Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

04.08.2019. 16:27

»

Par namiņu

Esošā informācija ir pamats nekavējoties veikt Baldones ielas namiņa darbības auditu un tā iemītnieku kvalifikācijas pārbaudi, īpaši nodokļu jautājumos


Aktualizētais "Baldones ielas (tiesu) namiņš" ir tikai viens "ķēķa tiesu" šokējošas bezjēgas un iedomātas "visatļautības / nesodāmības" precedents, kas visnotaļ "daiļrunīgi" liecina par šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī" truli parazitējošās totāli degradētās "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS kriminālnoziedzīgas nekrozes recidīvu, un kas NE AR KO neatšķiras no visiem pārējiem "ķēķa namiņiem" jeb krampjaini agonējošās "ķēķa tiesībsargākošās" SISTĒMAS metastāzēm.

Cita starpā, piemēra pēc – arī "Valmieras namiņš" aktualizētajā kontekstā (arī, t.sk.) nebūt un nekādā ziņā neatpaliek no "Baldones ielas namiņa" (t.i. vismaz - ja ne vēl katastrofālāk, kā jau tipiski raksturīgi provinciāļiem). Par ko, diemžēl, liecina arī visnotaļ apjomīga un "universāla" privātpieredze (tostarp, arī - skat. jau iepriekš publiskoto info, sākot ar 02.08.2019., 18:58).

Atbildēt

Jurists

04.08.2019. 10:32

Interesanti, ka Baldones iela namiņā nav neviena tiesneša ar specializāciju nodokļu lietās. Mājaslapā visādas specializācijas redzamas, bet ne nodokļu. Kaut gan pusi lietu namiņam tieši VID piegādā. Tiesnešiem pašiem nodokļu tiesību zināšanas švakas, drošības pēc iestājas VID pusē - gan jau VID “eksperti” zin, ko saka. Tad VID lepojas, ka viņiem 90% lietu tiesās ir uzvarētas.

Atbildēt

patiesībā

04.08.2019. 01:46

»

www.govlawyer.lv

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi


C.: "VID darbinieki galvenokārt NAV juristi."
-----------

Tieši tā - un tā arī ir viena no galvenajām problēmām: VID-ioti, sevišķi VID FPP atkritumi, tēlo "juristus", uzurpējot šiem bezcerīgi profānajiem klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zombijiem NEPIEMĪTOŠU profesionālu kompetenci, absolūti nepamatoti iedomātā "visatļautībā" un "nesodāmībā" atļaujoties kriminālsodāmi "shēmot" un recidīvi noziedzīgi falsificēt "saimnieciskās lietas", juridiski un pēc būtības absolūti nepamatoti izvēlēties "izstrādes figurantus", gadu desmitiem "ilgtspējīgi" necilvēcīgi zvērīgi vajāt un visos iespējamajos veidos spīdzināt šos nevainīgos cilvēkus un pat viņu tuviniekus.

Bet nu, kā ir sacīts: "Nekas NAV aizmirsts un neviens NAV aizmirsts."
Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
Savukārt, kā zināms: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Atbildēt

www.govlawyer.lv

04.08.2019. 00:28

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi.

2. Ar Baldones ielas namiņu
nav apmierināta Augstākā tiesa,
secinot savā gada pārskatā,

ka 54% spriedumu tiekot grozīti!

Daļa vainas (bez tiesnešiem)
varētu būt arī dēļ pieteicējiem.

3. AT bija rinda no 1719 lietām!

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 23:38

»

VID

Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti


Ne mazāk aktuāla apzīmējuma "shēma" determinācija:

"Apzināti pretlikumīgi sashēmota saimnieciskā lieta" ----- "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ parazitējošo "atbildīgo" amatpersonu ("saimnieciskajā" segmentā, kā zināms - galvenokārt VID FPP katastrofāli NEkvalificētu "ķēķa tiesībsargu") apzināti pretlikumīgi safabricēta "saimnieciskā lieta", kuras ietvaros apzināti pretlikumīgi tiek falsificēti patiesībā neesoši "pierādījumi", nekad nenotikuši "fakti" un "apstākļi", kā arī apzināti pretlikumīgi tiek "aizdomās turēti", "kriminālvajāti", "apsūdzēti" un "tiesāti" apzināti pretlikumīgi izvēlēti (vai "nozīmēti / pasūtīti") juridiski / pēc būtības nevainojami "izstrādes figuranti", kas NEKAD NAV BIJUŠI un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS SUBJEKTI.

Šādu "ķēķa tiesībsargu" – apzināti pretlikumīgu "lietu shēmotāju" LIKUMĪGĀ ATBILDĪBA ir skaidri un nepārprotami definēta "KRIMINĀLLIKUMĀ", t.sk. galvenokārt 289. – 293., kā arī 317. – 319. pantu kvalifikācijās u.c., attiecīgā aspektā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 22:59

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

VID

03.08.2019. 21:43

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti.

Atbildēt

pilsonis

03.08.2019. 21:40

Skaidrs ir viens- pie varas esošie ir notrallinājuši visu valsts naudu, budžetā katastrofāli trūkst naudas ierēdņu tēriņiem, tāpēc ir jāaptīra visi citi, kas nav savējie un kam kaut kas vēl ir palicis.

Atbildēt

Hm

03.08.2019. 20:29

»

patiesībā

Jebkurš normāls cilvēks - atšķirībā no tevis, kā izrādās - ir spējīgs precīzi izlasīt un elementāri apjēgt skaidri un nepārprotami uzrakstīto, ka konkrētajā gadījumā runa ir par "saimniecisko (nodokļu nemaksāšanas u.t.t.) lietu", kura ir tikusi apzināti pretlikumīgi "sashēmota" jau pirms vairāk kā 10...


SHĒMA definīcija Latviešu valodā:

SHĒMA
SIEVIEŠU DZIMTE

1
Rasējums, zīmējums, kurā nosacīti attēlota (piem., priekšmeta, iekārtas, ierīces vai to daļu) uzbūve, izvietojums, sakarības.
Ierīces shēma
Agregāta darbības shēma
2
Uzmetums, vienkāršots (priekšmeta, procesa vai parādības) attēlojums. Ko juridiski nozīmē shēmot un sashēmot?

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 19:20

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


Visnotaļ interesanti un arī gana lietderīgi būtu ievērtēt pietiekami pārliecinošus pierādījumus tam, kā šādi apgalvojumi ir pienācīgi pamatoti, tostarp ar kaut vai pašiem niecīgākajiem "taustāmiem" rezultātiem. Jo, kā ir sacīts - "gudri" *irst NAV malku cirst!" ;)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 16:27

»

Varētu padomāt ka viņi grib

Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt...


šo visu sagvelzis tipisks "židcionistu sazvērestības teorijas" totāli traumēts zombijs. :D

Nu protams, lai tā nebūtu psihopatoloģija, ir jāārstējas, jāārstējas un vēlreiz jāārstējas...

Atbildēt

Varētu padomāt ka viņi grib

03.08.2019. 15:57

»

varētu padomāt, ka

pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli...


Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt!
Un nav ko gvelzt to krievzidisko propogandu, ka rietumi tā grib un tāpēc tā ir.
Krievijas žīdi, Krievijas cionisti pret rietumu žīdiem, šie divi tēli nav savienojami pat! Tas ir kā melnu ar baltu nolikt blakus un teikt ka ir viena krāsa.
Ja cilvēki paši neprasa pēc palīdzības, tad palīdzība arī netiks sniegta. Jo nezin viņi nemaz ka vajag palīdzību šim cilvēkam. Tas taču ir tikai loģiski.

Un tad kāpēc Zdanoka, visa tā Krievijas žļura kā aprakuši ar putām uz lūpām bļauj starptautiski vien kur tik iespējām?
Nu protams ka tā nav. Ir jāraksta, jāraksta un vēlreiz jāraksta...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 15:09

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli" tieši tāda "ķēķa tiesiskuma" metastāze, kāda nu jau 30 gadus "ilgtspējīgi" parazītiski agonē arī šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī"?! Cik aizkustinoši naivi (un bezcerīgi muļķīgi), patiešām...

Atbildēt

Genocīdā mirsosa tauta

03.08.2019. 14:23

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies.

Pareizāk ir ja katrs, katrs latviešu tautas cilvēks, ko raksta šeit par Varas Valsts Latvijas izdarītajiem noziegumiem pret cilvēkiem. Šie cilvēki rakstītu Sūdzību, Protestu, palīdzības pieprasīšanas.. Ārvalstu Valstu Valdībām. Tai pašai Vācijai, Lielbritānijai it īpaši šinī momentā kad viņa stājas ārā no ES. Francijai, Polijai, Lietuvai, un tai pašai ASV. Jo reāli viņi nezin kas notiek Latvijā. Viņi nezin kā tādi Bordāni ir visi Latvijas tiesneši-pēc sava ģīmja un līdzības. Noziedzīgā Pleskavas ceļa banda, bet kas viņi ir lai izspiež paši spriedeji tur. Galvenais ir rakstīt un prasīt palīdzību pasaulei. Pasaules sabiedrībai. Un rakstīt individuāli. Tieši individuāli nevi kolektīvi, vai apvienojoties kaut kādas tur biedrības. Ja individuāli tiek rakstītas milzum daudz sūdzību un palīgā saucienu, tad patiešām var būt kaut kad nākotnē Vācija var atsūtīt uz Latviju savu tiesnešu darba grupu, lai likvidētu bez tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 14:08

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Iepriekš (02.08.2019. 18:58) publiskotajā viedoklī ir runa tieši par tādu gadījumu, saistībā ar VID.
Zināmā izpratnē / izpausmē juridiski un pēc būtības tieši šis precedents ir patiešām unikāls.

Atbildēt

Genocids

03.08.2019. 13:58

Ja šāda rakstura spriedumi tiesu, ka arī Valdības noteiktas algas par minimumu, minimālais izdzīvošanas slieksnis, nodokļi tik augsti, lieli, ka nevar samaksāt. Sistemātiski ar Valsts Varu tiek piemērots un realizēts. Šie atgadījumi nav vienreizēja rakstura. Sistemātiski un tas atbilst juridiskajām prasībām par genocīdu.
Fašistiskā Valsts Vara veic genocīdu tautas.

Atbildēt

Genocīds

03.08.2019. 13:53

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Genocīds. Genocīds pret tautu tas saucas! Vara Latvijas izdara Genocīdu pārvaldāmās tautas. Izdara Noziegumu pret Cilvēci.

Bet kā ar viņiem cīnīties, es par piemēru nezinu!? Varbūt kāds zin?

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 13:49

»

nu ja

Tavam aprakstam, kas tā persona nav bijusi, precīzi atbilst narkotiku tirgonis no Tomsona ielas


Jebkurš normāls cilvēks - atšķirībā no tevis, kā izrādās - ir spējīgs precīzi izlasīt un elementāri apjēgt skaidri un nepārprotami uzrakstīto, ka konkrētajā gadījumā runa ir par "saimniecisko (nodokļu nemaksāšanas u.t.t.) lietu", kura ir tikusi apzināti pretlikumīgi "sashēmota" jau pirms vairāk kā 10 (!!!) gadiem un tiek apzināti pretlikumīgi "shēmota" vēl joprojām (vismaz pagaidām), un kuras ietvaros manis aprakstītā persona NEKAD NAV BIJUSI un arī pašreiz NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS SUBJEKTS.

P.S. Kas arī bija jāpierāda - MUĻĶU zeme rullē, kā pa šķidriem cūklopu mēsliem.

Atbildēt

Par pērlēm

03.08.2019. 12:47

»

Baldones namiņa pērles

Baldones namiņa pērles VID lietās...


Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē

Atbildēt

Taisnība

03.08.2019. 12:14

https://nra.lv/vakara-zinas/288147-vakara-zinas-apcietina-miljonara-krumina-radinieku.htm

Tad lūk arī patiesais atrisinājums visiem šiem rakstiem.

Atbildēt

Baldones namiņa pērles

03.08.2019. 11:50

Baldones namiņa pērles VID lietās:
1. Ienākuma nav, bet ienākuma nodoklis ir. Kur ņemsiet naudu nodoklim, nav mūsu problēma.
2019.gada 17.maija rajona tiesas spriedums
Tiesnese Ilze Andruškina

2. Ienākuma nodokļa maksātājs ir nevis nekustama īpašuma pārvaldnieks, kurš guvis ienākumu, bet gan īpašnieks, kurš ienākumu nav guvis.
2019.gada 11.jūlija apgabaltiesas spriedums
Tiesneses: Linda Vīnkalna, Inga Juhņeviča-Knoka un Laura Konošonoka

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2019. 00:26

>nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata >tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par >piemēru.

23 nelikumīgi mūsdienu spriedumi -

1) pirmā 2017.gada 7.aprīlī
Baldones ielas namiņā
"tiesnese"
Aiga Putniņa
pieņēma spriedumu,
kur pretēji likumam un
Latvijai obligātajiem
Eiropas Cilvēktiesību tiesas
spriedumiem, uzrakstīts -

vispārīgi policijas darbiniekam ir likumīgas tiesības aizturēt personu, lai pārtrauktu administratīvo pārkāpumu, kad ir
izlietoti citi ietekmēšanas līdzekļi.
Turklāt tas nav izprotams tikai tādā veidā, ka tā rezultātā visos gadījumos persona obligāti ir atzīstama par vainīgu un
saucama pie administratīvās atbildības. Aizturēšana var tikt īstenota arī tajos gadījumos, kad ir pietiekami objektīvs pamats policijai iejaukties un dziļāk
noskaidrot lietas apstākļus, tādējādi novēršot ! iespējamo likumpārkāpumu. Pretējā gadījumā policija nespētu pilnvērtīgi nodrošināt sabiedrisko kārtību un
drošību.

Precīzāk - netika pierādītas
PAMATOTAS aizdomas.

Pēc tam namiņš ir šo tiražējis 22 citos spriedumos.

Atbildēt

Krimināllietas realas

02.08.2019. 19:46

http://procesilatvija.lv/lv/mans-viedoklis/saulvedis-varpins-kadam-ir-izdevigi-ka-izmeklesana-nolaista-tik-zema-limeni/

http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

https://nra.lv/latvija/politika/71353-advokats-saulvedis-varpins-cilveks-latvijas-valstij-nav-vertiba.htm

http://old.puaro.lv/lv/puaro/kononovs-par-drosibas-policiju-cik-to-var-to-bandu-pagonos-ciest

Reālas lietas! Auditu var veikt kaut vai rīt sākt! Vācijas vai Lielbritānijas tiesneši, pat izlasot tikai Spriedumos un Sūdzības apelāciju advokātu, Vācijas tiesnesis no beņķa no gāzīsies vai konvulsijas, vai pateiks ka viltojums ar safabricesanu ir noticis. Pat nelasot visu krimināllietas materiālu. Tikai Spriedumus tiesas, kuri ir absurdi, pretlogiski, pat cilvēkam kam nav juridisko zināšanu. Bet juridiski tie ir pretlikumīgi un prettiesiski. Klaji noziedzīgi!!!
Bordanam gatavs darba materiāls un iesēdināt pašus tiesnešus kas gatavojusi šos Spriedumus.
Bordān!!!! Uz priekšu, sāc strādāt tautas labā un pret noziedzīgo Valsts Varu, pārvaldi!

Atbildēt

patiesībā

02.08.2019. 19:03

»

Garāmejot

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem


Nevis tikai daudziem, bet VISIEM aktuāla tēma. Tieši tāpat kā politekonomiskā emigrācija - ja ne personīgi pašiem, tad vismaz saistībā ar tuviniekiem un draugiem pavisam noteikti.

Atbildēt

patiesībā

02.08.2019. 18:58

»

Godīgajiem pantus nešuj! Vai varbūt tev šķiet, ka PVN shēmotājs un aplokšņu algu maksātājs ir godīgais


Tieši pretēji, diemžēl – "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ parazitējošie "atbildīgie" šinderi klaji pretlikumīgi shēmo rupji falsificētas "saimnieciskās lietas" un pantus "šuj" jebkuriem izvēlētajiem "izstrādes figurantiem" – pilnīgi VISIEM un "dzīvās rindas kārtībā", tostarp arī Godīgajiem.

Piemēra pēc - personīgi man (arī, t.sk.) ir zināma konkrēta apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (par nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.), kurā juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku (kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona", līdz ar to – NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts) ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 10 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

MUĻĶU zeme rullē, kā pa šķidriem cūklopu mēsliem, krampjaini agonējot pašiznīcības pēdējā stadijā.

Atbildēt

tipiska

02.08.2019. 18:36

»

vispār

Visskaļāk brēc un visvairāk žēlojas tie, kas ZIN ka IR VAINĪGI


trula lumpenfilozofija, komplektā ar klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" murgiem.

Atbildēt

Garāmejot

02.08.2019. 18:13

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem

Atbildēt

Doma pārdomām

02.08.2019. 16:10

Tieslietu ministrs Bordāna kungs startējis ar jaunu iniciatīvu – uztaisīt spectiesas finanšu lietām. Lai būtu tā, ka ir ikurāt septiņi tiesneši (un tiem tiks uzbūvēta jauna institūcija), pie kuriem nonāk visas sarežģītās lietas par lielām summām. Būšot kompetenti un, galvenais, ātri. Tātad tāda kā semjorka, kādreiz ļoti operatīvo troiku ātrdarbības iedvesmota.
/M.Bendiks/

Atbildēt

Trauksmes cēlājs

02.08.2019. 15:16

Cik atmiņa nāk,tad vienīgais cilvēks no Latvijas, kas ir runājis reālas lietas, sniedzot gan pierādījumus, paskaidrojumus juridiskā formā, cilvēks kurš nav tirgus tantes līmenī, bet gan prokurors bijušais, amatpersona valsts bijusi, Saulvedis Vārpiņš. Šobrīd advokāts laikam. Viņa rakstus var atrast internetā par Latvijas tiesu sistēmu un tās degradāciju.
Un arī viņš neko nesasniedza. Viss no klusa un aizmirsts jau ir.
Bet Bordāns pieprasot īstenot Auditu, pat nepateica nevienu lietu, nevienu tiesas Spriedumu prettiesisku un pretlikumīgu! Nevienu pašu. Par Jurašu nav tiešas sprieduma. Kad būs tad varēs runāt par šo spriedumu.
Sandra Briķe tiesnese bija šā tas pats. Nevienu pašu spriedumu, nevienu lietu viņa nav piesaukusi kā prettiesisku un pretlikumīgu! Gluži kā Bordāns ka viss ir slikti, bet nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par piemēru.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2019. 14:36

1. Tiesa reāli atbrīvo no nodevas
"mazturīgus" cilvēkus.

2. Augstākā tiesa neprot rakstīt -
datorā neprot ielikt tukšumus pēc punktiem!

Skolēniem jau nu katrā ziņā bija jāzina (K. Torgāns)

Atbildēt

Paija- 11:04, 11:10

02.08.2019. 13:25

piekrītu Jums, ka LIKUMI netiek piemeroti, jo pastav sarunāšanas maksla starp advokatu un tiesnesi, kuraipusei advokāts vairāk nodrošināts ar blatiem un pazīšanos, tā puse arī vinnē.
atrakstiet man uz e-pastu konkrētus piemērus, kā tika pārkāpti likumi spriedumos, bet ar konkrētiem faktiem, ļoti interesē shēmas, kā krāpj cilvēkus, apejot likumus. arī man ir konkrēti piemēri, kad cilvēki advokātu - tiesnešu sarunāšanas mākslas dēļ ir piedzīvojuši nelikumīgus un prettiesiskus lēmumus.

jautājums superaktuāls : kā tiesās var cīnīties ar blatu sistēmu, ja tiesnesis melo, sagroza faktu.

Fakts, ka tiesnesim tiek pieteikts noraidījums likumā noteiktā kārtībā un tiesnesis pats par sevi (atstatīties no lietas vai neatstatīties no lietas) pieņem lēmumu ABSURDS un NELOĢISKS. Kas tādu likuma normu iestradajis, ka tiesnesis pats par sevi pieņem noraidījuma lēmumu...

parastajai tautai advokātu pakalpojumi un valsts nodevu samaksas nav samaksājamas tādējādi valda beztiesiskums... tas ir absurds, ka cilvēkam, lai panāktu , ka tiek ievērots likums, - ir jāmaksā valsts nodeva prasības pieteikumam !!!

Atbildēt

Prezidents no pils Levits Egils. Nācijas onkulis.

02.08.2019. 13:10

Bauri aptrakusie. Traka tauta!
Es bij galvenais Tiesnesis no Latvijas izvirzīts Starptautiskajā arēnā! 20 gadus biju Tiesnesis! Eiropā, Strasbūrā, galvenajā Eiropas Tiesā! Un jūs te bļaustās, rej par muuus ties nelabu!!! Tais. Divdesmit gadus bija viss labi un tagad slīkt kluv!!! Maitas tādi. Nu pagaidiet. Es jums dos tādus nodokļus, tādas klaušas, ka nebūs laika jums domāt un kaut ko vēl skricelet te internet.

Bordans labs puika!! Mācieties no sava ministra tieslietu. Mācieties priekšzīmi no viņa, jo dzīvojat demokrātiskā, neatkarīga, tiesiskā Valstī Latvijā!! Bordans nāca pie prāta un atcēla Auditu Tiesu!!! Jo ja ne atceltu, tad tak traks būtu, jāliek slimnīcā Tvaika iela, zāles jādzer. Psihs. Lai iebilstu pret Latvijas Tiesu Varu-kas ir neatkarīga, demokrātiska, brīva un tiesiskā. Tik tiesiska kāda nav nekur citur pasaulē. Pat ASV nav! Bet jums latviešiem vēl slikti!! Maitas tādi!!!

Atbildēt

Dievs

02.08.2019. 12:55

»

N

Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā


Neko viņa ne cietīs. Jo šeit ir elle, kur nav dieva varas nekādas.
Ciest šī tiesnese var tikai no Tevis. No Tevis paša! Ja novākt esi viņu piebraucam pie savas mājas, vakarā un salaužot viņai ar mietu jeb metāla smagu rungu, teiksim abas kājas, rokas, ribas, bet tā lai dzīvā paliek pēc iespējas, bet krople fiziska. Tad viņa gan dabūs ciest. Savādāk nekā. To jau viņa grīb, lai Tu pakļautos uz dievu, ka atnāks kāds cits un sodīs Tava vietā!

Esam tikai mēs un mūsu rīcībā, darbi-kas izraisa sekas, notikumus.

Tas ir šinī pasaulē. Un pēc nāves viņa arī necietīs. Jo viņa pa taisno dosies uz elli, uz turieni no kurienes viņa ir nākusi. Pie saimnieka savā un rādītāja. Pie Velna. Kāpēc lai viņa no tā ciestu. Viņa raduši tādu dzīvi dzīvot, radot citiem ciešanas. Tieši otrādi viņa elle būs nevis kā šeit prasta tiesnese, bet galvenā par Spīdzināšanas lietām, pilnīgi iespējams...

Atbildēt

V

02.08.2019. 12:35

»

Ferdinands

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu


Par ļaunumu, mazvērtības kompleksu un to ietekmi uz pieņemtajiem lēmumiem.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 12:15

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu?

Atbildēt

N

02.08.2019. 12:14

»

VB

Piekrītu! Bet žēl arī to tiesnesi - viņa gan jau, ka neapzinās, ka VISS nāk arī atpakaļ. Pie kam, šajā pat dzīvē, varat man ticēt


Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 12:12

Pamatojums, protams, katastrofāls. Tiešā tekstā paziņots, ka frukts "pakļuvis zem kampaņas". Tas ož pēc CCCP.

Atbildēt

Ministrs Tieslietu

02.08.2019. 11:43

Boradans ir atteicies no Audita veikšanas Tieslietās. Protams, tas nav nekāds pārsteigums. Visi Latvijas tiesneši ir sataisījuši tūkstošiem pretlikumīgu un prettiesisku spriedumu! Tūkstošiem.

Ja notiktu šāds Audits, bet neatkarīgs protams, teiksim Vācijas Valsts palīdzības Akts brīvas gribas,Tiesiskuma atjaunošanai Latvijā. Un telefons, e-pasts kur cilvēki Upuri šis krievlatvijas sūtītu savu lietu, apskatei. Atklātos šaušalīgs skats. Visi, pilnīgi visi tiesneši Latvijas būtu ne tikai atlaizami no darba, bet apcietinami momentāni uz vietas. Un ne jau par noziegumiem izdarītiem ne hronoloģiski. Bet gan sistemātiski, apzināti. Un tas ir noziegumi Genocīda. Latvijas tieslietu sistēmā veic Genocīdu pret tautu. Valsts Vara, pārvaldē to izdara. Ko tas nozīmētu?? Eiropas Savienības Valstī un NATO Valstī notiek Genocīda rakstura un apjoma noziegumi pret Cilvēci! 1 jautājums! Ko teiks Krievija!? KO TEIKS Putins? Nu šāds audits nav pieļaujams, pat Rietumu pasaules intereses. Tāpēc Latvijā nekas nemainīsies.

Atbildēt

Eiropas prakse.

02.08.2019. 11:28

Vācijā, Anglijā vai Francijā šis cilvēks kas bija atradis iespēju ka no uzņēmējdarbības iegūt vairāk peļņas apejot un nesamaksājot nodokli. Tur viņu sodītu protams ar naudassodu. Ar adekvātu sodu. Apskatot viņa ienākumus, uzkrājumus un piemērotu tādu Sodu-kuru viņš ir spējīgs nomaksāt.
Šitā Valsts krievu viņam piespiedīs tādus sodus ar mantas konfiskācija am, ka parāda būs Valstij vēl..

Un 2 lieta, pati galvenā. Rietumu Valsis viņu cietumā protams neliktu. Bet Valsts Vara, pārvaldē automātiski noreaģēt-lai vairāk nekad nebūtu nevienam iespējams tāda veida apiet nodokļu nomaksu. Viņi likvidētu sakne šo iespēju tanī shēmā, ka vairāk, turpmāk nebūtu nekas iespējams tāda veida.

Bet šinī kriev Latvija viss ir tieši otrādi. PVN izzaga tie "biznesmeņi kas bija šis Valsts Drošības aģenti ietekmes. Stukaci vēl viņus sauc. Jeb pati Valsts apzaga sevi, ja tā var teikt...

Bez tiesiskums!! Tiesiskuma neievērošana. Jā, protams, var teikt neizdarīet likumpārkāpumus un jūs cilvēkus neliks cietumā. Var tādu saukli teikt ar putām uz lūpām. Un tā ir patiesība. Tikai nepilna patiesībā. Bez tiesiskā Valsti ir cietumu daudz un klāt tie jābūvē. Kas tur ir ar to Liepājas cietumu? Vai būvniecība jau ir uzsākta?
Un cik bija cietumos pasedejusu cilvēku Psrs laikos? Katrs 5 vīrietis? Tagad laikam šis skaitlis Latvijā atkal sāk tuvoties katram 5. Bulcinzagli, uzņēmēji, narkomāni ar drebosam rokām, dzērāji pagiraini, bomzi zagļi ievārījuma burciņu... Bet Parex Bankas, Liepājas metalurga, PVN aplaupīšana plānota ar VDD un izdarīta, Lembergs, un un.. Tie jau nesēdēs.

Atbildēt

Paijai vēl

02.08.2019. 11:10

Skarbākais ir tas, la Latvijas likumu maiņu varētu veikt juristi, bet tie šobrīd ir ieinteresēti pie beztiesiskuma valstī, jo ikviens, kurš sakarās ar šo vajadzību ir spiests maksāt daudz un ilgi. Kas notiktu, ja jebkuru lietu izspriestu gada laikā 3 instancēs, kā tas piemēram ir Lielbritānijā? Kurš jurists vai advokāts vēlas samazināt savus ienākumus? Neviens! Tāpēc ilgtermiņā Latvijā nekādi uzlabojumi nabv gaidāmi tiesiskuma sakārtošanā. Vai iedomājaties ārstu, kurš jums akūtas slimības gadījumā saka, atnākiet pēc pusgada un pēc tam pasaka- tomēr nāciet vēl pēc pusgada?

Atbildēt

Paijai

02.08.2019. 11:04

Paija - Paijai 14:15
Latvijā nav un nedarbojas likumi. Ulmaņlaika diktatūras civillikums atgādina raiņa dzeju - viens pants runā pretī citam, pat viena panta punkti un apakšpunkti runā preti viens otram. Ja viens pants ko aizliedz, tad 3 citi pasaka tomēr, ka drīkst! Nav korelācijas starp speciālajiem likumiem, NEVIENS ierēdnis vai tiesnesis NEATBILD par pretlikumīgu lēmumu pieņemšanu! Neviens un NEKAD! Tāpēc arī saviem augstskolas studentiem iesaku izvēlēties nākotnes riskus ar dzīvi valstī, kurā nav tiesiskums un nav likumu! Man ir reāli piemēri , ka Latvijā likumi un tiesas nedarbojas! Dzīve ir skaista un nekas nav stulbāks, kā sabojāt veselību gadiem mēģinot pierādīt ka balts nav melns Latvijā! Tāpēc arī emigrācija turpinās, investori un uzņēmēji mūk no šis valsts.

Atbildēt

jaajaa

02.08.2019. 10:21

»

Galvenais iebiedēt

Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora


..."bezkompromisa tiesnesim" ir pilnīgi vienalga, vai viņš strādā ASV, Latvijā vai Ziemeļkorejā...izlasa likumu un saskaņā ar to pieņem lēmumu...tiesnesis nav likumdevējs...a šitās atkal izskatās pēc Latvijā bieži sastopamajām vārsmām, kurām ar likumu būtību nav nekāda sakara...:)

Atbildēt

02.08.2019. 09:37

»

Godīgajiem pantus nešuj! Vai varbūt tev šķiet, ka PVN shēmotājs un aplokšņu algu maksātājs ir godīgais


Shēmošana vispirms jāpierāda. Apcietinājums nav sods, to atļauts piemerot tikai, ja absolūti nepieciešams. Izņemot “aktuālo vajadzību” atskaitīties moneyvalam, ir kāda vēl nepieciešamība pirms tiesas šādus turēt cietumā?

Atbildēt

Galvenais iebiedēt

02.08.2019. 09:29

»

Ego

Reālā lietā. Var redzēt, kā rakstu sagatavojis aizstāvis. Visus šādus "parastad izvairīšanās no nodokļu nomaksas" jāliek cietumā. Pieraduši, ka var kāst valstī, un par to nekā nav. Kaponi arī par parastiem nodokļiem iesēdināja


Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...