Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti

18.12.2018. 23:22

ar interesi gaidu, kad pietiek lasītāji sāks publicēt materiālus par to, kā notika kreisās naudas aprite KPV ar Meroni, Tamužu utt

Atbildēt

tautiet/s

16.12.2018. 02:10

»

Skumjais Bruņinieks

Kādi var būt tālākie varianti...


skumji, bet nevis atpērkās , bet atpērkas,
nevis atgriežās, bet atgriežas,
koroč/ zadolbaļi prastie filozofi

Atbildēt

Turpināsim

15.12.2018. 23:47

Tāpēc,ka viss maksā tik,cik maksā! Skat.nākamo rakstu.

Atbildēt

Lasītāja

15.12.2018. 18:26

Nu gan muļķības gvelž !

Atbildēt

Kaimiņš Artuss

15.12.2018. 10:28

ir un vienmēr paliks Meroni prostitūta. Kāds ir viņu savstarpējais noslēpums politikā, ir un būs aktierīša slepenais spēles virsuzdevums vienmēr.

Atbildēt

TYT

15.12.2018. 10:07

Zakatistovs var pat nesapņot par "gudro vēlētāju." Jo sevi cienošiem cilvēkiem burtiski šķebina no šmitiem, lindliepiņas un tamlīdzīgiem. Piedevām, Latvija ir pārāk maza, lai šie cilvēki nezinātu, kāds patoloģisks nelietis ir Goblins. Ja esi meroni prostitūta, tad esi, būtībā neko daudz netšķiroties no tās draiskules, kuru viņš reizēm darbina, kad viņa nav aizņemta ar dārgu veikalu ķemmēšanu. Zakatistovu uzdevums ir gādāt, lai viņai neaptrūkstas piķa šai nodarbei.

Atbildēt

Es

15.12.2018. 09:00

»

Skumjais Bruņinieks

Nu vēl ceturtais variants(pavisam piemirsu)..kad KPVlv piekrīt ZZS ņemšanai valdībā un JKP paliek opozīcijā...


Pirmkārt, vēlētājam ir ļoti īsa atmiņa. Otrkārt, kāpēc tu domā, ka Latvijā nav ZZS vēlētāju? Visa Kurzeme. Tavas teorēmas, kurās tu pierādi, ka govij piens ir tāpēc, ka nākošajās vēlēšanās jkp dabūs 130% balsu, liek balsī smieties. :))

Atbildēt

Es

15.12.2018. 08:57

Artuss ir caurkritis aktieris. Dzīvē kaut kas jādara, kāpēc neapmulķot vēlētājus un nepadeputātēt. Par to vēl samaksā. Tie "jaunie" spēki šobrīd atduras pret politikas realitāti un izšķīdīs.

Atbildēt

xx

15.12.2018. 02:39

»

Skumjais Bruņinieks

Kādi var būt tālākie varianti...


Izlasi Satversmi - ministru kabinetu veido topošais ministru prezidents. Un nominē konkrētu cilvēku, ne partiju! Un ja ir savādāk, tad tas nav pēc Satversmes. Gobzems darīja tieši to, kas viņam bija uzticēts .

Atbildēt

Tam ? kurš Grantiņu nepazīst

14.12.2018. 20:14

»

?

kas esi tu,kropli


Nu par tavu boļševiku izcelsmi gan jautājumi nerodas. Viennozīmīgi, glumekli.

Atbildēt

lauķis

14.12.2018. 16:01

»

Skumjais Bruņinieks

Nu vēl ceturtais variants(pavisam piemirsu)..kad KPVlv piekrīt ZZS ņemšanai valdībā un JKP paliek opozīcijā...


Nezīlē , oligarhiem ir vienalga kuram politmafijas klanam maksāt stipendijas , un partijnieki oligarhus vienmēr aizstāvēs.Kas tad ,,nabadziņiem,, stipendijas maksas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.12.2018. 13:27

Artuss ir vienmēr bijis līķis, bet tagad jau "smirdošs līķis" !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.12.2018. 12:13

Nu vēl ceturtais variants(pavisam piemirsu)..kad KPVlv piekrīt ZZS ņemšanai valdībā un JKP paliek opozīcijā..
Tas var būt tāds pagaidu kompromiss starp Lembergu..sistēmas partijām un Šlesera - Gobzema pirātiem..Kaimiņš tad automātiski būs pret..vai būs viņam atbalstītāji daudz, maz ticams..
Tas var smagi atsaukties nākotnē uz JV un Att/Par reitingiem..jo iet valdībā vienlaicīgi ar Lemberga ZZS un nu jau oficāli Šlesera KPVlv nebūs populāri starp JV un Att/Par vēlētājiem. Principā mēs atgriežamies tad pirms Rīkojuma Nr2 stadijā!
JKP popularitāte tikai augs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

14.12.2018. 11:35

Kādi var būt tālākie varianti..?
No Kaimiņa atpērkās..jeb, citiem vārdiem runājot..Šlesers pārpērk partiju. Nu ne jau par jaunu videokameru Artuss būs gatavs atkāpties...protams, kaut ko vairāk prasīs. Tas var būt naudā vai arī graudā.
Tādā gadījumā scenārijs tāds pats, kā gadījumā ar Bondaru..Kaimiņš uzmet lūpu, atkal atgriežās pie savām ierastajām opcijām( filmēšana un mēles rādīšana Lembergam), ieņem ierasto pozu un gatavo savu nākamo projektu, ko izlikt tirgū..
Otrs variants..Gobzema grupējums publiski salīgst mieru..tiek nogludinātas domstarpības. Un, vispār, KPVlv nāk ar paziņojumu, ka sabiedrība visu ir pārpratusi..ka nekas briesmīgs nav noticis..mums ir demokrātija..katram ir tiesības uz savu viedokli..BET KPVLV IR VIENOTA !
Šis variants arī der Gobzema pirātu bandai..jo, kā jau mēs zinām, pirātu iedvesmotājam Šleseram galamērķis ir koalīcija ar SC. Šajā Saeimā SC, ZZS un KPVlv ir 50 vietas..par īsu! Tātad, cerības ir uz ārkārtas vēlēšanām..kur SC un ZZS cer dabūt labāku rezultātu.
Izredzes šim scenārijam ir lielas, jo, ja JKP pieturēsies pie ZZS neņemšanas valdībā un KPVlv piekritīs Kaimiņa sauklim.."Lembergs lielāka nelaime"..tad Kariņam nekas nesanāk.
UN tad nu gan ārkārtas vēlēšanas ir garantētas..
Trešais variants..kad Gobzems ar savu branžu tiek ar kaunu padzīts no partijas un KPVlv biedri draudzīgi nostājās Artusa pusē, ir maz ticams.
KPVlv Saeimas deputāti(ar Gobzemu, Zakatistovu, Šmitu, Liepiņu priekšgalā) ir ļoti pragmatiski..uzasināti uz naudu, varu, ietekmi un sili. Vai to var dot viņiem nepieskaitāmais klauns Kaimiņs..?
Nu, protams, ka Nē! KPVlv spice labi saprot, ka bez Lemberga( ko piedāvā Artuss) mūsu valstī nekur nevar tikt.
Bet Gobzems rijīgajiem pirātiem var piedāvāt daudz vairāk..un tāpēc paliks arī turpmāk KPVlv neformālais līderis.
Visi, pieklājības pēc, mās Kaimiņam ar galvu, bet reizē arī miegs Gobzemam ar aci.
Jo vēl jau Artuss nav 100% līķis, kā Zakatistovs domā..varbūt Kaimiņš rīt izdomā vēl kaut ko jaunu..
Nu, piemēram..mēginās publiski sadedzināties pie Brīvības pieminekļa..
Vai bada streiku pieteiks
Un tas var KPVlv pūlim patikt..
Bet Gobzems tās divas nedēļas, kamēr veidoja valdību, na haļavu taisīja pats sev reklāmu un jau iesāka savu ārkārtas vēlēšanu kampaņu..Bija aktīvs, skaļš..teicās kalpot Latvijai līdz pat nāvei..utt.
Ja nu notiks brīnums un valdība tiks izveidota bez ZZS, tad ilgs mūžs tai nav paredzams.
Vai tad par velti V (Kariņš), Par( Pabriks, Viķele) politiķi un NA( Dzintars un Co) sauca tautas padzīto Lembergu un viņa ZZS valdībā..lai tagad smagos noziegumos apsūdzēto valsts saimnieku atstātu "jaņos"..
Neticu!

Atbildēt

d

14.12.2018. 10:22

Artusa vēlētājs nav VIŅA KĀ FIZISKAS PERSONAS VELETAJS !
Artuss viņiem ir parmaiņu simbols !
Ja Artuss sak gribēt sēdēt Saeimas Prezidija - VISS !
Artuss un KPV ir beidzies...
Ja KPV nepaspēs kļūt par pati sevi

Atbildēt

Suņu kaka

14.12.2018. 03:10

»

Kaķu vīrs

Liberasts Lapsa mēģina šķelt KPV LV


A tu esi Artusa vēlētājs, vai gudrais vēlētājs?

Atbildēt

xx

14.12.2018. 02:15

»

qwerty

Gobzemam jau kādu laiku rūp tikai Gobzems, nevis kaut kas cits. Nesaku, ka viņš ir jucis, bet kaut kādi personības traucējumi nolasās. Lai salabo savu galvu no sākuma un tad raujas pie varas. Stress, strādājot valdībā, jebkuru var sašūpot, nemaz nerunājot par dzīves vai jebkā skartajiem...


Gobzems un pārējie no kpvlv izskatās pēc parastajiem pasažieriem? Tiešām domā, ka viņi taisās gulties kādam apakšā? Ne Šlesers, ne kāds cits viņus neregulēs , kad rotaļas un spēlītes beigsies ...

Atbildēt

Kaķu vīrs

14.12.2018. 02:06

Liberasts Lapsa mēģina šķelt KPV LV.

Atbildēt

qwerty

14.12.2018. 00:26

»

Vēl jau ir izvēle

Premjers Gobzems vai ārkārtas vēlēšanas un premjers Gobzems bez koalīcijas


Gobzemam jau kādu laiku rūp tikai Gobzems, nevis kaut kas cits. Nesaku, ka viņš ir jucis, bet kaut kādi personības traucējumi nolasās. Lai salabo savu galvu no sākuma un tad raujas pie varas. Stress, strādājot valdībā, jebkuru var sašūpot, nemaz nerunājot par dzīves vai jebkā skartajiem.

Atbildēt

Vai būtu jābēg?>:()

14.12.2018. 00:18

Politika ir kompromisu māksla! Ja nevar uzreiz,tad var pamazām! Valdības izveidošanai pat kompromisus nevajadzētu,ja vēlētāju aktivitāte būtu lielāka!

Atbildēt

Vēl jau ir izvēle

14.12.2018. 00:08

Premjers Gobzems vai ārkārtas vēlēšanas un premjers Gobzems bez koalīcijas!

Atbildēt

čņp

14.12.2018. 00:03

»

xx

Zakatistovs nav muļķis, un ,sitie sprukstiņi kas uzmeta kpvlv tiešām domā, ka tādā veidā kaut ko sašķels? Labi mērķēts uzbrukums brīdī, kas pirmšķiet izdevīgs, bet sorry...


Kāda vēl šķelšana? Izstums Artusu kā “noderīgo idiotu” un airēs tālāk.
Par vēlētājiem. Smīnu. Piedodiet, ja varat.

Atbildēt

MĒS???

14.12.2018. 00:02

Jā,mēs,ne jau jūs,turpinām un turpināsim arī turpmāk aizstāvēt Artusu! Artusu,Gobzemu un Zakatistovu! Jo mums ar jums,kas jau divdesmit astoņus gadus izlaupa Latviju,apliek tautu ar aizvien lielākiem nodokļiem, bet tagad,izmisīgi iekrampējušies ar zobiem un nagiem daudzo barotāvu mīkstajos krēslos,uzdodas jau par"mēs",nav absolūti nekā kopīga!Ne rupja apsaukāšanās,ne mimikrija,ne cenzūra,ne solījumi vairs nepalīdzēs!

Atbildēt

xx

13.12.2018. 23:43

Zakatistovs nav muļķis, un ,sitie sprukstiņi kas uzmeta kpvlv tiešām domā, ka tādā veidā kaut ko sašķels? Labi mērķēts uzbrukums brīdī, kas pirmšķiet izdevīgs, bet sorry :

Kaimiņa vēlētājiem varbūt nav augstākā izglitība, toties ir čujs, ņuhs un poņa , sevišķi no malas vērojot.

Atbildēt

Σ.

13.12.2018. 23:08

»

Skumjais Bruņinieks

Jūras pirātiem ir divi veidi, kā ieņemt kuģus...


Paldies par interesanto viedokli un laiku! Zināmā mērā piekrītu. Kam nepiekrītu- par Kaimiņa kuģi. Nevar suņu būdā tapušu fekāliju uzdot par kuģi. Jā, abi peld, bet struktūra? Kādi bija būvniecības izejmateriāli? Agrāk vai vēlāk katrs saņem pēc nopelniem. Tā vismaz gribētos ticēt.

Atbildēt

sorositu ,neonacistu lasitaj !

13.12.2018. 23:03

nelej udeni,vienalga kas ari tu esi esi, ierednis vai ieredna klatguletajs !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

13.12.2018. 22:53

Jūras pirātiem ir divi veidi, kā ieņemt kuģus.
Viens ir brutāls...kad pirāti, bruņojušies ar duņčiem, ķekšiem un āķiem iet uz abordāžu. Ar kauju ieņem kuģi, iemet kapteini jūrā par barību haizivīm, bet pārējos ņem savās rindās, iepriekš liekot tiem zvērēt pie haizivs zoba par mūžīgu uzticību pirātu vadonim'
Vienkājainais vadodis ieņem komandtiltiņu un kļūst par kuģa saimnieku. Lieta darīta.
Otrs variants ir daudz mierīgāks, var teikt..gandrīz bez asinīm. Kuģu kapteiņi parasti pirms došanās jūrā, ostās vāc sev apkalpi. Tad nu pirāti veikli iemanto kapteiņa uzticību un piesakās par matrožiem un jungām. Kad kuģis ir pietiekami tālu jūrā, pirāti uztaisa apvērsumu uz klāja, arestē kapteini un vienkājis liek pārējiem izvēlēties..vai nu pār bortu..vai kalpot viņam. Parasti gribētāju nokļūt par barību haizivīm neatrodās un viss beidzās mierīgi.
Mūsdienās abordāžas vēl tikai var novērot pie Somālijas krastiem, bet ostās pieteikties pirātiem par apkalpes locekļiem nav iespējams.
Bet, kas nav iespējams jūrā, tas iespējams ir politikā. Dārgie draugi, mēs visi bijām un esam liecinieki klasiskam politiskam pirātismam, kad mierīgā ceļā tika ieņemta partija.
Lai ko par Kaimiņu teiktu, bet tomēr viņam bija savs personīgais kuģis..un viņš , pirms ūdeņot uz 13. Saeimu, vāca sev apkalpi. Nevajaga mūsdienu pirātu vadonim Gobzemam meklēt koka kāju..tādu Jūs neatradīsiet..viņš ir smalks, inteliģents, ar briolīnu pielaizīts un raitu valodiņu. Māk uzmesties par draugu visiem, lai sasniegtu mērķi. Naivais Kaimiņš to ņem sev par palīgu..
Bet Gobzems nav viens..viņš līdzi sev ņem Zakatistovu, kas esot bocmaņa vietai derīgs..Arī ostas krodziņa krogusmeita Liepiņa uzlec uz klāja un visi , optimisma pilni, dodās ceļojumā. Netālu no krasta mūdienu pirāti sāk rādīt savu īsto seju..neatzīst kapteiņa Kaimiņa kursu un uzmetās par saimniekiem. Pats kapteinis pēkšņi pazūd..tikai nedomājiet, ka viņš pārmests pār bortu haizivīm par barību..un nav viņš ieslodzīts, kā Gorbačovs, Sorosas vasarnīcā..
Lieta ir pavisam banāla un skumja - Artuss, pārdzīvojot sava kuģa zaudējumu, truli dropē..
Pa to laiku pirāti uz ieņemtā kuģa ievieš savu kārtību..visai kuģa apkalpei tiek piesolīta laupījuma daļa, kad ieņems valdību un tā, redzot, kurā pusē spēks un vara, biebiedrojās pirātiem. Visi pirāti atgriežās pie vecajām iesaukām ..pirātu vadonis tiek saukts par Aldis - Pielaizītais, bocmanis Atis - Mieramika, bet Liepiņai kļičkas vietā tika atbildīgais kuģa viskiju krājumu uzraudzes amats.
21. gadsimts atnāca ar jaunam vēsmām politikā..izrādās, lai iegūtu sev partiju, nav vajadzīgs ieguldīt miljonus..pietiek vien iesūtīt savus pirātus kādā partijā, kur vadonis ir nepieskaitāms, uzrīkot mazu puču un partija Tava. Nu patērējās Ainārs mazliet, lai troļļus apmaksātu un tas arī viss. Peļņu visi ( Šleseru ieskaitot) dabūs, kad valdību iekaros. Pārejie sponsori ar skaudību skatās uz veiklā Šlesera jaunatklājumu.
Zinoši avoti melš, it kā Atis - Pielaizītais izrādijis labsirdību piesmietajam kaimiņam un piedāvājis tam savā kuģī trešā palīga( vai tā kaut kā) vietu. Nu nezin, ko Artuss teiks, kad viņu atkačās..
Vai piekritīs..?

Atbildēt

Σ.

13.12.2018. 22:52

»

Pietiek lasītājs

Ko tad dumjie bauri spēj? Francija? Cik dumjam jābūt, lai domāt, ka tauta tur pati izgāja ielās, bez piepalīdzēšanas, organizācijas vadības, tam visam atvēlētiem resursiem. Un vispār, tur viss izskatās gandrīz viens pret vienu kā Ukrainā. Kas Ukrainā uzrīkoja apvērsumu labi izskaidroja madāma "fak EU...


Par to arī stāsts. Ilūzija par vārda teikšanu, kas manifistējas kā brutāli grautiņi un fiziska vardarbība valsts pilsoņu starpā. Primitīvs veids kā, demolējot vidi un kādam “sadodot pa purnu”, nolaist tvaiku. Paliekoši pozitīvi rezultāti ir tas, kas iztrūkst vienādojumā.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

13.12.2018. 22:46

»

Lelle

Pilnībā pievienojos! Laiks tautai teikt savu vārdu nevis noskatīties kā 30 gadus izlaupa valsti un vēl dēj tautai uz galvas.un tos korumpantus no RD pa taisno uz ķurķi, nevis kā tagad-mazos paņēma, bet tāds bemhems un viņa radniece tika atlaisti uz brīvām kājām...


Ko tad dumjie bauri spēj? Francija? Cik dumjam jābūt, lai domāt, ka tauta tur pati izgāja ielās, bez piepalīdzēšanas, organizācijas vadības, tam visam atvēlētiem resursiem. Un vispār, tur viss izskatās gandrīz viens pret vienu kā Ukrainā. Kas Ukrainā uzrīkoja apvērsumu labi izskaidroja madāma "fak EU". Lai trīs mēnešus paprotestētu Ukrainā 5 miljardi USD

Atbildēt

:()

13.12.2018. 22:46

»

Q

KPLV ir vienkārši eņģeļi salīdzinot ar Vienotības, NA, ZZS un citu partiju liekuļiem un zagļiem


Jā, bet tavi eņģeļi tūlīt ies kopā ar Vienotību, NA un citu partiju liekuļiem un zagļiem un strādās vienotā vienībā ;)

Atbildēt

Σ.

13.12.2018. 22:14

»

Lelle

Pilnībā pievienojos! Laiks tautai teikt savu vārdu nevis noskatīties kā 30 gadus izlaupa valsti un vēl dēj tautai uz galvas.un tos korumpantus no RD pa taisno uz ķurķi, nevis kā tagad-mazos paņēma, bet tāds bemhems un viņa radniece tika atlaisti uz brīvām kājām...


Nav ienācis prātā, ka t.s. “saraušanās mazam un melnam” ir tikai teātris? Kādus būtiskus uzlabojumus vestes panāca valstī? +100€ pie minimālās algas? Diezgan pieticīgi. Francijas mērogam tas varbūt ir kā 20€ pie mums vai pat mazāk. Mīkstie? Nē. Drīzāk smadzenes nevelk līdz efektīvām un nevardarbīgām idejām.

Atbildēt

Ha ha

13.12.2018. 22:04

Kāds gadījumā nezin, kur var dabūt gudros vēlētājus? :D Citādāk, ar Artusa vēlētājiem tā ir, kā ir... :D

Atbildēt

Lelle

13.12.2018. 22:02

»

ha-ha

Kalpa dvēseles nedusmojas,bet raugās kā ērtāk iekārtoties kunga azotē, vienlaicīgi apgānot tos,kuri šo procesu var traucēt.Kungi ir stabīli jau 80 gadi.Pat pretendenti uz nacionālistu godu gļēvulīgi vankš uz SC,bet viņiem pat prātā nenāk pieprasīt šīs partijas aizliegšanu un sarīkot savus lāpu gājienus...


Pilnībā pievienojos! Laiks tautai teikt savu vārdu nevis noskatīties kā 30 gadus izlaupa valsti un vēl dēj tautai uz galvas.un tos korumpantus no RD pa taisno uz ķurķi, nevis kā tagad-mazos paņēma, bet tāds bemhems un viņa radniece tika atlaisti uz brīvām kājām.
Francijā tauta teica savu vārdu un Makrons uyreiz sarāvās mazs un melns, uzreiz ieslēdza atpakaļgaitu.
Mēs paši esam mīkstie.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2018. 20:37

»

sūds par ortogrāfiju

Interesantāks ir šis - "tauta var arī sadusmoties ne pa jokam


Kalpa dvēseles nedusmojas,bet raugās kā ērtāk iekārtoties kunga azotē, vienlaicīgi apgānot tos,kuri šo procesu var traucēt.Kungi ir stabīli jau 80 gadi.Pat pretendenti uz nacionālistu godu gļēvulīgi vankš uz SC,bet viņiem pat prātā nenāk pieprasīt šīs partijas aizliegšanu un sarīkot savus lāpu gājienus pie okupantu svētakmeņa.Ērtāk taču slēpties Mildas bruņčos!

Atbildēt

🤣

13.12.2018. 20:27

»

sūds par ortogrāfiju

Interesantāks ir šis - "tauta var arī sadusmoties ne pa jokam


Tauta sadusmosies ne pa jokam un dabūs 3. augstāko izglītību. Tūdi būs!

Par video- labāk zināt, kas notiek, nevis imitēt, ka viss kārtībā.

Atbildēt

ironiskais

13.12.2018. 20:05

Izskatās, ka Kaimiņam nāksies dibināt vēl vienu partiju:)) Bet KPL.LV bez viņa ir nekas. Nulle. Savulaik, Latvijas reģionu apvienība neticēja, ka viņu iekļūšana saeimā ir tikai Kaimiņa nopelns. Tagad pārliecinājās. Tagad Gobzems ar Zakatistovu, acīmredzot, domā, ka viņi arī varētu iztikt. Bet prakse visu saliks pa vietām. Vispār redzēs cik ilgi augstprātīgais Kaimiņš spēs sēdēt zem tupeles, zinot, ka tie, kuri viņu tur komandē elektorālā nozīmē ir apaļas nulles:)

Atbildēt

sūds par ortogrāfiju

13.12.2018. 19:20

Interesantāks ir šis - "tauta var arī sadusmoties ne pa jokam".
Ai ai ai, un kas tad nu gan tāds notiks, kad tauta "sadusmosies ne pa jokam"? Visi sirdīgiem ģīmjiem "Liku bēdu zem akmeņa" pie Brīvības pieminekļa dziedās vai neredzēti agresīvi polku leks?

Atbildēt

Lelle

13.12.2018. 17:01

Izskatās pēc KPV partijas biedru sakūdīšanas raksta. Vecajiem zagļiem būtu izdevīgi, ja šie savā starpā saplēstos un sašķeltos, tāpēc top šitādi mēsli. Pietiek nudien būtu jāfiltrē ko publicē! Tā jau mums valstī ziepju un nejēdzību pietiek.
Un nepārmetat man, ka esmu no dauņiem! Nebalsoju par KPV un man ir divas augstākās...tā ka nevajag te provocēt tā $ūdīgo situāciju valstī....tauta var arī sadusmoties ne pa jokam.
Labāk tagad paskataties kas notiek RD un Saskaņā....par to pietiek ne vārda nebilst nez kapēc?!

Atbildēt

jibiorio

13.12.2018. 16:39

»

Intelekts

Dauņi, kuri ievēlēja vecos zagļus ir dzīvnieki


Jā, mūļi tiešām baigi, labi, ka vēl abi skaidrā...

Atbildēt

Intelekts

13.12.2018. 16:13

Dauņi, kuri ievēlēja vecos zagļus ir dzīvnieki.
Mūļi kadrā ir aizsēdējušies - no viena skata paliek nelabi.
https://www.youtube.com/watch?v OwaHUAMnil4

Atbildēt

...

13.12.2018. 16:09

Normāls darba process, bet interesanti. A video no kurienes?

Atbildēt

Dirsa

13.12.2018. 15:34

sorry, bet manas domas par elektoraatu ir tieshi taadas pašas.....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...