Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

JKL

30.10.2022. 10:24

»

Tieši tā

Bet zini, ka nekur pasaulē nepastāv demokrātijas. Tā ir tautu nomierināšanas sistēma, kā reliģija, kā Dievs, kā kompartija vai kaut kas līdzīgs...


Ja tautai ir nauda kabatā, kaut kādu "savu demokrātiju" nodrošina, nopērk. Vai kā viens teicis: cik kabatā tev naudas, tik demokrātijas...

Tā-taisnība: Tāds ir bomžu un daudzu tiem līdzīgo uzskati...

Atbildēt

Eirokrāts

30.10.2022. 10:23

Komisiju uzbūve osaka to darba stilu un funkcijas. Ja komisijas atgriezīsies pie neperoporcionālākas, vienlīdzīgākas frakciju pārstāvniecibas, visdrīzāk rezultātā darbs pārsvērsies uz balsojumu sagatavošanu [lielo] frakciju iekšienē + koalīcijas partneru neformālām konsultācijām: likomdošana var notikt apejot komisijas; komisijās paliks iespēja izteikties mazajām frakcijām, taču to pienesums var tikt ignorētas plenārsēdes balsojumos, ja pārstāvniecība un vairākumi komisijās un plenārsēdē būs atšķirīgi.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.10.2022. 19:19

Kādas te vēl tās "sūda partijas"- tās ir lišķu, glumekļu un hameleonu bandas!!! PARTIJAS ir ASV, Lielbritānijā...! Man tīkamāks premjera vārdā nosauktais kolhozs "Naprasnij trud"!

Atbildēt

hi hi

29.10.2022. 16:14

»

paardomas

Jā,aizbēga "labākā" daļa par ko liecina PBLA,aizbēga tie kas to varēja samaksāt.Par atnācējiem gan taisnība lai gan patiesie kolonizatori joprojām sēž ēnā


40 kas uz kurieni "aizbēga",ģermāņu pavalstnieki izbrauca agrāk,zinot par OSTlandi;tā kā ulmans izsludināja diktatūru un ģermānijas atbalstu,savienība veica savu operāciju savā pierobežā.Aizbēga ar nazi to kolobaranti ta 44---kamrad,vēsturi ne pēc sorosistiem zubrij.

Atbildēt

aa

29.10.2022. 16:05

būšu patīkami pārsteigts, ja jums tas izdosies. lsi veicas

Atbildēt

paardomas

29.10.2022. 13:11

»

Miks

Aizbēga 1940.gadā tautas labāka daļa, un to vietā aatnāca bandīti, zagļi, laupītāji un kolonizatori


Jā,aizbēga "labākā" daļa par ko liecina PBLA,aizbēga tie kas to varēja samaksāt.Par atnācējiem gan taisnība lai gan patiesie kolonizatori joprojām sēž ēnā.

Atbildēt

Gustavs

29.10.2022. 13:06

»

Tieši tā

Bet zini, ka nekur pasaulē nepastāv demokrātijas. Tā ir tautu nomierināšanas sistēma, kā reliģija, kā Dievs, kā kompartija vai kaut kas līdzīgs...


Par demokrātiju: Ļoti īsi: Demokrātija latviijciem ir tad-kad katrs no viņiem dara ko pats grib..Tā nav demokrātija-tā ir anarhija. To nevajag jaukt.

Atbildēt

Nelikumība

29.10.2022. 13:06

Partijas pārstāv 1% no iedzīvotājiem. Partijām nav ideoloģiju un saprotamu platformu. Kā par tām var balsot? It īpaši, zinot, ka NEVIENS lēmums nekad nav ticis pieņemts tautas interesēs? NEVIENS nav atbildējis par noziegumiem, kļūdām un neizdarību!
Kā var pamatā konservatīvu sabiedrību pārvaldīt šaura kliķe ar pilnīgi citu vērtību skalu? Kliķe , kas barojas no Rietumu galda un kurai ar LV nav ilgtermiņa saites un plānu? Valsts mirst un tajā nav nekā pārsteidzoša. Jaunā ēra noslaucīs visu lieko, kārklu angļi un visādi knariņi aizbēgs, kā aizbēga līdzīgi keksi 1940.gadā. Un daudz cietusī LV sāks visu no gala. Tad arī noderēs pagrīdes ekonomisti, žurnālisti un politiķi, kas neakceptēja valdošo neprātu!

Atbildēt

Tieši tā

29.10.2022. 12:54

»

Gustavs

Izskatās pēc jurista I.Redisona roku darba. Parasti viņam nekas prātīgs nesanāk, bet šoreiz liekas ka kaut kāds grauds tur varētu būt


Bet zini, ka nekur pasaulē nepastāv demokrātijas. Tā ir tautu nomierināšanas sistēma, kā reliģija, kā Dievs, kā kompartija vai kaut kas līdzīgs.

Kam pieder vara un/vai vara un nauda vai tikai nauda - tas arī nosaka demokrātijas līmeni. Tautām, tos starp, ierēdņiem, pat ministriem, ministru prezidentam tautas varas nav pat par santīmu. Bet pa vidu galvenais vara taisītājs un uzurpators ir neuzvaramā NOMENKLLASTŪRA, bet tā vietā lamā ministru, kuru nomenklatūra vada īsā saitē.

Ja tautai ir nauda kabatā, kaut kādu "savu demokrātiju" nodrošina, nopērk. Vai kā viens teicis: cik kabatā tev naudas, tik demokrātijas.

Atbildēt

Naida runa

29.10.2022. 12:44

»

Skadrība

Saeima kļuvusi par absolūto ļaunumu un nācija tiek iznīcināta cilvēkēdāju ballītē


Šeit darbs VDD, kas par daudz un ar ļaunu, tas par daudz, jāsoda šādi mutes bajāri.

Atbildēt

Rurikid

29.10.2022. 10:00

»

Ulmanis zinaaja, ko dara

Satversme- zociku uzdaavinaata kropliiba


Nez kā monarhijas .Lielbritanija bez Satvermes iztiek .
Latvija ( Baltijā vajag atjaunot Kingdom ) ,apzinot mūsu baltu ciltis ,un palīdzot arī tiem turkiem ,kuri Petera 1 laika kā viesstrādnieki tika invadēti ,pazaudejot saikni ar radiem Turcijā ,ģimenes saites .
Der apzināt arī šajā karā uz Tatarstānu izvestos baltu bārenīšus no ( Livonijas areāla ) ,ar patreizējo uzvārdu Gaisins ( GAIZINŠ (!)),un sadraudzības pilsetas ar Tatarstanu izveidot ,nevis norobežoties no saviem radiem ,kā mums pavēl '' nācijas tēvs '' kopŠ HELSINKU GRUPPAS DARBĪBAS LAIKIEM , varbūt viņš pats lai sevi izolē no mums ,uz Izraēlu tuvāk Koeniem !
Kāpēc Kongdom ,tādēļ ka jau vēsturiski mūsu Rurikid dinastija laulības saitēm saistīta ar citam Skandinavijas ,R.Eiropas monarhijām ,der viniem par sevi atgadināt ,ta vietā lai mūs reprezentētu Levītu cilts ,kuri paši iegulda milzīgus līdzekļus un ar lielu rūpību mekle savai ciltij piederīgos ,un turās visi kopā ,atbalsta ar Krievijā ( mūsu Sibīrijas tautu brāļiem ) Abramoviča sazagtajiem miljonierm ( raksts angļu valodā ).
Bet mēs tāda pabērna lomā ,kaut arī Šadurskim te nopelns ,jo viņa paziņa ķeltologs Edgars Šēnbergs darīja zināmus savus darbus Latvijas etnonīmu ,hidronīmu arslepenošanā no ķeltu valodām ( prakstiski mes liela mēra runajam ķeltu valodās un esam ķeltu pēcteči ,ko apstiprina ģenealoģijas zinātne un radi Lielbritanijā Devonā ). (Sk .N-M231 HAPLOGROUP )
Tādēļ mierīgi varam sevi definet ,kā Lielbritanijas koloniju un vadīties pec viņas likumdošanas bez Satversmes. Redzot milzīgo migracijas apjomu uz Lielbritaniju , jūtu ,ka latviešiem viņu demokratiskā likumdošana iet pie sirds tīri labi ,pretstatā aškenazi krustnešu pēcteču Levit Pabrika ,Meerovica - AŠERADENA ( no Bībeles Ašeras cilts) jaunizceptas Satversmes , karaļu dinastiju pēctečiem !

Atbildēt

Skadrība

29.10.2022. 09:44

Saeima kļuvusi par absolūto ļaunumu un nācija tiek iznīcināta cilvēkēdāju ballītē.

Atbildēt

Rurikid

29.10.2022. 09:38

Arī jūsu ierosinājumi neko neatrisinās, ne padarīs prezidenta tiesības par lietderīgām tautai : '' izrauj caur Saeimu greizus projektus, apejot valsts prezidenta tiesības likumu neizsludināt. Bet greizums ir tiešas sekas tam, ka ir greizi komisiju izveides noteikumi, kuri pilnībā likvidē deputātu vienlīdzību komisijās un pakļauj diktātam bez domāšanas akceptēt jebkuru lēmumu, kāds ir komisijai pasūtīts "no augšas". "',,,👉,kamēr Satversme nebūs likuma par deputĀtu ,politiķu atbildību likuma priekšā, nevis neaizskaramību .

Tā ,ka dibiniet kaut 100 biedrības , čupojieties ,lejiet ūdeni uz savām dzirnavĀm un tusējaties visi kopā .

Tautai tādas biedrības nav vajadzīgas , katra pagastā ,pilsētas priekšpilsētās jābūt lokālām vietām ( kartei ar vietām ) ,kur sapulcējas pati tauta un apspriež vajadzīgos jautajumus ,pieņem gala lēmumu , kā Austrijā ,Šveicē ( kur brauca skoloties Iļjičs Uļjānovs ( ķelts ) .

700+ 32 gadus jūs jau slepkavu krustnešu pēcteči lemjat pamatnācijas vietā ,kas noveda pie tādas smadzeņu darbības sarukšanas ,ka 18-19 gs sākuma Latgalē cilvēki parakstījās ar +++ , līdz analfabētismam .
Ja jūs esat kaut kāda biedrībiņa ,,,,tad jūs neinteresē tautas viedoklis un labklājība ,bet jūsu individuāla ,kura nekad reāli neattainos tautas lielākā vairuma vēlmes.Atbildēt

Ulmanis zinaaja, ko dara

29.10.2022. 06:12

Satversme- zociku uzdaavinaata kropliiba.
Pashlaik gan nevajadzeetu uzstaat uz taas mainu- esam veel padLatvijaa.

Atbildēt

jaajaa

28.10.2022. 22:05

...kur ir jēga tam, ka pašvaldība varēs likumus ierosināt ?...sanāks tā, ka pāris pilsoņi (kas ir pozīcija vienā vai otrā pašvaldībā) ar savām idejām (un arī ne savām, bet pēc pasūtījuma) bāzīsies virsū Saeimai vienā baltā gabalā...:)

Atbildēt

inventarizācija

28.10.2022. 21:28

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

tā viš i

28.10.2022. 21:01

Esošā sistēma neatbilst Satversmei, jo taā teikts, ka katram ir tiesības vēlēt un tikt ievēlētam - un ne vārda par partijām vai vēlētāju apvienībām. Vēlēšanu likums, kas nosaka partokrātijas diktatūru, nevar būt pārāks par Satversmi un nekavējoties jāmaina!

Atbildēt

mediju uzturēta informatīvā diēta

28.10.2022. 20:53

" līdz 2014. gadam bija augstās Saules periods. Tāpēc cilvēkus Ukrainā varēja pabīdīt uz Maidanu, tad viss noslāpa."
[jauns.lv , Astrologs Pāvels Globa prognozē..]

Atbildēt

Gustavs

28.10.2022. 19:45

Izskatās pēc jurista I.Redisona roku darba. Parasti viņam nekas prātīgs nesanāk, bet šoreiz liekas ka kaut kāds grauds tur varētu būt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...