Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labi informēts optimsts

04.10.2022. 06:26

»

Santa

Medības ir apzināta izvēle...


Savukārt jūs manās acīs esat abstraktās teorijās apmaldījusies, akli dogmām sekojoša, bērnībā aizķērusies fanātiķe. Margaritas Stārastes bilžu grāmatiņas nolieciet plauktā un sāciet lasīt pieaugušo grāmatas, piemēram,Vitālija Bianki "Meža avīzi". Tur jusw, vides fašiste, ieraudzīsiet reālo pasauli.

Gaļu ēdu un ēdīšu, tāpat kā lauva lieki neteoretizēdams apēstu mani, ja tiktu klāt. Vides fašistus - neeksistējošu "dzīvnieku tiesību"ideologus un cilvēknīdējus ienīstu viņu dogmatisma, fanātisma un garīgās atpalicības dēļ, pat ja viņi kliegdami vicina kaut kadus izglītības dokumentus. Izglītība vienā cilvēces zināšanu nozarē neizslēdz garīgu atpalicību citā.

Pilsētās augušie vājprāši, atgādinu - cilvēki ir medījuši jau no cilvēces sākuma, un plēsīgI dzīvnieki pie pirmās iespējas uzbrūk cilvēkiem. Tasir dabas likums, bērneļi. Tā ir reālā pasaule. Kļūstiet pieqauguši.

Atbildēt

S.

11.07.2018. 21:48

Pilnībā piekrītu pietiek.com- atbaidoša radība. Nebrīnītos, ja Linda D. izrādītos psihopāte.

Atbildēt

>?

11.07.2018. 17:13

»

?

Vecāki par mani pilnīgi noteikti rūpējās, ēšanas paradumi pilnvērtīgi un daudzveidīgi, izglītība augstākā tehniskā. Bet.. aizgūtnēm stāstīt, ka reti ēd vistu un zivi, saukāt citus par "garīgiem kropļiem","slimiem un perversiem ', "audzis internātā, tumsonība "' - tā zālēšana ir atstājusi tādas konkrēta...


pilnīgi noteikti tavi vecāki zemē ielīstu aiz kauna, ja viņi izlasītu visu, ko esi sarakstījis ar pseidonīmu "?" cilvēkiem, kas necieš nogalināšanu prieka pēc un mednieku nenormālo melošanu.
Izskatās, ka viņi tevi nav audzinājuši, varbūt tikai barojuši. Laucinieks esi, vai ne?

Atbildēt

?

11.07.2018. 13:46

»

ne gaļa, ne zāle tev nepalīdzēs,

ja vecāki nav spējuši par tevi bērnībā parūpēties un esi audzis internātā


Vecāki par mani pilnīgi noteikti rūpējās, ēšanas paradumi pilnvērtīgi un daudzveidīgi, izglītība augstākā tehniskā. Bet.. aizgūtnēm stāstīt, ka reti ēd vistu un zivi, saukāt citus par "garīgiem kropļiem","slimiem un perversiem ', "audzis internātā, tumsonība "' - tā zālēšana ir atstājusi tādas konkrēta psihiskas novirzes, kas izraisa rupjību,agresiju, vienīgo pareizo viedokli... Manis pēc ēd vasarā zāli un ziemā atgremo sienu - bet lūdzu neuzbāzies ar savu pārliecību citiem..

Atbildēt

ne gaļa, ne zāle tev nepalīdzēs,

11.07.2018. 12:34

»

?

Vai tikai garīgo kroplību tev nav radījusi nepilnvērtīga pārtika ? Ēd tikai zāli vien vairāk un tā progresēs


ja vecāki nav spējuši par tevi bērnībā parūpēties un esi audzis internātā
Tumsonību var kliedēt tikai izglītošanās

Atbildēt

?

11.07.2018. 10:52

»

Santa

Medības ir apzināta izvēle...


Vai tikai garīgo kroplību tev nav radījusi nepilnvērtīga pārtika ? Ēd tikai zāli vien vairāk un tā progresēs..

Atbildēt

Santa

10.07.2018. 21:51

Medības ir apzināta izvēle.
Noķert, iedzīt slazdā un nogalināt, acīs skatoties.
Medības ir legāla slepkavība.

Es daru visu, lai atturētos no gaļas. Gadiem apzināti neēdu liellopu un cūkgaļu. Maksimāli reti ēdu vistu un zivi. Ne tāpēc, ka man negaršo, bet gan tāpēc, ka es vēlos izdarīt izvēli par labu dzīvībai un par labu mātei dabai.

Ja cilvēks var apzināti nogalināt dzīvnieka mazuli, tad viņš manās acīs ir garīgs kroplis.

Tajā pat laikā, ja mazulis tāpat ir lemts nāvei, tad labāk to likvidēt ātri. Bet tas nekad nemainīs manas domas par to, ka gribēt nogalināt neaizsargātu radību, ir slimi un perversi.
Mednieki ir sērijveida slepkavas.

Atbildēt

Imho humānists

10.07.2018. 02:31

»

Jana

Cik nu dzirdēts, dzīvnieku skaits dabā droši vien ir jāregulē. Manuprāt, cilvēkiem ir grūti pieņemt, ka to dara sieviete un vēl jo vairāk, fotogrāfējas pie savām trofejām. Varbūt nav īstais salīdzinājums, tomēr atceros, kad nošāva narkobaronu Eskobāru, arī tur šāvēji lepni pozēja pie līķa. Varbūt medniekiem...


Jautājums ir par cilvēku patiesajiem motīviem. Ja vēsturiski, līdz pat 20.g.s., medības bija eksistenciāla nepieciešamība, tad mūsdienās tā ir vnk brutāla izklaide. Mūsdienās trofeju medības (trophy hunting) atspoguļo vienīgi cilvēku iekšējo vēlmi nogalināt (dzīvniekus). Savā ziņā varbūt labi, ka šie cilvēki nogalina (tikai) dzīvniekus, jo savādāk viņi sāktu nogalināt cilvēkus, kļūstot par slepkavām.

Atbildēt

C

10.07.2018. 02:09

»

Es


.mui

Atbildēt

burātājs

09.07.2018. 21:31

»

ārsts

varu saderēt, ka tev rados noteikti ir laucinieces un tava dzimta ir cēlusies no lauciniekiem, tā kā no demences tev neizsprukt..jūtu līdzi


maldies! Apbēdināšu tevi, nav man rados laucinieces. Mana dzimta cēlusies no jūras braucējiem, no līvu krasta.

Atbildēt

ārsts

09.07.2018. 12:24

»

Gaišais

Ja nemaldos, demence nozīmē - plānprātība, iedzimtu plānprātību


varu saderēt, ka tev rados noteikti ir laucinieces un tava dzimta ir cēlusies no lauciniekiem, tā kā no demences tev neizsprukt..jūtu līdzi..

Atbildēt

nozare

09.07.2018. 09:55

pareizi teica
Ētikas kodeksa kā nebija tā nav

Atbildēt

Gaišais

09.07.2018. 09:19

»

Priekulis

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence


Ja nemaldos, demence nozīmē - plānprātība, iedzimtu plānprātību.
Kungi, tiešām nepreciet laucinieces, visas viņas ir plānprātīgas.
Bērni būs plānprātīgi, debīli.

Atbildēt

lata

08.07.2018. 23:20

Laikam jau bērnus šaut ir ļoti patīkami....

Atbildēt

:)))

08.07.2018. 21:13

kā padarīt slaktēšanas biznesu ienesīgu valsts mērogā uzlikts domāt Zemkopības ministrijas pigmejam. Zābaklaižam Sutkam no Purva bridēja

Atbildēt

ZM ierēdnis Jānis Bārs, LA, 3.08.2015

08.07.2018. 19:43

Tagad nav atļautas plēsēju dzinējmedības, jo Eiropas Savienībā vilks un lūsis ir gluži vai svēto kārtā. Tomēr mums ir Silavas zinātnieka Jāņa Ozoliņa pētījums, kas ar zinātniskiem datiem pierāda, ka meža dzīvnieku populācija valstī ir pārmērīga, un tas palīdz argumentēt medību prasības.
Ministrijā esam domājuši par problēmu, kā panākt medību saimniecības attīstību, proti, lai gan lauksaimnieks, gan mednieks būtu ieinteresēts, lai medījums kļūtu ienesīgs!!!!!Tā būtu kažokādu un medījuma gaļas pārstrāde kā līdzvērtīga medību papildnozare. Par pirmo soli var uzskatīt viena miljona eiro atbalstu saldētavu iegādei. Kaut arī tas ir piliens jūrā, sākums ir. Rīkojam arī seminārus, lai mācītu medniekiem, ko iesākt ar medījumu, jo pašpatēriņš vien nerisina medību saimniecības attīstību valstiskā mērogā.

Atbildēt

+++++++++++++++++

08.07.2018. 19:13

naāāks pastarā tiesa,un vissi mednieki karāsies................

Atbildēt

xx

08.07.2018. 13:17

»

Dombrovska cīnās arī pret Polijas kārtību

Jaunie grozījumi Polijas Medību likumā paredz aizliegumu apmācīt bērnus un to izmantošanu medībās...


Savukārt Lielbritānijā , Francijā , Vācijā, Spānijā , Itālijā u.c. vecajā Eiropā bērnus nediskriminē - bērniem piedalīties medībās nav liegts . Jasne ?

Atbildēt

no sporta kluba

08.07.2018. 12:47

Man pohu-u, tas medību likums. Bagātie tāpat šaus, kā gribēs. Vemt gribas, skatoties uz tiem nodzertajiem purniem un alusvēderiem, kas dažreiz ir redzami stāvot " uz masta" un vēl lielās, ka tas esot baigi veselīgi, jo tas taču notiekot " svaiga gaisā" . Bez tam zinu, tā saucamos medniekus, kas paši būdami pillā šauj uz zvēriem, kas jau ir " ieēdināti" un atrodas piebarošanas vietās. Tā jau ir slepkavība. Nekad nesapratīšu šito sporta veidu. Mans kaimiņš, kādreiz ap savu kartupeļu lauku ierīkoja elektrības vadus un ar 220 voltiem " sita cūkas" , ka nemetas. To vēl var saprast, jo savādāk viņš vispār paliktu bez " buļbām" . Pats gan viņš daudz par to nerunāja, jo arī saprata, ka gan likumu pārkāpj, gan pēc tam ķēpāšanās ar to beigto cūku. Vajag taču apstrādāt. Gribi sevi uzturēt formā, apmeklē sporta klubu nevis slepkavo dzīvniekus.

Atbildēt

Polijas Senāts Dombrovsku nepaklausīja

08.07.2018. 12:24

Taču nostāties pret Polijas Senātu un izcīnīt, lai netiktu Polijā grozīts Medību likums, kurš nosaka, ka par bērnu ņemšanu līdzi medībās, pieaugušajiem draud cietumsods līdz 2 gadiem,
Dombrovskai neizdevās pat sacerot un sūtot pašam Polijas prezidentam nozares “darbaļaužu kolektīvās vēstules”. Smieklīgi. Polijas valdība un Senāts, izrādās, nebija ietekmējami.
Tad nu Dombrovska naidā par plāna neizdošanos, sāka driķelēt rakstus pret Poliju, cik tur viss slikti! Izplatīja rakstu par gadījumu Polijā ar cilvēku nežēlības un vardarbības upuri vilku, kā rezultātā cietuši paši cilvēki.
To, ka dzīvnieks ticis turēts nebrīvē, audzēts, pēc tam izbēdzis vai palaists brīvībā, to Dombrovska ar nolūku noklusējusi.

Atbildēt

Paija _ "lietas būtība"

08.07.2018. 12:09

paldies par izskaidrojumu.

Atbildēt

Dombrovska cīnās arī pret Polijas kārtību

08.07.2018. 09:20

Jaunie grozījumi Polijas Medību likumā paredz aizliegumu apmācīt bērnus un to izmantošanu medībās.
Polijā aizliegts audzināt bērnus atbilstoši vecāku reliģsikajai vai foilozofiskajai pārliecībai, ja vecāku filozofiskā vai reliģiskā pārliecība ir nonāvēšana vai vecākiem piemīt nogalināšanas vai slepkavošanas atkarība. Tas ir nepieļaujami, ja bērnus māca gūt baudu no nogalināšanas vai vēl ļaunāk - ar to pelnīt naudu.

Atbildēt

!!

08.07.2018. 09:04

Lady Hunt kluba vadītāja ir šī pati "lēdija" Dombrovska, kas nobildējusies ar nošauto vilku kucēnu. LATMA valdes locekle, kas Eiropā cīnās, ļoti, ļoti cīnās par tiesībām šaut Baltijā lielos plēsējus, tajā skaitā dzīvnieku mazuļus.

Atbildēt

Es

08.07.2018. 08:59

Esmu pilnībā Pietiek.com pusē. Barbarisms.

Atbildēt

kursis

08.07.2018. 08:56

Penča medību uzņēmums Hunt.lv organizē Latvijā eksotisko dzīvnieku medības. Šis pažarnieku koledžas direktors mednieku aprindās ir zināmais, jauno grozījumu un šaušanas pārbaudījumu medniekiem kategorisks noliedzējs. No radikāļu frakcijas. Tas pats medību biznesmenis, kurš Taurupē medību karteļa „Lady HUNT” dāmām un alfonsiem organizē ikrudens šaušanas izpriecas, par kurām portālos vīri skarbi izsakās kā par anti-medībām vai slaktiņu vistu kūtī. Simtiem masveidā noslaktētu fazānu vienā paņēmienā plus uzdzīve.

Atbildēt

nu nu

08.07.2018. 08:54

»

hujun

Tu Tripers staigājošais-ko savu jebalņiku te virini? Gailis parafinētais


vārdu un uzvārdu, smurguli? Bail?

Atbildēt

.

08.07.2018. 08:52

»

!

ka tas tiek sen darīts


tātad ko teikt nav?

Atbildēt

Dūklav, vēlēšanas nāk, atskaiti galdā!

08.07.2018. 08:25

Kur ir Mednieku Ētikas kodekss?
Kurš un cik tev ir samaksājis, lai nebūtu???

Atbildēt

o,jā,

08.07.2018. 07:52

diagnoze diezgan preciza
esmu dzirdējis, kādās mauc..bās viņi metas pēc orgījām mežos

Atbildēt

!

08.07.2018. 00:31

»

?

Tev zarna nebūs par tievu ? Droši vien vairāk par salātu lapām un datora peli rokās neesi turējis


Tu Resnās Zarnas eksperts- droši vien esi pārbarots tizls staigājošs triperis kas ir spējīgs braukt tikai ar muti un slepkavot neaizsargātus dzīvniekus!

Atbildēt

šī portāla komentārs kā kulaks uz acs!

07.07.2018. 22:33

..Protams, uz to visu var būt arī tradicionāla aitu bara reakcija – mēs uzticamies mūsu lieliskajiem dienestiem, viņi ir profesionāļi un noteikti labāk par mums zina, ko dara, bēēēēēēēē!. (Policejiski bandītiskās valsts izpausmju jaunais līmenis, pietiek.com)

Atbildēt

!

07.07.2018. 22:16

»

?

pasaki, kur es meloju


ka tas tiek sen darīts

Atbildēt

nodokļu maksātājs

07.07.2018. 22:11

»

nu nu

Par profesionālo medību dienestu MAKSĀS NODOKĻU MAKSĀTĀJI


Profesionāls medību dienests - un tikai tāds! Kroņa dienests, kas ir kontrolējams, un no kā sabiedrība var PAPRASĪT ATBILDĪBU ! Nevis penčveidīgu, bārveidīgu, dundurveidīgu, zariņveidīgu tirgoņu ēnu bizness, kas iet roku rokā ar valsts nozagšanas sistēmu kā tas ir pašlaik! Tā sistēma beidzot ir jāmaina.

Atbildēt

?

07.07.2018. 21:55

»

!

ar meliem tu sev kapu izraksi


pasaki, kur es meloju?

Atbildēt

kā izdodas

07.07.2018. 21:39

»

no Jūrmalas

Šai aitai nav goda, par kādu cieņu no apkārtējiem viņa runā...


pateicoties zostēviņiem:))))))))))

Atbildēt

LĀČPLĒSIS

07.07.2018. 21:26

Es arīI erosinu beidzot sākt rīkot medības uz nolādētajiem medniekiem!:)))))))))))

Atbildēt

hfhfh

07.07.2018. 19:58

»

Ahūns

Kungi, neprecieties ar lauciniecēm, debīli bērni būs


Kas ir lauki? Man sieva no laukiem ( ne dziļajiem) Vienai meitai jau 2 bakalauri un maģistrs . Otrai pagaidām bakalaurs. Vot !

Atbildēt

Par vilkiem!

07.07.2018. 19:38

Vilki taču esot meža sanitāri.
Tādi raksti par vilku saušanu un vilku slaktēšana kundzītei godu nedara.

Atbildēt

nu nu

07.07.2018. 15:34

»

meža īpašnieks

Kamēr valstī nebūs profesionāls medību dienests ar profesionāliem medniekiem, šis viss kloāks ar


Par profesionālo medību dienestu MAKSĀS NODOKĻU MAKSĀTĀJI!!!!!
Kamēr mednieki, būtībā, strādā pēc pašu izvēles, savā brīvajā laikā un iegulda savu naudu.
Lasu jūsu komentāurs, aizvien skaidrāks kļūst, ka ar smadzenēm te retais draudzējas :D

Atbildēt

Feiss

07.07.2018. 14:28

»

Tā tas realitātē notiek. Mednieka komentārs, LA, 8.05.2018

Medību beigu sākums tuvojas arī Latvijā. Turklāt, „iniciatīvas” nāk ne no dzīvnieku „aizsardzības” organizācijām, bet tieši no medību saimniecībā iesaistītām personām...


Redzēju Polijā- VISAS jaunaudzes ir ierobežotas ar augstiem žogiem, un mieti sagatavoti no mežā rodamā materiāla! Ko jūs te muldat par mūsu izcilo mežsaimniecību! Mežu vairs nav, vietā nekoptas sulīgas jaunaudzes! Un tad jau pat pārnadži sulīgie traucē! Mežoņu ārprāts!

Atbildēt

Jukums

07.07.2018. 11:25

Sievietei NAV goda šaujot vilcēnus. Lai šī “dāma” līdzvērtīgos apstākļos (bez ieročiem) kādā slēgtā ringā pamēģina kādu no vilku ģimenes nomušīt - paskatīsimies, kas no tā visa sanāks!

Atbildēt

ei

07.07.2018. 11:12

»

Priekulis

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence


atbrauc uz laukiem, paliksi gan bez prieka gan kules

Atbildēt

nu

07.07.2018. 11:11

»

Kaspars

Neviens vārnu neapvaino. Vārna noteikti ir inteliģentāka par tevi. Ja esi atbildīgais, kurš valstī iecelts par regulētāju, tad vispirms jāmācās. Jāpastaigā pa mežiem, jāuzskaita, cik vispār tā mūsu saimniecība liela, kas ir, kas nav, cik daudz ir, kas ir sargājams, kas pār mēru savairots. Tas viss smuki...


tas jau viss tiek darīts, gudriniek. Gudri dirst nav malku cirst. Tu domā, Eiropa nezin, ka pie mums tiek regulēts vilku skaits? Eiropa to visu zin un akceptē, citādi jau sen būtu aizliegts, kā, piemēram, sloku medības pavasarī.

Atbildēt

Priekulis

07.07.2018. 11:11

šĪ mātīte sirgst ar lauciniekiem raksturīgo "iedzimta demence".

Atbildēt

no Jūrmalas

07.07.2018. 09:38

Šai aitai nav goda, par kādu cieņu no apkārtējiem viņa runā?

Salīdzinājums ar aitu viņai būtībā ir pagodinājums, jo aitas ir miermīlīgi dzīvnieciņi.
Tiesa, aitas ir diezgan stulbas, tāpat kā šī te divkājainā aita. Taču - kā tādām aitām un zosīm izdodas izsisties līdz Eiropas līmenim?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...