Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze

14.01.2020. 15:59

Nīderlandē PVN (BTW) lielai daļai zāļu (geneesmiddelen) kopš 01.01.2019. ir 9% (iepriekš tiešām bija 6%), bet ir arī 21% https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/zakelijk/btw/tarieven_en_vrijstellingen/goederen_9_btw/geneesmiddelen_en_hulpmiddelen/geneesmiddelen_en_dergelijke/geneesmiddelen.

Atbildēt

Prettautietis

14.01.2020. 12:56

»

Citrus

Nau ko čīkstēt ,par ko paši balsojāt to arī dabūjāt ,nav javaino citi pie kā paši vainīgi


Citrus, par Viņķeli neviens nebalsoja. Bet amatā gan viņu iebīdīja tie, par kuriem balsojām...

Atbildēt

Anderss Beverens

14.01.2020. 11:59

»

Kirbis

Cik varu "izlobīt" no medikamentu aprites būtības, tad augstāka PVN likme un mākslīgi sadārdzintās cenas netieši stimulē sabiedrību nopietnāk piedomāt par veselīgu dzīvesveidu, - pareizi, ar veselīgu uzturu barojoties un ikdienā regulāri piekopjot fiziskas ativitātes, - jo tas viss mazinās vajadzību...


Savā būtībā tā tam patiešām būtu jābūt - veselības un dzīvesspējas pamatā vairumā gadījumu nav medikamentu lietošana, bet gan darbs ar savu ķermeni - kustības, nepārrīšanās, laba izgulēšanās, un ķermeņa neindēšana (tai skaitā ar alkoholu, cukuru un nikotīnu).
Un tikai patiešām sliktajos gadījumos (bet arī tādu nudien nav mazums) būtu jāiet pie ārsta un uz aptieku...
Citādi nekad nepietiks zāļu un naudas to iegādei. Tā vienkārši ir.
Un tā gaušanās par zāļu dārdzību būtībā nenozīmīgās nodokļu likmes atšķirības dēļ ir vienkārši vienkārši smieklīga, ja nebūtu skumja kreiso sociālistu garīgā truluma atrauga.

Protams, mums visiem patiktu, ja katram atsevišķi nodokļu slogu samazinātu līdz 0 - īpašumam atceltu NĪN, iedzīvotāju ienākumus vispār atbrīvotu no IIN, patērētajām precēm un pakalpojumiem atceltu PVN, degvielu padarītu lētāku par akcīzes nodokļa tiesu, transportam atceltu ceļa nodokli, un..., un... Tikai - nevienam nepatiktu šādas rīcības sekas...

Atbildēt

Kopēt vajag

14.01.2020. 11:06

Tik mazā valstī tik daudz ministriju, departamentu, kaut arī iedzīvotāju un nodokļu maksātāju skaits sarūk. Varbūt ņemt piemēru no Eiropas bagātajām valstīm, kurās Labklājības ministrija apvienota ar Veselības ministriju, Kultūras ministrija ar Izglītības ministriju u.t.t. Tāpat 100 Saeimas deputātu skaits nav proporcionāls iedzīvotāju skaitam. Labi, ka notiek pašvaldību reforma, vismaz kaut kādā veidā tiks ierobežota valsts līdzekļu izšķiešana.

Atbildēt

labums jāgūst vienāds, jo esam vienlīdzīgi

14.01.2020. 10:26

bet vieni dirn šovos spārda mētā bumbu, citi mācās un strādā

Atbildēt

lauķis

14.01.2020. 07:15

»

Andris

Vai vēl kādam pastāv šaubas ka šī sarma ir jātlaiž ar steigu


Ar steigu ir jāatlaiž visa partijnieku sistēma,tikai Saeimas atlaišana neko nemainīs.

Atbildēt

Andris

14.01.2020. 07:02

Vai vēl kādam pastāv šaubas ka šī sarma ir jātlaiž ar steigu?

Atbildēt

elementārā matemātika

14.01.2020. 06:31

»

manupraat

Nu nevajag te dziit demago'giju...


Mazāks nodoklis nekādi nesamazinās no budžeta nozagto summu, tātad samazināsies summa, kas tajā paliks citām vajadzībām!

Atbildēt

Likvidēt arī Labklājibas ministriju

14.01.2020. 05:39

»

Likvidēt mirstības ministtiju

Veselība uz papīra. Mirstība un nabadzība.realitātë. kam to lišķīgo bābu tur ielika kas neko nejēdz


Un likvidēt finanšu un Ekonomikas ministrijas Veselības un Labklājības, Finanšu un Ekonomikas ministriju vietā izveidot apvienoto Genocīda ministriju. Tās saturs atbilstu visu četru ministriju patiesai būtībai. MP K. Kariņu iecelt par Genocīda ministrijas ministru. Satversmes tiesu atlaist un izsūtīt tiesnešus ar visiem radiem no Latvijas. Īpašumus konfiscēt. E. Levitu atstāt par VP, I. Rimševicu par LB prezidentu, VVF iecelt par Visu Latvijas kapu pārvaldnieci, liedzot jebkurus citus iztikas līdzekļus, izņemot algu. Imantu Freibergu deportēt uz Kanādu.

Atbildēt

Citrus

14.01.2020. 01:31

Nau ko čīkstēt ,par ko paši balsojāt to arī dabūjāt ,nav javaino citi pie kā paši vainīgi !

Atbildēt

Likvidēt mirstības ministtiju

14.01.2020. 00:41

Veselība uz papīra. Mirstība un nabadzība.realitātë. kam to lišķīgo bābu tur ielika kas neko nejēdz.

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 22:51

»

stulbenim

Patiesībā, personas ar lielākiem ienākumiem gūs lielāku labumu no PVN samazināšanas, jo var atļauties pirkt dārgākas zāles...


Nu nevajag te dziit demago'giju!
Vai tie'saam tu esi tik stulbs un domaa, ka Latvijaa nodok'los nomaksaataa nauda pieder nodok'lu maksaataajiem? Ja taa buutu, tad taa tiktu izlietota nodok'lu masaataaju labaa. Taa, kaa tas ir, piemeeram, Skotijaa. Ja tu veel to neesi sapratis, tad Latvijaa nodok'los nomaksaato naudu pievaac mafiozais re'ziims, bet tautai atmet tikai tik, cik nu neiedot vispaar nav iespeejams. Un taadi lembergi, vi'n'keles un 's'keeles par 'so tautai nozagto naudu peerk ne tikai sev vajadziigaas zaales, bet vasarniicas, jahtas un visu ko citu, par ko tu vari tikai sap'not. Taa, ka tavs provokatiivais jautaajums ir vienkaar'si mu'l'kiigs. Tu, nesamazinot PVN zaaleem domaa iegriezt muusu biezajiem?! Varu iedomaaaties, kaa vi'ni 'nirgtu, izlasot 'so tavu komentaaru.

Atbildēt

Paraloģika

13.01.2020. 22:39

Veselības ministre - neveselības paraugs.Vai pašai nav par sevi kauns?

Atbildēt

ierinda

13.01.2020. 21:31

Nez ko gan par to saka ministres padomnieku orda un startēģijas padome, biedrs a. ērglis?

Atbildēt

takse

13.01.2020. 21:30

Pilnmēness dienas intervija.... smags gadījums. Vai tad nevarēja pagaidīt pāris nedēļun būtu pavisam cits štimungs. Un arī tad tie nieka 20-40 tkst eiro mēnesī dakterīšiem tiktu uztverti k;ā pašaprotama sevi cienīga alga Kā gan var nemaksāt?

Atbildēt

Kaža

13.01.2020. 21:26

»

manupraat

Nevajag paarkraasotaa padomju re'ziima veikto genociidu pret latvie'su tautu deeveet par labeejo politiku! Ar labeejo politiku tam nav nekaada sakara. Valsts izlaupi'sana un reaala valstiskuma likvidee'sana - taa nav labeeja politika


Šo labējo politiku izpilda tā pati okupantu ideoloģiskā izlase- bijušie komsorgi,partorgi,bijusī nomeklatūra,kuri prot runāt vienu,darīt otru,bet galvenais-ierastie specveikali,specalgas un prēmijas un korupcija,korupcija...ar ierasto spēku-čekistu,čekas aģentu,juristu,miliču-aktīvu atbalstu.Tas joprojām notiek pēc 30 neatkarības gadiem,kuros Latvijai bija jābūt ES valstu priekšpulkā,nevis astē,bet nenomainot augstāk minētos kadros,tā astē arī vilksimies aiz sevis atstājot aizbēgušo,priekšlaicīgi mirušo pulkus.

Atbildēt

Roberts

13.01.2020. 20:01

Vidiņ, tev nav kauns par meitas ministrēšanu , PSKUS izraksta bez ārstēšanas , kas nākošajā dienā nomirst ,taču paņem to stulbeni uz Rēzekni par apkopēju !

Atbildēt

Latvija-vienīgā ES bez obligātās apdrošināšanas

13.01.2020. 19:35

Latvijā šādi ministri tiek rotēti no ministrijas uz ministriju un saņem vēl algas pielikumu!

Atbildēt

forcemajeure

13.01.2020. 19:16

nevajag slimot. to gan viegli pateikt.. būtu vēlams izdarīt no sevis visu atkarīgo, lai neslimotu. LV ir viens no augstākajiem smēķētāju procentiem pasaulē (10 vieta), 15.vieta pasaulē alkohola patēriņa skalā, puse iedzīvotāju ir rešņi. utt utjpr. Aizbraucot uz Rietumeiropu, vienmēr pārsteidz lielais skaits joggingotāju, skrējēju un nūjotāju. tur cilvēki rūpējas par savu veselību. te pīkst, ka valsts no viņiem plēš naudu par zālēm

Atbildēt

stulbenim

13.01.2020. 18:05

»

manupraat

Ieveeriibas cieniigs ir 'sis teikums no VM paarstaaves teiktaa:"Savukārt, samazinot PVN, personas ar lielākiem ienākumiem no samazināto likmju piemērošanas gūst tādu pašu labumu, kādu gūst personas ar maziem ienākumiem...


Patiesībā, personas ar lielākiem ienākumiem gūs lielāku labumu no PVN samazināšanas, jo var atļauties pirkt dārgākas zāles.

"Skotijaa aptiekaas visas uz recepteem izrakstiitaas zaales ir pilniigi bez maksas ('so maksu sedz valsts)"

Nevis valsts, bet nodokļu maksātāji! Un tātad jautājums- CIK TU PERSONĪGI ESI GATAVS MAKSĀT, LAI LEMBERGS VAI VIŅĶELE SAŅEMTU ZĀLES BEZ MAKSAS?

Atbildēt

Udox

13.01.2020. 18:01

Vai tiešām kāds domā ka Viņķeli valdībā ielika, lai viņa tur strādātu?

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 17:04

»

Kaža

Viņa ir īstajā vietā labējo vērtību politiskajā sistēmā un šajā jomā apsteidz pat Krieviju,kur pat prezidents bija spiests brīnīties par necilvēcību savas valsts veselības sistēmā.Savukārt,kā vienkāršs cilvēks,esmu spiests brīdināt par labējās politikas nāvējošo bīstamību valsts neatkarībai,kura izpaužās...


Nevajag paarkraasotaa padomju re'ziima veikto genociidu pret latvie'su tautu deeveet par labeejo politiku! Ar labeejo politiku tam nav nekaada sakara. Valsts izlaupi'sana un reaala valstiskuma likvidee'sana - taa nav labeeja politika!

Atbildēt

manupraat

13.01.2020. 16:55

Ieveeriibas cieniigs ir 'sis teikums no VM paarstaaves teiktaa:"Savukārt, samazinot PVN, personas ar lielākiem ienākumiem no samazināto likmju piemērošanas gūst tādu pašu labumu, kādu gūst personas ar maziem ienākumiem."
Kaadu labumu??! Laikam VM paarstaave nezin, ka cilveeki zaales peerk lai AARSTEETOS, nevis lai guutu labumu kaut kaadaa naudas izteksmee. Varbuut VM paarstaave domaa, ka personas ar lieliem ienaakumiem peec PVN samazinaa'sanaas metiisies baraa uz aptiekaam pirkt zaales, lai ieguutu kaadu materiaalu labumu?! Bez tam, peerkot zaales, mees visi maksaajam vienu cenu un tas ir taisniigi.Vai tie'saam VM paarstaave uzskata, ka zaa'lu cena buutu jaaregulee atbilsto'si katra cilveeka mantas staavoklim?! 'Saadi domaajo'ss iereednis tie'saam ir ar suudainu koku padzenams no darba! Starp citu, iekaseet PVN par zaaleem ir valsts noziegums pret savu tautu! Piemeeram, Skotijaa aptiekaas visas uz recepteem izrakstiitaas zaales ir pilniigi bez maksas ('so maksu sedz valsts) Luuk, taa ir iisti valstiska riiciiba pret savu tautu! Bet pie mums valsts domaa, kaa savu tautu iespeejami vairaak aplaupiit, liekot maksaat nodokli pat par to, ka cilveeki grib aarsteeties un buut veseli.

Atbildēt

Kirbis

13.01.2020. 16:50

Cik varu "izlobīt" no medikamentu aprites būtības, tad augstāka PVN likme un mākslīgi sadārdzintās cenas netieši stimulē sabiedrību nopietnāk piedomāt par veselīgu dzīvesveidu, - pareizi, ar veselīgu uzturu barojoties un ikdienā regulāri piekopjot fiziskas ativitātes, - jo tas viss mazinās vajadzību vērsties pie ārstiem pēc palīdzības un, attiecīgi, aptieku pakalpojumiem. A tos, kas kas šo neievēro, - sodīsim ar jau tā plānā maciņa jūtanu patukšošanu.

Atbildēt

Kaža

13.01.2020. 15:42

Viņa ir īstajā vietā labējo vērtību politiskajā sistēmā un šajā jomā apsteidz pat Krieviju,kur pat prezidents bija spiests brīnīties par necilvēcību savas valsts veselības sistēmā.Savukārt,kā vienkāršs cilvēks,esmu spiests brīdināt par labējās politikas nāvējošo bīstamību valsts neatkarībai,kura izpaužās ar iedzīvotāju skaita katastrofisko mazināšanos,dažādu cilvēknīšanas pasākumu veicināšanu labklājības un veselības aprūpes sistēmā, piemērām-pakalpojumu pieejamības atkarībā no vecuma,sociālā stāvokļa,ko sevišķi var novērot ģimenes ārstu un pagastu sociālās aprūpes līmenī

Atbildēt

lauķis

13.01.2020. 15:03

»

Parabellum

Ne jau tā kuce ko izlemj, viņa ir tur ielikta, lai būtu kam uzvelt visas sūdu mucas. Patiesie lēmēji nav ne valdībā ne,vēl jo vairāk, saeimā


Taisnību saki.Mēs esam kolonija ar koloniālu marionešu valdību,un rokvadošos norādījumus dod saimnieki.

Atbildēt

kao viņu...

13.01.2020. 14:55

Sieviešu dzimumorgāns!Tautas nīdēja,liekēde!

Atbildēt

Parabellum

13.01.2020. 14:45

Ne jau tā kuce ko izlemj, viņa ir tur ielikta, lai būtu kam uzvelt visas sūdu mucas. Patiesie lēmēji nav ne valdībā ne,vēl jo vairāk, saeimā.

Atbildēt

jurisx

13.01.2020. 14:39

Reti pretīgs purns , plus vēl tā ņaudošā balss.

Atbildēt

,

13.01.2020. 14:20

runā viņa ar muti, tik nav saprotams, ar kuru vietu viņa domā...

Atbildēt

definīcija

13.01.2020. 14:14

Jo lielāks nelietis un deģenerāts jo mīļāks partijnieku sistēmai.

Atbildēt

Viņķele ir ļoti laba

13.01.2020. 14:06

Latviešu tautas slepkava.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...