Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Spiridons

01.01.2022. 17:09

Ministre tā spirinājās jo viņas vīriņš nebija doļā kā citus gadus.

Atbildēt

Hei,

30.12.2021. 20:29

Raimonds Aleksenko ar bakalaura grādu tūrisma attīstībā, tagad EM Valsts sekretāra vietnieks tautsaimniecības jautājumos ir nomainījis uzvārdu uz Lapiņu, jo nokaunējies par tēti no RD Aļeksejenko, pretīga žīdeļa... Jā, iztaisījies par latvieti :)))

Atbildēt

no alas

30.12.2021. 02:17

Pamācošs gadījums iz dzīves, kad visticamāk pozitīvais Majors negribēja piedalīties kukuļspēlītēs ar kādas zināmas šaha figūru bīdītājas tikpat negatīvo piegulētāju; savukārt tas atriebdamies gribēdams, nikni kauca pret mēnesi, ja netiek man tad lai netiek nevienam. Nebija jau pirmā reize - vēl labā atmiņā ir aero lidotāju stāsti, kā tas pats zaķalūpa atņēmis šiem mobilos, un tad klusā telpā pieprasījis savu doļu 8% apmērā no līguma summas, par Expo paviljona uzcelšanu šanhajā.

Atbildēt

Sarah

29.12.2021. 20:59

»

Jurists1

Tieši tā, kompensācijas no TM aizmirstiet, man tikko viena lietā klientam, administratīva rajona "tiesnese" par 9 gadu nepamatotu krim. lietu, sprieduma noradīja, ka attaisnojošs spriedums krim. lietā, jau esot pateicība no valsts, smējos kā traks, izlasot to absurdu, reāla muļku zeme


Je gagne un bon salaire à la maison de 1 300 $ à 2 600 $ par semaine, ce qui est incroyable, il y a moins d'un an, j'étais sans emploi dans une économie horrible. Je remercie Dieu chaque jour, j'ai été béni avec ces instructions et maintenant il est de mon devoir de les payer et de les partager avec tout le monde, voici ce que je fais.-------> 𝐖­𝐰­𝐰­.­𝐉­­𝐨­­𝐛­­𝐍­­𝐞­­𝐰­­𝐬­­𝟏­­.­­𝐜­­𝐨­­𝐦­­­­

Atbildēt

Jurists1

29.12.2021. 16:26

»

Jurists

Tagad kompensāciju neaizmirstiet pieprasīt Tieslietu ministrijā


Tieši tā, kompensācijas no TM aizmirstiet, man tikko viena lietā klientam, administratīva rajona "tiesnese" par 9 gadu nepamatotu krim. lietu, sprieduma noradīja, ka attaisnojošs spriedums krim. lietā, jau esot pateicība no valsts, smējos kā traks, izlasot to absurdu, reāla muļku zeme.

Atbildēt

ansis

29.12.2021. 13:41

Saskaņā ar prokuratūras likumu katrs prokurors ir neatkarīgs un vadās tikai pēc savas revolucionarās pārliecības, citiem vārdiem - kā es gribu, tā es maunu. No ekonomikas, finansēm un biznesa prokuratūrā nesaprot NEKO. To vada bijušais tiesnesis, kas digitālajā lietā nevainīgus cilvēkus notiesāja par
vēlēšanos nopelnīt, nosaucot to par"krāpšanas mēģinājumu". Lieki teikt, ka tie murgi bija tapuši tajā pašā prokuratūrā pēc repšēnu ierosinājuma.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

29.12.2021. 13:10

Majors jau varēja negānīties. Skaidrs, ka tas Expo kumosiņš gana gards bija naudiņas apgūšanai, kur faktisko izmaksu tāmes ir grūti atšifrējamas. Vienkārši nepadalījās.

Atbildēt

A.Š...e

29.12.2021. 12:45

»

Normunds Šlitke

Prokuratūras protests savā nekompetencē acīmredzami pārsniedz profesionālā riska robežas prokuratūrā...


Nevar būt, ka visu zinošais un visgudrais, pat, varētu teikt, viedais N.Šlitke ir pagodinājis šo necilo interneta vietni ar savu dievišķo acu skatienu, un pat vēl visžēlīgi uzrakstījis krančiem jeb vietnes lasītājiem savu nepārspējamo komentāru, kas žilbina ikvienu tā lasītāju ar savu viedumu, visvērtīgākajām atziņām un novērojumiem!

Atbildēt

BMX

29.12.2021. 12:23

»

XM

Čuprikas vīrs Maslovs - Sozinova ieliktenis vada valsts policijas rīgas zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļu. Var aprocēs izvest no kabineta jebkurā laikā, materiāls ir salasīts


Un maslova tētis ir vecais maslovs - bijušais Rīgas Ekonomikas policijas puspriekšnieks - tuvākais kontrabandas cigu karaļa kazbeka un dažu veco finpoļu čoms... un īdēbē un knābji un vvd ir visi vienā laivā un NEKAD NEKO NEATKLĀS!

Atbildēt

Traktorists

29.12.2021. 08:28

»

visās ministrijā

atbildīgos amatos tiek salikti radinieki, draudzenes, mīļākās vai to bērni


Klau, visus šitos mūdžus vajag padzīt. Kuram ir reāls plāns kā to paveikt?

Atbildēt

visās ministrijā

29.12.2021. 08:26

»

Khf

Pec visa spriezot ekonimikas ministrijs Strada cilveki. Ar 6 klasu izglitibu, tagad Ieredni lai at maksat tiesas izdevumus


atbildīgos amatos tiek salikti radinieki, draudzenes, mīļākās vai to bērni.
Vienīgi Zemkopīpas Ministriju mēģina klusi un nemanāmi vadīt īzspļauts zemnieks :-D

Atbildēt

es.

29.12.2021. 07:54

Kārtējo reizi ir ''izpļackarēta'' Latvijas nauda, bet vainīgs ir prokurors!

Atbildēt

Uzmanību !

29.12.2021. 07:18

Uzvārds ČUPRIKA figurē gandrīz visās LV iekšlietu-tieslietu bandas skandalozajā, absurdajās, viennozīmīgi viltotajās lietās. Nācās pat prokuroru nomainīt lai viņas viltojumus piesegtu. Ne jau pirmo reizi. Maxima lieta, Ivanova lieta, Baložu lieta, utt. Bet aiz ČUPRIKAS ir SOZINOVS. Aiz SOZINOVA ir visa varas banda. Pārsvarā sastāvoša no krievvalodīgajiem bandītiem un žīdu kombinatoriem. Pa kādam aizdomīgas, itkā latviskas izcelsmes izstrādājumam arī tur gadās, bet tie vairāk paredzēti atšaušanai. Izņemot dažus ASV un Kanādas pavalstniecības, Krievijas specdienestos strādājošus, izstrādājumus.

Atbildēt

Nožēlojami

29.12.2021. 07:07

Prokuratūra pilna ar personāžiem, kuru slāviskie uzvārdi un izpratne par tiesiskumu ir Ļeņina sasniegumu eposu līmenī. Tagad šīm padomju atraugām, ar jaunajiem komunistiem priekšgalā ir kārtējie dzīres laiki. Lai dzīvo komunisms !

Atbildēt

Andrejs

29.12.2021. 00:39

Prokuratūra valda pilnīga un apsoluta nekompetence, kas pieradas ik dienas ar attaisnojosiem spriedumiem. Meistars ir jatbrivo vai vismaz japazemina amatā.

Atbildēt

levits

28.12.2021. 23:53

»

ja kas

Kurā valodā ir LETTONIA


Ko tu piedāvā, latvāņu idiņ? Iesūdzēt starptautiskajā tiesā Itāliju?

Atbildēt

Normunds Šlitke

28.12.2021. 23:31

Prokuratūras protests savā nekompetencē acīmredzami pārsniedz profesionālā riska robežas prokuratūrā:
"Latvijas Republikas naudas līdzekļi - avanss - tika piešķirts konkrētam mērķim, un to drīkstēja izmantot noteikto darbu veikšanai atbilstoši iesniegtajam plānotā avansa izlietojuma aprakstam. Piešķirtais avanss nav apsūdzētā Ģirta Majora vai KS „Expo 2015" īpašums, bet gan LR īpašums.””

Vismaz, kas ir nauda, bet kas bezskaidras naudas līdzekļi, prokuroram būtu jāzina. Tā pat kā kas ir kustamas mantas īpašnieks, bet kas ir īpašnieks “naudai bankas kontā”. Tāpat - kas ir avanss, kam tas pieder un ko ar to var darīt. Jo sevišķi, ja pats prokurors, iespējams, saņem avansu katru mēnesi.

Cik valstij tas izmaksās kompensācijās nepamatoti apsūdzētajiem? Kriminālprocess pret nepamatotās apsūdzības uzturētājiem būs? Jeb par nepamatoti apsūdzētajiem nodarīto maksāsim mēs - nodokļu maksātāji? Par Ekonomikas ministrijas tā laika darboņiem pat nerunājot…

Atbildēt

$

28.12.2021. 23:22

»

niknais

kad būs REĀLI notiesājoši spriedumi un izmaksu segšanas rēķini prokuroriem no pasūtījuma galda? Cik ilgi valdīs bandītisms prokuratūrā


Rīgā pārdaugavā ir viens virsprokuroriņš, jumto visādus pārdaugavas atkritumus.
Apkopojām materiālu, iesniedzām KNAB ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu.
Cīrule atsūta atteikumu-materiāls ir nepietiekošs, lai uzsāktu kriminālprocesu...
Zvanam Cīrulei, kādēļ Straume neparaksta? Bla-bla-bla-nevar saprast kādēļ. Sakam, atteikumā nav norādīta atteikuma pārsūdzēšanas kārtība. Cīrule saka - nav - mūs uzrauga ģenerālprokuratūras prokurori, tie nedod zaļo gaismu kriminālprocesa uzsākšanai pret virsprokuroru. Pārsūdzēt nav jēgas, nav kas izmeklētu kriminālprocesu.

Atbildēt

niknais

28.12.2021. 22:52

kad būs REĀLI notiesājoši spriedumi un izmaksu segšanas rēķini prokuroriem no pasūtījuma galda? Cik ilgi valdīs bandītisms prokuratūrā?

Atbildēt

Pasūtījumu galds

28.12.2021. 22:45

Danas vīrs apvainojies un ir piezvanījis pasūtījumu galdam.
Tālākais stāsts ir zināms.

Atbildēt

ja kas

28.12.2021. 22:35

Kurā valodā ir LETTONIA?

Atbildēt

Jurists

28.12.2021. 22:21

Tagad kompensāciju neaizmirstiet pieprasīt Tieslietu ministrijā

Atbildēt

lasīt nemāki?

28.12.2021. 22:15

»

Eh

Kā sauc prokurori


tika mainīts prokurors, par ko kļuva Bogojavļenskas kundze.

Atbildēt

Kunigs

28.12.2021. 21:00

»

Eh

Kā sauc prokurori


Prokurora izstradajums

Atbildēt

Družba

28.12.2021. 19:46

uzvarēja draudzība un bezkompromisa bordānisms

Atbildēt

Eh

28.12.2021. 19:29

Kā sauc prokurori?

Atbildēt

nav jau atmiņa tik īsa

28.12.2021. 19:02

Nu nav jau Majors bez grēka, cik pozitīvo piegādātāju vairāk vai mazāk tāpat nolikti pie sētas? Bet... šis stāsts jau nav par to kurš ko izdarīja, bet par to, ka nepadalījās tā kā tika pateikts. Neaizmirsīsim, kurš tad liaa komandēja, tajos laikos bija rikrtīgs ģimenes uzņēmums.

Atbildēt

Khf

28.12.2021. 18:44

Pec visa spriezot ekonimikas ministrijs Strada cilveki. Ar 6 klasu izglitibu, tagad Ieredni lai at maksat tiesas izdevumus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....