Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

31.08.2021. 09:46

»

XO

Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts...


Nelolo cerības uz indulģenci diploma dēļ. *Izglītots* nepavisam nenozīmē *gudrs*. Esmu redzējis galīgus muļkus ar augstāko izglītību un zināju cilvēku,kurš vāji lasīja,bet prata ģeniāli analizēt pieejamo informāciju. Pie kam pasaulē nav lielāku muļķību par tām,kuras pietaisa diplomētie idioto.

Atbildēt

Patiesībā

30.08.2021. 13:11

Par sankciju panākšanu Latvijas īpašumam visu jkp kangaru bandu ir jātiesā kā valsts nodevējus

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

30.08.2021. 12:37

»

Paradigma

De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi


Vēl viens lezbu aizstāvis,āksts.

Atbildēt

Derdz

27.08.2021. 17:36

Ja zinātu, kura puse ir labie un slikti, tad būtu labo puse, ģimene, tautas un tauta, vīrietis un sieviete, bērni, kaut tagad.

Atbildēt

Paradigma

27.08.2021. 14:09

»

Maigonīts

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu


De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi!

Atbildēt

Maigonīts

27.08.2021. 11:46

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu.

Atbildēt

XO

27.08.2021. 11:41

»

Tā nav dezinformācija,

bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas


Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts.

Atbildēt

beidz pļūtīt

27.08.2021. 10:30

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


nosauc vārdā kaut vienu pasaules vadošo virusologu un zinātnieku, kurs tiek pataisīts par pajoliņu. Visi šie teksti skan kā no reklāmām par zobu pastu- pasaules vadošie zobārsti iesaka lietot Colgate. Plika diršana un atsaukšanās uz antivakseru feisbuka lapās sarakstītajiem murgiem un sagrozītu informāciju. Ko var lieliski redzēt šajā vasiļevska murgojumā, kur viss ir pagriezts otrādi.

Atbildēt

?

27.08.2021. 10:24

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


sakars tāds, kā pietiekkoms sen ir pārvērties par visādu antivakseru, sazvērestības teoriju sludinātāju un neizdevušos politiķu tribīni, kur katrs var publicēt savus slimos suņa murgus, nodēvējot to par "viedokli". Šim portālam nav nekāda sakara ar žurnālistiku un vārda brīvību, tāda Gaismas tīmekļa filiāle vien ir.

Atbildēt

šis ir

27.08.2021. 10:20

Brīva no veselā saprāta cilvēka viedoklis

Atbildēt

juhops

27.08.2021. 10:10

Bez liriskām atkāpēm varēja uzrakstīt! Lato Lapsa- labāk raksta!

Atbildēt

lata

27.08.2021. 10:00

ak vai..... domas lidojums patiesām sen jau pārsniedzis jebkuru nekompetences līmeni

Atbildēt

Paldies....

27.08.2021. 09:34

Paldies ka Latvijai ir profesionāli un neatkarīgi žurnālisti, kas nav pārdevušies par Jūdas grašiem. Un paldies ka patiesība atrod drosmīgas balsis, caur kurām runāt. Tie kas patiesi gribēs atrast un sadzirdēt, sadzirdēs.

Atbildēt

Kāds?

27.08.2021. 09:32

»

?

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski


Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt.

Atbildēt

informācija visiem bija vienāda

27.08.2021. 09:23

daļa sociāli atbildīgo saprata, daļa egoistu paliek pie 'es gribu'. Kā redzam tie ir g.k. kr un č , zemāks izglītības līmenis
visas tās runas ķerot ievelētājus nav pie vietas
VISIEWM TIEM STINGRU NODOKĻU KONTROLI!!! ZINĀMI ĢĪMJI!!!

Atbildēt

27.08.2021. 09:05

»

Udox

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar...


Pietiek.com tiešām nav valdošo neliešu rupors. Un tāda ir tā neatkarīgā žurnālistika, kas atspoguļo dažādus viedokļus, un šoreiz pamatotus uz reāliem faktiem, kuri tāpat visiem donāt spējīgajiem sen zināmi.

Atbildēt

Udox

27.08.2021. 08:46

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar žurnālistiku te vairs nekāda sakara nav.

Atbildēt

jautaajums

27.08.2021. 06:00

»

мухосранск

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju...


Par kuru no sabiedrībām ir runa?
Ir pilsoņu sabiedrība,ir personu sabiedrība,ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību,un ir cilvēku sabiedrība.
Pašlaik uzvedības normas nosaka partijnieku sabiedrība.
Ja ir vajadzība tad jāizolē slimie,lieciet mieru veseliem cilvēkiem.

Atbildēt

мухосранск

27.08.2021. 05:10

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju ar ko neapzināti slimo gandrīz visi antivakseri, tad var jau būt, ka viņi ir veseli līdz brīdim, kad viens no viņiem nedabūs kovidu, neaplaidīs visus pārējos un tad visi viņi aizdirsīs ciet veselības aprūpes sistēmu, kā tas bija jau gada sākumā.

Atbildēt

Dabas izlase ir tautas izlase

27.08.2021. 00:46

»

ha-ha

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita...


Ja tauta ļauj ienaidniekam sevi nogalināt un nepretojas, tad ienaiidnieks to dara,

Tautas pienākums ir nogalināt ienaidnieku tautas vārdā. Tas ir augstākais tautas pienākums.


Ienaidnieks ir redzams - tie ir lauzuši savu zvērestu tautai Saeimā, VP pilī, Ministru kabinetā.

Atbildēt

Jhg

26.08.2021. 23:46

Kāpēc cūkai viedoklis peec tam kad visi sivēni par to zin

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

26.08.2021. 23:35

»

es

spiežu uz +, bet pieskaitās


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

es

26.08.2021. 23:11

spiežu uz +, bet pieskaitās - ...???

Atbildēt

ha-ha

26.08.2021. 22:53

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita pie elites arī ir zinams.Tikai nav zinams vai daba šādu izlasi atzīs un netaisīs savu izlasi.

Atbildēt

Parasti

26.08.2021. 22:27

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


jau šitie nemana, ka nožēlojami kļūst abām pusēm - tiem, kurus nodod, un tiem, kam nodod - par kāju pameslu..

Atbildēt

efb

26.08.2021. 22:05

»

Mammogrāpsts

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā


Dagmārai pilnīga taisnība, ar idiotiem dialogu best ir bezjēdzīgi un pareizi, ka valdība to nedara. Bet svarīgi ir vērsties pret asiem pajoliņiem ne jau ar administratīvo atbildību! Ir jāliek pasēdēt. Var arī piespiedu darbiņu uz kādu nedēļu. Cerams, parādītos kādas saprāta pazīmes!

Atbildēt

Sadomājos

26.08.2021. 21:34

Staļina izveidotā Izraēla ir klupšanas akmens arābu tautu apvienošanai cīņai pret Krieviju. To atklāti atzīst briti. Tāpēc žīdus nošpricēs pirmos. Cilvēku arī ir pasaulē par daudz. Tā ka viss iet pēc, kāda plāna.
Ka tik tā Pasaules valdība nav sadomājusies mūs baltos nomainīt pret paklausīgajiem, čaklajiem ķīniešiem?

Atbildēt

Mammogrāpsts

26.08.2021. 20:35

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā :-))

Atbildēt

nu nu

26.08.2021. 20:30

»

:)

Nu ja... Aivis Vasiļevskis


Lai Tev būtu par ko brīnīties,bet kundze lai legallē tālāk.

Atbildēt

labvēlis

26.08.2021. 19:41

»

jā, bet...

Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt


Nu,nevajag muldēt!Krievijā tieši tāpat-vasinēties neraujas!Tā.ka nevajag .irst! Atraduši vainīgo-Maskava!Dolbajobs tu esi!!!

Atbildēt

jā, bet...

26.08.2021. 19:31

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt.

Atbildēt

?

26.08.2021. 19:24

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski?

Atbildēt

katrā ziņā

26.08.2021. 19:16

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


jūtu līdz, bet mums ir tādas brīnišķas info vietnes kā NRA, kas jauns LV.LA, Delfi, TVnet un vēl tur ļur, ļur ļur.... tā, ka nenolasīties

Atbildēt

Piekrītu,

26.08.2021. 19:16

»

Pirātu partija

Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi...


lielākā daļa dzīvo kā mucā.

Izraēlā valsts ir sadalīta divos karojošos grupējumos. Hasidi nepieņem ierobežojumus un vakcinēšanos. Kas nošpricē otru pusi, tā ir valsts, jo nošpricētie nav cionisti, bet sevi sauc par ebrejiem, kaut nezin ivritu.

Ar 1. septembri pārstāj ASV izmaksāt helikopteru naudu. LV arī ar jaungadu. Komercbankas prasīs kredītnaudu, ko nesaņems. Bankrotēs. Eiropas centr. banka jau gatavo elektronisko eiro steidzami. Jo plāno visu ES iedzīvotāju kontus ECB.

Ar 22. martu varētu būt, ko rakstāt, jo ar 2022. g. 1. janv. stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - fiziskais zelts kļūs par banku aktīvu.

2020. g. LV ar kovidafēru likvidēti 6000 uzņēmumu.


Visas prognozes sakrīt ar K. Švābes grāmatas plānu.


Sociālie nemieri utt.

Atbildēt

Tā nav dezinformācija,

26.08.2021. 19:01

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas.

Atbildēt

Pirātu partija

26.08.2021. 19:01

»

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem...


Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi.
Izraēla pasludināja, ka Irānai līdz kodolieroču iegūšanai palikuši divi mēneši!
Irāna pasludināja, ja Izraēla sabombardēs viņu ātomstacijas, būs atbildes trieciens pa Izraēlas ātomobjektiem.
Jebkurā gadījumā, tas nozīmē karš, kurš būs ļoti neveiksmīgs Izraēlai. Izraēlas armija būs vairāk kārt sadurta, un tāpēc kaujas nespējīga. Ies ļoti slikti!
ASV palīdzēt nevarēs, jo ASV iekšējie konflikti, Baidens, pedējais prezidents, komā! Prezidenta pienākumus pildīs neģeriete ar 10% tautas atbalstu!
Nākotnē, apmēram pēc 2023.gada, tādas valsts vairs nebūs. Paliks maza teritorija, kuru apdzīvos košēri ēbreji, parējie tiks izdzīti.
Laika palicis maz,sekojiet ziņām, redzēsim kā pazūd valsts.
Paši vainīgi, nevajag prasīt naudu no WW2 cietušām tautām. Aizrīsies no LV saņemtiem 40.zelta grašiem.
P.S. 2022.gada 22.martā sāksies pasaules ekonomiskā krīze, nomirs visi sektori kas nav saistīti ar ražošanu. Pirmais būs ASV investīciju milzis RobinsGids, tālak bankas, apdrošinātāji u pa ķedīti pārējie. Laika palicis maz, ja lielas summas ir bankās, labāk tās izņemt, bet katrs lemj pats!
22. marts visas bankas sistēmas krahs! Kotēsies tikai skaidra nauda.

Atbildēt

Sarainis

26.08.2021. 18:55

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji.
Ja A.Vasiļevski sāk publicēt ar viņa dezinformāciju, tātad informatīvā ēra šeit beigusies.

Atbildēt

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

26.08.2021. 18:08

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem”, panāca likumgrozījumu iebalsojumu, ka referendumam vajadzīgi 155 000 parakstu par referenduma izsludināšanu. Turklāt par savu naudu paraksti jāapstiprina notariāri. Demokrātija Latvijā šodien ir reāli sagrauta.

E. Levits jau paziņoja, ka vakcinācija būs obligāta un cilvēktiesības iegūs vien vakcinētie un iestādes to piemēro- jau notiek nevakcinēto atbrīvošanu no darba. Nonsenss.

2021. gada 18. augusta protestos pret obligātu vakcināciju policijas esesieši (netiek plānoti obligātajai vakcinācijai) ar ebreju nacista E. Levita (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), visticamāk, mutvārdu rīkojumu uzvedās ieturēti. Nebija agresīvi. Tomēr pārkāpumi tika fiksēti ar droniem un novērošanas kamerām, lai ar jaunajiem IT algoritmiem sociālā reitinga sistēmā pēc protestētāja sejas vaibstiem un mobilo pakalpojumu 5G sistēmā atpazītu pārkāpēju un fiksētu pierādījumus par epidemioloģiskajiem pārkāpumiem tiem, kas neievēroja 2 m distanci un VP šīs personas gatavojas sodīt ar bargiem administratīvajiem naudas sodiem. Kā jau brīdināja pirms protestiem. Neaizmirsīsim, ka vara ebreju nacista E. Levita personā nav mainījusi savu stratēģiju cionistu kovidafēristu fašistiskā režīma ideoloģijā. Nekas pēc 2021. gada 4. augusta un 18. augusta protestiem nav mainījies!

Lai ieviestu likumu par obligāto vakcināciju, ebreju nacists E. Levits izdomājis, kā manipulēt ar sabiedrību, rosinot pagaidām atlikt šī likuma ieviešanu. Obligāta liekā cilvēkkapitāla nošpricēšana E. Levita un Pasaules Bankas stratēģijā nav mainīta.

Šobrīd viss atkarīgs tikai no 13. Saeimas deputātu tā saucamās NA frakcijas lēmumiem, balsojuma, vai tiks ieviesta obligāta vakcinācija.

Jebkurā gadījumā režīms savu ideoloģiju nav mainījis. Saskaņā ar šī fašistiskā cionistu režīma esesiešu (netiek plānoti obligātai vakcinācijai) policistu, prokuroru, tiesnešu lēmumiem visi IT algoritmu konstatētie pārkāpēji sociālā reitinga sistēmā jau var sagaidīt un saņemt savās adresēs uzliktos administratīvos sodus par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem. Tas ir tikai laika jautājums. Neaizmirsīsim, ka A. Ruks, VP priekšnieks, esesietis, ir bijušais VP Izsekošanas un novērošanas, tostarp IT algoritmu, nodaļas priekšnieks.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Globālais kovidafēristu liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanas plāns, ko jau realizē PVO, ANO, SVF, FRS, PB, gūst nebijušu finansiālu atbalstu. Latvijas centrālā valdība, Latvijai esot eirozonā, arī ir ierauta šajos procesos. jau ar 2021. gada 23. augustu kā Pasaules Bankas kredītu saņēmēja pēc Parex afēras.

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķirošu soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augustā plānoto gaīgo lēmumu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

diemžēl

26.08.2021. 18:05

Izpļāpāšanās notiek ik pa laikam. Jau pagājušajā gadā kādam deputātam paspruka, ka ierobežojumi ir orientēti uz iedzīvotāju labsajūtas samazināšanu. Un tas ļoti labi paskaidro, kāpēc nedrīkst pirkt bērnu zābaciņus vai vīruss uzglūn pē 24.00 mežā. :)

Viss šis farss ir tikai "dūmu aizsegs" procesiem, kas notiek un kurus mums nevajadzētu pamanīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...