Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labinieks

05.10.2017. 10:31

Labi, par to Rudušu viss ir skaidrs, bet, kas arī ir skaidrs, ka NEPLP rupji strādā uz Saskaņas centru, resp. Āboltiņš un uz ZZS, resp Ķezbere. Vienīgā, kas vispār saprot, kas notiek ir Līdaka, bet tā pa vidu nejauksies, jo ir rūdīta zivs. Kupča atlaišana ir pasūtījums, tas arī ir fakts. Šajā situācijā pretdarbība ir paredzama. Kāda jau nu neveikla sanākusi, tāda sanākusi.

Atbildēt

opā

05.10.2017. 01:26

Man ir jautājums, cik ētiski vispār ir žurnālistiem koordinēt "atbildes uzbrukumiem" vai "uzbrukumus", sauciet kā gribiet? Vai žurnālistiem ir normāli sarakstīties un koordinēt kaut kādas informatīvas kampaņas, pasniedzot to par ziņām vai "neatkarīgu viedokli"? Vai žurnālistu deklarētais uzdevums ir ziņot par faktiem jeb čupoties un nodarboties ar ideoloģiskām diversijām?

Atbildēt

Nu...

04.10.2017. 22:25

Sūtītāja e-pasta "screenshotaa" nav? Ziņa izmetama, honorārs atsaukts!

Atbildēt

Nu...

04.10.2017. 22:22

PIETIEK, ir viena problēma. Šādu e-pastu nosūtīt un arī uztaisīt "screenshot" jebkura vārdā var ikviens

Atbildēt

ha-ha

04.10.2017. 20:55

Vai tik šis tracis nav saistīts ar Ventspils bomža līgumu pārtraukšanu ar radio un viss notiekošais ir viņa kārtības atjaunošana,kas tiek mēģināta graut arī Rīdzenes procesā un kopumā notiek arī mēģinājumi graut kolaborantu saliedētās rindas valsts un latviešu iznīcināšanas kaujā.Notiek propoganda par labu Spānijas sadalīšanai,mēģinot uz turieni pārnest un vēlāk arī uz Latviju Donbasa scenāriju.Ar putām uz lūpām mēģinā apgalvot ka pašrocīgi aizdzīto latviešu vietā uz šejieni skries pasaules idiotu bari vietējās priekšniecības apkalpošanai.

Atbildēt

NACIKI

04.10.2017. 20:51

...šo Kangaru jau sen pie pils sienas būtu jāpieliek...Jāzepiem būtu miers sirdīs...:)

Atbildēt

MI

04.10.2017. 20:27

Kaut kāda putra.
Rādžiņam bija priekšniece (?), nu tā premiālā, bet tagad iecēla jaunu. Ņemot vērā, ka e-pastā nav redzami datumi, tad nevar saprast pa kuru laiku iet runa. Par ko īsti kreņķis, par premiālo, vai par jauniņo. BET no e-pastiem ir redzams, ka kaut kas notiek, bet īsti nav skaidrs mērķis. Ir redzams kā tas tiek veikts. NU UN TAGAD pārdomām - Ar ko šis atšķiras no Rīdzenes sarunām? Tur politiķi kaļ sev vien zināmus plānus, te žurnālisti shēmo. Divas pasaules mīlīši.

Atbildēt

Biruta

04.10.2017. 20:01

Jo tālāk, - jo trakāk.....

Atbildēt

Justice

04.10.2017. 18:29

»

Spečuks

Nu, ja reiz par Dimantu tiek rakstīts "kādreiz atlaistais", tad vajadzētu arī piebildi "un pēc tam ar tiesas lēmumu amatā atjaunotais". Citādi man rodas šaubas par pietiek.com neangažētību


Godātais! Tas bija pirmās instances spriedums (atjaunot Dimantu amatā). Pēc tam apgabaltiesa Dimanta atlaišanu atzina par pamatotu. Nesen, septembrī, Senāts apgabaltiesas spriedumu atzina par tiesisku. Attiecīgi spēkā ir stājies spriedums, ar kuru Dimanta atlaišana atzīta par pamatotu.

Atbildēt

secinājums

04.10.2017. 17:19

»

kadus tik amatus sile neuztaisa!

Baltijas Medijun izcilibas centrs


Tādas pat IZCILĪBAS kā Lindas Curikas pārstāvētais NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs.

Atbildēt

kāda šķirba

04.10.2017. 16:48

kurai pusei kalpo kangari, kas ir 99,9% gan deputātos, gan valdībā, gan medijos?
Vienīgā cerība uz Tēvijas sargiem!

Atbildēt

kadus tik amatus sile neuztaisa!

04.10.2017. 16:24

Baltijas Medijun izcilibas centrs!

Atbildēt

PIETIEK

04.10.2017. 16:22

»

vai tad

Vai tad no otrā epasta izriet, ka runa ir par Rudušas uzbrukumiem? Drīzāk lasās, ka atbalsta reklāmas ir palīdzējušas pret (citu) uzbrukumiem. Vai tad ne tā


Jupis viņu zina. Mums nupat atrakstīja Žurnālistu asociācijas valdes loceklis Pēteris Zirnis ar līdzīgu versiju. Ļoti gaidām, kad Rudušas kundze atcerēsies par atklātību un caurspīdīgumu un atbildēs uz zvaniem, lai viestu skaidrību.

Atbildēt

Rudis

04.10.2017. 16:09

Drukatas preses lobetaja, kura itka parstav ari elektroniskos medijus...ne velti mediju fonda “aizdigla” naudas aizplust regionalajiem laikrakstiem, kuru nespeja pielagoties musdienu prasibam novedusi tos lidz mirsanai...

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

04.10.2017. 16:03

Vērts ieguglēt Rudušas aktivitātes. Aina bēdīga.

Atbildēt

Spečuks

04.10.2017. 16:00

Nu, ja reiz par Dimantu tiek rakstīts "kādreiz atlaistais", tad vajadzētu arī piebildi "un pēc tam ar tiesas lēmumu amatā atjaunotais". Citādi man rodas šaubas par pietiek.com neangažētību ;-)

Atbildēt

vai tad

04.10.2017. 15:13

Vai tad no otrā epasta izriet, ka runa ir par Rudušas uzbrukumiem? Drīzāk lasās, ka atbalsta reklāmas ir palīdzējušas pret (citu) uzbrukumiem. Vai tad ne tā?

Atbildēt

b. Nevilks

04.10.2017. 15:02

Atkal pikants sūtījums veselam sarakstam. :)

Ja šādus tekstus nosūta simtam "99% drošu" cilvēku, varbūtība, ka vismaz viens izrādīsies ne tik drošs, ir apmēram 63% (1-0.99^100).

"Izcilniekiem" derētu pāris lekcijas varbūtību teorijas pamatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...