Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pašpasludinātā

04.10.2020. 18:03

»

Pašpasludinātais,

Raini, kāpēc lien šeit pie latulapsas un pieķēzi ikkatru vietu ar savām garīgajām fēcēm, ja arī latulapsa, izsakoties Taviem vārdiem, ir ar garīgās kroplības iedzimtību


Aitasgalva007, vai tava vēlme pēc pataloģiskas demagoģijas paušanas visos iespējamajos portālos nekā nav apslāpējama?
Kāpēc tu pieķēzi ikkatru vietu ar savām garīgajām fēcēm un ar saviem hroniskajiem PMS žultsmurgiem lien arī šeit pie latulapsas?
tev, acīmredzami, nav absolūti nekā ko pateikt par aktuālajā publikācijā izvērsto tēmu, ja tu atkal atļaujies tiražēt savus ikdienišķos žultsmurgus?
Varbūt tev ar savu garīgās kroplības iedzimtību ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš publiski plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

siska

04.10.2020. 17:10

Neiesaku reģistrēt uzņēmumu Latvijā, tikpat labi var reģistrēt Igaunijā, kur vecie PSRS tiesneši tika izmesti mēslainē 1991.g., un neļāva tikt pie tiesu varas arī viņu pēcnācējus.

Tādā gadījumā izmantojot pakalpojumu brīvību vienotā tirgū, nekas neliedz piegādāt preces Latvijā.

Sliktākais, kas var notikt - nedabūt PVN priekšnodokli kādā konkrētā gadījumā - padoms ir dalīt tranšas tā, lai nerastos pārāk liels risks. Un dot Igaunijas tiesā šādus gadījumus.

Atbildēt

zose

04.10.2020. 17:00

Apelācijas lietās visus lēmumus raksta bomži un idioti. Pilns ar gramatikas kļūdām, pilnīgi nezina judikatūru.

Atbildēt

Pašpasludinātais,

04.10.2020. 16:59

»

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

ar saviem PMS žultsmurgiem


Raini, kāpēc lien šeit pie latulapsas un pieķēzi ikkatru vietu ar savām garīgajām fēcēm, ja arī latulapsa, izsakoties Taviem vārdiem, ir ar garīgās kroplības iedzimtību?

Atbildēt

karmas bumerangs

04.10.2020. 16:55

»

Eglītim,

...ja šis stāsts ir reāls, noticis gadījums un uzņēmums ir jau norakts, tad, E.Eglīti, esi vecis un nosauc konkrētās personas kas to paveica (ir taču vid amatpersonas, tiesneša u.c.personu parakstīti dokumenti, spriedumi u.t.t.). Bez konkrētām personālijām šis vēstījums nav ne ko vairāk vērts par pirmā...


kaut tevi un tavus tuviniekus piemeklētu viss, par ko tu ar saviem žultsplūdiem atļaujies pilnīgi bezjēdzīgi murgot un galēji stulbi ņirgāties, visticamāk savas iedzimtās glupības dēļ.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

04.10.2020. 16:33

»

Lai ir lasītāji & klausītāji

Pietuka Krustiņ, uzņemšanas nodaļa Alexandra augstumos darbojas 24/7, vieta blakus Napaleonam I Tev garantēta


ar saviem PMS žultsmurgiem.

Kā izrādās, tu tā arī neesi izārstējusi savu garīgās kŗoplības iedzimtību, tāpat kā latulapsa.

Atbildēt

patiesībā

04.10.2020. 16:30

»

VID darbinieks

Kamēr VID vadīs tik neprofesionāla "vadītāja" kā Jaunzeme, nekas labāk nekļūs. Viņai ir pilnīgi greizas prioritātes, kurām nav nekāda sakara ar uzņēmēju atbalstu. Viņai pēc būtības lielākā daļa uzņēmēju ir noziedznieki. Un viss. Kamēr tik stulbs rādījums vadīs jebkuru iestādi, tikmēr nav ko cerēt uz...


pašreizējā VID direktrise (c.st. tieši tāpat kā visi iepriekšējie "zicpriekšnieki") ir tikai "izkārtne" uz kantora durvīm jeb tipiska "šilte uz gurķu burciņas", kas IT KĀ "vada uzņēmumu" (stratēģiski / publiski pārstāvnieciski), bet faktiski un reāli ir tikai "prezentācijas seja" jeb "dekoratīvais elements" ar visnotaļ formālu "izšķirošo lēmumu / pirmā paraksta kompetenci". Taču - BEZ aktuālās nozares specifikai atbilstošas pienācīgi pilnvērtīgas profesionālās kvalifikācijas. (T.i. - tieši tāpat, piemēra pēc, kā zināmā "topmenedžere" baiba, kas vadīja zināmo DUS tīklu BEZ profesionālās "naftinieka" kvalifikācijas.)

PATIESĀ problēma un, tostarp, arī šajā publikācijā visnotaļ objektīvi aprakstīto problēmu CĒLONIS ir tās pat šokējoši NEprofesionālās / negausīgi alkatīgās "atbildīgās amatpersonas", kas attiecīgā "konkrēti iezīmētā" lēmumu pieņemšanas / reālās rīcības "nišā" visbiežāk necili pavirši cenšas tēlot "profesionāļus" (nodokļu inspektorus, izmeklētājus un taml. "likumsargus"), BET reāli - pa glupo laiž muļķi un vienkārši tŗuli parazitē, vai arī apzināti pretlikumīgi falsificēti "pēc shēmas" čakarē cilvēkus un "fektē kreiso piķi".

Protams, pienācīgi profesionāls "topmenedžeris" viņam uzticēto struktūru administrēs tā, lai neviens nevarētu "piesieties". BET - zināmu iemeslu dēļ tas (vismaz teorētiski) ir iespējams tikai "privātajā / sektorā" un taml. NEvalstiskā vidē. Kur pretī - "budžeta" (valsts / pašvaldību pārvaldes u.c saist.) kontekstā "bigboss" jeb "stratēģiskai vektors" ir politekonomiskā varas / pārvaldības SISTĒMA. Kas, gluži likumsakarīgi, arī šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" ir tieši proporcionāli atbilstoša tam, kas / kā / kāpēc notiek šīs SISTĒMAS metastāzēs (100% VISĀS, ieskaitot arī VID, "tiesībsargājošo ķēķi" u.t.t., un taml. "pa pilnu perimetru").

P.S. Cita starpā - "VID nekas labāk nekļūs", jo nekad nekas labāk nav bijis. Piemēra pēc - personīgi man ir zināma konkrēta VID FPP "ķēķī" pirms vairāk kā 10 gadiem (!!!) apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (par nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "PVN shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.), kurā juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku (kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona", līdz ar to – NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts) ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 10 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

-------

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

04.10.2020. 15:41

»

VID darbinieks

Kamēr VID vadīs tik neprofesionāla "vadītāja" kā Jaunzeme, nekas labāk nekļūs. Viņai ir pilnīgi greizas prioritātes, kurām nav nekāda sakara ar uzņēmēju atbalstu. Viņai pēc būtības lielākā daļa uzņēmēju ir noziedznieki. Un viss. Kamēr tik stulbs rādījums vadīs jebkuru iestādi, tikmēr nav ko cerēt uz...


Viņa nav neprofesionāla, bet profesionāla Latvijas valsts sabotiere, kurai piemērojams tikai viens sods: "Pie sienas!" kropla hazāriska izdzimtene jau pēc izskata vien. Vai aizmirsāt, kādu summu viņa Pati sev piešķīra par bērna pedzimšanu ? Kurš būs tas, kurš sacīs, ka viņai nepienākās "siena"?

Atbildēt

tikai

04.10.2020. 15:19

»

VIKTORS

Nekļūdīšos, ja teikšu, ka tādu uzņēmumu ir ļoti daudz un tie VID auditi ļoti atgãdina kukuļa izspiešanu


Ļoti daudz, bet NEVIENA ar konkrētu nosaukumu un konkrētiem apstrīdētiem darījumiem!

Atbildēt

VID darbinieks

04.10.2020. 15:04

Kamēr VID vadīs tik neprofesionāla "vadītāja" kā Jaunzeme, nekas labāk nekļūs. Viņai ir pilnīgi greizas prioritātes, kurām nav nekāda sakara ar uzņēmēju atbalstu. Viņai pēc būtības lielākā daļa uzņēmēju ir noziedznieki. Un viss. Kamēr tik stulbs rādījums vadīs jebkuru iestādi, tikmēr nav ko cerēt uz taisnību

Atbildēt

Likums

04.10.2020. 14:59

»

Eglītim,

...ja šis stāsts ir reāls, noticis gadījums un uzņēmums ir jau norakts, tad, E.Eglīti, esi vecis un nosauc konkrētās personas kas to paveica (ir taču vid amatpersonas, tiesneša u.c.personu parakstīti dokumenti, spriedumi u.t.t.). Bez konkrētām personālijām šis vēstījums nav ne ko vairāk vērts par pirmā...


Parasti nelabvēlīgu VID lēmumu pārsūdz VID ģenerāldirektorei. Tā var atcelt nepareizu lēmumu. Tā kā pašreizējais VID ģenerāldirektores izstrādājums Ieva Jaunzeme nelasa viņai priekšā noliktos lēmumus, kas skar uzņēmējus, viņa tos vienkārši paraksta, pat ja lēmums ir stulbs un pretlikumīgs

Atbildēt

Liene

04.10.2020. 14:51

Ja par katru ar VID lēmumu un tiesas spriedumu iznīcināto uzņēmumu samazinātu VID darbinieku un yiesnešu algas proporcionāli iznīcinātā uzņēmuma samaksātajiem nodokļiem, tad tādu lēmumu būtu stipri mazāk.

Atbildēt

Lai ir lasītāji & klausītāji

04.10.2020. 14:38

»


Pietuka Krustiņ, uzņemšanas nodaļa Alexandra augstumos darbojas 24/7, vieta blakus Napaleonam I Tev garantēta.

Atbildēt

ilmārs

04.10.2020. 14:22

Labāk zagt ir nekā lienēt. Tā viņš teica un aizgāja dienēt.

Atbildēt

Eglītim,

04.10.2020. 13:42

...ja šis stāsts ir reāls, noticis gadījums un uzņēmums ir jau norakts, tad, E.Eglīti, esi vecis un nosauc konkrētās personas kas to paveica (ir taču vid amatpersonas, tiesneša u.c.personu parakstīti dokumenti, spriedumi u.t.t.). Bez konkrētām personālijām šis vēstījums nav ne ko vairāk vērts par pirmā komentētāja kuņģa sulas plūdiem pie katra raksta iekš pietiek.com

Atbildēt

Liene

04.10.2020. 13:39

Tā nogarlaikojusies Tiesībsarga kandidāte varētu būt Kovaļevska, kura likās perspektīva līdz iekļuva sistēmā un saplūda ar to.

Atbildēt

Kārlis

04.10.2020. 13:33

Man arī jau labi sen ir radušās līdzīgas pārdomas un man nebūtu iebildumi pret negodīgu tiesnešu atstatīšanu no darba pienākumiem,!ja ne savādāk, tad līdzīgi kā te daži tika atstādināti, citādi šie sistēmas kalpi nesaprot, bet tās ir tikai manas iedomas, kuras nav kam realizēt.

Atbildēt

Jā, bet

04.10.2020. 13:03

"Var jau būt, ka daudzi tiesneši nav sapratuši, ka ne jau VID rada naudu viņu algām, bet strādājoši uzņēmumi ar saviem samaksātajiem nodokļiem."
Tiesneši ir sapratuši daudz vairāk. Viņi zin, ka samazinoties nodokļu ienākumiem, samazināsies valsts finansējums izglītībai, medicīnai, sociālajai sfērai, bet viņiem algas nemainīsies. Toties, ja kāds no viņiem ar saviem spriedumiem sāks apdraudēt iedibināto sistēmu, tad ātri vien uz savas ādas var izbaudīt visu šīs sistēmas bardzību.
Nevajag aizmirst, ka taisnības atrašana Latvijas tiesās ir maksas pakalpojums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...