Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ina

03.10.2017. 00:35

Nu,tik briesmiiga bijusi taa Padomju Savieniiba, ka ljaava neuzticamai personai studeet zhurnaalistiku Riigaa un Maskavaa, peec tam shai pashai neuzticamai personai doties uz Zviedriju. Nu, pesec, cik briesmiiga valsts... Vai arii ?...
P.s. Man riebjas cilveeki, kas izeed bljodu un peec tam to piespljauj. Shii persona ir tieshi taada.

Atbildēt

Pārpratums

28.09.2017. 12:44

»

Pārpratums

"Man būtu bijusi iespēja piedzimt Dānijā, no kuras pēc kara (idiotiski)atgriezās mana mamma un vecvecāki. Tas bija muļķīgākais solis, kuru viņi varēja izdarīt. Ar tēti...(S.V.)" S.V. gadiem uzturētā doma atklāj "tārpu" pasos pamatos, jo nav jau mīlestības pret Latviju, tas beznoteikuma dzinējspēks. ...


P.S. Ilgu laiku S.V. tekstiem liku vienlīdzības zīmi ar demokrātijas augstiem standartiem un toleranci, saskatīju apliecinājumu tam, ka Latvija lēnām, bet "velkas" ārā no postpadomju murga.

Atbildēt

Pārpratums

28.09.2017. 12:39

"Man būtu bijusi iespēja piedzimt Dānijā, no kuras pēc kara (idiotiski)atgriezās mana mamma un vecvecāki. Tas bija muļķīgākais solis, kuru viņi varēja izdarīt. Ar tēti...(S.V.)" S.V. gadiem uzturētā doma atklāj "tārpu" pasos pamatos, jo nav jau mīlestības pret Latviju, tas beznoteikuma dzinējspēks. Bet, kas nav saprotams - kā cilvēks ar konkrēto pieredzi un bagāžu bez aizturēm elementāri var uzrakstīt tik klaji arogantu un aizskarosu teikumu.

Atbildēt

TYT

28.09.2017. 10:57

Tiešām nav? Un Olivera Everta skelets?

Atbildēt

sds

28.09.2017. 00:42

»

savējais

ja Veinberga nomelno Ģērmani, netiekot klāt dokumentiem, tad viņa ir zemiska. bet - ja viņa zina, ka Ģērmanim bijusi saistība ar vdk, tad jau pati būs bijusi organizācijā. kāda starpība, kurā valstī dzīvo


Veinberga nevis nomelnoja Ģērmani, bet gan minēja, ka Ģērmanis izplatījis baumas par viņu, lai gan par pašu Ģērmani stāstītas tādas pašas baumas.

Atbildēt

dārznieks

27.09.2017. 23:21

Skaists bojāts auglis.

Atbildēt

Edge

27.09.2017. 20:24

»

Lasītājs

Man būtu bijusi iespēja piedzimt arī Dānijā, no kuras pēc kara (idiotiski!) atgriezās mana mamma un vecvecāki. Tas bija muļķīgākais solis, kurus viņi varēja izdarīt. Ar tēti pēc tam to viņiem pārmetām diezgan regulāri...


Ja Veinberg u.c. nenodarbotos ar propagandu, tad, iespējams, pat Alvis Hermanis sāktu nodarboties ar kontr-propagandu. Pagaidām vēl LV elites vairākums turpina uzvesties kā "Nezinītis uz Mēness":
"Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis paudis izbrīnu par cilvēkiem, kuri uz visiem laikiem spēj pamest Latviju. Aplēsi par aizbraukušiem 200 000 cilvēkiem Hermanis vienkārši nesaprot." (Ieva, 30.08.2017.)

Atbildēt

Lasītājs

27.09.2017. 19:57

Man būtu bijusi iespēja piedzimt arī Dānijā, no kuras pēc kara (idiotiski!) atgriezās mana mamma un vecvecāki. Tas bija muļķīgākais solis, kurus viņi varēja izdarīt. Ar tēti pēc tam to viņiem pārmetām diezgan regulāri...

Kā var kaut ko tik dīvainu un nesakarīgu rakstīt? Ja viņi nebūtu atgriezušies, Jūsu vienkārši nebūtu, jo būtu izjaukta cēloņsakarību ķēde...

Atbildēt

Edge

27.09.2017. 17:49

»

jibiorio

Tu neko nejauc? Kāda ir tā netaisnība


"...kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi."
LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.
====================================================
Netaisnība ir tāda, ka 1991.g. ar F.Fukajamas starpniecību izziņotās "vēstures beigas" reāli nav iestājušās. Tagad Veinberg-Freiberg nekas cits neatliek, kā turpināt stāstīt savas pasaciņas. Nedod dievs, ja sāksies "4.atmoda", tad klāt būs Grantiņš ar LRTT un ASM sarakstu!

Atbildēt

Sandrai Andris

27.09.2017. 14:07

Cienu Jūs kā publicisti. Jūsu rakstu atzīmēju ar +. Bet. Ja tik daudz vārdu vajadzīgs, lai pierādītu savu taisnību, zūd ticamība, ka tāda ir...

Atbildēt

Edge

27.09.2017. 12:08

"Mērķējām komunismam, trāpījām tautai." A.Zinovjevs, sociologs, filosofs, loģiķis.
====================================================
Veinberg-Freiberg joprojām mērķē un šauj - un brīnās par aizvien pieaugošo sabiedrības reakciju.
Prātiņ, nāc mājās!
Pārdomām: “Mums pēcpadomju periodā sākotnēji meliorācija saistījās ar vārdu okupācija, un laikam tāpēc arī pēdējos 25 gadus par to netika runāts,” saka zemnieku saimniecības “Ezerlīči” īpašnieks Aivars Trons. ("Kad ūdens sāk smelties mutē,...." Lsm.lv)

Atbildēt

Edge

27.09.2017. 11:39

»

labi

Veinberga izgaismo Atmodas laika notikumus. Diemžēl, tie notika komunistu ideologu vadībā. To, protams, daudzu cilvēku prāts atsakās pieņemt, tomēr realitāte no tā nemainās


"Diemžēl" - tas nav kāds skaidrojums pat tirgus sieviņas līmenī, tas ir veids kā novērst uzmanību no kampēju un oligarhu īstenotās "valsts sagrābšanas" pēc 1991.g.
Bļaušanā par okupāciju un Rietumu vērtību bezjēgas slavināšanas aizsegā notika reāla cilvēku prātu aptumšošana. No malas (ārvalstīm) tas bija redzams ļoti skaidri:"... Eiropas starpvaldību programmas, Vašingtonas konsensa un neoliberālās skolas ekonomistu atbalstītas, dibināja sadarbību tieši ar postpadomju eliti. To plāns bija nevis attīstīt Latviju un tās kaimiņvalstis par neatkarīgām, patstāvīgām ražotājām, bet gan finansēt šo zemju tirdzniecisko un finansiālo atkarību no Eiropas. Īsi sakot, Latvija kļuva par EK upuri; Eiropas Komisijas bankas darīja visu, lai palīdzētu vietējiem kleptokrātiem un “saviem cilvēkiem” finansēt privatizāciju lielākoties uz ārējā parāda rēķina, neparūpējoties par to, kā šo parādu vēlāk atdot.
Ne jau to latvieši bija gaidījuši - ne uz to viņi bija cerējuši. Taču noticis ir tieši tā."
Maikls Hadsons&Džefrijs Somerss:Kā tas notika un ko darīt (Rīgas Laiks)

Atbildēt

ja, ja

27.09.2017. 11:20

»

kukū

viņas žurnalistika bija labi redzama Porziņģa gadījumā - tantiņa vispār nesaprata, kam un kāpēc jāmaksā apdrošināšana, bet viedoklis bija uzreiz. lēti, Sandra, lēti


Tu noteikti esi no tiem, kurš pats nodokļus nemaksā. Ja cilvēks smagi strādā un maksā, tad likumsakarīgs ir jautājums "kur tērē manu samaksāto?". Man nav iebildumu, ka tika maksāts, un nav arī iebildumu, ja tiek atgādināts, ka varēja arī nemaksāt.

Atbildēt

labi

27.09.2017. 11:16

Veinberga izgaismo Atmodas laika notikumus. Diemžēl, tie notika komunistu ideologu vadībā. To, protams, daudzu cilvēku prāts atsakās pieņemt, tomēr realitāte no tā nemainās.

Atbildēt

nu ko

27.09.2017. 11:13

»

DD1

Pirms šī raksta bija simpātijas pret Veinbergu. Labāk nebūtu rakstījusi šo. Ģērmaņa nomelnošana visu izsaka...


Ģērmanis kā vēsturnieks nav vēsturnieks. Viņa glorificēšana šajā jomā ir nepamatota. Slavenajā grāmatā "Latviešu piedzīvojumi" ir ļoti daudz vēstures kļūdu. Spriedumiem par citām viņa darbības jomām man trūkst informācijas.

Atbildēt

DD1

27.09.2017. 08:24

»

solī

Pilnīgi pareizi - līķa nav, bet pamatīgs ģindenis(PSRS),vismaz dinozaura lielumā, gan. Nav jāpūš pīlītes, lielākā daļa dzīvojām krievu laikos un it labi atpazīstam šis plinšu sievas un karjeristes


Bez skeleta skapī jau nu neiztikt, jo krievu laikā nevienu, kas nebija aģents, neizlaida no PSRS (izņēmums - ebreji). Pilnīgi droši.

Atbildēt

fans

27.09.2017. 06:50

Dzerot rīta kafiju gribēju palasīt komentārus pie Veinbergas raksta dažādās vietās. Portālā "Kas jauns" ne tikai liegta komentēšana, dzēsti arī visi komentāri. Tā lūk, īsti Veinbergas stilā. Taisnība tikai viņai, kas nepiekrīt, tos projām. Tas pats bija novērojams pie viņas rakstiem TVNETā , kur komentēt vispār liedza. Patiesas demokrātijas paraugs.
Kāpēc gan viņa tā nepanes kritiku un uzskata ka taisnība ir viņai? Vai problēma sociāla, medicīniska vai kā citādi? Varbūt kādam ir kāds padoms?

Atbildēt

Kārtējā kārklu vāciete

27.09.2017. 06:25

Bla bla bla

Atbildēt

Edge

26.09.2017. 23:12

"..Vienīgais, kas attālina no sovjetisma, ir spēja pacelt savu valsti ar pārliecību, ka tā ir kaut kas īpašs un unikāls. Un šo neatkārtojamo mēs savā valstī vienmēr varam atrast -..."Elita Veidemane, Šodien, 7:22 (NRA)
====================================================
Vēl viena Veinberg idejiskā "dvīņumāsa"- E.Veidemane. Šitās pasaciņas vajag mācēt uzrakstīt, normāls cilvēks domādams neizdomās! Ar vienu roku izpārdot Latvijas zemi, ar otru censties celt?! Labi gan, ka vēl atrodas latvieši, kas vēl prātu, godu un sirdsapziņu nav pazaudējuši, spēj par skarbo realitāti pēc 1991.g. atklāti uzrakstīt:"Sekas: atjaunojusies 1905. gada zemes īpašumtiesiskā struktūra ar to pavadošo politisko, kapitāla un sociālo nevienlīdzību – pieaugošais revolucionārais spiediens tiek novadīts caur latvju zemes atvērtajām durvīm. No 1995. līdz 2014. gadam iedzīvotāju dabīgais samazinājums 262 577 cilvēki. Emigrējuši 236 000 darba spējīgo, lielākoties no laukiem. Par 137 814 samazinājies skolēnu skaits, slēgtas 313 skolas, galvenokārt laukos. No saimniekiem esam pārtapuši par algādžiem ne savā, bet svešās zemēs. Latvijas lauksaimniecība 2015. gadā ražo 70% no 1938. gadā ražotās lauksaimniecības produkcijas. No 27 ES dalībvalstīm Latvija ierindojas pēdējā četriniekā. Notiek latviešu nācijas un Latvijas valsts degradācija. Desmiti tūkstoši pamestu lauku sētu un krāsmatu gaida savus pasaulē kalpu gaitās aizklīdušos mantiniekus, bet visu līmeņu deputāti un valstsvīri neliekas to manām."
Andrejs Lucāns: Latvju zeme vaļā stāv… (LA, 27.04.2017.)

Atbildēt

soldiere of fortune

26.09.2017. 23:09

»

Edge

Pat bijušie blēņdari un padomju likumus pārkāpušie spēj pašlaik objektīvi paskatīties uz saviem bērnības un jaunības izgājieniem - ar varoņdarbiem...


Es darīju līdzīgi,tikai mēs dauzijām logus krievu videnei. Tad vēl uz 18.11 un 07.11 ko aizdedzinājām. Par laimi mani nenoķēra. Tās nebija Rīgā. Tā bija okupantu pilnā mazpilsētā. Bet veinberga ir tukša vieta, nomirs un neviens šo neatcerēties. Dusi saldi.

Atbildēt

Edge

26.09.2017. 22:54

»

Imants

Taisnība vai nē - tici vai nē - okupācijas laikā tautas vairākumam dzīvot Latvijā bija 10 reizes labāk, ne kā tagad, lai arī preces varēja nevis nopirkt, bet "DABŪT...


Domāt vajag, kad Veinberg un Otto Ottoviča pasaciņas lasa. Domāt vajag par tām negatīvajām sekām, kas radušās pēc Latvijas iekļaušanas n-ās Rietumu struktūrās - sākot no Starptautiskā Valūtas Fonda 1992.g. līdz par OECD 2016.g. Tādas Veiberg un Ottoviči nekas esošo sistēmu neapraksta un nekritizē - viņi strādā tās piesegšanai, tāpēc plaši un gari pievēršas antikomunisma tēmai un/vai kaut kādus sadzīves sīkumus apraksta (Porziņģa/LBS gadījums).

Atbildēt

kāds

26.09.2017. 22:33

Lai cik nepatīkama un kāda divkose un vienvirziena domātājā man viņa šķiet, šī dvēseles caureja parāda to, ka kundzei nav labi. Uzbrauciens Porziņģa apdrošināšanai bija kā izmisuma kliedziens uzmanības pievēršanai. Turpinājums to parāda. Pietiek komanda, varbūt liekiet uz brīdi viņu mierā? Nu galīgi nav labi dāmai, vai nu ar veselību, vai personīgajā dzīvē...

Atbildēt

OXO

26.09.2017. 22:11

Pagatnes informacija-kad Veinbergu nomainija Rubenis[KGB],Inkens[kgb],Sipkevics[ta laika tautas milulis],Feibergu izveda Bojars[kaut kur no 75g. KGB],Germanis[pec pirmam publikacijam],GodmanisKGB,bija Helsinki 86 kas partapa partija LNNK KGB dibinaja TB utt. bija informacija jau barikazu laika vai nedaudz atrak bet Veinbergas vards manu pazinu loka nav figurejis-esmu padomju produkts kas nav bijis komjaunatne ne partija jo neveidoju karjeru.Jus no Veinbergas gaidiet rokosos rakstus bet vina no tiem ir izaugusi jo prasa daudz laika piem. Tomsons bet kluva par vadoso [KGB,Komunistu,valsts izzadzeju] ruporu ko vina nevelas.

Atbildēt

Nožēlojami,

26.09.2017. 20:36

Vēl viens VVF klons S.Veinbergas personā. Visur rēgojas skauģi. Abas pār vienu kārti metamas čekistes.

Atbildēt

šepards

26.09.2017. 20:33

porziņģi par prezidentu! viņs ir garš, tātad tālu redz jeb ir tālredzīgs, viņš nav vājonis, bet garainis, šis garainis runā angliski labāk nekā vājonis un apdrošināšana par iespējamām šaizēm jau ir samaksāta. veinbergu ziepēs, tante runā par kaut kādiem drēbju skapjiem, bet neko nesaprot no drēbes un lietaskoka.

Atbildēt

Imants

26.09.2017. 19:58

»

Edge

"Kas valda pār pagātni, tas valdīs nākotnē..." Dž.Orvels, 1984...


Taisnība vai nē - tici vai nē - okupācijas laikā tautas vairākumam dzīvot Latvijā bija 10 reizes labāk, ne kā tagad, lai arī preces varēja nevis nopirkt, bet "DABŪT".
Toties ārsts bija pieejams, skola arī, kultūra arī, dzīvokjli varēja dabūt, ja iemācījies tikt līdzi priviliģētajai tautu draudzības ietekmei - brāļu tautu privilēģijām. Bija grūti, visur, pat atstājot bērnu intereses - vai katrs sveštautietis bija "Tēvijas kara dalībniwks" un viņiem piederēja viss, kas iespējams. Šo to es "dabūju" nopirkt no viņiem.
Dzīvoklis bija tikpat kā bez maksas. Avīzēs es rakstīju katru nedēļu un kritizēju un man atbildēja tās iestādes, par ko rakstīju. Tagad tautai pieeja ir tikai komentāros, avīzes, televīzija, radio (jā, visa Latvija var zvanīt 10 min. krustpunktā laikā) ir oligarhu tiesības.

Lasiet Sandru Veinbergu un Otto Ozolu - izcili - Latvija neatkarības laikā no 1990.gada ir cietusi vairāk kā kara laikā un turpina ciest. Tās ir okupācijas sekas, varu sagrāba okupācijas laika nomenklatūra un viņu paaudze un tautu dzen postā.

Nolādēta ir Nacionālā Apvienība un Saskaņa, kas škeļ Latviju un izlaupīt ļauj.

Atbildēt

Hehe

26.09.2017. 19:46

Līķu varbūt nav, bet kā ar kādu skeletiņu?
Kgb varbūt s.v. neizmanto, bet zviedru orgāni?

Atbildēt

Santa

26.09.2017. 19:43

Paldies, Sandra. Mūsu apstākļos, hibrīdkara un neskaidrību apstākļos visus latviešus, latviešu personības, kā Sandru Veinbergu, kura ir izcila un pamatīga, gudra un patiesa, nomelno ne no kā.

(Kremlim draudzīgā partija Saskaņa un brūnie nacionālisti, kurus vieno daudz kopīga) - izcili vārtdi, divi spārni vienai lidmašinai uz Kremli.
Par to kādreiz bija publicēts neliels rakstiņs Latvijas Avīzē, ar tikpat patiesiem vārdiem. Teiksim atkklāti - TB/LNNK.NA - arī ir tie, kas tracina tautu ar savu bezgaumīgo naidu kurinošo politisko retoriku. 27 gadus pie varas stāv un tur Maksātnespējas administrāciju godā, ko kāds baņķieris TV 24 nosauca par bandītiem vai starptautiskie investori vai kas - par organizāciju ar organizētās noziedzības pazīmēm.

Ko Saska'na un NA ir labu izdarījuši Latviejai? Vienīgi vicina Latvijas karogu un klaigā par okupāciju, kas izklausās - "keriet zagļus", - mēs paši zagļi.

TB/LNNK/NA vēl 27 - os gados nav izpratuši, kas ir "latviska Latvija" un kad visi Latvijā dzīvojoši kļūst lojāli valstij (viņi kladzina - kad visi runās latviski - tad būs latviska Latvija un tad visi būs lojāli - lielākas aplamības nevar izdomāt), bet neko nav darījuši, lai Latvijā dzīvojošās citas tautas un paši latvieši būtu lojāli savai zemei.

Sandra, viena piebilde: Latviju, Baltiju, Eiropu okupēja it kā , pareizi, PSRS, bet patiesībā okupētāja bija Krievijas impērija.

Atbildēt

Marks

26.09.2017. 19:25

»

Pietiek melot!

Kāpēc viņš pagājušajā gadā nebija Latvijas izlases basketbolists? Kāpēc viņš ir Latvijas izlases basketbolists tikai tad, kad pats iedomājas? Nevar uz viņu paļauties


Visam savs laiks! Sportists neizaug vienā gadā, augstākā līmeņa sportistu jāizaudzina jau no bērnības. Tad nu nebija gudri riskēt iegūt traumas, tikko noslēgts līgums ar pasaules augstākās līgas klubu. Pārāk lieli riski nokaut daudzu gadu darbu vienā piegājienā. Šogad savādāk.
Ja nezini, diezgan daudz mūsu jaunieši ir nokāvuši savas sporta karjeras, dēļ ātriem sasniegumiem. Diemžēl mums ir maz labu treneru, kas jauniešus audzina, kā sportistus, bieži vecākiem vajadzīgs ātrais rezultāts. Porziņģim, piedaloties pērn, būtu tāda pati skriešana pēc ātra rezultāta.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.09.2017. 18:40

»

čiki-briki maisi

$ūd$ tā gaspaža. Kurš pierādīs pretējo


Neziņu , kas ir suds, bet aizvacies un nesmirdi....

Atbildēt

čiki-briki maisi

26.09.2017. 18:20

$ūd$ tā gaspaža. Kurš pierādīs pretējo?

Atbildēt

tuktuk

26.09.2017. 18:01

»

laps

Un kas ir šie "NBA zvaigznes"? Pieauguši vīrieši, kuri iemācījušies iemest bumbu grozā, jo par to nesamērīgi daudz maksā? Nu un? Kad "zvaigznei" uzdeva jautājumu par viņa Dzimteni Latviju, ko viņš atbildēja? To, ko tiešām domā, vai tad ne


porzinģis šajā gadījumā var nebūt nekas - viņš nenosaka ne apdrošināšanas lielumu, ne tās vajadzību. viņš vispār ir malējais, ko no pirmās stundas nesaprata Veinberga. vai valstij būtu jāmaksā? ja tas būtu klubs, tad - nebūtu. bet - tā ir izlase.

Atbildēt

info

26.09.2017. 17:57

"ļoti jaunā zinātniece", kas atbrauca no Maskavas un kļuva par katedras vadītāju, AR SPEC ATĻAUJU STRĀDĀJA CENTR.TV ZIŅU RAIDĪJUMĀ VREMJA Maskavā un bija izpelnījusies īpašu atzinību no tā laika nomenklatūras. Interesanti, kāpēc viņas kandidāta disertācija Latvijas Republikā netika nostrificēta, līdzīgi kā tiem, kas savus darbus aizstāvēja pseido zinātnē Zinātniskais komunisms.
Tas gan netraucēja viņai ieņemt prof. vietu Liepājas Universitātē.

Atbildēt

laps

26.09.2017. 17:55

»

fans

Porziņģis ir NBA zvaigzne. Varbūt ne gluži vēl pirmā lieluma, bet tomēr. Mums tādas vēl nav bijis, tāpēc no pirmā acu uzmetiena summa tiešām kādu var šokēt. Taču ne tāda līmeņa žurnālisti kā Veinberga. Varēja painteresētis, cik Spānijai izmaksāja gabalā brāļu Gasolu apdrošināšana. Par cik čempioni Slovēnija...


Un kas ir šie "NBA zvaigznes"? Pieauguši vīrieši, kuri iemācījušies iemest bumbu grozā, jo par to nesamērīgi daudz maksā? Nu un? Kad "zvaigznei" uzdeva jautājumu par viņa Dzimteni Latviju, ko viņš atbildēja? To, ko tiešām domā, vai tad ne?

Atbildēt

fans

26.09.2017. 17:38

Porziņģis ir NBA zvaigzne. Varbūt ne gluži vēl pirmā lieluma, bet tomēr. Mums tādas vēl nav bijis, tāpēc no pirmā acu uzmetiena summa tiešām kādu var šokēt. Taču ne tāda līmeņa žurnālisti kā Veinberga. Varēja painteresētis, cik Spānijai izmaksāja gabalā brāļu Gasolu apdrošināšana. Par cik čempioni Slovēnija apdrošināja savu līderi (aizmirsu kā sauc)? Varbūt tad būtu izpratne un nebūtu jāraksta dumības. Citādi tas atgādina tādu bijušās rajona mēroga avīzītes līmeni, kas barojas no vietējā novada deputātu kašķiem, varbūt vēl "apkalpo" kādu kaimiņu novadu, bet tālak neko neredz un nesaprot.

Atbildēt

Edge

26.09.2017. 17:20

"...Pieņemu, ka gados jaunāki cilvēki, kas šos laikus nav piedzīvojuši, nesaprot, kā tur īsti bija. Kā uzvedās cilvēki? Vai visi raudāja Brežņeva bērēs...."
====================================================
Visi, Veinberg' kundze, neraudāja pat Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša bēres, 1983.g.2.decembrī.
Pašlaik daudzi LV liberasti - čarliji (Charlie Hebdo cienītāji) lej "krokodila asaras", jo ar savām Rietumu vērtībām (sex & drugs & rock'n'roll) vairs nespēj būtiski ietekmēt cilvēkus. Tādus raudātājus vajag pa taisno sūtīt uz Havaju salām, lai viņi tur stāsta savus šausmus stāstus:"...padomju laikā tika mākslīgi un barbariski uzslieta siena starp latviešu tautu un Rietumu pasauli, pie kuras organiski piederam. Man par to ļoti sāp sirds, jo šā iemesla dēļ tagad daudzi latvieši savā domāšanā svārstās starp Švaukstu un Pokaiņiem."
Par atļauto viedokļu sarakstu, Pokaiņiem un eliti. Saruna ar juristu Juri Rudevski (LA, 08.09.2017.)

Atbildēt

Mašins

26.09.2017. 17:06

Tantiņa kukū!

Atbildēt

Edge

26.09.2017. 17:03

»

solī

Pilnīgi pareizi - līķa nav, bet pamatīgs ģindenis(PSRS),vismaz dinozaura lielumā, gan. Nav jāpūš pīlītes, lielākā daļa dzīvojām krievu laikos un it labi atpazīstam šis plinšu sievas un karjeristes


"Kas valda pār pagātni, tas valdīs nākotnē..." Dž.Orvels, 1984.
Kas atpazīst (atceras), tas par freiberg-veinberg u.c. "plinšu" sievu (kalniešu) pasaciņām tiešām var pasmieties. "Mums ir ar ko lepoties," tā vēsturnieks Harijs Tumans par Latvijas pagātni.
Mani vienaudži jau vēl atceras, var lepoties par to kultūras attīstību, kuru panāca tūkstoši un tūkstoši Latvijas patriotu arī laika posmā no 1940. līdz 1990.gadam. Un varēs lepoties arī nākotnē:"Tā ir tautas sirdsapziņa, / un tai mūžam tādai būt - / pūt, vējiņi, dzen laiviņu,
pūt, vējiņi, pūt.../

Atbildēt

agents

26.09.2017. 17:02

Par Uldi Germani nav tiesa . Un kas ir tie " brunie" ari nav skaidrs. Bet Sandra nav slikta zurnaliste.

Atbildēt

jebaģajs

26.09.2017. 16:40

Nav viegli būt par diplomētu paleopedologu un Eola arfu speciālistu. Šī eksaltētā būtne ar savu twitterdīķa viļņošanu un selfaizstāvības rakstiem tikai pierāda to,ka nav radusi palikt diskusā pēdējā un izmantot unikālu iespēju paklusēt. Veinbergas oponentiem-nenolaidieties līdz viņas līmenim,tur viņa jūs pieveiks ar savu profesionālismu.

Atbildēt

ierosinu

26.09.2017. 16:21

uzrakstīt zinātnisku darbu "Demagoģija žurnālistikā dažādos laikmetos un sabiedriskās iekārtās jeb, kā pārliecināt lasītāju, ka melns ir balts vai otrādi."

Atbildēt

jā...

26.09.2017. 16:07

Nu par Ģērmani kundzīte labāk nebūtu neko čiepstējusi.Lasīju,bet kā tiku līdz baumām par Ģērmani,tā pat negribējās tālāk lasīt,bet saņēmos.

Atbildēt

PASAKA

26.09.2017. 15:42

»

lalala

Zviedrijas drošības institūciju aizsardzībā


Vienkāršs emigrants Zviedrijas drošības iestāžu aizsardzībā, brīvā sarakstīšanās ar ārvalstīm padomju laikā, ciešie kontakti ar Maskavu kā vienkāršam cilvēkam ir pasaka tiem, kas nav pieredzējuši padomju laikus. Laikam uzskata visus par pilmīgiem muļķiem.

Atbildēt

Migrants Vējons smird pat Jūrmalā pie jūras

26.09.2017. 15:38

Laucinieki salien pilsētās un smird, tā pat citi migranti izklīst pa pasauli un saskarē ar dzimteni smird.
Močī migrantus.

Atbildēt

ļuļa

26.09.2017. 15:25

ak dievs, vēl viņa nevar likties mierā. un tāpat kā vairai, šitai arī visur skauģi un nelabvēļi rādās. ja cilvēkam liekas, ka viņu vajā, un ka visapkārt ir tikai skauģi, varbūt tomēr derētu apmeklēt kādu psihiatru, nevis nepārtraukti un ar atkārtošanos demonstrēt savas psiholoģiskās problēmas masu mēdijos.

Atbildēt

"tā viš i..."

26.09.2017. 15:08

cien. pētniecei nu gan būtu jāizprot dažas patiesības...1. Tāda taisnība neeksistē ! Ir tikai katra indīvīda, tam pieejamo, faktu skaidrojums.
2. Padomju telpa nebūt nebija "elles katls". Tajā vismaz bija cilvēciski sabiedriskas attiecības, ne tā kā Jūsu "jaukajā" skandināvijā, kur eksistē tikai darbs mājas. drausmīgi garlaicīga sabiedrība. 3.Rietumu modelim ar demokrātiju nav nekāda sakara...tas ir cilvēces paverdzināšanas modelis !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...