Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

31.08.2021. 09:46

»

XO

Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts...


Nelolo cerības uz indulģenci diploma dēļ. *Izglītots* nepavisam nenozīmē *gudrs*. Esmu redzējis galīgus muļkus ar augstāko izglītību un zināju cilvēku,kurš vāji lasīja,bet prata ģeniāli analizēt pieejamo informāciju. Pie kam pasaulē nav lielāku muļķību par tām,kuras pietaisa diplomētie idioto.

Atbildēt

Patiesībā

30.08.2021. 13:11

Par sankciju panākšanu Latvijas īpašumam visu jkp kangaru bandu ir jātiesā kā valsts nodevējus

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

30.08.2021. 12:37

»

Paradigma

De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi


Vēl viens lezbu aizstāvis,āksts.

Atbildēt

Derdz

27.08.2021. 17:36

Ja zinātu, kura puse ir labie un slikti, tad būtu labo puse, ģimene, tautas un tauta, vīrietis un sieviete, bērni, kaut tagad.

Atbildēt

Paradigma

27.08.2021. 14:09

»

Maigonīts

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu


De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi!

Atbildēt

Maigonīts

27.08.2021. 11:46

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu.

Atbildēt

XO

27.08.2021. 11:41

»

Tā nav dezinformācija,

bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas


Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts.

Atbildēt

beidz pļūtīt

27.08.2021. 10:30

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


nosauc vārdā kaut vienu pasaules vadošo virusologu un zinātnieku, kurs tiek pataisīts par pajoliņu. Visi šie teksti skan kā no reklāmām par zobu pastu- pasaules vadošie zobārsti iesaka lietot Colgate. Plika diršana un atsaukšanās uz antivakseru feisbuka lapās sarakstītajiem murgiem un sagrozītu informāciju. Ko var lieliski redzēt šajā vasiļevska murgojumā, kur viss ir pagriezts otrādi.

Atbildēt

?

27.08.2021. 10:24

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


sakars tāds, kā pietiekkoms sen ir pārvērties par visādu antivakseru, sazvērestības teoriju sludinātāju un neizdevušos politiķu tribīni, kur katrs var publicēt savus slimos suņa murgus, nodēvējot to par "viedokli". Šim portālam nav nekāda sakara ar žurnālistiku un vārda brīvību, tāda Gaismas tīmekļa filiāle vien ir.

Atbildēt

šis ir

27.08.2021. 10:20

Brīva no veselā saprāta cilvēka viedoklis

Atbildēt

juhops

27.08.2021. 10:10

Bez liriskām atkāpēm varēja uzrakstīt! Lato Lapsa- labāk raksta!

Atbildēt

lata

27.08.2021. 10:00

ak vai..... domas lidojums patiesām sen jau pārsniedzis jebkuru nekompetences līmeni

Atbildēt

Paldies....

27.08.2021. 09:34

Paldies ka Latvijai ir profesionāli un neatkarīgi žurnālisti, kas nav pārdevušies par Jūdas grašiem. Un paldies ka patiesība atrod drosmīgas balsis, caur kurām runāt. Tie kas patiesi gribēs atrast un sadzirdēt, sadzirdēs.

Atbildēt

Kāds?

27.08.2021. 09:32

»

?

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski


Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt.

Atbildēt

informācija visiem bija vienāda

27.08.2021. 09:23

daļa sociāli atbildīgo saprata, daļa egoistu paliek pie 'es gribu'. Kā redzam tie ir g.k. kr un č , zemāks izglītības līmenis
visas tās runas ķerot ievelētājus nav pie vietas
VISIEWM TIEM STINGRU NODOKĻU KONTROLI!!! ZINĀMI ĢĪMJI!!!

Atbildēt

27.08.2021. 09:05

»

Udox

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar...


Pietiek.com tiešām nav valdošo neliešu rupors. Un tāda ir tā neatkarīgā žurnālistika, kas atspoguļo dažādus viedokļus, un šoreiz pamatotus uz reāliem faktiem, kuri tāpat visiem donāt spējīgajiem sen zināmi.

Atbildēt

Udox

27.08.2021. 08:46

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar žurnālistiku te vairs nekāda sakara nav.

Atbildēt

jautaajums

27.08.2021. 06:00

»

мухосранск

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju...


Par kuru no sabiedrībām ir runa?
Ir pilsoņu sabiedrība,ir personu sabiedrība,ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību,un ir cilvēku sabiedrība.
Pašlaik uzvedības normas nosaka partijnieku sabiedrība.
Ja ir vajadzība tad jāizolē slimie,lieciet mieru veseliem cilvēkiem.

Atbildēt

мухосранск

27.08.2021. 05:10

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju ar ko neapzināti slimo gandrīz visi antivakseri, tad var jau būt, ka viņi ir veseli līdz brīdim, kad viens no viņiem nedabūs kovidu, neaplaidīs visus pārējos un tad visi viņi aizdirsīs ciet veselības aprūpes sistēmu, kā tas bija jau gada sākumā.

Atbildēt

Dabas izlase ir tautas izlase

27.08.2021. 00:46

»

ha-ha

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita...


Ja tauta ļauj ienaidniekam sevi nogalināt un nepretojas, tad ienaiidnieks to dara,

Tautas pienākums ir nogalināt ienaidnieku tautas vārdā. Tas ir augstākais tautas pienākums.


Ienaidnieks ir redzams - tie ir lauzuši savu zvērestu tautai Saeimā, VP pilī, Ministru kabinetā.

Atbildēt

Jhg

26.08.2021. 23:46

Kāpēc cūkai viedoklis peec tam kad visi sivēni par to zin

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

26.08.2021. 23:35

»

es

spiežu uz +, bet pieskaitās


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

es

26.08.2021. 23:11

spiežu uz +, bet pieskaitās - ...???

Atbildēt

ha-ha

26.08.2021. 22:53

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita pie elites arī ir zinams.Tikai nav zinams vai daba šādu izlasi atzīs un netaisīs savu izlasi.

Atbildēt

Parasti

26.08.2021. 22:27

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


jau šitie nemana, ka nožēlojami kļūst abām pusēm - tiem, kurus nodod, un tiem, kam nodod - par kāju pameslu..

Atbildēt

efb

26.08.2021. 22:05

»

Mammogrāpsts

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā


Dagmārai pilnīga taisnība, ar idiotiem dialogu best ir bezjēdzīgi un pareizi, ka valdība to nedara. Bet svarīgi ir vērsties pret asiem pajoliņiem ne jau ar administratīvo atbildību! Ir jāliek pasēdēt. Var arī piespiedu darbiņu uz kādu nedēļu. Cerams, parādītos kādas saprāta pazīmes!

Atbildēt

Sadomājos

26.08.2021. 21:34

Staļina izveidotā Izraēla ir klupšanas akmens arābu tautu apvienošanai cīņai pret Krieviju. To atklāti atzīst briti. Tāpēc žīdus nošpricēs pirmos. Cilvēku arī ir pasaulē par daudz. Tā ka viss iet pēc, kāda plāna.
Ka tik tā Pasaules valdība nav sadomājusies mūs baltos nomainīt pret paklausīgajiem, čaklajiem ķīniešiem?

Atbildēt

Mammogrāpsts

26.08.2021. 20:35

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā :-))

Atbildēt

nu nu

26.08.2021. 20:30

»

:)

Nu ja... Aivis Vasiļevskis


Lai Tev būtu par ko brīnīties,bet kundze lai legallē tālāk.

Atbildēt

labvēlis

26.08.2021. 19:41

»

jā, bet...

Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt


Nu,nevajag muldēt!Krievijā tieši tāpat-vasinēties neraujas!Tā.ka nevajag .irst! Atraduši vainīgo-Maskava!Dolbajobs tu esi!!!

Atbildēt

jā, bet...

26.08.2021. 19:31

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt.

Atbildēt

?

26.08.2021. 19:24

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski?

Atbildēt

katrā ziņā

26.08.2021. 19:16

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


jūtu līdz, bet mums ir tādas brīnišķas info vietnes kā NRA, kas jauns LV.LA, Delfi, TVnet un vēl tur ļur, ļur ļur.... tā, ka nenolasīties

Atbildēt

Piekrītu,

26.08.2021. 19:16

»

Pirātu partija

Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi...


lielākā daļa dzīvo kā mucā.

Izraēlā valsts ir sadalīta divos karojošos grupējumos. Hasidi nepieņem ierobežojumus un vakcinēšanos. Kas nošpricē otru pusi, tā ir valsts, jo nošpricētie nav cionisti, bet sevi sauc par ebrejiem, kaut nezin ivritu.

Ar 1. septembri pārstāj ASV izmaksāt helikopteru naudu. LV arī ar jaungadu. Komercbankas prasīs kredītnaudu, ko nesaņems. Bankrotēs. Eiropas centr. banka jau gatavo elektronisko eiro steidzami. Jo plāno visu ES iedzīvotāju kontus ECB.

Ar 22. martu varētu būt, ko rakstāt, jo ar 2022. g. 1. janv. stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - fiziskais zelts kļūs par banku aktīvu.

2020. g. LV ar kovidafēru likvidēti 6000 uzņēmumu.


Visas prognozes sakrīt ar K. Švābes grāmatas plānu.


Sociālie nemieri utt.

Atbildēt

Tā nav dezinformācija,

26.08.2021. 19:01

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas.

Atbildēt

Pirātu partija

26.08.2021. 19:01

»

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem...


Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi.
Izraēla pasludināja, ka Irānai līdz kodolieroču iegūšanai palikuši divi mēneši!
Irāna pasludināja, ja Izraēla sabombardēs viņu ātomstacijas, būs atbildes trieciens pa Izraēlas ātomobjektiem.
Jebkurā gadījumā, tas nozīmē karš, kurš būs ļoti neveiksmīgs Izraēlai. Izraēlas armija būs vairāk kārt sadurta, un tāpēc kaujas nespējīga. Ies ļoti slikti!
ASV palīdzēt nevarēs, jo ASV iekšējie konflikti, Baidens, pedējais prezidents, komā! Prezidenta pienākumus pildīs neģeriete ar 10% tautas atbalstu!
Nākotnē, apmēram pēc 2023.gada, tādas valsts vairs nebūs. Paliks maza teritorija, kuru apdzīvos košēri ēbreji, parējie tiks izdzīti.
Laika palicis maz,sekojiet ziņām, redzēsim kā pazūd valsts.
Paši vainīgi, nevajag prasīt naudu no WW2 cietušām tautām. Aizrīsies no LV saņemtiem 40.zelta grašiem.
P.S. 2022.gada 22.martā sāksies pasaules ekonomiskā krīze, nomirs visi sektori kas nav saistīti ar ražošanu. Pirmais būs ASV investīciju milzis RobinsGids, tālak bankas, apdrošinātāji u pa ķedīti pārējie. Laika palicis maz, ja lielas summas ir bankās, labāk tās izņemt, bet katrs lemj pats!
22. marts visas bankas sistēmas krahs! Kotēsies tikai skaidra nauda.

Atbildēt

Sarainis

26.08.2021. 18:55

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji.
Ja A.Vasiļevski sāk publicēt ar viņa dezinformāciju, tātad informatīvā ēra šeit beigusies.

Atbildēt

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

26.08.2021. 18:08

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem”, panāca likumgrozījumu iebalsojumu, ka referendumam vajadzīgi 155 000 parakstu par referenduma izsludināšanu. Turklāt par savu naudu paraksti jāapstiprina notariāri. Demokrātija Latvijā šodien ir reāli sagrauta.

E. Levits jau paziņoja, ka vakcinācija būs obligāta un cilvēktiesības iegūs vien vakcinētie un iestādes to piemēro- jau notiek nevakcinēto atbrīvošanu no darba. Nonsenss.

2021. gada 18. augusta protestos pret obligātu vakcināciju policijas esesieši (netiek plānoti obligātajai vakcinācijai) ar ebreju nacista E. Levita (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), visticamāk, mutvārdu rīkojumu uzvedās ieturēti. Nebija agresīvi. Tomēr pārkāpumi tika fiksēti ar droniem un novērošanas kamerām, lai ar jaunajiem IT algoritmiem sociālā reitinga sistēmā pēc protestētāja sejas vaibstiem un mobilo pakalpojumu 5G sistēmā atpazītu pārkāpēju un fiksētu pierādījumus par epidemioloģiskajiem pārkāpumiem tiem, kas neievēroja 2 m distanci un VP šīs personas gatavojas sodīt ar bargiem administratīvajiem naudas sodiem. Kā jau brīdināja pirms protestiem. Neaizmirsīsim, ka vara ebreju nacista E. Levita personā nav mainījusi savu stratēģiju cionistu kovidafēristu fašistiskā režīma ideoloģijā. Nekas pēc 2021. gada 4. augusta un 18. augusta protestiem nav mainījies!

Lai ieviestu likumu par obligāto vakcināciju, ebreju nacists E. Levits izdomājis, kā manipulēt ar sabiedrību, rosinot pagaidām atlikt šī likuma ieviešanu. Obligāta liekā cilvēkkapitāla nošpricēšana E. Levita un Pasaules Bankas stratēģijā nav mainīta.

Šobrīd viss atkarīgs tikai no 13. Saeimas deputātu tā saucamās NA frakcijas lēmumiem, balsojuma, vai tiks ieviesta obligāta vakcinācija.

Jebkurā gadījumā režīms savu ideoloģiju nav mainījis. Saskaņā ar šī fašistiskā cionistu režīma esesiešu (netiek plānoti obligātai vakcinācijai) policistu, prokuroru, tiesnešu lēmumiem visi IT algoritmu konstatētie pārkāpēji sociālā reitinga sistēmā jau var sagaidīt un saņemt savās adresēs uzliktos administratīvos sodus par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem. Tas ir tikai laika jautājums. Neaizmirsīsim, ka A. Ruks, VP priekšnieks, esesietis, ir bijušais VP Izsekošanas un novērošanas, tostarp IT algoritmu, nodaļas priekšnieks.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Globālais kovidafēristu liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanas plāns, ko jau realizē PVO, ANO, SVF, FRS, PB, gūst nebijušu finansiālu atbalstu. Latvijas centrālā valdība, Latvijai esot eirozonā, arī ir ierauta šajos procesos. jau ar 2021. gada 23. augustu kā Pasaules Bankas kredītu saņēmēja pēc Parex afēras.

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķirošu soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augustā plānoto gaīgo lēmumu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

diemžēl

26.08.2021. 18:05

Izpļāpāšanās notiek ik pa laikam. Jau pagājušajā gadā kādam deputātam paspruka, ka ierobežojumi ir orientēti uz iedzīvotāju labsajūtas samazināšanu. Un tas ļoti labi paskaidro, kāpēc nedrīkst pirkt bērnu zābaciņus vai vīruss uzglūn pē 24.00 mežā. :)

Viss šis farss ir tikai "dūmu aizsegs" procesiem, kas notiek un kurus mums nevajadzētu pamanīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....