Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:21

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Vai šis Jānis Rubikis ir pamuļķis?

03.04.2021. 21:40

Jāni Rubiki, tas ko tu raksti liecina zināšanu neesamību politikas teorijā, socialoģijā, vēstrē. ,,, Ja aklais uzdodas par redzīgu un grib vest redzīgos, tad nelaime ir garantēta ... neraksti, ja nesaproti. emocijas sajauktas ar sagrābstītām zināšanām ir izsmiekls par tevi pašu. ... Tava emocionālā muldēšana tikai stiprina ar komunismu vai liebrālismu aptrakušos idiotus.

Atbildēt

Turpinājums

02.04.2021. 19:16

»

izskatās ka

plate iestrēgusi un iet pa vienu un to pašu riņķi


Vispirms ir jātiek skaidrībā ar pašu sākumu, ar galveno. Plate neiet uz riņķi, bet tikai padziļina jau publicēto informāciju. Turpmākais tiks publicēt ļoti lēni un uzmanīgi vērojot cilvēku reakciju.

Atbildēt

Turpinājums

02.04.2021. 08:15

Vispirms cilvēkiem būs jāiemācās savu rīcību saskaņot ar savu jūtu pasauli. Ne viss atbilst tam ko iesaka kāds no -ismiem, vai kāda reliģiskā mācība. Jo tajās diemžēl, var atrast tekstus, kuri pieļauj un attaisno jebkuru ļaunumu. Savukārt normālu cilvēku jūtu pasaule nekad nemelo. Nodarot kādam pāri cilvēks ļoti labi jūt, ka ir sāpinājis šo cilvēku. Protams, to var ignorēt un pilnībā attaisnot savu rīcību. Un patiesībā jau tā tas arī regulāri notiek. Tāpēc vēlreiz publicēju galveno Jaunās filozofiskās mācības pamata ieteikumu. Pagaidām tas ir šāds:
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.

Atbildēt

Jā,

02.04.2021. 07:53

Ļeņins mūsu sirdīs dzīvs.

Atbildēt

Turpinājums

01.04.2021. 16:24

»

Tiesu eksperts

Kļūda, kļūda, kļūda jau virsrakstā. Pirmais, ka nekur, nekad, nevienā valstī vēl komunisms nav bijis radīts, nevajag melot un izdomāt to, kā nav un vēl simt gadu nebūs...


Cilvēki pamazām sapratīs, ka visi šobrīd esošie -ismi ir piedzīvojuši pilnīgu krahu. Tāpēc arī radīsies kaut kas pilnīgi radikāli jauns. Laiks, pacietība un "atvērtas acis" lēnām un mierīgi visu pamazām izmainīs.

Atbildēt

Tiesu eksperts

01.04.2021. 16:09

»

Žulis

Ja parādīsies kaut kas jauns, tad arī tas būs -isms


Kļūda, kļūda, kļūda jau virsrakstā. Pirmais, ka nekur, nekad, nevienā valstī vēl komunisms nav bijis radīts, nevajag melot un izdomāt to, kā nav un vēl simt gadu nebūs.
Partiju dalīšana Latvijā, teiksim, ir tikpat aplam kā "komunisma" esamības rēgs. Kad partijas iet uz vēlēšanām, visas kļūst kā "māsas" ar saviem solījumiem - notiek vairāksolīšana, nekāda liberālisma, komunisma, kapitālisma vairs nav - ir kaut kas no sociālisma vai SOCIĀLĀ - isma.

Neviena partija negrib un nerisina neko , kas grautu jau izveidojušos naudas, alkatības, korupcijas sistēmu - nauda patīk visiem, līdz pat "sātan grašiem".

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupītes

01.04.2021. 07:24

Mūsu mīļajā un jaukajā Latvijā kovid-19 (kovid-19) vīruss ielavījās 2020. gada 13. martā. Korona vīruss (kroņvīruss) ir nelūgts ciemiņš mūsu sentēvu zemītē. SARS-CoV-2 vīruss vel nekur nav zudis, tas joprojām turpina apdraudēt mūsu sabiedrību. Kovid-19 (covid-19) pandēmijas dēļ visā Latvijas Republikas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis līdz 6. aprīlim (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Šī iemesla dēļ gaidāmās Lieldienas 4. un 5. aprīlī svinēsim savās mājās. Nedosimies uz baznīcām, neklausīsimies mācītāju sprediķus, bet gan paliksim mājās un svinēsim Lieldienas pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Pašlaik doties uz baznīcu, lai klausītos mācītāja sprediķi, ir bīstami. Kamēr nav veiksmīgi veikta sabiedrības vakcinācija pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, tikmēr dalība dievkalpojumos ir bezatbildīga un noziedzīga. Pasargāsim savus mīļos un tuvos no inficēšanās ar SARS-CoV-2! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Svētīgas Lieldienas mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no no svētupītes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Iesaku katram noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”). Šo seriālu var skatīties šeit: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152 (1. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-2/43572 (2. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887 (3. sezona).
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

01.04.2021. 07:23

Tuvojas svētki. Tuvojas Lieldienas. Šogad Lieldienas ir iekritušas 4. un 5. aprīlī. Lieldienas ir ļoti seni pagāniskie gadskārtu svētki, kurus visā Eiropā svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Tie ir pavasara svētki, kad visa dzīvā daba mostas no ziemas miera. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Lieldienas ir svētki par godu ģermāņu Dievietei Ostarai. Ostara ir pavasara un rītausmas Dieviete. Tieši Lieldienās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Ticīgie Lieldienās dzīro par godu Dievietei Ostarai. Par to viņa ticīgos atalgo ar bagātību un veiksmi. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Jau kopš senseniem laikiem trusis ir uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības un bagātības simbols, bet ola ir Saules un jaunas dzīvības simbols. Tā kā līdz 6. aprīlim visā Latvijas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis (avots: mk.gov.lv/lv/jaunums/arkarteja-situacija-tiks-pagarinata-lidz-6-aprilim-ieviesot-augstakus-drosibas-standartus-tirdznieciba-skolas-un-celosana), svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, godinot pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru. Iededzot krāsainas svecītes savās mājās, lūgsim Dievietes Ostaras svētību no visas sirds. Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības nesējas Ostaras viedumu, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Iesaku katram to noskatīties! Šo sēriju var apskatīties šeit: all-episodes.org/american-gods/season1/series8 Seriālu “Amerikāņu Dievi” var noskatīties par maksu TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

Atbildēt

Turpinājums

01.04.2021. 07:23

»


Sobbrīd nav iespējam publicēt visu, kas saistīsies ar Jauno Filozofisko mācību, kaut vai tā iemesla dēļ, ka šī informācija ir tik sensacionāla, ka neviens lielais masu medijs to nepublicēs un arī no rakstu komentāru sadaļas tā tiks zibenīgi izdzēsta. Tāpēc jāsamierinās ar to, ka blakus publiski pieejamai informācijai būs informācija, kura ilgu laiku netiks publicēta. Tieši šī pieeja kopumā arī būs pats lielākais Jaunās filozofiskās mācības ietekmes spēks. Cilvēki to pamazām pieņems un sāks ticēt, ka tā tiešām ir nākotnes pasaules filozofija.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 21:02

»

nu tad turpini

Nuja, viss būs tieši tā, kā tas ir pašreiz. Un tā arī turpināt! (tā NAV ņirgāšanās


Viss mainīsies, patiesībā cilvēkiem būs izvēle: Turpināt dzīvot pasaulē, kurā primitīvi sakot, zagšana, kukuļņemšana, korumpētība un visas citas sliktās lietas ir normāla parādība (galvenais lai nepieķer) un pasaulē, kurā cilvēkus šī iespēja (kamēr nav noķerts, nav zaglis) nesajūsminās un viņi pilnīgi apzināti izvēlēsies otru iespēju. Rakstu ļoti vienkārši un saprotami.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 20:47

»

nu tad turpini

"Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties...


Tieši anonimitāte ļaus pamazām radīt Jaunās filozofiskās mācības idejas. Tas apliecinās, ka šos cilvēkus neinteresē personiskā atzinība vai slava. Idejas no sākuma tiks tikai publiskotas. To apkopošana vienotā mācībā notiks daudz vēlāk.

Atbildēt

nu tad turpini

31.03.2021. 20:40

»

Turpinājums

Laiks rādīs vai strādās vai nestrādās. Tāpēc jau arī termiņš ir nevis "rīt uz brokastu laiku" bet gan pamazām, apmēram 300 gadu laikā. Pasaulē būt jānotiek radikālām izmaiņām cilvēku psiholoģijā. Ļoti ilgu laiku paralēli pastāvēs iepriekšējā pasaule un pamazām radīsies jaunā pasaule, kurā cilvēki dzīvos...


"Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties."

||||||||||||||||||||||||||

Pareizi gan, tātad viss būs tieši tā, kā tas ir pašreiz: visas idejas jeb viedokļus publicē anonīmi cilvēki, kas savu identitāti neatklāj, un līdz ar to nevienam nav iespējas par viņiem ņirgāties. Un pilnīgi visiem ir pilnīgi vienādi uzskati par to, kas ir un kas nav ņirgāšanās. Kampanella sajūsmā danco plaukstiņpolku (tā NAV ņirgāšanās!!!).

P.S. Šim radošuma žanram jau pasen ir izdomāts nosaukums - futuroloģiskā utopoja.

Atbildēt

tā turēt

31.03.2021. 20:05

PAgarš iznāca tas "īss".derētu pārlasīt K.Marksa "Kapitāas" pilno izdevumu oriģinālā,nevis atgremot mūslaiku komentārus.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 19:28

»

nu tad turpini

Izklausās jau nu aumež daiļi un cilvēciski pareizi, patiešām


Laiks rādīs vai strādās vai nestrādās. Tāpēc jau arī termiņš ir nevis "rīt uz brokastu laiku" bet gan pamazām, apmēram 300 gadu laikā. Pasaulē būt jānotiek radikālām izmaiņām cilvēku psiholoģijā. Ļoti ilgu laiku paralēli pastāvēs iepriekšējā pasaule un pamazām radīsies jaunā pasaule, kurā cilvēki dzīvos pēc šī pamatprincipa:
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.
Šī principa pieņemšana vai nepieņemšana notiks brīvprātīgi. Cilvēki tikai tiks ar to iepazīstināti. Pamazām tiks publicētas arī citas idejas. Vēl viena pamatnostādne - visas idejas radīs un publicēs cilvēki, kuri savu identitāti neatklās. Līdz ar to nebūs iespējas par viņiem ņirgāties.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2021. 19:26

»

Žulis

Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns


spēlei bez noteikumiem ir vispārzināms nosaukums, pie tam bez jebkādiem -ismiem - anarhija.

Atbildēt

nu tad turpini

31.03.2021. 19:19

»

Turpinājums

Šobrīd ir tikai pirmās domas un idejas. Kopumā process var notikt apmēram 300 gadu laikā kaut vai tāpēc, ka nekas tāds līdz šim nav bijis. Vēlreiz publiskoju pamatideju, uz kuru viss varētu balstīties...


Izklausās jau nu aumež daiļi un cilvēciski pareizi, patiešām.

BET - tas nestrādās, elementāru vispārzināmu iemeslu dēļ. Diemžēl, diemžēl...

Ja kāds zinātu, kā ir labāk (VISIEM), tad mēs (visa pasaule) nebūtu "tur, kur esam un ārā netiekam".

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 18:45

»

Žulis

Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns


Pasaulē ir pietiekami daudz dzīvotspējīgu ideoloģiju un reliģiju. To kas radīsies varētu nosacīti saukt par Jauno filozofisko mācību. Tā necentīsies izmainīt reliģijas un ideoloģijas bet piedāvās izmaiņas cilvēku psiholoģijā. Ideja pagaidām ir tikai radīšanas sākumstadijā.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 18:39

»

Turpinājums

Lai vai cik tas izklausās neticami, tas nebūs kārtējais vai jauns -isms. Tieši tāpēc tas var izdoties, ka netiks atkārtotas iepriekšējās kļūdas


Bez vienotas ideoloģijas var izveidoties tikai haoss un degradācija. Bet haoss un degradācija nav nekas jauns.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 18:30

»

nu tad turpini

Konkrēti


Šobrīd ir tikai pirmās domas un idejas. Kopumā process var notikt apmēram 300 gadu laikā kaut vai tāpēc, ka nekas tāds līdz šim nav bijis. Vēlreiz publiskoju pamatideju, uz kuru viss varētu balstīties.
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.
Ja kāds var šo domu uzrakstīt labāk, tad var mēģināt to darīt.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 17:41

»

Žulis

Ja parādīsies kaut kas jauns, tad arī tas būs -isms


Lai vai cik tas izklausās neticami, tas nebūs kārtējais vai jauns -isms. Tieši tāpēc tas var izdoties, ka netiks atkārtotas iepriekšējās kļūdas.

Atbildēt

slēdziens

31.03.2021. 16:56

»

Marg

Kad jau bija "Dalless", "slāvus pieveikt nevar"... kļuva skaidrs. Pilnīgi murgi, kāpēc šādus skribelējumus vispār publicē


Ja Dalles mongolizētu un pravoslavnutizētu degradētu vergu biomasu, Ordas orkus, uzskatīja par slāviem, tad viņš bija galīgs idiots.

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 14:44

Visos valdošo reliģiju tekstos var atrast idejas, kuras atbalsta cilvēku nogalināšanas. Visos - ismos ir ietverta doma, ka tikai šis - isms ir vienīgais pareizais, kurš cilvēkus var padarīt laimīgus. Kopumā tas rada pilnīga strupceļa iespaidu. Secinājums - pamazām radīsies kaut kas pilnīgi jauns, kas cilvēkiem piedāvās izeju no patreizējā vājprāta.

Atbildēt

Marg

31.03.2021. 14:30

Kad jau bija "Dalless", "slāvus pieveikt nevar"... kļuva skaidrs. Pilnīgi murgi, kāpēc šādus skribelējumus vispār publicē?

Atbildēt

kam tad piederēs valsts īpašums

31.03.2021. 13:44

man??????????? smieklīgi, tas jau reiz bija

Atbildēt

Jā, bet

31.03.2021. 13:39

»

Mjā...

Pietiek. com - Var jau būt vieta, kura ir atklāta dažādiem viedokļiem, bet nu nevajag jau pārvērsties par visu pasaules grafomānu murgu savāktuvi. Galējas muļķības, kā šo rakstu, tomēr nevajag publicēt


Varbūt atsūti uz Pietiek kādu savu šedevru, lai mēs varam apbrīnot tavu dižo domu lidojumu! Tas taču tev nevūs grūti, vai ne?

Atbildēt

Phe

31.03.2021. 12:55

Izcilniekiem katra raksta komentāros liek sludināt drīzu un neizbēgamiu Krievijas galu.

Atbildēt

Lasītājs

31.03.2021. 12:35

Demokrātija var būt, ja visi iedzīvotāji dzīvo pārticībā. Tad oligarhi var paklusam bīdīt(lobēt) savus politiķus, nenodarot postu valstij. Bet, ja daļa iedzīvotāju dzīvo nabadzībā, tad demokrātija ir beigusies, jo tie jātur stingrībā, lai netaisa apvērsumus, revolūcijas.
Saskaņā ar lielu skaitu nabagu, visās vadošajās Rietumu valstīs, pirmāmkārt ASV, demokrātija faktiski ir beigusies un lēnām pāriet totarismā, jeb radikālajā demokrātijā, kā mūsdienās to sākuši dēvēt. Tāpēc tiek slāpēts atšķirīgs viedoklis, kas agrāk, iepriekš, nekad nebija darīts, kad vēl bija Rietumos demokrātija.

Atbildēt

Mjā...

31.03.2021. 12:31

Pietiek. com - Var jau būt vieta, kura ir atklāta dažādiem viedokļiem, bet nu nevajag jau pārvērsties par visu pasaules grafomānu murgu savāktuvi. Galējas muļķības, kā šo rakstu, tomēr nevajag publicēt.

Atbildēt

tiešām

31.03.2021. 11:19

»

Dailonim

Navaļņijs ir viens no zagļiem un bļāvējiem. Vai mucā dzīvo, ka par kaut kādu tautas vairākumu aiz viņa muldi


Navaļņijs ir margināls un, paldies Dievam. Ja viņš tiktu pie varas, tas Krievijas agoniju paildzinātu vēl par kādiem 20 gadiem, kas, pilnīgi dabīgi, nevar būt pasaules sabiedrības interesēs.
Ar Putinu varam būt droši, ka krievu pasaule visā drīzumā nonāks viņa apsolītā "paradīze", kur to sagaidīs ar Aleksandrova orķestri

Atbildēt

fakts

31.03.2021. 10:07

PSRS pazaudēja ne Gorbačovs, bet gan tie politbiroja gerentozauri, kuri bija sasapņojušies nomazgāt kerzavikus Indijas okeānā un tāpēc iebruka Afganistānā, kas stāvēja ceļā. Gorbačovs, uzsākot reformas, darīja visu, lai Ļaunuma impēriju izglābtu, savukārt Jeļcins novērsa masu asinsizliešanu, līdzīgu, kā Dienvidslāvijā, jo PSRS izjukšana nebija vairs apturama.
Mūžīgie vergi, krievi, tieši tāpēc, ka Gorbačovam un Jeļcinam nebija rokas līdz pleciem ar viņu asinīm, viņus neieredz. Kā rāda aptauja "Имя Россия" savus lielākos bendes: Ivanu Bargo, Pēteri I, Ļeņinu un Staļinu tie ir atzinuši par izcilākiem savas sugas pārstāvjiem.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 09:49

»

Turpinājums

Autors ir diezgan precīzi visu aprakstījis, tikai tā arī netika pateicis to, ka visi šie -ismi piedzīvoja katastrofu un turpinās piedzīvot katastrofu. Pilnībā tiek ignorēta cilvēku psiholoģija un rodas fantāzijas par to, ka kāds no -ismiem, pēkšņi būs tas labākais. Nebūs un nekad, kamēr netiks pilnībā...


Tomēr nevajadzētu visus - ismus mest pār vienu kārti tikai tādēļ, ka šie -ismi visbiešāk ir tikuši pielietoti kā instruments kādu šauru aprindu savtīgu mērķu un nodomu sasniegšanai. Par - ismiem sauc ideoloģijas. Bet ideoloģija pēc savas būtības ir vienotā, harmoniskā sistēmā apvienti filosofiskie, politiskie, tikumiskie un estētiskie uzskati un nostādnes. Un tikai visus šos aspektus harmoniski savienojot ir iespājama kaut kāda sabiedrības attīstība. Bez sava -isma sabiedrība pāŗvērtīsies par juceklīgu baru bez kopēja mērķa ar nesakaitāmām iekšējām pretrunām. Īstenībā jau tas ir -isms, kas izvadījis katru tautu cauri gadsimtiem. Šo -ismu sauc par nacionālismu. Un tas ir vienīgais - isms, kurš radies balstoties uz tādām dabīgām jūtām kā savas tautas un Tēvzemes mīlestība, nevis dzimis domātāju fantāzijās. Cita lieta, ka pasaules globalizētāji (iekarotāji) visos laikos ir centušies diskreditēt un likvidēt šo - ismu tautu apziņā, uzspiežot tautām tādus -ismus, kas ir pielāgoti viņu savtīgajām vajadzībām.

Atbildēt

Žulis

31.03.2021. 09:23

»

Tukši vārdi

Nacionālā bibliotēka, nacionālais teātris, nacionālie ēdieni, nacionālie tautas tērpi un nacionāls viss pārējais, bet tikai vārdos, tātad nacionāla valsts vārdos...


Jūs precīzi pateicāt - nacionāla valsts tikai vārdos. Vēl trakāk, notiek masīvs uzbrukums šī jēdziena saturam. Viss internacionālais tagad tiek satilpināts nacionālā jēdzienā. Līdz ar to "nacionālais" īstenībā iegūst sev pretēju jēgu un kļūst par "internacionālo". Tas tiek darīts ar tālejošu mērķi - iznīcināt patieso nacionālā jēdzienu cilvēku apziņā un domāšanā. Tā vietā cilvēkiem tiek piespēlēts tāds jēdziens kā "etnisks", kas sasitās ar senatni, skalu gaismu, tumšām baļķu būdām, vīzēm, prievītēm...

Atbildēt

Turpinājums

31.03.2021. 07:13

»

Žulis

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit...


Autors ir diezgan precīzi visu aprakstījis, tikai tā arī netika pateicis to, ka visi šie -ismi piedzīvoja katastrofu un turpinās piedzīvot katastrofu. Pilnībā tiek ignorēta cilvēku psiholoģija un rodas fantāzijas par to, ka kāds no -ismiem, pēkšņi būs tas labākais. Nebūs un nekad, kamēr netiks pilnībā saprasts, ko īsti vēlas cilvēki un ko viņi ir gatavi paši bez uzspiešanas un smadzeņu skalošanas pieņemt, nekas nesanāks.

Atbildēt

Tukši vārdi

31.03.2021. 00:07

»

Žulis

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit...


Nacionālā bibliotēka, nacionālais teātris, nacionālie ēdieni, nacionālie tautas tērpi un nacionāls viss pārējais, bet tikai vārdos, tātad nacionāla valsts vārdos.
Sociālā palīdzība, sociālie dienesti, sociāl .... tātad sociāli atbildīgi esam tikai vārdos. Liekam kopā, nacionālsociālims, tfu tfu tfu, tā nedrīkst, tas ož pēc deguma. Tad ko muldēt melus, jārunā skaidra valoda. Internacionālā valsts ar internacionālu valodu, internacionālām interesēm un internacionālu bezatbildību.

Atbildēt

Kolaborantu paradīze

30.03.2021. 23:43

Visi te gaidot sociāldemokrātu atgriešanos !!! Gandrīz no krēsla novēlos.
Pirmkārt nevienas partijas nosaukums neatbilst tās patiesajiem darbiem, drīzāk pilnīgs pretstats ar pamatojumu - kompromisi (arī ar okupantiem).
Otrkārt par sociāldemokrātiem balsotu tikai okupanti un komunistu dzimtas, kam tiesības balsot ir jāanulē uz Ženēvas Konvecijas starptautisko likumu bāzes.
Pašreizējais stāvoklis ir PSRS okupācijas turpinājums zem nozagta Latvijas brīvvalsts karoga un ar kgb ekonomiskās diktatūras ieliktiem pamatiem.

Atbildēt

no tautas

30.03.2021. 21:40

Taisnība ir, ka pie varas šajā valstī ir bijušas labējās partijas, kas veicinājušas iedzīvotāju materiālo nevienlīdzību, neievērojot demokrātiju.
Bet raksta autors mums atkal piedāvā bijušo savienību, turklāt nav zināms, vai un kā tās kaimiņu valstis tiks galā ar oligarhiju. Un vēl - atceramies, ka bijušajā Padomju savienībā mēs nespējām viņus visus pabarot, pašiem jau sāka pietrūkt veikalos ēdamā...

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 21:11

Uztaisi video- garš raksts- tēma jau dažādu valstu pārraidēs pārgremota un atgremota- vēl kādu viedokli lasīt?- atkārtojums vien būs! Lai veicas!

Atbildēt

Žulis

30.03.2021. 19:58

Rodas iespaids, ka raksta autors tā veikli sakarina birkas visiem politiskajiem strāvojumiem un tad ar šīm birkām spēlējas. Jautājums tikai, cik kura birka atspoguļo savu patieso saturu. Kas tie par nacionālliberāļiem? Kāda viņiem saistība ar nāciju vai nacionālo? Tieši otrādi - tie, kurus autors šeit apzīmē par nacionālliberāļiem īstenībā ir antinacionāli, nāciju apdraudoši, globalizatoru interesēm kalpojoši spēki. Un kādā sakarībā autors pie tām trim nelaimēm, “kas tika iesmērētas tautām” min nacionālismu? Kur viņš Latvijas pastāvēšanas pēdējos 30 gados ir redzējis nacionālismu valdības darbībā? Es uzsveru DARBĪBĀ, nevis tajā tukšajā no nacionālisma patapināto izteicienu vāvuļošanā. Nekādas nacionālas darbības nav bijis, toties antinacionālas, pret tautu vērstas darbības piemēru ir tik daudz, ka ne saskaitīt.

Var jau kritizēt Staļinu ka viņš nepareizi veica kolektivizāciju un teikt ka pie sociālisma problēmām ir vainojams nevis sociālisms, bet tā vadīšana. Tomēr sīkāk paanalizējot skaidri redzams, ka visas tās darbības ir bijušas labi pārdomātas un loģiskas. Ja nebūtu tās kolektivizācijas un privātīpašuma atņemšanas, komunistu vara izjuktu kā tādi “pūces sūdi pa apses zariem” un nekāda sociālisma celtniecība nesanāktu. Tikpat loģiska un izplānota ir tā pāreja no sociālisma uz kapitālismu, kad tie, kuri ar komunisma ideju palīdzību bija tikuši pie varas un naudas, šīs traucējošās komunisma idejas veikli armeta, saglabājot gan varu, gan naudu un iegūstot vēl neredzēta apmēra iespējas tautas aplaupīšanai.
Raksta autors saka ka “Politika veidojas no trim sastāvdaļām – ideoloģijas, likumdošanas un likumu pildīšanas”. Īstenībā gan politiku nosaka ideoloģija. Bet likumdošana un likumu pildīšana ir tikai ideoloģijas politiskie atvasinājumi. Sociāldemokrātija pēc savas būtības ir bezpersonīga. Tā ir tā paša caurkritušā vispārēja sociālisma ieviešana, tikai “gudrākā” evolucijas procesā. Sociāldemokrātijā nav tautu vienojoša un mobilizējoša faktora. Tikai savienojumā ar nacionālisma ideoloģiju, sociāldemokrātiskie principi var atnest panākumus un labklājību tautām.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

30.03.2021. 19:18

»

Turpinājums

Un kā ar musulmaņiem, budistiem un daudziem citiem? Jāsāk skatīties uz pasauli ar atvērtām acīm ne tikai fantazēt


Uz pasauli ar atvērtām acīm skatos gadus 30. Saturā starp ticībām pretrunu nav, muslmaņi arī uzskata Kristu par Pravieti. Bet šoreiz ne par to: ir forma, un ir saturs. Atšķirība vienkārša: ticība ir tas, kā dēļ cilvēks ir gatvs mirt, reliģija ir tas, kā dēļ cilvēks ir gatavs nogalināt. Kad saproti, par KO runā, nevis KĀ runā, viss nostājas savās vietās.

Atbildēt

foršs raksts

30.03.2021. 18:46

Bet viskrāšņākā ir tēze: komunisma uzvara ir neizbēgama!!!!!!!!!!!!! Ticami....

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

30.03.2021. 18:42

-ismus var salīdzināt un analizēt bezgala, var pat pievērsties Bībeles tēla Onāna kultam (tādu -ismu pazīst jebkurš, ja ne no personīgās pieredzes, tad dzirdējis toč ir). Recepti jau sen ir atklājis Sergejs Lazarevs (ne tikai viņš vien): kamēr katrs indivīds, tauta, valsts, nepievērsīsies kristīgajām vērtībām un sapratnei, ka visi esam vienoti (sēžam vienā laivā), viena -isma nomaiņa pret citu ir bezjēdzīga.

Atbildēt

sausais atlikums

30.03.2021. 17:55

Izlasīju visu. Uzjautrinoši, bet pēc būtības nebija vērts. Putra ar kāpostiem, kurā peļusūdu ir vairāk kā putraimu, un kāposti ar tārpiem, kas izskatās pēc makaroniem, ko lohatronā karina uz ausīm, bet tiek uzdoti par svaigu gaļu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...