Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līdumnieks

22.01.2019. 08:39

Un neviena vārda, kas tad ir PERSONA? Persona ir (tulkojumā) Maska. Nedzīvs priekšmets ar kodu !!! Tātd Valsts īpašums, kuru var pirkt un pārdot! Vai to neviens nav sapratis? PERSONAI ir pienākumi, bet tiesības ir liegtas. Kā skrējāt vēlēt-atdevāt savas tiesības kam...? Vai kāds lika to jums darīt? Mēs, Tauta tikām jau 1992.gadā pārdoti, valsti mums nozaga, pašus apzaga (turpinās vēl šodien). Un neviena vārda par Cilvēku...!!! Idioti ir idioti, neko teikt (idiots-savādāk domājošais)

Atbildēt

Žulis

22.01.2019. 08:03

Brīnišķīgi, ka kāds pēc vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgas nodzīvošanas pārkrāsoto komunistu- čekistu jūgā ir pamanījis to, kā šī mafija savās interesēs ir pārveidojusi valsts pamatlikumu. "Labāk vēlāk, nekā nekad." Raksts tiešām ir vērtīgs un satur pietiekami daudz vielas pārdomām tiem, kas uz patstāvīgu domāšanu vēl ir spējīgi. Vienīgi ar to kristietības kritiku gan autors ir nošāvis greizi. Kristīgās vērtības NAV autora aprakstītie kristīgās reliģijas fanātiķu pastrādātie briesmu darbi. Pamatā kristīgās morāles vērtības ir atspoguļotas baušļos, bet šajā rakstā pieminētie briesmu darbi ir kristīgās reliģijas kauna traips, ko radījusi tumsonība un par kristietību maskēts materiālisms. Mēģiniet saprast, ka pastāv divi pretēji pasaules uzskati - materiālisms-ateisms un ideālisms. Ideālisti atzīst Augstākā saprāta pastāvēšanu, bet materiālisti to noliedz. Ideālisti uzskata, ka cilvēks ir kas vairāk, kā tikai matērijas pikucis, kas ar ķīmisko reakciju palīdzību smadzenēs spēj apjēgt pasauli un domāt, bet materiālisti uzskata, ka cilvēks ir tikai un vienīgi tā materiālais ķermenis, kam ejot bojā arī cilvēks ir pakļauts pilnīgai iznīcībai. Materiālismā vispār nav pamatojuma jebkādai morālei.(Kāpēc man savā īsajā dzīvē jābūt labam, godīgam, ja sliktam būt ir izdevīgāk un patīkamāk?) Īstu materiālistu vienīgi bailes no iespējamā soda attur no noziegumu izdarīšanas. Turpretim ideālistiem morāle izriet no viņu pasaules uzskata. Ideālisma dažādie novirzieni ir iemiesojušies reliģijās. Pamatā katra reliģija ir Augstākā saprāta un cilvēka nemateriālās būtības atzīšana. Var teikt arī, ka katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Un nav svarīgs šis logs, bet gan tā Patiesība, ko cilvēks var ieraudzīt savā izvēlētajā logā.Starp reliģijām nevajadzētu būt strīdiem un savstarpējiem kariem. Bezjēdzīgi ir strīdēties par to, kurš logs ir plašāks, gaišāks, greznāks. Visos šajos logos īstenībā ir redzama viena un tā pati Patiesība. Kari un varmācība sākas tad, ja cilvēks savu logu sāk uzskatīt par lielāku vērtību, nekā to logā redzamo Patiesību. Var būt arī tā, ka cilvēks vispār neredz patiesību savā logā, bet kalpo tikai šim logam, vai arī cilvēks savā būtībā ir materiālists, kurš savu izvēlēto logu ir padarījis par sava veida biznesa projektu.
Cik saprotu, tad kristīgās vērtības Satversmē ir minētas tikai tādēļ, ka kristietība kā ideālistiskā pasaules uzskata pārstāve Latvijā ir visplašāk izplatīta.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

!

21.01.2019. 22:08

liela banda zog un dara ko grib.neapmierinatie var izbraukt.

Atbildēt

Cilvēks nobēris pērles

21.01.2019. 21:05

cūkām.

Atbildēt

Lauķis

21.01.2019. 20:55

»

jaajaa

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk


Taču sajucis ir pareizajā virzienā. Vai tad Abrene nav atdota par ēzeļa ausīm, tieši tāpat tālāk rakstītais par karoga krāsu un visu citu.
Jābūt taču mazliet apdalītam lai to neredzētu...

Atbildēt

taupiet ūdeni!

21.01.2019. 20:14

Ja pats apmaksājis šo vārdu birumu,tad lai nu būtu ...

Atbildēt

Zinošais

21.01.2019. 17:24

Var strīdēties par formu un detaļām, bet pēc būtības valsts galvenajam likuma drukāšana ar gramatiskajām kļūdām ir dīvaini.
Tikpat dīvaini kā atālut tirgot Valsts karogus kuru krāsa ir tikai attālināti līdzīga tai ko par tādu esam izvēlējušies.
Ir tikai cilvēcīgi kļūdīties, dīvaini ja nevēlamies kļūdas atzīt un labot !

Atbildēt

č jau gramatiku nezin

21.01.2019. 17:14

un tagad nezinās i'tik.............

Atbildēt

jautaajums

21.01.2019. 14:28

»

žēl cilvēka

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu


Cik slimam ir jābūt lai savas tiesības deleģētu biedriem partijniekiem?

Atbildēt

jaajaa

21.01.2019. 14:21

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk...:)

Atbildēt

K

21.01.2019. 13:53

Te katrs šizofrēniķis var savus murgus publicēt? Teksti sakopēti, bet tie secinājumi... bez komentāriem.

Atbildēt

žēl cilvēka

21.01.2019. 13:41

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...