Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Talsi

02.10.2018. 15:05

JKP valdes locekle Inga Gluzda,kandidēs Kurzemē,arī ļoti bieži redzēta ar šo tipiņu papīrus rakstam! Abi kbūs izcili deputāti,jo Gluzda jau Talsos labumus saņēmusies!

Atbildēt

Anti-komunists

02.10.2018. 12:13

»

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt...


Kas grib jaunos komunistus, lai balso par JKP, kas grib šeit redzēt pie varas - prātā sajukušus cilvēkus, kas pat neslēpj savas saknes ar Maskavu, uz priekšu par JKP,bet tie, kam rūp latviskā Latvija, paši izdarīs izvēli un tas noteikti nebūs kremlistu JKP.

Atbildēt

Zinaīda

02.10.2018. 12:02

Juris Jurašs ar Jūru Strīķi personīgi piesedza naudas atmazgātāju Vladimiru Vinku 2009/2010, uztaisot viņu par savu aģentu, pēc tam sarunāja ar VID, lai skandalozo krimināllietu noliek plauktā. Valsts cieta zaudējumus miljonos, bet kremlisti JKP ex knabisti, guva personiskos labumus.
Laiks visu parāda, arī rūpīgi slēptus noslēpumus.

Atbildēt

beidzot

02.10.2018. 09:22

»

Valdis

Nu tad beidzot!!!! Kā vēl līdz šim brīdim neviens nebij par mūsdienu Ostapu Benderu- Sandi Riekstiņu un viņa kļūšanu par deputātu cēlis trauksmi. Vispārzināms krāpnieks un naudas atmazgātājs pēkšņi kažoku uz otru pusi pagriezis. Vai tiešām Sandim nav bail, ka izpeldot kaut niecīgai daļai viņa blēdību...


JKP IR ARĪ VĒL KĀDS"VECAIS VĒZIS"kas ilgus gadus nespēja savest kārtību pašvaldībā un nespēja neko izkontrolēt tur kur tas bija nepieciešams un tagad redz spēšot Valsti savest it kā kārtībā.Kādas blēņas!!!!!

Atbildēt

Dīvaini,

02.10.2018. 08:09

»

cilveks444

Jurašs un Potapova ir politiskās prostitūtas, kas jau KNAB laikos pildīja "Vienotības" politisko pasūtījumu. Piesedzot vajadzīgos, uz izspiegojot citus, brīžiem pilnīgi bez pamata. Nav pieļaujams, ka Latvijas drošības dienesti darbotos nevis Latvijas valsts interesēs, bet politiķu labā. Ne velti JKP...


vai tik Latvijā nav komunisti no atjaunotās PSRS? PSRS ir atjaunota nesen, pilns you tube ar šiem jaunās- atjaunotās PSRS materiāliem. Vai tik cionisti nav nolēmuši atjaunot PSRS, ASV un NATO atsakoties no 5. panta par aizsardzību? Tramps kā prezidents ir apaļa nulle, jo ASV budžetam naudu un mērķus piešķir citi. Cionisti un žīdi no B' nai B' rith, kuru politika ir cilvēces un ekoloģijas labā labā jāiznīcina cik iespējams vairāk tautu un cilvēku. 3. PK ir pie durvīm.

Atbildēt

cilveks444

02.10.2018. 02:49

Jurašs un Potapova ir politiskās prostitūtas, kas jau KNAB laikos pildīja "Vienotības" politisko pasūtījumu. Piesedzot vajadzīgos, uz izspiegojot citus, brīžiem pilnīgi bez pamata. Nav pieļaujams, ka Latvijas drošības dienesti darbotos nevis Latvijas valsts interesēs, bet politiķu labā. Ne velti JKP vēlas apvienot tos visus vienuviet, lai kontrole būtu pilnīga, lai varētu caur Latvijas drošības dienestiem ietekmēt Latvijas politiku.
...
Pēc ziņām Latvijas medijos, ir tapis zināms, ka korupcijas "apkarotājs" Jurašs, visticamāk, ignorēja uzņēmēju sūdzības, ka Latvijā uzdarbojas maksātnespējas administratoru mafija, kas aptīra valsti un tiek piesegta no NA un "Vienotības". Jo, redz, jādomā, šim bija jāpiesedz "Vienotības" mafija. Tāpat ir informācija, ka tā pati Potapova, kuras identitāte joprojām ir miglā tīta, savulaik negribēja, lai KNAB dibina reģionālo nodaļu Latgalē. Zinātāji spriež, ka tad šī nevarētu piesegt savējos.
...
Tāpat šie abi "oligarhu" lietā daudzus steidzamības kārtā izņemtos pierādījumus nolika malā. Pat uz daudziem mēnešiem. Kas liecina, jādomā, ka Jurašs un Potapova zināja, ka tur nekā nav, jo tā bija politiska lieta. Varbūt ekonomiskās spiegošanas lieta. Savukārt lietu par Rimšēviču šie nolika malā, jo šis ir savējais. Rimšēviču, pēc Bankas Baltija kraha, jau "Latvijas ceļa" laikā piesedza zināmi spēki. Kuri, liekas, nebūt nav lojāli Latvijai. Un Bordāns ir "Latvijas ceļa" darbonis un dibinātājs.
...
"Jaunais laiks" (vēlāk "Vienotība") un Repše jau reiz nāca ar auriem, ka ir pret korupciju, bet ātri vien paši sasmērējās tā, kā maz neliekas. Kampara tumboča ir slavena pa visu Latviju, tāpat Rēzeknes gaļas kombināta burtnīciņas. Tas pats Repše Potapovu iefektēja KNAB. Repše, būdams LB prezidents, kopā ar Rimšēviču, pievēra acis uz Bankas Baltija rebēm. Savukārt Rimšēviču toreiz no atlaišanas glāba "Latvijas ceļam" pietuvinātas personas.
...
Kā jau tika minēts, tad "Latvijas ceļa" biedru un dibinātāju rindās ir bijis Bordāns. Tāpat disidents Rožkalns minēja, ka "Latvijas ceļu" konsultēja čekists Straumanis. Kurš tāpat bija arī DP augstā amatā. Potapova arī bija DP rindās. Kur dzenāja cilvēku, kas bija nolēmis apmeklēt leģionāru piemiņas pasākumu. Tagad Rimšēvičs, jādomā, ir iekritis. Un tagad izrādās, ka Jurašs un Potapova viņa lietu bija nolikuši malā. Tātad Rimšēvičs bija savējais, no tiem, kurus piesedz "Vienotības" darboņi.
...
Potapova, kuras identitāte, kā jau minēts, tiek slēpta, ir sirdsdraudzene Viņķelei, kas daudz ko izsaka. Viņķeļu klans darbojas liberastu apvienībā "Par". Kopā ar "Attīstībai". Atkal Repše uzpeld. Turklāt par Viņķeļiem klīst runas, ka šiem čeka nav sveša. Viss sabīdās kopā. Ne velti JKP dēvē par jaunajiem komunistiem. "Latvijas ceļā" jau arī bija reformkomunisti, kas kopā ar PBLA uzsāka Latvijas prihvatizācijas kampaņu. Ja kāds vēlas, lai Latviju turpinātu bendēt, kā tas notika "LC" un "Vienotības" laikā, tad JKP sekta ir īstā izvēle - Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Mēs noteikti neiesim uz vēlēšanām

02.10.2018. 02:32

»

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt...


You tube Kaimiņš ierakstos redzams no Saeimas tribīnes uzbrūkam visām partijām, āksts, apvaino partijas cilvēku aizbraukšanā, pats baidās aizbraukt un bļauj, lai viņu atkal ievēl.. jo tāpat nav ideju, kā apturēt aizbraukšanu.

Tāpat nav ideju nevienam. Pilnīgi nevienam. Visas partijas ir parazīti, kuri taisa rebes un zog, mēģina iekļūt Saeimā.

Saeimas, Saeimas prezidija uzdevums ir vadīties pēc cionistu izdalītas tiem rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika, pašiem Saeimas deputātiem un prezidijam dzenot tautu izmisumā un nabadzībā. Pasaules oligarhu sistēma, pie kuras kopā ar Rokfelleriem, Rotšildiem, B' nai B' rith, Sorosa pieder arī 3A - Lembergs utt., noteic valsts attīstību, tostarp eiroparlamentāriešiem saņemot neadekvātas algas, lai EK birojs ar židieti Innu Šteinbuku atzītu Parex un oik radītos zaudējumus par likumīgiem. Būs jauni oik un parexi. JKP Bordāns ir cionists kopš Kluba 21 un Latvijas ceļa laikiem. Tagad DP ar saviem operatīvajiem darbiniekiem Jurašu un Strīķi veido jaunu partiju, kam jāved vilšanās visa tauta, jo nevienai partijai nav plāna, kā dzēst valsts parādu, kā reāli apturēt cilvēku aizbraukšanu. Viss ir meli.

Neatbalsti un nepiedalies šajos vēlēšanu melu murgos. Sāc domāt pats ar savu galvu!

Atbildēt

Būšot arī tiesa pret KP

02.10.2018. 01:19

»

Pēteris

Izcils koments


TV raidījumā JKP - Jānis Bordāns, Saraksts Nr.2, visai Latvijai paziņoja, ka būs tiresa kā pret apmelotāju, tā pret Konkurences Padomi (KP).

Tas jau nopietrni - bīstams konkurents JKP, jāmauc viršu no visām pus\ēm, jo pasludina taisnīgu va;dību, proti, visiem, visur, naudas kārsējiem būs ghrūti laiki, jāpasludina par ienaidnieku Nr 1.

Atbildēt

Nu, lūk draugi ar Artusu Kaimiņu

02.10.2018. 01:14

»

Skumjais Bruņinieks

Man tagad būtu jākliedz.."..cik Tev, Lapsa, samaksāja, ka Tu tādas samazgas lej uz JKP...


Viņi var izveidot valdību - ne velti brīdina par bīstamību.

Būs tad jums lembergs, būs divvalodība, būs krievu segergācijas skolas, būs NaATO un ES!?

Lasi:

Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Par apmeloto JKP - 2.saraksts

02.10.2018. 01:07

»

Pēteris

Aizej, pakaries KPV LV taksi


Vai tu skatījies šodien LNT diskusiju. Jānis Bordāns skaidri pateica, ka būs tiesas process par šādu apvainojumu, jo tas ir apmelojuims, ka JKP uzņēmumu pieķer iepirkumu blēdībās. Ko viņi var iepirkt, ja strādājošo zemnieku saimn iecībā ir tikai 8 cilvēki un nav nekāda firma, kas var kaut ko tādu sadarīt, maksāt milzīgas summas korupcijai vai tml. (atstāsts)

VISTICAMĀK, ka raksts ir melu kampaņa, jo JKP ikr "bīstams" konkurents TB/LNNK.NA, ZZS un citām partijām. Kur esmu runājis, kā viens visi atsaucās, ka balsos pat JKP.

Es vēl neesmu izlēmusi, par ko balsošu, bet mēs noteikti iesim uz VĒLĒŠANĀM.

Atbildēt

FB

02.10.2018. 00:05

Viņa atbilde iekš FaceBook: https://www.facebook.com/100002116433064/posts/1908927462521116/

Atbildēt

Ha

01.10.2018. 21:44

Kur var būt tik neprātīgi, lai sūtītu nopietnus e-pastus no inbox adresēm?

Atbildēt

Valdis

01.10.2018. 21:21

Nu tad beidzot!!!! Kā vēl līdz šim brīdim neviens nebij par mūsdienu Ostapu Benderu- Sandi Riekstiņu un viņa kļūšanu par deputātu cēlis trauksmi. Vispārzināms krāpnieks un naudas atmazgātājs pēkšņi kažoku uz otru pusi pagriezis. Vai tiešām Sandim nav bail, ka izpeldot kaut niecīgai daļai viņa blēdību, ziepes varētu būt pamatīgas?

Atbildēt

Pēteris

01.10.2018. 20:01

»

Kad, tu idiot, izgaisīsi,

tu, sūda Bordāndiršlaizi


Aizej, pakaries KPV LV taksi!

Atbildēt

Da beidziet

01.10.2018. 19:56

ar šo tiek pierādīts, ka ir kvalificējies deputāta amatam. Savējais!
Saeimā būs kā zivs ūdenī!
Balsojiet!

Atbildēt

mitjka

01.10.2018. 19:09

kāpēc visi ir aizmirsuši :) burtnikeu zirgaudzētvas attīstibu :) nu kaut viens mēdiju pārstāvis parakatos tālajos notikumus :) nu ne viens :) tie pat nav bļauri tie pat nav tie mazie sunīši kuri nespje uzlekt augstāk par :)
mācaties vēsturi ! jauni mediju censoņi :)

Atbildēt

tik tiešām

01.10.2018. 19:05

»

Vigo

Strīķes partija izrādās valsts un struktūrfondu izzadzēji


Ko var dirst mēslu vabole !?

Atbildēt

Ny gan

01.10.2018. 18:59

Anonīmu kļauzu mēslu bedre, kur interesentiem iestrēbt kādu stiprinošu malku pašapziņas celšanai un lapsas peļņas vieta.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

01.10.2018. 18:50

Man tagad būtu jākliedz.."..cik Tev, Lapsa, samaksāja, ka Tu tādas samazgas lej uz JKP!
Bet es tā nedaru..jo tas viss pieder pie lietas. Ar to Pietiek.com ir arī labs, ka tas bliež pa visiem.
Ieej IRā, tur bliež pa visiem, izņemot par savējo Vienotību(oij, piedodiet..Jauno Vienotību) . Tur tagad(JV) visi vecie vēži ir "baltas lapas"..Visus sū...us, vienvārdsakot, sataisīja tā rižā maita...a mēs, pārējie, esam nevainīgi.
Paprasiet kādam "neatkarīgā" IR žurnālistam..kāpēc Dombrovskim bija jāgāž bezoligarhu valdība un jāsauc tautas padzītais Lembergs valdībā..? Visi izliksies, ka nav mājās..
Vai atkal pavaicājiet kādam IR pētnieciskās žurnālistikas pārstāvim, kā tur ir ar to kredītportfelīti Nr3, kurā "valsts vīrs" Dombrovskis noslēpa savus parādus valsts bankai. Vai nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kas vēl atrodās tajā portfelītī..uz kādiem noteikumiem ..utt?
Tas esot komercnoslēpums..atbild promaskaviskā Rietum Banka..un godīgos IRiešus tas apmierina. IRa žurnālists Ozoliņš, kas pretendē uz analītiķa statusu, var stundām ilgi lamāt Šķēli un pierādīt, kā oligarhs nozadzis valsti..bet, kad viņam pavaicā, kāpēc Šķēles sulainis Liepnieks regulāri gāja uz Dienas redakciju un ," uzlicis kājas uz galda", diktēja, ko Ēlertei un Ozoliņam rakstīt, tad iestājas klusums.
Tāda paša aina ir NRA..tur par visiem var runāt visu..tikai lūdzu - par ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzēto ne viena slikta vārda. Nē..ZZS var kritizēt, bet arī saprāta robežās.
Pavaicājiet kādam no Lemberga NRA kraņčiem - žurnalistiem..kā var būt tāda sagadīšanās, ka viņu saimnieka krimināllietā visi galvenie liecinieki, kas liecina (atvainojiet..nu jau jāsaka - liecināja) pret Lembergu, pēkšņi nomira ar sirds nepietiekamību..? Vai ...kā tas varēja notikt, ka Lemberga labākais draugs arī pēkšņi nomira(sirds laikam) un atstāja..KĀDA VEIKSME..miljonu, kā novēlējumu..???
Ko tur par NRA..pat visā Latvijā par neoficālo valsts krusttēvu nav pieņemts runāt sliktu. Nu draudzīgi var pavilkt uz zoba, jo mēs zinām, ka smagos noziegumos apsūdzētajam patīk humors. Ceplis arī teica saviem nopirktajiem deputātiem - "..kritizējiet mani, kungi, bet ar mēru..".
Pateikt Lembergam.."Aivar, kad Tu sēdēsi..?" - var tikai Kaimiņš, jo viņš ir nepieskaitāms un, kā zinām no vēstures, senos laikos karaļgalmos āksts varēja atļauties karalim teikt viskautko.
Liekulība ir viena pretīga lieta un ar to man arī Pietiek.com pievelk, ka šeit liekulības nav gandrīz nemaz..
Katrs te ganās pa portālu un meklē kaut ko graujošu par saviem konkurentiem, bet, kad redz ko nepatīkamu par savējiem, tad aizspiež degunu un piežmiedz acis.
Arī Jūsu padevīgais kalps Skumjais Bruņinieks.
ps
Tikai vienu gan es gribu pateikt apmātajiem KPVlv atbalstītājiem ..
Viena lieta, kad redzi kaut ko tādu par savu partiju, kā šaja rakstā(kaut te arī viss vēl nav skaidrs un jāuzklausa otra puse), bet pavisam cita lieta, kad video skaidri vari sadzirdēt, kā KPVLV līderi dala melno piķi, tirgo amatus..
kad redzi, ko dara tavas partijas līderis uzņemtajos video..kā pļēguro ar devīzi..."vai Tu zini, kas es esmu..?"
Es skaidri pateikšu..ja es kaut ko tādu dokumentālu redzētu par JKP līderiem, tad momentāli atsacītos no tādas partijas.
Redzēt visus Kaimiņa sū..us, redzēt pierādījumus video un vēl joprojām atbalstīt KPVlv...
NOZĪMĒ NECIENĪT SEVI.
Dzirdēt par sevi sakām.."dzīvnieks"..kam tikai ´šņabis un kotlete" galvenais un tomēr balsot par viņiem, nozīmē, ka
NEKO LABĀKU NEESIET PELNĪJUŠI!


Atbildēt

Maija

01.10.2018. 18:34

Ir gan sevišķi čakla un uzcītīga tā KP, tieši tagad, nedēļā pirms Saeimas vēlēšanām pieņemot savu lēmumu pret mazo uzņēmēju par strīdīgu 2017.g notikumu. Visi masu mēdiji to moteikti pieminēs.

Atbildēt

fotmula

01.10.2018. 18:18

Tie konzervu blēdīgie āksti jau sāk smīdināt elektorātu ! Dūrašam atbilstoši sava blēža intelektam ir jauks arguments savas poģēlņicas aizstāvībai- " Nu,cik var malt vienu un to pašu! Nu,kas tad nezin,ka Aņka ir Krievijas iesūtīta spiedze !!! Nu, un tad,ka es ar Sviķeni piesedzām valdošās mafijas noziegumus ? Jums žēl,ka mums arī tiek savs labums no tā ? " .

Atbildēt

Delfi

01.10.2018. 17:37

»

Antra

Varam derēt, ka Panorāma, TV3, Delfi un paši JKPisti to ignorēs, jo viņi drīkst zagt


Skaidrs, visi atrādīs Rīgas satiksmi, bet šitos zagļus nē.

Atbildēt

Vigo

01.10.2018. 17:36

Strīķes partija izrādās valsts un struktūrfondu izzadzēji

Atbildēt

Jautrais

01.10.2018. 17:34

...kker zagli, kviec passi zaglli...balsojie par ssamjiem...un paliksiet ar pliku pakllu...

Atbildēt

Dace

01.10.2018. 17:24

»

Janka

Jums nav apnicis murgus stumt. Uzņēmums meğināja izdzivot un ta notiek visur. Šinī gadijuma jau visu nosaka pasutītājs ja gribi noturties nìšā pielagojies. Esiet reāli pirms kauko komentējat


Janka, slims esi? Paskat ko tā partija deklamē un ko Tu raksti! Tas ir tas pats kas - politikā visi zog, ja gribi noturēties, arī jāņem. Ja viņu partija ir ar dubultmorāli, tad nav tādi JKP kretīni vajadzīgi, balsosim par Gobzemu un KPV.LV.

Atbildēt

Janka

01.10.2018. 17:16

Jums nav apnicis murgus stumt. Uzņēmums meğināja izdzivot un ta notiek visur. Šinī gadijuma jau visu nosaka pasutītājs ja gribi noturties nìšā pielagojies. Esiet reāli pirms kauko komentējat.

Atbildēt

kaimiņonka

01.10.2018. 16:54

JKP ieguva vairākumu Ķekavas novadā un nosacīti nokļuva tur pie varas. Lai pārliecinātos, kā viņi varētu vadīt valsti, var paskatīties uz šo pašvaldību, jo tie ir reāli, praktiski darbi un rīcība, nevis tukša bļaustīšanā. Iesaku painteresēties, kāpēc JKP vietējais saraksta līderis un domes priekšsēdētāja vairs nav partijā. Vai valsts mērogā nevarētu būt kas līdzīgs?

Atbildēt

SAB

01.10.2018. 16:45

»

Gopems

Strīķe teiks, ka tas ir politisks pasūtījums, oligarhu izrēķināšanās un nekompetence valstiskā līmenī


Strīķe neko neteiks, jo viņai neviens neprasīs. Mediji ir korumpēti un zombēti par labu zagļiem no JKP

Atbildēt

Gopems

01.10.2018. 16:22

»

Law

Diez vai Strīķei ar to kāda saistība. Interesanti būs tas, vai tagad Strīķe teiks, ka tas ir OK, ka viens no JKP spices ir izgaismots kā blēdis


Strīķe teiks, ka tas ir politisks pasūtījums, oligarhu izrēķināšanās un nekompetence valstiskā līmenī ::))

Atbildēt

Knab

01.10.2018. 16:09

Visus Strīķes un Juraša komandas zagļus atmaskos? Domāju, ka nē, jo Strautmane piesedz medijus un tie klausa.

Atbildēt

Ivo

01.10.2018. 15:57

Gribu dzirdēt publisku izstāšanos no partijas vai arī Bordāns un Strīķe ir tādi paši zaglēni. Visi Limbaži šodien jau runā.

Atbildēt

Tv

01.10.2018. 15:15

»

Drons

Lūdzu vakarā tv ziņās, cik tas Strīķes/Bordāna draugs ir nozadzis


Nebūs nebūs TV, viss tiks piesegts

Atbildēt

Godīgas personas tāpat nenokļūs

01.10.2018. 14:53

Saeimā, jo nespētu realizēt jau 6. Saeimai izdalītās cionistu rokasgrāmatas Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Vēlēšanu žīdu naktī Cimdaram grūts uzdevums - falsificēt saskaņā ar valsts noslēpumu vēlēšanu rezultātus, lai Darimā nonāktu jau iepriekš konkretizētas 100 personas - Saeimas deputāti. Saeimā nedrīkst iekļūt nevadāmas un neprognozējamas personas. Tādas personas, kuras nevarētu savaldīt pašas partijas un koalīcija.

Atbildēt

Drons

01.10.2018. 14:37

Lūdzu vakarā tv ziņās, cik tas Strīķes/Bordāna draugs ir nozadzis?

Atbildēt

!

01.10.2018. 14:32

Ābols no zirga tālu nekrīt, Vienotības blēžu klons JKP arī!

Atbildēt

Dolārs

01.10.2018. 14:23

»

Riekstiņš

Ir goda vīrs! Ašeradens viņu ienīst, tāpēc arī rosina lietas


Varēs zagt kopā ar Annu Potapovu un krietni vairāk.

Atbildēt

Law

01.10.2018. 14:14

»

Tautas kontrole

Strīķe piesegusi afēru un valsts/ES naudas izzagšanu


Diez vai Strīķei ar to kāda saistība. Interesanti būs tas, vai tagad Strīķe teiks, ka tas ir OK, ka viens no JKP spices ir izgaismots kā blēdis.

Atbildēt

Riekstiņš

01.10.2018. 14:11

Ir goda vīrs! Ašeradens viņu ienīst, tāpēc arī rosina lietas!

Atbildēt

Tautas kontrole

01.10.2018. 14:10

Strīķe piesegusi afēru un valsts/ES naudas izzagšanu?

Atbildēt

Antra

01.10.2018. 14:09

Varam derēt, ka Panorāma, TV3, Delfi un paši JKPisti to ignorēs, jo viņi drīkst zagt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...