Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S.

11.07.2018. 21:48

Pilnībā piekrītu pietiek.com- atbaidoša radība. Nebrīnītos, ja Linda D. izrādītos psihopāte.

Atbildēt

>?

11.07.2018. 17:13

»

?

Vecāki par mani pilnīgi noteikti rūpējās, ēšanas paradumi pilnvērtīgi un daudzveidīgi, izglītība augstākā tehniskā. Bet.. aizgūtnēm stāstīt, ka reti ēd vistu un zivi, saukāt citus par "garīgiem kropļiem","slimiem un perversiem ', "audzis internātā, tumsonība "' - tā zālēšana ir atstājusi tādas konkrēta...


pilnīgi noteikti tavi vecāki zemē ielīstu aiz kauna, ja viņi izlasītu visu, ko esi sarakstījis ar pseidonīmu "?" cilvēkiem, kas necieš nogalināšanu prieka pēc un mednieku nenormālo melošanu.
Izskatās, ka viņi tevi nav audzinājuši, varbūt tikai barojuši. Laucinieks esi, vai ne?

Atbildēt

?

11.07.2018. 13:46

»

ne gaļa, ne zāle tev nepalīdzēs,

ja vecāki nav spējuši par tevi bērnībā parūpēties un esi audzis internātā


Vecāki par mani pilnīgi noteikti rūpējās, ēšanas paradumi pilnvērtīgi un daudzveidīgi, izglītība augstākā tehniskā. Bet.. aizgūtnēm stāstīt, ka reti ēd vistu un zivi, saukāt citus par "garīgiem kropļiem","slimiem un perversiem ', "audzis internātā, tumsonība "' - tā zālēšana ir atstājusi tādas konkrēta psihiskas novirzes, kas izraisa rupjību,agresiju, vienīgo pareizo viedokli... Manis pēc ēd vasarā zāli un ziemā atgremo sienu - bet lūdzu neuzbāzies ar savu pārliecību citiem..

Atbildēt

ne gaļa, ne zāle tev nepalīdzēs,

11.07.2018. 12:34

»

?

Vai tikai garīgo kroplību tev nav radījusi nepilnvērtīga pārtika ? Ēd tikai zāli vien vairāk un tā progresēs


ja vecāki nav spējuši par tevi bērnībā parūpēties un esi audzis internātā
Tumsonību var kliedēt tikai izglītošanās

Atbildēt

?

11.07.2018. 10:52

»

Santa

Medības ir apzināta izvēle...


Vai tikai garīgo kroplību tev nav radījusi nepilnvērtīga pārtika ? Ēd tikai zāli vien vairāk un tā progresēs..

Atbildēt

Santa

10.07.2018. 21:51

Medības ir apzināta izvēle.
Noķert, iedzīt slazdā un nogalināt, acīs skatoties.
Medības ir legāla slepkavība.

Es daru visu, lai atturētos no gaļas. Gadiem apzināti neēdu liellopu un cūkgaļu. Maksimāli reti ēdu vistu un zivi. Ne tāpēc, ka man negaršo, bet gan tāpēc, ka es vēlos izdarīt izvēli par labu dzīvībai un par labu mātei dabai.

Ja cilvēks var apzināti nogalināt dzīvnieka mazuli, tad viņš manās acīs ir garīgs kroplis.

Tajā pat laikā, ja mazulis tāpat ir lemts nāvei, tad labāk to likvidēt ātri. Bet tas nekad nemainīs manas domas par to, ka gribēt nogalināt neaizsargātu radību, ir slimi un perversi.
Mednieki ir sērijveida slepkavas.

Atbildēt

Imho humānists

10.07.2018. 02:31

»

Jana

Cik nu dzirdēts, dzīvnieku skaits dabā droši vien ir jāregulē. Manuprāt, cilvēkiem ir grūti pieņemt, ka to dara sieviete un vēl jo vairāk, fotogrāfējas pie savām trofejām. Varbūt nav īstais salīdzinājums, tomēr atceros, kad nošāva narkobaronu Eskobāru, arī tur šāvēji lepni pozēja pie līķa. Varbūt medniekiem...


Jautājums ir par cilvēku patiesajiem motīviem. Ja vēsturiski, līdz pat 20.g.s., medības bija eksistenciāla nepieciešamība, tad mūsdienās tā ir vnk brutāla izklaide. Mūsdienās trofeju medības (trophy hunting) atspoguļo vienīgi cilvēku iekšējo vēlmi nogalināt (dzīvniekus). Savā ziņā varbūt labi, ka šie cilvēki nogalina (tikai) dzīvniekus, jo savādāk viņi sāktu nogalināt cilvēkus, kļūstot par slepkavām.

Atbildēt

C

10.07.2018. 02:09

»

Es


.mui

Atbildēt

burātājs

09.07.2018. 21:31

»

ārsts

varu saderēt, ka tev rados noteikti ir laucinieces un tava dzimta ir cēlusies no lauciniekiem, tā kā no demences tev neizsprukt..jūtu līdzi


maldies! Apbēdināšu tevi, nav man rados laucinieces. Mana dzimta cēlusies no jūras braucējiem, no līvu krasta.

Atbildēt

ārsts

09.07.2018. 12:24

»

Gaišais

Ja nemaldos, demence nozīmē - plānprātība, iedzimtu plānprātību


varu saderēt, ka tev rados noteikti ir laucinieces un tava dzimta ir cēlusies no lauciniekiem, tā kā no demences tev neizsprukt..jūtu līdzi..

Atbildēt

nozare

09.07.2018. 09:55

pareizi teica
Ētikas kodeksa kā nebija tā nav

Atbildēt

Gaišais

09.07.2018. 09:19

»

Priekulis

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence


Ja nemaldos, demence nozīmē - plānprātība, iedzimtu plānprātību.
Kungi, tiešām nepreciet laucinieces, visas viņas ir plānprātīgas.
Bērni būs plānprātīgi, debīli.

Atbildēt

lata

08.07.2018. 23:20

Laikam jau bērnus šaut ir ļoti patīkami....

Atbildēt

:)))

08.07.2018. 21:13

kā padarīt slaktēšanas biznesu ienesīgu valsts mērogā uzlikts domāt Zemkopības ministrijas pigmejam. Zābaklaižam Sutkam no Purva bridēja

Atbildēt

ZM ierēdnis Jānis Bārs, LA, 3.08.2015

08.07.2018. 19:43

Tagad nav atļautas plēsēju dzinējmedības, jo Eiropas Savienībā vilks un lūsis ir gluži vai svēto kārtā. Tomēr mums ir Silavas zinātnieka Jāņa Ozoliņa pētījums, kas ar zinātniskiem datiem pierāda, ka meža dzīvnieku populācija valstī ir pārmērīga, un tas palīdz argumentēt medību prasības.
Ministrijā esam domājuši par problēmu, kā panākt medību saimniecības attīstību, proti, lai gan lauksaimnieks, gan mednieks būtu ieinteresēts, lai medījums kļūtu ienesīgs!!!!!Tā būtu kažokādu un medījuma gaļas pārstrāde kā līdzvērtīga medību papildnozare. Par pirmo soli var uzskatīt viena miljona eiro atbalstu saldētavu iegādei. Kaut arī tas ir piliens jūrā, sākums ir. Rīkojam arī seminārus, lai mācītu medniekiem, ko iesākt ar medījumu, jo pašpatēriņš vien nerisina medību saimniecības attīstību valstiskā mērogā.

Atbildēt

+++++++++++++++++

08.07.2018. 19:13

naāāks pastarā tiesa,un vissi mednieki karāsies................

Atbildēt

xx

08.07.2018. 13:17

»

Dombrovska cīnās arī pret Polijas kārtību

Jaunie grozījumi Polijas Medību likumā paredz aizliegumu apmācīt bērnus un to izmantošanu medībās...


Savukārt Lielbritānijā , Francijā , Vācijā, Spānijā , Itālijā u.c. vecajā Eiropā bērnus nediskriminē - bērniem piedalīties medībās nav liegts . Jasne ?

Atbildēt

no sporta kluba

08.07.2018. 12:47

Man pohu-u, tas medību likums. Bagātie tāpat šaus, kā gribēs. Vemt gribas, skatoties uz tiem nodzertajiem purniem un alusvēderiem, kas dažreiz ir redzami stāvot " uz masta" un vēl lielās, ka tas esot baigi veselīgi, jo tas taču notiekot " svaiga gaisā" . Bez tam zinu, tā saucamos medniekus, kas paši būdami pillā šauj uz zvēriem, kas jau ir " ieēdināti" un atrodas piebarošanas vietās. Tā jau ir slepkavība. Nekad nesapratīšu šito sporta veidu. Mans kaimiņš, kādreiz ap savu kartupeļu lauku ierīkoja elektrības vadus un ar 220 voltiem " sita cūkas" , ka nemetas. To vēl var saprast, jo savādāk viņš vispār paliktu bez " buļbām" . Pats gan viņš daudz par to nerunāja, jo arī saprata, ka gan likumu pārkāpj, gan pēc tam ķēpāšanās ar to beigto cūku. Vajag taču apstrādāt. Gribi sevi uzturēt formā, apmeklē sporta klubu nevis slepkavo dzīvniekus.

Atbildēt

Polijas Senāts Dombrovsku nepaklausīja

08.07.2018. 12:24

Taču nostāties pret Polijas Senātu un izcīnīt, lai netiktu Polijā grozīts Medību likums, kurš nosaka, ka par bērnu ņemšanu līdzi medībās, pieaugušajiem draud cietumsods līdz 2 gadiem,
Dombrovskai neizdevās pat sacerot un sūtot pašam Polijas prezidentam nozares “darbaļaužu kolektīvās vēstules”. Smieklīgi. Polijas valdība un Senāts, izrādās, nebija ietekmējami.
Tad nu Dombrovska naidā par plāna neizdošanos, sāka driķelēt rakstus pret Poliju, cik tur viss slikti! Izplatīja rakstu par gadījumu Polijā ar cilvēku nežēlības un vardarbības upuri vilku, kā rezultātā cietuši paši cilvēki.
To, ka dzīvnieks ticis turēts nebrīvē, audzēts, pēc tam izbēdzis vai palaists brīvībā, to Dombrovska ar nolūku noklusējusi.

Atbildēt

Paija _ "lietas būtība"

08.07.2018. 12:09

paldies par izskaidrojumu.

Atbildēt

Dombrovska cīnās arī pret Polijas kārtību

08.07.2018. 09:20

Jaunie grozījumi Polijas Medību likumā paredz aizliegumu apmācīt bērnus un to izmantošanu medībās.
Polijā aizliegts audzināt bērnus atbilstoši vecāku reliģsikajai vai foilozofiskajai pārliecībai, ja vecāku filozofiskā vai reliģiskā pārliecība ir nonāvēšana vai vecākiem piemīt nogalināšanas vai slepkavošanas atkarība. Tas ir nepieļaujami, ja bērnus māca gūt baudu no nogalināšanas vai vēl ļaunāk - ar to pelnīt naudu.

Atbildēt

!!

08.07.2018. 09:04

Lady Hunt kluba vadītāja ir šī pati "lēdija" Dombrovska, kas nobildējusies ar nošauto vilku kucēnu. LATMA valdes locekle, kas Eiropā cīnās, ļoti, ļoti cīnās par tiesībām šaut Baltijā lielos plēsējus, tajā skaitā dzīvnieku mazuļus.

Atbildēt

Es

08.07.2018. 08:59

Esmu pilnībā Pietiek.com pusē. Barbarisms.

Atbildēt

kursis

08.07.2018. 08:56

Penča medību uzņēmums Hunt.lv organizē Latvijā eksotisko dzīvnieku medības. Šis pažarnieku koledžas direktors mednieku aprindās ir zināmais, jauno grozījumu un šaušanas pārbaudījumu medniekiem kategorisks noliedzējs. No radikāļu frakcijas. Tas pats medību biznesmenis, kurš Taurupē medību karteļa „Lady HUNT” dāmām un alfonsiem organizē ikrudens šaušanas izpriecas, par kurām portālos vīri skarbi izsakās kā par anti-medībām vai slaktiņu vistu kūtī. Simtiem masveidā noslaktētu fazānu vienā paņēmienā plus uzdzīve.

Atbildēt

nu nu

08.07.2018. 08:54

»

hujun

Tu Tripers staigājošais-ko savu jebalņiku te virini? Gailis parafinētais


vārdu un uzvārdu, smurguli? Bail?

Atbildēt

.

08.07.2018. 08:52

»

!

ka tas tiek sen darīts


tātad ko teikt nav?

Atbildēt

Dūklav, vēlēšanas nāk, atskaiti galdā!

08.07.2018. 08:25

Kur ir Mednieku Ētikas kodekss?
Kurš un cik tev ir samaksājis, lai nebūtu???

Atbildēt

o,jā,

08.07.2018. 07:52

diagnoze diezgan preciza
esmu dzirdējis, kādās mauc..bās viņi metas pēc orgījām mežos

Atbildēt

!

08.07.2018. 00:31

»

?

Tev zarna nebūs par tievu ? Droši vien vairāk par salātu lapām un datora peli rokās neesi turējis


Tu Resnās Zarnas eksperts- droši vien esi pārbarots tizls staigājošs triperis kas ir spējīgs braukt tikai ar muti un slepkavot neaizsargātus dzīvniekus!

Atbildēt

šī portāla komentārs kā kulaks uz acs!

07.07.2018. 22:33

..Protams, uz to visu var būt arī tradicionāla aitu bara reakcija – mēs uzticamies mūsu lieliskajiem dienestiem, viņi ir profesionāļi un noteikti labāk par mums zina, ko dara, bēēēēēēēē!. (Policejiski bandītiskās valsts izpausmju jaunais līmenis, pietiek.com)

Atbildēt

!

07.07.2018. 22:16

»

?

pasaki, kur es meloju


ka tas tiek sen darīts

Atbildēt

nodokļu maksātājs

07.07.2018. 22:11

»

nu nu

Par profesionālo medību dienestu MAKSĀS NODOKĻU MAKSĀTĀJI


Profesionāls medību dienests - un tikai tāds! Kroņa dienests, kas ir kontrolējams, un no kā sabiedrība var PAPRASĪT ATBILDĪBU ! Nevis penčveidīgu, bārveidīgu, dundurveidīgu, zariņveidīgu tirgoņu ēnu bizness, kas iet roku rokā ar valsts nozagšanas sistēmu kā tas ir pašlaik! Tā sistēma beidzot ir jāmaina.

Atbildēt

?

07.07.2018. 21:55

»

!

ar meliem tu sev kapu izraksi


pasaki, kur es meloju?

Atbildēt

kā izdodas

07.07.2018. 21:39

»

no Jūrmalas

Šai aitai nav goda, par kādu cieņu no apkārtējiem viņa runā...


pateicoties zostēviņiem:))))))))))

Atbildēt

LĀČPLĒSIS

07.07.2018. 21:26

Es arīI erosinu beidzot sākt rīkot medības uz nolādētajiem medniekiem!:)))))))))))

Atbildēt

hfhfh

07.07.2018. 19:58

»

Ahūns

Kungi, neprecieties ar lauciniecēm, debīli bērni būs


Kas ir lauki? Man sieva no laukiem ( ne dziļajiem) Vienai meitai jau 2 bakalauri un maģistrs . Otrai pagaidām bakalaurs. Vot !

Atbildēt

Par vilkiem!

07.07.2018. 19:38

Vilki taču esot meža sanitāri.
Tādi raksti par vilku saušanu un vilku slaktēšana kundzītei godu nedara.

Atbildēt

nu nu

07.07.2018. 15:34

»

meža īpašnieks

Kamēr valstī nebūs profesionāls medību dienests ar profesionāliem medniekiem, šis viss kloāks ar


Par profesionālo medību dienestu MAKSĀS NODOKĻU MAKSĀTĀJI!!!!!
Kamēr mednieki, būtībā, strādā pēc pašu izvēles, savā brīvajā laikā un iegulda savu naudu.
Lasu jūsu komentāurs, aizvien skaidrāks kļūst, ka ar smadzenēm te retais draudzējas :D

Atbildēt

Feiss

07.07.2018. 14:28

»

Tā tas realitātē notiek. Mednieka komentārs, LA, 8.05.2018

Medību beigu sākums tuvojas arī Latvijā. Turklāt, „iniciatīvas” nāk ne no dzīvnieku „aizsardzības” organizācijām, bet tieši no medību saimniecībā iesaistītām personām...


Redzēju Polijā- VISAS jaunaudzes ir ierobežotas ar augstiem žogiem, un mieti sagatavoti no mežā rodamā materiāla! Ko jūs te muldat par mūsu izcilo mežsaimniecību! Mežu vairs nav, vietā nekoptas sulīgas jaunaudzes! Un tad jau pat pārnadži sulīgie traucē! Mežoņu ārprāts!

Atbildēt

Jukums

07.07.2018. 11:25

Sievietei NAV goda šaujot vilcēnus. Lai šī “dāma” līdzvērtīgos apstākļos (bez ieročiem) kādā slēgtā ringā pamēģina kādu no vilku ģimenes nomušīt - paskatīsimies, kas no tā visa sanāks!

Atbildēt

ei

07.07.2018. 11:12

»

Priekulis

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence


atbrauc uz laukiem, paliksi gan bez prieka gan kules

Atbildēt

nu

07.07.2018. 11:11

»

Kaspars

Neviens vārnu neapvaino. Vārna noteikti ir inteliģentāka par tevi. Ja esi atbildīgais, kurš valstī iecelts par regulētāju, tad vispirms jāmācās. Jāpastaigā pa mežiem, jāuzskaita, cik vispār tā mūsu saimniecība liela, kas ir, kas nav, cik daudz ir, kas ir sargājams, kas pār mēru savairots. Tas viss smuki...


tas jau viss tiek darīts, gudriniek. Gudri dirst nav malku cirst. Tu domā, Eiropa nezin, ka pie mums tiek regulēts vilku skaits? Eiropa to visu zin un akceptē, citādi jau sen būtu aizliegts, kā, piemēram, sloku medības pavasarī.

Atbildēt

Priekulis

07.07.2018. 11:11

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence".

Atbildēt

no Jūrmalas

07.07.2018. 09:38

Šai aitai nav goda, par kādu cieņu no apkārtējiem viņa runā?

Salīdzinājums ar aitu viņai būtībā ir pagodinājums, jo aitas ir miermīlīgi dzīvnieciņi.
Tiesa, aitas ir diezgan stulbas, tāpat kā šī te divkājainā aita. Taču - kā tādām aitām un zosīm izdodas izsisties līdz Eiropas līmenim?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....