Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

1984

24.04.2024. 10:58

Rektors ir vainīgs, jo nezināšana neatbrīvo no atbildības. Logina, padome, pašpārvalde, senāts u.c. nav vainīgi, jo nezināja - rektors nebija informējis.

Atbildēt

va vellos

23.04.2024. 13:43

»

nu nu

Zelta jaunatne izklaidējas...Anonīmi apdirst cilvēku var tikai nelietis. Šmurguliene nedabūja iecerēto atzīmi un nolēma atrioebties. Nu tad parādaties visā savā "godībā", lai taču cilvēki redz tās "virtuāli izvarotās" personas! Pierādījumus studijā! Un citu pasnedzēju vietā es kateoriski atteiktos no...


Redzi, konservatorijā kaut kas nogāja greizi un me too lezbiskais elements uzrāpās visiem skaustā. Kukuļu LUnī un Politehniskajā tā lieta ir zem rektorāta un dekanātu preses, pasniedzējs, pat jājiena brīdī pieķerts, necietīs un studente baidīsies runāt. Karjera dārgāka.

Atbildēt

Atbilde

23.04.2024. 13:33

»

jautājums

kas ir Dreģeris un kas Rinka


Tie ir valstij nozīmīgas personas, kuras lokalizējušās Pionieru pilī! Varbūt vēl famīlijas un amatus nezināt?

Atbildēt

nu nu

23.04.2024. 12:45

Zelta jaunatne izklaidējas...Anonīmi apdirst cilvēku var tikai nelietis. Šmurguliene nedabūja iecerēto atzīmi un nolēma atrioebties. Nu tad parādaties visā savā "godībā", lai taču cilvēki redz tās "virtuāli izvarotās" personas! Pierādījumus studijā! Un citu pasnedzēju vietā es kateoriski atteiktos no jebkuriem kontaktiem ar sūdzētājiem, jo nākošais vari būt tu!

Atbildēt

Krievija

23.04.2024. 12:21

»

Puķens

darīs to , ko liks darīt no Augšas


ir Lucifera citadele

Atbildēt

Puķens

23.04.2024. 12:12

»

Atis Priedītis

Šobrīd iespēja, ka Putins uzsāks atomkaru ir ļoti reāla, tikai daudzi cilvēki joprojām tam nespēj noticēt


darīs to , ko liks darīt no Augšas
Tu ,Ati, galīgi neesi tēmā pa īstam

Atbildēt

Atis Priedītis

23.04.2024. 12:03

Tā kā šoreiz par manu jaunā romāna fragmentu nenotiek ņirgāšanās, publicēju nākamo fragmentu.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.3

Izkāpuši no autobusa Kristaps un Linda devās apmēram kilometra attālumā no autobusa pieturas bijušās lauku mājas vietu. Ejot Kristaps ik pa brīdim aizdomājās par to kā varētu risināties viņa otrā dzīve. Viņš bija lasījis par tā saucamo "tauriņa efektu" un saprata, ka Kristaps nedrīkst pārāk daudz izmainīt savas otrās dzīves notikumu, jo tas uz Zemes varētu radīt katastrofālas sekas nākotnē. Zemes nākotnei bija jābūt apmēram tādai pašai kā Kristapa iepriekšējā dzīvē, tikai ar vienu izmaiņu. Uz Zemes nedrīkstēja notikt atomkarš, apokalipse un pasaules gals. Pagaidām Kristapa smadzenēs nebija nevienas idejas, ka novērst cilvēces bojā eju.

Abi ar Lindu ejot ik pa brīdim par kaut ko parunājās. Linda redzēja, ka Kristaps regulāri par kaut ko aizdomājas un pilnībā "atslēdzas" no viņas klātbūtnes. Par šādu Kristapa psihes īpatnību viņa jau zināja. Tā viņu reizēm kaitināja, bet kaut ko izmainīt Linda nevarēja. Viņi abi kopā bija jau vairākus gadus un Linda pamazām pierada pie tā, ka Kristaps brīžiem dzīvo kaut kādā citā pasaule un neko no apkārt notiekošā ne redz, ne dzird.

Sasnieguši bijušās dzimtās mājas atrašanās vietu, abi uz brīdi apstājās. Kristaps iebrida pļavas zālē un nedaudz pastaigājas pa pļavu. Tur kur kādreiz bija atradušās bērnības dienu taciņas, to protams, sen jau vairs nebija. Visa pļava bija nosēta arī ar maziem krūmiņiem, tikai vietā, kur bija atradusies māja, to nebija. Mājas mūža apmēram 50 gadu laikā, zem mājas augošo krūmiņu saknes bija atmirušas, bet visur citur pat pēc 50 gadiem tās bija saglabājušas spēju sākt atkal veidot jaunus kociņus.

Atbildēt

REX

23.04.2024. 12:00

»

Atis Priedītis

Šobrīd iespēja, ka Putins uzsāks atomkaru ir ļoti reāla, tikai daudzi cilvēki joprojām tam nespēj noticēt


Ziniet, cienīts k-gs: Es Jums teikšu tā: Tomēr labāk nejaukties lietās, par kurām pašam nav dzilas sajēgas...To es esmu teicis ar visu līmeņu deputātiem, kas viņiem protams nepatīk, jo šodien LV valda kompartijas princips-ja esi deputāts, tad zini visu...
To pašu teica Boriss Pugo-LKP 1. sekretārs LKP XXV kongresā 1988.gadā:
''Ja kāds ir nostrādājis vadošā partijas darbā trīs gadus-tāds var pildīt jeb kuru amatu''..
Es pie sevis turpināju: Tāds var pildīt ginekologa,kosmonauta, virpotāja, auto vadītāja, utt..amatus...
Sekosim biedra Pugo padomam un likvidēsim visas mācību iestādes: kas grib lai mācās partijas skolās, un viss..
Patiesībā tā ir īsta Ķīnas līdera MAO ideja...Redz, cik tālu var aizbraukt...

Atbildēt

Atis Priedītis

23.04.2024. 11:54

»

REX

Cien Ati: Bez atomkara ir arī desmit citas iespējas pašiem sevi iznīcināt...Un pasaulē pietiek egoistu, kas savas kabatas pildīšanas nolūkos darīs jeb ko..ar sekām nerēķinoties


Šobrīd iespēja, ka Putins uzsāks atomkaru ir ļoti reāla, tikai daudzi cilvēki joprojām tam nespēj noticēt.

Atbildēt

Gustavs

23.04.2024. 11:54

Tas ir pilnīgi nenormāli-īsteni bolseviku stilā, kad kādas aganžētas personas uzraksta ziņojumus par citiem, pie kam tas tiek ņemts vērā....un pasludināts par faktu...Kā tad paliek ar tiesisku valsti, kur kāds var tikt atzīts tikai ar tiesas lēmumu?

Atbildēt

REX

23.04.2024. 11:51

»

Atis Priedītis

Tā kā pasaule stabili tuvojas atomkara notikšanai, esmu sācis rakstīt jaunu fantastikas žanra grāmatu "Atgriešanās pagātnē". Publicēju grāmatas otro fragmentu...


Cien Ati: Bez atomkara ir arī desmit citas iespējas pašiem sevi iznīcināt...Un pasaulē pietiek egoistu, kas savas kabatas pildīšanas nolūkos darīs jeb ko..ar sekām nerēķinoties...

Atbildēt

Polcijas lūgums

23.04.2024. 11:10

»

Dr.Drrēģeris

Tas nevar būt bieži, es viņu kontrolēju


Lūdzu konkretizēt šos divus te pieminētos noziedzīgos tipus Dr.Drrēģeri un kaut kādu mistiku Rinku!

Atbildēt

Rīgas Bronksa

23.04.2024. 10:58

Tas ir mafiozi augstākais sapnis - tikt notiesātam tā, lai par to neviens nezin un reputācija kā sniegavīram. Var ieteikt iet vēl tālāk, sasniedzot augstāko virsotni - tiesas spriedumu aizslepenot. Un valstī svētki.

Atbildēt

Studējošo pašapmierināšanās pārvalde

23.04.2024. 10:08

Citāts no feļetona: ,,To darījām ar mērķi nevairot publisko ažiotāžu, tā vietā koncentrējoties uz praktiskām darbībām''.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.04.2024. 09:45

»

va vellos

Piedod, vecīt, izsmelta tēma, sākot kaut vai ar tizlo ''odiseju 5...


Uz pasaules jau vispār nav nekā jauna, viss kaut kad jau ir bijis. Tikai pašlaik manas smadzenes (zemapziņa) sāk radīt šo jauno romānu un es to tikai pierakstu.

Atbildēt

Bijusī

23.04.2024. 09:41

»

va vellos

Paldies, dabūju kārtīgi izsmieties...


80desmitajos studentēm atdoties kādam no Brāļiem bija goda lieta!

Atbildēt

:)

23.04.2024. 09:19

»

Atis Priedītis

Tā kā pasaule stabili tuvojas atomkara notikšanai, esmu sācis rakstīt jaunu fantastikas žanra grāmatu "Atgriešanās pagātnē". Publicēju grāmatas otro fragmentu...


Apspēlē tādu infu,ka viss jau ir !Zelands to sauc par variantu telpu.Es to saprotu, ka teorētiski visi varianti ir zināmi,bet ne empīriski.Bez tam līnijveida laiks ir tikai mūsu biodatorā ,faktiski viss notiek vienlaicīgi ... Lielajā ilūzijā.Mēs esam sapņi Sapnī.:)

Atbildēt

va vellos

23.04.2024. 09:07

»

Atis Priedītis

Tā kā pasaule stabili tuvojas atomkara notikšanai, esmu sācis rakstīt jaunu fantastikas žanra grāmatu "Atgriešanās pagātnē". Publicēju grāmatas otro fragmentu...


Piedod, vecīt, izsmelta tēma, sākot kaut vai ar tizlo ''odiseju 5''.
Nu vari jau pastāstīt fan-fiction cukurvirtuļu stilā, kā zēns, atceroties notikumus, 25 gados nopelnīja baigos miljardus un uzbūvēja patvertni utt. Jo novērst nespētu, būdams puņķis uz drāts.
Bet to visu neskaitāmi ļauži sen kā izdarījuši fanfictionnetā un citos, piparotākos saitos.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.04.2024. 06:51

Tā kā pasaule stabili tuvojas atomkara notikšanai, esmu sācis rakstīt jaunu fantastikas žanra grāmatu "Atgriešanās pagātnē". Publicēju grāmatas otro fragmentu.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.2

Kristaps un Linda iesēdās autobusā, kurš brauca un Kristapa dzimtās mājas pusi. Māja pavisam nesen bija nojaukta un tās vietā izveidojusies pļava. Kristaps gribēja gremdēties nostalģiskās atmiņās par saviem bērnības un pusaudža gadiem, kuri tika pavadīti šai lauku mājā.

Brauciens nebija ilgs bet tā laikā Kristaps atcerējās, ka arī savas īstās dzīves laikā pirms 50 gadiem viņi kopā ar Lindu ir veikuši tieši šādu pašu braucienu. Kristaps saprata, ka arī šajā otrajā viņa dzīvē ticamākais, ka daudzi notikumi atkārtosies tieši tādi kādi tie bija viņa pirmajā dzīvē. Un Kristaps saprata vēl kaut ko - visi viņa pirmās dzīves notikumi joprojām glabājas viņa atmiņā.

Kristaps centās atcerēties pašu pēdējo notikumu, kurš glabājās viņa atmiņā par dzīvi 2024.gadā. Un šī atmiņa bija briesmīga. Tā bija atomsprādziena izveidotā sēne pie apvāršņa. Kristaps saprata, ka viņu abu dzīve ir beigusies ar bojā eju atomkarā. Un saprata, ka par šīm atmiņām Lindai neko stāstīt viņš nedrīkst.

Brauciena laikā Kristaps uz brīdi aizsnaudās un redzēja ļoti spilgtu sapni. Atmodies viņš saprata, ka sapnis ir bijis par pēdējo dienu 2024 gadā, kuras laikā notika atomsprādziens. Tikai sapnī šī atomsprādziena nebija. Un Kristaps pēkšņi saprata, iespējams, ka tieši tāpēc viņam ir dota iespēja vēlreiz sākt savu dzīvi no jauna, no 25 gadu vecuma, lai kaut kad tālākā nākotnē novērstu pasaules bojā eju. Acīmredzot, savā pirmajā dzīvē to izdarīt viņam nebija izdevies.

Atbildēt

patiesībā

22.04.2024. 23:16

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hgf

22.04.2024. 22:21

izlaista jaunatne , es situ kanti divam ucenem, kam tas mazgadigas tetovetas un ar rinkiem degunaa vajadzigas

Atbildēt

vēres

22.04.2024. 19:29

.S. stude'josō feļetons kaut kā dikti vel uz pasūtījua rakstu Padomija? Minste? Viens skaidrs - kondženē seksodromam būt. Un nekādas pašdarbības , lai tad nav tā ka pēkšņas atklāsmes piemeklē: "..kļuva skaidrs, ka seksuāli un emocionāli neētiska rīcība JVLMA pastāv jau ilgstoši un tiek īstenota sistemātiski." Sistemātiskas seksuālas darbības- varbut vismaz kādu C daļas kursu varētu arī citiem piedavāt? Padomes lome tad būtu arī atbilstoša savam vecumam - vērot un uzskaitīt

Atbildēt

wow

22.04.2024. 18:58

Es gan domāju, ka par šādiem negadījumiem vispirms būtu jāzina studentu pašpārvaldei, nevis rektoram! Pašpārvalde pēc definīcijas ir tuvāk studentiem, - vai tad tai no rektora būtu jāuzzina, kas notiek studentijā!?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

22.04.2024. 18:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Studējošo pašpārvaldei

22.04.2024. 18:21

Paldies par feļetonu. Sen nebiju tā izsmējies.

Atbildēt

hehe

22.04.2024. 18:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Klāt ir pļutkinens.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.04.2024. 18:16

»

Fredis

Pilnīgi pareizi: Ja kādu par ko apsūdz, tad ir jāpuplisko sūdzības iesniedzējs,lai nav kā tagad bijis-ka apsūdz augstskolu mācībspēkus, bet paši sūdzētāji paliek anonīmi“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad MĒS "pa pagalītei sārtā sviežam",
"Caur svilpi tvaiku laižot" (arvien biežāk!)...
...
Gar robežām – "VISS mierīgi un klusi!",
(Kaut - SILĒ "konteksts" 'klārs', uz kuru pusi,
Un kāpēc mukt, jo - "apdarudējums" esot,
No "slikatjiem") - lai "latv(ĀŅ)i" var stresot,
Un, "trīs-dien-paunām" kuprī, fiksi desot,
Pie "labajiem", kas TIKAI "mieru nesot",
Bet... "INFO-telpā" propaGANDĒ karu(?!):
Pa trulo ZOMBĒ "rusofōbu" baru &
Ar "ļauniem austrumorkiem" lohus baida,
Kas (samīīīzušies) "kodolširmi" gaida,
Ko "rietumdeŖmokrāti" sola (skaļi!!!) ~
Kad (BEIDZOT) sāksies globāls "traļi-vaļi",
Ja (CERAMS) provocēt šiem Slāvi ļausies,
Uz "KUNGU klopi" (kurā kalpi kausies),
BET - tādā izdzīvot nev lemts NEVIENAM,
Pat Dievzmītē, kaut aiz "dzotu" sienām...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.d(au)ņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "mī-tū FARSU" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Piesegsim uzmācīgos Padomes locekļus

22.04.2024. 17:05

,,Mums ir pilnīgi nepieņemami Latvijas sabiedriskajos medijos publiskot liecības, kurās tiek atklāta apsūdzētās personas identitāte’’.

Atbildēt

Pastulbajām raksts autorēm

22.04.2024. 16:59

Apsūdzētais ir persona, kura ar procesa virzītāja lēmumu saukta pie kriminālatbildības par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu un pret kuru uzsāktā kriminālvajāšana nav izbeigta, kura nav attaisnota vai atzīta par vainīgu ar spēkā stājušos tiesas spriedumu.

Atbildēt

Padomes pasūtījums - āža kāja lien ārā

22.04.2024. 16:06

Rektoram ir pienākums zināt kas notiek viņa vadītajā augstskolā. Padomei nav pienākums zināt. Pašpārvaldei nav pienākums zināt.
Rektoram par visu jāatbild. Padomei ne par ko nav jāatbild. Pašpārvaldei atbildības nekādas.
Visas mūsu aptaujas bija anonīmas. Nevienu sūdzību mēs uzrādīt nevaram.

Atbildēt

bet par to, mediji klusē

22.04.2024. 16:00

par seksuāla rakstura vardarbību pederasta Rinkas izpildījumā pret muzikantu puikām!

Atbildēt

Normunds Mīžviets

22.04.2024. 15:19

Ja izpilda Marsa parka pasūtījumus, tad publiskot drīkst.

Atbildēt

va vellos

22.04.2024. 14:47

Paldies, dabūju kārtīgi izsmieties.
Kas tad nu - kraut čupas uz pasniedzējiem un rektoru bija tik jautri, tik jautri, līdz noskaidrojās...
Noskaidrojās, ka te nav Jenkistāna, kur piešķir ''svilpē pūtēja'' goda nosaukumu. Drīz, ātrāk kā gribētos, studijas beigsies un tiem 95+ pročiem studiozu, kas nederēs ārzemēm, būs jāieiet šaurajā un intrigu pilnajā Latišonijas darba tirgū, kur muzicētāju jau tagad pietiek. Tur stukača slava par labu nenāks, jumpravas.
Ko nesaprotu par šiem ziņojumus rakstošajiem lopiņiem - apjēgt, ka to jums pieminēs atlikušo mūžu, prāta nemaz nav?!

Atbildēt

Fredis

22.04.2024. 14:19

Pilnīgi pareizi: Ja kādu par ko apsūdz, tad ir jāpuplisko sūdzības iesniedzējs,lai nav kā tagad bijis-ka apsūdz augstskolu mācībspēkus, bet paši sūdzētāji paliek anonīmi..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...