Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs.

31.07.2022. 13:50

Mazizglītoti dauni izdomājuši sev pseidonīmus - ''valdošā elite ,inteliģence '' .
Vakar LR1 raidījumā (atkārtojums) aktrise Kantānme Zieodne vairākārt uzsvēra ,ka viņi , inteliģence , ,,.
Manuprāt inteliģents ir ikviena aroda veicējs ,kurš lasa grāmatas ,kā mans tēvs kalējs , nespļauj uz zemes bet mutautiņā ,dzer no špicglāzītes ,ne no graņjonkām , un prot savu arodu ,ar kuru ir noderīgs sabiedrībai un baro savu ģimeni .
Neuzsakatu ,ja jūsu arods ir aktieris ,rakstnieks ( skribelētajs) ,pedagogs ,tulks ,gleznotājs ,u.c .kuri raduši nez kāpēc vienīgi sevi saukt par inteliģenci ,tādi ir ,bet ne parasti sava aroda veicēji ,kā pārējā sabiedrības daļa ,kura ar saviem nodokļiem jūs sponsorē ,,,aktierus ,kuri vēl nesen kulbās ,ratos braukāja kā cīgāni pa setām un rādija savus kumēdiņus.
Kaut kā īnteliģence'' uznēmusies paust savas puspatiesības visas tautas vārdā ,bet tautas balss tiek ignorēta .
Ja nu kādu cilvēku kategoriju varētu saukt par inteliģenci ,šī jēdziena augstākajā izpratnē ,tad zinātniekus ar doktora,professora grādiem ,daudzu ZINĀTNISKO darbu autorus ,medicīnā ,būvinženierijā u,tt , bet ne jau šos kas redzami bildē .

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

30.07.2022. 22:26

Veseļojies, defektīvais. ;)

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

30.07.2022. 20:51

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

30.07.2022. 18:53

»

ieteikums

tu iederētos jebkurā no partiju sarakstiem


Pa cik varu iet tavā pārtijā? Ja nezaksi manas domas un netirgosies.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

30.07.2022. 17:29

»

pietiek.skapja plānprātiņam

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē


tu vēl dzīva, vecā sasmirdusī bio-gaļa? Un vēl joprojām turpini krampjaini agonējot atvemt rietumdermoliberastu lumpenpropagandas zombijmurgus totālā bezjēgā? 
"Daudz laika nav vairs, vecā, taisies..."

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

30.07.2022. 16:27

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

30.07.2022. 16:03

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


Akal kāc zok manas domas!

Atbildēt

Ha Ha

30.07.2022. 15:49

Lai šajos laikos dzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi, ienākumiem vajadzētu būt tie 109 eiro dienā, ne mēnesī. Lai nenomirtu badā un samaksātu komunālos, vajadzētu kādus 400. eiro mēnesī.

Atbildēt

kur viņi rodas

30.07.2022. 15:42

»

Dīvaini gan

Satversmes nav bet Satversmes tiesas spriedumi ir bet Urbanoviču tas nesatrauc itin nemaz.Biedrs Urbanovičs pats arī barojas no nodokļu maksātāu naudas


Biju aculiecinieks, kad Urbanovičs pie auto stūres notrieca vecāka gadagājuma riteņbraucēju. Negadījuma aculiecinieki sniedza cietušajam riteņbraucējam palīdzību. Bet, pēc divām stundām, Urbanovičs sniedza LR interviju, kurā vienkārši un atklāti meloja par notiekošo negadījumu, tieši par līdzcilvēkiem , kuri palīdzēja notriektajam sirmgalvim, pēc būtības klaji un publiski apmeloja tos. Un šodien viņu sāka uztraukt Satversmes spriedumi, melis un punkts.

Atbildēt

Ja

30.07.2022. 15:16

Kaut kā pamanīts, ka visi šie taisnības cīnītāji, ļaunuma apkarotāji un baltās gaismas nesēji pamostās un sāk savu cīņu pret ļaunumu, korupciju un dēmoniem tieši pirms kārtējām Saeimas vēlēšanām. Tad notiek aktivitātes, taisnības meklējumi, skaļo lozungu izkliegšana debesīs un dūres rādīšana ļaunumam. Vēmiens nāk.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.07.2022. 14:55

»

Girkins

https://youtu.be/U0PZ1EPXxDc


Girkinam ar līdzīgajiem ir par ko ienīst Putinu, jo viņu izpratnē, Putins ar savu komandu nav pietiekami fašistisks pret nekrieviem.

Atbildēt

ha-ha

30.07.2022. 14:28

»

Tālavas taurētājs

Priekš pilnīgas demokrātijas, okupētajā Latvijā, vajag publicēt arī Girkina, Kadirova, Медузас un citu ievērojamu slepkavu lielvalsts aizstāvju viedokļus


Ar viņu viedokļiem ir pilni jutubi.Vajag panākt sabiedriskajā tv vairāk veidot asus propogandas raidijumus,nevis midzināt ar ar saldsērigiem seriāliem.

Atbildēt

pareizais jautājums

30.07.2022. 14:11

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.07.2022. 13:52

Priekš pilnīgas demokrātijas, okupētajā Latvijā, vajag publicēt arī Girkina, Kadirova, Медузас un citu ievērojamu slepkavu lielvalsts aizstāvju viedokļus.

Atbildēt

lauķis

30.07.2022. 13:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ja vēlēšanu balagānā piedalīsies mazāk par 50% balsstiesīgo, varēsi varu uzskatīt par nedemokrātiskā ceļā iegūtu, jo demokrātijā jautājumus lemj VAIRĀKUMS, bet 49,99% NAV vairākums


Demokrātija ir tad ja vienošanās ir 100%.Te nu sāksies iebildumi ka tas nav iespējams bet tie atkal ir meli.
Minēšu piemēru.Visi ir dzirdējuši teicienu vīrs un vārds,ja vārds nav turēts tad nav ne vīra ne cilvēka.Neticu ka kāds iebildīs pret nemelošanu,ja iebildīs tad tādai miesai nav nekāda pamata eksistēt.
Sākumam ar to pilnīgi pietiek.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

30.07.2022. 13:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Akal zok manas domas kāc ķēms!

Atbildēt

Oho

30.07.2022. 12:59

»

balsojiet par urbanoviču

nauda no mana maka


Pats Pūtins ierunājās.

Atbildēt

jurisTS

30.07.2022. 12:43

Tā kā ST nav likumdevēja jiesību, tad tā nevar izdot spriedumus, kas uzliek par pienākumu kaut ko pieņemt Saeimai. ST ir tiesīga tikai atcelt Satversmei neatbilstošas normas.

Atbildēt

balsojiet par urbanoviču

30.07.2022. 12:03

nauda no mana maka

Atbildēt

mja

30.07.2022. 12:02

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ja vēlēšanu balagānā piedalīsies mazāk par 50% balsstiesīgo, varēsi varu uzskatīt par nedemokrātiskā ceļā iegūtu, jo demokrātijā jautājumus lemj VAIRĀKUMS, bet 49,99% NAV vairākums


izskatāmies skumhji. Vispirms apzog, tad dala manu naudu nekauņām. Godīgiem nabagiem neviens nesolīs un nedos, tikai izsitējiem, sporta lopiem zagļiem brokām jaunupiem zuzāniem-baigais sportists , vai ne...
31 gadu kaut kadi reti Kariņi,Dombrovski parādās, kad nav ko zagt, līdz ko ir ko zagt 3A klāt, visādi kučinšķi gausi...putins glupos nabagus pat liek karot...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.07.2022. 10:54

»

VAIRUMS DALA SAVIEM DRUGIEM PARAZĪTIEM MŪSU NAUDU

LAI ATKAL TIKTU IEVĒLĒTI...par cik tautas tupums pari 50%m -tāpec krievijai vajag tupas skolas, tāpēc mums...-izskatās esam virpulī...daži smagākie izlidos brīvībā/Eiropā, vairums nosprāgs badā, kuru paši te izraisīs...PAŠI IEVĒL, PAŠI SKRIEN STREIKOT, KO GLUPIEM PADARĪSI??????????IESKAIDROT NEKO NEVAR...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

30.07.2022. 10:50

»

Zilace

Jāpiekrīt :) Es tā padomāju, cik reāli ir boikotēt šīs vēlēšanas? Jebkurā mārketingmācībā ir teikts, piemēram, ka, pieņemot darbā, nedrīkst atkāpties no prasībām, kas darbiniekam uzstādītas... Tad kāpēc vēlētājam jāiet vēlēt par kaut ko, kas neatbilst uzstādītajām prasībām, ka deputāts kalpos tautas...


Ja vēlēšanu balagānā piedalīsies mazāk par 50% balsstiesīgo, varēsi varu uzskatīt par nedemokrātiskā ceļā iegūtu, jo demokrātijā jautājumus lemj VAIRĀKUMS, bet 49,99% NAV vairākums.

Atbildēt

Zilace

30.07.2022. 10:19

»

lauķis

Kategoriski iebilstu jo deputātiem nav ne pienākumu ne atbildības.Tie ir visīstākie parazīti.Politiķis ir cilvēka degradācias pēdējā stadija


Jāpiekrīt :) Es tā padomāju, cik reāli ir boikotēt šīs vēlēšanas? Jebkurā mārketingmācībā ir teikts, piemēram, ka, pieņemot darbā, nedrīkst atkāpties no prasībām, kas darbiniekam uzstādītas... Tad kāpēc vēlētājam jāiet vēlēt par kaut ko, kas neatbilst uzstādītajām prasībām, ka deputāts kalpos tautas interesēm? Ja man ir kaut mazākās šaubas, un neviens nedod garantijas, tad jau es būšu idiote, piedaloties tādās vēlēšanās....

Atbildēt

VAIRUMS DALA SAVIEM DRUGIEM PARAZĪTIEM MŪSU NAUDU

30.07.2022. 10:03

»

lauķis

Kategoriski iebilstu jo deputātiem nav ne pienākumu ne atbildības.Tie ir visīstākie parazīti.Politiķis ir cilvēka degradācias pēdējā stadija


LAI ATKAL TIKTU IEVĒLĒTI...par cik tautas tupums pari 50%m -tāpec krievijai vajag tupas skolas, tāpēc mums...-izskatās esam virpulī...daži smagākie izlidos brīvībā/Eiropā, vairums nosprāgs badā, kuru paši te izraisīs...PAŠI IEVĒL, PAŠI SKRIEN STREIKOT, KO GLUPIEM PADARĪSI??????????IESKAIDROT NEKO NEVAR, SMADZEŅU NAV....smieklīigi, bet pat psrs profesori debili ekonomikā...

Atbildēt

sevi cienošs cilvēks iet pie darba un nezog nodokļus

30.07.2022. 09:57

krievčangaļi grib aizdzīt no Latvijas visus godīgos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AR STEIGU PĀRSKATĪT VISUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PABALSTUS!!!!!!!!!!! KAM, PAR KO, CIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRĪNUMA LIETAS REDZĒSIET! un vēl kauc, visi suņi nobaroti par mūsu naudu

Atbildēt

Zilace

30.07.2022. 08:40

Oi, kāds malacis! Tad tagad Urbanovičs kā varoņdarbu grib pasniegt kaut ko, kas ietilpst katra deputāta darba pienākumos? Tas ir apmēram, ka skolēns prasa apbrīnu, ja aizgājis uz skolu ( šis piemērs gan attiecas uz pirms Covid laiku :) ). Kur deputāti bija, kad vajadzēja tautu aizstāvēt pret Covid darboņu teroru? Kāpēc neviens kandidāts vēlēšanām nenāk ar solījumu, ka pēc 1.10. neatsāksies trako māja? Viss, ko redzu, ir Pavļuta vakcinācijas plāni rudenim...

Atbildēt

Resnais svinje

30.07.2022. 08:33

Atkal Urbis klàt ? Kas te notiek ? Si nav Saskana
bezmaksas reklàmas lapa. Ko tu neteiksi

Atbildēt

Huntas trollis

30.07.2022. 07:01

Kāpēc Urbanoviča partija nevēršas Eiropas cilvēktiesibu tiesā pret valsti?

Tas ir saprotams, jo J. Urbanovičs zin, ka LV 13.03.2020. atteikusies ievērot cilvēktiesības Latvijā un pat par to paziņojusi ANO.

Iztikas minimums un cilvēka cieņa ir cilvēktiesību jautājums.

Arī tiesībsargs Jansons jautājumā par cilvēktiesību ievērošanu Latvijā pēc 13.03.2020. sanāksmē ar NATO vadību (šī informācija šobrīd ir izdzēsta no Tiesībsarga mājaslapas) apgalvoja, ka monitorēs cilvēktiesību jautājumus.

Šāda tukša Jansona pļāpāšana ir tā “monitorēšana”. Vai tiesībsargs jelkad pret valsti var vērsties Eiropas cilvēktiesību tiesā? Šaubos, vai likums to paredz.

Latvijas varas hunta aktīvi realizē genocīdu pret tautu ar visām varas partijām un 13. Saeimas koalīciju, jo atteikšanās 13.03.2020. ievērot cilvēktiesības legalizē šos Huntas noziegumus.

Atbildēt

Dīvaini gan

30.07.2022. 06:14

Satversmes nav bet Satversmes tiesas spriedumi ir bet Urbanoviču tas nesatrauc itin nemaz.Biedrs Urbanovičs pats arī barojas no nodokļu maksātāu naudas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....