Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līdumnieks

22.01.2019. 07:39

Un neviena vārda, kas tad ir PERSONA? Persona ir (tulkojumā) Maska. Nedzīvs priekšmets ar kodu !!! Tātd Valsts īpašums, kuru var pirkt un pārdot! Vai to neviens nav sapratis? PERSONAI ir pienākumi, bet tiesības ir liegtas. Kā skrējāt vēlēt-atdevāt savas tiesības kam...? Vai kāds lika to jums darīt? Mēs, Tauta tikām jau 1992.gadā pārdoti, valsti mums nozaga, pašus apzaga (turpinās vēl šodien). Un neviena vārda par Cilvēku...!!! Idioti ir idioti, neko teikt (idiots-savādāk domājošais)

Atbildēt

Žulis

22.01.2019. 07:03

Brīnišķīgi, ka kāds pēc vairāk kā ceturtdaļgadsimtu ilgas nodzīvošanas pārkrāsoto komunistu- čekistu jūgā ir pamanījis to, kā šī mafija savās interesēs ir pārveidojusi valsts pamatlikumu. "Labāk vēlāk, nekā nekad." Raksts tiešām ir vērtīgs un satur pietiekami daudz vielas pārdomām tiem, kas uz patstāvīgu domāšanu vēl ir spējīgi. Vienīgi ar to kristietības kritiku gan autors ir nošāvis greizi. Kristīgās vērtības NAV autora aprakstītie kristīgās reliģijas fanātiķu pastrādātie briesmu darbi. Pamatā kristīgās morāles vērtības ir atspoguļotas baušļos, bet šajā rakstā pieminētie briesmu darbi ir kristīgās reliģijas kauna traips, ko radījusi tumsonība un par kristietību maskēts materiālisms. Mēģiniet saprast, ka pastāv divi pretēji pasaules uzskati - materiālisms-ateisms un ideālisms. Ideālisti atzīst Augstākā saprāta pastāvēšanu, bet materiālisti to noliedz. Ideālisti uzskata, ka cilvēks ir kas vairāk, kā tikai matērijas pikucis, kas ar ķīmisko reakciju palīdzību smadzenēs spēj apjēgt pasauli un domāt, bet materiālisti uzskata, ka cilvēks ir tikai un vienīgi tā materiālais ķermenis, kam ejot bojā arī cilvēks ir pakļauts pilnīgai iznīcībai. Materiālismā vispār nav pamatojuma jebkādai morālei.(Kāpēc man savā īsajā dzīvē jābūt labam, godīgam, ja sliktam būt ir izdevīgāk un patīkamāk?) Īstu materiālistu vienīgi bailes no iespējamā soda attur no noziegumu izdarīšanas. Turpretim ideālistiem morāle izriet no viņu pasaules uzskata. Ideālisma dažādie novirzieni ir iemiesojušies reliģijās. Pamatā katra reliģija ir Augstākā saprāta un cilvēka nemateriālās būtības atzīšana. Var teikt arī, ka katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Un nav svarīgs šis logs, bet gan tā Patiesība, ko cilvēks var ieraudzīt savā izvēlētajā logā.Starp reliģijām nevajadzētu būt strīdiem un savstarpējiem kariem. Bezjēdzīgi ir strīdēties par to, kurš logs ir plašāks, gaišāks, greznāks. Visos šajos logos īstenībā ir redzama viena un tā pati Patiesība. Kari un varmācība sākas tad, ja cilvēks savu logu sāk uzskatīt par lielāku vērtību, nekā to logā redzamo Patiesību. Var būt arī tā, ka cilvēks vispār neredz patiesību savā logā, bet kalpo tikai šim logam, vai arī cilvēks savā būtībā ir materiālists, kurš savu izvēlēto logu ir padarījis par sava veida biznesa projektu.
Cik saprotu, tad kristīgās vērtības Satversmē ir minētas tikai tādēļ, ka kristietība kā ideālistiskā pasaules uzskata pārstāve Latvijā ir visplašāk izplatīta.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

!

21.01.2019. 21:08

liela banda zog un dara ko grib.neapmierinatie var izbraukt.

Atbildēt

Cilvēks nobēris pērles

21.01.2019. 20:05

cūkām.

Atbildēt

Lauķis

21.01.2019. 19:55

»

jaajaa

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk


Taču sajucis ir pareizajā virzienā. Vai tad Abrene nav atdota par ēzeļa ausīm, tieši tāpat tālāk rakstītais par karoga krāsu un visu citu.
Jābūt taču mazliet apdalītam lai to neredzētu...

Atbildēt

taupiet ūdeni!

21.01.2019. 19:14

Ja pats apmaksājis šo vārdu birumu,tad lai nu būtu ...

Atbildēt

Zinošais

21.01.2019. 16:24

Var strīdēties par formu un detaļām, bet pēc būtības valsts galvenajam likuma drukāšana ar gramatiskajām kļūdām ir dīvaini.
Tikpat dīvaini kā atālut tirgot Valsts karogus kuru krāsa ir tikai attālināti līdzīga tai ko par tādu esam izvēlējušies.
Ir tikai cilvēcīgi kļūdīties, dīvaini ja nevēlamies kļūdas atzīt un labot !

Atbildēt

č jau gramatiku nezin

21.01.2019. 16:14

un tagad nezinās i'tik.............

Atbildēt

jautaajums

21.01.2019. 13:28

»

žēl cilvēka

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu


Cik slimam ir jābūt lai savas tiesības deleģētu biedriem partijniekiem?

Atbildēt

jaajaa

21.01.2019. 13:21

...:D...juristu, ekonomistu un vēsturnieku valsts mēs esam, tas vispārzināms fakts...un reizi pa reizei kādam galvā kaut kas bišķi sajūk...:)

Atbildēt

K

21.01.2019. 12:53

Te katrs šizofrēniķis var savus murgus publicēt? Teksti sakopēti, bet tie secinājumi... bez komentāriem.

Atbildēt

žēl cilvēka

21.01.2019. 12:41

Cik slimam ir jābūt, lai šitādus palagus sadzejotu...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....