Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labinieks

05.10.2017. 10:31

Labi, par to Rudušu viss ir skaidrs, bet, kas arī ir skaidrs, ka NEPLP rupji strādā uz Saskaņas centru, resp. Āboltiņš un uz ZZS, resp Ķezbere. Vienīgā, kas vispār saprot, kas notiek ir Līdaka, bet tā pa vidu nejauksies, jo ir rūdīta zivs. Kupča atlaišana ir pasūtījums, tas arī ir fakts. Šajā situācijā pretdarbība ir paredzama. Kāda jau nu neveikla sanākusi, tāda sanākusi.

Atbildēt

opā

05.10.2017. 01:26

Man ir jautājums, cik ētiski vispār ir žurnālistiem koordinēt "atbildes uzbrukumiem" vai "uzbrukumus", sauciet kā gribiet? Vai žurnālistiem ir normāli sarakstīties un koordinēt kaut kādas informatīvas kampaņas, pasniedzot to par ziņām vai "neatkarīgu viedokli"? Vai žurnālistu deklarētais uzdevums ir ziņot par faktiem jeb čupoties un nodarboties ar ideoloģiskām diversijām?

Atbildēt

Nu...

04.10.2017. 22:25

Sūtītāja e-pasta "screenshotaa" nav? Ziņa izmetama, honorārs atsaukts!

Atbildēt

Nu...

04.10.2017. 22:22

PIETIEK, ir viena problēma. Šādu e-pastu nosūtīt un arī uztaisīt "screenshot" jebkura vārdā var ikviens

Atbildēt

ha-ha

04.10.2017. 20:55

Vai tik šis tracis nav saistīts ar Ventspils bomža līgumu pārtraukšanu ar radio un viss notiekošais ir viņa kārtības atjaunošana,kas tiek mēģināta graut arī Rīdzenes procesā un kopumā notiek arī mēģinājumi graut kolaborantu saliedētās rindas valsts un latviešu iznīcināšanas kaujā.Notiek propoganda par labu Spānijas sadalīšanai,mēģinot uz turieni pārnest un vēlāk arī uz Latviju Donbasa scenāriju.Ar putām uz lūpām mēģinā apgalvot ka pašrocīgi aizdzīto latviešu vietā uz šejieni skries pasaules idiotu bari vietējās priekšniecības apkalpošanai.

Atbildēt

NACIKI

04.10.2017. 20:51

...šo Kangaru jau sen pie pils sienas būtu jāpieliek...Jāzepiem būtu miers sirdīs...:)

Atbildēt

MI

04.10.2017. 20:27

Kaut kāda putra.
Rādžiņam bija priekšniece (?), nu tā premiālā, bet tagad iecēla jaunu. Ņemot vērā, ka e-pastā nav redzami datumi, tad nevar saprast pa kuru laiku iet runa. Par ko īsti kreņķis, par premiālo, vai par jauniņo. BET no e-pastiem ir redzams, ka kaut kas notiek, bet īsti nav skaidrs mērķis. Ir redzams kā tas tiek veikts. NU UN TAGAD pārdomām - Ar ko šis atšķiras no Rīdzenes sarunām? Tur politiķi kaļ sev vien zināmus plānus, te žurnālisti shēmo. Divas pasaules mīlīši.

Atbildēt

Biruta

04.10.2017. 20:01

Jo tālāk, - jo trakāk.....

Atbildēt

Justice

04.10.2017. 18:29

»

Spečuks

Nu, ja reiz par Dimantu tiek rakstīts "kādreiz atlaistais", tad vajadzētu arī piebildi "un pēc tam ar tiesas lēmumu amatā atjaunotais". Citādi man rodas šaubas par pietiek.com neangažētību


Godātais! Tas bija pirmās instances spriedums (atjaunot Dimantu amatā). Pēc tam apgabaltiesa Dimanta atlaišanu atzina par pamatotu. Nesen, septembrī, Senāts apgabaltiesas spriedumu atzina par tiesisku. Attiecīgi spēkā ir stājies spriedums, ar kuru Dimanta atlaišana atzīta par pamatotu.

Atbildēt

secinājums

04.10.2017. 17:19

»

kadus tik amatus sile neuztaisa!

Baltijas Medijun izcilibas centrs


Tādas pat IZCILĪBAS kā Lindas Curikas pārstāvētais NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs.

Atbildēt

kāda šķirba

04.10.2017. 16:48

kurai pusei kalpo kangari, kas ir 99,9% gan deputātos, gan valdībā, gan medijos?
Vienīgā cerība uz Tēvijas sargiem!

Atbildēt

kadus tik amatus sile neuztaisa!

04.10.2017. 16:24

Baltijas Medijun izcilibas centrs!

Atbildēt

PIETIEK

04.10.2017. 16:22

»

vai tad

Vai tad no otrā epasta izriet, ka runa ir par Rudušas uzbrukumiem? Drīzāk lasās, ka atbalsta reklāmas ir palīdzējušas pret (citu) uzbrukumiem. Vai tad ne tā


Jupis viņu zina. Mums nupat atrakstīja Žurnālistu asociācijas valdes loceklis Pēteris Zirnis ar līdzīgu versiju. Ļoti gaidām, kad Rudušas kundze atcerēsies par atklātību un caurspīdīgumu un atbildēs uz zvaniem, lai viestu skaidrību.

Atbildēt

Rudis

04.10.2017. 16:09

Drukatas preses lobetaja, kura itka parstav ari elektroniskos medijus...ne velti mediju fonda “aizdigla” naudas aizplust regionalajiem laikrakstiem, kuru nespeja pielagoties musdienu prasibam novedusi tos lidz mirsanai...

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

04.10.2017. 16:03

Vērts ieguglēt Rudušas aktivitātes. Aina bēdīga.

Atbildēt

Spečuks

04.10.2017. 16:00

Nu, ja reiz par Dimantu tiek rakstīts "kādreiz atlaistais", tad vajadzētu arī piebildi "un pēc tam ar tiesas lēmumu amatā atjaunotais". Citādi man rodas šaubas par pietiek.com neangažētību ;-)

Atbildēt

vai tad

04.10.2017. 15:13

Vai tad no otrā epasta izriet, ka runa ir par Rudušas uzbrukumiem? Drīzāk lasās, ka atbalsta reklāmas ir palīdzējušas pret (citu) uzbrukumiem. Vai tad ne tā?

Atbildēt

b. Nevilks

04.10.2017. 15:02

Atkal pikants sūtījums veselam sarakstam. :)

Ja šādus tekstus nosūta simtam "99% drošu" cilvēku, varbūtība, ka vismaz viens izrādīsies ne tik drošs, ir apmēram 63% (1-0.99^100).

"Izcilniekiem" derētu pāris lekcijas varbūtību teorijas pamatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...