Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tas, kurš ar lukturi stāvēja

20.03.2020. 22:35

»

Normunds Šlitke

Un kas Tev, Liene, patīk vai nepatīk? Pastāsti labāk par sevi, būs vērtīgāka ziņa - ar vismaz kaut kādu informatīvo pienesumu


Jurītim nestāv!! Ko tad viņš par Lienīti gultā var spriest :D

Atbildēt

tas, kurš ar lukturi stāvēja

20.03.2020. 22:34

»

Normunds Šlitke

Un kas Tev, Liene, patīk vai nepatīk? Pastāsti labāk par sevi, būs vērtīgāka ziņa - ar vismaz kaut kādu informatīvo pienesumu


Jūtīgums nestāv! Ko tad tas par Lienīti var spriest :D

Atbildēt

lai

20.03.2020. 16:28

Lai vai kāds būtu vai nebūtu bļordāns, govzems ar nu nesen ir pārdevies un spēlēs to pašu spēli, iespējams (tas vēl nav skaidri zināms) tikai nākamo vai citu spēles partiju.
Sācis rakstīt kļauzas lai kādam būtu jāatrakstās. Govzems, kā jau reliģiozs, nenoturējās un iesvētīts citās lietās. Tik skaidri runā, ar tādu pārliecību ka visa sabiedrība mainīsies, bet kotlešēdājiem ta pofig un govzemam tikai to vajag, pofig šim kuri loši par viņu balsos, ja balsos...

Atbildēt

Normunds Šlitke

20.03.2020. 14:06

»

Liene

Bordāniešiem ļoti nepatīk ievērot likumu un pamatota kritika. Ņemot vērā, ka visa informācija no publiskajiem reģistriem, tad nav šaubu, ka Bordāna vieta bija blakus Koļegovai un pielaide valsts noslēpumam tādam nevarēja tikt piešķirta


Un kas Tev, Liene, patīk vai nepatīk? Pastāsti labāk par sevi, būs vērtīgāka ziņa - ar vismaz kaut kādu informatīvo pienesumu.
Un kā pati atteicies pret konstruktīvu kritiku, piemēram, Jurīša atziņu, ka gultā esi kā baļķis?

Atbildēt

Normunds Šlitke

20.03.2020. 13:59

»

Zemnieks Putra

Tu grib pa mut


Kā to domā realizēt, ja visiem ir jāievēro sociālā distancēšanās (vismaz 2 metri)? Bet, nopietni runājot, labāk lieto savu "mut" kam noderīgākam, varbūt mazāk "grib"-ēsi.

Atbildēt

Ardis Zviedris

20.03.2020. 10:24

»

Ardis Zviedris

Man vienalga, ko viņš dara


Esmu reāla persona un pat likuma priekša par saviem vārdiem atbildu, un nebūšu anonīmu bobžu aizstāvis! Nevajag riet no aizmugures un anonīmi. Visus pārmetumus facebook, ja to portālu esat iemācījušies lietot. Ja man kas nepatīk, es apreju publiski un nebaidos par sekām, a šeit tirliņu banda, шавки

Atbildēt

Ardis Zviedris

20.03.2020. 10:19

Man vienalga, ko viņš dara
Bet vecen em un anonīmiem omžiem pateikšu vienīgi to: nelien svešā makā, ja pieradusi, no vīra tā pa ķobi dabūsi! Manā dzimtā pieņemts patriarhāts, un ja pat kaimiņs ko dara savādāk, tad nelūri! Nebūs pabalsti jādiedelē!

Atbildēt

Pilsonis

20.03.2020. 09:55

Bet vai tiešām sankciju panākšanA Latvijas valsts īpašumam un milzīgu zaudējumu radīšana Latvijas valstij nav sevišķi smags noziegums?

Atbildēt

Liene

20.03.2020. 08:51

Bordāniešiem ļoti nepatīk ievērot likumu un pamatota kritika. Ņemot vērā, ka visa informācija no publiskajiem reģistriem, tad nav šaubu, ka Bordāna vieta bija blakus Koļegovai un pielaide valsts noslēpumam tādam nevarēja tikt piešķirta.

Atbildēt

!

20.03.2020. 08:49

mazais viltnieks.

Atbildēt

spice

20.03.2020. 08:48

»

janis

Suņi rej


asv vestnieciba ari karantinas rezima ?

Atbildēt

?

20.03.2020. 08:46

vai tiesam prokene uzvilks amerikanu zinnesi ?

Atbildēt

Normunds Šlitke

20.03.2020. 08:00

»

fakts

Slima suņa murgi! Valdes locekļa amats nav amats no kura var aiziet vienkārši uzrakstot iesniegumu. Lai tas tiktu reģistrēts komercreģistrā, vispirms jānotiek uzņēmuma īpašnieku kopsapulcei


Kopš kura laika valdes locekļa iecelšana, atcelšana vai atstāšana ir kaut kā saistīta ar UR lēmumu? Nevajag jaukt publisko ticamību ar faktu - UR nav zemesgrāmata, kam būtu kompetence attiecībā uz īpašuma tiesību (uzņēmumu īpašnieki, komersantu kapitāla daļu īpašnieki un akcionāri) vai pārvaldības tiesību (valde, padome) nodibināšanu.
Turklāt piespiedu darbu Latvijā liedz Satversme.

Šo komentāru absurdajam un zemiskajam rakstam pievienoju tikai tālab, ka Lursoft kādreizējo biznesa interešu dēļ (tirgot informāciju, ko nelikumīgi un par nodokļu maksātāju naudu rada UR darbinieki) UR de facto rīkojas kā īpašuma tiesību un pārstāvības tiesību nodibinošs orgāns, ko prettiesīgi ekspluatē gan VID, gan visu izmeklēšanas iestāžu procesa virzītāji, gan arī ZTI.
Varbūt 30 neatkarības gadā vajadzētu respektēt likumības un likuma atrunas principus?

Bet tādi zemiski nelieši kā raksta autors nav pelnījuši uzmanību - gan jau Jūdasa graši padarīs savu.

Atbildēt

zog visi

20.03.2020. 06:35

Tā dzeltenā rase visi zog.......

Atbildēt

Asiirietis

20.03.2020. 02:32

IESPĒJAMS raksta autors ir cilvēkēdājs, kurš IESPĒJAMS nav deklarējis savu nodarbi, toties NEIESPĒJAMI ir rakstu novērtēt negatīvi.

Atbildēt

ha-ha

19.03.2020. 23:10

»

?>to

Jums ir pilnīga taisnība. Visos laikos ziņu pienesējus baroja ar dogmu, ka viņi palīdz apkarot valsts ienaidniekus.To darīja čeka, politpārvalde, gestapo, cara ohranka. To dara un darīja visās valstīs un arī tagad jau nekas noteikti nav mainījies.Arī tie kas to dara pirmo reizi vai vēl bez kuratora ...


Viss atkarīgs no redzes un psihes īpatnībām-vieni redz atsevišķus kokus un nespēj ieraudzīt un definēt mežu,citi spēj redzēt mežu,bet nespēj atšķirt kokus,bet vēl ir trešie-universālie.Kur patiesībā pie trīs objektīviem individuāliem redzējumiem?

Atbildēt

Skat atbildību un noilgumu

19.03.2020. 22:18

»

Tā ir

Krimināllikuma 56. pants paredz, ka personu nevar saukt pie kriminālatbildības, ja no dienas, kad tā izdarījusi noziedzīgu nodarījumu, pagājis šāds laiks...


Lasi un bīnes, par ko rakstā ir stāsts un vai vērts cilāt šadu jautājumu? Tā ir melu kampaņa, ne vairāk!

Krimināllikuma 219.pants. Izvairīšanās no deklarācijas iesniegšanas

(1) (Izslēgta ar 13.12.2012. likumu)

(2) Par nepatiesu ziņu norādīšanu likumā noteiktajā ienākumu, īpašuma, darījumu vai cita mantiska rakstura deklarācijā, ja nepatiesas ziņas norādītas par mantu vai citiem ienākumiem lielā apmērā, —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par likumā noteiktās deklarējamās mantas vai citu ienākumu izcelsmes avota nenorādīšanu vai par nepatiesu ziņu sniegšanu par deklarējamās mantas vai citu ienākumu izcelsmes avotu, ja šādas ziņas likumā noteiktajā kārtībā pieprasījusi attiecīgi pilnvarota valsts institūcija un, ja nepatiesas ziņas norādītas par mantu vai citiem ienākumiem lielā apmērā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(17.10.2002. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004., 13.12.2007. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Atbildēt

agents

19.03.2020. 22:17

Domaju ,ka Juta pirms aiziesanas atstaja melno mapiti drosas rokas . Ta.ka par agru priecaties . Vieglas Smiltis !

Atbildēt

Tā ir

19.03.2020. 22:00

»

janis

Suņi rej


Krimināllikuma 56. pants paredz, ka personu nevar saukt pie kriminālatbildības, ja no dienas, kad tā izdarījusi noziedzīgu nodarījumu, pagājis šāds laiks:

divi gadi no kriminālpārkāpuma izdarīšanas dienas;
pieci gadi no mazāk smaga nozieguma izdarīšanas dienas;
desmit gadi no smaga nozieguma izdarīšanas dienas;

Atbildēt

Ku, kū, komunistu Marija

19.03.2020. 21:49

»

Marija

Jā Ha vai tad Lemberga prāvai sen jau nav noilguma? Nav jau Tas Bordans tāds godīgas!!!Ha ha


"To" salīdziāji ar pirkstu! Ja jau būtu pārkāums, tas būtu mazāk savarīgs nodarījums, laikam noilgums 1 gads, bet tur šim komunistiskās elites biedram - apsūdzēts smagos noziegumos un ja lieta uzsākta tiesā, noilgums tiek pārtraukts. Ja lieta Lembim nebūtu uzsākta, varbūt arī var saskaitīt noilgumu, bet te nav bjusi uzsākta lieta, pārbaudot (pārbauda visas amatpersonas) nav konstatēts pārkāpums - tātad nolgums, ja arī būtu pārkāpums.

Bez tam paskaties, šinī laikā, 2010. gadā Bordānas nav amatpersona un ja sadzen datumus, izrādīsis, ka tracis sacelts lai tikai aplietu ar dubļiem, tas nekas, ja viņam neko nekonstatē, viņam, izrādīsies, deklarācja pat nav bijusi jāiesniedz.

Tas vss rāda, ka JKP ir vai vienīgā "bīstamā" partija, kura jāapkaro ar visiem iespējamiem apmelojumiem, jo tā traucē dzīvot organizātajai noziedzībai, korupcijai, mafijai, nepatīk ZZS komunistiem.

Atbildēt

janis

19.03.2020. 21:05

Suņi rej.

Atbildēt

?>to

19.03.2020. 18:37

»

to ?

Censties panākt, lai valsts ienaidnieks tiktu saukts pie atbildības, tā nav stučīšana


Jums ir pilnīga taisnība. Visos laikos ziņu pienesējus baroja ar dogmu, ka viņi palīdz apkarot valsts ienaidniekus.To darīja čeka, politpārvalde, gestapo, cara ohranka. To dara un darīja visās valstīs un arī tagad jau nekas noteikti nav mainījies.Arī tie kas to dara pirmo reizi vai vēl bez kuratora pamudinājuma, arī rakstot tā saucamos ''iesniegumus'', savu sirdsapziņu mierina tieši ar šo domu. Izklausās gandrīz vai cēli. Tas nekas, ka aiz tā stāv tīri savtīgas intereses: vēlme iegūt kaimiņa govi vai zirgu; ieriebt veiksmīgākam darba kolēģim; uzrīdīt iestādes biznesa vai politiskajam konkurentam u.t.t. Un visi ''cīnās'' ar valsts ienaidniekiem. Kurš tad atklās patiesos iemeslus.

Atbildēt

Nav nekam jānotiek

19.03.2020. 18:32

»

fakts

Slima suņa murgi! Valdes locekļa amats nav amats no kura var aiziet vienkārši uzrakstot iesniegumu. Lai tas tiktu reģistrēts komercreģistrā, vispirms jānotiek uzņēmuma īpašnieku kopsapulcei


ja piegriezies valdīt, aizpildi attiecīgo formu, samaksā nodevu un Uzņēmumu reģistrs Tevi atcels no valdīšanas valdē.

Atbildēt

PPPPPPPareizi, suņa murgi

19.03.2020. 18:26

»

fakts

Slima suņa murgi! Valdes locekļa amats nav amats no kura var aiziet vienkārši uzrakstot iesniegumu. Lai tas tiktu reģistrēts komercreģistrā, vispirms jānotiek uzņēmuma īpašnieku kopsapulcei


Ja arī tā būtu, kā raksta, šiem faktiem ir noilgums, vajadzēja kasīties, ja niez, savlaicīgi. Pat par slepkavību vai smagiem noziegumiem nereti noilgums 10 gadi.

Atbildēt

koijots

19.03.2020. 18:13

»

fakts

Slima suņa murgi! Valdes locekļa amats nav amats no kura var aiziet vienkārši uzrakstot iesniegumu. Lai tas tiktu reģistrēts komercreģistrā, vispirms jānotiek uzņēmuma īpašnieku kopsapulcei


Nekādai kopsapulcei nav jānotiek. Valdes loceklis var pats no amata atkāpties, par to paziņojot sabiedrīibai un iesniedzot atttiecīgu iesniegumu Uzņēmumu reģistrā.

Atbildēt

JL6253

19.03.2020. 17:49

Valsts drošības dienests (VDD) pērn ieguva informāciju par pieaugošiem radikalizācijas riskiem personām ar garīgas veselības problēmām, līdz ar to pastāv risks, ka šīs personas var iedvesmoties no vardarbību attaisnojošām ideoloģijām un iesaistīties arī konkrētu uzbrukumu plānošanā valsts noslēpumam, liecina VDD 2019.gada pārskats.

Atbildēt

fakts

19.03.2020. 17:02

Slima suņa murgi! Valdes locekļa amats nav amats no kura var aiziet vienkārši uzrakstot iesniegumu. Lai tas tiktu reģistrēts komercreģistrā, vispirms jānotiek uzņēmuma īpašnieku kopsapulcei.

Atbildēt

no ganībām

19.03.2020. 16:04

Bordāns pārdevis savu govi un nav nomaksājis ienākuma nodokli, un melojis par ienākumiem Deklarācijā.

Atbildēt

ES

19.03.2020. 16:01

Šis komentārs bija domāts pie raksta par Jutas Strīķes aiziešanu. Nevarēju pievienot
Ja runa par JUMTA nebūšanu, tad iesaku atcerēties ---- Kas iznīcināja pierādījumus JL melnajai kasei?
Kas slēpa OIK darboņu tumbočkās radušos tūkstošu izcelsmi?
Kas savā atvilknē paslēpa Bankas prezidenta nokalusītās sarunas, - tiešos pierādījumus milzu korupcijai?
Kas izlikās neko nezinām par Citadeles afēru un Grūzijas braucienu visai aizdomīgā kompānijā?
Kurš neko nespēja atrast izcelsmi Repša multimiljonāram līdzīgajai dzīvei?
Kurš acīmredzami jumtoja vienu atsevišķu partiju, oponentus noslaukotar pretlikumīgām metodēm no ceļa?
Visa viņas rīcība norādīja uz garīgi slima cilvēka darbošanos - kaut vai tas pats kartona izbāzenis, kaut vai tā pati stīvēšanās atklāti neizstāstīt par vārda maiņām... kaut vai viņas sejas vaibsti neretajās uzstāšanās reizēs. kaut vai Kaimiņa jumtošana... kaut vai tad, kad iekšējā KNAB kontrole jūtot ko nelāgu, vēlējās pārbaudīt konfiscētās naudas uzskaiti un glabāšanu... VAI VADĪTĀJS , BŪDAMS PIE PILNAS SAPRAŠANAS TO NORAIDĪTU UN AIZLIEGTU kā to darīja viņa ?
Es no sirds izsaku līdzjūtību tuviniekiem, jo tiem sāp viņas zaudēšana tāpat kā tas sāpētu katram no mums. Bet izsaku savu piekrišanu tiem, kas saka - pirms kādu laist pie varas. ir jāpārbauda viņa garīgā līdzsvarotība un veselība. Un man ne viens vien šajā partijā liekas pārbaudāms, izņemot Jurašs, tam nekas nekais, jo viņš kā dzird, ir caur un cauri nelietis!

Atbildēt

?

19.03.2020. 15:57

Te nu labi redzam, kāpēc čekas maisi bija un ir tik pilni. Nekur jau tas gēns nav pazudis. Stučīt, ziņot, celt trauksmi vai kā nu kuro reizi to nosaukt patīk joprojām. Vienīgi atklāt savu vārdu gļēvuļiem bail, tāpēc izmanto segvārdus. Te tādiem viens no populārākajiem ir ''pietieklasītājs''.
P.S. Bordāns kā tāds man ir pilnīgi vienaldzīgs.

Atbildēt

angel

19.03.2020. 15:51

Pietiek kasītājs prot uzjautrināt ! :)))

Atbildēt

Gudrā pensionāre

19.03.2020. 15:49

Nopietns raksts, nevar novērtēt ar (-).

Atbildēt

Nu jaa

19.03.2020. 14:56

Nevajag jau būt nekādam gaišreģim, lai uzminētu iesnieguma autoru, vēl jo vairāk, ka pats šis iesniedzējs pirms tam publicējis veselu rakstu par šiem uzņēmumiem un Bordāna grēciņiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...