Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums

24.11.2022. 13:23

»

Neuzprasies

Nu kaut vai šīs


bet kur tur kļūda?

Atbildēt

bet visi pārējie

23.11.2022. 17:24

»

lauķis

Jau sen teicu ka Lembergu pat neviens nedomā tiesāt jo kopā ar Lembergu&Meroni būtu jātiesā pilnīgi visi politmafijas klani,atvainojos,partijas


jau sen saka,kaL.jau sen ir notiesāts.Kas tur vēl ko domāt.Tagad tikai jāturpina pārsūdzēt.

Atbildēt

tā saucamās lietas

23.11.2022. 17:21

»

interesanti gan

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija


jāizbeidz,jo tā saucamie liecinieki ir miruši tā saucamajā dabīgajā nāvē.Nav jau vairs,kas varētu liecināt šajā lietā.

Atbildēt

Neuzprasies

23.11.2022. 13:29

»

jautājums

kuras tad bija tās faktoloģiskās kļūdas? Lūgums darīt zināmu visiem


Nu kaut vai šīs :
"Gulbis, kurš 1990. gadu sākumā bija A. Lemberga biznesa partneris..."
Lembergam- valsts amatpersonai slēpts nedeklarēts bizness paša vadītā pašvaldībā ?!?!?!

Vai tad tā nav faktoloģiska kļūda :-) Gribat vēl ?

Atbildēt

lauķis

23.11.2022. 13:17

»

nu

un labi ka izbeigta: Attaisnot visus ''cietušos'': Lembergu, Meroni un.co un visiem izmaksāt 1 mlj.kompensācijas par morālo pāri darījumu, jo viņi tak ir tā vērti


Jau sen teicu ka Lembergu pat neviens nedomā tiesāt jo kopā ar Lembergu&Meroni būtu jātiesā pilnīgi visi politmafijas klani,atvainojos,partijas.

Atbildēt

nu

23.11.2022. 13:11

un labi ka izbeigta: Attaisnot visus ''cietušos'': Lembergu, Meroni un.co un visiem izmaksāt 1 mlj.kompensācijas par morālo pāri darījumu, jo viņi tak ir tā vērti.

Atbildēt

njāaa...

23.11.2022. 12:36

»

Aleksandrs Poika

...varens darbs, 13 gadu strādāts un viss vējā...jaunatne..laužaties uz prokuratūru...divas lietas un "pelnīta pensija


sētniekus atlaiž no darba par nenokaisītu ielu..šeit par 13 gadu ilgu brāķi neatlaiž...

Atbildēt

Aleksandrs Poika

23.11.2022. 12:34

...varens darbs, 13 gadu strādāts un viss vējā...jaunatne..laužaties uz prokuratūru...divas lietas un "pelnīta pensija"...

Atbildēt

un pēc tam

23.11.2022. 10:50

»

JKL

kā naglai uz galvas: Vēl tikai atlika piebilst, ka liela daļa to muļķīšu paši labprāt būtu to kolaborantu vietā


te paši nāktu netā publiski raudāt..ka redz..viņiem netika tik daudz..kā paši gribēja..Redz-visi zog, bet viņi nē..

Atbildēt

protams

23.11.2022. 10:47

»

HT

Kremlis, Ķīna un ASV- NATO melo visu laiku starptautiskajam pūlim, jo karo par ietekmi. Un kas ir karš? Karš ir vienmēr, visur un katru dienu. Karš ir bezgalības viltības ceļš


tovarišč: Viņi visi ir imperialisti, fašiti, naciki, benderovci, amerikanci, latiši-viņi izgudroja COVID lai apindetu mus-osvoboditelus. Tagad to visi zina.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 10:34

»

viss ir gluži otrādi

NATO melo jums, ne mums


Kremlis, Ķīna un ASV- NATO melo visu laiku starptautiskajam pūlim, jo karo par ietekmi. Un kas ir karš? Karš ir vienmēr, visur un katru dienu. Karš ir bezgalības viltības ceļš.

Atbildēt

Daudziem idiotiem visu laiku šķiet, ka

23.11.2022. 10:31

»

cionists

pilnigi pareizi, tovarisc: Mes cionisti-to visu daram.,..bet jus bolseviki ne


tovarišči ir visi citi, kuru viedoklis atšķiras no viņējā. Viens idiots te visus un ikvienu lamā par kremļa agentiem un tovariščiem kā to dara prātu zaudējošais Grantiņš .

Atbildēt

ha-ha

23.11.2022. 10:03

»

bija laiki

90-tajos gados Ventspils ostā tāāàdi Krievijas labumi apgrozījās, ka tikai pēdējais muļķis neizmantoja izdevību kļūt pasakaini bagātam ! Pie trubas un īstas labumiem steidzās visi - kompartijas vadība, izpildkomitejas klerki, dažāda ranga prokurori un viņus uzraugošie prokurori no Rīgas ,visu nokrāsu...


Par pēdējiem muļķiem joprojam uzskata tos,kuri nebija koloboranti-nesadarbojās ar padomju okupantiem,nebija komunistos,čekas un citu specdienestu aģentos,nedarbojäs okupantu represīvajos orgānos.Tā nu šie joprojām ņemās savās aprindās.Tiesā viens otru un nevar vien notiesāt,bet muļķīši atplēstām mutėm vērojot šīs peripētijas nevar vien sagaidīt,kad sāksies neatkarība,demokratija un beigsies kolaborantu ālėšanäs.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:54

»

interesanti gan

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija


Jūsu komentārs atbilst hubrīda apstākļu kara nosacījumiem. Tas ir pilnīgi pareizs, ņemot vērā, ka ofšoros no pirmās dienas Meroni bija Lembergu bankas kontu advokāts.

Arī informācija, ar ko cionisti baro starptautisko pūli, ka raķetes, kas nogalināja 2 NATO valstu pilsoņus ir pašu ukraiņu izšautas, lai Krievija sanaidotu NATO ar Ukrainu. Bet patiesība, kas nāk no citiem avotiem, pierāda, ka raķetes nāca Baltkrievijas un tās ir pārveidotās pretgaisa aizsardzības uz zeme-zeme variantu un lidoja no Brestas puses. Šīs raķetes var nolidot līdz 120 km. ASV satelītiem kosmosā tas viss labi redzams un NATO mums melo.

Kāds tad ir Ukrainas kara mērķis? Atbrīvot no liekiem gojām cionistiem paredzētās teritorijas. Tajā sadarbojas ASV ar Kremli.

Atbildēt

interesanti gan

23.11.2022. 09:37

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:08

»

cionists

es klausu ko tu saki


To, ko rakstu, tikai cionists var saprast. Pārējie lētticīgie meklē muļķus, kam visu izstāstīt un pateikt, lai nevienam nesaka. Tu pareizi spried- ko zin divi, zin visi. Uzticēties var tikai sev, pat tad gadās kļūdīties.

Atbildēt

cionists

23.11.2022. 09:05

»

HT

Tev pašam saprāta nav


es klausu ko tu saki..

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:04

»

jautājums

un ar ko tad lai sadarbojās? Ar tevi


Tev pašam saprāta nav?

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:04

»

jautājums

un ar ko tad lai sadarbojās? Ar tevi


Kas tev prasa sadarbību?

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:02

»

jautājums


Nesadarbojies ne ar vienu varas iestādi pret sevi un savām cilvēktiesībām. Neļauj izmantot savus personas datus, kas ir tavs īpašums kā auto, sieva un māja, suns, mežs utt.

Neparaksties nekad par kaut kādu jibiro “ziņu neizpaušanu”, kuras tevi nemaz neinteresē. Ja prasa, vai esi sapratis ziņas, ko nedrīkst izpaust, jāatbild, ka neesi sapratis utt. Ja negrib saprast, saprast nav iespējams.

Tieši tāpat rīkojas tiesa. Ja grib redzēt patiesību lietā, tad redz, ja negrib, izliekas, ka neredz.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 08:55

»

HT

Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu...


Visiem lētticīgajiem! Vai neesat pamanījuši, ka Latvijā vara ar 13.03.2020 atteikusies ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO?

Tas nesola pat atjaunot jaunā koalīcija - ne Smiltēns, ne Pīlēns? Kāpēc? Tāpēc, ka ir dumji un stulbi cilvēktiesību jautājumos, ko atņēma Levits ar Kariņu, paziņojot ANO.

Cionistu politikas sekas - problēmu nav, ja par tām nerunā publiski, arī uzpirktie mediji un pat lētā LETA.

Atbildēt

jautājums

23.11.2022. 08:54

»

HT

Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu...


....
Vispareizāk ir nesadarboties ar noziedzīgo 4. maija valsts finanšu korporāciju visos līmeņos......Un ar ko tad Tavuprāt ir jāsadarbojās? Varbūt ar šiem te neta tukšpiržiem???

Atbildēt

HT

23.11.2022. 08:50

»

ROFLMAO

Prokuratūra 17 gadus (!) kala un izkala čiku! Un tas ir vēl bez iespējamās gadiem ilgās tiesāšanās, ja lieta būtu nonākusi tiesā! Tas iespējams tikai Latvijā


Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu.

Vispareizāk ir nesadarboties ar noziedzīgo 4. maija valsts finanšu korporāciju visos līmeņos. Neko neparakstīt safabricētos kriminālprocesos par “ziņu neizpaušanu”, jo neesat prasījis varai uzticēt Jums kādas ziņas. Vara, uzticot ziņas, arī nepatiesas, ar parakstu šantažē, pazemo un pārkāpj cilvēktiesības.

Pareizi ir prasītā paskaidrojumā no varas ierakstīt, ka nedodat tiesības izmantot tai savus personas datus, kļūstot par cilvēku ar cilvēktiesībām pats, norobežojoties no verga statusa, kas ierakstīts pasē, izmantojot starptautiskās normas, rakstot vārdu un uzvārdu. Ja neiebilstat, ka vara drīkst izmantot Jūsu personas datus, jūs kļūstat pats par noziedznieku pret sevi reizē ar 4. maija finanšu korporāciju tās safabricētā vai pat vairākos safabricētos kriminālprocesos. Esat līdzvainīgs un līdzatbildīgs un nav pamata sūdzēties, lētticīgie!

Daudzi idiņi, izsaukti dot liecības, parakstās par ziņu neizpaušanu, klusē un vēl publiski lielās ar to, ka nedrīkstot runāt, jo esot devuši parakstu.

Atbildēt

hi- hi

23.11.2022. 07:32

»

Autoriņam

Ļoti švaks raksts ar daudz faktoloģiskām vai pārrakstīšanās kļūdām un izdomājumiem. Kaut būtu izdibinājis pret ko un par ko lieta izbeigta


Tīešām būtu interesanti to uzzināt! Formulējums arī tāds impozants- tā saucamā- kārtējā lieta.Un tik smalki aprakstīts- kur nu tā saucamā persona tajā briesmīgajā dienā un kā gāja!

Atbildēt

ROFLMAO

23.11.2022. 06:34

Prokuratūra 17 gadus (!) kala un izkala čiku! Un tas ir vēl bez iespējamās gadiem ilgās tiesāšanās, ja lieta būtu nonākusi tiesā! Tas iespējams tikai Latvijā.

Apsūdzētajiem vajadzētu vērsties visās cilvēktiesību instancēs un prasīt kompensāciju!

Atbildēt

bija laiki

22.11.2022. 22:46

90-tajos gados Ventspils ostā tāāàdi Krievijas labumi apgrozījās, ka tikai pēdējais muļķis neizmantoja izdevību kļūt pasakaini bagātam ! Pie trubas un īstas labumiem steidzās visi - kompartijas vadība, izpildkomitejas klerki, dažāda ranga prokurori un viņus uzraugošie prokurori no Rīgas ,visu nokrāsu politiķi ar lieliem maisiem naudai, iekšlietu vadītāji un visāda šušera arī. Plēsās ne pa jokam ))

Atbildēt

Autoriņam

22.11.2022. 22:35

Ļoti švaks raksts ar daudz faktoloģiskām vai pārrakstīšanās kļūdām un izdomājumiem. Kaut būtu izdibinājis pret ko un par ko lieta izbeigta ?!

Atbildēt

hm

22.11.2022. 21:32

Tas maita ir tīrs kā bērna asara,plus velna ducis liecinieku līķi. Eh,Uldi,tāda ta maize,kas nesprūst kaklā!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2022. 19:47

Visas lietas pret Ventspils amatpersonām tika uzsāktas ar vienu mērķi- novākt no politiskās skatuves Lembergu. Lembergs notiesāts un aiz sevis jāsatīra, visas nevajadzīgās lietas jāibeidz.

Atbildēt

Opincānes spoks

22.11.2022. 19:03

Sukāns ir Bordanelli cilvēks. Bordanelli pazuda, jāveido attiecības ar hūti - citu variantu nav.

Saprotams, ka amatpersonu lietas izbeigšana vērtējama kā Sukāna zvēresta nodošana hūtei par kalpošanu līdz mūža beigām - kā to savā laikā izdarījis nelaiķis vp prekšnieks Ņuzis.
Ņuzim tas palīdzēja turpināt ganīties siles tuvumā - tātad "v popu raz ne p-daras".


Atbildēt

22.11.2022. 18:52

Galvenais jau lai Lembergu notiesā galvenajā lietā.

Atbildēt

Mx

22.11.2022. 18:48

Reņģēdāju gadsimta prāva. Maukas pret prostitūtām.

Atbildēt

Čau!

22.11.2022. 18:41

Vai Lejasmeijeram pašam nebija jāsēž kopā ar sievu Bābu un Stabiņu? Un tu nezini, kur palika Stabiņa? Lejasmeijers viņas lietu nobēdzināja kā sievas draudzeni?

Atbildēt

Edgarno

22.11.2022. 17:56

Mumerts V ir viens riktigs zhuks un bljadnieks. Bet RM tiks tam pie astes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....