Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze

14.01.2020. 15:59

Nīderlandē PVN (BTW) lielai daļai zāļu (geneesmiddelen) kopš 01.01.2019. ir 9% (iepriekš tiešām bija 6%), bet ir arī 21% https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/zakelijk/btw/tarieven_en_vrijstellingen/goederen_9_btw/geneesmiddelen_en_hulpmiddelen/geneesmiddelen_en_dergelijke/geneesmiddelen.

Atbildēt

Prettautietis

14.01.2020. 12:56

»

Citrus

Nau ko čīkstēt ,par ko paši balsojāt to arī dabūjāt ,nav javaino citi pie kā paši vainīgi


Citrus, par Viņķeli neviens nebalsoja. Bet amatā gan viņu iebīdīja tie, par kuriem balsojām...

Atbildēt

Anderss Beverens

14.01.2020. 11:59

»

Kirbis

Cik varu "izlobīt" no medikamentu aprites būtības, tad augstāka PVN likme un mākslīgi sadārdzintās cenas netieši stimulē sabiedrību nopietnāk piedomāt par veselīgu dzīvesveidu, - pareizi, ar veselīgu uzturu barojoties un ikdienā regulāri piekopjot fiziskas ativitātes, - jo tas viss mazinās vajadzību...


Savā būtībā tā tam patiešām būtu jābūt - veselības un dzīvesspējas pamatā vairumā gadījumu nav medikamentu lietošana, bet gan darbs ar savu ķermeni - kustības, nepārrīšanās, laba izgulēšanās, un ķermeņa neindēšana (tai skaitā ar alkoholu, cukuru un nikotīnu).
Un tikai patiešām sliktajos gadījumos (bet arī tādu nudien nav mazums) būtu jāiet pie ārsta un uz aptieku...
Citādi nekad nepietiks zāļu un naudas to iegādei. Tā vienkārši ir.
Un tā gaušanās par zāļu dārdzību būtībā nenozīmīgās nodokļu likmes atšķirības dēļ ir vienkārši vienkārši smieklīga, ja nebūtu skumja kreiso sociālistu garīgā truluma atrauga.

Protams, mums visiem patiktu, ja katram atsevišķi nodokļu slogu samazinātu līdz 0 - īpašumam atceltu NĪN, iedzīvotāju ienākumus vispār atbrīvotu no IIN, patērētajām precēm un pakalpojumiem atceltu PVN, degvielu padarītu lētāku par akcīzes nodokļa tiesu, transportam atceltu ceļa nodokli, un..., un... Tikai - nevienam nepatiktu šādas rīcības sekas...

Atbildēt

Kopēt vajag

14.01.2020. 11:06

Tik mazā valstī tik daudz ministriju, departamentu, kaut arī iedzīvotāju un nodokļu maksātāju skaits sarūk. Varbūt ņemt piemēru no Eiropas bagātajām valstīm, kurās Labklājības ministrija apvienota ar Veselības ministriju, Kultūras ministrija ar Izglītības ministriju u.t.t. Tāpat 100 Saeimas deputātu skaits nav proporcionāls iedzīvotāju skaitam. Labi, ka notiek pašvaldību reforma, vismaz kaut kādā veidā tiks ierobežota valsts līdzekļu izšķiešana.

Atbildēt

labums jāgūst vienāds, jo esam vienlīdzīgi

14.01.2020. 10:26

bet vieni dirn šovos spārda mētā bumbu, citi mācās un strādā

Atbildēt

lauķis

14.01.2020. 07:15

»

Andris

Vai vēl kādam pastāv šaubas ka šī sarma ir jātlaiž ar steigu


Ar steigu ir jāatlaiž visa partijnieku sistēma,tikai Saeimas atlaišana neko nemainīs.

Atbildēt

Andris

14.01.2020. 07:02

Vai vēl kādam pastāv šaubas ka šī sarma ir jātlaiž ar steigu?

Atbildēt

elementārā matemātika

14.01.2020. 06:31

»

manupraat

Nu nevajag te dziit demago'giju...


Mazāks nodoklis nekādi nesamazinās no budžeta nozagto summu, tātad samazināsies summa, kas tajā paliks citām vajadzībām!

Atbildēt

Likvidēt arī Labklājibas ministriju

14.01.2020. 05:39

»

Likvidēt mirstības ministtiju

Veselība uz papīra. Mirstība un nabadzība.realitātë. kam to lišķīgo bābu tur ielika kas neko nejēdz


Un likvidēt finanšu un Ekonomikas ministrijas Veselības un Labklājības, Finanšu un Ekonomikas ministriju vietā izveidot apvienoto Genocīda ministriju. Tās saturs atbilstu visu četru ministriju patiesai būtībai. MP K. Kariņu iecelt par Genocīda ministrijas ministru. Satversmes tiesu atlaist un izsūtīt tiesnešus ar visiem radiem no Latvijas. Īpašumus konfiscēt. E. Levitu atstāt par VP, I. Rimševicu par LB prezidentu, VVF iecelt par Visu Latvijas kapu pārvaldnieci, liedzot jebkurus citus iztikas līdzekļus, izņemot algu. Imantu Freibergu deportēt uz Kanādu.

Atbildēt

Citrus

14.01.2020. 01:31

Nau ko čīkstēt ,par ko paši balsojāt to arī dabūjāt ,nav javaino citi pie kā paši vainīgi !

Atbildēt

Likvidēt mirstības ministtiju

14.01.2020. 00:41

Veselība uz papīra. Mirstība un nabadzība.realitātë. kam to lišķīgo bābu tur ielika kas neko nejēdz.

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 22:51

»

stulbenim

Patiesībā, personas ar lielākiem ienākumiem gūs lielāku labumu no PVN samazināšanas, jo var atļauties pirkt dārgākas zāles...


Nu nevajag te dziit demago'giju!
Vai tie'saam tu esi tik stulbs un domaa, ka Latvijaa nodok'los nomaksaataa nauda pieder nodok'lu maksaataajiem? Ja taa buutu, tad taa tiktu izlietota nodok'lu masaataaju labaa. Taa, kaa tas ir, piemeeram, Skotijaa. Ja tu veel to neesi sapratis, tad Latvijaa nodok'los nomaksaato naudu pievaac mafiozais re'ziims, bet tautai atmet tikai tik, cik nu neiedot vispaar nav iespeejams. Un taadi lembergi, vi'n'keles un 's'keeles par 'so tautai nozagto naudu peerk ne tikai sev vajadziigaas zaales, bet vasarniicas, jahtas un visu ko citu, par ko tu vari tikai sap'not. Taa, ka tavs provokatiivais jautaajums ir vienkaar'si mu'l'kiigs. Tu, nesamazinot PVN zaaleem domaa iegriezt muusu biezajiem?! Varu iedomaaaties, kaa vi'ni 'nirgtu, izlasot 'so tavu komentaaru.

Atbildēt

Paraloģika

13.01.2020. 22:39

Veselības ministre - neveselības paraugs.Vai pašai nav par sevi kauns?

Atbildēt

ierinda

13.01.2020. 21:31

Nez ko gan par to saka ministres padomnieku orda un startēģijas padome, biedrs a. ērglis?

Atbildēt

takse

13.01.2020. 21:30

Pilnmēness dienas intervija.... smags gadījums. Vai tad nevarēja pagaidīt pāris nedēļun būtu pavisam cits štimungs. Un arī tad tie nieka 20-40 tkst eiro mēnesī dakterīšiem tiktu uztverti k;ā pašaprotama sevi cienīga alga Kā gan var nemaksāt?

Atbildēt

Kaža

13.01.2020. 21:26

»

manupraat

Nevajag paarkraasotaa padomju re'ziima veikto genociidu pret latvie'su tautu deeveet par labeejo politiku! Ar labeejo politiku tam nav nekaada sakara. Valsts izlaupi'sana un reaala valstiskuma likvidee'sana - taa nav labeeja politika


Šo labējo politiku izpilda tā pati okupantu ideoloģiskā izlase- bijušie komsorgi,partorgi,bijusī nomeklatūra,kuri prot runāt vienu,darīt otru,bet galvenais-ierastie specveikali,specalgas un prēmijas un korupcija,korupcija...ar ierasto spēku-čekistu,čekas aģentu,juristu,miliču-aktīvu atbalstu.Tas joprojām notiek pēc 30 neatkarības gadiem,kuros Latvijai bija jābūt ES valstu priekšpulkā,nevis astē,bet nenomainot augstāk minētos kadros,tā astē arī vilksimies aiz sevis atstājot aizbēgušo,priekšlaicīgi mirušo pulkus.

Atbildēt

Roberts

13.01.2020. 20:01

Vidiņ, tev nav kauns par meitas ministrēšanu , PSKUS izraksta bez ārstēšanas , kas nākošajā dienā nomirst ,taču paņem to stulbeni uz Rēzekni par apkopēju !

Atbildēt

Latvija-vienīgā ES bez obligātās apdrošināšanas

13.01.2020. 19:35

Latvijā šādi ministri tiek rotēti no ministrijas uz ministriju un saņem vēl algas pielikumu!

Atbildēt

forcemajeure

13.01.2020. 19:16

nevajag slimot. to gan viegli pateikt.. būtu vēlams izdarīt no sevis visu atkarīgo, lai neslimotu. LV ir viens no augstākajiem smēķētāju procentiem pasaulē (10 vieta), 15.vieta pasaulē alkohola patēriņa skalā, puse iedzīvotāju ir rešņi. utt utjpr. Aizbraucot uz Rietumeiropu, vienmēr pārsteidz lielais skaits joggingotāju, skrējēju un nūjotāju. tur cilvēki rūpējas par savu veselību. te pīkst, ka valsts no viņiem plēš naudu par zālēm

Atbildēt

stulbenim

13.01.2020. 18:05

»

manupraat

Ieveeriibas cieniigs ir 'sis teikums no VM paarstaaves teiktaa:"Savukārt, samazinot PVN, personas ar lielākiem ienākumiem no samazināto likmju piemērošanas gūst tādu pašu labumu, kādu gūst personas ar maziem ienākumiem...


Patiesībā, personas ar lielākiem ienākumiem gūs lielāku labumu no PVN samazināšanas, jo var atļauties pirkt dārgākas zāles.

"Skotijaa aptiekaas visas uz recepteem izrakstiitaas zaales ir pilniigi bez maksas ('so maksu sedz valsts)"

Nevis valsts, bet nodokļu maksātāji! Un tātad jautājums- CIK TU PERSONĪGI ESI GATAVS MAKSĀT, LAI LEMBERGS VAI VIŅĶELE SAŅEMTU ZĀLES BEZ MAKSAS?

Atbildēt

Udox

13.01.2020. 18:01

Vai tiešām kāds domā ka Viņķeli valdībā ielika, lai viņa tur strādātu?

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 17:04

»

Kaža

Viņa ir īstajā vietā labējo vērtību politiskajā sistēmā un šajā jomā apsteidz pat Krieviju,kur pat prezidents bija spiests brīnīties par necilvēcību savas valsts veselības sistēmā.Savukārt,kā vienkāršs cilvēks,esmu spiests brīdināt par labējās politikas nāvējošo bīstamību valsts neatkarībai,kura izpaužās...


Nevajag paarkraasotaa padomju re'ziima veikto genociidu pret latvie'su tautu deeveet par labeejo politiku! Ar labeejo politiku tam nav nekaada sakara. Valsts izlaupi'sana un reaala valstiskuma likvidee'sana - taa nav labeeja politika!

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 16:55

Ieveeriibas cieniigs ir 'sis teikums no VM paarstaaves teiktaa:"Savukārt, samazinot PVN, personas ar lielākiem ienākumiem no samazināto likmju piemērošanas gūst tādu pašu labumu, kādu gūst personas ar maziem ienākumiem."
Kaadu labumu??! Laikam VM paarstaave nezin, ka cilveeki zaales peerk lai AARSTEETOS, nevis lai guutu labumu kaut kaadaa naudas izteksmee. Varbuut VM paarstaave domaa, ka personas ar lieliem ienaakumiem peec PVN samazinaa'sanaas metiisies baraa uz aptiekaam pirkt zaales, lai ieguutu kaadu materiaalu labumu?! Bez tam, peerkot zaales, mees visi maksaajam vienu cenu un tas ir taisniigi.Vai tie'saam VM paarstaave uzskata, ka zaa'lu cena buutu jaaregulee atbilsto'si katra cilveeka mantas staavoklim?! 'Saadi domaajo'ss iereednis tie'saam ir ar suudainu koku padzenams no darba! Starp citu, iekaseet PVN par zaaleem ir valsts noziegums pret savu tautu! Piemeeram, Skotijaa aptiekaas visas uz recepteem izrakstiitaas zaales ir pilniigi bez maksas ('so maksu sedz valsts) Luuk, taa ir iisti valstiska riiciiba pret savu tautu! Bet pie mums valsts domaa, kaa savu tautu iespeejami vairaak aplaupiit, liekot maksaat nodokli pat par to, ka cilveeki grib aarsteeties un buut veseli.

Atbildēt

Kirbis

13.01.2020. 16:50

Cik varu "izlobīt" no medikamentu aprites būtības, tad augstāka PVN likme un mākslīgi sadārdzintās cenas netieši stimulē sabiedrību nopietnāk piedomāt par veselīgu dzīvesveidu, - pareizi, ar veselīgu uzturu barojoties un ikdienā regulāri piekopjot fiziskas ativitātes, - jo tas viss mazinās vajadzību vērsties pie ārstiem pēc palīdzības un, attiecīgi, aptieku pakalpojumiem. A tos, kas kas šo neievēro, - sodīsim ar jau tā plānā maciņa jūtanu patukšošanu.

Atbildēt

Kaža

13.01.2020. 15:42

Viņa ir īstajā vietā labējo vērtību politiskajā sistēmā un šajā jomā apsteidz pat Krieviju,kur pat prezidents bija spiests brīnīties par necilvēcību savas valsts veselības sistēmā.Savukārt,kā vienkāršs cilvēks,esmu spiests brīdināt par labējās politikas nāvējošo bīstamību valsts neatkarībai,kura izpaužās ar iedzīvotāju skaita katastrofisko mazināšanos,dažādu cilvēknīšanas pasākumu veicināšanu labklājības un veselības aprūpes sistēmā, piemērām-pakalpojumu pieejamības atkarībā no vecuma,sociālā stāvokļa,ko sevišķi var novērot ģimenes ārstu un pagastu sociālās aprūpes līmenī

Atbildēt

lauķis

13.01.2020. 15:03

»

Parabellum

Ne jau tā kuce ko izlemj, viņa ir tur ielikta, lai būtu kam uzvelt visas sūdu mucas. Patiesie lēmēji nav ne valdībā ne,vēl jo vairāk, saeimā


Taisnību saki.Mēs esam kolonija ar koloniālu marionešu valdību,un rokvadošos norādījumus dod saimnieki.

Atbildēt

kao viņu...

13.01.2020. 14:55

Sieviešu dzimumorgāns!Tautas nīdēja,liekēde!

Atbildēt

Parabellum

13.01.2020. 14:45

Ne jau tā kuce ko izlemj, viņa ir tur ielikta, lai būtu kam uzvelt visas sūdu mucas. Patiesie lēmēji nav ne valdībā ne,vēl jo vairāk, saeimā.

Atbildēt

jurisx

13.01.2020. 14:39

Reti pretīgs purns , plus vēl tā ņaudošā balss.

Atbildēt

,

13.01.2020. 14:20

runā viņa ar muti, tik nav saprotams, ar kuru vietu viņa domā...

Atbildēt

definīcija

13.01.2020. 14:14

Jo lielāks nelietis un deģenerāts jo mīļāks partijnieku sistēmai.

Atbildēt

Viņķele ir ļoti laba

13.01.2020. 14:06

Latviešu tautas slepkava.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...