Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:21

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Vai šis Jānis Rubikis ir pamuļķis?

03.04.2021. 21:40

Jāni Rubiki, tas ko tu raksti liecina zināšanu neesamību politikas teorijā, socialoģijā, vēstrē. ,,, Ja aklais uzdodas par redzīgu un grib vest redzīgos, tad nelaime ir garantēta ... neraksti, ja nesaproti. emocijas sajauktas ar sagrābstītām zināšanām ir izsmiekls par tevi pašu. ... Tava emocionālā muldēšana tikai stiprina ar komunismu vai liebrālismu aptrakušos idiotus.

Atbildēt

Turpinājums

02.04.2021. 19:16

»

izskatās ka

plate iestrēgusi un iet pa vienu un to pašu riņķi


Vispirms ir jātiek skaidrībā ar pašu sākumu, ar galveno. Plate neiet uz riņķi, bet tikai padziļina jau publicēto informāciju. Turpmākais tiks publicēt ļoti lēni un uzmanīgi vērojot cilvēku reakciju.

Atbildēt

Turpinājums

02.04.2021. 08:15

Vispirms cilvēkiem būs jāiemācās savu rīcību saskaņot ar savu jūtu pasauli. Ne viss atbilst tam ko iesaka kāds no -ismiem, vai kāda reliģiskā mācība. Jo tajās diemžēl, var atrast tekstus, kuri pieļauj un attaisno jebkuru ļaunumu. Savukārt normālu cilvēku jūtu pasaule nekad nemelo. Nodarot kādam pāri cilvēks ļoti labi jūt, ka ir sāpinājis šo cilvēku. Protams, to var ignorēt un pilnībā attaisnot savu rīcību. Un patiesībā jau tā tas arī regulāri notiek. Tāpēc vēlreiz publicēju galveno Jaunās filozofiskās mācības pamata ieteikumu. Pagaidām tas ir šāds:
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.

Atbildēt

Jā,

02.04.2021. 07:53

Ļeņins mūsu sirdīs dzīvs.

Atbildēt

Turpinājums

01.04.2021. 16:24

»

Tiesu eksperts

Kļūda, kļūda, kļūda jau virsrakstā. Pirmais, ka nekur, nekad, nevienā valstī vēl komunisms nav bijis radīts, nevajag melot un izdomāt to, kā nav un vēl simt gadu nebūs...


Cilvēki pamazām sapratīs, ka visi šobrīd esošie -ismi ir piedzīvojuši pilnīgu krahu. Tāpēc arī radīsies kaut kas pilnīgi radikāli jauns. Laiks, pacietība un "atvērtas acis" lēnām un mierīgi visu pamazām izmainīs.

Atbildēt

Tiesu eksperts

01.04.2021. 16:09

»

Žulis

Ja parādīsies kaut kas jauns, tad arī tas būs -isms


Kļūda, kļūda, kļūda jau virsrakstā. Pirmais, ka nekur, nekad, nevienā valstī vēl komunisms nav bijis radīts, nevajag melot un izdomāt to, kā nav un vēl simt gadu nebūs.
Partiju dalīšana Latvijā, teiksim, ir tikpat aplam kā "komunisma" esamības rēgs. Kad partijas iet uz vēlēšanām, visas kļūst kā "māsas" ar saviem solījumiem - notiek vairāksolīšana, nekāda liberālisma, komunisma, kapitālisma vairs nav - ir kaut kas no sociālisma vai SOCIĀLĀ - isma.

Neviena partija negrib un nerisina neko , kas grautu jau izveidojušos naudas, alkatības, korupcijas sistēmu - nauda patīk visiem, līdz pat "sātan grašiem".

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupītes

01.04.2021. 07:24

Mūsu mīļajā un jaukajā Latvijā kovid-19 (kovid-19) vīruss ielavījās 2020. gada 13. martā. Korona vīruss (kroņvīruss) ir nelūgts ciemiņš mūsu sentēvu zemītē. SARS-CoV-2 vīruss vel nekur nav zudis, tas joprojām turpina apdraudēt mūsu sabiedrību. Kovid-19 (covid-19) pandēmijas dēļ visā Latvijas Republikas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis līdz 6. aprīlim (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Šī iemesla dēļ gaidāmās Lieldienas 4. un 5. aprīlī svinēsim savās mājās. Nedosimies uz baznīcām, neklausīsimies mācītāju sprediķus, bet gan paliksim mājās un svinēsim Lieldienas pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Pašlaik doties uz baznīcu, lai klausītos mācītāja sprediķi, ir bīstami. Kamēr nav veiksmīgi veikta sabiedrības vakcinācija pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, tikmēr dalība dievkalpojumos ir bezatbildīga un noziedzīga. Pasargāsim savus mīļos un tuvos no inficēšanās ar SARS-CoV-2! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Svētīgas Lieldienas mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no no svētupītes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Iesaku katram noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”). Šo seriālu var skatīties šeit: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152 (1. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-2/43572 (2. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887 (3. sezona).
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

01.04.2021. 07:23

Tuvojas svētki. Tuvojas Lieldienas. Šogad Lieldienas ir iekritušas 4. un 5. aprīlī. Lieldienas ir ļoti seni pagāniskie gadskārtu svētki, kurus visā Eiropā svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Tie ir pavasara svētki, kad visa dzīvā daba mostas no ziemas miera. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Lieldienas ir svētki par godu ģermāņu Dievietei Ostarai. Ostara ir pavasara un rītausmas Dieviete. Tieši Lieldienās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Ticīgie Lieldienās dzīro par godu Dievietei Ostarai. Par to viņa ticīgos atalgo ar bagātību un veiksmi. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Jau kopš senseniem laikiem trusis ir uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības un bagātības simbols, bet ola ir Saules un jaunas dzīvības simbols. Tā kā līdz 6. aprīlim visā Latvijas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis (avots: mk.gov.lv/lv/jaunums/arkarteja-situacija-tiks-pagarinata-lidz-6-aprilim-ieviesot-augstakus-drosibas-standartus-tirdznieciba-skolas-un-celosana), svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, godinot pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru. Iededzot krāsainas svecītes savās mājās, lūgsim Dievietes Ostaras svētību no visas sirds. Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības nesējas Ostaras viedumu, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Iesaku katram to noskatīties! Šo sēriju var apskatīties šeit: all-episodes.org/american-gods/season1/series8 Seriālu “Amerikāņu Dievi” var noskatīties par maksu TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

Atbildēt

Turpinājums

01.04.2021. 07:23

»

patiesībā

tieši tāda izvēle cilvēkiem (cilvēcei) jau ir arī pašreiz. Un arī pašreiz ir cilvēki, kas pilnīgi apzināti izvēlas nebūt SISTĒMĀ (kaut vai vismaz daļēji, max. iespējami), kura ir "priXvatizējusi" varu / saistītos "stratēģiskos" u.c. resursus, un kura "regulē kustību" (zināmā izpratnē / izpausmē) attiecīgajās...


Sobbrīd nav iespējam publicēt visu, kas saistīsies ar Jauno Filozofisko mācību, kaut vai tā iemesla dēļ, ka šī informācija ir tik sensacionāla, ka neviens lielais masu medijs to nepublicēs un arī no rakstu komentāru sadaļas tā tiks zibenīgi izdzēsta. Tāpēc jāsamierinās ar to, ka blakus publiski pieejamai informācijai būs informācija, kura ilgu laiku netiks publicēta. Tieši šī pieeja kopumā arī būs pats lielākais Jaunās filozofiskās mācības ietekmes spēks. Cilvēki to pamazām pieņems un sāks ticēt, ka tā tiešām ir nākotnes pasaules filozofija.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 21:02

»

nu tad turpini

Nuja, viss būs tieši tā, kā tas ir pašreiz. Un tā arī turpināt! (tā NAV ņirgāšanās


Viss mainīsies, patiesībā cilvēkiem būs izvēle: Turpināt dzīvot pasaulē, kurā primitīvi sakot, zagšana, kukuļņemšana, korumpētība un visas citas sliktās lietas ir normāla parādība (galvenais lai nepieķer) un pasaulē, kurā cilvēkus šī iespēja (kamēr nav noķerts, nav zaglis) nesajūsminās un viņi pilnīgi apzināti izvēlēsies otru iespēju. Rakstu ļoti vienkārši un saprotami.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 20:47

»

nu tad turpini

"Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties...


Tieši anonimitāte ļaus pamazām radīt Jaunās filozofiskās mācības idejas. Tas apliecinās, ka šos cilvēkus neinteresē personiskā atzinība vai slava. Idejas no sākuma tiks tikai publiskotas. To apkopošana vienotā mācībā notiks daudz vēlāk.

Atbildēt

nu tad turpini

31.03.2021. 20:40

»

Turpinājums

Laiks rādīs vai strādās vai nestrādās. Tāpēc jau arī termiņš ir nevis "rīt uz brokastu laiku" bet gan pamazām, apmēram 300 gadu laikā. Pasaulē būt jānotiek radikālām izmaiņām cilvēku psiholoģijā. Ļoti ilgu laiku paralēli pastāvēs iepriekšējā pasaule un pamazām radīsies jaunā pasaule, kurā cilvēki dzīvos...


"Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties."

||||||||||||||||||||||||||

Pareizi gan, tātad viss būs tieši tā, kā tas ir pašreiz: visas idejas jeb viedokļus publicē anonīmi cilvēki, kas savu identitāti neatklāj, un līdz ar to nevienam nav iespējas par viņiem ņirgāties. Un pilnīgi visiem ir pilnīgi vienādi uzskati par to, kas ir un kas nav ņirgāšanās. Kampanella sajūsmā danco plaukstiņpolku (tā NAV ņirgāšanās!!!).

P.S. Šim radošuma žanram jau pasen ir izdomāts nosaukums - futuroloģiskā utopoja.

Atbildēt

tā turēt

31.03.2021. 20:05

PAgarš iznāca tas "īss".derētu pārlasīt K.Marksa "Kapitāas" pilno izdevumu oriģinālā,nevis atgremot mūslaiku komentārus.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 19:28

»

nu tad turpini

Izklausās jau nu aumež daiļi un cilvēciski pareizi, patiešām


Laiks rādīs vai strādās vai nestrādās. Tāpēc jau arī termiņš ir nevis "rīt uz brokastu laiku" bet gan pamazām, apmēram 300 gadu laikā. Pasaulē būt jānotiek radikālām izmaiņām cilvēku psiholoģijā. Ļoti ilgu laiku paralēli pastāvēs iepriekšējā pasaule un pamazām radīsies jaunā pasaule, kurā cilvēki dzīvos pēc šī pamatprincipa:
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.
Šī principa pieņemšana vai nepieņemšana notiks brīvprātīgi. Cilvēki tikai tiks ar to iepazīstināti. Pamazām tiks publicētas arī citas idejas. Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2021. 19:26

»

Žulis

Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns


spēlei bez noteikumiem ir vispārzināms nosaukums, pie tam bez jebkādiem -ismiem - anarhija.

Atbildēt

nu tad turpini

31.03.2021. 19:19

»

Turpinājums

Šobrīd ir tikai pirmās domas un idejas. Kopumā process var notikt apmēram 300 gadu laikā kaut vai tāpēc, ka nekas tāds līdz šim nav bijis. Vēlreiz publiskoju pamatideju, uz kuru viss varētu balstīties...


Izklausās jau nu aumež daiļi un cilvēciski pareizi, patiešām.

BET - tas nestrādās, elementāru vispārzināmu iemeslu dēļ. Diemžēl, diemžēl...

Ja kāds zinātu, kā ir labāk (VISIEM), tad mēs (visa pasaule) nebūtu "tur, kur esam un ārā netiekam".

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 18:45

»

Žulis

Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns


Pasaulē ir pietiekami daudz dzīvotspējīgu ideoloģiju un reliģiju. To kas radīsies varētu nosacīti saukt par Jauno filozofisko mācību. Tā necentīsies izmainīt reliģijas un ideoloģijas bet piedāvās izmaiņas cilvēku psiholoģijā. Ideja pagaidām ir tikai radīšanas sākumstadijā.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 18:39

»

Turpinājums

Lai vai cik tas izklausās neticami, tas nebūs kārtējais vai jauns -isms. Tieši tāpēc tas var izdoties, ka netiks atkārtotas iepriekšējās kļūdas


Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 18:30

»

nu tad turpini

Konkrēti


Šobrīd ir tikai pirmās domas un idejas. Kopumā process var notikt apmēram 300 gadu laikā kaut vai tāpēc, ka nekas tāds līdz šim nav bijis. Vēlreiz publiskoju pamatideju, uz kuru viss varētu balstīties.
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.
Ja kāds var šo domu uzrakstīt labāk, tad var mēģināt to darīt.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 17:41

»

Žulis

Ja parādīsies kaut kas jauns, tad arī tas būs -isms


Lai vai cik tas izklausās neticami, tas nebūs kārtējais vai jauns -isms. Tieši tāpēc tas var izdoties, ka netiks atkārtotas iepriekšējās kļūdas.

Atbildēt

slēdziens

31.03.2021. 16:56

»

Marg

Kad jau bija "Dalless", "slāvus pieveikt nevar"... kļuva skaidrs. Pilnīgi murgi, kāpēc šādus skribelējumus vispār publicē


Ja Dalles mongolizētu un pravoslavnutizētu degradētu vergu biomasu, Ordas orkus, uzskatīja par slāviem, tad viņš bija galīgs idiots.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 14:44

Visos valdošo reliģiju tekstos var atrast idejas, kuras atbalsta cilvēku nogalināšanas. Visos - ismos ir ietverta doma, ka tikai šis - isms ir vienīgais pareizais, kurš cilvēkus var padarīt laimīgus. Kopumā tas rada pilnīga strupceļa iespaidu. Secinājums - pamazām radīsies kaut kas pilnīgi jauns, kas cilvēkiem piedāvās izeju no patreizējā vājprāta.

Atbildēt

Marg

31.03.2021. 14:30

Kad jau bija "Dalless", "slāvus pieveikt nevar"... kļuva skaidrs. Pilnīgi murgi, kāpēc šādus skribelējumus vispār publicē?

Atbildēt

kam tad piederēs valsts īpašums

31.03.2021. 13:44

man??????????? smieklīgi, tas jau reiz bija

Atbildēt

Jā, bet

31.03.2021. 13:39

»

Mjā...

Pietiek. com - Var jau būt vieta, kura ir atklāta dažādiem viedokļiem, bet nu nevajag jau pārvērsties par visu pasaules grafomānu murgu savāktuvi. Galējas muļķības, kā šo rakstu, tomēr nevajag publicēt


Varbūt atsūti uz Pietiek kādu savu šedevru, lai mēs varam apbrīnot tavu dižo domu lidojumu! Tas taču tev nevūs grūti, vai ne?

Atbildēt

Phe

31.03.2021. 12:55

Izcilniekiem katra raksta komentāros liek sludināt drīzu un neizbēgamiu Krievijas galu.

Atbildēt

Lasītājs

31.03.2021. 12:35

Demokrātija var būt, ja visi iedzīvotāji dzīvo pārticībā. Tad oligarhi var paklusam bīdīt(lobēt) savus politiķus, nenodarot postu valstij. Bet, ja daļa iedzīvotāju dzīvo nabadzībā, tad demokrātija ir beigusies, jo tie jātur stingrībā, lai netaisa apvērsumus, revolūcijas.
Saskaņā ar lielu skaitu nabagu, visās vadošajās Rietumu valstīs, pirmāmkārt ASV, demokrātija faktiski ir beigusies un lēnām pāriet totarismā, jeb radikālajā demokrātijā, kā mūsdienās to sākuši dēvēt. Tāpēc tiek slāpēts atšķirīgs viedoklis, kas agrāk, iepriekš, nekad nebija darīts, kad vēl bija Rietumos demokrātija.

Atbildēt

Mjā...

31.03.2021. 12:31

Pietiek. com - Var jau būt vieta, kura ir atklāta dažādiem viedokļiem, bet nu nevajag jau pārvērsties par visu pasaules grafomānu murgu savāktuvi. Galējas muļķības, kā šo rakstu, tomēr nevajag publicēt.

Atbildēt

tiešām

31.03.2021. 11:19

»

Dailonim

Navaļņijs ir viens no zagļiem un bļāvējiem. Vai mucā dzīvo, ka par kaut kādu tautas vairākumu aiz viņa muldi


Navaļņijs ir margināls un, paldies Dievam. Ja viņš tiktu pie varas, tas Krievijas agoniju paildzinātu vēl par kādiem 20 gadiem, kas, pilnīgi dabīgi, nevar būt pasaules sabiedrības interesēs.
Ar Putinu varam būt droši, ka krievu pasaule visā drīzumā nonāks viņa apsolītā "paradīze", kur to sagaidīs ar Aleksandrova orķestri

Atbildēt

fakts

31.03.2021. 10:07

PSRS pazaudēja ne Gorbačovs, bet gan tie politbiroja gerentozauri, kuri bija sasapņojušies nomazgāt kerzavikus Indijas okeānā un tāpēc iebruka Afganistānā, kas stāvēja ceļā. Gorbačovs, uzsākot reformas, darīja visu, lai Ļaunuma impēriju izglābtu, savukārt Jeļcins novērsa masu asinsizliešanu, līdzīgu, kā Dienvidslāvijā, jo PSRS izjukšana nebija vairs apturama.
Mūžīgie vergi, krievi, tieši tāpēc, ka Gorbačovam un Jeļcinam nebija rokas līdz pleciem ar viņu asinīm, viņus neieredz. Kā rāda aptauja "Имя Россия" savus lielākos bendes: Ivanu Bargo, Pēteri I, Ļeņinu un Staļinu tie ir atzinuši par izcilākiem savas sugas pārstāvjiem.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 09:49

»

Turpinājums

Autors ir diezgan precīzi visu aprakstījis, tikai tā arī netika pateicis to, ka visi šie -ismi piedzīvoja katastrofu un turpinās piedzīvot katastrofu. Pilnībā tiek ignorēta cilvēku psiholoģija un rodas fantāzijas par to, ka kāds no -ismiem, pēkšņi būs tas labākais. Nebūs un nekad, kamēr netiks pilnībā...


Tomēr nevajadzētu visus - ismus mest pār vienu kārti tikai tādēļ, ka šie -ismi visbiešāk ir tikuši pielietoti kā instruments kādu šauru aprindu savtīgu mērķu un nodomu sasniegšanai. Par - ismiem sauc ideoloģijas. Bet ideoloģija pēc savas būtības ir vienotā, harmoniskā sistēmā apvienti filosofiskie, politiskie, tikumiskie un estētiskie uzskati un nostādnes. Un tikai visus šos aspektus harmoniski savienojot ir iespājama kaut kāda sabiedrības attīstība. Bez sava -isma sabiedrība pāŗvērtīsies par juceklīgu baru bez kopēja mērķa ar nesakaitāmām iekšējām pretrunām. Īstenībā jau tas ir -isms, kas izvadījis katru tautu cauri gadsimtiem. Šo -ismu sauc par nacionālismu. Un tas ir vienīgais - isms, kurš radies balstoties uz tādām dabīgām jūtām kā savas tautas un Tēvzemes mīlestība, nevis dzimis domātāju fantāzijās. Cita lieta, ka pasaules globalizētāji (iekarotāji) visos laikos ir centušies diskreditēt un likvidēt šo - ismu tautu apziņā, uzspiežot tautām tādus -ismus, kas ir pielāgoti viņu savtīgajām vajadzībām.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 09:23

»

Tukši vārdi

Nacionālā bibliotēka, nacionālais teātris, nacionālie ēdieni, nacionālie tautas tērpi un nacionāls viss pārējais, bet tikai vārdos, tātad nacionāla valsts vārdos...


Jūs precīzi pateicāt - nacionāla valsts tikai vārdos. Vēl trakāk, notiek masīvs uzbrukums šī jēdziena saturam. Viss internacionālais tagad tiek satilpināts nacionālā jēdzienā. Līdz ar to "nacionālais" īstenībā iegūst sev pretēju jēgu un kļūst par "internacionālo". Tas tiek darīts ar tālejošu mērķi - iznīcināt patieso nacionālā jēdzienu cilvēku apziņā un domāšanā. Tā vietā cilvēkiem tiek piespēlēts tāds jēdziens kā "etnisks", kas sasitās ar senatni, skalu gaismu, tumšām baļķu būdām, vīzēm, prievītēm...

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 07:13

»

Žulis

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit...


Autors ir diezgan precīzi visu aprakstījis, tikai tā arī netika pateicis to, ka visi šie -ismi piedzīvoja katastrofu un turpinās piedzīvot katastrofu. Pilnībā tiek ignorēta cilvēku psiholoģija un rodas fantāzijas par to, ka kāds no -ismiem, pēkšņi būs tas labākais. Nebūs un nekad, kamēr netiks pilnībā saprasts, ko īsti vēlas cilvēki un ko viņi ir gatavi paši bez uzspiešanas un smadzeņu skalošanas pieņemt, nekas nesanāks.

Atbildēt

Tukši vārdi

31.03.2021. 00:07

»

Žulis

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit...


Nacionālā bibliotēka, nacionālais teātris, nacionālie ēdieni, nacionālie tautas tērpi un nacionāls viss pārējais, bet tikai vārdos, tātad nacionāla valsts vārdos.
Sociālā palīdzība, sociālie dienesti, sociāl .... tātad sociāli atbildīgi esam tikai vārdos. Liekam kopā, nacionālsociālims, tfu tfu tfu, tā nedrīkst, tas ož pēc deguma. Tad ko muldēt melus, jārunā skaidra valoda. Internacionālā valsts ar internacionālu valodu, internacionālām interesēm un internacionālu bezatbildību.

Atbildēt

Kolaborantu paradīze

30.03.2021. 23:43

Visi te gaidot sociāldemokrātu atgriešanos !!! Gandrīz no krēsla novēlos.
Pirmkārt nevienas partijas nosaukums neatbilst tās patiesajiem darbiem, drīzāk pilnīgs pretstats ar pamatojumu - kompromisi (arī ar okupantiem).
Otrkārt par sociāldemokrātiem balsotu tikai okupanti un komunistu dzimtas, kam tiesības balsot ir jāanulē uz Ženēvas Konvecijas starptautisko likumu bāzes.
Pašreizējais stāvoklis ir PSRS okupācijas turpinājums zem nozagta Latvijas brīvvalsts karoga un ar kgb ekonomiskās diktatūras ieliktiem pamatiem.

Atbildēt

no tautas

30.03.2021. 21:40

Taisnība ir, ka pie varas šajā valstī ir bijušas labējās partijas, kas veicinājušas iedzīvotāju materiālo nevienlīdzību, neievērojot demokrātiju.
Bet raksta autors mums atkal piedāvā bijušo savienību, turklāt nav zināms, vai un kā tās kaimiņu valstis tiks galā ar oligarhiju. Un vēl - atceramies, ka bijušajā Padomju savienībā mēs nespējām viņus visus pabarot, pašiem jau sāka pietrūkt veikalos ēdamā...

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 21:11

Uztaisi video- garš raksts- tēma jau dažādu valstu pārraidēs pārgremota un atgremota- vēl kādu viedokli lasīt?- atkārtojums vien būs! Lai veicas!

Atbildēt

Žulis

30.03.2021. 19:58

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit apzīmē par nacionālliberāļiem īstenībā ir antinacionāli, nāciju apdraudoši, globalizatoru interesēm kalpojoši spēki. Un kādā sakarībā autors pie tām trim nelaimēm, “kas tika iesmērētas tautām” min nacionālismu? Kur viņš Latvijas pastāvēšanas pēdējos 30 gados ir redzējis nacionālismu valdības darbībā? Es uzsveru DARBĪBĀ, nevis tajā tukšajā no nacionālisma patapināto izteicienu vāvuļošanā. Nekādas nacionālas darbības nav bijis, toties antinacionālas, pret tautu vērstas darbības piemēru ir tik daudz, ka ne saskaitīt.

Var jau kritizēt Staļinu ka viņš nepareizi veica kolektivizāciju un teikt ka pie sociālisma problēmām ir vainojams nevis sociālisms, bet tā vadīšana. Tomēr sīkāk paanalizējot skaidri redzams, ka visas tās darbības ir bijušas labi pārdomātas un loģiskas. Ja nebūtu tās kolektivizācijas un privātīpašuma atņemšanas, komunistu vara izjuktu kā tādi “pūces sūdi pa apses zariem” un nekāda sociālisma celtniecība nesanāktu. Tikpat loģiska un izplānota ir tā pāreja no sociālisma uz kapitālismu, kad tie, kuri ar komunisma ideju palīdzību bija tikuši pie varas un naudas, šīs traucējošās komunisma idejas veikli armeta, saglabājot gan varu, gan naudu un iegūstot vēl neredzēta apmēra iespējas tautas aplaupīšanai.
Raksta autors saka ka “Politika veidojas no trim sastāvdaļām – ideoloģijas, likumdošanas un likumu pildīšanas”. Īstenībā gan politiku nosaka ideoloģija. Bet likumdošana un likumu pildīšana ir tikai ideoloģijas politiskie atvasinājumi. Sociāldemokrātija pēc savas būtības ir bezpersonīga. Tā ir tā paša caurkritušā vispārēja sociālisma ieviešana, tikai “gudrākā” evolucijas procesā. Sociāldemokrātijā nav tautu vienojoša un mobilizējoša faktora. Tikai savienojumā ar nacionālisma ideoloģiju, sociāldemokrātiskie principi var atnest panākumus un labklājību tautām.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

30.03.2021. 19:18

»

Turpinājums

Un kā ar musulmaņiem, budistiem un daudziem citiem? Jāsāk skatīties uz pasauli ar atvērtām acīm ne tikai fantazēt


Uz pasauli ar atvērtām acīm skatos gadus 30. Saturā starp ticībām pretrunu nav, muslmaņi arī uzskata Kristu par Pravieti. Bet šoreiz ne par to: ir forma, un ir saturs. Atšķirība vienkārša: ticība ir tas, kā dēļ cilvēks ir gatvs mirt, reliģija ir tas, kā dēļ cilvēks ir gatavs nogalināt. Kad saproti, par KO runā, nevis KĀ runā, viss nostājas savās vietās.

Atbildēt

foršs raksts

30.03.2021. 18:46

Bet viskrāšņākā ir tēze: komunisma uzvara ir neizbēgama!!!!!!!!!!!!! Ticami....

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

30.03.2021. 18:42

-ismus var salīdzināt un analizēt bezgala, var pat pievērsties Bībeles tēla Onāna kultam (tādu -ismu pazīst jebkurš, ja ne no personīgās pieredzes, tad dzirdējis toč ir). Recepti jau sen ir atklājis Sergejs Lazarevs (ne tikai viņš vien): kamēr katrs indivīds, tauta, valsts, nepievērsīsies kristīgajām vērtībām un sapratnei, ka visi esam vienoti (sēžam vienā laivā), viena -isma nomaiņa pret citu ir bezjēdzīga.

Atbildēt

sausais atlikums

30.03.2021. 17:55

Izlasīju visu. Uzjautrinoši, bet pēc būtības nebija vērts. Putra ar kāpostiem, kurā peļusūdu ir vairāk kā putraimu, un kāposti ar tārpiem, kas izskatās pēc makaroniem, ko lohatronā karina uz ausīm, bet tiek uzdoti par svaigu gaļu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...