Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fedgrams

10.12.2014. 10:33

pilnīgi neuzticos skotijas tiesām tur visi ir korumpēti bez sirds apziņas un latviskās stājas droši ...

Atbildēt

fedgrams

10.12.2014. 10:33

»

Patiesība

Ja vari pierādi braucam uz Uzbekistānu


pilnīgi neuzticos skotijas tiesām tur visi ir korumpēti bez sirds apziņas un latviskās stājas droši ...

Atbildēt

dengis

09.12.2014. 21:03

paudīšu dzimtās pāsmāju tiesas tomēr izcili godīgākas tām jādot piemēram bauskai iedot lai novērtē ...

Atbildēt

dengis

09.12.2014. 21:03

»

Loģika

Uldi Jums policija diez vai palīdzēs tur valda citi spēles noteikumi. Gulams Muhameds Ali to sen ir sapratis


paudīšu dzimtās pāsmāju tiesas tomēr izcili godīgākas tām jādot piemēram bauskai iedot lai novērtē ...

Atbildēt

Viktors Čevers

09.12.2014. 19:04

Didziz Mežavilks, ENAP operativais darbinieks un viņa brālis Mārcis Mežavilks, Rīgas centra rajona iecirkņa priekšnieks, sadarbojas ar Guļamu Gulami, caur starpnikiem: Genadiju Rižnikovu un Oskaru Ruču, kuri savukārt ir Ivana Haritonova tuvākie draugi.

Atbildēt

Patiesība

09.12.2014. 16:57

Ja vari pierādi braucam uz Uzbekistānu.
Tev jau Skotijā ierādīja vietu un azvēra muti.Ja runā un raksti patiesību pierādi kad pēdējo reiz biji Uzbekistānā!

Atbildēt

Uldis Skudra

09.12.2014. 15:29

»

Ptiesība

Kompromats.lv ir Skudras un viņa varzas līmeņa internet vietne. Ja tu tik skaļi kliedz, ka esi uzbeku pilsoņu pārstāvis, tad kāpēc nevari braukt uz Uzbekistānu. Tu nevari, jo esi krāpnieks un visi to zin, tevi Uzbekistānā uzreiz iesēdinās. Tu šeit vari visiem melot. Tavu līdzdalībnieku Borisu Raimicheru...


Argumenti un Fakti, Reider, ????, Jāni, Patiesība, Oskar vai kā Jūs tur pareizi godāt? Pats Jūs personīgi nepazīstu, un labi varbūt ir, taču jūsu komentāri satur mani nomelnojošu informāciju, kas neatbilst patiesībai. Iesaku neslēpties zem dažādiem segvārdiem, lai es varētu izmantot savas likumā paredzētās tiesības, un vērsties pret Jums personīgi tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.
Papīrs jau pacieš visu, bet par saviem vārdiem vajadzētu atbildēt.
Apgalvojumi, ka es nevaru braukt uz Uzbekistānu neatbilst patiesībai, vismaz man tādas informācijas nav, un man nav paziņots, ka es būtu tur kādos sarakstos. Policija mani nav aicinājusi saistībā ar Jūsu minētajiem - man piedēvētajiem noziegumiem, tātad esat labāk informēts nekā es. Ir gluži otrādi, ka tiešām palīdzu cietušajiem uzbeku investoriem, ko daru diezgan atklāti, nevis slēpjoties zem nesaprotamiem segvārdiem.

Atbildēt

šie nopirka Liepājas metalurgu?

09.12.2014. 13:17

Попыткой рейдерского захвата столичного машиностроительного предприятия "АТЕК" руководят собственники крупнейшего холдинга Украины "КВВ Групп", специализирующегося на сборе и переработке металлолома.
---
Недавно, в СМИ просочилась информация, компрометирующая "КВВ Групп". В частности, как сообщает портал ОРД-02, владельцы "КВВ Групп" создали в Украине разветвленную сеть "конвертационных" центров, с помощью которых, начиная с 2009 года, предприятия холдинга уклоняются от уплаты налогов. Лишь в 2009 году, по информации портала, "КВВ Групп" нанес ущерб государственному бюджету в сумме 1 млрд грн.

Кроме того, по информации издания, собственники "КВВ Групп" ранее привлекались к уголовной ответственности, а некоторые из них входили в состав организованной преступной группировки "Антошкина". Источник: http://censor.net.ua/n315578

Atbildēt

Ptiesība

09.12.2014. 13:08

Kompromats.lv ir Skudras un viņa varzas līmeņa internet vietne. Ja tu tik skaļi kliedz, ka esi uzbeku pilsoņu pārstāvis, tad kāpēc nevari braukt uz Uzbekistānu. Tu nevari, jo esi krāpnieks un visi to zin, tevi Uzbekistānā uzreiz iesēdinās. Tu šeit vari visiem melot. Tavu līdzdalībnieku Borisu Raimicheru jau mēklē Vācijā un Uzbekistānā, drīz pienāks arī tava kārta Skudra!

Atbildēt

?????

09.12.2014. 11:30

Kā tad sanāk, ka U.Skudra sniedzot iesniegumus policijā par reiderismu pats ir izrādījies tas reiders?

Atbildēt

Reiders

09.12.2014. 11:06

Izskatās ka Uldis ir atmaskots un āra ir izlīdusi patiesība par viņa patiesajiem merķiem reiderisma shēmā.

Atbildēt

Argumeni & Fakti

09.12.2014. 10:59

Parādi, kur tu esi investējis, kaut vienu objektu un kādas investīcijas bijušas. Pasaki Uldi, kur ir tava darba vieta no 2007 līdz 2014 gadam. Izņemot naudas atmazgāšanu neko citu neēsi darījis. Policija arī veic izmeklēšanu par tavām darbībām naudas atmazgāšanā. Tu ļoti labi zini, kas tie par investoriem un kā investori tie ir.

Atbildēt

Mailo

09.12.2014. 10:55

Cik noprotams, tad policija šos uzsāktos kriminalprocesus izbeigs?

Atbildēt

Zinātājs

09.12.2014. 10:09

»

ARGUMENTI & FAKTI

Skotijas policijas departaments tā pat kā Skotijas Karaliskā tiesa aizsūtīja Skudru d....., jo saprata par Skudras un viņu advokāti no latvijas ir afēristi.Skotijas Tiesa un policija precīzi noteica, ka iesniegtie dokumenti no uzbeku pilsoņiem ir falsifikācija un veikta afērista Skudras un Borisa Raimichera...


Diemžēl jūsu komentārs neliecina nedz par argumentiem, nedz arī par faktiem. Nevaru saprast, ko vairāk apbrīnot, Gulami spēju saviem pakalpiņiem iestāstīt vēlamo par reālo, vai arī Jūsu muļķību? P.s. Ir ļoti manāma Jūsu personīgā nepatika pret uzņēmēju Skudras kungu, kurš cik noprotu pārstāv cietušos investorus. P.s.2. Cik saprotams no publikācijām, tad tieši Gulami ir atzīts par aizdomās turamo kriminālprocesā par viesnīcu pretlikumīgu pārņemšanu - nozgšanu.

Atbildēt

ARGUMENTI & FAKTI

09.12.2014. 09:24

Skotijas policijas departaments tā pat kā Skotijas Karaliskā tiesa aizsūtīja Skudru d....., jo saprata par Skudras un viņu advokāti no latvijas ir afēristi.Skotijas Tiesa un policija precīzi noteica, ka iesniegtie dokumenti no uzbeku pilsoņiem ir falsifikācija un veikta afērista Skudras un Borisa Raimichera rokām. Dižais biznesmeni Skudra aizver muti un sēdi savā Lielvārdē un zāģē dēļus gaterī.

Atbildēt

Beigas

08.12.2014. 23:34

Manuprat Uldim plinte ir jāmet krūmos jo cīņa izskatās ir galā, tāds būtu pareizais risinājums.

Atbildēt

31.decembris

08.12.2014. 22:58

Uldiņ, turies! Diemžēl cerības uz ātru risinājumu mūsu valstiņā vari atmest. Policijas kompetence protams arī "visaugstākajā" līmenī - uz apzagto skatās vai tik viņš pats nav vainīgs. Cik gadus vajag, lai pārbaudītu dokumentu autentiskumu? Manuprāt dokumentu tehniskā un parakstu ekspertīze varētu ilgt maksimums 6 mēnešu. Zinot, ka tā bēda velkas nu jau labu laiciņu, tad jautājums vai vispār šīs ekspertīzes ir nozīmētas?

Atbildēt

Loģika

08.12.2014. 22:34

Uldi Jums policija diez vai palīdzēs tur valda citi spēles noteikumi. Gulams Muhameds Ali to sen ir sapratis.

Atbildēt

Uldis Skudra

08.12.2014. 22:20

»

Tiesiskums

Uldim Skudram vienam nekad neuzveikt vareno un specīgo Gulami Muhamedu Ali, tas vienkārši nav iespējams. Uldim jāmeklē sabiedrotie vai jābūt patiesajam īpašnieku pārstāvim


Apgalvojums, ka jābūt patiesajam īpašnieku pārstāvim, izskatās pēc apgalvojuma ka neesmu. Vai ir fakti un pierādījumi? Tad droši uz policiju!

Atbildēt

Tiesiskums

08.12.2014. 22:08

Uldim Skudram vienam nekad neuzveikt vareno un specīgo Gulami Muhamedu Ali, tas vienkārši nav iespējams. Uldim jāmeklē sabiedrotie vai jābūt patiesajam īpašnieku pārstāvim.

Atbildēt

tas skan labi

08.12.2014. 21:59

""Viņi paziņojuši, ka noziedzīgs grupējums, kuru vada Pietiek

Atbildēt

to uldis skudra

08.12.2014. 21:46

kompitence - ģeniāls formulējums :)

Atbildēt

Uldis Skudra

08.12.2014. 21:39

Nekad neesmu bijis Gulama Mohammada Gulami darbinieks. Lūdzu nekavējoties atsaukt šo apkaunojošo informāciju! Ja PIetiek.com vēlētos uzzināt precīzāku informāciju par šo tiesvedību, tad tā nebūtu problēma. P.s. Skotijā šo lietu skatīja komercstrīdu tiesa, kas gluži nav tā vieta, kurā tiek skatīti jautājumi par kriminālnoziegumiem - dokumentu viltošanu un uzņēmumu nelikumīgu pārņemšanu. Lai būtu pavisam godīgi, tad tiesa atbrīvoja Gulami no šīs lietas kā atbildētāju, jo pieteicējam nebija iespēja uzturēt prasību ne no viņa atkarīgu iemeslu dēļ. Tā ir policijas kompitence, uz ko arī cietušie uzņēmēji liek lielas cerības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....