Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

higenon

05.01.2022. 17:21

Ben! So tell me, what to vote for in order to keep a spacious house.........www.now37.com

Atbildēt

Nu nu

05.01.2022. 12:31

Ja tici halucinācijām, tad turpini lasīt bena latkovska, lato lapsas un citu lemberga štata skribentu murgus!

Atbildēt

Teci nu dēls pie cara, mātuškai grūti laiki atnākuši

05.01.2022. 03:01

»

Хм

Ну что ж вы так сразу спрятались за общими словами) вот почему сказав А, вам не хватает смелости сказать Б? Есть уже новый Ульманис на примете? Готовы стать помощником диктатора...


Šitais nevar atmest slimīgo interesi par citām tautām un svešām valstīm. Iebāzīs degunu ari ledusskapī un veļas kastē.lai uzzinātu kas kur un ar ko.

Atbildēt

Хм

05.01.2022. 00:06

»

Piliens darvas medus mucā ....

Kam vajadzēs, tas sapratīs. Kremļa demagoģija sajaukumā ar meliem un apvērsto patiesību, vairs nevienu neinteresē. Tik vien kā daudzskaitlīgā 5.kolonna ar prettiesiski iegūto LV pilsonību un 4.maija noziedzīgā kliķe, izmisīgi plosās pirms nonākšanas uz apsūdzēto sola


Ну что ж вы так сразу спрятались за общими словами) вот почему сказав А, вам не хватает смелости сказать Б? Есть уже новый Ульманис на примете? Готовы стать помощником диктатора?

Atbildēt

nuja

04.01.2022. 18:49

»

Andrīc

Balsosim par jebko kas nav NAV2ZZS


Andrīc - muļķīc

Atbildēt

CatherineHall

04.01.2022. 18:43

Mana alga ir vismaz 300 USD dienā. Mans kolēģis man saka! Esmu patiešām pārsteigts, jo jūs patiešām palīdzat cilvēkiem iegūt idejas, kā nopelnīt naudu. Paldies par jūsu idejām, un es ceru, ka jūs sasniegsit vairāk un saņemsiet vairāk blessings.ggt Es apbrīnoju jūsu vietni Ceru, ka jūs mani pamanīsit, un es ceru, ka varēšu laimēt arī jūsu paypal dāvanu.

Tagad …………..👉 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Andrīc

04.01.2022. 17:09

Balsosim par jebko kas nav NAV2ZZS.
Es pats par Saskaņu balsošu. Izsvītros Urbanoviču un tamlīdzīgus ībļus, un viss būs labi.
Galvenais lai tās 4 Vienotības netiek pie varas.

Atbildēt

Хм

04.01.2022. 16:54

»

Pieliens darvas medus mucā ....

KGB (NKVD) ir pieredze simts gadu garumā kā nepieļaut opozīciju un 30 gadu pieredze kā izveidot vadāmu, jeb tā saucamo mākslīgo opozīciju, kas arī bija NA loma...


То есть вы хотите сказать, что латыши могут развиваться только в условиях диктатуры? Ведь как известно, Ульманис именно так и правил: позапрещал партии, фактически правил один. Да это вы рупор России, там тоже все сильнее голоса "только Путин может добиться успеха, вся эта демократия-мы знаем и помним, что было при демократии в 90-тых годах". Так что это еще вопрос, кто тут в Латвии НА САМОМ ДЕЛЕ рука Москвы и продвигает интересы Путина.

Atbildēt

Pieliens darvas medus mucā ....

04.01.2022. 16:12

»

Jautājums

Jā, taisnība! Bet nevienas citas partijas vispār nav, kuru ideoloģijā būtu ievertas latviešu tautas/nācijas vērtības. Nav vispār vairs citu tādu partiju - diemžēl! Ko darīt


KGB (NKVD) ir pieredze simts gadu garumā kā nepieļaut opozīciju un 30 gadu pieredze kā izveidot vadāmu, jeb tā saucamo mākslīgo opozīciju, kas arī bija NA loma.
Jebkurā jautājumā, ja no prasītā iegūst tikai 10% tad tā jau ir kremļa uzvara. Tas nozīmē ka idejas būtība ir sačakarēta un atliek tikai tehniski to piebeigt līdz galam. Tā strādā lienošā okupācija hibrīdkara apstākļos. Tieši tāda pati taktika ir Pūtinam, daudz prasību, milzīgas ambīcijas un iegūt kaut 10% no prasītā.
90tajā gadā tāda pati 10% politika bija pret padomju okupatiem, kam Latvija bija jāatstāj pēc neatkarības atjaunošanas, bet piekrītot kompromisam un iedodot velnam mazo pirkstiņu (10%), pēc 30 gadiem tas grasās sagrābt visu rumpi.
Pret neliešiem un ienaidniekiem nekādu kompromisu, pretējā gadījumā mēs vienmēr paliksim krievu guberņas attīstības līmenī. Kārlis Ulmanis pierādīja, ka latvieši var attīrīties no parazītiem, tos notiesājot un dzīvot ziemeļvalstu līmenī, tādēļ arī ieguva tik daudz ienaidniekus, kas visi kā viens ir parazīti un krievu okupanti.

Atbildēt

Хм

04.01.2022. 15:36

Re nu, pamazām sāk iezīmēties režīma sagatavotā “ēdienkarte” nākamajām vēlēšanām. Tagad, kad lozungi “krievi nāk” un “fašizm ņeproiģot” ir nodiluši

Если под "фашизм не пройдет" подразуемается "Согласие", то пока трудно предположить, с какими лозунгами пойдет С на выборы. По ощущениям и видя, как Согласие фактически слило выборы в РД, могут вообще не особо напрягаться, свои 10-15 мест в Сейме скорее всего и так получат. Ну может что-то и отщипнет В.Домбровский, Шлесерс или Гобземс, но вряд ли много.
А вот нынешние коалиционные партии 100% заново раскрутят лозунг "русские идут", учитывая, что происходит в мире и вокруг. И кризис на границе и вокруг Украины - это прям то, что доктор прописал. Снова угроза, снова "кто если не мы". Тем более и Шлесерса и Гобземса своему избирателю довольно легко продать под соусом "это лояльные путинской России политики". А В.Домбровский с его попыткой угодить всем вряд ли наберет заметное количество мест. Как бы он вообще не пролетел мимо выборов, получив 1-2% голосов.

Atbildēt

Kabatas tirānija

04.01.2022. 14:19

Tirānijas pazīmes:

netiek pieļautas diskusijas, tiek īstenota cenzūra, kultivētas bailes, tiek atļauta spēka pielietošana. Skat. Vāciju šodien.

Atbildēt

Jautājums

04.01.2022. 13:52

»

vēlētājs

es konkrēti par tādiem saucu tos, kuri ar apskaužamu neatlaidību, neskatoties uz ""solījumu saskaņa ar darbiem"" balso par NA, tas ir nacionālu apvienību, kuras vadībai un pašai partijai ar nacionālu attieksmi ir tik pat daudz sakara kā Parādniekam ar morālu dzīvesveidu


Jā, taisnība! Bet nevienas citas partijas vispār nav, kuru ideoloģijā būtu ievertas latviešu tautas/nācijas vērtības. Nav vispār vairs citu tādu partiju - diemžēl! Ko darīt?

Atbildēt

wow

04.01.2022. 11:19

Liberāļi ir konservatīvi ieciklējušies savās vērtībās un kļuvuši neiecietīgi pret citādi domājošiem. Konservatori nostājas pret policejisko politkorektumu un prasa viedokļu dažādību. Kā teica klasiķi, pāreja savā prestatā ir dialektikas pamatprincips......

Atbildēt

Vēlētājs no Anneniekiem

04.01.2022. 11:14

»

yooo

Un par ko tu balsotu - par pļurkānu? par ļeščinski


Es un mana ģimene par Latvijas Ceļu vai par mazmajnieku partiju.Jāskatās vēl kādas programmas būs sarakstijusi

Atbildēt

yooo

04.01.2022. 09:49

»

mc

Lai kā Beņonkuls censtos,saimnieks Aivaronkuls nosēdēs sroku līdz galam


Un par ko tu balsotu - par pļurkānu? par ļeščinski?

Atbildēt

Zaļi dzeltenā halucinācija

04.01.2022. 09:15

Jūtu, ka mani drīz sakapās ar mačetēm un atliekas ar dakšām kraus kravas mašīnās.

Atbildēt

Patiesi dumjais

04.01.2022. 09:09

»

Patiesais

Jā, pareizi!. Briseles debīlisms ir ir arī latvijas varas debīlisms. Nevajadzīga spītība un nepareiza politika,- rezultāta augstas gāzes cenas, un tālāk ar to visas saistītās negatīvās sekas. Valdībās esošie vīri un meitenes, un viņu radi dzīvo zaļi,bet atlikusī tautas daļa dzīvo nepārtrauktā stresā...


Tā jau atrausies!Tiesam dzīvo ilūzijas ka te kāds kko nosaka! kā Lielie Puikas lems tā bus!Vai te būs Eiropa,Krievija,Panu Polija vai vēl dieszin kāda teritorija ,nejau uz vietas te kādam prasīs!

Atbildēt

mc

04.01.2022. 08:58

Lai kā Beņonkuls censtos,saimnieks Aivaronkuls nosēdēs sroku līdz galam.

Atbildēt

Raksta

04.01.2022. 08:52

autoram jāstrādā/jāatstrādā, jo tiešām, tuvojas vēlēšanas, bet darba devēja reitingi nav tik spoži…

Atbildēt

Zombiji

04.01.2022. 08:49

Gan jau Vemjotības zombiji atkal nobalsos par tiem zagļiem jo līdzīgs balso par sev līdzīgiem.

Atbildēt

RP

04.01.2022. 08:38

»

Cerību nav daudz...

Paldies Ben par teikto! Atceries, nav no svara kaķa krāsa, svarīgi ir vai viņš spēj ķert peles! Pārnestā nozīmē: nav svarīgs partijas nosaukums, bet vai tā ir spējīga vadīt Valsti! Kāda jēga no dižajiem nosaukumiem NA, JV, AP un JKP, ja tie ir negausīgi, nejēgu grupējumi? 30 gadu laikā, tas ir nemainīgu...


Piekrītu! Jāteic, noriebusies tā daudzpartiju sistēma, aiz kuras maskējās Valsts izsaimniekotāji. Neredzu jēgu pašreizējām vēlēšanām. Lielajā ASV dominē divas partijas, bet mazajā LV jau drīz būs 100.

Atbildēt

Patiesais

04.01.2022. 08:12

Jā, pareizi!. Briseles debīlisms ir ir arī latvijas varas debīlisms. Nevajadzīga spītība un nepareiza politika,- rezultāta augstas gāzes cenas, un tālāk ar to visas saistītās negatīvās sekas. Valdībās esošie vīri un meitenes, un viņu radi dzīvo zaļi,bet atlikusī tautas daļa dzīvo nepārtrauktā stresā. Valdība turpina noslāņot cilvēkus- veidojas sociālā spriedze. Jaunās paaudzes neredz nākotni Latvijā. Izeja- ir jāatraujas no Lielās Eiropas, jāveido Somijas variants, kura bez kautrēšanās un bailēm no Eiropas sadarbojas ekonomiski ar Krieviju un rezultātā - augsts dzīves līmenis. Nedrīkst balsot par esošām koalīcijas partijām, tās ir jāizstumj no sabiedrības reizē ar nacionāļu ideoloģiju.

Atbildēt

Latvietis parastais

04.01.2022. 07:22

»

Jautājums

Un par ko balsos Latvietis parastais


Par ko!?Par ko!?Par Ziemassvētkiem!

Atbildēt

Vecais Berts

04.01.2022. 07:18

»

progresīvais

Domāju balsot par Ždanokas partiju, jo viņa ir īstenais zaļais, ir ES zaļo partijas vadībā


Man atkal Rubiku gribētos.Tāds saimniecisks bija.Nez vai ir vēl dzīvs ..?

Atbildēt

Janis

04.01.2022. 04:55

»

kas notiksies

Pašreizējā Levit/Kariņ kliķe mobilizēs lumpeņus ar saukli krievi nāk, Kremlis mūs okupēs...ASV un NATO


NA ar Jurasa grupejumu Administratoru un Vid mafiozo krapnieku bandu vinnes jo velesanas 38% piedalisies.
Viss buss sakartots Resursi koruptivie Skeles atkritum biznes OIK sadaliti Lumpenu kontrolei.

Atbildēt

Vai te kāds tic

04.01.2022. 02:12

Vai tiešām te kāds nopietni tic, ka būs tādas Saeimas vēlēšanas?
Vismaz es neticu!
Būs lokdauņi, būs krīzes, nebūs ne naudas, ne vēlēšanu. Un pat tad, ja būs - balsis saskaitīs "pareizi".
Jau pierādījies, ka Latvijā nedarbojas no likumdošanas nekas, ne Konstitūcija, ne tiek ievērotas cilvēktiesības, ne paši Saeimas pieņemtie likumi, ne arī ministru kabineta noteikumi.
Jautājums tikai - kāpēc mums, renģuēdājiem, tās visas nejēdzības ir jāievēro, ja valdība pati to nedara? Pat policija nestrādā kā nākas. Vai tiešām jāsāk domāt par pašaizsardzību, ar kaut vai skrūvgriezi?

Atbildēt

progresīvais

03.01.2022. 23:20

Domāju balsot par Ždanokas partiju, jo viņa ir īstenais zaļais, ir ES zaļo partijas vadībā.
Gribētu dzīvot progresīvā valstī. Iedvesmojos no labā žīda Levita prezidentēšanās, tagad gribu Ždanoku par prezidentu, Lindermani par premjeru.

Atbildēt

doks

03.01.2022. 22:49

Viss būs daudz vienkāršak. Par 4 miljardiem var nopirkt ļoti daudz balsu. Matemātika vienkārša - kādi pārsimts tūkstoši ir iesaistīti šo miljardu pārdalē, vēl tik pat daudz šos miljardus palīdz likt lietā. Pēcdējos desmit gados Vienotība un viņu satelītstruktūras ir apguvušas ap 10 miljardus. Sistēma ir stabila un droša, tepat ir raksts par bardaku tiesu sistēmā, kas piesedz un kļūst reāli akla pie miljonu izšiverēšanas. Tepat bija raksts, ka vieni un tie paši shēmotāji to dara desmit gadus - dažādi simtmiljonu projektu aprakstitāji un pieņemēji!!! Tā kā 20-30% ja ne visi 40% būs šim Trojas zirgam (ņemot visus satelītus kopā). Mēs jau redzējām pēcvēlēšanu cirku, kur 100% izsvītrotie kļūst par ministriem un 100% uzvarētāji par totāliem zaudētājiem.

Atbildēt

Vai tad tā nav?

03.01.2022. 21:41

»

acīmredzams

Benam pašam halucinācijās rādās, ka ir "Piemēram, priekšlikums aizliegt krāsns apkuri vai tagad vēl “progresīvākā” Rīgas domes ideja - aizliegums mājoklī ierīkot gāzes apkuri...


Izlasi jaunos noteikumus. Bet patika Domes pārstāvja samulsums uz jautājumu, cik procenti Centralizētajai apkurei Rīgā ir Gāze.... vairāk par 70%...

Atbildēt

Žulis

03.01.2022. 21:11

Re nu, pamazām sāk iezīmēties režīma sagatavotā “ēdienkarte” nākamajām vēlēšanām. Tagad, kad lozungi “krievi nāk” un “fašizm ņeproiģot” ir nodiluši, jāsāk domāt jauni lozungi (jauna ēdienkarte), kas tautu varētu aizmānīt uz to partiju rīkoto urnu talku. Tā sauktā “zaļā kursa” un “genderisma” draudi nenoliedzami liks vēlētāju baram sarosīties. Stimulu dos arī patreizējās valdības sastrādātās nejēdzības. Tagad atliek tikai no režīma kabatas cilvēkiem sataisīt dažas partijas, kas dūšīgi kritizē un atmasko gan zaļo kursu, gan genderismu, gan demokrātijas un cilvēktiesību pārkāpumus no Kariņa valdības puses. Nenoliedzami patreiz šeit kā redzamākie kandidāti ir izvirzījušies Šlesers ar Gobzemu. Bet vēl jau vēlēšanu maratons ir tikai pašā sākumā. Vēl intrigas pastiprināšanai iespējami dažādi, priekš vēlētāju bara, negaidīti pavērsieni. Galarezultāts gan ir skaidrs. Ar naivu cerību kaut ko mainīt uz vēlēšanām atkal aizskries vairāk kā puse balsstiesīgo. Un tālāk jau tas ir tīri tehnisks jautājums kurus ģīmjus tajā Saeimā nomainīt un kurus atstāt tos pašus. Iespējams, ka teātris ar valdības sastādīšanu būs līdzīgs iepriekšējam. Atkal notiks valdošās koalīcijas stiķēšana un pēkšņi izrādīsies, ka tie lieli genderisma un zaļā kursa apkarotāji itin labi prot atrast kopēju valodu ar genderisma un zaļā kursa piekritējiem, bet Kariņa valdības diktatoriskais stils un kalpošana lielvarām itin labi noder arī politikā “no jauna” ienākušajiem ģīmjiem. Tautai atliks vien atkal gaidīt četrus gadus savu kārtējo iluzoro atpestīšanu. Viena daļa bēgs projām no valsts. No tiem, kuri nevar nekur aizbēgt, viena daļa apmirs, daži izdarīs pašnāvību. Vairākums kaut kā izdzīvos velkot savu nožēlojamo eksistenci. Nu bet “sabiedrības krējums” un tam pietuvinātie turpinās dzīres mēra laikā. Tas tā, protams būs tad, ja nenotiks kas globāls. Bet tāda iespēja pastāv.

Atbildēt

runāsim

03.01.2022. 20:35

ja tavā vietā nenobalsos pote

Atbildēt

Amigo

03.01.2022. 20:19

»

Augsta līmeņa nejēga

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt


Vai tad nesaprati? Latkovskis "spiež" uz "labo darbu čempioniem" un "noziedznieku cietummnieku par premjeru un prezidentu" vienlaikus.

Atbildēt

Jānis

03.01.2022. 20:02

Tā jau vairs nav politika un noteikti nav demokrātija. Ja vēlēšanās piedalās tikai 34% no balstiesīgajiem, tad vairāk kā skaidrs, ka šādas vēlēšanas nav demokrātiskas un neatspoguļo vēlētāju vēlmes. Arī balsu sadalījums sen nav atkarīgs no vēlētāju gribas, bet balsu skaitītāju iegribām.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2022. 20:00

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


Tāpēc, ka, dēvēdami sevi par "latviešu nacionālistiem", viņi 30 gadu laikā latviešu labā nav izdarījuši pilnīgi neko. Apgrūtinājuši dzīvi, grāvuši tautsaimniecību ar saukļiem "Krievi nāk!" Īstenībā nacionālisti tie nav, pareizākais nosaukums dzintaru un dombravu pārstāvētajam grupējumam būtu nevis "Nacionālā apvienība", bet gan "Rusofobu apvienība".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2022. 19:55

»

autoram

Tādi beni cīnīsies pret vides/dabas aizsardzību lidz brīdim, kamēr nosmaks atkritumu kaudzès vai aizies bojā dēļ CO2 izraisītajām dabas katastrofām. Tādi nav labojami


CO2 izraisītajām katastrofām? Cilvēce saražo vien 1,1% no visa CO2, kas nonāk atmosfērā. Lielākie "ražotāji" ir okeāni un vulkāni. Kādas vēl katastrofas? Notiek cīņa par to, vai civilizācija saražos 1,0% vai 0,9% no visa apjoma.

Atbildēt

Elektrības cenas un secīgās izmaksas

03.01.2022. 19:40

atsvaidzinās prātu pat trulākajam Vienotības fanam.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.01.2022. 19:30

»

Augsta līmeņa nejēga

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Savukārt, kā zināms: “Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.”

Tāpēc (arī, t.sk.): "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-------

Medija ziņa (2010. gads): “Lai arī (…) rudenī ieplānotajās kārtējās “saeimas vēlēšanās” / ap Jāņiem ieplānotajās “pašvaldību (jeb tā dēvētajās “komunālajās”) vēlēšanās” šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā / pašpārvaldē "uz vietām" iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam “tautas kalpu” ērtajos krēslos”, esot “norādījis” sociālantropologs K. Sedlenieks. “Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi “vēlētāji”, kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā / pašvaldībās (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka “galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu” un “nobalsot par mazāko ļaunumu”)”, esot “skaidrojis situāciju” Sedlenieks…
-------
Medija ziņa (2006. gads): “Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts apkaunojošs liktenis un uzspiests “pilsoniski patriotisks pienākums” būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par “tiem pašiem vecajiem” – muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem “lielkŗetīniem”, kuri jau iepriekš pie varas un “siles” bija. Par “jaunajiem” (t.i. – “pārgrupētiem” vecajiem) politbiznesa projektiem – muļķis, jo riskē tikt pie vēl “lielākiem kŗetīniem”. Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību “tautas kalpos” – muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES “valsti” un pseido “de(Ŗ)mokrātijas” SISTĒMU, gan tajā valdošo “politbiznesmeņu” saorganizēto kārtējo “vēlēšanu” farsu ar tam sekojošu “pareizo” rezultātu “saskaitīšanu” – savu “muļķu pienākumu” izpildījušie “apzinīgie pozitīvisti” un tamlīdzīgi “savas valsts pat.REJoti” tik pat “apzinīgi” centīsies tevi nodēvēt par “muļķi”: palaidi garām savu iespēju būt par muļķi “aktīvajā variantā” – kā “pozitīvisma” un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par “mazāko ļaunumu”…” (pamatcit.aut.: “dw”, komentārs L. Čigānes publikācijai “Kas laimes lācim vēderā?”, l/r “diena”, 30.09.2006.)
-------

MZ vēlētājs -- muļķis (bez variantiem)?…
( MZ – M.U.Ļ.Ķ.U Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva” )

‘Briest’ ATKAL “spēle vienos vārtos”,
Kad mandātus sev ‘biedri kārtos’,
Pēc M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “likumpantiem” ~
Bez (?…) izvēles un variantiem:

“Par vecie blēžiem balsot -- dumji!
Uz jauniem ‘rīmām’ cerēt -- skumji!!
BET – “mazāks ļaunums” jāizvēlas!!!
(No tiem, kas “valstī” ‘kruķī ģēlas’…)

Jo – “urnu FARSS” ‘pa foršo rullē’,
Ja “elektorāts” NAV ‘pa nullēm’:
Pie urnām neiet vispār -- trakums ~
Var “kvōrums” nesanākt, bet - vakuums!!!…”

Ar “plusiem / mīnusiem” -- ‘nav iekšā’ ~
Tos, “balsis skaitot”, ‘paņems priekšā’:
NAV svarīgi, kā kurš “prot” (?…) ‘spēlēt’,
Bet – tas, CIK “lumpenu” skries “vēlēt”.

( pilna versija -- “O.M.© blogā”: [ C.E.N.Z.Ē.T.S ] )

Var ‘mētāt muļķi’, prātā vāju,
Un ATKAL pildīt “SILESmāju”,
Ar kŗetīniem, kas “balsis” gaida,
Un – nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī – “DOMĀT līdz!!!”, KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī -- M.U.Ļ.Ķ.U “spēle vienos vārtos” ~
Priekš ‘biedriem, kas (SEV) SILI kārtos’.

-------

‘ANNO’ ~ 09. 2006. / (…) 10.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

03.01.2022. 19:12

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt !

Atbildēt

vēlētājs

03.01.2022. 19:09

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


es konkrēti par tādiem saucu tos, kuri ar apskaužamu neatlaidību, neskatoties uz ""solījumu saskaņa ar darbiem"" balso par NA, tas ir nacionālu apvienību, kuras vadībai un pašai partijai ar nacionālu attieksmi ir tik pat daudz sakara kā Parādniekam ar morālu dzīvesveidu.

Atbildēt

nelej,nelej

03.01.2022. 19:01

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


Tā LV dibināšana un atjaunošana ir spageti no viena gala līdz otram.Kultūra var būt ģimenei,dzimtai,tautai.Nācija ir bezsugas aitu bars.Kaut kā Satversmes dokumentu neviens nav redzējis.Satversme iemīta dubļos,bet nacio/anāļi izliekas to neredzam.

Atbildēt

Jautājums

03.01.2022. 18:56

»

vēlētājs

Beņa, tev pašam kaut mazākā poņa par situāciju ir? Noteiktie % klerku nobalsos par sev tīkamo šābrīža situāciju, naciķi savējos nepametīs (diemžēl nacstulbeņu katrās vēlēšanās ir 5-7 % robežās), krievi un neapmierinātie par saskanīgajiem, pārējos savāks jaunpartiju bars, bet % 70 vispār nebalsos, jo...


Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību" saucat par naciķiem vai nacstulbeņeim?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....