Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ar viedokli

03.07.2016. 04:25

Viss ir gandrīz taisnība. Runā skaisti. Tikai situācijās, kur vārdiem varēja sekot darbi, iestājās klusums. Protams, labāk, ka kāds vismaz pareizi runā.

Atbildēt

vilks 1

30.06.2016. 19:30

Sociologi: Vajaga uzzināt kam ""pieder"" zeme..,faktiski zeme jebkurā Latvijas vietā, ja tā ""pieder kādai no jūdu-kristiešu komfesijām, tad tā ir PRETLIKUMĪGI piesavināta=800 dadu jūdu-kristīgā koloniālisma rezultātā un tā ir nacionalizējama jau ar to brīdi , kad valsts tika LIKUMĪGI ir dalīta no baznīcas...un nododama Latvijas valstij....(bell) Un baznīcai ir jāatdot Latvijas valstij VISA tā nomas nauda, ko baznīca pretlikumīgi ir ieguvusi ņemot nodokļus no tiem nomniekiem, kam tas nav bijis jādara..un tā ir milzīga nauda, ar ko tika regulēta likumīgā vara, protams,jūdu reliģijas sistēmas labā :))

Atbildēt

emīls1

21.06.2016. 18:47

Sociologi atgādina-Jau no 1939. tā sau. ""Melnie spēki"" Eiropā un arī, protams, Latvijā veica GENOCĪDU...Pret balto rasi, jo tā saucamās ""Pelēkās "" rases pārstāvji izved totālu 'Paverdzināšanas programu, kuru vēl Baltie Spēki var novērst -apvienojoties un prasīt jau tagadējos Laika Ritu rituālos Augstākiem Spēkiem tūlīt atbrīvot Sirdsapziņas cilvēkus no pelēkās rases-reptiloīdu invāzijas uz mūsu Zemes

Atbildēt

andris a

17.06.2016. 17:06

Sociologi:Ja MSL tāds Ritvars.Jansons..izplata ziņu un. jau ...principā atbalsta nākamo okupācijas iespējamo vilni no muslimu invāzijas arī Eiropā,pat piedāvājot atļaut celt Latvijā muslimu kārtējās kulta celtnes-zombētavas, analogi ar tādām kā jūdu-kristīgām kulta celtnēm, kas bu'tu kā kārtējās okupācijas sakums,....Tad jau nu šim zellim jau vairs nav- un nedrīkst ko turpmāk darīt Latvijas Okupācija muzeja sistēmā.... :)) (bell) (sun)

Atbildēt

egils1

10.06.2016. 14:36

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool)

Atbildēt

Paldies

07.06.2016. 19:02

»

Lūdzu

No deģenerātiem dzirdu


Veiksmi personīgajā izaugsmē!

Atbildēt

A.B.

07.06.2016. 14:59

Nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc ja J. Stepaņenko piemin vārdu tikumība, daži citi politiķi piemin latviskas vērtības, tad daļa žurnālisti un politiķi kļūst pilnīgi nepieskaitāmi. Reakcija apmēram tāda kā tad, kad bullim parāda sarkanu lupatu. Ar putām uz lūpām skaita dženderisma pantus,ar uzbrūkošām frāzēm, apmēram tāpat kā vienā kaimiņu valstī notiek it kā debates par dažādiem jautājumiem, cita starpā, tiek apsaukāta arī Latvija.

Atbildēt

Ija> Kurmītim

07.06.2016. 14:49

»

Kurmītis

Tieši tā...


Vai tad Imantu Kalniņu vajadzēja slavēt par viņa izteicieniem un slavas dziesmām Putinam.Korī jau savā laikā dziedājām - Ļēņins. Tādam jāņem čemodāns un jālaiž prom aiz Zilupes. Viņa radinieki jau izmēģināja dzīvi un darbu Tālos Austrumos. Drīz bija atpakaļ tajā nekur nederīgajā valstī Latvijā.

Atbildēt

as

07.06.2016. 10:43

Cmuki tante norunāja līdz rindkopai par I.Kalniņu.Kur starpība Cālītis par arhibīskapiem,vai Kalniņs par Nato???Mums ir tiesības katram domāt,un ne jau rībena noteiks ,kas ir pareizi,kas nē,diemžēl šajā rakstā viņa ne ar ko neatšķiras no cālīša.

Atbildēt

joksts

07.06.2016. 09:33

»

zane

Biju pat aizmirsusi par Ingunu. Es zinu ka verdziba ir tadi cilveki. Cekas maisus nevers vala. Mana paaudze katru vaiga zina, sakot na rimsavica, aboltinas, lemberga, brigmana, utt..oficiantes barmrni brivosta. godmana izlaupitie sertifikati, entie miljonari, sagrauta rupnieciba, iznicinata lauksaimnieciba...


Ko tie vecie komsorgi-tautas nodeveji,okupantu podlaižas tagad ņemas un sacenšas,kurš uzleks augstāk patriotismā un brangāka kumosa sagrābšanā?Īstā daba nav noslēpjama!Visi barā skriesiet uz Kremļa trubadūra un kolaboracionistu trumpja koncertiem un tur ļausieties kopējai ieaijašanai un kopības sajušanai.

Atbildēt

Arturs Balts

06.06.2016. 22:04

Briesmīga komentāru kultūra. Muļķīga un nekulturāla izrunāšanās anonīmajā sadaļā arī ir viens no cilvēku deģenerācijas paveidiem. Asprātīgs un inteliģents komentārs iezāģēs vārdu kaujā daudz pamatīgāk nekā muļķīgs un rupjš purkšķis. Iemācieties pareizi runāt, tas arī dzīvē noder.

Atbildēt

Lūdzu

06.06.2016. 12:08

»

Paldies

Malacis, Ingūna! Varētu biežāk paust savu viedokli


No deģenerātiem dzirdu.

Atbildēt

Paldies

06.06.2016. 11:38

Malacis, Ingūna! Varētu biežāk paust savu viedokli!
Lai deģenerātiem būtu savlaicīgs pretspars!
Biežāk un regulārāk! Paldies!

Atbildēt

Kurmītis

06.06.2016. 10:43

>> rusofobiem
O, rusofobo idiotiņu bars saskrējis ! Ko, jums, kretīni, Putins nodarījis? Izņemot to, ka aizstāv SAVAS valsts un tautas intereses. Viņam gar Latviju nav NE MAZĀKĀS daļas. Jeb jūs skaudība varbūt māc? Ka kaut kāds krievelis var savas intereses aizstāvēt un pasūtīt Rietumus ar viņu liberastu „vērtībām” d.rst, kamēr latviešus gan no priekšas un pakaļas dupsē visi, kam nav slinkums un vēl liek par to roku bučot? Ta tās ir JŪSU nevis Putina problēmas.
Nožēlojami.

Atbildēt

Kurmītis

06.06.2016. 10:24

Un jā. Latvieši tautai nav nākotnes. Diemžēl. Ja jau pat tādi cilvēki kā Rībena ir pār-lopiskojušies, tad diezgan droši var teikt, ka Siles Rukši faktiski jau VISI 100% ir par mankurtiem kļuvuši. Un par cik tieši viņi ir tie, kuri rullē šo valsti, kurina karu un aicina te svešu valstu karakalpus nākt, nododot savas tautas intereses un pārdodot savu zemi svešiem kungiem, tad tauta un valsts iznīks. Un labi, ja ne atomkara ugunīs. No jeņķu viedokļa, kuriem „ierobežots atom-konflikts”ar krieviem ir ak, kā šobrīd vajadzīgs, Baltijas valstis ir ideāls poligons. Tālu prom no štatiem, toties pavisa tuvu Krievijai, mazapdzīvota teritorija, verdziski paklausīgas aborigēnu tautiņas, kuras gatavas izdarīt visu, ko „onkulis” saka ... Un tas pat būs tikai labi, ja tās tiks iznīdētas līdz pēdējam cilvēkam. Tad varēs gadu desmitiem atkal liekulīgi dirsties par „krievu barbarismu”, kuri atbildot uz nevainīgu „provokāciju”, būs noslaucījusī šīs tautiņas no zemes virsas. Sarīkojušas „genocīdu”. Ja vienkārši sados baltiešu kvekšķiem pa mizu, tas nebūs tas. Jeņķiem ir vajadzīgs kā reize genocīds. Lai ir ko kārt pie Lielā Zvana.

Atbildēt

Kurmītis

06.06.2016. 10:23

»

kalps

Kundze jau pati pauž puspatiesības...un nevajag šauri pozicionēt melns vai balts...


Tieši tā.
Cienīju šo tanti. Vienīgo no visas tās jēlā laika un vēlāk vemjotības bandas. Divu iemeslu dēļ:
1. tāpēc, ka viņa pierādīja, ka ir darītājs nevis muldētājs, norganizējot un novadot Rīgas 800-gades svētus.
2. tāpēc, ka bijs VIENĪGĀ, kura atļāvās iebilst Marsietim, kad šis kretīns savas slavas zenītā aiz prieka, ka ticis beidzot pie Siles, izlēma kā pirmo savas jaunās valdības rīkojumu piešķirt sev mīļajam un saviem ministriem trīskārt lielāku algu nekā bija līdz tam. Rībena bija vienāigā, kura iebilda, sakot, ka vispirms varbūt vajadzētu to algu nopelnīt un vismaz kaut ko izdarīt tautas labā ...
Bet nu. Tusēšana padsmit gadu garumā kopā ar vemjotības zagļu bandu laikam nevienam neiet labumā.
Šobrīd viņai galīgais sviests galvā. Baigi gribas no vienas puses aizstāvēt nacionālās vērtības, bet no otras – pasarg Dievs, ka tik kāds nepasaka, ka viņas viedoklis sakrīt ar Krievijas vai Putina viedokli. Palikusi tāda pati konformiste un gļēvule kā visa viņu banda. Atšķirībā no tā paša Imkas, kuru viņa te ar samazgām aplēja.
Žēl.

Atbildēt

Fēlis

06.06.2016. 09:50

»

Boņuks

patriots un dižciltīgais fēlis dziļās skumjās,jo māte neaizlaidās ar germāņu nacistiem,tas grauž šī libido,bet aizlaisties ar nacistiem bija jānopelna


Mamma bija latgaliete un latgalieši stiprāk turējās pie savas zemes, un nebija tik naski uz diebšanu.

Atbildēt

!

06.06.2016. 07:00

Atveinojos, bet slima cilvēka murgs nevis viedoklis...
Viņai balstoties uz tradicionālajām vērtībām būtu uzstādījums tos kuri nepiekrīt nodedzināt uz sārta...
Un par kādu vairākumu viņa runā? Par to kuru sapņos redzējusi? - "Ja tieslietu ministrs atļaujas valdībā pārstāvēt tautas vairuma gribu un intereses, tad Valsts prezidents viņu par to nevis uzteic, bet gan publiski nopeļ!"
----
Tantei ir pilnīgs "čau" galvā, kas liecina par viņas vājprātību...

Atbildēt

Mārcis>Edge

05.06.2016. 22:14

Pie tautas piederošs ir arī,Rībenas par izcilu politiķi dēvētais Valdis Dombrovskis!

Atbildēt

Kristaps

05.06.2016. 22:06

Tāpēc jau Nacionālajā apvienībā,ne tēvzemieši,ne vislatvieši progresīvo ienākuma nodokli un pašu rosināto 12% PVN likmi pārtikai,pat savās domās baidās pieminēt!

Atbildēt

Fēlis

05.06.2016. 21:26

»

sēlis

I. Kalniņš ir tautā iecienīts komponists , bet viņa aprējēji man atgādina kraupainus , nomīzušos vaukšķus,no kuriem atgaiņājoties parasti iesper ar kāju pa pakaļu


Pa pakaļu perasti iesper jums, kremlinu sūkātājiem un piedevām liek norīt to, ko esat uzsūkuši.

Atbildēt

Fēlis

05.06.2016. 21:18

»

sēlis

I. Kalniņš ir tautā iecienīts komponists , bet viņa aprējēji man atgādina kraupainus , nomīzušos vaukšķus,no kuriem atgaiņājoties parasti iesper ar kāju pa pakaļu


Lenija Rīfenštāle bija ģeniaļa režisore un viņas nobīdīšana otrajā plānā tikai radīja zaudējumus kinemotogrāFAM.

Atbildēt

Fēlis

05.06.2016. 21:12

»

Edge

Par kādu tādu "tautu" iet runa? Vai tad kampēji, oligarhi un eirokrāti vairs nav piederīgi tautai...


Apmērm tā. Putlerasti no putlerastiem, latvieši no fendermaņiem. Lieta jau ap to, ka zog ne jau latvieši. Zog latvijieši. Cilvēki, kam izcūkota uztvere un cilvēki, kuri visos laikos skaitītos mēsli. Lieta tāda, ka pēc 45ā lumpeņi tika pacelti augšslāņos, par ko man stāstīja mamma un tālāk jau aizgāja ļur, ļur, ļur.

Atbildēt

Frankenšteins

05.06.2016. 15:46

»

Panamas pamuļķim

tavi debila pedolibersatu troļļa murgi nevienam neinteresē


idiotiem Kalniš īstais paps

Atbildēt

latvāņi smird

05.06.2016. 12:32

»

šo

Šo zemi ir sagrābuši dzeltenie smirdīgie latvāņi, un tāpat visu paeauli


tieši tā.., tikai par visu pasauli tu pārspīlē - Rietumeiropā un Amerikā arī ir iemaldījušies latvāņi, tikai tur viņi klusi smird savos kaktos, jo zin.., ja "bāzīsies" sabiedrībā - dabūs pa saviem iepuvušajiem latvāņpurniem

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 12:27

»

Ģēnijs?

Visa dzīve veltīta tam, lai vienu reizi gadā šo mūziku noklausītos pāris tūkstoši klausītāju


Mirlu paps, kas sevi uzskata par ģēniju - Kalniņš, ar iežūžojamo muļķu baru, kurš, klausoties šos aijā žūžo gabalus, abstrahejas no dzīves pusšizoīdā veidā. Šīzi mūzika aptulbinās arī normālos.

Atbildēt

šo

05.06.2016. 11:23

Šo zemi ir sagrābuši dzeltenie smirdīgie latvāņi, un tāpat visu paeauli....

Atbildēt

latvāņi smird

05.06.2016. 10:32

»

Es

Spriežot pēc teikta par divām notīm, tu esi no mūzikas vistālāk par citiem. Bet mutīte ciet tev vienalga neturas, "kompetence" jāizrāda, vēlams forumā, jo nekur tur tevi neuzklausa, tā, ja


Labi, latvāni, pierunāji! Parādīšu tev, viedsajam, uz pirkstiem! Zinu, ka tu esi dižvarens, vieds un smirdīgs latvānis, bet arī tādiem "ģēnijiem" nereti gadās kļūmes. Divas notis nav obligāti jāuztver burtiski, to var iztulkot arī, kā ļoti vienkāršu mūziku, rakstītu latvāņu vai urlapānu tupajam bidlorātam.

Atbildēt

skepse

05.06.2016. 09:40

Fanu bari un mediju uzmanība padara māksliniekus par iedomīgiem pūšļiem.

Atbildēt

Ģēnijs?

05.06.2016. 09:38

»

Es

2016. g. jūlijā Cēsīs svinēs Imantdienu 40 gadu jubileju...


Visa dzīve veltīta tam, lai vienu reizi gadā šo mūziku noklausītos pāris tūkstoši klausītāju...

Atbildēt

Ap pusmiljona klausītāju

05.06.2016. 09:36

»

Es arī

Piekrītu ! No tā, ka Imants Kalniņš simpatizē Putinam , viņa mūzikas kvalitāte ir nemainīgi augstas raudzes un Ļoti Latviski Nacionāla


Tikai tālāk par Daugavpils robežu tā mūzika nav tikusi...

Atbildēt

Es

05.06.2016. 09:35

»

Ansis Piebalgs- Smiltēns

Imanta dienas, ņaudētāju un šiziķu dienas beigušās


2016. g. jūlijā Cēsīs svinēs Imantdienu 40 gadu jubileju

Šogad tradicionālie komponista Imanta Kalniņa mūzikas svētki Cēsu Pils parka estrādē notiks 9. jūlijā ar devīzi „Imantdienām 40”, jo tieši tik gadu pagājis kopš šīs tradīcijas iedibināšanas. Ņemot vērā apaļo jubileju, Imantdienu koncertā gaidāmi daudzi īpaši pārsteigumi.

Atbildēt

Es

05.06.2016. 09:33

»

latvāņi smird

atvaino viedais latvāni.. citreiz pirms kaut ko rakstīt, pajautāšu tev padomu


Spriežot pēc teikta par divām notīm, tu esi no mūzikas vistālāk par citiem. Bet mutīte ciet tev vienalga neturas, "kompetence" jāizrāda, vēlams forumā, jo nekur tur tevi neuzklausa, tā, ja?

Atbildēt

zane

04.06.2016. 23:58

Biju pat aizmirsusi par Ingunu. Es zinu ka verdziba ir tadi cilveki. Cekas maisus nevers vala. Mana paaudze katru vaiga zina, sakot na rimsavica, aboltinas, lemberga, brigmana, utt..oficiantes barmrni brivosta. godmana izlaupitie sertifikati, entie miljonari, sagrauta rupnieciba, iznicinata lauksaimnieciba, . Mes esam vergi, sava Zeme. Sai kundzei nav tiesibu pat muti vert vala, ed musu maizi un stopend. Nau Naumova klasikis, bet pievienojos.... es milu so zemi, neieredzu so valsti

Atbildēt

Slimais

04.06.2016. 22:02

»

Panamas pamuļķim

tavi pēdējā idiota murgi nevienam neinteresē


Mikropisans atkal brīvībā.

Atbildēt

Panamas papīrs

04.06.2016. 20:01

»

brīvais radikālis

Pats tu esi stulbs un agresīvs pigmejs...


Tev, muļķim, socialisms laužas ārā pa visām vīlēm. Punins grib atjaunot SSSR režīmu visās bijušās SSSR valstīs, tās krievšovinistiski atgriežot "brāļu saimē" pretēji ES un ASV plāniem.

Putins ir tupikā, ja pamat amatu, tad nonāks cietumā.Vienīgais risinajums - karš.

Atbildēt

latvāņi smird

04.06.2016. 19:57

»

Es

Ja esi stulbs un kurls, tad raksti komentāros vēl, bet vairs gan ne par mūziku. Par to tev sajēgas nav vispār un nemaz


atvaino viedais latvāni.. citreiz pirms kaut ko rakstīt, pajautāšu tev padomu..

Atbildēt

brīvais radikālis

04.06.2016. 19:17

»

Panamas papīrs

Pierādīts, ka tikai kari un revolūcijas ienes kaut kādu progresu un attīstību. Kādēļ arī ASV, lai apsteigtu progresa pašattīstību karus importē, paplašinot uz sagrauto valstu, teritoriju rēķina savu preču tirgu...


Pats tu esi stulbs un agresīvs pigmejs.
Zināšanai, PSRS - Padomju Sociālistisko Republiku Savienību - vairs nav iespējams atjaunot. Neviena no bijušajām PSRS republikām vairs nav sociālistiska, arī pati Krievija ne. Varbūt vienīgi Baltkrievija kaut ko vēl ir saglabājusi no sociālisma.

Atbildēt

sēlis

04.06.2016. 17:22

I. Kalniņš ir tautā iecienīts komponists , bet viņa aprējēji man atgādina kraupainus , nomīzušos vaukšķus,no kuriem atgaiņājoties parasti iesper ar kāju pa pakaļu!

Atbildēt

pats smirdi latvani

04.06.2016. 17:01

»

latvāņi smird

pūķins ir zaglīgs nelietis, bet ne idiots.. viņa mērķis ir saglabāt varu pēc iespējas ilgāk, un tāpēc tupajam elektorātam ik pa laikam jāpamet "konfekte" - visgaršīgākā pagaidām Krima.. pūķinam nav ne garīgu, ne fizisku resursu kaut ko atjaunot.. pie tupajiem latvāņiem varas saglabāšana notiek līdzīgi...


latviesi nav latvāņi

Bet Putins ir tupika, jo varu viņam iedeva Jeļcins, kam ASV Kongress piešķira naudu puča apspiešanai.Pats Jeļcins iedeva varu Putinam, lai tas izdod dekretu, ka Jeļcina ģimene, kas izzaga Krievijas Valsts kasi, netiks kriminalizēta.

Tagad Putins zin, ja zaudēs varu, jo to nav kam atdot, vinu arī par Jeļcina grekiem iesēdinās. Tadēl izdevīgāk ir kultivēt SSSR tēlu krieviem.

Sūtot/nesūtot nave ukraiņus un kriuevus. Kada atšķirība. Tapat zinams, ka Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu pievienos ES. Un latvāņi smirdēs, bet latviesi būs iznīcināti. Jo otra valsts valoda būs krievu. Jau tagad ASV ES projekta ietvaros aicina Latviju naturalizet krievvalodīgos, piešķirot uzreiz pilsonību.

Atbildēt

777

04.06.2016. 16:41

Bet Jūs, Inguna, ļoti daudz gadus esat tur visā iekšā. nu tad kaut ko dariet- nu vismaz tribīni apgāzie (tas protams joks), piesakiet bada streiku utt. Tauta taču Jūs ir ievēlējusi- droši vien pat zināt, cik par Jums balsoja. Viņi visi nevar ieet saemas namā un protestēt. Ar to, ka Jūs pasakat to, ko visi tāpat zin, ir par maz.

Atbildēt

latvāņi smird

04.06.2016. 16:17

»

Es arī

Piekrītu ! No tā, ka Imants Kalniņš simpatizē Putinam , viņa mūzikas kvalitāte ir nemainīgi augstas raudzes un Ļoti Latviski Nacionāla


ja tev patīk kalniņa šļāgeri, kuri nevienam nav vajadzīgi un kurus viņš mēģina iesmērēt krieveļiem, arī runājot visādas muļķības - tas nenozīmē ka "viņa mūzikas kvalitāte ir nemainīgi augstas raudzes un Ļoti Latviski Nacionāla" - nevar salīdzināt viņa piedāvāto divunošu sūdu ar bezgalīgi plašo augstas kvalitātes sarežģito un skaisto mūziku mūsdienās.. labāk paklusē latvāni, varbūt kāds nodomās ka tev ir smadzenes

Atbildēt

Es arī

04.06.2016. 16:09

»

Es

ImKam Rībena varētu tikai ūdeni pienest, ja godīgi


Piekrītu ! No tā, ka Imants Kalniņš simpatizē Putinam , viņa mūzikas kvalitāte ir nemainīgi augstas raudzes un Ļoti Latviski Nacionāla.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...