Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Otrais

01.03.2021. 22:09

»

tāda sajūta

ka nolasījušies defektīvie vai šņaucēji


Nespējīgie blēži nevar sadalīt kampienu, kur nu vēl meklēt vainīgos.

Atbildēt

tāda sajūta

01.03.2021. 11:59

ka nolasījušies defektīvie vai šņaucēji

Atbildēt

raxti

01.03.2021. 11:12

nu kāda futboliste petraviča? savā dimensijā vienmēr ir tikai uz mēles-- modele kopš dzimšanas- Dailes ministre! Nu ko te kaut ko tikgari var rakstīt

Atbildēt

Oksana Pedele

01.03.2021. 11:00

Jelgavā pote pie ģimenes ārsta maksā 200.

Atbildēt

lauķis

01.03.2021. 06:50

»

zose

KPLV vairs neeksistē, līdz ar to nav iespējams viņus iesaistīt jaunā valdībā. Jāņem ZZS


Derēs arī ZZS ,kā nekā melu čempioni.Aitas un kāmīši paspējuši aizmirst šīs bandas noziegumus,skries un balos atkal.Ja nebūs ZZs,izgudros citu bandu,nav problēmu.

Atbildēt

Otrais

28.02.2021. 22:40

»

zose

KPLV vairs neeksistē, līdz ar to nav iespējams viņus iesaistīt jaunā valdībā. Jāņem ZZS


Naudas pārbīde pa kabatām ir palikusi nekontrolējama, tāpēc tarakāni sāk lēkāt Vjsiem vairs nespīd, tas arī viss futbols.

Atbildēt

Realitāte

28.02.2021. 22:35

Tā pie mums notiek. Pilnīgs murgs. Neviens ne parko neatbild.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.02.2021. 21:15

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Kur saimnieko pastali,tur ir shaize


Kas ir nepieciešams C19 izplatības ierobežošanai un arī C19 risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, adekvāti funkcionējošas smadzenes. Ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī "vadošajiem locekļiem" - bez variantiem: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam".

Atbildēt

Zinošais

28.02.2021. 21:13

»

zose

Kāpēc haotiskās Petrāviča un Šuplinska nav izmestas no valdības? Dzimumu līdztiesības vārdā


Tāpēc ka tad kariņa valdībai nebūtu vairākuma atbalsta. Nupat jau ši problēma piezagās no citas puses - KPVLV ekonomikas un iekšlietu ministri nonāca mazākumā lemjot par ierobežojumu atcelšanu !

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.02.2021. 20:47

Kur saimnieko pastali,tur ir shaize.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.02.2021. 20:21

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu. Viens teica, ka policija šai valstī esot domāta tikai un vienīgi valdošo aizstāvēšanai, "ja nu kas". Citu funkciju neesot. Otrs atbildēja, ka policijas liekēžiem ar ieslēgtām bākugunīm uz ceļiem jau sen ceļu nedodot - apstājoties gan, bet tā, lai garām pabraukt vienalga nevarot.

Atbildēt

zose

28.02.2021. 20:16

Kāpēc haotiskās Petrāviča un Šuplinska nav izmestas no valdības? Dzimumu līdztiesības vārdā?

Atbildēt

Lasītājs

28.02.2021. 19:50

Pie visa ir vainīgi ierēdņi,kuri neiepirka Eiropas komisijas 16.novembrī piedāvātās 841000 Pfizer vakcīnas! Būtu jau sen savakcinēta divas reizes trešdaļas iedzīvotāju!

Atbildēt

vispār

28.02.2021. 19:48

»

Riebjas meli

Afēru meistari vada valsti


Lapsveidīgie nevada valsti, bet tikai rej no krūmiem uz tiem, kas strādā. Garantēju, ka lapsa tāpat brēktu, ja valsts AstraZeneca vakcīnu vietā būtu sapirkusies Pfizer, bet izrādītos, ka pieejamākas ir tieši pirmās. Tāpat brēktu, ja pēkšņi būtu pienākušas visas pasūtītās un tās nebūtu kur likt vai ja lauku ģimenes ārstam aizvestu -70 grādos glabājamas vakcīnas.

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 19:42

Kāds sakars Labklājības ministrijai ar medicīniskiem jautājumiem pašvaldībām piederošos sociālās aprūpes namos?

Atbildēt

Riebjas meli

28.02.2021. 19:10

Afēru meistari vada valsti

Atbildēt

Pandēmijas nav, tas jāsaprot!

28.02.2021. 18:45

»

Darbs

Covid-19 un ar to saistītie ierobežojumi, saslimšanas, nāves gadījumi neapšaubāmi atstājuši dziļas pēdas daudzu veselībā, arī garīgajā un psihiskajā veselībā. Tāpēc ātra "vainīgā" vai vislabāk "vainīgo" atrašana, lai vainotu tos pandēmijā , dos nelielu atelpu daudzu sakairinātajai psihei. Tad nu raksta...


Pandemija ar C19 ir hibrīdkara sastāvdaļa.

Pandemijas globālais mērķis ir ekonomikas bloķēšana, lai apturētu Ķīnas eksportu.

Otrs mērķis ir sagraut suverēnās valstis un to kodolus - ģimeni.

Ieviest attālinātu mācību procesu, pārvaldes algoritmu sistēmas, sociālos reitingus un elektronisko naudu.

Atbildēt

Darbs

28.02.2021. 18:36

Covid-19 un ar to saistītie ierobežojumi, saslimšanas, nāves gadījumi neapšaubāmi atstājuši dziļas pēdas daudzu veselībā, arī garīgajā un psihiskajā veselībā. Tāpēc ātra "vainīgā" vai vislabāk "vainīgo" atrašana, lai vainotu tos pandēmijā , dos nelielu atelpu daudzu sakairinātajai psihei. Tad nu raksta autors metās šo "balto laukumu" aizpildīt, taču izskatās ka nesekmīgi. Taču vainot tajās, dabiski, steidz citus.
Vispirms jau jāsaka, ka Kriminālprocesa likuma 373.panta 3. daļa patiešām paredz resoriskās parbaudes veikšanu katrai kompetentai valsts iestādei. Domāju ka neviens nešaubās, jebkura ministrija ir šāda kompetenta iestāde. Katrā ministrijā ir struktūra, kura ar šādām pārbaudēm un ne tikai nodarbojās. Parasti tās žargonā sauc par "čeku", "gestapo"" u.c. ne visai glaimojošiem vārdiem, ņemot vērā viņu darbības specifiku. Tā kā te pārmetumi ir nevietā. Savukārt Policijas likuma 14. prim pantā teikts, ka policijai resoriskajā pārbaudē jāpārbauda tādu tiesību normu ievērošana, kuras tai uzdots kontrolēt un uzraudzīt. Taču normatīvo aktu , kurā policijai būtu uzdots kontrolēt un uzraudzīt kā veselības ministrija strādā, es tā arī neatradu.
Kas attiecās uz Petraviču, tad viņai būtu jānes politiska atbildība, ja viņa ko pārkāpusi vai nav izdarījusi. Piemērs: Viņķeli Kariņš patrieca un izdarīja to pamatoti.Varētu triekt arī Petrāviču. Taču netriec.

Atbildēt

L L to nedarīs

28.02.2021. 18:05

»

lauķis

Kad beidzot sāks runāt par pašu kovidafēru


nekad. Pietiek standarts ir rakstīt iesniegumus u izlikties, ka varai ir lojāli. Tāda ir saprāta balss. Saprāta laiks ir beidzies, šis ir varoņu laiks, kuriem pienākas vieta vēsturē Latvijas tautas labā, tautas atzinība, mīlestība un mūžīgā piemiņa. Tādu nav. Izņemot varas vajātos “Sabiedriskie Satversmes sargi”, “Tautas varas fronti” un “Brīvības braucienu” dalībnieki.
Jo pie mums visi politiskie ceļi ved uz ebreju impēriju Latvijā ar elektronisko koncentrācijas nometni, genētiski modificētu cilvēku - transpersonu un elektronisko naudu cilvēkkapitāla aprēķināšanai.

Pasaules Banka Ķīnai atbildēja, ka neatzīs ar 50 000 tonnām zelta segumu globāli kriptojuaņu starptautiskos norēķinos. Savukārt Ķīnas zīda ceļus uz Irānu un citur Ķīna investē ar usd miljardiem. Irānai ien 4 miljardi plus 125 miljardi saņemot pretī ogļūdenražus.

Mēs nezinām, ar ko tas beigsies. Jo Ķīna pateica, ja Starptautisko norēķinu banka un Pasaules banka neatzīs kriptojuaņu, tad terorisms pasaulē nekad nebeigsies. Viens no terorisma veidiem ir pilsoņkari valstu iekšienēs. Daudzi domā, ka aiz visa tā stāv Babilona - kabalistu jūdu impērija - žīds Kisindžers nevar nomirt, jo jaunā plānotā Hazārija vēl nav Ukrainā un Krimā.

Atbildēt

Hmm

28.02.2021. 17:52

Pilnīgi maznozīmīgs raksts. Pandēmijas faktiski nav, bet visiem jāizliekas, ka ir. Pat tie, kuri izliekas, nezin, kāpēc to dara.

Atbildēt

lauķis

28.02.2021. 17:47

Kad beidzot sāks runāt par pašu kovidafēru?

Atbildēt

ha-ha

28.02.2021. 17:43

Arī Lemberga gadījumā notika valsts drošības iestāžu ilgstošā bezdarbībā,tāpat arī vakcīnu un vakcinēšanās gaitā acīmredzamo nelietību un valsts apdraudējuma nesaskatīšana,kur visur darbojās bijušie komunisti un komsorgi,kas acīmredzot arī ir varas akluma iemesls-jo vārna vārnai acīs neknābj jau no seniem laikiem.

Atbildēt

Fakts

28.02.2021. 17:38

Ciniski. Ir nomiruši daudzi LV pilsoņu un nepilsoņu un tiešām nevienam nav jāatbild par šīm nāvēm?

Atbildēt

Hmm

28.02.2021. 17:31

L L ir neinformēts un ar to nepareizi novērtē valsts amatpersonu “bezdarbību” LL izpratnē hibrīdkara, kurš sācies 2013. gadā apstākļu esošajā “pandēmijas” krīzes apstākļos.

Nedaudz atklāšu. Karš starp valstīm ir pārcelts karā valsts iekšienē, valstīs ievedot gaosu un virzot uz pilsoņkaru - arī Latvijā.

Karam ar visām sekām jābeidzas 2025. gadā. Bet 2021. gadā atklāsies, kas globāli ir uzvarējis, vai arī sāksies bruņoti lokāli kari, kas var pārvērsties globālā karā vismaz sešos lielos bruņotos konfliktos, lai gan neviens to nevēlas.

Starptautiskā norēķinu banka Bāzelē ir devusi rīkojumu nefinansēt un neatbalstīt globālās ekonomikas lokdaunā radītos zaudējumus, turpināt drukāt naudu pabalstiem, vienlaikus turpinot masveida testēšanu un vakcināciju.

Mēs esam lielu globālu politisku, ekonomikas un finansu satricinājumu priekšā.

Atbildēt

diemžēl

28.02.2021. 17:30

pie šodienas morāles līmeņa, atbildības pakāpes un ētikas principiem tā tas notiek mazos kantorīšos, mazos uzņēmumos un arī mazās valstiņās. Cits citu pazīst, droši , jo, ja kas, gan radiņi un čomiņi izpestīs. Kādreiz bija nedaudz bail, ka nepasūdzas Maskavai, šodien Briselē arī ir savējie tā, ka rullējam tik uz priekšu...

Atbildēt

Eduards Lunis

28.02.2021. 17:09

----Un TĀ notiek VISĀS VALSTS IESTĀDĒS UN JEBKURĀ JAUTĀJUMA IZSKATĪŠANĀ!
Kur ir radušies tie tūkstoši .kuri uztur šo noziedznieku mafiju!?

Atbildēt

Aģents 007

28.02.2021. 17:05

Ir nu gan sūdu bedre.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....