01.2019. 12:41

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...